150 Siostrzanych tatuaży z sercem do specjalnego wiązania

Siostra jest jedną z najbardziej wyjątkowych osób w życiu i żadna inna osoba na świecie nie może jej zastąpić ani dzielić tak wyjątkowej więzi, jak ta między siostrami. Świetnym sposobem na wzmocnienie szczególnej więzi między siostrami jest siostrzany tatuaż, który określa relację pełną kłótni i kłótni, ale dwoje ludzi łączy spójna więź. Relacja siostry jest tworzona przez narodziny i nic na świecie nie może ich rozdzielić, a miłość ich łączy, nawet jeśli są daleko od siebie i są zajęte w swoich rodzinach. Tatuaż Sisterhood może utrzymać dwie siostry związane niewidzialną więzią, która staje się częścią ich fizycznego bytu, który będzie z nimi na zawsze. Nie ma lepszego sposobu na zilustrowanie głębi ich uczuć do siebie niż zrobienie na nich siostrzanego tatuażu.

Te tatuaże to inne bardzo wyjątkowe sztuki ciała, które zyskują coraz większą popularność na całym świecie. Tak, te tatuaże powstały z powodu tych kochających sióstr, które chcą pokazać swoją miłość poprzez tatuaże. Mimo to nie oznacza to, że tylko prawdziwe siostry mogą nosić te wspaniałe ozdoby na ciele. Mogą je również wybrać ci najlepsi przyjaciele, którzy wydają się mieć ze sobą bardzo nierozerwalną więź. Sekretem w posiadaniu tych tatuaży jest to, aby były one równe rozmiarem tatuażu twojej siostry lub najlepszego przyjaciela. W ten sposób można z pewnością pokazać i odczuć znaczenie tatuażu.

Pomysły na siostrzane tatuaże dla trzech

Znaczenie tatuaży siostrzanych

Siostrzane tatuaże będą wyglądać świetnie dla dwóch osób, zwłaszcza gdy są razem w jednym miejscu. Nie ma mowy, aby te tatuaże nie wyglądały tak uroczo na ciele dwóch sióstr lub najlepszych przyjaciółek. Mimo to, czy wiesz, że te tatuaże są nie tylko wspaniałe, ale także znaczące? Tak, mają też pewne znaczenia, które musisz znać. Niektóre z nich mają bardzo oczywiste znaczenia i symbolikę, podczas gdy inne nie. Oto niektóre z tych znaczeń i symboliki, o których musisz pamiętać:

 • Przyjaźń – Jak już wspomniano, dotyczy to nie tylko tych, które są siostrami z krwi, ale także tych dwojga ludzi, których łączy silna przyjaźń, mimo że nie są spokrewnieni. To z pewnością pokaże innym ludziom wokół ciebie, że twoja przyjaźń jest tak głęboka jak ocean, że nic nie może jej złamać.
 • Siostrzeństwo – Jeśli chcesz pokazać innym, w jaki sposób nadajesz wartość esencja siostrzeństwa do swojej siostry, wtedy posiadanie tej sztuki na własnym ciele byłoby idealne. Mimo to siostrzeństwo może również dotyczyć tych kobiet, które należą do jednej grupy lub sorority. W ten sposób te dziewczyny mogą również doskonale nosić tatuaż.
 • Miłość – Kolejną niezwykle oczywistą symboliką jest miłość. Tatuaż oznacza po prostu, że dwie panie naprawdę kochają się bez względu na to, co się stanie, w imię siostrzanej przyjaźni, przyjaźni lub związku. Pamiętaj, że na świecie jest wiele dziewczyn, które są lesbijkami i mają związek kochanków z innymi dziewczynami. Te kobiety też są idealnymi kandydatkami.
 • Szacunek – Jeszcze jedno znaczenie to szacunek. Oznacza to po prostu, że dwie kobiety, które mają ten tatuaż, szanują się nawzajem i chcą, aby inni ludzie wiedzieli, jak się szanują dzięki projektowi, który wygrawerowali na swoim ciele. Jeśli chcesz również okazać swój wielki szacunek swojej najlepszej przyjaciółce lub siostrze, to dlaczego nie rozważyć takiego tatuażu na swoim ciele.

Niezwykle wspaniałe projekty

Nie trzeba dodawać, że istnieje tak wiele wzorów tatuaży siostrzanych, z których możesz wybierać. Wszystko to są niezwykle piękne projekty, które z pewnością podbiją serca Ciebie i Twojej siostry lub najlepszej przyjaciółki. Ale zanim wybierzesz wzór, który wygrawerujesz na swoim ciele, upewnij się, że najpierw pomyślisz o znaczeniu i znaczeniu tatuażu. W ten sposób nie ma mowy, aby wspaniała sztuka ciała nie mogła służyć swojemu głównemu celowi. Oto niektóre z wartych rozważenia niezwykle wspaniałych projektów, które możesz wziąć pod uwagę:

 • Projektowanie nazw sióstr – Dosłownie ten projekt będzie zawierał słowo „Siostry”, które zostanie wygrawerowane w preferowanym obszarze ciała. Wszystko zależy od Ciebie, czy chcesz, aby było napisane bardzo prostym tekstem lub w bardzo stylowy sposób. Jedno jest pewne, ostateczny produkt do tatuażu tego projektu będzie wyglądał wspaniale dla was obojga. Ten szczególny projekt oznacza po prostu, że na zawsze pozostaniecie siostrami i nikt nie może tego złamać.
 • Projektowanie znaków zodiaku – Ten szczególny projekt jest idealny dla tych dwóch dziewczyn, które są najlepszymi przyjaciółkami. To jest dla tych, którzy są pod tym samym znakiem zodiaku. Jeśli oboje macie znak zodiaku raka, obraz kraba powinien być wygrawerowany na części ciała, którą oboje woleliście. Ten projekt oznacza po prostu, że ty i twój najlepszy przyjaciel macie te same przyszłe cele i osobowości.
 • Ulubiony projekt kreskówki z dzieciństwa – Jak sama nazwa wskazuje, ten projekt będzie obejmował twoją ulubioną postać z kreskówek. Ponieważ ty i twoja siostra lub najlepsza przyjaciółka możecie się dobrze dogadać, na pewno macie te same osobowości i preferencje, a ulubiona postać z kreskówek jest zdecydowanie jedną z nich. To z pewnością pokaże innym, że dorastaliście ze sobą i dzielicie się wieloma rzeczami podczas dorastania jak twoja ulubiona postać z kreskówek.
 • Projekt tatuażu zwierząt – Zwierzęta mogą być również idealnym tematem do Twojego pięknego tatuażu. Nawiasem mówiąc, kto nie pokochałby tych uroczych i uroczych zwierzątek? Jeśli oboje macie te same ulubione zwierzęta, dlaczego nie wygrawerować ich na swoim ciele? Ludzie wokół ciebie z pewnością będą zdumieni, gdy zobaczą twoje zwierzęce tatuaże. Niektóre z typowych motywów zwierzęcych w tym projekcie to słonie, psy, ptaki, koty i wiele więcej.
 • Cytat projekt siostrzany – Nie trzeba dodawać, że ten konkretny projekt tatuażu będzie zawierał kilka cytatów, które są bardzo znaczące dla ciebie i twojej siostry lub najlepszego przyjaciela. Ale jeśli nie możesz wymyślić żadnego cytatu, możesz po prostu umieścić dowolny cytat, tak długo, jak oboje to lubisz. W końcu byłoby to bezużyteczne, gdyby komuś z Was nie podobał się projekt.

W rzeczywistości istnieją różne pomysły, które możesz wziąć pod uwagę. Mimo to, nie wszystkie z tych siostrzanych pomysłów na tatuaż mogą pasować do ciebie i twojej siostry lub najlepszego przyjaciela. To pokazuje, że musisz pomyśleć o tym kilka razy, zanim ostatecznie zdecydujesz się na wygrawerowanie tatuażu na preferowanym obszarze ciała. Pamiętaj, że tatuaże mogą być trwale wygrawerowane na twoim ciele. Dlatego zadbaj o to, abyś nie żałował posiadania ich w przyszłości.

Znaczenie tatuażu czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym dla nosicieli, ponieważ wykonuje ważne zadanie połączenia ich dwojga razem w wieczną więź miłości i zrozumienia, która została już stworzona przez Boga, sprowadzając ich na świat z to samo łono. Czy sprawdzisz naszą starannie wybraną kolekcję tatuaży Matki Córki i ich symboliczne znaczenie??

Pomysły na projekt tatuażu

Mogą być wykonane w wielu różnych wzorach, ponieważ dotyczą bardziej osobistych odczuć niż tworzenia wzoru. Można poprosić tatuatora o stworzenie specjalnego pomysłu na projekt, który ukazuje prawdziwą miłość i uczucia do bardzo wyjątkowej istoty ludzkiej w ich życiu, ich siostry. Specjalnością tatuażu siostrzanego jest jego głębsze znaczenie, a nie jego wartość estetyczna, ale faktem jest, że tatuaż musi być atrakcyjny i przyciągający wzrok, ponieważ prawdziwym celem wykonania tatuażu jest przyciągnięcie uwagi innych. Oto kilka ciekawych pomysłów na projekt:

 • Tatuaże z imionami sióstr – Najprostszym i prawdopodobnie najlepszym pomysłem na projekt jest posiadanie swoich imion na ciele. To sprawi, że twoja siostra stanie się integralną częścią twojej istoty, chociaż jest już nieodłączną częścią twojej duszy, ale tatuaż z imieniem sprawi, że ta więź będzie widoczna. Jeśli imię wydaje się zbyt oczywiste, aby można było je wytatuować na widocznej części ciała, można zdecydować się na krótkie i proste inicjały siostry.
 • Tatuaże tekstowe – Kolejnym dobrym pomysłem na projekt jest specjalne słowo, fraza lub cytat, który wskazuje na głębię Twojej relacji. Może to być coś nowego lub coś z wspomnień z dzieciństwa.
 • Motyl tatuaż – Motyle wytatuowane na ramionach lub nadgarstkach sióstr mogą być kolejnym fajnym sposobem na wyznanie swojej miłości i więzi ze sobą. Te żywe stworzenia można wykonać w jasnych kolorach, aby przyciągały wzrok.
 • Projekt tatuażu wstążki – Tatuaże wstążki wyglądają prosto i uroczo i stanowią wspaniały wybór. Nieskomplikowana konstrukcja jest świetna dla początkujących, ponieważ nie jest ani zbyt droga, ani zbyt bolesna.
 • Projektowanie puzzli – Kawałki puzzli mogą być wykonane na obu siostrach jako siostrzany projekt. Te układanki pasują do siebie, co symbolizuje ich wzajemne zjednoczenie pomimo dzielących ich odległości.
 • Projekt symbolu nieskończoności – Tatuaże nieskończoności oznaczają niekończącą się więź między nimi, która mówi, że zawsze będą dla siebie nawzajem, bez względu na okoliczności i cokolwiek czeka ich życie.
 • Projekt serca –  Tatuaże serca oznaczają więź miłości między dwiema siostrami, mówiąc, że miłość między nimi nigdy nie wygaśnie, ale wzrośnie z upływem czasu.
 • Projekt tatuażu Yin i Yang – Symbolizują równowagę energii, bo siostry to dwie różne osobowości, a jednak wzajemnie się uzupełniają i łączą, by stworzyć całość, zjednoczoną, stojącą dla siebie nawzajem przez grube i cienkie.
 • Projekt tatuażu kwiatowego – Mają kobiecy charakter i świetnie nadają się na tatuaże, z dużą różnorodnością kwiatów do wyboru, takich jak róża, lotos, żonkile, kwiaty wiśni i wiele innych. Idealnie, mniszek lekarski jest najbardziej odpowiedni, ponieważ oznacza dni dzieciństwa, które siostry spędziły razem.
 • Zamek i kluczowy projekt tatuażu – To kolejna dobra opcja, ponieważ pokazuje, jak ważne są dla siebie dwie siostry. Jeśli jeden jest zamkiem, drugi jest kluczem i potrzebują siebie nawzajem, aby były kompletne.

Można również wybrać inne elementy projektu, które znajdą się w projektach tatuaży, nad którymi kreatywny tatuator może pracować, aby stworzyć znaczący tatuaż reprezentujący uczucia sióstr wobec siebie. Te tatuaże muszą być bardzo osobiste i symbolizować uczucia danej osoby, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi niż konwencjonalne tatuaże.

Kwiatowe akwarela siostrzane tatuaże autorstwa Jordan AshleyTatuaże Siostry tętna autorstwa Jeffa WardaTatuaże Tiny Sister autorstwa Jessiki GuerraTatuaż Łączący Cytat Siostra przez Faelan WilsonTatuaże Siostry Słońca i Księżyca autorstwa SteviRee BarneyRosyjskie tatuaże z siostrzaną lalką od Deanny TaylorSwinging Sister Tatuaże autorstwa JeffroloweTatuaże Siostry KonstelacjiWzory tatuaży Disney SiostraDopasowane tatuaże siostry syreny autorstwa Marquinho AndreTatuaże Sugar Skull Sister autorstwa Rachelle DownsPasujące Tatuaże SiostryAkwarele Siostrzane Tatuaże autorstwa Simony BlanarSiostrzane tatuaże na stopachBlackwork Floral Siostrzane Tatuaże autorstwa Karla OttoSiostrzane tatuaże autorstwa Sary OvertonTatuaże z siostrzaną ręką zegaraTatuaże z masłem orzechowym i galaretką autorstwa Martha PranckuvieneŚmieszne Siostrzane TatuażeWzory tatuaży Siostra Kwiat autorstwa Jorge UlloaPołączony projekt tatuażu siostryTatuaże Siostry SercaPasujące Tatuaże Siostry WaveTatuaże siostry i babci autorstwa Cheryl SimiakakisPasujące Siostry Tatuaże autorstwa KokoPasujące tatuaże na palec dla sióstr autorstwa Alejandro GallardoHakuna Matata Siostra TatuażeTatuaże Siostry Kontynentu autorstwa OD ŚWITU DO ZMIERZCHUTatuaż Kwiat Wiśni Siostra przez HannahTatuaże Siostrzane Serce autorstwa sey3Yrbon

Siostra konstelacji tatuaże autorstwa Lauren FernandezTatuaże Siostry Słońca i Księżyca autorstwa Alexis VargasTatuaże z Siostrą Muszli autorstwa Anny StevensSiostra Motyl Tatuaże autorstwa Elm StreetTatuaże Siostry Motyla autorstwa Elm StreetPasujące Tatuaże Siostry ShamrockTatuaże z dopasowywaniem drzewa autorstwa Mathew HollandTatuaże Siostry Słońca i KsiężycaSiostrzane tatuaże na kostceRosyjskie tatuaże z siostrzanymi lalkami!Dopasowane siostrzane tatuaże na nadgarstku autorstwa Sofii MitticaAkwarele siostrzane tatuaże na stopach autorstwa Chloe

Przewodnik rozmieszczania

Oczywiście muszą być umieszczone na idealnej części ciała. Innymi słowy, musisz dobrze przemyśleć ułożenie ciała. Upewnij się, że ty i twój najlepszy przyjaciel uzgodniliście ten sam obszar ciała, w którym będziecie umieszczać tatuaż. W ten sposób można dobrze wyczuć esencję tego tatuażu. Oto kilka typowych rozmieszczeń ciała:

 • Tatuaże na nogach – Nogi to zdecydowanie dobre obszary ciała, na których można wygrawerować swój siostrzany tatuaż. Możesz zdecydować, kto będzie nosił tatuaż na lewej nodze, a kto na prawej. Kiedy jesteście razem, ludzie, którzy będą patrzeć na twoje nogi, z pewnością rozpoznają twoje tatuaże. Czy to nie fajne dla ciebie?
 • Tatuaże na nadgarstkach – Nadgarstki to kolejne wspólne części ciała, na których można wygrawerować siostrzany tatuaż. Jeśli chcesz, aby tatuaż był umieszczony na lewym nadgarstku, twoja przyjaciółka lub siostra powinna umieścić go na prawym nadgarstku.
 • Tatuaże na ramionach – Świetnym pomysłem będzie też założenie sztuki na ramiona. Pamiętaj, że ramię to jeden z największych atutów kobiet, który z dumą mogą pokazać tłumowi. Ich ramiona można następnie wzmocnić poprzez tatuaż. Oczywiście teraz wszystko zależy od Ciebie, czy wygrasz tatuaż na lewym czy prawym ramieniu.
 • Tatuaże na obojczyku – Obojczyk to jedna z najładniejszych części ciała wszystkich kobiet. Jest to główny powód, dla którego byłby również idealny do umieszczania na ciele tatuaży siostrzanych. To miejsce jest z pewnością bardzo uderzające. Nie ma mowy, żeby wasza dwójka nie wyglądała naprawdę wspaniale w tłumie.
 • Tatuaże na plecach – Kto by zapomniał o tylnej części ciała? Oprócz tatuaży siostrzanych, ten obszar ciała jest również idealnym miejscem na inne rodzaje tatuaży, które chcesz wygrawerować na ciele.
 • Tatuaże na udzie – Jeśli oboje wolicie, aby tatuaże nie były widoczne dla innych osób z wielu dobrych powodów, to dlaczego nie umieścić ich w określonym miejscu ciała, gdzie można je łatwo ukryć. W takim przypadku udo może być idealnym miejscem. Możesz po prostu zdecydować, czy chcesz wygrawerować tatuaże na prawym lub lewym udzie.

Ostatnie słowa

Siostrzane tatuaże mogą być najsłodszymi i najpiękniejszymi tatuażami, które możesz wygrawerować na swoim ciele. Te z pewnością będą wyglądać niesamowicie, zwłaszcza w oczach wielu osób. Co więcej, silna więź, jaką masz z siostrą i najlepszym przyjacielem, z pewnością jeszcze się zacieśni.

Niesamowite Siostrzane TatuażePiękne pomysły na tatuaż siostryNajlepsze pomysły na tatuaże przyjaciółSiostra tatuaż łuk i strzałaTatuaże z bratem i siostrąTatuaże brata i siostryPomysły na tatuaż brata siostryPomysły na tatuaż brata siostryKreatywne pomysły na tatuaż siostryŚliczne pasujące siostrzane tatuażeSiostra tatuaż na stopie 3Tatuaż Siostry Topniejącego SercaTatuaże Siostry Ocieplające SerceTatuaże Siostry NieskończonościInspirujące pomysły na tatuaż siostryInspirujący tatuaż siostryMałe Siostry Duża Siostra Wzory TatuażyTatuaże Małej Siostry Starszej SiostryUrocze siostrzane tatuażePomysły na urocze siostrzane tatuażeDopasowane wzory tatuaży siostryPasujące Siostry TatuażeDopasowane wzory tatuaży siostrzanychDopasowane tatuaże dla sióstrTatuaż rodzeństwaNiesamowita Siostra TatuażFajne pomysły na tatuaż siostrySiostry pasujące tatuażSiostra tatuaż dla 2Siostra tatuaż dla 3Pomysły na tatuaż pasujący do siostryPomysły na tatuaż siostry dla 3Siostra Tatuaż ObrazySiostra tatuaż na stopieSiostra tatuaż na nodzeSiostra tatuaż na ramieniuZnaczący tatuaż siostryCytaty Siostry TatuażeSiostrzane TatuażeWzory tatuaży siostrzanychPomysły na siostrzane tatuażeSiostrzane tatuaże dla 2Siostrzane tatuaże dla 3Pomysły na siostrzane tatuaże dla trzechSiostra Tatuaże Pomysły ZdjęciaSiostrzane tatuaże obrazyNajlepsze Tatuaże SiostrySiostrzane tatuaże na nadgarstkuSiostra Tatuaże ZdjęciaCytaty Siostrzane TatuażeSiostrzane tatuaże TumblrTatuaże Słodkiej SiostryWzory tatuaży bliźniaczych sióstrPomysły na tatuaż siostry bliźniaczkiTatuaże Siostry BliźniaczkiSiostra Tatuaż PowiedzeniaDopasowanie Siostra Cytat TatuażeSiostra Pasujący PtakFajny pasujący tatuaż siostry

1-Siostra-Miłość-Palec-tatuaż 2-Siostra-Tatuaże 3-nadgarstek-siostra-Tatuaże 5-Za uszami-siostra-Tatuaże 6-Kotwice-Siostra-Tatuaże 7-do nieskończoności i poza 9-ramienna-siostra-Tatuaże 11-Siostra-Tatuaże 13-rosyjskie-lalki gniazdowania. 14-Siostra-Tatuaże 15-Siostra-Tatuaże 16-Siostra-Tatuaże 17-Siostra-Miłość  19-Siostra-Tatuaże 20-Siostry-Róże 21-kotwicy ważą 22-Siostry-Róże 23-Siostry-Róże1 24-Siostry-Róże 25-Siostry-tatuaż 26-Siostry-tatuaż 27-Siostry-tatuaż 28-Siostry-tatuaż 29-Siostra-pomysłów-tatuaż 30-Siostra-pomysłów na tatuaż  32-Siostra-pomysły-tatuaż 34-Siostra-pomysły-tatuaż 36-Siostra-pomysłów-tatuaż 37-Siostra-pomysłów-tatuaż 38-Siostra-pomysłów-tatuaż 39-Siostra-pomysłów-tatuaż  42-Siostra-pomysły-tatuaż 43-Siostra-pomysły-tatuaż 44-Siostra-pomysły-tatuaż 45-Siostra-pomysłów-tatuaż 46-Siostra-tatuaż-pomysłów 47-Ptak-siostra-pomysłów-tatuaż 48-siostra-stopa-tatuaż 50-Siostra-pomysłów-tatuaż 51-Siostra-pomysły-tatuaż 52-Siostra-pomysły-tatuaż 53-Siostra-pomysły-tatuaż 54-Siostra-pomysły-tatuaż siostry-tatuaże-1 siostry-tatuaże-2 siostry-tatuaże-3 siostry-tatuaże-4 siostry-tatuaże-5 siostry-tatuaże-6 siostry-tatuaże-8 Siostry-tatuaże-9 siostra-tatuaże-10 siostry-tatuaże-11 siostry-tatuaże-12 siostry-tatuaże-13 siostry-tatuaże-14 siostry-tatuaże-16 siostry-tatuaże-17 siostry-tatuaże-18 siostry-tatuaże-19 siostry-tatuaże-20 siostry-tatuaże-21 siostry-tatuaże-23 siostry-tatuaże-25 siostry-tatuaże-27 siostry-tatuaże-28 siostry-tatuaże-29 siostry-tatuaże-31 siostry-tatuaże-32 siostry-tatuaże-34 siostry-tatuaże-35 siostry-tatuaże-36 siostry-tatuaże-37 siostry-tatuaże-38 siostry-tatuaże-39 siostry-tatuaże-40 siostry-tatuaże-41 siostry-tatuaże-42 siostry-tatuaże-43 siostry-tatuaże-44 siostry-tatuaże-45 siostry-tatuaże-71 siostry-tatuaże-221 siostry-tatuaże-241 siostra-tatuaże-261 siostry-tatuaże-301 tatuaże-siostry-331