165 najlepszych tatuaży na ramię dla mężczyzn, kobiet, dziewcząt i facetów

Tatuaże na ramionach są jednym z najpopularniejszych wyborów dla mężczyzn i kobiet, ponieważ te tatuaże oferują dużą wszechstronność w projektowaniu i rozmiarze. Najlepszą rzeczą w tych tatuażach jest to, że robią bardzo przyciągającą wzrok taryfę, a jednocześnie są łatwe do ukrycia, gdy zajdzie taka potrzeba. W końcu byłoby wspaniale afiszować się nimi, gdy jesteś na plaży lub imprezie, ale nie byłoby dobrym pomysłem, aby popisywać się nimi, gdy idziesz na rozmowę kwalifikacyjną lub spotkanie biznesowe. Kiedy mówisz o tatuażach na ramieniu, ich różnorodność jest ogromna, ponieważ tatuaże na nadgarstkach, tatuażach na ramionach, tatuażach na rękawach, na ramionach, przedramionach, wewnętrznej i zewnętrznej ramie, wszystkie należą do tej samej kategorii ramion.

Tattooed Arms niezaprzeczalnie zyskują obecnie coraz większą popularność na całym świecie. Potwierdzają to ogromne ilości osób, które chętnie chcą spróbować ich na ciele. Cóż, nie można ich winić, ponieważ te tatuaże z pewnością dodadzą im piękna i osobowości. Oprócz powiedzenia całemu światu, kim naprawdę jesteś w środku, takie tatuaże mogą również sprawić, że będziesz wyglądać wspaniale w oczach wielu. Mówi się, że te tatuaże są najczęstszymi tatuażami, które są włączane przez wiele osób nie tylko dzisiaj, ale także kilka lat temu.

tatuaż na przedramieniu

Opcje miejsc docelowych

Tatuaże na ramionach mogą być w rzeczywistości nanoszone tuszem w różnych miejscach na ramionach danej osoby. To od niego zależy, co wybierze, po rozważeniu kilku kwestii zawodowych i osobistych. Oto różne miejsca docelowe, które musisz znać:

 • Pełne ramię – Konstrukcja pełnego ramienia obejmuje obszar od części łączącej ramię i bark do części nadgarstka, a nawet rozciąga się w kierunku palców.
 • Umieszczenie ramienia wewnętrznego lub przedramienia – Ta konkretna lokalizacja znajduje się na nadgarstku do łokcia, a nawet do części łączącej ramię i bark osoby. Wiadomo, że jest to najbardziej bolesne z innych miejsc, ponieważ jest bezpośrednio połączone z żyłami i kośćmi, więc odczuwanie intensywnego bólu jest normalne.
 • Umieszczenie ramienia górnego lub zewnętrznego – Tatuaż jest umieszczony dokładnie w przeciwnym kierunku nadgarstka i do góry. Tatuaż można po prostu przedłużyć w kierunku łokcia lub w górę.

Jak wybrać najlepsze miejsce docelowe

Na wypadek, gdybyś nie wiedział, bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce na ramieniu. Pamiętaj, że oprócz życia osobistego masz również swoje życie zawodowe. To pokazuje, że musisz bardzo uważać na to, gdzie chcesz umieścić swoje wspaniałe tatuaże na ramieniu. Oto rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę:

 • Obecna praca – Aby zarobić na życie, musimy pracować. Na wypadek, gdyby Twoja praca lub pracodawca nie pozwalał Ci na wykonanie tatuażu, ale nadal chcesz mieć wytatuowane ramię, wybierz miejsce, w którym nie będziesz miał trudności z ukryciem tatuaży. W końcu twoja praca jest o wiele ważniejsza niż twoje tatuaże, chyba że nie musisz już pracować z powodu swojego wielkiego bogactwa.
 • Ilość bólu – Ból, który możesz odczuwać podczas tatuowania na dowolnej części ramion, może się różnić w zależności od części. Jeśli uważasz, że nie możesz poradzić sobie z silnym bólem, nie wybieraj przedramienia ani nadgarstka.
 • Kolor – Są tatuaże, które wyglądają wspaniale z czarnym tuszem, a są też takie, które potrzebują więcej wariacji kolorystycznych, aby uchwycić pełną estetykę wzoru tatuażu.
 • Kolor skóry – Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę naturalny kolor skóry. Dla osób czarnoskórych i Latynosów wybór ciemniejszych odcieni byłby świetny. Dzieje się tak po prostu dlatego, że tusz do tatuażu schodzi w głębsze warstwy skóry, a nie tylko na wierzchnią warstwę. Z tego powodu jaśniejsze kolory mogą nie sprawić, że twoje tatuaże na ramionach będą bardzo widoczne.

Gwiazdy, które z dumą pokazują tatuaże na ramionach

Na całym świecie jest wiele celebrytów, którzy wybierają wspaniałe tatuaże na ramionach. Oto niektóre z imion tych znanych celebrytów:

 • Gisele Bundchen – Ta bardzo znana, najlepiej opłacana supermodelka przykuwa uwagę nie tylko ze względu na swoją cudowną twarz i ciało, ale także dzięki uroczemu tatuażowi z gwiazdą znajdującemu się na jej wewnętrznej stronie nadgarstka.
 • Jessica Alba – Ta oszałamiająca hollywoodzka aktorka ma kilka tatuaży na ciele, a jednym z nich jest jej wspaniały sanskrycki tatuaż z motywem kwiatu lotosu umieszczonym na jej wewnętrznym nadgarstku na prawym ramieniu.
 • Scarlett Johansson – Ta słynna hollywoodzka gwiazda ma bardzo kolorowy i stylowy tatuaż o zachodzie słońca na wewnętrznej lewej ręce.

Dlaczego są tak popularne?

Istnieje wiele powodów, dla których udało im się zdobyć tak dużą popularność wśród osób obu płci i wszystkich grup wiekowych. Ramiona stanowią wyraźny obszar ciała, a ludzie ciężko pracują, aby wyrzeźbić mięśnie w tym obszarze. W rezultacie konieczne staje się, aby chcieli zwrócić uwagę na ten obszar ciała. Te tatuaże działają w obie strony w zależności od tego, czy nosi je mężczyzna, czy kobieta; oznaczają męskość, gdy są nanoszone na mężczyznę i reprezentują delikatne piękno, gdy są wykonywane na ciele kobiety. Widoczność to kolejny potężny czynnik popularności takich tatuaży. Można je przykryć koszulą z długim rękawem, gdy sytuacja tego wymaga, i możesz ją wyeksponować, by zwrócić na siebie uwagę, po prostu podwijając rękawy. Wytatuowane ramiona były powszechnie używane zarówno w kulturach zachodnich, jak i wschodnich, a także w plemionach indiańskich.

Pomysły na tatuaż na broń

Stanowią powszechnie cenioną opcję dla entuzjastów tatuaży, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. To jest powód, dla którego projektanci tatuażu nieustannie pracują nad tworzeniem nowych wzorów dla takich tatuaży, oprócz tych tradycyjnych, które nadal znajdują się na szczycie list popularności. Oto niektóre z najbardziej cenionych projektów:

 • Tatuaże symboliczne i tekstowe – Przedramię i nadgarstek stanowią idealne miejsce do tworzenia symboli związanych z religią, ponieważ mogą pomóc nosicielowi z pełnym przekonaniem wyznawać swoje przekonania religijne. Dlatego często spotyka się krzyże celtyckie i symbole Om na przedramionach i nadgarstkach wielu mężczyzn i kobiet. Podobnie często zdarza się, że ludzie mają na tym obszarze imiona i inicjały bliskich osób. Można również nadrukować cytat lub tekst, a także mogą wybrać ważne daty, takie jak data urodzenia lub data śmierci ukochanej osoby, aby przypomnieć im o ich znaczeniu w życiu.
 • Japońskie i chińskie tatuaże na ramieniu – Tatuaże na rękawach, które są obecnie na szczycie popularności, mają swoje korzenie w kulturze chińskiej i japońskiej, ponieważ te tatuaże były zasadniczo używane przez klany do identyfikacji ich członków. Japoński gang Yakuza słynął z noszenia takich tatuaży. Ostatnio tatuaże na rękawach znalazły swoją podstawę również w kulturach zachodnich i są uważane za coś przyciągającego wzrok i pociągającego, co czyni je jedną z najbardziej pożądanych form. Niektóre elementy projektu zawsze były częścią japońskiej i chińskiej sztuki tatuażu i są tam używane od wieków. Należą do nich ryba koi, kwiaty wiśni, kwiat lotosu, tygrys, smok i niektóre bóstwa tych kultur.
 • Americana Tatuaże na ramieniu – Inna popularna forma należy do sztuki amerykańskiej, która jest dużymi tatuażami nanoszonymi tuszem na obszarze przedramienia, ale różni się od tatuaży rękawów sztuki japońskiej i chińskiej. Zazwyczaj te projekty zawierają elementy, takie jak gwiazdy żeglarskie i herby rodzinne, projekty, które zostały spopularyzowane w dobie II wojny światowej. Można również zauważyć niektóre wzory związane z amerykańską marynarką wojenną, siłami powietrznymi lub armią, wśród nich popularne są również tatuaże z pełną nazwą.
 • Plemienne tatuaże na ramieniu – Projekty plemienne tworzą również wyraźne wrażenie ze względu na odważne linie i formy. Maorysi, Mandala i Samoa są powszechnie preferowani przez mężczyzn na Arm.
 • Ptaki Tatuaże na ramieniu – Jest wielu miłośników tatuażu, którzy wolą mieć tatuaże na ramieniu jako najlepszy wybór. Feniks, jaskółka, koliber, wrona, kruk, orzeł i gołąb są najbardziej popularne jako tatuaże ptaków.

Dodatkowo kobiety mogą postawić na delikatne elementy, takie jak motywy kwiatowe, motyle, aniołki, pszczoły i pin-up girls. Wybór ostatecznie zależy od posiadacza i tego, co chce przedstawić poprzez tatuaż.

Ostatnie słowa

Bez wątpienia tatuaże na ramionach dla mężczyzn i kobiet mogą być Twoją wspaniałą ozdobą na Twoim ciele. Wystarczy wybrać najlepszy wzór, który z pewnością będzie dobrze wyglądał na Twoich ramionach.

Krótko mówiąc, musisz sfinalizować projekt tatuażu na ramię dopiero po dokładnym rozważeniu wszystkich tych czynników, z pełną powagą i przekonaniem. W końcu tatuaże to poważna sprawa, ponieważ wymagają dużo czasu, pieniędzy i bólu, które musi ponieść osoba, która je wytatuowała. Co więcej, tatuaż raz tuszowany jest częścią ciebie na zawsze, ponieważ usuwanie tatuażu to ciężka praca.

Ten niesamowity tatuaż plemienny Samoa

tatuaż samoancko-plemienny

Ten zespół strzałek

wyspiarz-plemienny-tatuaż

Ta plemienna kobieta

damski-plemienny-rękaw

Kolejny fantastyczny polinezyjski tatuaż plemienny

tatuaże-maori-i-polinezyjskie-na-lewym-rękawie

Ten wielopoziomowy tatuaż plemienny Samoa

samoan-tribal-tatuaż

Ten plemienny wzór tkania

islader-maory-plemienny tatuaż-chory

Prawdopodobnie najlepszy technicznie narysowany tatuaż plemienny, jaki kiedykolwiek został wytatuowany

najlepszy-polinezyjski-plemienny-tatuaż-w historii

Kolejny piękny tatuaż hybrydowy Islander/Maorys

Wyspiarz-maoryski-tribal-tatuaż

Ten polinezyjski plemienny tatuaż z pół rękawem

Ramię-Tatuaż-w-stylu-polinezyjsko-maoryskim-dla-mężczyzn-reprezentujący-mieszankę-ponad-stu-symboli-polinezyjskich-maoryskich-zespołów

Ten wyjątkowy tatuaż w stylu plemiennym

plemienny-rękaw-tatuaż-najlepszy

Od wieków mężczyźni i kobiety polegają na różnych formach ozdabiania ciała, aby przyciągnąć wzrok gapiów. Podczas gdy przebijanie skóry w różnych miejscach i noszenie na niej biżuterii było jedną z tych form, inną jest niesamowita sztuka tuszowania tatuaży na różnych częściach ciała. Tatuaże to atrakcyjny sposób na ozdobienie ciała, a także deklarację swojej postawy poprzez nadrukowanie wzoru na ciele. Oprócz projektu tatuażu duże znaczenie ma również jego umiejscowienie.

Rozmiar i rozmieszczenie

Rozmiar i umiejscowienie tatuaży na ramieniu zależą od wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze tatuaży. Oto kilka punktów do rozważenia w tym zakresie:

 • Wybierając projekt tatuażu, należy pamiętać o swoich zobowiązaniach zawodowych, ponieważ należy wziąć pod uwagę jego widoczność i to, jak wpłynie na Twój zawód.
 • Oprócz projektu tatuażu należy również wziąć pod uwagę kolor tatuażu. To wszystko jest kwestią osobistego gustu, ponieważ niektórzy ludzie mogą lubić konwencjonalne czarno-szare tatuaże, podczas gdy inni są bardziej skłonni do posiadania jasnych i żywych kolorów tatuaży.
 • Ramię są łatwiejsze do nałożenia tuszu w porównaniu do nadgarstka, łokcia i przedramię, ponieważ wymienione dalej obszary są bardziej kościste, a tatuaże na nich mogą być bardzo bolesne.
 • Symboliczne znaczenie wzoru ma również wpływ na jego wybór przez osobę, ponieważ tatuaże są odzwierciedleniem Twojej osobowości, a także postawy. Znaczenie wzoru tatuażu można interpretować na podstawie elementów użytych we wzorze, przy czym każdy element ma odrębne znaczenie.
 • Ostatecznie odcień skóry osoby noszącej tatuaż również odgrywa kluczową rolę w wyborze tatuaży na ramieniu, ponieważ niektóre rodzaje tatuaży wyglądają lepiej na ciemniejszych odcieniach skóry, podczas gdy inne są bardziej odpowiednie dla osób o jaśniejszych odcieniach skóry. Osoby o jaśniejszym odcieniu skóry mają większą swobodę, jeśli chodzi o używanie tuszu do tatuażu, ponieważ nawet jasne kolory lub tatuaże z białym tuszem dobrze się prezentują na takich odcieniach skóry.

Wspaniałe pomysły projektowe dla mężczyzn i kobiet

Tatuaże na ramionach dla mężczyzn i kobiet są dostępne w różnych wzorach, które z pewnością pokochasz. To wszystko dzięki tym artystom tatuażu, którzy wciąż wymyślają nowe wzory tatuaży, które zainteresują każdego miłośnika tatuażu. Oto niektóre ze wspaniałych pomysłów na projekt:

 • Chińskie / japońskie pomysły projektowe – Historycznie rzecz biorąc, takie wzory po raz pierwszy widziano u starożytnych Chińczyków i Japończyków, zwłaszcza te tatuaże na rękawach ludzkiego ciała. Niektóre z projektów zawartych w tych pomysłach to smok, tygrys, kwiat lotosu, kwiaty wiśni i projekt tatuażu z rybą koi.
 • Pomysły na symboliczne i tekstowe projekty – Idealne lokalizacje tych pomysłów projektowych znajdują się na przedramieniu i na nadgarstku osoby. Te idee są wspólne dla tych ludzi, którzy chcą włączyć swoje oddanie do własnej religii. Dlatego symbole Om i krzyże celtyckie są tego doskonałymi przykładami.
 • Americana Art on Arm – Te idee można przypisać sztuce Americana. To było podczas II wojny światowej, kiedy te pomysły na tatuaż stały się popularne. Niektóre z ważnych elementów projektu to herby rodzinne, gwiazdy żeglarskie i jaskółka.
 • Tribal Tattoo Design na ramieniu – Pomysły na projekty plemienne są znane jako zdrowy rozsądek, wiele osób ma dziś plemienny tatuaż na ramieniu. Nie oznacza to jednak, że te projekty nie będą już zachwycać w oczach wielu. W rzeczywistości są to wybory wielu entuzjastów tatuażu ze względu na ich niesamowite piękno do zaoferowania. Obejmują one pogrubioną formę i pogrubione linie. Samoan, Mandala i Maori to tylko trzy plemienne wzory preferowane przez wielu ludzi, zwłaszcza mężczyzn.

Ten niesamowicie skomplikowany tatuaż Islander z pełnym rękawem

najlepszy-wyspiarz-plemienny-tatuaż

Ten niesamowity plemienny tatuaż z prawie pełnym rękawem

plemienny-rękaw-tatuaż

Ten polinezyjski tatuaż mopsa

polinezyjski-mops-rękaw-tatuaż

Ta praca w toku

plemienny-rękaw-tatuaż

Ten kwiatowy pseudo plemienny tatuaż

kwiatowy-tribal-tatuaż

X oznacza miejsce

Maori-Tattoo-designs-10

Ta pojedyncza podkładka na ramię

powinien-wyspiarz-plemienny-tatuaż

Ten zły plemienny tatuaż z pełnym rękawem

niesamowity-plemienny-tatuaż z pełnym rękawem

Ten symetryczny wzór koła

tribal-tatuaż-projekt-32ds

Ta hybrydowa sylwetka Maorysów

maori-tribal-tatuaż-23ew

tats tego gracza rugby

rugby-gracz-plemienny-tatuaż

Ten polinezyjski tatuaż wojownika

Polinezyjscy-wojownicy-tatuaż-plemienni

Ten rękaw maoryski

fajny-maoryski-plemienny-rękaw

Ten piękny samoański/wyspiarski kawałek

Wyspiarz-noga-tatuaz-tumblr-Men

Ten pojedynczy dziobek do połowy rękawa

tatuaż plemienny na klatce piersiowej

Kolejny spektakularny kobiecy plemienny tatuaż

damski-plemienny-tatuaż-rękaw

Ta półrękaw maoryski

Maori-pół-rękaw-tatuaż

Ten wspaniały, głęboki czarny plemienny tatuaż

samoan-tribal-tatuaż

Ten projekt żółwia

plemienny-żółw-rękaw-tatuaż

Ten szczegółowy tatuaż polinezyjski

ogromny-epic-plemienny-tatuaż

Te skręcające się wzory

skręcanie-wzory-plemienny-rękaw-tatuaż

Ten geometryczny polinezyjski wzór plemienny

32we-tribal-arm-sleeve-tatuaż

Ten przekrój kawałek

3d-celtyckie-plemienne-tatuaże-rękaw

Ten czerwono-czarny tatuaż plemienny Maorysów

tatuaż czerwono-maorysko-plemienny

Ten hybrydowy tatuaż Maori Islander

Maori-tribal-tatuaż-ramię

Te odważne kontury

pacific-islander-tribal-tatuaż-design

tatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniu

tatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniutatuaż na przedramieniu

Moje-prawe-ramię-Beyecep-By-Ant-Stith-DV8-tatuaż-Roseville-CA.-650x650

nowy-ramię-tatuaż-Joe-Frost-UK

Dąb-drzewo-zrobione-przez-murfa-w-broni-Pittsburgh-PA-650x870

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-1

Syntetyczny-tatuaż-Full-Metal-Alchemist-arm-done-by-Jamie-Lee-Parker-at-MD-Tattoo-Studio-in-Northridge-CA.-ramię-jest-z-firmy-nazywane -A-Funt-Flesh.-650x711

Zaczynając-na-rękawie-na-prawej-ramce.-Made-by-Ruben-Denmark-MiksTattoo-588x1040

Tak-zakochany-w-tym-skonczonym-przez-Johannesa -być-super-spuchnięty.-650x650

Nagrano-moja-córka-powiedzenie-650x486

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-2

tribal-tatuaż-wzory-na-ramiona-3

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-4

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-9 Trzecia-na-lewej-ramieniu-zrobiona-przez-Polaks-Fineest-Beef-Sklep-Gandawa-Belgia

Bycie-wytatuowanym-przez-7-godzin-zrobiona-moja-ramion-po prostu-odrobina-sztuka-przez-Romana-Abrego-elementu-artystycznego-Yucaipa-CA-650x577

Kwitnąca-wiśnia-na-ramię.-11-godzinna-sesja-at-graczy-w-San-Jose-CA-z-Andre.-650x389

Kilka-lat-teraz.-Mgliste-drobne-wrażenia-artystyczne.-Welland-ONT.-Przepraszam za-zawinięcie-w-ramię-650x488

rozszerzone-oko-91-650x381

Pierwsza-sesja-mojego-japońskiego-ramienia-Cokney-Paryż-Francja

Pierwsza-Czaszka-lewe ramię-wykonane-przez-Andres-Methza-Logo-Columbia-650x867

Lee-Biggs-w-Woodys-Tattoo-Studio.-588x1040

Całkowicie uzdrowiony-wykonany-przez-Josepha-Pereza-w-Złamanej-Lantern-Tatuaż-w-Charleston-SC

Pierwsze-rozpoczęcie-na-mojej-ramie-tylko-zarysy-na-teraz.-Gotowe-przez-Elinę-at-Platinum-Ink-Company-in-Stockholm-Szwecja-650x486

Ręka-Palce-tribal-tatuaż-projekt-650x975

Wewnętrzna-ramię-zrobiona-przez-Ashley-Love-at-Grubszy-Niż-Woda-NYC-650x650

Wewnętrzna-ramię-zrobione-przez-głębokie-kości-tatuaże-Południowa-Afryka-650x867

Widziałam-mojego-tatuazu-artystę-wyskakuje-tu-tak-myślałam-że-wrzucę-moje-ramię-na-pierścień.-Tutaj-moje-przedramię-by-Brucius-in -SF-Kalifornia.-650x433

Moja-ręka-mandala-by-Lisa-Orth-of-Seattle-WA

Moje-Ramię-Gotowe-przez-Kyle-Proia-Tymeless-Tattoo-Baldwinsville-NY

Moja-ręka-prawie-ukończona-przez-Dan-DiMattia-Calypso-Tattoo-Belgia.-Sporządzono-na-NYC-Tattoo-Convention.-650x433

Moje ramię — 650x485

Może-i-dostać-z-programem.-Rocky-by-Tini-at-Hello-Sailor-Blackpool-UK.-

Moja-norse-mythos-ramię-w-toczeniu.-Huginn-Muninn-i-Sol-Bogini-Słońca.-Baylen-Levore-w-Asheville-NC Moje-prawe-ramię-Beyecep-By-Ant-Stith-DV8-tatuaż-Roseville-CA.-650x650

nowy-ramię-tatuaż-Joe-Frost-UK

Dąb-drzewo-zrobione-przez-murfa-w-broni-Pittsburgh-PA-650x870

naprawdę-chcę-do-dodać-do-to-chce-to-jeść-na-ramię-potrzebuję-pomysłów-dzięki-650x870

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-1

Syntetyczny-tatuaż-Full-Metal-Alchemist-arm-done-by-Jamie-Lee-Parker-at-MD-Tattoo-Studio-in-Northridge-CA.-ramię-jest-z-firmy-nazywane -A-Funt-Flesh.-650x711

Zaczynając-na-rękawie-na-prawej-ramce.-Made-by-Ruben-Denmark-MiksTattoo-588x1040

Tak-zakochany-w-tym-skonczonym-przez-Johannesa -być-super-spuchnięty.-650x650

Nagrano-moja-córka-powiedzenie-650x486

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-2

tribal-tatuaż-wzory-na-ramiona-3

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-4

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-9

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-8

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-14

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-13

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-12

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-11

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-10

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-15 tribal-tatuaż-wzory-na-broni-16

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-18

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-19

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-21

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-27

tribal-tatuaz-wzory-na-broni-26

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-25

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-23

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-22

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-28

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-29

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-30

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-31

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-32

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-37

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-36

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-35

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-34

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-33

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-39 jedzenie-zombie

Cytat-pomysły-tatuaż

pół-rękaw w stylu polinezyjskim

fotograf-tatuaż

ośmiornica-pomysły-tatuaż

pomysły-line-tatuaż

miłosny mixtape

Mięśni-Rip-tatuaż

mój-stylu-plemienny

zła strona

żarówka

tatuaż na lewą rękę

tatuaż-konny

helgas-ramię-tatuaż

glen-tatuaż

czwarty tatuaż

tatuaże na przedramionach

Dotwork-wzór

dawid-tarcza-ramię

kalendarz aztecki cybernetyczny-ramię-pomysł

mniszek-pomysły

Daves-tribal

ramię glen

łokieć_tatuaże_39

łokieć_tatuaże_40

łokieć_tatuaże_41

1-kwiatowe-ramię-tatuaże 2-ramienny-tatuaż-dla-dziewczynek 3-ramię-tatuaż-dla-mężczyzny 4-ramienny-łapacz snów 5-dem-lovato-ptaki-ramię-tatuaż 6-ramienny-łapacz-snów-tatuaż-dla-dziewczynek 7-ramienny tatuaż 9-T-tatuaż z ramieniem Forda 10Napis-z-różą-tatuaż 11-Akwarela-ptaka-ramię-tatuaż 12-ramię-tatuaż-dla-mężczyzny 14-akwarela-kwiat-ramię-tatuaż 15-ramienny tatuaż 16-Tiny-Blue-Kwiaty-ramię-tatuaż 17-skrzydłowy tatuaż 18-ramię-tatuaż-dla-mężczyzn 19-Polinezyjski-ramię-tatuaż 20-Insirational-Tree-Lettering-ArmTatuaż 21-Rose-Arm Tattoo 22-japoński-ramię-tatuaż 23-ramię-wzory-tatuażu 24-rotumana-ramię-tatuaż-wzory 25-Jacky-Hanya-ramię-tatuaż 26-Mała-Dziewczynka-i-Kwiaty Wiśni-Tatuaż-Ramię 27-ramię-pomysły-dla-mężczyzn 28-ramię-Pomysły na tatuaż 29-niesamowitych-ramion-wzorów 30-róż-ramię-tatuaż 31-ramienny tatuaż 32-ramienny tatuaż 33-kreskówka-ramię-tatuaż 34 34-kreskówka-ramię-tatuaż 36 36-biały-atrament-ramię-tatuaż 37-ramienny tatuaż 38-WestCoast-Arm-Tattoo 39-Anioł-ramię-tatuaż 40-Rose-arm-tatuaż 41-ramienny tatuaż 42-Rose-arm-tatuaż 44 44-lis-ramię-tatuaż 45-czarno-biały-tatuaż-ramię 46-Kwiatowy-ramiona-tatuaż 47-ramienny tatuaż 48-lis-ramię-tatuaż 49-ptaka-wewnętrzna-ręka-tatuaż 50-czcionek-ramię-tatuaż 51-czcionek-ramię-tatuaż 52-motyl-ramię-tatuaż-dla-dziewczynek 53-motyl-tatuaż na ramieniu 54 54-tatuaże-dla-kobiet-na-ramię 55-Modlitwa-Ręce-Ramię-Wzory-Tatuaże-Dla-Mężczyzn 56 56-wewnętrzna-górna-ramię-dla-kobiet 57-Inner-Arm-Tatuaże-Dla-Kobiet-Cytaty 58-Akwarela-pióro-tatuaż-na-ramię 59-czaszka-ramię-tatuaż 60-tatuaż-smok-na-ramię-dla-mężczyzn ???????????????? 66 84 94 103 114 115 118 124 142 152 162 172 182 191 213 214 217 223 232 242 262 271 282 292 302

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-42

Co-wy-chłopaki-dotychczas-myślicie-nadal-macie-kilka-godzin-na-ramię-650x366

co-tatuaże-myśli-o-moim-zakręceniu-na-ramię-650x366

tribal-tatuaż-wzory-na-broni-44

tribal-tatuaz-wzory-na-broni-43