150 wspaniałych tatuaży na plecy dla mężczyzn i kobiet

Tatuaże z tyłu są zdecydowanie wspaniałe i uderzające. Jest to główny powód, dla którego liczba osób, które interesują się tymi tatuażami, rośnie z dnia na dzień. W rzeczywistości te tatuaże są noszone nawet przez wiele celebrytów i znanych osobistości na całym świecie. Czy możesz w to uwierzyć? Naprawdę, te tatuaże wraz z kilkoma innymi tatuażami, które można powszechnie zobaczyć na ciele człowieka, stają się obecnie niezwykle popularne. Najważniejsze pytanie brzmi: skąd wzięły się tatuaże na plecach? Cóż, niech się wszyscy dowiedzą.

Bogata historia

Prawda jest taka, że ​​tatuaże na plecach nosiło już kilka osób wiele lat temu, około 5000 lat temu. Zostało to potwierdzone przez odkrycie Otzi Lodziarz. Otzi był człowiekiem 3001 pne lub 4 tysiąclecia pne. Jego ciało zostało znalezione w pewnym miejscu i było w pełni ozdobione 57 tatuaży węglowych, w tym tatuaże na plecach, a także różne kolczyki w ciele. Dlatego uważa się, że tatuaż jest częścią życia wielu ludzi na świecie dzisiaj, a nawet w ostatnich latach.

Wiele osób nosiło tatuaże w przeszłości jako znak ich silnych przekonań. W rzeczywistości na świecie są różne plemiona, które mają tatuaże na swoich ciałach, które oznaczają ich wartość w społeczeństwie plemiennym. Niektórzy ludzie noszą tatuaże na plecach dla upamiętnienia swoich osiągnięć w życiu lub w celu poprawy wyglądu zewnętrznego. Ale bez względu na powód, dla którego dana osoba tatuuje się na plecach, jedno jest pewne i jest to fakt, że tatuaże są świetną ozdobą na ciele.

Zalety i wady

Nie trzeba dodawać, że istnieje wiele zalet i wad, jakie sztuka tatuażu na plecach może zaoferować swoim użytkownikom. Oto kilka powodów, dla których ludzie zdecydowali się na te tatuaże lub nie. Oto korzyści, których można się spodziewać:

 • Ulepszony wygląd zewnętrzny – Nie można zaprzeczyć, że wiele osób jest w stanie poprawić swój wygląd poprzez tatuaże na plecach. Stają się piękniejsze i przystojniejsze w oczach innych osób, zwłaszcza jeśli projekty ich tatuaży są niezwykle piękne.
 • Łatwe do ukrycia – Ponieważ twoje tatuaże są wygrawerowane w tylnej części ciała, nie ma wątpliwości, dlaczego możesz je po prostu ukryć, kiedy tylko chcesz, na przykład, gdy musisz wziąć udział w bardzo konserwatywnej imprezie.
 • Szersza przestrzeń – Ponieważ tylna część ciała ma większą przestrzeń, nie ma mowy, abyś nie mógł mieć ulubionego wzoru tatuażu, bez względu na rozmiar.

Oto kilka wad, które możesz mieć, wybierając sztukę tatuażu z tyłu:

 • Bardzo bolesne – To bardzo prawda, bo zazwyczaj powstają z większych i bardziej skomplikowanych projektów. Wynika to z szerszej przestrzeni do tatuowania na plecach. Dzięki temu potrzebny jest dłuższy czas na tatuowanie, a im dłużej jesteś narażona na działanie igieł do tatuaży, tym bardziej jest to dla Ciebie bolesne.
 • Drogie – Oczywiście kosztowałoby cię to więcej w porównaniu z niektórymi innymi tatuażami na ciele. Dzieje się tak z powodu większych wzorów tatuaży, które wymagają więcej czasu i wysiłku na grawerowanie ich na plecach.

Gwiazdy i sztuka tatuażu na plecach

Oto nazwiska celebrytów, którzy są na tyle dumni, że pokazują swoje tatuaże na plecach:

 • Angelina Jolie – Ta słynna gwiazda Hollywood ma bardzo piękny tatuaż na dolnej części pleców. Ma wzór tygrysa bengalskiego i został wytatuowany w 2004 roku w Bangkoku w Tajlandii.
 • Drew Barrymore – Ma tatuaż na dole pleców, który składa się z 2 aniołów. „Jaid”, bo tak nazywa się jej mama, jest również wygrawerowany w każdym z tych aniołów.
 • Megan Fox – Ona naprawdę kocha poezję, co można potwierdzić poprzez jej tatuaż na górnej części pleców, gdzie można przeczytać słynną poezję Williama Szekspira, która brzmi:Wszyscy będziemy śmiać się z pozłacanych motyli”.
 • Steve-O – Na wszelki wypadek, jest amerykańską osobowością telewizyjną, która bawi wiele osób w serialu pod tytułem „Jackass”. Ma na plecach jakiś nonsensowny tatuaż i wygląda na rysunek dziecka. Ale w rzeczywistości wygląda to tak, ponieważ robi to, gdy on jest w jadącej ciężarówce podczas strzelaniny.

Popularne wzory tatuaży na plecy wszechczasów

tatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecach (37)tatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecach

tatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecachtatuaż na plecach

Piękne wzory tatuaży na plecy

Na pewno już wiesz, jak szerokie są twoje możliwości, jeśli chodzi o tatuaże na plecach. Cóż, nie ma co do tego wątpliwości, ponieważ nie ma zasad, które wyznaczają wysokie standardy tatuowania na plecach. Innymi słowy, wszystko zależy od użytkownika, jaki projekt tatuażu na plecach wybierze. W końcu to twoje ciało zostanie wytatuowane, więc masz prawo wyboru. Mimo to wybór najlepszego projektu może nie być dla Ciebie łatwy. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników.

W związku z tym oto kilka pięknych wzorów, które dobrze pasują do Twojego ciała:

 • Plemienne wzory tatuaży – Na całym świecie plemienne wzory tatuaży to absolutnie świetny wybór wielu. Dzieje się tak po prostu dlatego, że te projekty mogą naprawdę dobrze wyglądać na określonej osobie. W rzeczywistości plemienne wzory mogą wyglądać elegancko, zwłaszcza w kolorach czerwonym i czarnym. To tylko kwestia nałożenia czerwonych warstw na czarne tatuaże na ciele.
 • Ponury Żniwiarz projekt tatuażu – Jeśli chodzi o tatuaże na plecach, nigdy nie można zapomnieć o projekcie Grim Reaper. Ma ognisty charakter, a centrum przyciągania tego projektu stanowi wizerunek konia. Jednym z powodów, dla których jest to najlepszy wybór wielu, jest fakt, że jest bardzo kolorowy. Projekt Ponurego Żniwiarza symbolizuje śmierć i wściekłość.
 • Wzory tatuaży anioła – Takie projekty są powszechne wśród mężczyzn. Jednak będą one również wyglądać na plecach miłośniczek tatuażu. Aby uczynić te tatuaże bardziej realistycznymi, luźne pióra aniołów wykonają zadanie. Te projekty symbolizują życie i nadzieję.
 • Joker z pełnym tyłem Tatuaże– Wielu mężczyzn wybiera full back jokera, bo będzie na nich dobrze wyglądać. Może być odzwierciedleniem ich osobowości. Może przedstawiać odważniejszą osobowość. Pasuje również do osób, które uwielbiają tworzyć radość i ekscytację w życiu innych.
 • Projekt tatuażu smoka – Ten projekt jest z pewnością niezwykły. Składa się z skomplikowanych wzorów, więc wytatuowanie na plecach zajmie trochę czasu. Piękny wzór smoka stworzy iluzję dynamicznego i odważnego wyglądu. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
 • Projekt tatuażu Jezusa – Ten wspólny, ale wspaniały projekt został wybrany przez wielu, aby wyrazić swoją silną wiarę w swoją religię. Projekt tatuażu można ulepszyć pod względem wspaniałości, dodając mniejsze wzory, takie jak kwiaty i serce.

Ostatnie słowa

Ogólnie rzecz biorąc, tatuaże na plecach są świetnymi dodatkami na plecach każdej osoby. Mogą być ludzie, którzy uważają te tatuaże za niepożądane, ale nie można zaprzeczyć, że wiele osób już dziś docenia piękno i wartość.

35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobiet35 Ultra seksownych tatuaży na plecy dla kobietW dżungliOszałamiający tatuaż na plecachZwiastunSkrzydła aniołaKwiatowy wzórGabrielaNiedoskonałość jest pięknemMała wróżkaFeniksPlemiennyKłopoty w ChinachFeniks pierwszy lotLotos tatuażSerce ze SkrzydłamiMotyl tatuażPełny kwiatowyPowstać z popiołówMuzyczne pistoletyKwiatowy tatuaż na plecachTekst na odwrocieSztuka współczesnaNumerowane serce