151 najbardziej wykwintnych pomysłów na tatuaż na palec wszechczasów

Tatuaże na palcach stają się obecnie coraz bardziej popularne, szczególnie wśród miłośników sztuki. Co więcej, na całym świecie jest wiele osób, które tatuują się na palcach. Palce są niezaprzeczalnie ważnymi częściami ludzkiego ciała. Palcami dowiesz się, czy dana osoba jest już żonata, czy samotna. To przez pierścień noszony na palcach. Uniwersalność to jeden z czynników, który sprawia, że ​​warto spróbować tatuażu na palcu. To po prostu dlatego, że na palcu są różne wzory tatuaży, które zawsze możesz rozważyć, jeśli chcesz wytatuować sobie palce. Te tatuaże kochają ludzie w każdym wieku, niezależnie od płci.

Najlepszą rzeczą w tatuażach na palcu jest czynnik wszechstronności, ponieważ można mieć wiele różnych wzorów wytatuowanych na palcach, począwszy od symboli, małych kreskówek, portretów i wielu innych. Te tatuaże są szczególnie lubiane przez kobiety i są gorącym faworytem we wszystkich grupach wiekowych. Projekty mogą być minimalistyczne i proste ze względu na niewielką powierzchnię dostępną do ich wykonania, ale wiele mówią o guście i postawie osoby noszącej tatuaż na palcu.

Zalety

Podobnie jak wszystkie inne rzeczy, tatuaż na palcu ma swoją listę zalet i wad. Ponieważ tatuaż pozostaje z posiadaczem na całe życie, może się zdarzyć, że będzie musiał je ukryć. Właśnie wtedy idealne są tatuaże na palcach, szczególnie jeśli są umieszczone z boku palców. Posiadacz nie musi nawet nosić rękawiczek, aby ukryć tatuaż. Wyglądają modnie i świetnie się noszą, jeśli chodzi o nieograniczoną liczbę dostępnych opcji projektowych.

Niedogodności

Są też pewne wady związane z noszeniem tatuaży na palcu. Palce są stale wystawione na działanie promieni słonecznych i muszą być myte wiele razy dziennie, co sprawia, że ​​tatuaże te są podatne na blaknięcie po dłuższej ekspozycji na słońce i wodę. Co więcej, cienka warstwa skóry w tym obszarze zmniejsza szanse na dłuższe utrzymywanie pigmentu. Dodatkowo wykonanie tatuażu na palcu może być zarówno bolesne, jak i skomplikowane, ponieważ obszar dostępny do wykonania tatuażu jest dość ograniczony. Pomimo wad związanych z tatuażami na palcu, ich popularność wciąż rośnie i są uważane za świetny wybór dla dzisiejszej młodzieży, choć starsze pokolenie również nie jest nietknięte ich popularnością.

Niezależnie od tego, który wzór palca wybierze okaziciel, musi on wyglądać przejrzyście i atrakcyjnie, a jednocześnie powinien odzwierciedlać postawę i styl okaziciela. Projekt powinien być dobierany z rozwagą ze względu na jego trwały charakter. Projekt może być mały, ale może olśnić widza, jeśli zostanie dobrze zaprojektowany i stworzony.

Pozycjonowanie tatuaży

Idealnie, tatuaże są wyryte na ramionach, plecach, klatce piersiowej, ramionach i nogach, ale najnowszym trendem jest wytrawianie ich na palcach. Ponieważ mają dla nich bardzo mały obszar. Ich pozycjonowanie ma duże znaczenie, ponieważ muszą być umieszczone w taki sposób, aby nie zostały przeoczone przez innych. W końcu celem noszenia tatuażu jest jego zauważenie. Tatuaż jest idealnie umieszczony na widocznej powierzchni przedniej lub boku palca. Jednym z najpopularniejszych tatuaży jest tatuaż na obrączkę ślubną, ponieważ taki tatuaż minimalizuje ryzyko zgubienia lub kradzieży obrączki ślubnej, a także pozostaje z posiadaczem na zawsze.

Opcje projektowania Tatuaże na palcach

Jak już wspomniano, istnieje wiele rodzajów wzorów tatuaży na palce, które możesz mieć. Oczywiście musisz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba. Oto niektóre z nich, które musisz znać:

 • zwierzęcy tatuaż na palcu – To bardzo fajny projekt, który powinieneś wziąć pod uwagę. Mniejszy rozmiar wizerunków zwierząt lub owadów zostanie wytatuowany na twoich palcach. Może to być obraz chrząszcza, lwa, tygrysa, ryby lub motyla. Jeśli jesteś odważnym typem osoby, lew i tygrys będą dla Ciebie idealnym wzorem na palec zwierzęcy. Jeśli jesteś dziewczęcym typem, motyl jest dobrą opcją.
 • Symbol tatuażu na palcu– Tatuaże składające się z symboli to bardzo popularne opcje. Wiele osób wybiera symbole, ponieważ są one jednocześnie bardzo atrakcyjne i fajne. Mogą to być chińskie znaki lub inne fajne symbole, które twój tatuator może wygrawerować na twoich palcach.
 • Linie i wzory tatuaż na palcu – Wiele osób wybiera też linie i wzory, jeśli chodzi o tatuaże na palcach. Jeśli uważasz, że wzory i linie byłyby nudnymi opcjami, pomyśl jeszcze raz. Istnieje wiele fajnych wzorów tatuaży, które składają się z linii i wzorów. Może być oparty na plemieniu lub czymkolwiek, co zaowocuje modnym i atrakcyjnym projektem.
 • alfabet tatuaż na palcu – Jeśli nie chcesz iść na skomplikowane obrazy czegoś, możesz po prostu wybrać projekt alfabetu. Jak sama nazwa wskazuje, ten tatuaż składa się z alfabetów. Mogą to być inicjały Twojego imienia lub po prostu słowa takie jak „MIŁOŚĆ”, „UŚMIECH” i „SZACUNEK”. Wszystko zależy od Ciebie, co chcesz wytatuować na palcach. Atrakcyjność tego rodzaju tatuażu będzie zależeć od tego, jak Twój tatuażysta napisze słowo. Solidne wzory i linie można włączyć, aby było piękniejsze i modniejsze.
 • Tatuaż serca – Nie trzeba dodawać, że składa się z kształtu serca. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na ten rodzaj tatuażu. Jednym z powodów jest fakt, że serce jest powszechnym symbolem wiecznej miłości. Dlatego jest to powszechne wśród par na całym świecie.
 • Przedmioty naturalne – To jest rozważane przez tak wiele osób. Piękny wizerunek naturalnego obiektu z pewnością będzie atrakcyjny dla oczu. Dobrymi przykładami tych naturalnych obiektów są pióra, gwiazdy, słońce, wzory kwiatów i wiele więcej.
 • Muzyczny tatuaż – Jak sama nazwa wskazuje, jest to projekt, który ma coś wspólnego z muzyką. Jeśli lubisz muzykę lub po prostu lubisz muzykę, to jest to, co powinieneś mieć. Możesz umieścić na palcach symbole muzyczne, takie jak klucz G-Clef i C-Clef.
 • Tatuaż nieskończoności – Ten tatuaż będzie idealny dla tych zakochanych. Będzie idealnym zamiennikiem pierścionków. Tak więc fajnie będzie umieścić go na palcach serdecznych. Może to być również dla Ciebie świetnym modowym stwierdzeniem, ponieważ tatuaże to wspaniałe dzieła sztuki.
 • Tatuaż wąsów – Oczywiście jest to tatuaż na palcu, który wygląda jak prawdziwe wąsy mężczyzny. Wąsy na pewno mogą być uroczą opcją.
 • Tatuaż czaszki na palcu – To tatuaż, który ma kształt ludzkiej czaszki. Jest idealny dla osób odważnych z natury oraz tych, którzy chcą mieć niepowtarzalny design swoich tatuaży. Niektórym może się to nie podobać, ale w rzeczywistości będzie to zależeć od Twojej osobowości, jeśli tego chcesz.
 • Diamentowy tatuaż na palcu – Jeśli lubisz wzory diamentowe, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Aby wyglądało wspaniale na twoim palcu, poproś swojego tatuatora, aby dodał więcej kolorów oprócz czerni. Możesz również dodać numer na szczycie diamentu. Możesz po prostu podać swój obecny wiek lub cokolwiek.
 • Tatuaż słonia – Jeśli kochasz zwierzęta, nie ma mowy, abyś nie pokochał tatuażu słonia. Mała głowa słonia zostanie wytatuowana na twoich palcach i na pewno uznasz ją za uroczą.
 • Tygrys Tatuaż na Palcu – Tatuaż tygrysa na palcu to kolejny tatuaż zwierzęcy, który muszą rozważyć miłośnicy zwierząt. Jeśli masz osobowość taką jak tygrys, to czemu nie spróbować.
 • Uśmiech tatuaż – To bardzo prosty tatuaż, który możesz chcieć, zwłaszcza jeśli nie podoba Ci się pomysł posiadania obrazu na palcach. Dzieje się tak dlatego, że składa się tylko z liter, które tworzą słowo „UŚMIECH”. Teraz od Ciebie zależy, jakiego stylu czcionki chcesz użyć do tego tatuażu.
 • Tatuaż na palcu róży – Ten projekt jest bardzo popularny wśród kobiet. Nie ma co do tego wątpliwości, ponieważ róża lub jakikolwiek inny kwiat symbolizuje kobiecość. Prosty, ale piękny kwiat róży zostanie wytatuowany na twoich palcach. Oczywiście należy użyć czerwonego atramentu, ponieważ jest to naturalny kolor róży. W ten sposób będzie wyglądał bardziej atrakcyjnie.
 • Tribal Design Tattoo – To bardzo powszechny projekt, który pokochało wielu miłośników tatuażu na całym świecie. Jeśli chodzi o atrakcyjność, tatuaż inspirowany plemieniem z pewnością zajmie pierwsze miejsce. Jednak jest to dość trudne do narysowania, więc twój tatuator powinien być wystarczająco ekspertem w radzeniu sobie z tym projektem tatuażu.
 • Krzyż Tatuaż – To doskonały przykład projektowania tatuażu symbolicznego na palec. Wielu oddanych chrześcijan decyduje się na ten projekt. Ma to na celu okazanie ich miłości i wiary chrześcijaństwu. Sprawdź naszą starannie wybraną kolekcję chrześcijańskich tatuaży.

Piękne obrazy tatuaży na palcach

Tatuaże na palcach autorstwa doktora WooTatuaże na palec autorstwa Sanghyuk KoDotwork Finger Tattoo Design autorstwa HelsinkiMinimalistyczne tatuaże na palec autorstwa East IzTatuaż Akwarela Kot Palec przez IDATatuaż Fioletowy Diament Palec przez Helena DarlingTatuaż Czaszka Palec przez Richie NigroProjekt tatuażu na palec autorstwa Andrew NovitskiyTatuaż Serce Palec przez YammyTatuaż Róża Palec przez Richie Nigro

Wybór odpowiedniego projektu tatuażu na palec

Palce oferują niewielką powierzchnię do tworzenia wzorów tatuaży, ale można je ozdobić niesamowitymi opcjami, pod warunkiem, że wybierze się wzór pasujący do kształtu palców i osobowości. Inną rzeczą, o której należy pamiętać przy wyborze wzoru tatuażu na palec, jest to, że skóra palców jest bardziej miękka i cieńsza w porównaniu z innymi częściami ciała, a ponadto ponosi ciężar ciągłej ekspozycji na słońce. Z tego powodu projekt może szybciej zniknąć. Jednak doświadczony tatuażysta może pomóc sfinalizować projekt palca, który pozostanie dłużej na palcach. Oto kilka idealnych projektów dla miłośników tatuażu do wyboru:

 • Linie i wzory – Projekt nie musi być bardzo skomplikowany i złożony, nawet prosta kombinacja kształtów i wzorów może dobrze wyglądać. Najważniejsze jest umiejscowienie, ponieważ dobrze ułożone linie mogą stworzyć niesamowity efekt, nawet jeśli linie są proste w wyglądzie.
 • Różne symbole – Kolejną fajną opcją są symbole, takie jak kotwice, kompasy, które wyglądają tajemniczo, a także atrakcyjnie w prezentacji.
 • Projektowanie alfabetów – Można mieć ten projekt tatuażu, który zawiera niektóre słowa lub alfabety, jako własne imię lub inicjały. Projekt można uatrakcyjnić, łącząc kilka jednolitych wzorów, linii lub obiektów wraz z alfabetami.
 • Projektowanie zwierząt – Kolejną atrakcyjną opcją są małe zdjęcia zwierząt lub owadów, takich jak ryba, lew, tygrys, chrząszcz, motyle i cokolwiek innego według własnego wyboru. Można nawet postawić na portrety, tradycyjne postacie, a nawet kreskówki, aby uzyskać wyjątkowy efekt. Znaki zodiaku to również świetny wybór.
 • Przedmioty naturalne – Obiekty naturalne, takie jak kwiaty, łapacz snów, gwiazdy, pióra i inne ciała niebieskie, mogą być również używane na palcu przez miłośników tatuażu. Opcji jest pod dostatkiem, wystarczy rozejrzeć się za inspiracją, a jest co odkrywać.
 • Projekt serca – Serca są wiecznym symbolem miłości i wspólnoty, a te tatuaże nie tylko dobrze wyglądają, ale także nieustannie przypominają o tym cudownym uczuciu.

Ostatnie słowa

Prawda jest taka, że ​​istnieje kilka rodzajów i wzorów tatuaży na palce, które możesz rozważyć, jeśli chcesz mieć jeden na palcu. Tylko upewnij się, że znasz znaczenie każdego projektu, ponieważ umieszczenie tatuażu to coś więcej niż tylko modowa deklaracja.

Jedną z najbardziej widocznych i widocznych części ludzkiego ciała są palce, a spojrzenie na nie daje dobre wyobrażenie o zamożności, a także o stanie cywilnym danej osoby, ponieważ używa się jej do noszenia pierścionków. Ponadto te tatuaże stają się popularnym trendem modowym na całym świecie

Tatuaże na palcach mogą zaspokoić pragnienia zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Podczas gdy mężczyźni mogą wybrać męskie wzory, takie jak koń, czaszka i wąsy, kobiety mogą wybrać delikatne, takie jak diament, kwiat róży i motyl. Można mieć pasujące tatuaże na palcu ze swoim partnerem, aby zobrazować siłę i długowieczność związku. Lepiej jest wybrać prosty projekt palca niż skomplikowany, ponieważ będzie łatwiejszy do stworzenia i będzie miał również wpływ na czynnik bólu. Są mniejsze szanse na błędy i wady podczas wytrawiania projektu, który jest prosty i mniej skomplikowany pod względem projektu.

Tatuaż Elegancki Palec przez Sasha MasiukTatuaż Harry Potter Palec przez Legacy Blue TattooTatuaż Lowrider Palec przez John RockOzdobny wzór tatuażu z łańcuszkiemProjekt tatuażu na palec serdeczny autorstwa BarythayaTatuaż Margarita Szkło Palec przez Lauren WinzerWzory tatuaży na palecTatuaż Tygrys Palec przez CidoCzerwone usta palec tatuaż projektTatuaż Rekin Ząb Palec przezZawijanie projektu tatuażu na palec winorośliTatuaż Miłość Palec przez Frank TranProjekt tatuażu na palec autorstwa Franka TranMól książkowy Finger Tattoo DesignKropki palec Tattoo Design autorstwa JamieProjekt tatuażu na palec autorstwa Jon BoyTatuaże na palcach z czaszką i skrzyżowanymi piszczelami autorstwa Jordana Goldstona108 Marks Finger Tatuaże autorstwa JondixMiłosne tatuaże na palec ChanningTatuaż Neo Tradycyjny Sztylet Palec przez Ante EvertssonKsiężycowy palec Tatuaże autorstwa DoyWzory tatuaży ręka szturchnięty palec autorstwa GoldyTatuaż Palec W Kształcie Serca przez Jon BoyTatuaż Fleur-de-lis Palec przez Raice WongTatuaże z kotem i strzałą od DoyTatuaż Mandala Palec przez LaurenProjekt tatuażu na palec autorstwa Nahiry HrustanovicTatuaże z małymi palcami autorstwa DoyTatuaż Kieliszek Wina Palec przez Frank TranTatuaż Prawdziwa Miłość Palec przez Sam Riera ColeTatuaż Chrześcijanin Palec przez Isaiah NegreteSamolot Palec TatuażKotwica Palec TatuażTatuaże z łukiem i strzałą na palecMotyl Palec Tatuażtatuaż na palcu kotaTatuaż na palec w kształcie półksiężycaKrzyż Palec TatuażTatuaż na palec koronyDiamentowy palec tatuażTatuaż na palec dla psaTatuaż na palec słoniaTatuaż na palec z piórTatuaż na palec z aparatemTatuaż na wąsach palcówTatuaż na palcu różyPalec CzaszkiTatuaż na palec lisaTatuaż na palec lisaKlejnoty Palec TatuażSerce tatuaż na palcuNieskończona Miłość Palec TatuażTatuaże z pierścieniem nieskończoności na palcachInspirujący tatuaż na palecTatuaż na palcach kotkaLinie Palec TatuażTatuaż Lew PalecMiłość Palec TatuażMuzyka Palec TatuażTatuaż na palec sowaCierpliwość Palec TatuażTatuaż na palcu pawiaCzaszka i łukTatuaż Czaszki PalecGwiazda Tatuaż PalcaDrzewo dłoni inspirowane tatuażemTatuaż na palec tygrysaTatuaż na palec tygrysaPlemienny tatuaż inspirowany

tatuaż-obrączka ślubna (2)Obrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuażślub-pierścionek-tatuaż (1)tatuaż-obrączka ślubna (5)Obrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuażtatuaż-obrączka ślubna (6)tatuaż-obrączka ślubna (7)tatuaż-obrączka ślubna (8)tatuaż-obrączka ślubna (9)Obrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuażtatuaż-obrączka ślubna (10)tatuaż-obrączka ślubna (11)tatuaż-obrączka ślubna (12)tatuaż-obrączka ślubna (13)Obrączka ślubna tatuażtatuaż-obrączka ślubna (14)tatuaż-obrączka ślubna (3)Obrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuażtatuaż-obrączka ślubna (4)Obrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuażObrączka ślubna tatuaż

7-palcowy wąsik1-diamentowy-palec-tatuaż1 Tatuaże z 2 palcami1 3 Prawdziwy Kochanek-Palec-Tatuaż1 tatuaż z czterema palcami tygrysa1 5-pies-palec-tatuaż 6-mandala-tatuaż na palcu Tatuaż z 8-palcami Tatuaż na 9 pawich palców 10-nieskończoność-palec-tatuaż 11-Uśmiech-palec-Tatuaż 12-palcowy tatuaż z różą 13-palcowa czaszka 14-inspirowane-tatuażem-drzewo-ręka-C.U1 15-Inwentarz-Palce 16-Czaszka i Łuk  18-Tribal-Inspirowany-Tatuaż 19-palcowy tatuaż 20-Diamentowy-Palec-Tatuaż 21-czcionki-palec-tatuaż 22-Mała-Koniczyna-Palec-Tatuaż24-palcowy tatuaż 26-krzyżowe-palce-tatuaż 27-czaszka-palec-tatuaż 28-lis-palec-tatuaż 29-słoń-palec-tatuaż 30-czaszka-palce-tatuaż 31-Imponujące-Palec-Wzory-tatuaż 32-lew-palce-tatuaż 33-sowa-palec-tatuaż 34-gwiazdkowy-palec-tatuaż 35-Śliczne-Minimal-Palec-Tatuaże 36-masońskie tatuaże-palce 37-strzałka-palec-tatuaż 38-motyl-palec-tatuaż 39-Rihanna-Love-Palec-Tatuaż 40-serce-tatuaż-na-palcu 41-Róża-Tatuaż-Na-palcu 42-pióra-palec-tatuaż 43-nieskończoność-pierścienie-Tatuaże-na-palcach 44-biały-tusz-kotwica-palec-tatuaż 45-czaszka-palec-tatuaż 46-Melodia-Skrzypce-Palec-Tatuaż 47-Palec-Wąsy 48-Love-Infinity-Palec-tatuaż 49-Czcionka-i-ptasia-palec-tatuaz 50-łuków i strzałek-palec-tatuaży 51-piękny-tatuaż-palce 52-Ważka-palec-tatuaż 53-żyrafa-tatuaż-na-palcu 54-pistolet-palec-tatuaż 55-Palec-Tatuaż 56-nietoperz-tatuaż-na-palcu 57-kotwica-tatuaż-na-palcu 426fbec2e5c92122d216d5f5d889357b-578x433 (1) 5369-tatuaze-na-palce-dzienna-dawka-tatuaz-projekt-1800x1200 f2 f3 (1) f4 f5 f6 f9 f10 f11 f12 f13 f16thomashooper-682x1024 (1) f17thomashoper f18thomashoper f19thomashoper f21ostatni wróbel f21thomashooper-682x1024 f22branedoricic_inkconnectiontattooparlourrijekachorwacja (1) f22jonlarson (1) f22 norma (1) f23michelelabbate f26 f27 f28