150 najlepszych pomysłów na tatuaż na nogi dla mężczyzn i kobiet

Tatuaże na nogach wydają się być obecnie bardzo popularne. Świadczy o tym ogromna liczba mężczyzn i kobiet, którzy każdego dnia wytapiają się na nogach. Dzieje się tak pomimo faktu, że na świecie jest tak wiele osób, które uważają tatuowanie za akt satanistyczny. Dzięki tym tatuażom ludzie są w stanie wyrazić siebie, nawet nie rozmawiając z otaczającymi ich ludźmi. Co więcej, jest wiele osób, które interesują się tymi tatuażami, aby pokazać, jak bardzo są oddane swojej religii. Innym powodem, dla którego ludzie rozważają posiadanie tych tatuaży, jest wzmocnienie ich wyczucia mody w tej nowoczesnej epoce.

W dzisiejszych czasach moda nie ogranicza się tylko do tego, co nosisz i jak się nosisz; wykroczyła znacznie poza to, a ludzie zaczęli skłaniać się ku najbardziej artystycznym i innowacyjnym formom mody, takim jak sztuka tatuażu. Podstawowym celem znalezienia odpowiedniego miejsca na tatuaż jest sprawienie, aby przyciągał wzrok. Co więcej, pierwsza osoba musi wiedzieć, że tuszowanie tatuażu jest bolesnym procesem, ponieważ polega na wkłuciu igły w warstwy skóry, aby zmienić jej kolor za pomocą kolorowego pigmentu. Dodatkowo raz zrobiony tatuaż będzie częścią Ciebie na zawsze, ponieważ tatuaże mają charakter trwały. Tak więc, jeśli zdecydujesz się na tatuaż na dowolnej części ciała, musisz to zrobić po długiej kontemplacji i przemyślanym doborze projektu.

Pokrycie tatuaży na nogach

Oczywiście obejmują one konkretną część ludzkiego ciała, a te oczywiście znajdują się na części nogi. Te tatuaże mogą być w rzeczywistości pełne, połówkowe, ćwiartkowe lub tylko małe tatuaże. Będzie to zależało od osoby, która chce nałożyć tusz na część nogi. Wiele osób decyduje się na pełny design nóg. Zakrywają one od części udowej do kostki lub prosto do części palców. Jeśli nie doceniasz piękna konstrukcji pełnej nogi, wybierz połowę. Osłony połowy nóg od kolan w dół lub w górę. Jeśli nie chcesz eksponować swoich tatuaży, możesz mieć projekt nóg, który zaczyna się od kolan do część uda, lub od części udowej do kolan. Co więcej, alternatywą może być również konstrukcja ćwiartki nóg. Jest to dobre dla tych osób, które nie chcą mieć bardzo widocznego tatuażu na nogach.

Zalety i wady

To normalne, że tatuaże kojarzą się z wieloma zaletami i wadami, i te tatuaże nie są tutaj wyjątkiem. Oto niektóre z oczekiwanych zalet tych tatuaży:

 • Mniej bolesne – Część nóg składa się głównie z mięśni, więc nie ma wątpliwości, dlaczego tatuowanie jest mniej bolesne.
 • Szeroki zasięg – Mają większy zasięg w porównaniu do innych, więc z pewnością możesz wygrawerować wzór, który chcesz tutaj, bez względu na to, czy jest to duży, czy tylko mały wzór.
 • Łatwe do ukrycia – To jest właściwie przypadek do przypadku. Łatwo będzie się ukryć, gdy zostaniesz wytatuowany od uda do kolan.

Oto niektóre z wad:

 • To wymaga czasu – To kolejna podstawa sprawy. Jeśli zdecydujesz się na pełną nogę, to na pewno zajmie to trochę czasu, a więc z półnogą.
 • Kosztowniejsze – W porównaniu do innych, bardziej kosztowna będzie konstrukcja nogi, ponieważ ma szerszy zasięg.

Widoki celebrytów

Nie można zaprzeczyć, że słynne gwiazdy to te, które jako pierwsze integrują tatuaże ze swoim ciałem, a te tatuaże są jednymi z tych wspaniałych tatuaży, które mają. Oto niektóre z imion tych celebrytów:

 • Mel C – Ta angielska piosenkarka i autorka tekstów jest byłą członkinią Spice Girls i ma wspaniały tatuaż ze smokiem na prawej nodze.
 • Paz de La Huerta – Ta amerykańska modelka i aktorka ma na nodze tatuaż w kształcie węża. Część ogonowa węża sięgała do górnej części prawej stopy.
 • Ryan Cabrera – Ten 33-letni amerykański muzyk ma na nodze tatuaż przedstawiający twarz słynnego amerykańskiego aktora Ryana Goslinga. To konsekwencja, którą zyskał grając „tatuażową ruletkę” ze swoim gronem przyjaciół.
 • Bam Margera – Ta amerykańska osobowość telewizyjna i gwiazda Viva La Bam i Jackass ma na nodze tatuaż przedstawiający twarz wuja Vincenta Margery.
 • Justin Bieber – Ten kontrowersyjny młody piosenkarz pokazuje swoją silną wiarę w Boga poprzez tatuaż z Jezusem Chrystusem na lewej nodze. W dolnej części wizerunku Jezusa Chrystusa znajdują się róże, które uwydatniają wygląd tatuażu.
 • Barbara Mori – Ta 38-letnia meksykańska modelka i aktorka ma na prawej nodze większy tatuaż w kształcie róży, który jest wytatuowany dłuższą łodygą. Takie wytatuowane nogi na pewno dobrze jej się prezentują.

Apel tatuaży na nogach

Tatuaż na nodze jest jedną z najbardziej atrakcyjnych odmian tatuaży na ciele, ponieważ nadaje ponętnym wyglądowi nogi i jest szczególnie lubiany przez kobiety, choć jest równie popularny wśród mężczyzn. Podobnie jak tatuaże na ramionach, słowo „Tatuaż rękawa” można wykorzystać również do zdefiniowania tatuażu na nodze, ponieważ wykazują podobny efekt przypominający rękaw, wzór rozciągający się od uda/kolana do stopy. Najlepszą rzeczą w tych tatuażach jest to, że artyści mają wystarczająco dużo miejsca i możliwości, aby wypróbować odważny i niesamowity projekt w obszarze dostępnym dla nich do narysowania projektu.

Tatuaż na nodze również wygląda wydatnie, ponieważ czerpie korzyści z ruchu i krzywizny, które nie są dostępne w innych częściach ciała. To właśnie sprawia, że ​​te tatuaże są doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają czegoś odważnego i przyciągającego wzrok. Kolejną zaletą tatuaży na nodze jest to, że są tak łatwe do ukrycia, jak do pokazania. Mężczyźni i kobiety mogą wyeksponować nogi w odpowiednich strojach, gdy chcą pokazać światu tę niesamowitą formę body artu. Z drugiej strony mogą łatwo zakryć nogi, gdy wymagają tego zobowiązania zawodowe.

Popularne opcje projektowe

Projekt tatuażu w dużej mierze zależy od dostępnej dla niego przestrzeni. Ponieważ obszar nóg ma wiele do zaoferowania w tym zakresie, artysta może wypróbować niesamowite i przyciągające wzrok projekty tatuaży na nodze. Stanowią idealną opcję do tworzenia unikalnych dzieł sztuki, co stanowi świetny sposób na pokazanie wyczucia mody posiadacza tatuażu. Oto kilka popularnych opcji projektowania:

 • Kwiatowe Wzory – Kwiatowy wzór stanowi idealny wzór na nogę dla kobiet, ze względu na ich wspaniały kobiecy urok. Mogą sprawić, że jej nogi będą wyglądać atrakcyjnie, dzięki jasnym kolorom i przyciągającym wzrok wzorom. Ponadto w tym konkretnym stylu tatuażu dostępna jest duża różnorodność, ponieważ można wybrać dowolny z popularnych kwiatów, takich jak róża, słonecznik, dalia lub lotos, a do podstawowego projektu dodać kilka unikalnych wzorów, takich jak motyle lub łapacze snów.
 • Plemienne wzory – W przeciwieństwie do kobiecych wzorów kwiatowych, mężczyźni mogą wybrać bardziej męskie, takie jak tatuaże plemienne, tatuaże maoryskie, tatuaże yin yang lub te z symbolami swoich stowarzyszeń lub klubów.

Inne opcje

Niektóre inne wzory, które można nanieść tuszem na nogi, to nowoczesne wzory, takie jak wzory geometryczne, które są wykonane od bioder do palców, które dodają pięknego wyglądu Twoim nogom. Podobnie, jeśli szukasz bardziej realistycznych projektów, takich jak te przedstawiające słońce, księżyc, gwiazdy, pióra, kotwice, strzały, kompas, geometryczne, muzyczne symbole, samuraje, biomechaniczne, serce, nieskończoność, drzewa, anioły i skrzydła, feniks, jaskółka, kolibry, fale, ryby, lew, wilk lub słoń to świetny wybór. Tatuaże ze smokami są dobre dla obu płci i emanują mocą i pięknem. Wybierając takie tatuaże, należy skupić się na fakturze, ponieważ może to naprawdę zmienić ostateczny wygląd projektu.

4-Black-Koi-ryba-tatuaż-na-nodze 5-różowy-tatuaż-na-nodze 6-nożny tatuaż 8-nożny tatuaż 9-tatuaż-projekt-mik-notatek-tatuaż-na-nodze 10-nożny tatuaż 11-muzyka-to-tatuaż-noga-Duran 12-łowy-nogi-tatuaż 13-kolorowy tatuaż na nodze tatuaż na 14 nogach 15-Lily-Tatuaż-na-nodze 16-muzyczny-noga-tatuaż 18-noga-tatuaż 19-finał-chicano-samochód-dziewczyna-noga 20-Lilie-gwiazdy-wino-tat 21-Felix.-Poplamiona-noga-tatuaż 22-Świeżo-Gotowe-Mings-Dziewczyna-noga-tatuaż 23-Kwitnąca Wiśnia-tatuaż-na-nodze 24-kobieta-w-liściach-tatuaż-noga 25-nożny tatuaż

Zwykłe wzory tatuaży do wyboru na nogę

Istnieje wiele wzorów tatuaży na nogi, z których możesz wybierać. Jednak przy wyborze należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Musisz dopilnować, aby projekt przedstawiał wewnętrzne Ciebie. Pamiętaj, tatuaże mogą być odzwierciedleniem Twojej osobowości. Oto kilka typowych projektów, które możesz chcieć mieć:

 • Kwiatowy wzór – To bardzo częsty wzór na nogę i ten wzór można zwykle zobaczyć u kobiet. Główny powód jest tutaj bardzo oczywisty. Kwiaty symbolizują kobiecość, a dziewczęta z pewnością będą wyglądać piękniej z kwiatowym wzorem. Róża to najlepszy wybór wielu.
 • Zwierząt – Jeśli chcesz pozbyć się kobiecych wzorów, to dlaczego nie spróbować tatuażu zwierzęcego. Będzie to przedstawiać różne cechy, w zależności od rodzaju wybranego wzoru zwierzęcia. Aby pokazać swoją dzielną stronę, najlepiej wybrać tygrysa, lwa lub wołu. Jeśli jesteś miłośnikiem pokoju i wolnym duchem, ptaki będą idealne.
 • Plemienny projekt – Jednym z powszechnych wyborów kobiet i mężczyzn, jeśli chodzi o nogi, jest tribal design. Ten projekt jest bardzo piękny, ale zawiera skomplikowane szczegóły. Dzięki temu musisz zatrudnić niezawodnego tatuażystę, aby upewnić się, że praca jest wykonana dobrze.
 • Projekt symboliczny – Wielu wybiera symboliczne wzornictwo, zwłaszcza jeśli są wytatuowani ze względu na swoją religię lub coś takiego. Wspólnym symbolicznym tatuażem na nodze jest krzyż lub wizerunek Jezusa Chrystusa.

Ostatnie słowa

Bez wątpienia tatuaże na nogach mogą poprawić wygląd osób noszących. Mogą nawet uczynić je bardziej modnymi. Jeśli myślisz o tatuażach, to tatuaże na nodze z pewnością będą na Tobie dobrze wyglądać.

Jeśli planujesz mieć nogawkę z tuszem, musisz pamiętać o warunkach klimatycznych miejsca, w którym mieszkasz, ponieważ osoby mieszkające w zimnych obszarach rzadko mają okazję obnosić się z projektem nogi, z wyjątkiem sytuacji, gdy są na wakacjach subtropikalnych, co ledwo usprawiedliwia czas i pieniądze wydane na wytatuowaną nogę, a ból ponoszony za to samo. Bardzo ważne jest również, aby wybrać odpowiednie miejsce i odpowiedniego artystę do wykonania tatuażu tuszem, ponieważ tatuaż to coś, co trwa przez całe życie. Należy więc zadbać o to, aby inwestować pieniądze i czas we właściwy sposób, aby Twój tatuaż zawsze wyglądał zdrowo i pięknie.

26-tatuaż-maoryski-na-nodze 27-Cris-Maori-Inspirowany-tatuaż-noga 28-Jabłoń-Tatuaż-Na-nodze 29-horror-drzewo-czaszka-tatuaż 30-nogi-drzewo-tatuaż 31-kotwica-i-róża-tatuaż-na-nodze 32-Sowa-i-róże-na-nodze 33-ptaki-i-kwiatki-tatuaz-na-nodze 35-kolorowa-czaszka-tatuaz-na-nodze 36-noga-czaszka-tatuaż 37-czaszka-i-róża-noga-tatuaż 38-Dynamictattoo-Notatki-nogi-tatuaż 39-kwiat-tatuaz-na-nodze 40-motyl-noga-tatuaż 41-piękna-ilustracja-tatuaż-noga 42-tradycyjny-statek-na-nodze 43-kolorowe-pióra-tatuaz-na-nodze 44-Realistyczny-kot-tatuaz-na-nodze 45-serce-+-klucz-noga-tatuaż 46-Akwarelowe-tatuaże-na-nodze 47-Akwarelowe-kwiatowe-tatuaze-na-nodze 48-Akwarelowe-tatuaze-na-nodze 49-nogi-tatuaż  Nogi-Tatuaże-1 Nogi-Tatuaże-3 Nogi-Tatuaże-4 Nogi-Tatuaże-5 Nogi-Tatuaże-6  Nogi-Tatuaże-11 Nogi-Tatuaże-12 Nogi-Tatuaże-13 Nogi-Tatuaże-14 Nogi-Tatuaże-15 Nogi-Tatuaże-16 Nogi-Tatuaże-17 Nogi-Tatuaże-18 Nogi-Tatuaże-19 Nogi-Tatuaże-20 Nogi-Tatuaże-22 Nogi-Tatuaże-23 Nogi-Tatuaże-24 Nogi-Tatuaże-25 Nogi-Tatuaże-26 Nogi-Tatuaże-27 Nogi-Tatuaże-28 Nogi-Tatuaże-29 Nogi-Tatuaże-30 Nogi-Tatuaże-31 Nogi-Tatuaże-32 Nogi-Tatuaże-33 Nogi-Tatuaże-34  Nogi-Tatuaże-37 udo-tatuaż-kotwica-żagiel uda-tatuaż-ptaki udo-tatuaż-motyl-kotwica udo-tatuaz-fajna-czaszka Udo-tatuator-i-maszyna-do-szycia  udo-tatuaż-jelenia udo-tatuaż-ważka udo-tatuaż-wieża-eifel  tatuaż-udo-gcliff udo-tatuaż-geometryczne-kwiaty pistolet-tatuaż na uda udo-tatuaż-homar udo-tatuaż-lustro-czaszka udo-tatuaż-ośmiornica udo-tatuaż-pirat udo-tatuaż-cytat Udo-tatuaż-rocknroll udo-tatuaże-króliczek uda-tatuaże-słoń Udo-tatuaże-kwiaty udo-tatuaż-czaszka Udo-tatuaż-czaszka-cytaty uda-tatuaże-lew Udo-tatuaże-Syrena-ośmiornica  uda-tatuaże-sowa uda-tatuaże-czerwono-niebiesko-różowe ud-tatuaże-latarnia morska  uda-tatuaż-czas udo-tatuaż-drzewo udo-tatuaż-plemienne-pióro udo-tatuaż-czarodziejofozz ciasne-tatuaż-ladyfox