115 najbardziej stylowych tatuaży z kością kołnierzową

Sztuka tatuażu od dawna rządzi sercami miłośników mody na całym świecie i trend ten prawdopodobnie utrzyma się również w przyszłości. Tatuaże mają na celu przyciągnąć uwagę i być subtelnym wyrazem Twojej postawy i osobowości. Jednocześnie powinieneś być w stanie ukryć je, kiedy chcesz, ponieważ nie jest możliwe pokazywanie swoich tatuaży podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub profesjonalnego spotkania. Dlatego umieszczenie tatuażu jest tak samo ważne, jak jego projekt. Tatuaże na obojczyku idealnie pasują do tych, którzy szukają uwagi i chcą ukryć tatuaż, jeśli sytuacja tego wymaga. To jest powód, dla którego tatuaże na obojczyku są bardzo popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, a ludzie w każdym wieku uwielbiają je mieć.

Być może jesteś jedną z tych osób, które nie są zaznajomione z tatuażami na obojczyku. Cóż, aby lepiej zapoznać się z tymi tatuażami, powinieneś przejrzeć ten artykuł do samego końca. Jak sama nazwa wskazuje, tatuaże na obojczyku to wspaniałe tatuaże, które można umieścić na obojczyku. Jeśli nie wiesz, obojczyk to kość, którą można znaleźć tuż pod szyją i nad klatką piersiową. Jest tam zauważalna kość i dokładnie tam znajduje się twój obojczyk.

Wytatuowane obojczyki z pewnością będą wyglądać świetnie na mężczyznach i kobietach. Z pewnością istnieją wyjątkowe tatuaże i to jest powód, dla którego coraz więcej osób próbuje je z dnia na dzień. Jeśli chcesz być wyjątkowy, jeśli chodzi o tatuaże, te są warte rozważenia.

Zalety

Jeśli jesteś jedną z tych osób na świecie, które planują wykonać tatuaż w okolicy obojczyka, to powinnaś wiedzieć, że tym tatuażom zawsze towarzyszy szereg zalet. Oto niektóre z tych wspaniałych zalet:

 • Łatwy do ukrycia. Nie ma mowy, abyś był zmuszony do ukrywania tego, kiedy to konieczne, ponieważ możesz po prostu założyć zwykłą koszulę lub golf/koszulkę i możesz iść.
 • Będziesz wyglądać goręcej niż kiedykolwiek. Wiele kobiet i mężczyzn cieszy się teraz, że przyciągają coraz więcej wielbicieli płci przeciwnej.
 • Dodaje wpływ na Twoją modę. Może wyglądać świetnie z pięknym strojem, który nosisz, ale pamiętaj, aby wybrać strój, który eksponuje część obojczyka.

Niedogodności

Tak, istnieje kilka wad związanych z wytatuowanym obojczykiem, a znajomość ich wszystkich może stać się zaletą po Twojej stronie. Oto te zalety.

 • To może być bardzo bolesne. Wiele osób z pewnością może to potwierdzić. Cóż, bardzo oczywistym powodem jest to, że igła, która będzie używana w tatuowaniu, uderzy bezpośrednio w obojczyk, co sprawi, że będzie to dla ciebie bardzo bolesne. Powinieneś jednak wiedzieć, że intensywność bólu, który możesz odczuwać, będzie również zależeć od tolerancji bólu twojego ciała. Jeśli masz niższą tolerancję na ból, może nie być dobrym pomysłem posiadanie tych tatuaży.
 • Może być drożej z Twojej strony. W porównaniu z innymi tatuażami, te tatuaże są bezsprzecznie droższe, ponieważ mogą wymagać wielu prac, szczególnie tych, które mają na celu sprawić, że będziesz wyglądać wspaniale i goręcej. Co więcej, projekty tekstów, które powinny być pisane pięknymi czcionkami, mogą być wystarczająco długie, co wymaga poświęcenia więcej czasu na tatuowanie.

Znane osobistości z tatuażami na obroży

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że na świecie jest wiele popularnych osobistości, które mają wytatuowany obojczyk. W rzeczywistości niektóre z nich stają się bardzo łatwe do zapamiętania dzięki tym wspaniałym tatuażom. Oto te znane osobistości:

 • Justin Bieber – Któż by nie poznał tej bardzo młodej i znanej międzynarodowej śpiewającej sensacji? Wygląda bardziej przystojnie ze swoim tatuażem z koroną.
 • Aleksandra Burke – Ta angielska piosenkarka i autorka tekstów jest bardzo dumna z tego, że pokazuje swój tatuaż na obszarze obojczyka, który idzie”Miłość & Lojalność”.
 • Rihanna – Ta 28-letnia, wspaniała piosenkarka i autorka tekstów słynie nie tylko ze swoich niesamowitych piosenek, ale także z tatuaży na ciele. Na prawym obojczyku możesz przeczytać jej ulubione motto życiowe, które brzmi: „Nigdy nie porażka, zawsze lekcja”.

Te tatuaże mogą być widziane w postaci małych delikatnych wzorów leżących na obszarze obojczyka lub rozciągać się na duże i wystające w obie strony, aż do szyi lub klatki piersiowej, w zależności od projektu i preferencji posiadacza tatuażu. Tatuaż może nawet sięgać do pleców, aby stworzyć niepowtarzalny efekt. To, co czyni je idealnymi dla jednego, to fakt, że możesz obnosić się z tymi tatuażami, nosząc sukienkę z niskim kołnierzykiem lub ukrywając je z wysokim kołnierzem.

Popularne wzory tatuaży z obrożą

Tatuaże na obojczyku oferują ogromną różnorodność, jeśli chodzi o projekty, ponieważ mogą się różnić od bardzo małych rozmiarów do dużych, sięgających szyi, pleców lub klatki piersiowej. Projekt należy jednak dobierać z rozwagą, biorąc pod uwagę jego estetykę oraz wartość symboliczną. W związku z tym wymagana jest staranna uwaga, ponieważ tatuaż wiąże się z dużym bólem i będzie on dla ciebie częścią do końca życia. Oto kilka popularnych opcji projektowania:

 • Kwiatowe Tatuaże – Kwiaty to niesamowity wybór, ponieważ zawsze były czczone jako symbole piękna, czystości i miłości. Kwiatowe tatuaże są szczególnie kochane przez kobiety, ponieważ mają bardziej kobiecy charakter. Masz również duży wybór, gdy zdecydujesz się na kwiatowy tatuaż na obojczyku, który obejmuje kwiaty takie jak róża, lotos, kwiat wiśni, żonkile, lilie, żeby wymienić tylko kilka. Każdy z nich ma związane z nim znaczenie symboliczne i możesz wybrać ten bliski temu, co chcesz przedstawić za pomocą tatuażu.
 • Tatuaże skryptowe – Tatuaże skryptowe to najlepszy wybór każdego dnia. Możesz mieć imię lub inicjały ukochanej osoby na obojczyku lub może to być ulubiony cytat, który głośno wyraża twoje nastawienie. W zależności od wyboru możesz mieć również cyfrę rzymską, specjalną datę, dowolny tekst religijny lub słynny cytat. Tatuaż banerowy to kolejna forma, w której można nanieść napis na obojczyku. Może być większy niż tradycyjne i sięgać do klatki piersiowej, a niektóre obrazy mogą być w nim również zawarte.
 • Małe Tatuaże Symbol – Ponieważ obojczyk jest zmysłową częścią ciała, nawet mały tatuaż naniesiony na tę część może przyciągnąć dużą uwagę, a ból i czas potrzebny na to również są mniejsze. To właśnie odpowiada za popularność małych tatuaży z symbolami dla wzorów obojczyków. Szczególnie kobiety uwielbiają te projekty, ponieważ sprawiają, że wyglądają i czują się seksownie. Projekty te mogą zawierać symbole tonalne, takie jak serca, ptaki, pióra, nuty i gwiazdy. Takie projekty są bardzo ponętne i kobiece i stanowią najlepszy wybór dla dziewcząt i młodych kobiet.

Zawiń wokół tatuaży na obojczyku

Owinięty tatuaż na obojczyku to doskonały wybór dla tych, którzy nie martwią się bólem związanym z robieniem większych tatuaży. Te tatuaże obejmują większe obszary wokół obojczyka, jak wskazuje nazwa. Projekty te charakteryzują się niesamowitym przepływem i wyglądają bardzo atrakcyjnie, często wykorzystując elementy takie jak ogień, chmury i smoki. Obszar ten można również ozdobić tatuażami 3D, ponieważ one również wyglądają idealnie i ponętnie i są uwielbiane przez mężczyzn.

Doświadczony tatuator może wydobyć to, co najlepsze w projekcie obojczyka, wykorzystując inne elementy, takie jak plemienne wzory, wzory geometryczne, czaszki, kotwice, łuki, strzały, wstążki, motyle i pióra do tworzenia unikalnych wzorów tatuaży na obojczyk. Mogą wykonać te tatuaże w konwencjonalnych czarnych i szarych kolorach lub użyć szerokiej gamy kolorów, aby stworzyć coś niesamowitego.

Popularne wzory tatuaży z kością kołnierzową

obojczyk tatuażobojczyk tatuażobojczyk tatuażobojczyk tatuażTatuaż na obojczykuTatuaż na obojczyku

obojczyk tatuażTatuaż na obojczykuTatuaż na obojczykuTatuaż na obojczykuTatuaż na obojczykuTatuaż na obojczykuTatuaż na obojczyku

Tatuaż na obojczykuTatuaż na obojczykuTatuaż na obojczykuTatuaż na obojczykuTatuaż na obojczykuTatuaż na obojczyku

Piękne wzory na tatuaże z kością kołnierzową

Oczywiście, podobnie jak inne tatuaże na ciele, istnieje tak wiele wzorów, które możesz wziąć pod uwagę w przypadku tatuaży, które można znaleźć na obojczyku. Ale zanim wybierzesz konkretny wzór tatuażu, upewnij się, że bierzesz pod uwagę kilka rzeczy. To jeden ze sposobów na uniknięcie żalu w końcu. Oto niektóre ze wspaniałych wzorów tatuaży obojczykowych, które możesz chcieć mieć:

 • Symetryczny projekt – Taki projekt właściwie nie jest typem, który ma głębsze cele i znaczenia. Celem tego konkretnego projektu jest sprawienie, że będziesz wyglądać dobrze i piękniej w oczach innych.
 • Projektowanie ptaków i piór – Taki projekt jest niezaprzeczalnie jednym z najpopularniejszych. Dzieje się tak po prostu dlatego, że wiele osób używa go nie tylko do obojczyka, ale także do innych tatuaży na ciele. Przedstawia wolność, przygodę, miłość i szczęście.
 • Projekt skryptu – To taki bardzo piękny wzór tatuażu, jaki możesz mieć. Obejmuje japońskie lub chińskie znaki słowne, cyfry rzymskie lub po prostu piękną kaligrafię.
 • Kwiatowy wzór – Oczywiście nigdy nie można zapomnieć o kwiatowym wzorze, ponieważ jest to jeden z tych najczęstszych, ale wspaniałych wzorów nie tylko na obojczyk, ale także w niektórych innych tatuażach.

Decyzja o zaopatrzeniu się w tusz do obojczyka nie jest łatwa, ponieważ wiąże się z dużym bólem, ponieważ jest to obszar kostny. Ale efekt może być niezwykle atrakcyjny, co sprawia, że ​​cały wysiłek jest naprawdę tego wart.

Tatuaże na obojczyku z pewnością sprawią, że będziesz wspaniały niż wcześniej. Tylko upewnij się, że jesteś gotowy na odczuwanie bólu podczas tatuowania.

ty-żyjesz-ty-nauczysz się-tatuażu

żony-nowy-tatuaż

vintage-kołnierz-kości

prawda-do-śmierci

tropikalny-błogość-kołnierz-tatuaż-kości-53

jaskółka tatuaż

sesja tatuażu

mały-kotwica-tatuaż-27

malutki-tekst-tatuaz-milosc-28

drzewo życia-obojczyk-24

obroża-jaskółka-ptaka-25

gwiazdki-na-kołnierzu-22

gwiazdy-i-anielskie-skrzydla

duch-porusza się-przez-wszystko-tatuaż

mały-rower-tatuaż-kołnierz-kości-45

róże-i-słowa-tatuaż-dla-dziewczyny-48

skrypt-listy-kołnierz-kości-42

drugi tatuaż

rzymsko-kołnierzowa kość

koszmary-tatuaż mój-obojczyk-tatuaż

miłość-jest-bronią

mickey-and-minnie-collar-bone-34

muzyka-w-wiatru-kołnierz-kości-55

music-notes-collarbone-tatuaż-52

tylko-strach-bóg

Cyfry rzymskie-kołnierz-kości-23

róża-kołnierz-kości

ruth-marion

Jestem-wystarczająco-ja-jestem-44

miłość-nieustraszona-kołnierz-47

bicie serca-kołnierz-kości-tatuaż-50

hayabusa-tatuaż

przedni widok

kwiaty-litery-serce-37

kwiaty-kołnierz-kości-40

napis-oncollar-bone

Mała-łódka-kołnierz-kości-tatuaż-49

odmawiam-zlewu-kołnierza-46

Fantazje-odwijać-kołnierz-kości-11 los-upadł-krótki-kołnierz-kości-29

pióro-na-lewy-kołnierz-kości-33

pióro-pismo-litery-39

wykończony-kołnierz-kości-tatuaż

Family-infinity-collar-bone-tattoo-51

łosia-obojczyk-tatuaż-dla-mężczyzn-32

tatuaż-złe sumienie

tatuaż marzeń

łapacz-snów-kołnierz-kości-tatuaż-54

kursywa-font-collar-bone-26

kursywa-litery-i-ptaki-30

kursywa-script-collar-bone-tattoo-43

ładny-kołnierz-kości-tatuaż-8

ważka-tatuaż

kurs-miłość-kołnierz-41

obojczyk-tatuaz-dla-dziewczynki-7

tusz do obojczyka

kwiaty-obojczyka

obojczyk-diament

napierśnik zbliżenie obojczyka

zegar-on-prawa-kołnierz-kości-18

obojczyk-nietoperze-tatuaż

obojczyk-ptak-tatuaz-dziewczyna-9

symbole-chemiczne-obojczyk-35

język ciała

kwiaty-ptak-obojczyk-31

ptak-słowo-tatuaż-kołnierz-kości-3

ptaki-sylwetki

anioły-i-dmeaon

be-ok-collar-bone-tatuaż-38

ptaszek i kursywa-czcionki-36

obroża-klatka-dla-ptaka-6

ptaki-kursywa-słowa-2

alternatywna kość obrożowa

3d-nails-tatuaż-kołnierz-kości-12

3d-obojczyk-kości-tatuaż-13

Tatuaż 3D-róża-kołnierz-kości Niesamowite-kołnierz-kości-ptak-tatuaż-wzory Piękne-ptaki-siedzące-na-gałęzie-kołnierz-tatuaż-kości Piękny-czarny-różowy-kołnierz-tatuaż-kości Piękny-cytat-kołnierz-tatuaż-kości-dla-kobiet Czarny-kruki-skrzydła-kołnierz-kości-tatuaż Czarny-gołębie-kołnierz-kości-tatuaż-pomysł Ptaki-i-kwiat-obroża-kości-tatuaż-dla-kobiet Ptaki-i-pióra-obroża-kości-tatuaż Tatuaż-tatuaż z obrożą-ptakiem i różą Motyl-kołnierz-kości-tatuaż-projekt Kołnierz-kości-pióro-tatuaż Kołnierz-kości-muzyczne-notatki-tatuaże-dla-kobiet Kołnierz-kości-skrypt-tatuaż-dla-kobiet Kołnierz-gwiazda-tatuaże-dla-kobiet Projekty-tatuaz-kosci-piór-i-latajacych-tatuaz-kosci Spadające gwiazdki-kołnierz-tatuaż-kości-dla-kobiet Wrony-pod-obojczykiem-tatuaże-dla-kobiet Kolorowe-gromada-gwiazd-kołnierzy-kości-tatuaże Kolorowy-ptaczek-obroża-kości-tatuaż Latające-ptaki-kołnierz-kości-tatuaże-dla-kobiet Free-bird-collar-bone-tatuaż-dla-kobiet Geometryczne-kołnierz-kości-i-klatki-tatuaże-dla-kobiet Zielono-czarne-motylki-kołnierz-kości-tatuaże Henna-kołnierz-kości-kwiatowy-tatuaż-projekt Sexy-motyl-kołnierz-kości-tatuaże-dla-kobiet Seksowna-arabska-sformułowanie-kołnierz-kości-tatuaż-dla-kobiet Tatuaże ze skryptem i motylem Rose-collar-bone-tatuaż-dla-kobiet Czerwony-Phoenix-kołnierz-kości-tatuaż-projekt Sexy-kreskówka-kołnierz-kości-tatuaże-dla-kobiet Sexy-heatbeat-collar-bone-tattoo-design Sexy-napis-kołnierz-kości-tatuaże Sexy-ośmiornica-kołnierz-kości-i-klatka-tatuaż-dla-kobiet Sexy-One-Love-Collar-Bone-tatuaż-dla-kobiet Tatuaż-kołnierz-słoneczny-kości-dla-kobiet Szpulka-i-kołnierz-kołnierz-tatuaż-kości-dla-kobiet