150 pięknych tatuaży na brzuch dla mężczyzn i kobiet

Myślisz o zrobieniu tatuażu na dole brzucha? W tym przewodniku podzielimy się wszystkim, co musisz wiedzieć o tatuażach na brzuchu – od poziomu bólu po opcje projektowe.

tatuaże na brzuchu

W poniższej galerii znajdziesz mnóstwo inspiracji do swojego projektu – więc nie zapomnij go sprawdzić!

Rodzaje tatuaży podbrzusza

Pełne tatuaże brzucha

Duży projekt prawdopodobnie pokryje cały obszar brzucha. Tatuaż pełnego brzucha pozwala na dużą kreatywność przy wymyślaniu projektu.

Możesz dołączyć wiele elementów i renderować je z dużą szczegółowością.

Wszystko, czego potrzebuję, to tatuaże na brzuch miłości

Małe tatuaże na brzuchu

Małe wzory można umieścić w dowolnym miejscu na brzuchu.

Tatuaże na brzuchu (1)

Możesz również rozważyć dwa (lub więcej) małe wzory ułożone w symetryczny wzór. Na przykład mały tatuaż blisko każdej kości biodrowej stworzy poczucie równowagi.

Pamiętaj, że zawsze możesz zacząć od małego, a później dodać go do swojego tatuażu. Będzie to wymagało pewnego planowania, ponieważ chcesz, aby cały projekt był spójny.

Aby dodatki nie wyróżniały się jako osobne elementy, użyj elementów tego samego motywu. Możesz także chcieć iść do tego samego tatuażysty.

Na przykład, tatuaże na dole brzucha można rozszerzyć w górę, a małe tatuaże na brzuchu w pobliżu bioder można wydłużyć na boki.

Tatuaże z boku brzucha

Jeśli umieścisz tatuaż z boku brzucha (powyżej kości biodrowej), otrzymasz tatuaż z boku brzucha. Większe z nich mogą owinąć się wokół twojego boku lub nawet na dolną część pleców.

Tatuaż na brzuchu na londyńskiej wieży zegarowej dla mężczyzn

Żołądek zapewnia stosunkowo dużą powierzchnię na tatuaże. Tak więc, nawet jeśli projekt nie jest tatuażem pełnego brzucha, nadal może zawierać dużą ilość szczegółów.

Popularne wzory tatuaży na brzuch

Niezależnie od tego, czy Twój tatuaż jest duży, czy mały, istnieje mnóstwo opcji wzorów tatuaży na brzuch, które będą zarówno znaczące, jak i przyciągające wzrok.

Kwiaty

Kwiatowy tatuaż na brzuch jest jednym z najpopularniejszych wyborów. Kwiaty są bardzo powszechnym motywem w tatuażach: świetnie wyglądają i mogą przedstawiać różne znaczenia symboliczne.

Przeglądając projekty kwiatowe, zauważysz, że czerwone róże są zdecydowanie jednym z najlepszych wyborów.

tatuaże na brzuchu

Szczególnie efektownie prezentują się renderowane w stylu 3D – z dużą ilością cieniowania i pełnym realizmem.

Inne kwiaty, które często widujesz w tatuażach, to kwiaty wiśni, lilie i lotosy. Każdy z nich ma określony zestaw znaczeń, więc możesz dodać symboliczny aspekt do swojego tatuażu.

Kwiatowy tatuaż plemienny

Więcej informacji na temat wzorów kwiatów i linki do jeszcze bardziej szczegółowych artykułów znajdziesz w tym poście.

Zwierząt

Podobnie jak kwiaty, zwierzęta mają znaczenie w symbolice tatuaży.

Jeśli zastanawiasz się nad tatuażem brzucha zwierzęcia, prawdopodobnie masz już na myśli konkretne zwierzę.

Interesujące może być zapoznanie się z symboliką i historią tego zwierzęcia w różnych kulturach, aby dodać kolejną warstwę znaczenia do swojego projektu.

tatuaże na brzuchu

Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż z pełnym brzuchem, będziesz mógł umieścić w swoim projekcie o wiele więcej szczegółów.

tatuaże na brzuchu

W rzeczywistości większość tatuaży zwierzęcych na brzuchu jest duża – wykorzystując przestrzeń dostępną w tym miejscu, aby stworzyć imponująco wyglądającą sztukę ciała.

Oprócz lwów i tygrysów, jelenie, sowy, niedźwiedzie, węże i wilki są popularnymi tematami tatuażu brzucha. Mityczne stworzenia, takie jak smoki i feniksy, również dostarczają wielu inspiracji.

brzuch-tatuaz-baran-i-wilk

Plemienny

W ostatnich latach trend z plemiennymi tatuażami przesunął się w kierunku naśladowania oznaczeń używanych przez prawdziwe plemiona.

Polinezyjski tatuaż na brzuchu

W latach 90. i na początku 2000. „plemienne” oznaczały pół-abstrakcyjne czarne kształty, oddane ostrymi liniami. Tymczasem współczesne tatuaże plemienne czerpią inspirację z plemiennych oznaczeń plemion polinezyjskich, Azteków i innych grup etnicznych, które praktykowały modyfikacje ciała.

Co ciekawe, każdy element tych skomplikowanych projektów ma znaczenie i cel. Łącząc różne wzory i kształty, możesz stworzyć naprawdę znaczący tatuaż.

Plemienne wzory są szczególnie popularne wśród mężczyzn.

Sprawdź ten artykuł na temat plemiennych tatuaży – znajdziesz mnóstwo pomysłów i inspiracji, a także historyczne tło plemiennego tatuażu i linki do konkretnych plemion.

Kotwica

Tatuaże z kotwicą wyglądają świetnie w dowolnym miejscu na ciele, a podbrzusze nie jest wyjątkiem.

Stosowanie kotwic w projektach sięga czasów, gdy tatuaże były domeną żeglarzy, a kotwice są powszechnym elementem tatuaży oldschoolowych. Są popularnym wyborem wśród tatuaży brzucha zarówno dla mężczyzn, jak i dziewcząt.

Kotwica tatuaż na brzuchu

W symbolice tatuażu kotwice mają wiele znaczeń. Oznaczają przede wszystkim siłę, stabilność i ochronę – w końcu statek rzuca kotwicę dla bezpieczeństwa.

Kotwice mogą również oznaczać bliskie więzi z konkretnym miejscem lub osobą – wskazując, że są one Twoim „bezpiecznym miejscem”. Ponadto są symbolem ludzi, którzy wierzą w uziemienie i przyziemność.

Aby uzyskać jeszcze bardziej znaczący tatuaż, rozważ dodanie kwiatów, wstążek lub napisów (takich jak imiona) do projektu kotwicy.

Pióro

Pióra tworzą wspaniałe małe tatuaże, idealne do każdego miejsca na brzuchu. Ponieważ często są zakrzywione, można ich użyć do podkreślenia naturalnych konturów Twojej anatomii.

Tatuaż na brzuchu z pawim piórem

Tatuaż z piór na brzuchu może mieć wiele znaczeń. Kluczowe pojęcia, które reprezentuje to wolność, odwaga, duchowość i nadzieja.

Nie wszyscy wiedzą, że pióra poszczególnych ptaków mają szczególne znaczenie, zwłaszcza w kulturze rdzennych Amerykanów.

Na przykład jaskółcze pióra reprezentują pokój i miłość. Pióra orła – święte dla rdzennych Amerykanów – oznaczają siłę, przywództwo i odwagę. Pióra gołębi to symbole spokoju i dobroci, a pióra kruków nawiązują do wiedzy i tworzenia.

Cudowny-piórkowy-tatuaż-żołądek

Na szczególną uwagę zasługują pawie pióra, reprezentujące dumę i piękno, które najczęściej pojawiają się w tatuażach. Ich żywe kolory tworzą przyciągające wzrok projekty.

Aby uzyskać więcej zdjęć wzorów piór i tła symboliki tatuażu, zapoznaj się z tym artykułem.

Serca i zamki

Serce w tatuażu niesie ze sobą oczywiste znaczenie miłości, uczucia i emocji.

Równie popularne są zamki w kształcie serca. Projekty te obejmują ozdobną kłódkę w kształcie serca, często uzupełnioną kwiatami lub zestawem skrzydeł.

tatuaże na brzuchu

tatuaże na brzuchu

Umieszczając zamek pośrodku i dodając symetryczne elementy dekoracyjne po obu stronach, otrzymujesz zrównoważony projekt. Są one zwykle umieszczane tak, aby dziurka od klucza znajdowała się w jednej linii z pępkiem, powyżej lub poniżej.

Mandala

Mandale to skomplikowane, zwykle okrągłe abstrakcyjne wzory z dużą ilością szczegółów. W tatuażach zwykle składają się z cienkich, czarnych linii, często uzupełnianych symetrycznymi wzorami koloru.

tatuaże na brzuchu

Reprezentują wszechświat w symbolice buddyjskiej i hinduskiej. W psychologii mandale są czasami symbolami poszukiwania kompletności i jedności.

Ze względu na ich okrągły kształt większość ludzi umieszcza tatuaże mandali na środku brzucha. Sprawdzą się jednak również jako tatuaże boczne, zakrywając część brzucha i rozciągając się na dolną część pleców.

Pismo

Cytaty i nazwy są często dodawane do innych elementów projektu, chociaż świetnie sprawdzają się również same.

Po wybraniu cytatu z tatuażu na brzuchu musisz również wybrać czcionkę. Kobiety często wybierają kursywę lub czcionki odręczne, ponieważ tworzą one bardziej kobiece, delikatne tatuaże.

Ciąża Cytat tatuaż na brzuchu

Innym popularnym wyborem jest pisanie w stylu gotyckim, które jest nieco cięższe.

Pogrubiony tatuaż na brzuchuJeśli Twój cytat jest krótki, możesz go bardziej wyróżnić, dodając inne elementy. Najczęściej pojawiają się kwiaty i ptaki, choć oczywiście nie ma ograniczeń co do wyboru.

Sexy-jaskółka-dolny-tatuaż-brzuch

Poziom bólu dla tatuaży żołądka

Poziom bólu dla tatuaży żołądka waha się od wysokiego do ciężkiego. To, jak bardzo boli, będzie zależeć od indywidualnego progu bólu, dokładnej lokalizacji oraz rozmiaru i rodzaju samego tatuażu.

Na rynku dostępne są kremy znieczulające do tatuaży. Jednak nie każdy tatuator jest w stanie ich używać, ponieważ mogą one wpłynąć na proces tatuowania i jakość wyników.

Jeśli mimo wszystko chcesz użyć kremu znieczulającego, najpierw porozmawiaj ze swoim tatuażystą. Będą mogli doradzić Ci w sprawie skuteczności kremu znieczulającego dla wybranego projektu i lokalizacji.

Tatuatorzy, którzy używają kremów znieczulających, będą mieli preferowane marki dla różnych tatuaży. Nie każdy krem ​​odrętwiający sprawdzi się równie dobrze w przypadku różnych wzorów, a profesjonalny tatuażysta najlepiej potrafi zdecydować, którego z nich użyć.

Z tego powodu nie powinieneś po prostu kupować kremu znieczulającego przez Internet lub w aptece i pojawiać się już w nim. Istnieje duża szansa, że ​​tatuator odeśle Cię do domu i przełoży wizytę, ponieważ nie ma możliwości dowiedzenia się, jak zastosowany krem ​​wpłynie na ich pracę.

Jeśli naprawdę martwisz się, jak poradzisz sobie z bólem związanym z tatuażem brzucha, rozważ rozpoczęcie od naprawdę małego projektu. Zamiast angażować się w duży tatuaż i długotrwały ból, zacznij od małego symbolu i zobacz, jak go przyjmujesz.

Następnie możesz dodać do projektu w późniejszym terminie, gdy będziesz mieć pewność, że ból nie będzie problemem.

Bardzo proste projekty to kolejny sposób na sprawdzenie Twojej tolerancji na ból. Im więcej szczegółów znajduje się w projekcie, tym dłużej zajmie jego ukończenie – i tym bardziej będzie to bolesne w miarę postępu procesu.

tatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchuTatuaże na brzuchu (4)tatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchuTatuaże na brzuchu (2)tatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchu

tatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchuTatuaże na brzuchu (3)Tatuaże na brzuchu (1)tatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchutatuaże na brzuchu

brzuch-tatuaż-tygrys brzuch-tatuaż-czaszka-do góry nogami  brzuch-tatuaż-statek Niesamowity-koński-żołądek-tatuaż brzuch-tatuaż-niedokończony brzuch-tatuaż-drzewo-i-księżyc  tatuaż na brzuchu seksowna laska Czarny-słowa-tatuaż-żołądek Piękna-henna-tatuaż-żołądek  Artystyczny-bajkowy-tatuaż-żołądek Gorący-różany-tatuaż-żołądek Sexy-smoczy-żołądek-tatuaż

Tatuaż wampira na brzuchuTatuaż na brzuchu Tyrese'a GibsonaTatuaż na brzuchu tygrysaTatuaż na brzuchu z nożemTatuaż czaszki z ptakami na brzuchuTatuaż brzucha inspirowany PawemMuskularny mężczyzna z tatuażem na brzuchuLojalnościowy tatuaż na brzuchu na brzuchuTatuaże na brzuchu lwaTatuaż łacińskich słów mężczyzn na brzuchuJezus z koroną cierniową na brzuchuJapoński tatuaż na brzuchu smokaTatuaże z pistoletami na brzuchuGeometryczny tatuaż sowa na brzuchuLatający orzeł tatuaż na brzuchuTatuaż orzeł na brzuch dla mężczyznDemon z wężami Tatuaże na brzuchuTatuaż na brzuchu demonaTatuaże na brzuchu z czarną gniewną sowąCzarny wyjątkowy tatuaż czaszki na brzuchuTatuaż brzucha porożaTrzecie oko z tatuażem na brzuchu ptakówPlemienne tatuaże na brzuchPlemienne tatuaże na brzuch dla kobietPlemienny tatuaż na brzuchuTatuaż na brzuchu z pawim pióremMoje tatuaże na brzuchu zimnego wilkaZablokuj z tatuażami na brzuchu z różamiOwad z liśćmi Tatuaże na brzuchuTatuaże z koroną na brzuchTatuaż motyla na brzuchuKwitnące fioletowe kwiaty Tatuaże na brzuchuTatuaże z czarnym brzuchem i zwykłym kwiatemTatuaż brzucha nietoperza

?????????????????????????????????????????????? Róża-żołądek-tatuaż brzuch-tatuaż-abstrakt ambigram-tatuaż-żołądek brzuch-tatuaz-carpe-diem  Budda-tatuaż-żołądek tatuaż-na-brzuszek-i-piersi-piece tatuaż-żołądek-ptak-i-kobieta tatuaż-żołądek-kolorowa-sowa tatuaż-żołądek-kolorowa-czaszka brzuch-tatuaż-orzeł-róże brzuch-tatuaż-konie sprawiedliwość tatuażu na brzuchu brzuch-tatuaz-jezus brzuch-tatuaż-interesujący sowa-tatuaż-żołądek