170 imponujących tatuaży na ramię dla mężczyzn i kobiet

Tatuaże symbolizują atrakcyjność i symbolikę i są noszone przez świadomych mody mężczyzn i kobiet, aby przyciągnąć uwagę gapiów. Umieszczenie tatuażu zasadniczo zależy od jego rozmiaru i projektu, chociaż najpopularniejsze miejsca na ciele, w których jest on widoczny, to plecy, bok, szyja, kostka, klatka piersiowa, udo, palec, ramiona, nogi, biodra, nadgarstki i tył ucho. Jednym z miejsc, w których można zobaczyć różne wzory tatuaży, są ramiona, ponieważ zapewniają one dobrą powierzchnię do odpowiedniego umieszczenia wzoru, a jednocześnie są miejscem, które przyciąga wzrok. Ramiona mogą nosić tatuaż jako całość lub być punktem wyjścia do tatuażu na długość ramienia.

Znaczenie ramienia jako miejsca umieszczenia tatuażu

Najlepszą rzeczą w tatuażach na ramionach jest to, że można je odsłonić lub uwidocznić zgodnie z preferencjami posiadacza, który może nosić pełny rękaw do pracy i obnosić się z tymi tatuażami w gołej sukience z ramionami na wieczorne wyjście. To sprawia, że ​​ramię jest idealnym miejscem do noszenia atrakcyjnych tatuaży, które można nawet przedłużyć na późniejszych etapach. Mogą być wyrazem stylu, a jednocześnie mogą uwydatnić sylwetkę nosiciela. W rzeczywistości mężczyźni uważają je za najlepszy sposób na pokazanie swojej męskości, chociaż wiele kobiet również zaczęło chodzić na takie tatuaże. Możesz sprawdzić naszą kolekcję tatuaży z białym atramentem.

Osobiste znaczenia

Oprócz tych tradycyjnych wzorów, ludzie mogą zdecydować się na wykonanie unikalnych wzorów na ramionach, które mogą symbolizować ich osobiste przekonania i postawę. Może to być coś związanego z ich macierzystą uczelnią, grupą lub klubem lub jakimś symbolem patriotycznym. Mogą również mieć imiona swoich bliskich, członków rodziny, przyjaciół lub dzieci lub jakiś znaczący tekst lub frazy wyryte jako część projektu tatuażu. Podstawową ideą jest przekazanie znaczenia, którego chce posiadacz, i może uzyskać sensowny projekt z pomocą doświadczonego projektanta, który może stworzyć coś przyciągającego wzrok, włączając wszystkie elementy projektu, których chce od niego jego klient.

Wybierając wzór tatuażu na ramię lub inną część ciała, należy mieć na uwadze ich symboliczne znaczenie, a także sam wzór, ponieważ tatuaż pozostanie z nosicielem na całe życie. Po wytrawieniu tatuażu trudno się go pozbyć. Z tego powodu projekt musi być starannie dobierany.

Popularne opcje tatuaży na ramię

Ramiona są popularnym miejscem do prezentowania tatuaży o różnych wzorach i stylach, ponieważ świetnie wyglądają na tym muskularnym obszarze i można je pokazać całemu światu. Różnorodne wzory mogą być umieszczone na ramieniu w zależności od wyboru okaziciela i jego intencji, aby przedstawić swoje myśli i przekonania. Niektóre z najpopularniejszych wzorów tatuaży na ramię są wymienione w następujący sposób:

  • Plemienny tatuaż – Szeroko stosowanym wzorem jest tatuaż plemienny, który składa się z odważnych i ostrych krzywych i linii. Takie projekty wyglądają na mocne pociągnięcia i świetnie wyglądają na obszarze ramion; w rzeczywistości projekt może być duży i efektowny, noszony na ramieniu i na plecach. Jednym z preferowanych wzorów plemiennych jest krzyż celtycki, który wygląda niesamowicie atrakcyjnie na obszarze ramion. Inne projekty mogą przedstawiać czaszki, Ponurego Żniwiarza, gwiazdy i podobne przyciągające wzrok postacie, które nadają zupełnie nowy wymiar osobowości posiadacza. Czy wiesz, że tatuaże z henny są uważane za najpopularniejsze tymczasowe tatuaże wśród miłośników tatuażu??
  • Old School Tattoo Designs – Oldschoolowe projekty tatuaży obejmują elementy takie jak róże, lotos, wzory morskie, kotwice, łapacze snów, pióra, kompas, karty do gry i serce. Takie wzory tatuaży nie są zbyt duże, ale stanowią świetny wybór zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
  • Wzory tatuaży dla ptaków – Ptaki są preferowanymi projektami dla kobiet, ponieważ są bardziej kobiece i eleganckie w porównaniu z innymi konwencjonalnymi projektami. Takie projekty są wszechstronne pod względem wielkości, ponieważ można mieć duże lub małe wzory ptaków na ramionach. Istnieje również szeroka gama opcji w zależności od rodzaju ptaka, który nosiciel chce wyryć na ramieniu, takiego jak feniks, orzeł, paw lub małe jaskółki. Można wybrać ptaka według pożądanej wielkości i symbolicznego znaczenia.
  • Wzory tatuaży motyli – Motyle wyglądają uroczo jako wzory tatuaży w dowolnym miejscu na ciele, ale ramiona stanowią idealne miejsce dla tego żywego i zabawnego wzoru. Może to być pojedynczy motyl lub te w większej liczbie, a projektant może wykorzystać różne kolory, aby uatrakcyjnić projekt. Inne elementy, takie jak kwiaty i winorośl, mogą być również dołączone do wzorów tatuaży motyli.
  • Biomechaniczne wzory tatuaży – Kolejną fajną opcją jest konstrukcja biomechaniczna, która łączy mechanikę z anatomią człowieka, dzięki czemu jest bardzo widocznym obrazem, jakby skóra została rozerwana. Sprawia wrażenie, że pod spodem znajdują się elementy mechaniczne, takie jak łańcuchy, kable i złącza mechaniczne, a także kości i mięśnie.
  • Japońskie wzory tatuaży – Japońskie wzory tatuaży charakteryzują się dużą różnorodnością, z elementami projektu, takimi jak ryby koi, fale, lew, słoń, wilk, tygrysy i smoki. Kwiaty wiśni to idealny wybór dla kobiet ze względu na ich piękny i delikatny wygląd.
  • Pin Up Tattoo Designs – Innym kobiecym projektem jest ten wyposażony upnijcie dziewczyny. Konstrukcja jest duża i atrakcyjna i rozciąga się na ramię. Wielu mężczyzn decyduje się również na ten projekt, aby zaimponować swojej ukochanej pani.
  • Wzory tatuaży gwiazd i księżyca – Niektórzy ludzie mają gwiazdy i ciała niebieskie, takie jak księżyc, wyryte w projektach tatuaży. Takie projekty wyglądają naprawdę niesamowicie i czarująco, a także mają głębsze znaczenie. Mogą być wykonane w prostym kolorze czarnym i szarym lub w gamie żywych kolorów, zgodnie z osobistym gustem posiadacza.

Tatuaże na ramię dla dziewczynek (1)tatuaż na ramię (1)tatuaż na ramię (2)tatuaż na ramię (3)tatuaż na ramię (4)tatuaż na ramię (5)tatuaż na ramięTatuaże na ramię dla dziewczynek (3)Tatuaże na ramię dla dziewczynektatuaż na ramię (6)tatuaż na ramię (7)tatuaż na ramię (8)tatuaż na ramię (9)Tatuaże na ramię dla dziewczynektatuaż na ramię (10)tatuaż na ramię (13)tatuaż na ramię (12)tatuaż na ramię (14)Tatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaże na ramię dla dziewczynek

Ostatnie słowa

Ramiona to świetne miejsce na wytrawione tatuaże, ponieważ jest to jeden z najbardziej widocznych obszarów na ludzkim ciele, a te tatuaże są równie łatwe do ukrycia w razie potrzeby. Ramiona zapewniają dobrą powierzchnię do wykonywania różnych wzorów i rozmiarów tatuaży. Niektóre z najpopularniejszych opcji tatuaży na ramionach obejmują projekty takie jak ptaki, wzory plemienne, gwiazdy, wzory japońskie, wzory oldschoolowe i projekty biomechaniczne.

Tatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaże na ramię dla dziewczynek (2)Tatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaże na ramię dla dziewczynekTatuaż Kolorowa Róża przez Ewa SrokaTatuaż Maltański Szczeniak przez GrainGeometryczne Rekiny na Ramionach przez Tattoo Me PinkElegancki Fala Tatuaż na ramieniu autorstwa CJTatuaż Minimalne Serce na Ramieniu autorstwa Anna BravoTatuaż Kwiatowy Ramię przez IlwolKwiatowy tatuaż na ramieniu autorstwa Little Miss JessTatuaż Wieloryb przez XKMKwiatowy pasek na ramieniu autorstwa Lucy HuTatuaż Małe Ramię przez Lara M. J.Księżyc tatuaż na ramieniu autorstwa SouTatuaż Plumeria Kwiat na ramieniu przez IlwolKwiatowy tatuaż na ramieniu autorstwa Eloise EntraiguesSun Tattoo on Shoulder autorstwa Dr. WooTatuaż Sikora przez Mackenzie EvanjelineTatuaż Dotwork Kwiatowy na ramieniu autorstwa Sasha MasiukProjekt tatuażu słonecznika autorstwa YunungTatuaż Kwiatowy Ramię przez Sarah HerzdameZapamiętaj datę tatuażu przez Pink TattoosTatuaż Księżyc Ramię przez ilwolTatuaż Mandala Ramię przez PaulinhoTatuaż Dotwork Konstelacja przez Evgeny GolubevTatuaż Soczysty na Ramię przez Anna BravoTatuaż Symetryczny Ramię przez Crooked MileTatuaż Dotwork Ramię przez Ben DoukakisTatuaż Mandala Ramię przez Paul BachmanTatuaż Koliber na ramieniu przez Luis IndaTatuaż Szafran Ramię przez IlwolTatuaż Hawajski Ramię przez GrainProjekt tatuażu na ramię autorstwa Karry Ka-YingTatuaż Labirynt na ramieniu autorstwa Ivan FungusTatuaż Blackwork Kwiatowy Ramię przez Anna Bravo

3398772226_66225d0ac4

??????????????????????????

bekon-old-school-tatuaz-na-ramię

być-wolnym-tatuaż

BrandiTat_WEB

motyle-tatuaz-na-ramię

Motyl-i-Kwiaty-tatuaż-na-ramię-dla-kobiet

Fajny-Ptak-tatuaż-na-ramię

japoński-tatuaż-ramię

wyglądający-hawajski-tatt

oldschool-back-ramię-tatuaż

pin_up_girl_tattoo_9

pin-up-girl-tatuaż-na-ramię

rip-skin-biomechaniczny-tatuaż-na-ramię

Shoulder_Stars_by_body_mods

tatuaż na ramieniu

małe-motylki-dziewczyny-tatuaże

STARS_101_large

gwiazdy-tatuaże-ramię

tatuaż-ramię-ramię-motyl

tatuaż-ramię-klatka-japońskitatuaż-ramię-old-school-sowa

tatuaż-ramię-pin-up

tatuaż-plemienny-ramię

cytat

pod moją skórą