111 Skandaliczne tatuaże więzienne i ich znaczenie

Jednym z najciekawszych aspektów sztuki tatuażu jest fakt, że niektórzy uważają, że sztuka ta ma swoje korzenie w kulturze więziennej. Tatuaże były tuszowane głównie na gangsterach i więźniach dawno temu, zanim stały się popularne jako symbole mody. Na długo zanim tatuaże stały się akceptowalne dla zwykłych ludzi, były kojarzone z przestępczością i przestępcy w kilku kulturach. W rzeczywistości tatuaże więzienne były noszone przez więźniów w latach dwudziestych i trzydziestych. Istnieje kilka urzekających faktów na temat tych tatuaży więźniów, które sprawiły, że są teraz pociągające również dla zwykłych ludzi, a nawet chcą eksperymentować z takimi projektami tatuaży, aby stać się bardziej interesującymi dla innych. Dosłownie krzyczą o buncie i wytrwałości, sugerując, że nosiciel odmawia zaakceptowania czyjejś dominacji.

Początek

ten historia pochodzenia więźnia tatuaże są bardzo intrygujące. Nie byli oni tuszowani konwencjonalnymi pistoletami do tatuażu, ale sprzętem, który był dostępny dla więźniów w więzieniu. Były to improwizowane igły i pistolety do tatuażu, ze struną gitarową, a nawet zszywką, która była używana jako igła, która była wpasowana w coś tak prymitywnego jak długopis. Został wyposażony w mały silnik, a system był używany jako domowej roboty pistolet do tatuażu. Więźniowie używali atramentu z długopisu lub robili go z wypalonego plastiku lub styropianu. Stosowana przez osadzonych metoda tatuowania nie była bezpieczna i higieniczna oraz wiązała się z szeregiem zagrożeń dla zdrowia. Obecnie ci, którzy chcą mieć tatuaże więzienne, polegają na profesjonalnych metodach i przeszkolonych tatuażystach.

Symbole i wzory tatuaży więziennych

Istnieje wiele wzorów tatuaży więziennych w różnych kulturach, a każdy z nich ma swoje własne symboliczne znaczenie. Osoby, które chcą mieć takie tatuaże z tuszem, powinny najpierw dokładnie zbadać te symbole i znaczenia, zanim pokryją nimi skórę, ze względu na nieodwracalny charakter tego procesu. Oto kilka dobrze znanych symboli i wzorów:

  • Tatuaż łzy – Wzór łezki znajduje się na twarzy okaziciela, co oznacza, że ​​po naniesieniu tuszu praktycznie nie można go ukryć. Inną rzeczą, która sprawia, że ​​ten projekt tatuażu jest poważnym problemem, jest fakt, że zgodnie z kulturą więzienną oznacza to, że dana osoba jest zabójcą. Więc dobrze się zastanów, zanim wybierzesz ten projekt.
  • Gangowe Tatuaże – Niektórzy więźniowie mają na swoich ciałach wytatuowane nazwy gangu, a powodem takich tatuaży jest wyznanie lojalności wobec swojego gangu. Zamiast nazwy mogą nawet wybrać specjalny lub tajny symbol wybrany przez ich gang, dzięki czemu są natychmiast rozpoznawalni przez członków gangu w więzieniu. Niektóre gangi używają niektórych liczb jako tatuaży, aby wyrazić przynależność do należących do nich osób.
  • Rasistowskie Tatuaże – Projekty tatuaży, takie jak podwójne błyskawice i liczba 88, rzucają światło na rasistowskie przekonania więźniów, ponieważ są oni powiązani odpowiednio z nazistami i Hitlerem.
  • Tatuaże meksykańskiej mafii – Tatuaże meksykańskiej mafii to rodzaj tatuaży gangów, które kojarzą się z gangiem działającym w Los Angeles. Projekt wykorzystuje kolory niebieski i szary i opiera się na liczbie 13, która może być napisana cyframi arabskimi, rzymskimi lub azteckimi. Niektórzy ludzie mają je w postaci kropek namalowanych tuszem na twarzy, które wskazują na wyrok więzienia lub stopień nosiciela w gangu. Podobnie inny tatuaż w stylu meksykańskiej mafii jest powiązany z gangiem zwanym Nortenos i wykazują powinowactwo do liczby 14..
  • Tatuaże w więzieniu – Stosują takie elementy, które wskazują okres, na jaki został skazany na okaziciela. Zegar, klepsydra, łańcuchy i zamki to niektóre z powszechnych elementów używanych w projektach tatuaży więziennych. Pajęczyny to kolejny fajny element więzienia, ponieważ wskazują na uzależnienie od narkotyków, a także upływ czasu. Tatuaż na statku był faworyzowany przez tych więźniów, którzy szukali dróg ucieczki.
  • Rosyjskie tatuaże więzienne – Rosyjskie wzornictwo więzienne cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem wśród miłośników tatuażu, ze względu na ciekawe i znaczące projekty. Niektóre z nich to tatuaż z drutu kolczastego, który wskazuje na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego, sztylety symbolizujące przestępców seksualnych oraz tatuaż z Dzieciątkiem Jezus i Maryja, który nosi osoba zaangażowana w przestępczość od najmłodszych lat. Koty, węże, tygrysy i czaszki to inne użyte elementy.

Większość tatuaży w stylu więziennym jest zwykle wykonywana jednokolorowym atramentem, niebieskim lub szarym, ponieważ inne kolory nie istniały w więzieniach. Wykonanie tatuażu więziennego to poważna sprawa i wymaga wielu badań i zaangażowania; dlatego zastanów się dwa razy, zanim jeden z tych wzorów zostanie naniesiony na twoje ciało.

tatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więziennytatuaż więzienny

6261159

amerykańska historia

aztecka-wojowniczka

flaga bitewna

kawa-bob-tatuaże

dmi-dżentelman

zło-więzienie-klaun

wiecznie wybuchający

ganger-tatuaż

identyfikuj-członków-gang

życie i śmierć

tatuaż z dolnym tyłem

mafia-tatuaż-znaki

Meksykańska-mafia-tatuaże (1)

więcej-więzien-praca

neil-więzienie-tatuaż

nerwica-band-tatuaż

nicholas_adam_newhartpolk011311publicintoxdo noszenia broni28

NLRtat

p01xwgh5

ładny tatuaż z więzienia

więzienie

więzienie_tattoos_09

więzienie1-686x1024

więzienie2Rosja-682x1024

więzienie6Rosja-681x1024

więzienie11Rosja

więzienie18rosja

więzienie21 rosja

tatuaż na ciele więziennym

tatuaż z więzienia

tatuaże-więzień (1)

Pomysł-więzień-tatuaż (1)

tatuaż gangu więziennego

więzienne ręce

więzienny tatuaż

więzienne tats

więzienny tatuaż

prawdziwy-więzień-tatuaż-projekt

richard-prison-atrament

rosyjski-więzienie-czaszka

san-quentin-state-prison

mały-chce-bandyta

tatuaż na ramię

jakiś-więzienny-atrament

tatuaż-bilibid-maksymalna

tatuaż-pomysł-dla-więźniów (1)

tatuaż-jeden

Łzy-tatuaż-symbolizujący-więźniowie

dowcip

161

289

326

419

520

617

718

817

916

1017

1103

1123

1222

1318

1418

1519

1718

1819

1917

2019

Published
Categorized as Tatuaż