130 zapierających dech w piersiach tatuaży z cyframi rzymskimi

Tatuaże mają na celu przyciągnięcie uwagi, dlatego ludzie szukają wyjątkowych i znaczących projektów, aby wywrzeć znaczący wpływ na posiadaczy, a także na gapiów. Jeśli nie jesteś już pod wrażeniem wzorów tatuaży ze zwierzętami i kwiatami jako głównymi elementami, fajną i niezwykłą opcją projektowania tatuażu jest projekt tatuażu z cyframi rzymskimi. System liczb rzymskich to system liczbowy, który przedstawia liczby w postaci alfabetu angielskiego. Tatuaż oparty na cyfrach rzymskich ma tajemniczą i kuszącą jakość, ponieważ zrozumienie tego tatuażu i zrozumienie jego znaczenia może zająć trochę czasu i uwagi. Wyglądają absolutnie niepowtarzalnie i wyróżniają się.

Co mogą przedstawiać tatuaże z cyframi rzymskimi??

Oparte są na wartościach liczbowych i mogą przedstawiać ważne daty z życia osoby noszącej tatuaż, takie jak urodziny, rocznica ślubu czy data urodzenia dziecka. Może również przedstawiać urodziny partnera lub bliskiej osoby. Znaczenie wzoru może się różnić w zależności od osoby, ponieważ jeden może mieć narysowaną liczbę jego rodzeństwa w postaci cyfr rzymskich, podczas gdy inna osoba może mieć nadrukowaną liczbę swoich dzieci w postaci cyfr rzymskich. Ponieważ znaczenie sztuki cyfr rzymskich jest całkowicie spersonalizowane, wokół każdego projektu tatuażu panuje aura tajemniczości.

Różne opcje projektowania

Kiedy zdecydujesz, że chcesz mieć na ciele grafikę z cyframi rzymskimi, należy pamiętać o kilku rzeczach, wybierając projekt. Numer, który planujesz umieścić na swoim ciele, powinien mieć duże znaczenie w twoim życiu i powinieneś być wystarczająco zaangażowany, aby wydać pieniądze i czas, aby uzyskać go tuszem jako tatuaż, a także znosić ból. Umieszczenie tatuażu powinno być takie, aby tatuaż był dobrze widoczny, ale jednocześnie można go ukryć, kiedy chcesz. Należy również wziąć pod uwagę rozmiar i styl czcionki cyfr rzymskich przed sfinalizowaniem projektu tatuażu. Zasadniczo daty urodzin i inne ważne daty są najlepszym wyborem dla tatuaży z cyframi rzymskimi, ponieważ cały czas przypominają o tych specjalnych okazjach.

Dodatkowo cyfry rzymskie mogą być częścią tatuażu pamiątkowego, ponieważ oznaczają datę śmierci bliskiej osoby, nawet zwierzaka. Te tatuaże podkreślają fakt, że zmarła osoba jest ważną częścią życia nosiciela i zawsze będzie, nawet jeśli nie jest już z nimi. Oprócz posiadania cyfr rzymskich jako podstawowego elementu projektu, okaziciel może mieć inne elementy projektu, takie jak zwierzęta, ptaki, kwiaty i banery, aby ten uproszczony projekt był bardziej znaczący i skomplikowany. Innym ważnym aspektem tej sztuki jest kolor, ponieważ w przeciwnym razie prosty wygląd może wyglądać znakomicie przy odpowiednim użyciu szeregu jasnych kolorów. Chociaż niektórzy ludzie mogą wykonać te tatuaże w tradycyjnej czerni, doświadczeni artyści tatuażu mogą stworzyć wspaniałe wizualne rozkosze, mieszając i dopasowując odpowiednie kolory do wzorów z cyframi rzymskimi.

Przewodnik rozmieszczania

Jak każdy inny projekt tatuażu, umieszczenie tatuaży z cyframi rzymskimi zależy od ich wielkości i projektu. Ten projekt jest dość wszechstronny, ponieważ można go wykonać w dowolnym rozmiarze i dobrze wyglądać w prawie każdym miejscu na ciele. Małe wyglądają niesamowicie na nadgarstek, tył szyi, tył ucha i kostki, podczas gdy większe tatuaże można nanieść tuszem na ramię, przedramię, dolna część pleców, Klatka piersiowa, cześć p oraz obszar żeber. Popularną formą tatuażu z cyframi rzymskimi jest opaska na ramię lub bransoletka, w której cyfry są ułożone w formie długiej opaski i owinięte wokół ramienia lub nadgarstka.

Sławni ludzie

Jednym z głównych powodów rosnącej popularności tatuaży z rzymskimi cyframi jest fakt, że wiele celebrytów popiera je, czyniąc je częścią swojej osobowości. Niektóre globalne gwiazdy, które zostały zauważone z tatuażem z rzymskimi cyframi, są Rihanna, Miley Cyrus, Angelina Jolie, Eva Longoria, Justin Bieber, Victoria Beckham, David Beckham, Selena Gomez oraz Beyonce Knowles.

Ostatnie słowa

Wykonanie tatuażu z cyframi rzymskimi jest kwestią zaangażowania i należy go tuszować tylko wtedy, gdy jest się całkowicie przygotowanym na zniesienie tego bólu, a także poświęcenie na to pieniędzy i czasu. Posiadacz powinien mieć pewność, że wybrany przez niego tatuaż powinien idealnie pasować do jego postawy i osobowości, ponieważ bardzo trudno jest pozbyć się tatuażu, gdy stanie się on częścią ciała.

Tatuaż Cyfra rzymska na klatce piersiowej przez AmilcarTatuaż z cyframi rzymskimi na przedramieniu autorstwa CameronTatuaż Cyfra Rzymska Stopa przez Aquiles ReyesData ślubu Cyfra rzymska Projekt tatuażuTatuaże z cyframi rzymskimi na ramieniu autorstwa scorpdaboyProjekt tatuażu z cyframi rzymskimi autorstwa ShockStarTatuaż Cyfra rzymska na ramieniu przez Bubblegum TattooTatuaż Cyfra Rzymska przez Simon DiamantTatuaż z cyfrą rzymską na boku autorstwa EnocTatuaż Okrągły Cyfra rzymska przez Luke SmithTatuaż z cyframi rzymskimi na stopie autorstwa JadeTatuaż Cyfra Rzymska przez NinaTatuaż z rzymskimi cyframi na ramieniu autorstwa Dakas VictorTatuaż Cyfra Rzymska Szyja przez DizzyTatuaż z cyfrą rzymską na bicepsie autorstwa Rebecca SophiaTatuaż Cyfra Rzymska przez Lucas RosarioTatuaż Małe litery Cyfra rzymska przez Paul WheatleyTatuaż Cyfra Rzymska przez Lory LabossiereProjekt tatuażu z cyframi rzymskimi według BlueprintTatuaż Cyfra Rzymska Klatka Piersiowa przez Reka BittencourtTatuaż Cyfra Rzymska Klatka Piersiowa przez WadyTatuaż Cyfra Rzymska przez Weston WellerTatuaż Cyfra Rzymska Bok przez Rune Eide StenehjemRzeźbiony tatuaż z cyfrą rzymskąTatuaż Cyfra Rzymska przez Frank TranTatuaż Cyfra Rzymska Kwiatowy przez CurtisProjekt tatuażu z cyframi rzymskimi od Natashy HumProjekt tatuażu z cyframi rzymskimi autorstwa Juan CarlosTatuaż Spiralny Zegar przez Niki NorbergTatuaż Cyfra Rzymska Data przez Lindsay Alyson McCarthyTatuaż Pionowa Cyfra Rzymska przez Branden MartinTatuaż Cyfra Rzymska przez Johanna HofemannTatuaż Cyfra rzymska na ramieniu przeztatuaż z cyframi rzymskimi-021

tatuaż z cyframi rzymskimi-020

tatuaż z cyframi rzymskimi-019

tatuaż z cyframi rzymskimi-018

tatuaż z cyframi rzymskimi-17-650x488

tatuaż z cyframi rzymskimi-15-650x488

tatuaż z cyframi rzymskimi-016

tatuaż z cyframi rzymskimi-017

tatuaż z cyframi rzymskimi-14-650x488

tatuaż z cyframi rzymskimi-014

rzymskie-cyfry-tatuaż-13

tatuaż z cyframi rzymskimi-013

rzymskie-cyfry-tatuaż-12

tatuaż-rzymski-cyfry-010

tatuaż z cyframi rzymskimi-10

tatuaż z cyframi rzymskimi-011

tatuaż-rzymski-liczba-rzymska-11-650x488

tatuaż z cyframi rzymskimi-012

tatuaż-rzymski-liczba-rzymska-08

tatuaż-rzymski-cyfry-8

tatuaż-rzymski-cyfry-09

tatuaż z cyframi rzymskimi-9-650x488

tatuaż z cyframi rzymskimi-015

tatuaż z cyframi rzymskimi-05

tatuaż z cyframi rzymskimi-5-650x488

tatuaż z cyframi rzymskimi-06

tatuaż z cyframi rzymskimi-07

tatuaż-rzymski-liczba-rzymska-4-650x488

tatuaż z cyframi rzymskimi-04

rzymskie-cyfry-tatuaż-3

tatuaż z cyframi rzymskimi-03

rzymskie-cyfry-tatuaż-2

gomez1f-3-web-650x488

tatuaż z cyframi rzymskimi-01

1-cyfry rzymskie-pod ręką

2-miłość-serce-symbol-data-ślubu

3-tatuaż na nadgarstku

4-data-urodzenia-i-nieskończoność-kształt

5-data-urodzenia-na-kostce

6-cyfry rzymskie na odwrocie

7-rzymskich cyfr na palcach

8-kot-drapanie-rzymska liczba

9-róże-i-cyfry-rzymskie

10-rzymskie-liczby-na-kołnierz-kości

11-cyfry-rzymskie-na-ręce-dziewczyny

12-rocznica-data-na-nadgarstku

13-rzymski-zegar-tatuaż

14-kotwica-rzymska-liczba-kostka

15-data-ślubu-na-palcu serdecznym

16-rzymska cyfra-tatuaż na palec

17-piór-rzymskich-cyfr-na-żebrach

18-skrypt-liczba-rzymska-na-nadgarstku

19-kursywą-cyfry-rzymską-tatuaż

20-rzymskich cyfr na ramieniu

21-cyfra-rzymska-13-na-żebrze

22-cyfra-rzymska-na-talii

23-arabska-koreańska-liczba-dla-trzech

Cyfry rzymskie 24-3d na przedramieniu

25-kwiat-i-rzymska-liczba-na-przedramieniu

26-liczba-rzymska-data-przyjęcia-na-żebrze

27-rzymska-cyfra-tatuaz-nadgarstek

30-miley-cyrus-rzymski-tatuaż

urodziny w cyfrach rzymskich

kolumna-siódma-tatuaż

data-urodzenia-rzymskich-cyfry-tatuaz

Data śmierci

tatuaż na klatce piersiowej projektanta

final-fantasy-7-tatuaż

pięć wewnątrz nadgarstka

tatuaż na dłoni

mmmix-tatuaż

mój-tatuaż-czarno-biały

rzymskie-15-tatuaż

cyfra rzymska

cyfra rzymska osiem

tatuaże-rzymskie-cyfry-rzymskie-na-pieszo

rozdwojenie jaźni

dziesięć tysięcy teraz

winston-churchill

xv-tatuaż