150 przyciągających wzrok tatuaży na szyję dla mężczyzn i kobiet

Jest niezaprzeczalnym faktem, że tatuaż szyi jest jednym z tatuaży na ciele, które można znaleźć u wielu ludzi na całym świecie. Posiadanie tego tatuażu na ciele jest tak naprawdę kwestią dokładnego podejmowania decyzji, ponieważ część szyi jest bardzo widoczna. W większości przypadków nie da się ukryć wytatuowanej szyi. To pokazuje, że przed wytatuowaniem na szyi musisz się upewnić, że już o tym myślałeś. Pamiętaj, że jest wiele rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, zanim się w to zagłębisz, zwłaszcza jeśli chodzi o życie zawodowe.

Najczęstsze powody, dla których robi się tusz do szyi

Oczywiście są rózne powody dlaczego ludzie wybierają tatuaże na szyję. Jednym z powszechnych powodów jest przyciągnięcie uwagi wielu ludzi. Ludzie, którzy mają tatuaż na szyi, po prostu chcą być centrami przyciągania. W przypadku kobiet robią to, ponieważ chcą przyciągnąć płeć przeciwną. Oczywiście to samo dotyczy mężczyzn. Niektóre osoby zdecydowały się również na tatuaże na szyi, ponieważ nie chcą już nosić biżuterii. Innymi słowy, zastąpili biżuterię wspaniale zaprojektowanymi tatuażami na szyi. Inni ludzie się tatuują, ponieważ w ten sposób chcą wyrazić siebie innym ludziom, którzy ich otaczają. Wreszcie powodem, dla którego niektórzy ludzie je wybierają, jest ich religia. W ten sposób okazują swoją pobożność swojej religii.

Zalety

Nie trzeba dodawać, że tatuowanie na szyi wiąże się z własnymi akcjami zalety i wady. Ci ludzie, którzy po prostu wybierają tatuaże na szyi w celach modowych, mogą nie być w stanie zauważyć tych rzeczy. Oto zalety i wady wykonania tatuażu na szyję:

 • Możesz dobrze pokazać swoją osobowość. Nie musisz nawet mówić, żeby ktoś Cię znał. Twoje tatuaże wystarczą, by mówić w Twoim imieniu.
 • Będziesz tokarz głów. Gdziekolwiek pójdziesz, ludzie z pewnością zauważą Cię z powodu Twojej wspaniale zaprojektowanej, wytatuowanej szyi. Mając to na uwadze, z pewnością możesz się zadowolić, zwłaszcza jeśli chcesz być popularny.
 • Będziesz obrazem mody. Dla tych, którzy uważają tatuaże za wspaniałe symbole mody, z pewnością pojawisz się jako świetna ikona mody, na którą będą patrzeć.

Niedogodności

 • Możesz być uważany za zły przykład. Dzisiejsze społeczeństwo nadal składa się z bardzo konserwatywnych ludzi religijnych, którzy postrzegają tatuaże jako symbole demoniczne. Oczekuje się, że staniesz się dla nich złym przykładem.
 • To jest bardziej bolesne. W porównaniu z innymi częściami ciała, szyja będzie przenosić więcej bólu podczas tatuowania. Aby dowiedzieć się więcej o bólu kliknij tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

Sławni ludzie

Jak widać na międzynarodowych ekranach telewizyjnych, tatuaż na szyi jest już modą dla wielu znanych celebrytów. Te gwiazdy pochodzą z różnych światów rozrywki, takich jak sport, aktorstwo, polityka i tym podobne. Oto imiona tych celebrytów, którzy mają tatuaże na szyi:

 • David Beckham – David to znany na całym świecie wizerunek świata futbolu. Jednym z jego wspaniałych tatuaży na szyi jest krzyż skrzydlaty tatuaż. Znajduje się dokładnie na tylnej części szyi Dawida. Ma również tatuaż „Butler” po prawej stronie szyi. W dolnej części lewej szyi ma tatuaże „Pretty Lady” i „Harpers”.
 • Angelina Jolie – Ta niezwykle popularna humanitarna celebrytka przekształciła swoją dobroć w tatuaże. W tylnej części jej szyi widać tatuaż z gotyckimi literami, który brzmi: „Poznaj swoje prawa”.
 • Rihanna – Ta bardzo znana hollywoodzka piosenkarka z Barbadosu ma na karku wytatuowane gwiazdy grupy.
 • Różowy – Alecia Moore lub znana jako Pink. Na tylnej części szyi ma wygrawerowany tatuaż z kodem kreskowym.

Przed nałożeniem tuszu na tatuaż należy przede wszystkim rozważyć jego umiejscowienie, niezależnie od tego, czy tatuaż jest umieszczony w widocznym miejscu, czy też w dowolnym miejscu, w którym można go ukryć. W pierwszym przypadku decyzja musi być szczególnie trafna, ponieważ nie da się ukryć tatuażu, jakkolwiek jest to konieczne. Niektóre z takich tatuaży to twarz i szyja, które są bardzo widoczne i stopniowo stają się częścią osobowości nosiciela jako całości. Zwykle są one umieszczane na karku lub na boku, który biegnie równolegle do kości szczęki, a tatuaże te stopniowo zyskują popularność na całym świecie. Podczas gdy kobiety mają możliwość zakrycia ich długą grzywą włosów, mężczyźni generalnie nie mogą tego zrobić. Te tatuaże są również tuszowane na wrażliwych obszarach, co oznacza, że ​​trzeba znosić za nie duży ból, co sprawia, że ​​kwestia ich tuszowania jest jeszcze ważniejsza.

Jednocześnie stają się gorącym faworytem młodego pokolenia z prostego powodu, że wyglądają fajnie i modnie, niezależnie od tego, czy są nanoszone na mężczyzn, czy na kobiety. Tatuaż na szyi jest tak popularny, ponieważ podkreśla osobowość posiadacza i dosłownie krzyczy jego stosunek do całego szerokiego świata. Miej jednak na uwadze, że taki wzór tatuażu będzie trwale widoczny, co może spowodować problemy w późniejszym życiu zawodowym. Również ból związany z tuszem będzie nieznośny. Ale czasami owoce pracy dają niezwykłe efekty, tak jak w przypadku tych niesamowitych projektów.

Cel, powód

Podstawowym celem wytrawionego tatuażu jest przyciągnięcie uwagi, co jest zadaniem dobrze wykonanym za pomocą tatuażu na szyi. Faktem jest, że te tatuaże mogą być bardzo widoczne, a także dość bolesne, ale to w żaden sposób nie wpływa na ich popularność, ponieważ podkreślają jedną z najpiękniejszych części ciała. To świetny sposób na podkreślenie kształtu szyi, a nawet przyciągnięcie każdego oka do rysów twarzy. Jednocześnie może istnieć inny cel noszenia tatuażu na szyi, który polega na zastąpieniu biżuterii, takiej jak naszyjniki i chokery, ponieważ są to popularne wzory stosowane w tatuażach na szyi.

Rodzaje

Jak wspomniano wcześniej, stanowią najbardziej widoczną formę sztuki tatuażu, co sprawia, że ​​naprawdę ważne jest, aby zdecydować, jaki rodzaj tatuażu będziesz mieć w tym obszarze, ponieważ będzie to miało duże znaczenie w prezentacji tatuażu świat. Samo umieszczenie tatuażu sprawia, że ​​jest on odważniejszy i odważniejszy, ponieważ trudno go zakryć. Te na karku mogą czasami być zakryte przy pomocy długich włosów lub sukienki z wysokim kołnierzem, ale to samo nie dotyczy tatuaży, które są nanoszone na bok szyi. Są dla tych, którzy mają cholerną postawę i nie przejmują się tym, co myślą o nich inni. W rzeczywistości są dla tych, którzy chcą powiedzieć, a raczej wykrzyczeć swój stosunek do całego świata.

Tatuaże na karku

Tył szyi to najlepsze miejsce na tatuaż, który jest zarówno widoczny, jak i łatwy do zakrycia, gdy nie chcesz, aby był widoczny. Nie są więc problematyczne i są jednymi z mniej bolesnych do tuszowania. Jednak tył szyi można łatwo ukryć za włosami, kołnierzami lub szalikiem, więc aby pokazać nasze uznanie dla ukrytych klejnotów sztuki, tutaj mamy jedne z najsłodszych tatuaży na karku, które znaleźliśmy.

Opcje wzorów

Są w zasadzie dla odważnych, którzy mają odwagę i postawę na tyle, by głośno i wyraźnie powiedzieć swoją postawę. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety wybierają takie wzory tatuaży, ale są takie, które są bardziej odpowiednie dla każdej płci.

Dla mężczyzn

Mężczyźni wybierają bardziej dzikie i szalone wzory, jeśli chodzi o tatuaże na szyi, ponieważ chodzi o bycie odważnym i agresywnym. Mogą to być wzory religijne, takie jak krzyż lub coś dziwnego, jak pająk. Dla tych, którzy są zakochani, tatuaż z pocałunkiem ust lub tatuażem serca może być czymś preferowanym. Niektórzy wybierają imię ukochanej osoby lub inny rodzaj wiadomości tekstowej, takiej jak imię lub słynny cytat napisany na tym obszarze. Inną opcją wśród mężczyzn jest coś w rodzaju złego projektu tatuażu, który może zawierać czaszkę i strzały. Jednym z najpopularniejszych projektów wśród celebrytów jest ten z tyłu gwiazdy piłki nożnej Szyja Davida Beckhama. Tatuaż zawiera krzyż w stylu gotyckim wraz ze skrzydłami, dzięki czemu jest widoczną cechą na jego szyi.

Dla kobiet

Podczas gdy tatuaże na szyi u mężczyzn mają na celu pokazanie ich męskości, takie tatuaże dla kobiet muszą być delikatne i kobiece, ponieważ są widoczną cechą osobowości. Kobiety mogą wybierać delikatne opcje, takie jak piękne kwiaty, ptaki, motyle, ważki, przedmioty muzyczne, pióra, kotwice, łapacze snów, anielskie skrzydła, zwierzęta, korony i biżuterię, taką jak chokery i naszyjniki, kokardy, serca itp. mają tusz w okolicy szyi. Mogą również uzyskać imiona i inne teksty w projekcie tatuażu na szyję.

Wzór na tatuaż na szyję powinien być wybierany po wielkiej staranności i kontemplacji, ponieważ już na pierwszy rzut oka będzie zwracał uwagę. Można też zasięgnąć porady kreatywnego projektanta tatuażu, który zasugeruje coś, co odzwierciedla postawę posiadacza, a jednocześnie ma walor estetyczny, który przyciągnie widza. Chcesz sprawdzić naszą kolekcję tatuaży White Ink??

tatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyi

Niektóre wzory tatuaży na szyję dla mężczyzn & Kobiety

Jeśli już zdecydowałeś się na tatuaż na szyi, uważaj, że masz szczęście, ponieważ istnieje wiele różnych, które możesz wziąć pod uwagę. Te różne wzory z pewnością zaspokoją Twoje osobiste preferencje, jeśli chodzi o te tatuaże. Oto niektóre ze wspaniałych projektów:

 • Diabeł i Róża – Jest to projekt tatuażu, który składa się z wizerunku diabła jak czaszka i oczywiście pięknego kwiatu róży. Możesz go zmniejszyć, w zależności od swoich preferencji. Ale jeśli chcesz przyciągnąć uwagę wielu, większy projekt Devil and Rose jest świetny.
 • Matczyna miłość – Ten wzór składa się z wizerunku kobiety i kwiatu róży. Wizerunek twarzy kobiety będzie wzorem matki tatuażu, a róża symbolizuje miłość, dlatego nazywa się ją Matką Miłością.
 • czerwona Czaszka – Ten projekt jest wykonany z ludzkiej czaszki, oczywiście pomalowanej czerwonym atramentem. To z pewnością pokaże zbuntowaną osobowość użytkownika tego tatuażu. Ten projekt będzie również emanował niezwykłą odwagą.
 • Organiczna czaszka – Jest to projekt tatuażu czaszki, który jest zabarwiony na zielono, aby uchwycić esencję ekologii. Czaszka jest wkomponowana w motywy roślinne. Czaszka wygląda na otoczoną liśćmi roślin.
 • Lilo i Stich – Ten wzór tatuażu jest idealny dla tych, którzy lubią postaci z kreskówek. To z pewnością pokaże miękką stronę Twojej osobowości.
 • Ptasie Serce – Ten tatuaż składa się z ptaka, który jest wygrawerowany różnymi kolorami na części skrzydeł. W centrum ciała tego ptaka wygrawerowany jest kształt dużego czerwonego serca. Dlatego nazywa się to Serce Ptaka.

Ostatnie słowa

Szyja jest jednym z najbardziej widocznych obszarów na ciele, dlatego tatuaże na szyi należy dobierać ostrożnie, ponieważ trudno je ukryć i już na pierwszy rzut oka zwracają uwagę. Najważniejszym czynnikiem jest staranny dobór projektu; powinno odzwierciedlać twoją prawdziwą postawę, ale w pozytywnym sensie. Dlatego mężczyźni i kobiety powinni przeprowadzić dobre badania i wybrać eksperta, który może im pomóc w wyborze odpowiedniego projektu i umiejscowienia.

Wykonanie tatuażu na szyi to bardzo ważna decyzja dla każdego mężczyzny lub kobiety i lepiej dużo pomyśleć przed podjęciem tego kroku, ponieważ jest to coś, co stanie się nieodłączną częścią twojej osobowości i ludzie będą to robić wykorzystaj to, aby cię rozpoznać. To, co naprawdę niepokoi, to projekt i wysiłek, aby był to pozytywny obraz postawy, a nie coś, co pokazuje bunt i negatywność. Noszenie tatuażu na szyi to kwestia zaangażowania i należy się wszystkiego upewnić przed pójściem do przodu.

Bez wątpienia zrobienie tatuażu na szyi z pewnością poprawi Twoje wyczucie mody i pokaże Twoją odważniejszą osobowość. Mimo to zawsze pamiętaj, że może to mieć również pewne wady, których możesz nie lubić. To pokazuje, że musisz dobrze o tym pomyśleć, zanim zdecydujesz się w końcu mieć go na swoim ciele.

tatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyitatuaż na szyi

Negatywne Kwiaty Kosmiczne Balazs BercsenyiTatuaż Mały Tulipan przez HongdamKwiatowy półksiężyc autorstwa ZihwaRóża na karku autorstwa BanulRóża na karku autorstwa BanulGeometryczny tatuaż na karku od Doctor WooPióro akwarelowe od ShadowsZarys mandali autorstwa Michele VolpiGeometryczna akwarelowa Panda autorstwa HongdamTatuaż Wiszące Plecy Szyja przez Jon BoyKwitnący kwiat Balazs BercsenyiDwukolorowy słoń doktora WooGeometryczny kompas firmy HongdamCrescent Moon autorstwa DoyTatuaż Wyprany Biały Królik przez DoyProjekt mandali z tyłu szyiGeometryczny kwiat lotosu autorstwa Balazs BercsenyiTat z kwiatowym dekoltem od UPKorona na plecach szyi autorstwa ZihwaMałe skrzydła autorstwa Harminder SohalTatuaż Wieża Eiffla przez Balazs BercsenyiGradientowe płatki śniegu autorstwa Sol ArtAkwarela Róża autorstwa ZihwaBlue Moon autorstwa HongdamKwiatowy na karku od IdaTatuaż Spłukany Płatek Śniegu przez Sol ArtNaturalistyczny projekt pleców szyi autorstwa Doctor WooDrzewo autorstwa OozyKwiatowy wianek autorstwa BanulAbstrakcyjny kwiatowy kawałek Bruny AndradeTatuaż ze średnikiem na plecach szyiSłodki kot Balazs BercsenyiTancerz Balazsa BercsenyiAkwarelowy trójkąt autorstwa BanulGwiazdozbiór Oozy .aAkwarela Poppy autorstwa HongdamNegatywne drzewo kosmiczne autorstwa ZihwaAkwarelowy krzyż autorstwa Justice InkUkłoniona wstążka autorstwa DoyTatuaż Ozdobny Plecy Szyja przez Jéssika CamposTatuaż Wieniec przez ZihwaLawendowy cytat autorstwa Sol ArtTatuaż Plecy Szyja Kwiatowy przez UP

1-skrzydło na szyi 2-lisy-tatuaże-na-szyi 3 pióra-tatuaż na szyi 4-panterka na szyi 5-tatuaż na szyi 6-Infinite-Love-tatuaż-na-szyi-dla-kobiet 7-czcionki tatuażu na szyi 10-Pasja-zwana-Harry-Potter 11-gwiazdkowe tatuaże na szyi 12-tatuaż na szyi 13-3D-kolorowy-realistyczny-motyl-tatuaz-na-szyi1 14-Mały-czarno-biały-różany-tatuaż-na-szyi 15-Śliczne-Nietoperz-Tatuaże-na-Szyi 16-sowa-tatuaż na szyi 17-Czerwona-róża-na-szyi 18-róża na szyi 19-lis-tatuaż na szyi 20-Imię na szyi 21-tygrys-tatuaż na szyi 22-kogut na szyi

23-szyi-tat 24-Franks-Skorpion-tatuaż 25-Statek-tatuaż-na-szyi-myke-komory 26-kluczowy tatuaż na szyi 27-Jezus-tatuaż-na-szyi 28-Akwarela-Wstążka-tatuaż-na-szyi 29-3D-Pająk-tatuaż-na-szyi 30-różowy tatuaż na szyi 31-Second-day-with-neck-tatuaż 32-sowa-głowa-tatuaż-na-męską-boczną-szyję 33-cool-neck-tatuaż-Pomysły 34-ptak-tatuaż na szyi 35-ręka i róża-tatuaż na szyi 36-3D-ważka-tatuaż na szyi 37-mały-motyl-tatuaż-na-szyi 38-wstążka-tatuaż na szyi 39-Łapacz snów-Tatuaż na szyi 40-tatuaż na szyi 42-tatuaż-na-plecach 43-Kot-tatuaż na szyi 44-tatuaż na szyi 408 1014-e1416406288633 1130-e1416406223900 ?????????????????????? 1316 1613 1713 1813 2105 2119 2222 2417 4116