110 wdzięcznych wzorów i znaczeń tatuaży koronowych

Od niepamiętnych czasów miłośnicy tatuażu, a także kreatywni projektanci szukali unikalnych elementów projektowych, aby stworzyć bajeczne i innowacyjne projekty o wysokiej wartości estetycznej i symbolicznej. Jedną z najbardziej niezwykłych koncepcji, która z biegiem czasu zyskała popularność wśród obu płci, jest tatuaż koronowy. Korony zawsze były cenione przez ludzkość jako symbol królewskości, bogactwa, supremacji, męstwa i władzy.

Popularność

Głównym powodem popularności sztuki koronnej jest jej wszechstronność, dzięki czemu nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Również te tatuaże mogą być prezentowane w małych lub dużych rozmiarach, w zależności od wybranego dla nich miejsca, a także tego, co ich posiadacz chce przez nie przekazać. Inną rzeczą, która sprawia, że ​​są bardziej wszechstronne, jest to, że można je pisać samodzielnie lub łączyć z różnymi elementami, takimi jak diamenty, kryształy i klejnoty, z których każdy może dodać zupełnie nowy wymiar do podstawowego projektu. Różnice w projektowaniu tego typu tatuażu są czymś, co czyni go bardziej pożądanym dla miłośników tatuażu na całym świecie. Projekt może być różnie interpretowany przez różnych użytkowników i każdy z nich może oznaczać coś wyjątkowego.

Znaczenie tatuaży korony

Korony noszone są przez królów, królowe i klasę królewską, co od starożytnych historii świata wiąże je z królewską, supremacją i władzą. Korona oznacza najwyższy autorytet w królestwie iw ten sposób reprezentuje wyżyny, do których człowiek dąży w swoim życiu. Noszenie korony to nie tylko kwestia władzy i dumy, ale także odpowiedzialność, co jest powodem, dla którego ludzie uważają króla za Boga, aw niektórych kulturach nawet bogowie są przedstawiani w koronach. Mają też znaczenie religijne. W chrześcijaństwie Jezus Chrystus został zmuszony do noszenia korony cierniowej w czasie swojego ukrzyżowania, co nadaje mu wartość religijną.

Silni wyznawcy chrześcijaństwa uważają więc za stosowne nosić tę sztukę dla upamiętnienia ofiary i wielkości Jezusa Chrystusa, podczas gdy niektórzy noszą ją z powodów osobistych, a nie religijnych. To ci, którzy za pomocą korony chcą symbolizować swoje osobiste osiągnięcia.

Korony również mają ścisły związek z zodiakiem, ponieważ wiąże się on ze znakiem zodiaku Lew, który reprezentuje lew, król dżungli. Ponieważ lew jest uważany za najwyższego wśród wszystkich zwierząt, ma bliskie powinowactwo z koroną. Dlatego wiele osób, które mają to westchnienie zodiaku, wolałoby nosić projekt.

Przewodnik rozmieszczania

Tatuaże korony są również dostępne w różnych rozmiarach i są odpowiednio umieszczane. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych tatuaży, najważniejszym aspektem jest ich umiejscowienie, ponieważ musi być namalowane w taki sposób, aby jego umieszczenie dodało więcej uroku projektowi i uczyniło go bardzo atrakcyjnym. Umiejscowienie zależy głównie od wielkości tatuażu, większy pasuje do większej powierzchni i odwrotnie. Większe wykonuje się na dużych obszarach, takich jak klatka piersiowa, dolna część pleców, brzuch, kręgosłup, nogi, żebra (boki), rękawy, ramię, uda, biodra, pierś i pod biustem, natomiast mniejsze dobrze wyglądają na ramieniu, przedramieniu, kostkach, nadgarstki, obojczyk, łokieć, kark, twarz, kręgosłup, dłonie, stopy, uszy, a nawet jako tatuaże palców. Wszędzie, gdzie ta sztuka jest naniesiona na ciało, z pewnością będzie źródłem przyciągania, ponieważ ma bardzo pociągającą i fascynującą jakość.

Opcje projektowania dla sztuki korony

Tatuaż korony to jeden z takich projektów, który może pochwalić się dużą wszechstronnością zarówno pod względem symboliki, jak i walorów estetycznych wzoru. Koronę można przedstawić w prostocie lub z dużą ilością ozdobników diamentami, kamieniami szlachetnymi i biżuterią.

  • Wysadzana klejnotami korona dla królów – Zazwyczaj korony noszone przez królów i władców były zdobione bogatymi i pięknymi kamieniami szlachetnymi i tak można zaprojektować sztukę korony.
  • Tatuaże z koroną cierniową – Inną popularną opcją projektową jest Korona cierniowa, która jest religijnym symbolem chrześcijaństwa. Przedstawia koronę noszoną przez Jezusa Chrystusa w czasie jego ukrzyżowania.
  • Aureola Korona – W niektórych tatuażach religijnych korona jest oznaczana jako aureola wokół boskości. Chrześcijaństwo czci Matkę Marię jako Królową Niebios i wyobraża ją sobie w koronie przypominającej aureolę. To kolejna forma korony religijnej, która jest popularna wśród silnych wyznawców. Niektóre wzory koron religijnych łączą koronę z krzyżem.
  • Tatuaże z koroną lwa – Popularnym wzorem wśród mężczyzn jest tatuaż z koroną lwa, który jest symbolem władzy i supremacji i jest bardzo ceniony ze względu na walory estetyczne.
  • Korona kwiatowa– Zamiast przedstawiać koronę ozdobioną diamentami i kamieniami szlachetnymi, można je pokazać ozdobione kwiatami, liśćmi i winoroślami. Ta forma zdobienia była częścią starożytnej kultury rzymskiej.

Tatuażom korony można również nadać specjalne znaczenie, dodając do nich tekst lub cytaty, tak jak niektóre kobiety otrzymują słowa takie jak „królowa” lub “Księżniczka” tuszem z koroną. Inni mogą wybrać swoje imiona, inicjały lub imiona ukochanej osoby, a niektóre królewskie cytaty mogą również dodać nowe znaczenie do podstawowego projektu korony.

Tatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaże koronyTatuaż Korona na plecach autorstwa Michele VolpiPasujące tatuaże z koroną autorstwa Gretty AlvaTatuaż Korona Palec przez Oz RozenbergTatuaż korona na plecach autorstwa Siete RamirezTatuaż Korona przez Kim DohuynPraca przedramienia FannyBlue Behind The Ear Crown od Art Tattoo StudioTatuaż Korona przez Tuxtla GutiérrezTatuaż Korona przez DoyTatuaż Elegancki Korona przez GraffittooBlackwork Crown autorstwa Sabiny RabušicováCzerwona i złota korona autorstwa Franza CruzTatuaż Szczegółowy Korona przez Doctor WooKorona z czerwonego aksamitu autorstwa AntonMała akwarelowa korona autorstwa DoyTatuaż Złota Korona i Klejnot przez GraffittooKorona z szarego atramentu autorstwa Anny Karoliny ViannaTatuaż korona na szyi autorstwa ZihwaTatuaże z koroną rodzeństwa autorstwa RahmasCzarno-szara korona z tuszem Luca TestadiferroTatuaż Szczegółowy Korona przez NandoTatuaż Korona na plecach autorstwa Anand SohalTatuaż Korona na przedramieniu autorstwa Doctor WooAkwarelowa korona autorstwa Adriana BascurTatuaż Geometryczny Korona przez Wang LeiTatuaż Kolorowa Korona przez Frankie OneshotTatuaż korona na przedramieniu autorstwa DavidTatuaż Czarna i Szara Korona przez Ponta VerdeTatuaż Klejnoty Korona przez DoyTatuaż Minionki Korona przez HongdamKorona na nadgarstku autorstwa Matta Beirne

Towarzysz-Korona-TatuażFajny-koronowy-piersi-tatuaż-dla-mężczyznFajny-koronowy-tatuaż-dla-chłopakówFajny-koronowy-tatuaż-na-ręce-dla-mężczyznFajny-koronowy-tatuaż-na-plecach-dla-kobietKorona-ramię-tatuaż-dla-kobietKorona-tył-tatuaż-do-kobietKorona-Palec-TatuażKorona-Palec-Tatuaż-ProjektKorona-Kwiat-TatuażKorona-Stopa-Tatuaż-WzoryKorona-Szyja-TatuażKorona-ramię-tatuażKorona-rękaw-TatuażeKorona-Gwiazda-tatuaż-dla-kobietkorona-tatuaż-1-650x650korona-tatuaż-2-650x650korona-tatuaż-3 korona-tatuaż-4-650x650korona-tatuaż-5-650x650korona-tatuaż-6-650x650korona-tatuaż-7-650x650korona-tatuaż-8-650x650korona-tatuaż-9korona-tatuaż-10korona-tatuaż-12korona-tatuaż-13-650x650korona-tatuaż-14korona-tatuaż-15-650x650korona-tatuaż-16korona-tatuaż-17korona-tatuaż-18-650x650korona-tatuaż-19-650x650korona-tatuaż-20-650x650korona-tatuaż-21-650x650korona-tatuaż-22korona-tatuaż-23-650x650korona-tatuaż-24 korona-tatuaż-25-650x650korona-tatuaż-26korona-tatuaż-27korona-tatuaż-28korona-tatuaż-29korona-tatuaż-30-650x650korona-tatuaż-31korona-tatuaż-32-650x650korona-tatuaż-33korona-tatuaż-34korona-tatuaż-35-650x650korona-tatuaż-36-650x650Korona-Tatuaż-WzoryKorona-Tatuaż-Wzory-18Korona-tatuaż-zdjęciaKorony-Tatuaże-dla-ParyKorona-tym samym-tatuaże-na-ramięKorona-nadgarstek-tatuaż Śliczny-Korona-Diament-Stopa-TatuażŚliczne-korona-tatuaż-klatka-tatuaż-dla-kobietŚliczne-koronki-tatuaż-na-ramię-dla-kobietSłodkie-koronowe-tatuaże-dla-zakochanychSłodkie-Małe-Wzory-TatuażówŚliczne-mała-korona-tatuaż-dla-kobietŚliczne-Mała-Korona-Tatuaż-na-stopieŚliczne-Mała-Koronka-tatuaż-na-garstku-dla-kobietKing-Crown-tatuaż-dla-kobietPopularny-koronowy-tatuaż-dla-kobietKsiężniczka-Korona-TatuażKsiężniczka-koronka-tatuaż-na-stopieKrólowa-Korona-TatuażeRomantyczny-koronowy-tatuaż-dla-kobietProsty-koronowy-tatuażMały-Corona-Tattoo-Design-dla-DziewczynStylowy-koronowy-tatuażSłodka Korona-Tatuaż na Palcukorona-tatuażkorona-tatuaż-1 korona-tatuaż-2korona-tatuaż-3korona-tatuaż-4korona-tatuaż-5korona-tatuaż-6korona-tatuaż-7korona-tatuaż-8korona-tatuaż-9korona-tatuaż-10korona-tatuaż-11korona-tatuaż-12korona-tatuaż-13korona-tatuaż-14korona-tatuaż-16korona-tatuaż-17korona-tatuaż-18korona-tatuaż-19korona-tatuaż-20korona-tatuaż-21korona-tatuaż-22 korona-tatuaż-23korona-tatuaż-24korona-tatuaż-26korona-tatuaż-27korona-tatuaż-28korona-tatuaż-29