155 małych bocznych żeber tatuaży dla facetów i dziewcząt

Wiele osób zorientowanych na modę uważa tatuaże na żebrach za wspaniałe modne ozdoby na ciele. Prawda jest taka, że ​​tatuaże na części żebrowej są również nazywane tatuażami bocznymi, ponieważ żebra znajdują się po lewej i prawej stronie ludzkiego ciała. Głównym powodem, dla którego wiele osób wybiera te tatuaże, jest fakt, że sprawią, że będą toczyć głowy. Nie ma mowy, aby inni ludzie nie zauważyli twoich tatuaży, gdy zdejmiesz ubranie lub gdy założysz coś, co eksponuje twoje żebra.

Zalety i wady

Możesz być w tych tatuażach, ale pytanie brzmi, czy znasz zalety i wady, jakie te tatuaże mogą ci zaoferować? Oto niektóre z niesamowitych zalet, o których powinieneś wiedzieć:

 • Wspaniały wygląd – Na tym świecie są rzeczy, których nie da się wyjaśnić, i to samo dotyczy ludzi, którzy stają się piękni i przystojni, gdy mają tatuaże na żebrach.
 • Zwiększona pewność siebie – Kiedy masz tatuaże, pewność siebie na pewno wzrośnie. Może dlatego, że pomyślisz, że jesteś inny niż inni i jesteś na tyle odważny, by się wytatuować.
 • Szersza przestrzeń do tatuowania – Ponieważ części żebrowe są szersze niż jakiekolwiek inne części ciała, z pewnością możesz wybrać dowolny wzór, nie zważając na jego rozmiar.

Z drugiej strony, oto niektóre z niedogodności że te tatuaże mogą dać ci:

 • Bolesne niż inne – Ponieważ części żebrowe mają zwykle cieńszą skórę, już teraz można się spodziewać, że będzie ich więcej bolesny z Twojej strony. Jednak ten ból jest niczym, gdy masz już wspaniały tatuaż.
 • Mniej widoczne – Nie ma co do tego wątpliwości, bo żebra są zwykle ukryte w ubraniach, które nosisz na co dzień. W związku z tym przypadki, w których możesz pokazać ludziom swoje boczne tatuaże, są tylko ograniczone.

Znane gwiazdy z tatuażami na żebrach / boku

Oczywiście sławni celebryci są wielkimi promotorami tatuaży. Odgrywają bardzo ważną rolę w tworzeniu każdego rodzaju tatuażu bardzo popularnego w miarę upływu czasu. W związku z tym, oto kilka nazwisk międzynarodowego przemysłu showbiznesu, którzy z dumą prezentują swoje tatuaże:

 • Ellie Goulding – Ta 29-letnia wspaniała angielska piosenkarka i kompozytorka z dumą może powiedzieć, że ma tatuaż na żebrze. Ma jeden na prawej części żebra, który jest tatuażem zaprojektowanym przez lotos.
 • Miley Cyrus – Ta słynna amerykańska piosenkarka i aktorka ma bardzo wyjątkowy design. Ma tatuaż z boku zaprojektowany przez psa z napisem „Z niewielką pomocą moich Fwends”.
 • Lea Michele – Ta słynna gwiazda Glee ma bardzo mały napis po lewej stronie żeber.

Co sprawia, że ​​tatuaże na żebrach są atrakcyjne??

Głównym czynnikiem, który zwiększa estetykę i atrakcyjność tego rodzaju tatuażu, jest to, że ma on zdolność podkreślania krzywizn ciała. To sprawia, że ​​żebro jest bardzo popularne wśród kobiet, które chcą jak najlepiej pokazać swoje zaokrąglone sylwetki. Tatuaż powinien być dobrany w taki sposób, aby pasował do obszaru żebra pod względem kształtu, wzoru i zastosowanego koloru. Projekt, który dobrze dopasowuje się do twoich kształtów, znacznie uwydatni ich piękno i w znacznym stopniu je podkreśli. Spowoduje to skupienie dużej uwagi na obszarze żeber.

Jak bardzo są bolesne?

Jeśli masz wysoką tolerancję na ból: niewiele. Ale jeśli znasz zwyczajową dynamikę tatuowania, powinieneś wiedzieć, że jest to prawdopodobnie jedna z bolesnych stref. Polecam przeczytanie dyskusja na Quora za to samo.

Szczególne obawy związane z opieką

Ponieważ tatuaż na żebrze jest wykonany tuszem na bardzo delikatnym i wrażliwym obszarze, wymagają one dodatkowej pielęgnacji, aby pozostały w dobrym stanie. Po pierwsze, takie tatuaże musi wykonać profesjonalny artysta, który ma duże doświadczenie w tej dziedzinie. W przypadku pojawienia się swędzenia w tym obszarze, należy natychmiast skonsultować się z dermatologiem, nawet jeśli dzieje się to kilka tygodni po wykonaniu tatuażu.

Jest coś bardzo modnego i wyjątkowego w tatuażach na żebrach, co sprawia, że ​​są one bardzo poszukiwane zarówno wśród płci, jak i osób w każdym wieku. Jednak mogą one być bardzo bolesne ze względu na wrażliwość obszaru, na którym są nanoszone. Dlatego trzeba być stanowczym w decyzji o tatuażach na żebrach.

Popularne wzory tatuaży dla facetów i dziewcząt

Nie trzeba dodawać, że można znaleźć wiele opcji, jeśli chodzi o projekty tatuaży na częściach żebrowych. Teraz od Ciebie zależy, co wybierzesz. Jednak przy wyborze wzorów tatuaży bocznych należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy, takich jak osobowość, rozmiar projektu, a nawet koszt wytatuowania go na ciele. Oto kilka wspaniałych wzorów tatuaży, które można pięknie wygrawerować na żebrowych częściach ciała:

 • Krzyż Tatuaże – Na wszelki wypadek, krzyż nie tylko symbolizuje religię. Na pewno ma wiele znaczeń. Jego znaczenie różni się w zależności od kultury. Świetnie wygląda zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Aby poprawić jego wygląd, warto dodać kilka chwytliwych słów lub fraz.
 • Tatuaże łapacz snów – Ten projekt tatuażu bocznego był popularnym wyborem wielu. Najlepsze życzenia są tym, co symbolizuje. Bazując na legendach, łapacz snów przeliteruje złe sny i złapie dobre sny.
 • Spadające Gwiazdy Tatuaże – Ten wzór składa się z gwiazdek ułożonych według ich rozmiarów. To z pewnością będzie pięknie wyglądać na męskim i kobiecym ciele. Aby było piękniej, dobrze jest dodać kilka linii, które połączą każdą z gwiazd.
 • Tatuaże Róże – Ten wzór może być wspólny dla mężczyzn i kobiet, ale nigdy nie można zaprzeczyć, że wygląda elegancko i pięknie, gdy jest używany jako żebro.
 • Zdanie lub litery – Mimo że są mężczyźni, którzy preferują ten rodzaj tatuażu, nadal nie można zaprzeczyć, że wiele kobiet się na to wybiera. Niektóre kobiety wybierają ten rodzaj, aby powiedzieć, jak bardzo troszczą się i kochają swoich partnerów. Niektóre słynne tatuaże na boku z frazą lub literami to „Kocham cię”, „Dbam o Ciebie”, „Zaufaj Mi” i wiele innych.
 • Realistyczny projekt 3D – Ten rodzaj składa się oczywiście z kilku realistycznych wzorów tatuaży, takich jak zwierzęta, kwiaty i tym podobne. W przypadku kwiatów bardzo często można zobaczyć kwiat róży wyryty nie tylko na żebrach, ale także na całym ciele. A w przypadku zwierząt wiele kobiet decyduje się na ptaki, podczas gdy mężczyźni wybierają bardziej zaciekłe i odważniejsze tatuaże zwierząt, takie jak tatuaże tygrysa oraz lew tatuaże.
 • Projekt symboliczny – Jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj ma coś wspólnego z różnymi symbolami, takimi jak symbole religijne lub wszystko, co coś symbolizuje. Dobrymi przykładami są krzyż, logo, Jezus Chrystus i wiele innych.
 • Plemienny tatuaż – To jeden z najbardziej atrakcyjnych tatuaży bocznych, jakie możesz mieć na swoim ciele. Wiele kobiet i mężczyzn wybiera ten typ, mimo że nieco trudniej jest grawerować na ciele osoby ze względu na złożone szczegóły.

Pomysły na projekt dla mężczyzn

Faceci z sześciopakowymi mięśniami brzucha uważają żebra na tatuaż jako świetny sposób na afiszowanie się swoją sylwetką, co jest wynikiem lat ciężkiej pracy i rygorystycznego treningu. Najbardziej preferowane wzory tatuaży dla mężczyzn obejmują elementy męskie, takie jak smok, tygrys, lew, słoń, wąż, pantera i ryba. To, co decyduje o wyborze wzoru, to to, aby był widoczny i przyciągał wzrok.

Pomysły na projekt dla kobiet

Podobnie jak mężczyźni dostają tusz do żeber, aby pokazać swoje mięśnie, dziewczyny chcą, aby zwracały uwagę na ich krągłości. Preferują kobiece elementy wystroju, takie jak kwiaty, motyle, ryby i ptaki. Inne opcje obejmują cytaty, imię, łapacze snów, pióra, nieskończoność, kotwice, strzałki, kompas, symbole geometryczne, muzyczne i litery. Młode dziewczyny mogą wybrać coś słodkiego i modnego, co sprawi, że będą wyglądać zmysłowo w świeży i młody sposób. Niektóre popularne wzory żeberek wybierane przez młode dziewczyny to róże, lotosy, lilie i kwiaty wiśni. Właściwe użycie kolorów doskonale podkreśla piękno i urok takiego wzoru tatuażu.

Ostatnie słowa

O walorach estetycznych tatuażu w dużej mierze decyduje jego umiejscowienie na ciele, przy czym za najbardziej zmysłowe uważane są tatuaże na brzuchu, klatce piersiowej, plecach, kręgosłupie i udach. Żebro to świetne miejsce na tusz. Podkreślają krzywe osoby, ale głównym problemem z tymi tatuażami jest to, że mogą być bardzo bolesne. Nie zniechęca to jednak miłośników tatuażu do tuszowania żeber.

Bez wątpienia tatuaże na żebrach mogą dobrze wyglądać na mężczyznach i kobietach, którzy lubią tatuaże. Chociaż jest wielu konserwatywnych ludzi, którzy uważają tatuaże za demoniczne symbole, nigdy nie mogą zmienić faktu, że tatuaże są świetną ozdobą ciała.

Popularne obrazy wytatuowanych żeber / boku

Są niezwykle popularne wśród mężczyzn i kobiet o wielkich sercach, którzy są gotowi znieść tyle bólu, ile potrzeba, ale chcą, aby te doskonałe i wyjątkowe tatuaże nadawały ostateczny wygląd ich ciałom. Bolesne jest nawet wyobrażanie sobie, że wbijasz igłę w okolice kostnego żebra, ale piękno, które pojawia się pod koniec sesji tatuażu, wystarczy, aby być źródłem inspiracji dla miłośników modnych tatuaży. Oto kilka popularnych wzorów tatuaży na żebra/boki, które sprawiają, że bolesny wysiłek jest absolutnie tego wart:

żebra Tatuażeżebra Tatuażeżebra Tatuażeżebra TatuażeTatuaże na żebrachżebra Tatuażeżebra TatuażeTatuaże na żebrachżebra Tatuażeżebra Tatuażeżebra Tatuaże

Głównym celem uzyskania tuszu do tatuażu jest przyciągnięcie uwagi innych. To jest powód, dla którego miłośnicy mody są gotowi zainwestować dużo pieniędzy i czasu, poza ekstremalnym bólem, aby zrobić sobie tatuaż. Umieszczenie tatuażu determinuje jego wartość estetyczną, a tatuaże na żebrach, znane również jako tatuaże boczne, są uważane za jedną z najbardziej przyciągających wzrok odmian. Najlepszą rzeczą w nich jest to, że oferuje dużo miejsca, aby uzyskać duży i skomplikowany tatuaż tuszowany tutaj.

Z drugiej strony jest to poważna decyzja, aby zrobić ten rodzaj tatuażu, ponieważ żebro jest jednym z najbardziej bolesnych obszarów ciała, w którym wykonuje się tatuaż. Powodem tego jest to, że obszar ten jest kościsty i pozbawiony mięsa, co odgrywa istotną rolę w określaniu, jak bolesne jest wykonanie tatuażu w określonym miejscu. Im więcej miąższu na skórze w określonym miejscu na ciele, tym mniejszy będzie ból podczas wykonywania tatuażu w tym miejscu. Tak więc klatka piersiowa stanowi idealne płótno dla tatuatora, ale zrobienie tatuażu tutaj wymaga dużej odwagi i nie jest filiżanką herbaty dla każdego.

Tatuaże na żebrachTatuaże na żebrachTatuaże na żebrachTatuaże na żebrachTatuaże na żebrachTatuaże na żebrachTatuaże na żebrachTatuaże na żebrachTatuaże na żebrachTatuaże na żebrachTatuaże na żebrachTatuaże na żebrachTatuaże na żebrach

żebra-tatuaże-1 żebra-tatuaże-2 żebra-tatuaże-3 żebra-tatuaże-5 żebra-tatuaże-6  tatuaże-żebra-8 tatuaże-żebra-9  żebra-tatuaże-13 żebra-tatuaże-14 żebra-tatuaże-15 żebra-tatuaże-16 żebra-tatuaże-17 żebra-tatuaże-18 tatuaże-żebra-19  żebra-tatuaże-21 tatuaże-żebra-22 tatuaże-żebra-23 żebra-tatuaże-24 żebra-tatuaże-25 tatuaże-żebra-26  tatuaże-żeberka-28 tatuaże-żebra-29  tatuaże-żebra-33