150 najlepszych wzorów tatuaży na małe stopy

Sztuka tatuażu od dawna jest modną formą ozdabiania ciała, a popularność tatuaży nigdy nie spadnie. W rzeczywistości tatuaże są uważane za jedną z najmodniejszych form ozdabiania ciała i są uwielbiane przez młodych i starszych, zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Podstawowym celem noszenia tatuażu jest przyciągnięcie uwagi i wiele zależy od odpowiedniego wzoru we właściwym miejscu. Jednym z najfajniejszych rodzajów tatuaży są tatuaże na stopy, które są szczególnie preferowane przez kobiety, ponieważ tatuaż wystający z wysokich obcasów może dodać kobiecie wspaniałej zmysłowości i sprawić, że poczuje się ona również seksownie. Chociaż tatuaże na stopach są dość popularne, istnieją pewne wątpliwości co do nich, co odróżnia je od innych rodzajów tatuaży i należy dokładnie rozważyć przed zrobieniem tuszu na stopie.

Na wypadek, gdybyś nie wiedział, duży procent populacji ludzkiej w społeczeństwie wcześniej krytykował tatuaże, a także osoby noszące te wspaniałe ozdoby do ciała. Ale dzisiaj znacznie więcej osób na świecie już zdaje sobie sprawę z ich znaczenia i zastosowań. Mimo to są tacy, którzy nadal uważają tatuaże za tylko nieszczęście.

Ból odczuwany podczas robienia tatuaży na stopach

Osoby, które już próbowały tatuować na stopach, z pewnością wiedzą, jak bolesne jest posiadanie wspaniale wyglądającego tatuażu na stopie. Taki ból jest nawet głównym powodem, dla którego wielu chętnych wciąż nie próbowało tych tatuaży. Za bardzo się boją, żeby go mieć. Prawda jest taka, że ​​to normalne, że odczuwasz intensywny dyskomfort podczas wykonywania tych tatuaży, ponieważ zostaną one naniesione na część ciała, która ma cieńszą skórę i mięśnie i znajduje się bliżej kości. Jeśli nie jesteś gotowy na odczuwanie intensywnego bólu, jaki mogą przynieść te tatuaże, nie waż się na nie iść, aby żale nie pojawiły się na twojej drodze.

Proces uzdrawiania

Ich proces gojenia może w rzeczywistości trwać krócej lub dłużej. Innymi słowy, będzie się różnić w zależności od osoby. Jeśli osoba mająca te tatuaże jest wystarczająco nieostrożna, oczekuje się, że proces gojenia może być dłuższy niż oczekiwany. Ale jeśli będziesz dobrze dbać o swoje świeżo wytatuowane tatuaże w miarę upływu dni, twoje tatuaże z pewnością mogą goić się szybciej, nawet o tym nie wiedząc. Posiadanie udanego i pięknego tatuażu na stopie to nie tylko odpowiedzialność tatuatora. Ty też masz swoją część, a to jest dbanie o te tatuaże, gdy przechodzą przez proces leczenia. W większości przypadków zajmie ci to 2-5 dni zanim w końcu będziesz mógł powiedzieć, że wszystko jest już w pełni odzyskane.

Zalety

Jednym z głównych powodów, dla których obecnie wiele osób wybiera tatuaże na stopach, jest fakt, że może to być niezwykle korzystne z ich strony. Tak, dobrze to przeczytałeś. Istnieje wiele zalet, które tatuaż stóp zawsze może zapewnić, a niektóre z nich to:

 • Ukrywanie ich nigdy nie może być tak trudne, jak myślisz, że są. Po prostu zakładając zamknięte obuwie lub zakładając skarpetki, możesz już ukryj je. Mając to na uwadze, te tatuaże są absolutnie idealne dla osób, które mieszkają lub pracują w miejscu, w którym tatuaże są odradzane.
 • Możesz mieć efektowny wygląd. Bez wątpienia osoba, która ma wytatuowaną stopę i inne tatuaże na ciele, może osiągnąć bardzo efektowny wygląd. To uderzające w taki sposób, że otaczający go ludzie skupią się na wpatrywaniu się w niego za kilka sekund lub minut. To znaczy, nie ma mowy, żebyś nie został zauważony.
 • Mogą poprawić cały Twój wygląd fizyczny. Jest to powszechna i najbardziej oczekiwana zaleta, a także główny powód, dla którego ludzie pozwalają sobie na tatuowanie na piechotę.

Niedogodności

Jeśli tatuaż na stopie ma jakieś niesamowite zalety, to oczekuje się, że w pewnym momencie życia może to być niekorzystne z Twojej strony. Pamiętaj, że wciąż są na świecie inni ludzie, którzy uważają tatuowanie za niepożądaną rzecz do zrobienia w życiu danej osoby. Dzięki temu wady zawsze będą istniały. Oto niektóre z zalet:

 • To jest niezwykle bolesne. Możesz w to nie uwierzyć, ale tak, poziom bólu oczekuje się, że będziesz odczuwany, jest bezsprzecznie wyższy niż podczas tatuowania na innych częściach ciała.
 • Oczekuje się większej możliwości wolniejszego tempa procesu gojenia. Właściwie wyjaśnienie tego jest bardzo proste. Dzieje się tak dlatego, że Twoja stopa będzie zawsze używana w codziennym życiu, na przykład 24 godziny na dobę. Z tego powodu wytatuowana i nadwyrężona część zawsze może się poruszać powodując podrażnienia, przedłużając proces gojenia.

Gwiazdy noszące tatuaże na stopie

Jak widać na międzynarodowym ekranie telewizyjnym, istnieje wiele znanych osobistości, które mają własne zestawy tatuaży na ciele. Oto niektóre imiona tych gwiazd, które są bardziej niż dumne z ujawnienia własnych wytatuowanych stóp:

 • Kate Hudson – Ta 36-letnia amerykańska aktorka ma bardzo mały tatuaż na stopie, na którym widnieje gwiazda. Znajduje się na jej lewej stopie.
 • Fantazja Barrino – Ten mistrz American Idol z 2004 roku świetnie wygląda z tatuażem na lewej stopie. Taki tatuaż ma piękny wzór róży.
 • Charlize Theron – Ta 40-letnia wspaniała amerykańska i południowoafrykańska aktorka ma bardzo ładny kwiatowy tatuaż na prawej stopie.
 • Kelly Osbourne – Zarówno prawa, jak i lewa stopa tej brytyjskiej piosenkarki i autorki tekstów ma wytatuowane czaszki i skrzyżowane piszczele.
 • Virginia Madsen – Jest 54-letnią amerykańską producentką filmową i aktorką, która ma na prawej stopie tatuaż z różą.

Popularne opcje projektowe

Istnieje kilka opcji wzoru tatuażu na stopę, a właściciel może wybrać tę, która pasuje do jego wyboru pod względem rozmiaru i wzoru. Podczas gdy niektórzy mogą wybrać małe tatuaże, które obejmują konkretnie obszar stopy, inni mogą wybrać długi i bardziej skomplikowany wzór, zaczynając od stopy i rozciągając się przez kostkę i sięgając do łydki. Oto kilka popularnych wzorów tatuaży na stopy:

 • Kwiatowe Wzory – Kwiaty zawsze były popularnym elementem projektowania tatuaży, ponieważ reprezentują piękno, czystość, elegancję i kobiecość. Dziewczyny uwielbiają mieć kwiatowe tatuaże na stopach, ponieważ mogą dodać im niesamowitą wartość przyciągania i wyglądać idealnie nawet na najprostszych stopach.
 • Wzory motyli – Podobnie jak kwiaty, motyle również tworzą wspaniały wzór tatuażu dla stóp, ponieważ nadają stopom żywe i kolorowe piękno, czego pragnie każda kobieta. Motyle można włączyć do wzorów kwiatowych, aby stworzyć coś wyjątkowego, lub można je wykonać pojedynczo lub w wielu, w zależności od wzoru wybranego przez okaziciela.
 • Wzory serca – Innym wspólnym elementem używanym w projektach tatuaży jest serce, które reprezentuje wieczną miłość i pasję. Tatuaż wygląda uroczo i atrakcyjnie i można go wykonać w kolorze czarnym lub dowolnym innym, najbardziej preferowanym jest czerwony.
 • Wzory na palec u nogi – W ostatnim czasie nastąpił gwałtowny wzrost ozdobnych wzorów tatuaży, a ludzie noszą tatuaże zaprojektowane w postaci pierścionków, bransoletek i naszywek. W przypadku tatuaży na stopach wprowadzono specjalne wzory pierścieni na palce, aby w piękny sposób odtworzyć te delikatne ozdoby na palcach nosiciela.
 • Tekst, słowa lub imię – Niektóre dziewczyny chciałyby mieć na stopach imię lub inicjały ukochanej osoby, ponieważ nie chcą być bardzo efektowne w swoich miłościach i stanowią dla nich idealną opcję. Mogą również zdecydować się na jakiś tekst napisany tuszem na stopie, który może ukazywać ich postawę i postrzeganie życia.
 • Inne wzory, które są popularne wśród dziewcząt i kobiet, to wzory zwierzęce, wzory gwiazd, wzory plemienne oraz kokardki i wstążki. Mogą również mieć pasujące tatuaże z tuszem wraz z ich najlepszym przyjacielem lub ukochaną.

tatuaż na stopy-121

tatuaż na stopy-111-650x650

tatuaż na stopy-101-650x650

tatuaż na stopy-91-650x650

tatuaż na stopy-81-650x650

tatuaż na stopy-021-650x600

tatuaż na stopy-21-650x650

tatuaż na stopy-023

tatuaż na stopy-61-650x650

tatuaż na stopy-71-650x650

tatuaż na stopy-20-650x650

tatuaż na stopy-020

tatuaż na stopy-19-650x650

tatuaż na stopy-18-650x650

tatuaż na stopy-17

tatuaż na stopy-013-650x600

tatuaż na stopy-13-650x650

tatuaż na stopy-14

tatuaż na stopy-15-650x650

tatuaż na stopy-16-650x650

Tatuaże na stopach mogą być skomplikowanym problemem, który może zniechęcać do korzystania z nich. Powszechnie obserwuje się, że tatuaże na stopach mają tendencję do blaknięcia po pewnym czasie, ale tak naprawdę różni się to w zależności od osoby i poziomu opieki nad tatuażem. Podczas gdy niektórzy ludzie bardzo dbają o pielęgnację i higienę stóp i tatuaży w tym obszarze, inni nie są tak ostrożni, co skutkuje kompromisem z jakością.

Te tatuaże muszą być chronione przed nadmierną ekspozycją na słońce na początkowych etapach, a obszar musi być utrzymywany w czystości i nawilżony, jeśli chcesz, aby tatuaż pozostał w dobrym stanie. Innym powodem zanikania tatuażu na stopie jest fakt, że po pewnym czasie u niektórych osób na stopach pojawia się nowa warstwa skóry, co może prowadzić do zamazania tatuażu. Kolejną kwestią, która pojawia się w związku z tymi tatuażami, jest ilość bólu, który należy znieść podczas ich tuszowania, ponieważ obszar stopy znajduje się bliżej kości, a ból może być znacznie większy w porównaniu z innymi obszarami. Dlatego osoba musi być świadoma i na tyle chętna, aby znieść ból związany z tuszowaniem tatuażu na stopach, chociaż wiedza projektanta tatuażu może w znacznym stopniu obniżyć jego poziom.

Gojenie może zająć więcej czasu, ponieważ obszar jest narażony na ścieranie przez odzież i ziemię. Właściciel może zostać poinstruowany, aby unikał noszenia butów i skarpet w okresie gojenia, co może czasami powodować infekcje. Mogą powodować swędzenie i nadwrażliwość w dotkniętym obszarze, dlatego należy unikać ich drapania szczególnie w początkowych stadiach. Pomimo tych czynników, które działają przeciwko tatuażom na stopie, nadal cieszą się dużą popularnością ze względu na ich uderzający wygląd i możliwość ukrycia w razie potrzeby. Dobra opieka i usługi profesjonalnego artysty mogą sprawić, że wykonanie tatuażu na stopie będzie o wiele łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Typowe, ale wspaniałe projekty

Bez wątpienia istnieją setki opcji, z których możesz wybierać, jeśli chodzi o wzory tatuaży na stopy. Niektóre z tych projektów mogą nie być tak atrakcyjne w twoich oczach, a niektóre z pewnością mogą wzbudzić w tobie zainteresowanie. Właśnie dlatego musisz starannie wybrać wzór, który chcesz wytatuować na stopie. Oto niektóre z popularnych, ale pięknych wzorów tatuaży na stopy:

 • Kwiatowy wzór – Jednym ze słynnych i wspaniałych wzorów wybieranych przez tysiące miłośników tatuażu do wygrawerowania na ich ciele jest wzór kwiatowy. Niektórzy uważają, że to dla nich po prostu zbyt prosty projekt. Tak, jest to prosty projekt tatuażu, ale tajemnica uczynienia takiego projektu wyjątkowo wspaniałym leży w rękach profesjonalnego tatuażysty.
 • Pierścionki na palce u stóp – Jeśli oczywiście nie chcesz eksponować swoich tatuaży na nogach, to pierścienie na palce mogą być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Taki wzór tatuuje się na palcach, ale nadal nazywa się go tatuażem na stopie.
 • Projekt serca – Kto by znał bardzo popularny i szeroko stosowany wzór tatuażu serca na stopie? To może być powszechne, ale profesjonalny tatuażysta zawsze może sprawić, że ta opcja projektowania tatuażu będzie znacznie lepsza.
 • Projekt motyla – Innym popularnym wzorem na stopę jest wizerunek motyla. Jest to wybór wielu kobiet na świecie, ponieważ motyl również symbolizuje kobiecość jak kwiatowy wzór.

Ostatnie słowa

Tatuaże na stopy są z pewnością wyjątkowymi i elastycznymi rodzajami tatuaży, które można kiedykolwiek zobaczyć na ciele człowieka. Bez względu na cel posiadania tych tatuaży, jedno jest pewne i jest to fakt, że mogą one dobrze służyć swojemu celowi.

Ogólnie rzecz biorąc, ich popularność jest ogromna, ale faktem jest, że te tatuaże nie są tak łatwe do wykonania ze względu na ból i powikłania. Jeśli chcesz mieć stopę w tuszu, musisz być poważnie zaangażowany, aby przejść przez trudny proces. Ponadto, zlecenie tego ekspertowi artysty ma ogromne znaczenie, podobnie jak poziom uwagi i troski, jaką poświęcasz swojemu tatuażowi na stopie. W końcu, gdy zobaczysz piękny tatuaż wystający z twoich sandałów, zdasz sobie sprawę, że cały zniesiony ból i włożony wysiłek były tego warte.

tatuaż na stopy-12

tatuaż na stopy-11

tatuaż na stopy-10

tatuaż na stopy-010-650x600

tatuaż na stopy-9

tatuaż na stopy-05

tatuaż na stopy-5

stóp-tatuaż-06

tatuaż na stopy-6

tatuaż na stopy-7

tatuaż na stopy-4

tatuaż na stopy-3

tatuaż na stopy-2

tatuaż na stopy-1

stóp-tatuaż-00

3 stopy-tatuaż

4 stopy-tatuaż

6-stopowy tatuaż

7-stopowy tatuaż

8-stóp-tatuaż1 10-stopowy tatuaż

11-stopowy tatuaż

13-stopowy tatuaż

14-stopowy tatuaż

16-stopowy tatuaż

17-stóp-tatuaż

18-stopowy tatuaż

19-stopowy tatuaż

20-stopowy tatuaż

21-stopowy tatuaż

22-stopowy tatuaż

23-stóp-tatuaż

24-stopy-tatuaż-600x450

25-stopowy tatuaż

26-stóp-tatuaż

28-stóp-tatuaż

29-stóp-tatuaż

30-stopowy tatuaż

31-stopa-tatuaż

32-stopowy tatuaż 33-stóp-tatuaż

34-stóp-tatuaż

35-stopowy tatuaż

36-stóp-tatuaż

37-stóp-tatuaż

39-stóp-tatuaż

40-stóp-tatuaż-600x450

41-stóp-tatuaż

43-stóp-tatuaż

44-stóp-tatuaż

45-stóp-tatuaż

46-stóp-tatuaż

47-stóp-tatuaż

48-stóp-tatuaż

49-stóp-tatuaż

50-stopowy tatuaż

51

52-stóp-tatuaż

53-stóp-tatuaż

55-stóp-tatuaż 56-stóp-tatuaż

57-stóp-tatuaż

58-stóp-tatuaż

59-stóp-tatuaż

60-stopowy tatuaż

Baylen-Levore

Bukiety

Denis-Sivak

Eilo-Martin

Elena-Belyaykina

Erik-Jacobsen

Stopy-tatuaż-wzory

Stopy-tatuaż-wzory-1

Stopy-tatuaż-wzory-2

Stopy-tatuaż-wzory-3

Stopy-tatuaż-wzory-4

Stopy-tatuaż-wzory-5

Stopy-tatuaż-wzory-6

Stopy-tatuaż-wzory-7

Stopy-tatuaż-wzory-8 Stopy-tatuaż-wzory-9

Stopy-tatuaż-wzory-10

Stopy-tatuaż-wzory-11

Stopy-tatuaż-wzory-12

Stopy-tatuaż-wzory-13

Stopy-tatuaż-wzory-14

Stopy-tatuaż-wzory-15

Stopy-tatuaż-wzory-16

Stopy-tatuaż-wzory-17

Stopy-tatuaż-wzory-18

Stopy-Tatuaż-Wzory-19

Stopy-tatuaż-wzory-20

Stopy-tatuaż-wzory-21

Stopy-tatuaż-wzory-22

Stopy-tatuaż-wzory-23

Stopy-tatuaż-wzory-24

Stopy-tatuaż-wzory-25

Stopy-tatuaż-wzory-26

Stopy-tatuaż-wzory-27

Stopy-tatuaż-wzory-29 Stopy-tatuaż-wzory-30

Stopy-tatuaż-wzory-31

Stopy-tatuaż-wzory-32

Stopy-tatuaż-wzory-33

Stopy-tatuaż-wzory-34

Stopy-tatuaż-wzory-35

Stopy-tatuaż-wzory-36

Stopy-tatuaż-wzory-37

Stopy-tatuaż-wzory-38

Stopy-tatuaż-wzory-39

Stopy-tatuaż-wzory-40

Stopy-tatuaż-wzory-41

Stopy-tatuaż-wzory-42

Gakkin

Gia-Rose

Ien-Levin1

John-Anderton1

Justin-Nordine

Kamil-Czapiga

Karolina Kieran-Williams

Lehel-Nyeste

Luke-Wessman

Marta-Lipiński

Mico-Goldobin

Mike-Mojżesz1

Śledziennik

Neo-trad-feet-tatuaż

Nicoz-Balboa1

Sasha-Unisex

Tim-Senecal-Oni

Uffe-Berent-Wolfe

Published
Categorized as Tatuaż