150 najsłodszych wzorów i znaczeń tatuaży dla kotów

Tatuaże z kotami powinny być jednym z twoich wyborów, które powinieneś rozważyć, jeśli chodzi o tatuaże na ciało. Dlaczego tak jest? Czy naprawdę warto mieć te tatuaże? Cóż, nie ma wątpliwości, że sztuka kota jest warta wypróbowania sztuki ciała, ponieważ może dać ci ekstremalną estetykę, której próbujesz szukać, jeśli chodzi o sztuki ciała. Poza tym te tatuaże są również bardzo znaczące, ponieważ są związane z wieloma kulturami na świecie. Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu uhonorować swojego ukochanego kota, czy chcesz mieć tatuaż na ciele związany z twoją własną kulturą, tatuaż zaprojektowany przez kota jest z pewnością idealnym tematem.

kot (1)

Znaczenia

Koty cieszą się szacunkiem w różnych kulturach na całym świecie. Egipcjanie uważali te zwierzęta za Boginię Księżyca, a zabicie kota w kulturze wymagało kary śmierci, taki był szacunek dla tego zwierzęcia. Rzymianie czcili kota jako symbol Bogini Diany i kojarzyli go z macierzyństwem i ochroną. W tej kulturze wierzono, że udomowienie kota oznacza, że ​​w domu będzie mnóstwo szczęścia i szczęścia. W tradycji nordyckiej czczono kota jako przedłużenie Freyji, bogini elegancji, wdzięku, płodności i ochrony. Te skojarzenia kota z tymi boskimi istotami czynią z niej symbol kobiecej mocy. Z drugiej strony pojawiły się negatywne przekonania na temat tego uroczo wyglądającego zwierzęcia.

W średniowieczu kraje europejskie łączyły koty z czarami i pogaństwem. Kiedyś mówiono nawet, że nieszczęście zbliża się do kota, ale stopniowo okazało się, że w tych przyjaznych kotach nie ma nic złego. W rzeczywistości sztuka kotów jest dziś uważana za symbol ochrony. Obecnie koty są uważane za zwierzęta wolne i niezależne. Ludzie uwielbiają mieć je jako zwierzęta domowe, ponieważ zapewniają im rozrywkę swoimi figlarnymi wybrykami i zabawnymi akcjami. Symbolicznie koci zwierzaki kojarzą się z różnymi znaczeniami, takimi jak piękno, tajemnica, magia, wolność, królewskość, podstęp, witalność, szczęście, intelekt, złośliwość, skrytość, czujność, ukryta moc, niezależność, kobieca moc i wędrowny duch. Istniało również przekonanie, że koty mają moc przechodzenia między światem fizycznym a duchowymi oraz komunikowania się ze zmarłymi duchami. Kobiety uwielbiają kocie sztuki, ponieważ koty są symbolem kobiecości, wdzięku i elegancji. Jednocześnie jest w nich coś tajemniczego i nieprzewidywalnego, co dodaje tym tatuażom nowy poziom mistycyzmu i fascynacji. Poniżej znajdują się słowa używane do wyrażania symboliki;

 • Ochrona
 • Inteligencja i intuicja
 • Elegancja i wyrafinowanie
 • Uwaga
 • Kobieca moc
 • Szczęście i dobrobyt
 • Tajemnica i tajemnice
 • Duchowość i połączenie z Boskością
 • Związek z zaświatami

Widoki znanych osobistości

Oprócz ogromnej liczby zwykłych ludzi na świecie, tatuaże kotów podbiły również serca i gusta wielu znanych osobistości na całym świecie. Większość z tych osobowości świetnie prosperuje w przemyśle rozrywkowym i muzycznym. Oto niektóre z imion tych znanych osobistości:

 • Kesza – Z prawdziwym imieniem Kesha Rose Sebert, Kesha jest bardzo znaną amerykańską raperką i piosenkarką. Poza tym Kesha jest wielką fanką zwierząt domowych, popychając ją do wytatuowania twarzy kota na lewym dużym palcu.
 • Katy Perry – Swoją drogą, kto by nie znał Katy Perry? Jest bardzo znana w branży muzycznej i rozrywkowej w Stanach Zjednoczonych. Jej pasja do kocich zwierząt skłoniła ją do wykonania tatuażu Hello Kitty po lewej stronie prawego środkowego palca.
 • Miley Cyrus – Miley Cyrus jest 23-letnią amerykańską aktorką i piosenkarką, która jest bardzo kontrowersyjna na całym świecie ze względu na jej nagie zdjęcia w różnych serwisach społecznościowych, a także jej zaangażowanie w używanie marihuany. Jej sztuka jest bardzo wyjątkowa, jeśli chodzi o lokalizację. Znajduje się dokładnie tam, w wewnętrznej części jej dolnej wargi.
 • Jessica Jane Clement – Jessica Jane Clement jest angielską prezenterką telewizyjną i aktorką, która ma wspaniałą sztukę umieszczoną na jej łydce. Dokładny projekt to Maneki-neko, czyli japoński szczęśliwy kot.

Koty od zarania dziejów należą do ulubionych zwierząt domowych, ponieważ są sympatycznymi, inteligentnymi i zabawnymi stworzeniami. Ponieważ sztuka tatuażu czerpie inspirację z otaczających nas przedmiotów i stworzeń, tatuaże z kotami od dawna są jednymi z ulubionych wzorów tatuaży. Przede wszystkim koty są uważane za kobiece stworzenia, co czyni je dobrym wyborem dla kobiet, ale mężczyźni też uwielbiają robić takie tatuaże. W związku z tym jest coś bardzo atrakcyjnego w tych kocich przyjaciołach, co czyni je równie imponującym elementem sztuki tatuażu.

Najlepsze wzory tatuaży dla małych kotów

Koty to kuszące stworzenia, które mogą wyglądać bardzo uroczo i ładnie w różnych wzorach tatuaży. Ich oczy pokazują niewinność, podobnie jak ich czarujący wyraz. Można je wykonać w kolorze czarnym, ponieważ czarne koty od dawna kojarzą się z folklorem i są ściśle związane z tajemnicą i przesądami. Takie tatuaże są odpowiednie dla tych, którzy chcą przedstawić tajemnicze i mroczne znaczenie. Z drugiej strony osoby szukające uroczych wzorów mogą mieć na ciele niewinnie wyglądające koty, najlepiej w jasnych i żywych kolorach i skupiające się na niewinnym spojrzeniu w jej oczach.

 • Sztuka Kociego Oka – Tatuaże z kocim okiem reprezentują Twoją zdolność widzenia rzeczy bardziej niż to, czym są. Możesz analizować sytuację i postrzegać każde działanie jako przedłużenie czegoś większego.
 • Sztuka czaszki kota – Tatuaże Czaszki Kota są postrzegane jako bardziej subtelny sposób symbolizowania zrozumienia i akceptacji nieuniknionego. W pewnym sensie jest to oznaka odwagi, ponieważ pokazuje, że nie boisz się stawić czoła swojej śmiertelności.
 • Tatuaże z łapą kota – Odciski łap reprezentują emocjonalną lub mentalną podróż przez trudny czas. Tatuaże z łapą kota reprezentują dobrobyt, szczęście i postęp.
 • Sztuka Czarnego Kota – Symbole kobiecości, tajemnicy i zastrzeżonej mocy z powodu bliskiego związku zwierzęcia z nieznanym i pogaństwem.
 • Plemienna sztuka kota – Wzory sztuki plemiennego kota są również modne, ponieważ jest w nich fascynująca jakość, która nie ma sobie równych w żadnym innym rodzaju tatuażu.

Podstawowym elementem, na który kładzie się nacisk w grafice kota, są oczy, które wyglądają niewinnie lub tajemniczo w zależności od tego, co artysta chce pokazać za pomocą tatuażu. Niektórzy ludzie dostają tylko kocie oczy na ciele, podczas gdy inni wolą tatuaże 3D kotów, aby uzyskać bardziej realistyczny wygląd. Tatuaże z rysunkami i animowanymi kotami są również bardzo popularne, szczególnie wśród młodych ludzi, ponieważ oznaczają niewinność i zabawę. Najpopularniejszymi animowanymi kotami, które znalazły miejsce w nowoczesnych projektach tatuaży są Tom, Sylvester i Garfield, żeby wymienić tylko kilka.

Piękno i symbolika sztuki kota zależą od wiedzy artysty, który stworzył tatuaż. Mistrzowskie pociągnięcia doświadczonego tatuażysty mogą stworzyć wspaniały efekt dzięki pozornie prostemu projektowi tatuażu, podczas gdy niewłaściwe pociągnięcie może spowodować błąd na całe życie. Zasadniczo liczy się wyraz kociego oka, ponieważ na dłuższą metę może sprawić, że kot będzie wyglądał niewinnie, tajemniczo lub niebezpiecznie. Dlatego przed wykonaniem tuszu do tatuażu kota poszukaj kogoś z doświadczeniem w takich tatuażach, a także poproś go o pokazanie niektórych swoich wcześniejszych prac. Powinieneś także poszukać informacji na temat projektu tatuażu na swoim własnym poziomie, ponieważ w końcu będziesz spędzać na nim dużo czasu i pieniędzy, a także odczuwać znaczny poziom bólu, aby mieć go na ciele..

kot-tatuaż-nielegalny-wyjęty spod prawa-tatuaż-artyści-korea-południowa-5kot-tatuaż-nielegalny-wyjęty spod prawa-tatuaż-artyści-korea-południowa-6kot-tatuaż-nielegalny-wyjęty spod prawa-tatuaż-artyści-korea-południowa-11kot-tatuaż-nielegalny-wyjęty spod prawa-tatuaż-artyści-korea-południowa-7kot-tatuaż-nielegalny-wyjęty spod prawa-tatuaż-artyści-korea-południowa-9

Dowiedz się więcej o kotach

Jeśli myślisz o tatuażach z kotami, z pewnością będziesz bardzo zainteresowany, aby najpierw dowiedzieć się więcej o kotach. Koty były znane jako Strażnicy Podziemia w przeszłości. To jest według starożytnych ludzie celtyccy. Po prostu dlatego, że te zwierzęta są tajemnicze, ciche i stoickie. W innych światach kotom można ufać, jeśli chodzi o sekrety Zaświatów. Nigdy nie ujawnią tych sekretów, dopóki nie umrą. Wierzono, że koty są mieszkańcami świata celtyckiego mistyka. Co więcej, Celtowie określali je jako bardzo mądre, przebiegłe i przebiegłe zwierzęta.

Istnieje wiele kultur na świecie, które w świecie mitologii łączą kocie zwierzęta z różnymi Boginiami. Oto niektóre z tych Bogiń, które są z nimi powiązane:

 • Diana – Diana była rzymską boginią, której zadaniem było zarządzanie sekretnym aktem polowania. Była znana jako rzymska bogini natury i dzikiej przyrody. Co więcej, Diana była również znana jako Bogini Księżyca.
 • Freyja – Freyja była w rzeczywistości nordycką boginią, która używała kotów do ciągnięcia swojego rydwanu. Była nordycką boginią wielu rzeczy, takich jak dobry gust, poród, przyjemność, piękno i miłość.
 • Łyko – Bastet była egipską boginią, która była także matką świętej kobiecości, rytuału, magii i porodu. Była także egipską boginią słońca. Jedną z cech, z których była znana, była niezwykle opiekuńcza ochrona dzieci na jej ziemi.
 • Artemida – Artemida była znana jako grecka bogini płodności i polowań. W swoim czasie była również rozpoznawana jako Księżycowa Bogini, której zadaniem była ochrona świętości Natury.
 • Hekate – Jeśli nie wiesz, Hekate była znana jako grecka bogini, która miała coś wspólnego ze zmianą kształtu, przejściem, cyklami, magiczną wiedzą i świętą kobiecością.

Abyś wiedział, tatuaż kota kojarzy się z wieloma znaczeniami i symboliką. Jeśli będziesz mieć taki zwierzęcy tatuaż, powinieneś wiedzieć, że jego znaczenie ma coś wspólnego z samotnością, autorytetem, wolnością, magią, cieniami, tajemnicą, królewskości, ochroną, ukrytą mocą, energią Bogini, wędrującym duchem, towarzystwem, sprytem, ​​pięknem, odnowa, witalność, figlarność, niezależność, czujność, skrytość i wiele więcej.

kot-tatuaż-nielegalny-wyjęty spod prawa-tatuaż-artyści-korea-południowa-4kot-tatuaż-nielegalny-wyjęty spod prawa-tatuaż-artyści-korea-południowa-8kot-tatuaż-nielegalny-wyjęty spod prawa-tatuaż-artyści-korea-południowa-2AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-100AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-99AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-95AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-97AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-55AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-57

hammad

AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-62AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-61AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-56AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-60AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-59AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-58AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-63AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-64AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-67AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-68AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-69AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-74AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-73AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-72AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-71AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-70AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-75AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-76AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-77AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-78

Różne wzory sztuki dla kotów

Oczywiście, jeśli chodzi o projekt, możesz mieć wiele opcji tatuaży dla kotów. Te projekty z pewnością zrobią na Tobie wrażenie, żałując, że nie możesz mieć ich wszystkich. Jednak nigdy nie możesz mieć ich wszystkich. Dlatego musisz poświęcić trochę czasu na podjęcie decyzji, który z nich jest naprawdę czymś, co może pasować do całego ciebie. Oto niektóre projekty, które warto rozważyć:

 • Sztuka Kota Czaszki – Jak sama nazwa wskazuje, ten konkretny projekt zawiera wizerunek czaszki i kota. Noszenie takiego wzoru pokaże, że nie boisz się stawić czoła śmierci. Innymi słowy, masz pełną świadomość, że są rzeczy, którym nie można zapobiec, a dobrym przykładem jest Twoja śmierć.
 • Sztuka Oko Kota – To kolejna warta rozważenia wspólny wzór, który możesz chcieć mieć na swoim ciele. Kiedy masz ten projekt, to tak samo, jak mówisz innym ludziom, że masz szerszą perspektywę, której nigdy nie oceniasz, chyba że przeanalizowałeś już każdą sytuację, czy jest duża czy mała.
 • Sztuka Czarnego Kota – Mówi się, że ten projekt ma silny związek z pogaństwem. Jeśli wierzysz w pogaństwo, byłoby wspaniale nosić taki wzór na swoim ciele. Taki tatuaż będzie również symbolizował rzeczy, które mają coś wspólnego z powściągliwą mocą, tajemniczością i kobiecością.
 • Projekt tatuażu łapa kota – Zamiast mieć pełny obraz kota jako tatuaż, projekt tatuażu łapa kota oczywiście obejmuje tylko łapę kota. Ten projekt może być świetną opcją, jeśli chcesz być nietypowy. Wyjątkowość tego wzoru z pewnością zachwyci inne osoby z Twojego otoczenia, gdy zobaczą go wyryty na Twoim ciele. Taki projekt będzie faktycznie symbolizował mentalną lub emocjonalną podróż, którą przeszedłeś, co naprawdę podważyło twoje zdolności emocjonalne i umysłowe.
 • Plemienna sztuka kota – To jeden z tych najchętniej wybieranych i najpiękniejszych wzorów tatuaży, które możesz mieć na swoim ciele. Jak sama nazwa wskazuje, ten projekt będzie zawierał wizerunek kota, a także wspaniałe i artystyczne plemienne wzory, które z pewnością uzupełnią wizerunek kota.

Ostatnie słowa

Bez wątpienia tatuaże dla kotów mogą służyć Twojemu ciału jako cel numer jeden, co czyni je piękniejszym. Mimo to, jeśli chcesz, aby twoja kocia sztuka była bardzo znacząca, jest to oczywiście możliwe, ponieważ istnieje wiele historii o kotach, których na pewno nie znasz. Po prostu wybierz najlepszy projekt, który pasuje do Twojej osobowości.

AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-79AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-80AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-81AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-82AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-84AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-85AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-90AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-89AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-88AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-87AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-86AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-22AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-23AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-25AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-26AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-31AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-30AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-29AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-28AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-27 AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-24AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-32AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-33AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-34AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-35AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-36AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-42AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-41AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-39AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-38AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-37AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-46AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-52AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-51AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-50AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-47AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-45AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-44AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-43AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-48 AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-49AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-0AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-02AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-03AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-04AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-05AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-07AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-08AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-09AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-10AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-11AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-12AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-13AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-14AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-20AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-19AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-18AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-16AD-Minimalistyczne-Kot-Tatuaże-151-mały-kot-tatuaż-za-uszami 2-kot-tatuażTatuaż z 3 kocimi szyjami4-mały tatuaż z kocią szyją5-kot-palec-tatuaż6-mały-kot-ramię-tatuaż7-kot-back-tatuaż8-kot-i-księżyc-tatuaż9-kot-palec-tatuaż10-kot-pół-rękaw-tatuaż11-akwarela-kocia szyja-tatuaż12-kot-tatuaż14-3D-kot-tatuaż na stopie15-3D-kot-tatuaż16-kot-i-róża-tatuaż-na-stopie17-kot-stopa-tatuaż18-kot-tatuaż19-kot-ucho-tatuaż20-kot-tatuaż21-kot-tatuaż22-cheshire-kot-tatuaż 23-kot-tatuaż24-Vintage-Kot-Portret-Tatuaż-przez-Jackie-Królik25-Niebieskooki-Kot-i-Ptak-Tatuaż-Jackie-Królik26-Streszczenie-Kot27-frannie-kociaki28-kotek-kot29-kot-tatuaż30-kot-i-róża-tatuaż na rękę31-kot-tatuaż32-3D-kot-tatuaż na dłoni33-kot-i-wiśnia-tatuaż34-kot-back-tatuaż35-kot-nadgarstek-tatuaż36-kot-tatuaż37-kot-tatuaż38-kot-stopa-tatuaż39-kot-tatuaż40-księżyc-i-kot-tatuaże41-czarny-kot-muzyka-tatuaż-na-plecach42-Tribal-Cat-tatuaż-wzory-na-plecach 44-abstrakcyjny-kot-akwarela-tatuaż45-szykowny-kot-akwarela-tatuaż-na-górnych-plecach-dla-dziewczynek46-kot-tatuaż47-kot-tatuaż-na-udzie48-kot-tatuaż-na-udzie49-kot-tatuaż50-kot-tatuaż51-koty-miłość-tatuaż52-księżyc-koty-udo-tatuaż54-kot-przedramię-tatuaż55-kot-tatuaż