175+ Zmysłowe tatuaże wewnętrzne i za uchem

Tatuaże uszne to wspaniałe dzieła sztuki, które można znaleźć na ciele wielu ludzi na całym świecie. Tatuaże na uszach to bardzo wyjątkowe rzeczy, jeśli chodzi o tatuowanie. Uszy są w większości ozdobione kolczykami, a nie tatuażami. Tylko upewnij się, że wybierasz najlepsze projekty uszu, które mogą mówić o Twojej wewnętrznej osobowości i takie, które mogą poprawić Twój fizyczny wygląd. Ponieważ uszy są malutkimi i wąsko rozstawionymi częściami ciała, zwykle wytatuowanie na tej części wymaga czasu i wysiłku. Z tego powodu musisz mieć pewność, że zatrudniasz tylko najbardziej niezawodnego, profesjonalnego artystę tatuażu.

Krótka historia retrospekcji

Tatuaże na uszy mają swoją własną historię, oczywiście, mimo że nie są tak popularne, jak inne tatuaże na ciele. Na wypadek, gdybyś nie wiedział, ludzie w przeszłości już włączali tatuaże w swoje życie. To znaczy, tatuowanie to nie tylko integralna część życia dzisiejszego pokolenia. Pierwsze obserwacje tatuaży sięgają 4000-2000 p.n.e. Grupa historyków potwierdziła, że ​​to Egipcjanie jako pierwsi umieścili tatuaże na ciele jako oznaki płodności i szlachetności. Oczywiście dobrymi przykładami tych tatuaży, których Egipcjanie używali po raz pierwszy, były tatuaże na uszach.

Rodzaje tatuaży usznych

Tak naprawdę są 3 rodzaje, które powinieneś wziąć pod uwagę. Każdy z tych typów ma inne cechy, które zarówno lubisz, jak i nie lubisz. Poznajmy każdego z nich.

 • Ucho wewnętrzne – Ten tatuaż z pewnością może być dodatkiem do twoich uszu. Jeśli masz ten tatuaż, zakładanie wspaniałych kolczyków może nie być już konieczne. Jak sama nazwa wskazuje, ucho wewnętrzne jest tuszowane wewnątrz ucha, ale nie na częściach wewnętrznych, tylko w części małżowiny usznej. Najlepszą rzeczą w tym tatuażu jest to, że może podkreślić kształt i piękno twoich uszu.
 • Za uchem – Ten typ nie jest powszechny, ponieważ znajduje się dokładnie w tylnej części uszu. Jeśli chcesz tatuaż, który nie jest tak zauważalny, jeśli chodzi o lokalizację, to jest to idealne rozwiązanie.
 • Wokół ucha – To takie, które można powszechnie zobaczyć w okolicy uszu człowieka. Małe wzory wzorów tatuaży z pewnością mogą sprawić, że ten obszar będzie wspaniały. Jednak ten obszar może być na tyle bolesny, że można go wytatuować.

Zalety

Tak, istnieje wiele zalet i wad, które powinieneś wiedzieć o wytatuowanych uszach. Niesamowite zalety, jakie mogą zaoferować te tatuaże, to w rzeczywistości niektóre z rzeczy, które są brane pod uwagę przez wielu przy wyborze tych tatuaży. Tutaj są niektóre z nich:

 • Podkreśl swoje uszy – Jeśli uważasz, że twoje uszy wyglądają na matowe, to wybór tatuażu na uszach jest z pewnością dobrą decyzją, którą możesz podjąć. To dlatego, że te tatuaże są w stanie wystarczająco podkreślić piękno i kształt twoich uszu.
 • Jedyny w swoim rodzaju – Te tatuaże są znane jako wyjątkowe. Innymi słowy, tylko mniej osób ma te tatuaże, więc na pewno będziesz wyglądać wyjątkowo przed innymi ludźmi, oczywiście w pozytywny sposób.
 • Mniejszy koszt – Poddanie się zabiegowi tatuowania będzie tylko koszt minimalnej kwoty ponieważ zaangażowane są tylko mniejsze projekty tatuaży.

Niedogodności

 • Trochę bolesne – W porównaniu do innych tatuaży na ciele, tatuowanie na uszach, szczególnie w okolicy, będzie trochę bolesne z Twojej strony.
 • Wyraźnie widoczny – Ponieważ nie ma elementów garderoby, które zwykle nosi się na uszach, może być trudniej je ukryć. Będzie to z twojej strony całkowicie niekorzystne, zwłaszcza jeśli jesteś otoczony przez ludzi, którzy są zdezorientowani tatuażami.

Wspaniałe pomysły na tatuaż ucha, które możesz rozważyć

Nie trzeba dodawać, że takie tatuaże są dopasowane do mniejszych wzorów tatuaży, ponieważ ten obszar jest wąski. Wszystko będzie zależeć od fizycznego rozmiaru twoich uszu. Mimo to nie oznacza to, że nie możesz mieć pięknych wzorów na te tatuaże. Oto świetne pomysły projektowe, które możesz wziąć pod uwagę:

 • winorośl lub drut – Taki pomysł na tatuaże na uszy może mieć zaokrąglone kształty, które będą magicznie wyglądać na Twoje uszy. Kształt uszu można pięknie uzupełnić wzorem winorośli lub drutu. Dobrym tego przykładem jest wzór celtyckich węzłów.
 • Mały kształt – Jeśli wolisz proste tatuaże na uszach, ten pomysł na projekt tatuażu jest dla Ciebie idealny. Małe wzory kształtów zmieszczą się na płatku ucha. Idealnym rozwiązaniem może być gotycki projekt lub upiór.
 • Zwykłe pomysły projektowe – W tym konkretnym pomyśle możesz wybrać te zwykłe wzory tatuaży, takie jak wzór gwiazdy, wzór kwiatowy, zwierzęta, wzór anioła lub wzór plemienny. To wszystko zależy od ciebie. Jednak obrazy będą oczywiście mniejsze niż wytatuowane na innych częściach ciała.

Kilka innych pomysłów na projekt, które możesz rozważyć

Tatuaże na uszy to jeden z tych tatuaży, które oferują dosłownie nieskończone możliwości, jeśli chodzi o umiejscowienie i projektowanie. Możesz wykonać tatuaż na płatku ucha, jego muszli lub za uchem, zgodnie z projektem i preferencjami. Jedną z rzeczy, które należy wiedzieć o tych tatuażach, jest to, że są one najlepiej małe, ponieważ dostępna dla nich przestrzeń jest ograniczona, szczególnie jeśli wybierasz płatek ucha lub muszlę ucha do wykonania tatuażu. Średniej wielkości tatuaż byłby w porządku na koniec roku, jeśli musisz wybrać większy i bardziej widoczny wzór.

Prawda o tatuażach na uszach jest taka, że ​​zdecydowanie przyciągają uwagę, nawet jeśli są małe i niezbyt skomplikowane w konstrukcji. Możesz wybierać spośród różnych elementów do tatuaży uszu, z kwiatami, robakami, motylami, ważkami, ptakami, kotwicami, łapaczami snów, strzałami, smokiem, węzłami muzycznymi, słońcem, księżycem, gwiazdami i piórami, ponieważ są najbardziej lubianymi opcjami, ponieważ dobrze wyglądać w małych rozmiarach. Niektórzy sięgają nawet po animowane postacie i bajki wyglądające zza uszu. Mężczyźni mogą mieć plemienne i geometryczne wzory, ponieważ wyglądają męsko i potężnie, podczas gdy kobiety mogą wybierać delikatne wzory, takie jak kokardki, wstążki i kwiatowe wzory.

Zakrzywiony kształt ucha sprawia, że ​​geometryczne i płynne wzory są dla niego bardziej odpowiednie, ponieważ ich wdzięk wychodzi z powodu naturalnych krzywizn uszu. Coś tak prostego jak imię, inicjały, data lub mały tekst lub cytat również dobrze wygląda w tym obszarze, ponieważ wiele mówi, ale nie jest zbyt głośne. Małe elementy, takie jak węzły celtyckie, gwiazdy, serca, znaki nieskończoności i kotwice, stanowią fajną opcję projektowania na uszach lub za uszami, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze jest przeprowadzić trochę badań, a także skonsultować się z doświadczonym projektantem lub artystą, aby udzielić właściwej porady. Możliwości projektów są nieograniczone i to Twoja decyzja, aby wybrać coś, co jest dla Ciebie idealne.

Opieka postpenitencjarna

Uszy i obszar wokół nich stanowią wrażliwą część ciała, ponieważ są bezpośrednio połączone z głową i czaszką. W rezultacie nie jest łatwo wykonywać tatuaże, ponieważ możesz odczuwać duży ból, a nawet możesz mieć zawroty głowy spowodowane ciągłym dźwiękiem i wibracjami maszynki do tatuażu. Ponadto gojenie się tego obszaru może zająć nieco więcej czasu w porównaniu z tatuażami na innych częściach ciała, ponieważ jest podatne na swędzenie i podrażnienie. Jeśli jesteś wystarczająco zaangażowany, aby znieść ból i powstrzymać się od dotykania tatuażu w okresie gojenia, możesz bez wątpienia je wybrać, ponieważ efekt, który dają, jest absolutnie niesamowity.

Jedną rzeczą, o której należy pamiętać, jest wybór takiego artysty do tatuaży z epoki tuszowania, który ma duże doświadczenie z tatuażami w tej dziedzinie, ponieważ wiedza artysty ma duże znaczenie. Widoczność tego obszaru wymaga perfekcji i właśnie tego powinieneś szukać, ponieważ zainwestowałbyś dużo czasu i pieniędzy na uzyskanie tuszu do ucha.

Sławni ludzie

Jak widać w telewizji, na całym świecie jest kilka znanych celebrytów, którzy pozwolili sobie na wytatuowanie sobie uszu. Niewielu z nich robi to w głębszym celu, podczas gdy inni robią to jako zwykłą modę. Oto niektóre z imion tych celebrytów:

 • Demi Lovato – Ta młoda międzynarodowa sensacja śpiewania ma turkusowy tatuaż z piór umieszczony z tyłu lewego ucha.
 • Hayley Williams – Ta słynna piosenkarka znana jest jako Paramore i ma wspaniały tatuaż za lewym uchem. Ten tatuaż ma „WICHROWATY!”projekt w towarzystwie mniejszego wizerunku chmury i błyskawicy.
 • Jessie J – Ta znakomita brytyjska piosenkarka i autorka tekstów świetnie wygląda na tatuażu zorientowanym na muzykę na lewym uchu. Składa się z klucza basowego i obrazu wiolinowego, który ma kształt serca.

Ostatnie słowa

Tatuaże uszne niezaprzeczalnie podkreślą piękno Twojego ciała. Jednak z pewnych powodów te tatuaże mogą nie być dla Ciebie idealne. Z tego powodu powinieneś głęboko się nad tym zastanowić, zanim zdecydujesz się na te tatuaże.

Lawendowa gałązka autorstwa Sol ArtTatuaż Za Uchem przez IndyTatuaż Zabójca Wieloryb przez DoyRóżany tatuaż za uchemDelikatny kwiatowy za uchem firmy DainTatuaż Za Uchem Szkielet przez Sol ArtTatuaż Kwiat Moreli przez DoyRogi za uchem przez OKMinimalistyczny tatuaż Kwiat Lotosu Za Uchem autorstwa JenTatuaż Minimalistyczny Kwiatowy przez Jessica ChannerTatuaże z nasionami mniszka lekarskiegotatuaż-zauszny-37Mała błyskawica nad rzekąCzerwona róża autorstwa DoyDaisy autorstwa Kristal JadeTatuaż Mały Ptak przez Suzy YorkeŁapacz snów tatuaż za uchem autorstwa East Van Inc.Tatuaż Morela Za Uchem przez DoyŁapacz snów autorstwa ch11388Tatuaż za uchem koronyTatuaż Małe Równanie przez MuscatTiny Seashell Behind Ear autorstwa YannaRóżowe Kwiaty od Ch11388Tatuaż Dotwork Ucho przez AmalieTatuaż Za Uchem Rozgwiazda przez Painless SteelTatuaż Półksiężyc przez RiverMały tatuaż za uchem Kwiat lotosuMały żółw za uchem – Brian WooTatuaż Odwrócony kwiat za uchem przez RiverMała róża za uchemMałe kolorowe piórko nad rzekąGeometryczny tatuaż serca za uchem autorstwa UPTatuaż Blackwork Kwiatowy Za Uchem przez Kristina DarmaevaChmury autorstwa Josie SextonElegancki kwiatowy zespół Sol ArtTatuaż Waldo Za Uchem przez Dean MaddernMały fioletowy kwiat autorstwa Sol ArtMałe fioletowe pióro za uchem autorstwa Juliusa Tjoa

Jedną z najbardziej niesamowitych form sztuki, jakie świat kiedykolwiek widział, jest sztuka tatuażu, a najwspanialszą rzeczą w tej sztuce jest to, że wykorzystuje ona ludzkie ciało jako płótno. Polega na tworzeniu pięknych i przyciągających wzrok wzorów na różnych częściach ciała, takich jak klatka piersiowa, dolna część pleców, obojczyk, dłoń, stopa, brzuch, kręgosłup, noga, żebra (boki), rękawy, ramię, nadgarstek, szyja lub tył szyja, uda, palec i kostka, żeby wymienić tylko kilka. Tatuaże na uszy to najbardziej niezwykłe i intrygujące tatuaże ze względu na nieoczekiwaną lokalizację.

Płatki uszu i obszar za uszami są uważane za jedną z najbardziej wrażliwych części ludzkiego ciała, co nadaje zmysłową wartość tym tatuażom, które są uwielbiane przez mężczyzn, kobiety, dziewczyny i facetów w każdym wieku. Możesz wybrać średniej wielkości męski tatuaż w okolicy ucha lub mały kobiecy, w zależności od preferencji i wymagań. Najlepsze w nich jest to, że są bardzo subtelne i pomagają obnosić się z twoją postawą, nie będąc zbyt głośnym lub buntowniczym. Co więcej, te tatuaże można łatwo ukryć, po prostu zakrywając obszar włosami. Jest to jeden z podstawowych czynników, których każdy posiadacz tatuażu szuka w tatuażu, ponieważ konieczne staje się ukrycie tatuażu w niektórych sytuacjach, takich jak profesjonalne.

Tatuaż Ptaki Za Uchem przez NandoMały kwiat akwarelowyKwiat szafranu autorstwa HongdamPtaki w locieTatuaż Mały Kwiatowy Za Uchem przez DoyPiotruś Pan za uchem Tat autorstwa BanulTatuaż Kwiatowy Za Uchem przez Mini LauTatuaż Biżuteria Za Uchem przez Balazs BercsenyiTatuaż Laurowe Liście Za Uchem przez RiverKolorowy diament autorstwa BanulMały kot tatuaż za uchem autorstwa Doctor WooTatuaż Mały Koliber przez Doctor WooTatuaż Kwiatowy Za Uchem przez DoyMiecz za uchem autorstwa Hongdam

20140731085732_3UhkF-533x800

tatuaże zauszne01

tatuaże zauszne02

tatuaże zauszne03

tatuaże zauszne04

tatuaże zauszne05

tatuaże zauszne06

tatuaże zauszne07

tatuaże zauszne08

tatuaże zauszne09

tatuaże zauszne10

tatuaże zauszne11

tatuaże zauszne12

tatuaże zauszne14

tatuaże zauszne15

tatuaże zauszne16

tatuaże zauszne17

tatuaże zauszne18

tatuaże zauszne20

tatuaże zauszne22 tatuaże zauszne23

tatuaże zauszne24

tatuaże zauszne25

tatuaże zauszne26

tatuaże zauszne27

tatuaże zauszne28

tatuaże zauszne29

tatuaże zauszne30

tatuaże zauszne31

tatuaże zauszne32

tatuaże zauszne33

tatuaże zauszne34

e741fd1e7361078617a05db4d9dc3f10-578x655

tatuaż na uchu-42__605

tatuaże do uszu-3__605

tatuaże do uszu-12__605

tatuaże do uszu-15__605

tatuaże do uszu-18__605

tatuaże do uszu-28__605

tatuaże do uszu-39__605 tatuaże do uszu-43__605

tatuaże do uszu-45__605

tatuaże do uszu-61__605

tatuaże do uszu-391__605

tatuaże do uszu-411__605

mały-składany-fan-tatuaż-za-uszem-618x782

tatuaż-z-gołąbem-dla-kobiet_116_0-578x513

40744c03e7cc34d159076c7f06c62d73-e1436821328404

c507b5c75de3678716a3901f58783cc3-e1436821364355-650x727

pióro-tatuaż-za-uszami

mini-czaszka-ucho-tatuaż-650x856

otwieranie -1

otwieranie-3

opensharing-6-650x488

opensharing-7-650x488

otwieranie-8

opensharing-9-650x488

opensharing-10-650x488

otwieranie 13

otwieranie-14 opensharing-15-650x488

otwieranie-16

otwieranie-17-650x488

otwieranie-18

otwieranie-19

opensharing-20-650x488

opensharing-21-650x488

opensharing-22-650x488

opensharing-23-650x488

otwieranie-24

ucha-back-tatuaż ucha-back-tatuaż-1 ucha-back-tatuaż-2 ucha-back-tatuaż-3 ucha-back-tatuaż-4 ucha-back-tatuaż-5 ucha-back-tatuaż-6 ucha-back-tatuaż-7 ucha-back-tatuaż-8 ucha-back-tatuaż-9 ucha-back-tatuaż-10 ucha-back-tatuaż-11 ucha-back-tatuaż-12 ucha-back-tatuaż-13 ucha-back-tatuaż-14 ucha-back-tatuaż-15 ucha-back-tatuaż-16 ucha-back-tatuaż-17 ucha-back-tatuaż-18 ucha-back-tatuaż-19 ucha-back-tatuaż-20 ucha-back-tatuaż-21 ucha-back-tatuaż-22 ucha-back-tatuaż-23 ucha-back-tatuaż-24 ucha-back-tatuaż-25 ucha-back-tatuaż-26 ucha-back-tatuaż-27 ucha-back-tatuaż-28 ucha-back-tatuaż-29 ucha-back-tatuaż-30 ucha-back-tatuaż-31 tatuaż na uchu-2 tatuaż na uchu-3 tatuaż na uchu-4 tatuaż na uchu-5 ucha-tatuaż-19 tatuaż na uchu-20 ucha-tatuaż-6 ucha-tatuaże-7 ucha-tatuaże-8 tatuaże do uszu-9 tatuaże do uszu-10 Ucho-tatuaże-11 ucha-tatuaże-12 Ucho-tatuaże-13 ucha-tatuaże-14 tatuaże do uszu-15 ucha-tatuaże-16 tatuaże do uszu-18 tatuaże do uszu-21 ucha-tatuaże-22 ucha-tatuaz-23 tatuaże do uszu-24