150 niesamowitych wzorów tatuaży i pomysłów

Imię osoby jest pierwszym przedstawicielem jej tożsamości, pod którym jest on znany innym. To właśnie inspiruje artystów tatuażu do umieszczania imion w spersonalizowanych projektach tatuaży, które mogą być własnym imieniem posiadacza lub imieniem jego bliskich. W rzeczywistości tatuaże z imionami są najbardziej poszukiwanymi projektami tatuaży, mimo że są najprostsze, a wiele z nich ma po prostu nadrukowaną nazwę. Z drugiej strony, nazwa jako sztuka tatuażu może być bardziej szczegółowa i skomplikowana poprzez włączenie nazwy do projektu, może to być kwiat, kotwica, łapacz snów, ryba, pióro lub dowolny inny przedmiot, zgodnie z wyborem posiadacza.

Jeśli chcesz mieć tatuaż, który zawiera imię lub litery, każdy szczegół może łatwo spowodować, a nawet zniszczyć atrament. Imię jak tatuaże to coś więcej niż tylko wyryte na skórze imiona nieusuwalnym atramentem. To przypomnienie tego, kim jesteś lub kogo cenisz. Jest to dożywotni znak mający znaczenie dla Ciebie i osób, na których Ci zależy.

imię tatuaż

Znaczenie nazwy w tatuażach

Co jest w imieniu?„To jest jedna słynna linia Szekspira, która do tej pory czerpie od ludzi wiele do myślenia. Rzeczywiście, imiona są reprezentacją tego, kim jesteśmy. Otrzymują je ze szczególnym przywiązaniem do tego, jacy byliśmy, kiedy się urodziliśmy lub ponieważ przypominają naszym rodzicom coś naprawdę cennego, gdy mówią o naszych imionach. Większość atramentów to nieusuwalne znaki, które pomogłyby trwale zachować wspomnienia wyryte na papierze, płótnie, a nawet na własnej skórze. Skóra jest oczywiście czymś, czego nie można oderwać od człowieka. To okrycie, zewnętrzna warstwa, pokaz formy ludzkiego ciała.

Dlatego imię wypisane na skórze oznacza trwałość. Trwała pamięć, przypomnienie własnego istnienia lub sposób na trzymanie przy sobie kogoś wyjątkowego. Staje się fasadą własnej skóry. Pokazuje uczucie i wartość tego, kto jest właścicielem imienia tej osoby. W ten sposób podsumowuje tworzenie tatuaży imiennych. Ta forma sztuki istniała na długo przed tym, jak została tak nazwana.

Początek

Tatuaże, podobnie jak nazwa, istniały na długo przed pojawieniem się technologii. Innymi słowy, mają swoją własną bogatą historię. Starożytne osoby miały tatuaże już w 4000-3500 p.n.e. Tylko, że były tylko bardziej figurami, abstrakcyjnymi kształtami, które wyrażały miłość do atramentu w ich ciałach. Od 1300 p.n.e. nazwa jako tatuaż odcisnęła swoje piętno w branży tatuażu i przekształciła się w piękne i bardziej unikalne projekty do zaprezentowania.

Przewodnik rozmieszczania

Ta część jest dość trudna. Ludzie mogą zdecydować się na oczywiste części ciała, w których ich najbardziej ukochane tatuaże mogą być łatwo zauważone, podczas gdy są tacy, którzy chcą, aby były artystyczne i tajemnicze, a tym samym wybierają bardziej ukrytą część ciała. Często najbardziej oczywiste i wspólne obszary to:

  • Kark
  • Przedramiona
  • Kostka
  • Palce
  • Klatka piersiowa
  • Plecy
  • Nadgarstek
  • Żebro

Te obszary mogą wymagać większej czcionki i precyzyjnych szczegółów, ponieważ najprawdopodobniej zostaną one łatwo zauważone przez innych. Tymczasem inni wolą drobne, drobne szczegóły za uszami, ukryte stawy ciała i inne podobne obszary. Może to wymagać więcej pracy, ponieważ są one bardziej małe i skomplikowane.

Zwykły kontra artystyczny

Kolejną ważną kwestią jest to, ile sztuki chcesz zawrzeć w swoim imieniu. Na pewno chciałbyś, aby była tak wyjątkowa, jak Twoje imię lub nazwisko osoby znaczącej (tej, dla której otrzymasz grafikę imienia). Istnieją zwykłe tatuaże artystyczne, podczas gdy są one mocno obciążone szczegółami. Niektóre występują w czarno-białym podniebieniu, a inne w najbardziej kolorowych formach, jakie można zobaczyć. Niektórzy używają zwykłych i formalnych czcionek, podczas gdy inni używają czcionek kaligraficznych. Ponadto nazwy nie mogą być tak proste jak litery i krzywe. Mogą mieć inne wzory, tak powszechne jak serce i mniej powszechne, jak inne abstrakcyjne linie i figury.

Nazwij typy tatuaży

  • Imię dzieci jako tatuaże – Oczywiście, oprócz własnego imienia, zawsze dobrą decyzją jest użycie imienia dziecka jako sztuki tatuażu. Oprócz tego, że każde dziecko jest wyjątkowe dla swojego rodzica, Twoje dzieci będą na zawsze Twoimi dziećmi przez całe Twoje życie. Ludzie przychodzą i odchodzą, ale twoje dzieci pozostaną twoje. Dlatego najlepiej jest zachować o nich trwałą pamięć, umieszczając na własnej skórze tatuaże z ich imionami!
  • Miłość i Imię – Z pewnością Twoja wyjątkowa osoba doceni pomysł umieszczenia swojego imienia w Twojej ulubionej części ciała. Jednak trzeba być bardzo ostrożnym, ponieważ tak pozytywne, jak nasz pogląd na wieczność, istnieje również ta afirmatywna możliwość, że nawet dobre relacje nigdy nie przetrwają. Nie chcesz żyć w nieszczęściu każdego dnia swojego życia tylko dlatego, że zawsze przypomina ci tatuaż z imieniem kogoś z przeszłości, od którego chcesz się przenieść.

Jak zdobyć atrament

Robienie tatuaży jest łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia. Aby to zrobić, potrzeba wielkiej odwagi, odwagi i determinacji. W mieście jest wiele mnożących się sklepów z tatuażami i jest też wielu artystów tatuażu, którzy rywalizowaliby, aby wykonać swoje cenne dzieło nieusuwalnej sztuki na twoim ciele. Istnieją różne metody wykonywania tatuaży z imionami. Niektórzy kierują się tradycyjnym bólem igieł i krwi, podczas gdy inni korzystają z pojawiających się technologii cyfrowych, które obiecują mniejszy ból i lepsze szczegóły. Dla innych szukają usług znanych tradycyjnych ludzi lub tatuatorów, którzy przodują w branży tatuażu tak długo, jak to możliwe.

Niezależnie od wybranej metody, uzyskanie tuszu wymagałoby decyzji bez odwrotu i dużej pewności, zwłaszcza przy wyborze nazwy, która ma być użyta.

Koszty i przeszkody

Oczywiście mają swoją cenę. W końcu dobre rzeczy nigdy nie przychodzą za darmo przez cały czas. W Twojej okolicy jest wielu lokalnych, początkujących artystów, którzy mogą mieć wschodzące i świeże pomysły na tatuaże, którzy mogą nie dostać od Ciebie dużych sum pieniędzy. Jednak ważne jest również, aby wziąć pod uwagę higienę i bezpieczeństwo zabiegu. Dlatego płacenie drogiemu tatuażyście usługą wysokiej jakości może być po prostu lepszą opcją niż wybór tańszej, ale niebezpiecznej metody tatuażu.

ten koszt też może być inny w zależności od tego, jak skomplikowany i ile kolorów jest użytych w danym tatuażu. Odważniejsza i większa powierzchnia jest oczywiście droższa niż te, które są proste i małe. Dużym dyskomfortem są oczywiście bóle po nakłuciu skóry po zabiegu. Dla niektórych jest to znośne, ale dla innych może to być coś, co będą musieli znieść, zanim będą mogli cieszyć się zaletami swoich tatuaży.

Kimkolwiek jesteś i jaki będzie twój wybór tatuażu, zawsze upewnij się, że przejdziesz przez to z pewnością. Takie tatuaże będą nosić obraz imienia, które jest wyryte na twojej skórze przez całe twoje życie. Będzie mówił o honorze, wartości, szacunku i miłości do tej osoby, czy to dla Ciebie, czy dla kogoś ważnego.

Znaczenie

Celem napisania imienia i nazwiska wypisanego na ciele jest uhonorowanie ukochanej osoby, której imię jest zawarte w tatuażu. Może to być imię kochanka, małżonka, rodzica, przyjaciela, a nawet zwierzaka. Może to być nawet tatuaż zmarłej osoby, ale należy pamiętać, że raz zrobiony tatuaż będzie częścią ciebie na całe życie. Są też pewne przesądy, że romantyczne zerwanie nastąpi po wytatuowaniu się na okaziciela, ale to tylko mit i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Ważne uwagi

Wybierając taki projekt, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii, z należytą dbałością o szczegóły projektu, liternictwo i rozmiar czcionki są podstawowymi względami w tym zakresie. Nazwa powinna być wpisana w taki sposób, aby była czytelna i czytelna. Wiele zależy od użytych liter, ponieważ określony rodzaj liter może dobrze wyglądać na jednym imieniu, a to samo może nie pasować do drugiego. To samo dotyczy rozmiaru tatuażu. Na przykład imiona, które są krótsze i mają zaokrąglone litery, wyglądają świetnie w literach pisma niż w przypadku innych rodzajów czcionek. Niektóre inne style to cygańskie czcionki i staroangielskie litery, które są przeznaczone dla bardziej kreatywnych. Kobiety mogą wybrać bardziej eleganckie litery, a mężczyźni odważniejsze i większe czcionki, które reprezentują męskość.

imię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuaż

Oprócz rozważań związanych z tatuażami imiennymi, o których wspomniano powyżej, duże znaczenie ma również umiejscowienie tych tatuaży. Kiedy właściciel musi wykonać swoje własne imię w tatuażu imiennym, powinien preferować wykonanie tatuażu imiennego na obszarze, który pozostaje odsłonięty, takim jak ramiona, ramiona i nogi. Preferowany projekt to prosta nazwa bez żadnych elementów projektu. Uzyskanie dodatkowych elementów projektu, które mogą być włączone, zależy całkowicie od uznania właściciela i zależy od jego decyzji. Mężczyźni mogą mieć je napisane na piersiach, które mogą afiszować w bez koszuli awatara, wraz z dopasowaną klatką piersiową. To także idealne miejsce, by nosić imię najbliższych, tuż przy sercu. Podobnie kobiety mogą mieć je wypisane na nadgarstkach, palcu, kostkach czy udach. Inne obszary, na których można je wpisać, to plecy, ramiona i szyja, które są szczególnie przydatne, jeśli chcesz, aby tatuaż był widoczny dla świata. Jednym z najbardziej niesamowitych miejsc do ich noszenia jest palec serdeczny, który pary zrobiły zamiast pierścionków ślubnych lub zaręczynowych.

imię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuażimię tatuaż

Czcionka i napisy mogą być używane jako główne elementy projektu, a wraz z imionami można dołączyć dodatkowe obrazy, zgodnie z wyborem właściciela i przeznaczeniem. Na przykład imię ukochanej osoby może być wpisane w serce lub towarzyszyć mu kwiat, który symbolizuje uczucia namiętności i miłości. Wykonując tatuaże dla dzieci, można dodać obrazek animowany lub balony, a także użyć liter drukowanych, aby uzyskać pełny efekt. Inną fajną opcją jest dodanie do niej specjalnych słów lub cytatów, aby pokazać znaczenie tego konkretnego imienia w życiu. Efekt kolorystyczny to kolejny sposób na podkreślenie, który można wykorzystać do podkreślenia części tatuażu lub całości. Innym sposobem na uczynienie tatuażu z nazwą bardziej innowacyjnego jest wypróbowanie kreatywnego wzoru zygzakowatego zamiast prostego, prostego. Kreatywny artysta projektujący tatuaż może stworzyć wizualną przyjemność, używając wzoru serca i diamentów w liternictwie projektu tatuażu, aby uzyskać wspaniały efekt. Cieniowanie to kolejny sposób na uwydatnienie nazwy tatuażu artystycznego. Główna nazwa tatuażu może być wykonana w odważnym, jednolitym czarnym kolorze, a cieniowanie można wykonać w dodatkowym projekcie, aby nadać mu atrakcyjny wygląd, z żywymi kolorami, aby uzyskać lepsze efekty. Należy jednak uważać, aby umowa podkreślała nazwę części tatuażu, a nie ją tłumiła, ponieważ wydobycie nazwy jest podstawowym celem projektu tatuażu z nazwą. Czasami tej sztuce mogą towarzyszyć ważne daty, jako że data ślubu może być dodana z imieniem współmałżonka, a data urodzenia dziecka może być dołączona do tatuażu z jego imieniem, aby uhonorować wpis ważnej osoby w życie nosiciela i wyznaczenie początku nowej i trwałej relacji z osobą.

Uprawia je wiele światowych celebrytów, co przyczyniło się do ich popularności. Angelina Jolie, Johnny Depp, David Beckham, Victoria Beckham, Melanie Griffith, Justin Bieber i Saif Ali Khan to tylko niektóre z tych celebrytów opatrzonych nazwiskiem.

imię tatuażimię tatuażimię tatuaż

Streszczenie

Tatuaże z imionami stały się trendem dnia, a wiele globalnych celebrytów ma na swoich ciałach imiona swoich bliskich. Te tatuaże mogą mieć tylko imię osoby lub zawierać obraz lub cytat, aby uzyskać bardziej skomplikowany efekt. Można również ulepszyć projekt tatuażu, rozsądnie wykorzystując kolor i czcionkę.

Zanim wejdziesz do salonu tatuażu, weź pod uwagę wszystkie omówione powyżej powody, aby przeżyć najwspanialsze doświadczenie z tatuażem i uzyskać tatuaż, który z pewnością będzie wart całego twojego czasu, pieniędzy i oczywiście poświęcenia (porozmawiaj o bólu, który musisz znieść to zrobić). Na koniec pamiętaj, że są one czymś więcej niż tylko dziełem sztuki. Jest połączeniem twojej tożsamości, twojej istoty i twojej całości jako osoby. To coś więcej niż imiona wyrzeźbione nieusuwalnym atramentem na skórze. To przypomnienie tego, kim jesteś lub kogo cenisz. Jest to dożywotni znak mający znaczenie dla Ciebie i osób, na których Ci zależy.

nazwa-tatuaże-1nazwa-tatuaże-2

Imię-tatuaż-3

imię-tatuaże-4

Imię-tatuaże-5

Imię-tatuaże-6

imię-tatuaże-7-

Imię-tatuaże-8

Imię-tatuaże-9

Imię-tatuaż-10

nazwa-tatuaże-11

imię-tatuaże-12

nazwa-tatuaże-13

imię-tatuaże-14

Imię-tatuaż-15

imię-tatuaże-16

Imię-tatuaże-17

Imię-tatuaże-18

Imię-tatuaże-19

imię-tatuaże-20

Imię-tatuaże-21imię-tatuaże-22

Imię-tatuaże-24

Imię-tatuaże-25

imię-tatuaże-26

imię-tatuaże-27

imię-tatuaże-28

imię-tatuaże-29

Imię-tatuaż-30

imię-tatuaże-31

imię-tatuaże-32

imię-tatuaże-33

imię-tatuaże-34

imię-tatuaże-35

imię-tatuaże-36

imię-tatuaże-37

imię-tatuaże-38

imię-tatuaże-39

imię-tatuaże-40

imię-tatuaże-41

imię-tatuaże-43

imię-tatuaże-44

imię-tatuaże-45

imię-tatuaże-46

imię-tatuaże-47

imię-tatuaże-48

imię-tatuaże-49

imię-tatuaże-50

imię-tatuaże-51

imię-tatuaże-52

imię-tatuaże-53

imię-tatuaże-55

imię-tatuaże-56

imię-tatuaże-58

imię-tatuaże-59

imię-tatuaże-60

imię-tatuaże-61

imię-tatuaże-62

imię-tatuaże-63imię-tatuaże-64

imię-tatuaże-65

imię-tatuaże-66

imię-tatuaże-68

imię-tatuaże-69

imię-tatuaże-70

imię-tatuaże-71

imię-tatuaże-72

imię-tatuaże-73

imię-tatuaże-74

imię-tatuaże-75

imię-tatuaże-76

imię-tatuaże-77

nazwa-tatuaże-231

nazwa-tatuaże-571

nazwa-tatuaże-671