110 oszałamiających tatuaży na twarz dla mężczyzn i kobiet 2020

Twarz jest zwierciadłem osobowości i podstawą rozpoznania osoby. Kiedy myślimy o sposobach ozdabiania twarzy, przychodzi na myśl makijaż, ale jednym z najbardziej oszałamiających sposobów ozdabiania twarzy są tatuaże na twarzy. Wizualnie te tatuaże wywierają oszałamiający wpływ na widzów.

Przede wszystkim tatuaże na twarzy były używane w starożytnych plemionach, aby oznaczyć osobę jako ich członków, ale te tatuaże powoli zyskały uznanie, ponieważ zauważono z nimi niektóre gwiazdy, takie jak Lil Wayne, Mike Tyson, Wiz Khalifa. Jednak nadal nie mają zbyt pozytywnej reputacji, a tatuaże na twarzy kojarzą się głównie z przestępcami, gangsterami i więźniami.

Mimo to, jeśli jesteś bardzo zaangażowany w posiadanie tego tatuażu, powinieneś go wybrać, ponieważ jest to coś, co będzie z tobą przez całe życie i nie byłoby błędem oczekiwać, że każda osoba zawróci i spojrzy w twoją twarz.

Fakt, że twarz jest najbardziej widoczną częścią ciała, należy również pamiętać przed wykonaniem tatuażu na twarzy. Trudno byłoby ci to ukryć, nawet jeśli musiałbyś to zrobić z najważniejszego powodu. Posiadanie tatuażu na twarzy może w rzeczywistości zamknąć ci niektóre drzwi, szczególnie w świecie zawodowym. Kiedy zdecydujesz, że musisz mieć tatuaż na twarzy, nie wybieraj nikogo, ale najlepiej go namaluj, ponieważ jedno złe pociągnięcie może zepsuć tatuaż, a wraz z nim wygląd twarzy. nie byłoby łatwo znaleźć wytrawnego artystę, który zechce wykonać tatuaż na twarzy, ponieważ większość z nich nie podejmie się tego zadania ze względu na jego delikatny i kontrowersyjny charakter. Pokaż więcejPokaż mniej

Pokrycie tatuaży twarzy

Wielkie pytanie brzmi teraz, jak dokładnie szeroki jest tatuaż na twarzy? Czy musi zakrywać całą twarz? Właściwie wszystkie tatuaże, które są napisane na twojej twarzy, można uznać za tatuaże twarzy, bez względu na ich rozmiary. Jeśli chcesz mieć te tatuaże, możesz mieć pełny tatuaż na twarzy, półpełną lub kwartalnie zakrytą twarz. Decyzja należy do Ciebie. Jeśli uważasz, że zakrywanie całej twarzy tatuażami może sprawić, że będziesz wyglądać na brudną, dlaczego nie rozważyć tatuażu na policzku, brodzie, czole i innych częściach twarzy. Po prostu zadbaj o to, aby wybrać projekt, który podkreśli Twoje piękne rysy twarzy.

Korzyści, których można się spodziewać po tatuażach na twarzy

Jeśli jesteś jedną z tych osób o zamkniętym umyśle, które wciąż myślą, że te tatuaże nie mogą ci pomóc, to jest idealny czas, aby zmienić zdanie. Możesz o tym nie wiedzieć, ale tatuaże na twarzy mogą być bardzo korzystne z Twojej strony. W rzeczywistości, po poznaniu tych zapierających dech w piersiach zalet, możesz od razu wybrać się na tatuaż na twarzy. Tutaj są niektóre z nich:

 • Niezwykle wyjątkowy – Niesamowitą rzeczą w tym tatuażu jest to, że ma wyjątkowy charakter. Dzieje się tak po prostu dlatego, że niewiele osób odważy się na te tatuaże. Jeśli chcesz wyglądać inaczej, nie tracąc swojej wspaniałej twarzy, te tatuaże z pewnością mogą to zrobić.
 • Ekscytujący – Tak, posiadanie tego tatuażu to jedna z najbardziej ekscytujących rzeczy, których możesz spróbować w swoim nudnym życiu. Fakt, że wciąż jest wiele osób, które nie są zorientowane na tatuaż i fakt, że nie znasz reakcji osób wokół ciebie, gdy zobaczysz swój tatuaż na twarzy, z pewnością sprawia, że ​​jest to bardzo ekscytujące.
 • Dzięki tatuażowi na twarzy możesz wyrazić swoje wewnętrzne myśli. Te tatuaże służą nie tylko do celów estetycznych. Niektórzy ludzie wybierają te tatuaże, ponieważ tylko przez te tatuaże mogą wyrazić to, co są w środku. Ponieważ są one bardzo widoczne, każda osoba wokół Ciebie z pewnością zrozumie przesłanie, które chcesz przekazać.

Tatuaże na twarzy i wady, które przynoszą

Nie trzeba dodawać, że posiadanie tatuaży na twarzy może być również bardzo niekorzystne z Twojej strony. Możesz nie lubić tych zalet, dlatego musisz poświęcić dużo czasu, zanim zdecydujesz się na tatuaż na twarzy. Oto niektóre z tych wad:

 • Inni ludzie mogą myśleć, że jesteś przestępcą. Cóż, mogą myśleć w ten sposób, ponieważ tatuaże są znane symbole przestępców. Innymi słowy, jest wielu przestępców, którzy się tatuują, zwłaszcza na twarzach. Ale tak długo, jak masz dobre serce i wiesz, że nie jesteś przestępcą, nie ma powodu, abyś się bał.
 • Bardziej bolesne – W porównaniu z innymi częściami ciała, tatuowanie na twarzy może być zbyt bolesne do obsługi. Dzieje się tak po prostu dlatego, że twarz jest pełna nerwów, ponieważ znajduje się tutaj wiele ważnych narządów.

Znane osobistości z tatuażami na twarzy

Oto kilka nazwisk tych znanych osobistości na świecie, które przyjmują fakt, że tatuaże na twarzy są wspaniałymi ozdobami na ludzkim ciele:

 • Wiz Khalifa – Ten amerykański artysta nagrywający ma kilka tatuaży na ciele, w tym tatuaż gwiazdy na twarzy.
 • Ptasznik – Jego prawdziwe imię to Bryan Williams i jest znanym raperem, który ma na twarzy tatuaże z kilkoma wzorami.
 • Cee Lo Zielony – Ten słynny amerykański raper, aktor, autor tekstów i producent muzyczny ma pod lewym okiem mały krzyżowy tatuaż. Ma nawet tatuaż z różą nad lewym uchem.

Pomysły na tatuaż na twarz do rozważenia

Pomysły, jeśli chodzi o projekty tatuaży twarzy, są zdecydowanie nieograniczone. Wszystko, co chcesz, jest możliwe, o ile wybrany przez Ciebie profesjonalny tatuażysta może urzeczywistnić to, co chcesz. Oto niektóre z wartych rozważenia pomysłów na tatuaże na twarz, które powinieneś znać:

 • Święte wzory geometryczne – Taki pomysł to coś, co powinieneś rozważyć, jeśli tatuaż na twarzy ma coś wspólnego z twoją religią. W rzeczywistości wielu historyków potwierdziło, że tatuaże na twarzy były już używane przez starożytnych ludzi, aby pokazać swoje silne przekonania religijne.
 • Zatłoczona wytatuowana twarz – Wiele osób na świecie wychodzi na całość, wybierając ten konkretny pomysł na projekt tatuażu twarzy. Prawie nic więcej przestrzeni, które można tu wytatuować. Możesz pomyśleć, że będzie dość bałaganiarski, ale tak się nie stanie. Będzie teraz polegać na fachowych rękach twojego tatuażysty.
 • Pomysły na tatuaż podbródka – Ten pomysł na projekt tatuażu istniał już w czasach starożytnych. Tatuaże na brodzie były integralną częścią wielu kultur na świecie. Plemię Maorysów było doskonałym przykładem tego pomysłu na twarz.
 • Projekt twarzy Dotwork– Ten pomysł na tatuaż jest jednym z tych zorganizowanych, który może dać ci wspaniale wyglądający tatuaż. Innymi słowy, w żaden sposób nie może być bałagan na twojej twarzy. Jest to główny powód, dla którego wielu woli mieć projekty dot work. Ale chodzi o to, że ten wymaga wielu umiejętności od tatuatora.
 • Plemienne wzory – Są to najbardziej preferowane tatuaże na twarzy, ponieważ tutaj leżą korzenie tych tatuaży, ponieważ były one używane głównie przez plemiona do odróżnienia ich członków. Tatuaże maoryskie są najczęściej spotykane jako plemienne tatuaże twarzy.
 • Inne wzory obszar twarzy – Niektóre inne wzory, które mogą znaleźć się na twarzy, to małe strzałki, mandale i małe kwiaty.

Streszczenie

Tatuaże na twarzy naprawdę wymagają od użytkowników dużej pewności siebie i odwagi. Dlatego przed pójściem po te tatuaże upewnij się, że jesteś psychicznie przygotowany na ich posiadanie na ciele.

 

Wykonanie tatuażu na twarzy to kwestia dużego zaangażowania i poświęcenia i tylko odważni mogą podjąć wyzwanie. Kiedy zrobisz sobie tatuaż na twarzy, powinieneś być przygotowany na negatywne reakcje ludzi, których będzie pod dostatkiem. Będziesz musiał przekonać i uzasadnić wykonanie tatuażu, a to należy zrobić nie tylko reszcie świata, ale także swoim bliskim.

Co więcej, ludzie mogą być bardzo otwarci na swoją dezaprobatę i możesz mieć trudności z pogodzeniem się z ich postawą. Lepiej zachować otwarty umysł i być przygotowanym na stawienie czoła temu wszystkiemu po zrobieniu tatuażu. Przed podjęciem decyzji należy dokładnie rozważyć zalety i wady, ponieważ może to być decyzja zmieniająca życie, której możesz nawet żałować później, gdy zaczną się pojawiać reakcje. Zaufaj renomowanemu tatuatorowi, który jest bardzo poważny i higieniczny w swojej pracy i nie ma zastrzeżenia do obchodzenia się z czymś tak delikatnym jak tatuaże na twarzy. Tatuaże na twarzy nie są filiżanką herbaty dla każdego, ponieważ są przeznaczone tylko dla tych, którzy są na tyle odważni, aby wytrzymać krytykę i dezaprobujące spojrzenia.Pokaż więcejPokaż mniej

Popularne obrazy tatuaży na twarzy

face_tattoos_02

face_tattoos_05

face_tattoos_06

face_tattoos_07face_tattoos_09

face_tattoos_10

face_tattoos_11

face_tattoos_12

face_tattoos_13

face_tattoos_14

face_tattoos_15

face_tattoos_16

face_tattoos_17

face_tattoos_18

face_tattoos_19

face_tattoos_20

Published
Categorized as Tatuaż