200 ekspresyjnych pasujących pomysłów na tatuaże dla najlepszych przyjaciół

Prawdziwa przyjaźń to najpiękniejszy związek na świecie, ponieważ chodzi o dawanie, a nic o branie. Ale jest to coś, czego nie należy brać za pewnik i nigdy nie wolno tracić szansy na powiedzenie, jak wyjątkowy jest nasz najlepszy przyjaciel! Jednym z najlepszych sposobów na wyrażenie tego uczucia bez mówienia czegokolwiek jest wykonanie tatuaży najlepszych przyjaciół. Nazywane również tatuażami BFF, tatuaże te stają się popularne nie tylko wśród młodzieży, ale także wśród innych grup wiekowych. Są świetnym sposobem na pokazanie swojego oddania i wiary w jeden z najbardziej znaczących związków w twoim życiu, ponieważ te tatuaże są symbolem twojej wiecznej przyjaźni.

To kilka innych tatuaży, które w dzisiejszych czasach zyskują coraz większą popularność. Oczywiście są one bardzo popularne wśród ludzi na świecie, którzy mają w swoim życiu swoich wspaniałych najlepszych przyjaciół. Mimo to nie oznacza to, że te tatuaże są dobre tylko dla tych najlepszych przyjaciół. Mogą być również wygrawerowane na parach, takich jak chłopaki i dziewczyny oraz mężowie i żony. Sekret polega na tym, że na obu ciałach wygrawerowane są te same zaprojektowane tatuaże. Powiedzmy na przykład, że masz tatuaż z piór na nadgarstku, twoja najlepsza przyjaciółka również powinna mieć tatuaż z piór na swoim nadgarstku, dzięki czemu tatuaże są idealnymi partnerami.

Nieskończoność Heart Best Friend Tatuaże

Wielkie znaczenie Najlepsze Tatuaże Przyjaciół

Nie trzeba dodawać, że tatuaże najlepszych przyjaciół wyryte na ich ciele przez zwykłych ludzi i znane osobistości mają ogromne znaczenie dla ich życia. Innymi słowy, nie są to tylko tatuaże z czystym wyświetlaczem, które sprawiają, że są bardzo piękne pod względem wyglądu fizycznego. W związku z tym oto niektóre z wielkich symboli i znaczeń tych tatuaży:

 • Przyjaźń – Oczywiście najważniejszą rzeczą, którą symbolizują, jest przyjaźń. Automatycznie zarejestruje w umysłach ludzi, że masz silną przyjaźń z najlepszym przyjacielem, gdy zobaczą twoje tatuaże, szczególnie, gdy oboje jesteście razem w jednym miejscu.
 • Zaangażowanie –Kto powiedział, że zaangażowanie może być odpowiednie tylko dla tych prawdziwych par? Jest to również idealne dla osób, które mają oczywiście silne relacje przyjaźni. To jest główny powód, dla którego oznaczają przywiązanie do najlepszych przyjaciół, którzy mają tę sztukę na swoim ciele.
 • Wytrzymałość –Siła to kolejna rzecz, którą oznaczają. Kiedy masz ten tatuaż, oznacza to po prostu, że masz siłę, którą otrzymujesz od swojego najlepszego przyjaciela. Oznacza to, że nic nie może zerwać twoich silnych więzi jako najlepszych przyjaciół.
 • Długość życia –Symbolizują także długowieczność. To znaczy, wierzysz ze swoim najlepszym przyjacielem, że twój dobry związek z najlepszym przyjacielem będzie trwał przez całe życie. Możesz powiedzieć światu, że nic cię nie rozwiąże, mając bardzo piękną i znaczącą sztukę najlepszego przyjaciela.

Symboliczne znaczenie

Zasadniczo są narysowani w parze, na obojgu przyjaciół, którzy zamierzają w ten szczególny sposób upamiętnić swoją przyjaźń. Te tatuaże oznaczają siłę i zaangażowanie na rzecz szczególnej więzi między nimi, ponieważ dzielą kawałek każdego z ozdobnych wzorów na ich częściach ciała. W rzeczywistości te tatuaże mogą mieć za sobą piękną historię, która zostanie wyryta w ciele fizycznym, a także w pamięci dwóch przyjaciół na zawsze. Tatuaże stają się częścią ich ciał i pokazują prawdę i długowieczność przyjaźni między nimi. W ten sposób są kawałkiem życia, więzią zaufania i wiary między dwojgiem ludzi, którzy uważają się za najważniejszą część swojego życia.

Opcje projektów do rozważenia

Wzory tatuaży Bff są zawsze wygrawerowane na dwóch osobach, jako parze, która chce podjąć wobec siebie wieczne zobowiązanie wiary i przyjaźni. Jeśli chodzi o projekt, te tatuaże powinny być nie tylko atrakcyjne, ale także mieć głębokie znaczenie symboliczne, co sprawia, że ​​więź między dwoma posiadaczami jest silniejsza. Również projekt tatuażu powinien zostać zatwierdzony przez oboje, ponieważ będzie noszony przez oboje na zawsze. Istnieją pewne tradycyjne wzory, które przez pewien czas cieszą się popularnością, podczas gdy istnieją nowe, wymyślone przez kreatywnych projektantów tatuaży współczesnych czasów. Niezależnie od tego, jaki wzór ma odebrać posiadacz, należy wziąć pod uwagę to, co przedstawiają tatuaże, a jednocześnie powinien posiadać aprobatę obu posiadaczy. Oto kilka unikalnych pomysłów:

 • Tatuaże Nieskończoności – Jednym z najpopularniejszych używanych symboli jest symbol nieskończoności. Powodem tego jest to, że odzwierciedla nieskończone zaufanie do siebie nawzajem, a także to, że przyjaźń będzie trwać wiecznie. Do symbolu można dodać frazę odnoszącą się do nieskończoności tej więzi, aby tatuaż był jeszcze bardziej znaczący.
 • Symbole religijne – Mogą zawierać niektóre symbole religijne, takie jak tatuaż z krzyżem, ponieważ reprezentuje tę samą wiarę, religię i wiarę, wspólne dla dwóch przyjaciół, co w większym stopniu wzmacnia relacje między nimi.
 • Niebiańskie obiekty – Niebiańskie ciała, takie jak słońce, księżyc i gwiazdy, są idealnie wykorzystywane w projektach BBF i wyglądają absolutnie oszałamiająco, oprócz tego, że mają symboliczne znaczenie.
 • Tatuaże Serca – Serca są popularnym wyborem dla projektów tatuaży i znajdują również miejsce preferowanych projektów. Można wybrać mały obrazek serca wraz z miłym cytatem o przyjaźni lub miłości. Innym sposobem wykorzystania serca jest grawerowanie po kawałku złamanego serca na dłoni każdego z przyjaciół. Projekt powinien być taki, aby kiedy przyjaciele połączyli ręce, połamane kawałki połączyły się, tworząc jedno doskonałe serce. Podobnie elementy puzzli można narysować na obu przyjaciołach i powinny pasować do siebie, gdy są oglądane razem.
 • Bohaterowie kreskówek – Niektóre fajne postacie z kreskówek, które są lubiane przez oboje najlepszych przyjaciół, można wykorzystać w projektach tatuaży bff. Niektóre specjalne cytaty lub słowa można łączyć z tymi znakami, aby nadać im nowe znaczenie.
 • Pióra i Ptaki – Małe ptaki i pióra mogą tworzyć atrakcyjny projekt, jeśli zostaną użyte w kreatywny sposób. Mogą wyglądać dobrze zarówno na mężczyznach, jak i kobietach. Dziewczyny mogą mieć coś bardziej kobiecego, na przykład motyle, anioły lub wróżki występujące w projektach.
 • Tatuaże z kotwicą – Kreatywni projektanci tatuaży zwykle używali tatuaży kotwicznych. Ten projekt jest dość popularny wśród młodzieży i jest preferowany zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki, jako część tego projektu.
 • Najlepsze tatuaże Yin i Yang – Yin i yang to kolejny ulubiony projekt, ponieważ jest nie tylko atrakcyjny, ale i znaczący. Yin i yang reprezentują dwie zupełnie różne osoby, które jednak doskonale się uzupełniają, tak że łączą się w jedną kompletną całość. To sprawia, że ​​jest to świetny tatuaż bff.

Oprócz tych popularnych wzorów, projektanci tatuażu mogą wykorzystać swoją kreatywność, aby wprowadzić coś nowego, a także coś, co nada sens przyjaźni między dwojgiem ludzi. Inne przedmioty to daty upamiętniające początek przyjaźni, tatuaż nożycowy i wstążkowy, diamenty, pióra, ryby, kwiaty (takie jak lotos, róża, słonecznik) i wiele więcej.

Zapewniasz mi bezpieczeństwo i dzikie cytaty o przyjaźniYin i yang Mandala Tatuaże PrzyjaźniYin i Yang na nadgarstkowych tatuażach przyjaźniYin i Yang Best Friend TatuażeTatuaże z żółwiem na nodzeTribal Turtle Przyjaźni TatuażeTrójkąty na palcach Tatuaże przyjaźni

Tatuaże najlepszych przyjaciół są dość popularne wśród młodszego pokolenia, które uwielbia eksperymentować. Idealnie, te tatuaże są wygrawerowane na nadgarstku, grzbiecie dłoni, klatce piersiowej, kostkach, palcach, ramionach, plecach, kręgosłupie, szyi i stopach. Są popularne zarówno wśród młodych mężczyzn, jak i kobiet, dziewcząt, choć mogą wybrać projekt w zależności od płci. Ogólnie rzecz biorąc, tworzą niezapomniany prezent, który dwóch przyjaciół może sobie dać, ponieważ te tatuaże łączą ich dwoje w wieczną więź wspólnoty.

To Infinity and Beyond Cytat Best Friend TatuażeRazem na zawsze najlepsze cytaty przyjacielaGrube i cienkie serce Infinity Best Friend TatuażeTatuaże z najlepszymi przyjaciółmi ze słońcem, księżycem i gwiazdamiTatuaże Przyjaźni Sun Flower na kostceSłońce i Księżyc Yin Yang Tatuaże Przyjaźni

Kilka pięknych opcji projektowych

Oczywiście istnieje wiele wzorów tatuaży dla najlepszych przyjaciół, które możesz rozważyć ze swoim najlepszym przyjacielem. Musisz jednak być bardzo ostrożny przy wyborze wzoru, który powinieneś wygrawerować na swoim ciele, ponieważ nie wszystkie będą dobrze wyglądać i pasować do ciebie. W związku z tym oto kilka projektów, które możesz rozważyć:

 • Religijny projekt najlepszego przyjaciela– Jak sama nazwa wskazuje, ten konkretny projekt zawiera symbol religijny, taki jak krzyż, lub po prostu obraz Jezusa Chrystusa. Kluczem tutaj jest posiadanie identycznego projektu tatuażu ze swoim najlepszym przyjacielem. Jeśli masz najlepszego przyjaciela płci męskiej, może on mieć obraz Jezusa Chrystusa. A jeśli jesteś dziewczyną, możesz wybrać obraz Matki Boskiej. Tylko upewnij się, że umieściłeś tatuaż w tej samej części ciała, w której twój najlepszy przyjaciel graweruje wybrany przez siebie wzór, aby wyglądał jak najlepszy przyjaciel.
 • Nieskończoność Best Friend Design –Na pewno zdajesz sobie sprawę, że symbol nieskończoności to jeden z najbardziej preferowanych projektów. Ten symbol będzie po prostu oznaczał, że twoja przyjaźń będzie trwać wiecznie, a zaufanie, które macie do siebie, nigdy nie zostanie złamane. Na świecie jest wiele par, które mają tę sztukę.
 • Projekt najlepszego przyjaciela sercaJednym z najpopularniejszych wyborów jest projekt tatuażu serca. Nie trzeba dodawać, że reprezentują miłość do siebie. Dlatego nie jest już zaskakujące, dlaczego wiele osób wybiera projekt tatuażu serca. Tatuaż serca będzie wyglądał jeszcze piękniej w połączeniu z cytatami miłosnymi, które mają wielkie znaczenie dla twojego związku jako najlepszych przyjaciół lub prawdziwych ukochanych.
 • Postać z kreskówki Best Friend Art –Jest to niezwykle idealne dla tych kochających się par. Możesz mieć swoją ulubioną parę postaci z kreskówek wygrawerowanych na twoim ciele. Z pewnością możesz stać się trochę zabawny z tym konkretnym projektem tatuażu BFF, ponieważ postacie z kreskówek są bardzo uroczymi projektami.
 • Projekt najlepszego przyjaciela Yin i Yang –Innym bardzo pięknym wspólnym projektem jest projekt Yin i Yang. Poza tym, że jest to bardzo atrakcyjne, ma to również duże znaczenie.

Sławni ludzie

Podobnie jak zwykli ludzie na świecie, jest również wiele znanych osobistości, których urzeka idea posiadania tej sztuki. Te gwiazdy stają się jeszcze bardziej popularne dzięki tym tatuażom, które zdobyły media. Niektóre z imion tych najlepszych przyjaciół celebrytów są napisane poniżej:

 • Hailey Baldwin i Kendall Jenner– Hailey Baldwin jest 19-letnią amerykańską modelką, która ma silne relacje najlepszego przyjaciela z inną amerykańską modelką, która jest bardzo popularna, Kendall Jenner. Mają dowód na to, że są najlepszym przyjacielem, czyli tatuaż BFF na palcach. Jest to słowo, które można odczytać jako „MÓDL SIĘ”. Poza tym mają też inny tatuaż. Kendall ma białe kropki na środkowych palcach, podczas gdy Hailey ma małą literę „g” z tyłu lewego ucha. Dwóch dobrych przyjaciół zdecydowało, że te tatuaże zostaną wygrawerowane na ich ciele.
 • Irlandia Baldwin i Hailey BaldwinIreland Baldwin to 20-letnia amerykańska modelka, która jest bardzo piękną kuzynką Hailey Baldwin. Hailey and Ireland ma bardzo piękne słowo. Powiedzieli, że bycie kuzynami to jeden z faktów, który czyni ich dobrymi najlepszymi przyjaciółmi. Na obu środkowych palcach mają słowo „baldwin” najlepsze miejsce do tatuażu. Jon Boy był popularnym artystą tatuażu, który zrobił z nich ten konkretny tatuaż BFF.
 • Mandy Moore i jej koledzy z zespołu– Mandy Moore i jej koledzy z zespołu również okazują dobrą przyjaźń publiczności poprzez tatuaże BFF, które znajdują się na ich stopach. Możesz nie rozumieć, jak wygląda ten tatuaż, ale ma dla nich ogromne znaczenie. Tatuaż zrobiła ona i jej koledzy z zespołu 8 lat temu. Kiedy są razem, zdejmują buty i pokazują tatuaże ludziom, którzy chcą to zobaczyć.

Słońce i Księżyc ze Strzałami Tatuaże Najlepszych Przyjaciół

Przewodnik po miejscach docelowych

Nie trzeba dodawać, że istnieją różne części ciała, w których możesz umieścić tatuaże bff. Upewnij się, że twój najlepszy przyjaciel również umieścił swój tatuaż w tym samym miejscu co twój, aby można było osiągnąć esencję. W związku z tym oto niektóre z typowych części ciała, w których można umieścić tę sztukę:

 • Sztuka najlepszego przyjaciela na klatce piersiowej – Klatka piersiowa jest bardzo blisko twojego serca. A ponieważ bardzo kochasz swojego najlepszego przyjaciela, obszar klatki piersiowej jest zdecydowanie idealnym miejscem. Sztuka Twoja i Twojego najlepszego przyjaciela na pewno będzie świetnie wyglądać na Twojej piersi.
 • Sztuka najlepszego przyjaciela na nadgarstku – Innym bardzo powszechnym, ale idealnym miejscem jest twój nadgarstek. Aby osiągnąć wspaniałe piękno tatuażu, możesz umieścić wzór tatuażu na lewym nadgarstku, a twój najlepszy przyjaciel powinien go mieć na prawym nadgarstku, lub to zależy od Twojej decyzji, kto będzie miał ten na prawym lub lewym nadgarstku.
 • Sztuka najlepszego przyjaciela na szyi – Szyja jest w rzeczywistości bardzo dobrym miejscem na wszelkiego rodzaju tatuaże, które chcesz, podobnie jak sztuka najlepszego przyjaciela. Jeśli chcesz pokazać swoje najlepsze relacje z innymi ludźmi, to część na szyję jest bardzo idealnym miejscem, które powinieneś wziąć pod uwagę.
 • Najlepsza przyjaciółka artystyczna stopa – Stopa to kolejne idealne miejsce. W tym konkretnym miejscu na pewno będziesz wyglądać świetnie ze swoim najlepszym przyjacielem. Aby pokazać to innym, możesz robić zdjęcia stopami ze swoim najlepszym przyjacielem, a na pewno im się to spodoba. Nie ma co do tego wątpliwości. Projekt Yin i Yang świetnie nadaje się do tego miejsca.
 • Sztuka najlepszego przyjaciela na przedramionach – Przedramiona będą również świetnym miejscem na tatuaż twojego najlepszego przyjaciela, jeśli chcesz, aby tatuaże były bardzo oczywiste dla innych osób wokół ciebie. Kiedy jesteś razem z najlepszym przyjacielem, z pewnością będziesz w centrum zainteresowania, gdy masz tatuaż na przedramionach.

Ostatnie słowa

Tatuaże z najlepszymi przyjaciółmi są zdecydowanie wspaniałymi ozdobami, które możesz mieć na swoim ciele i ciele swojego najlepszego przyjaciela. Nie ma mowy, by ludzie wokół ciebie nie rozpoznali silnej przyjaźni, jaką masz z twoim najlepszym przyjacielem. Tylko upewnij się, że Ty i Twoi najlepsi zdecydowaliście, jaki rodzaj tatuażu będziecie nosić na swoim ciele.

Słońce i Księżyc Cytaty Tatuaże PrzyjaźniSłońce i księżyc na palcu Best Friend TatuażeSłońce i księżyc na plecach Najlepsze cytaty przyjacielaTatuaże Przyjaźni Słońca i KsiężycaTatuaże z najlepszym przyjacielem słońca i księżycaSoulsisters Best Friend TatuażeTatuaże z małym sercem dla najlepszego przyjacielaMałe ptaki Tatuaże dla przyjaźniMałe ptaki pasujące do tatuażu najlepszego przyjacielaMały ptak na nadgarstku Best Friend Tatuaże

Siostry na huśtawce Przyjaźń TatuażeTatuaże Siostrzanej Miłości Najlepszego PrzyjacielaŻeglarstwo Cytaty Tatuaże PrzyjaźniCytaty na nogach Best Friend TatuażeCytaty Tatuaże PrzyjaźniCytat na tatuaże Best FriendCytat Najlepsze Tatuaże PrzyjaciółTatuaże przyjaźni z cudzysłowemPuzzle Najlepsze TatuażePuzzle and Lock Best Friend TatuażeObietnica Best Friend Tatuaże na palcachPlanet and Shuttle Best Friend TatuażePizza Tatuaże PrzyjaźniPinky Promise Przyjaźń TatuażeAnanasy na nadgarstkach Best Friend TattooPapierowy samolot Best Friend TatuażeCytaty o przyjaźniKsiężyc Ziemi Miles Najlepszy przyjaciel CytatyKsiężyc i słońce z tatuażami na twarzy najlepszego przyjacielaKsiężyc i Gwiazda Best Friend TatuażeMickey and Minnie Best Friend TatuażeDopasowane Cytaty o PrzyjaźniMandala on Foot Best Friend TatuażeMandala Tatuaże Przyjaźni SłoniaMandala Best Friend TatuażeMiłość Serce Najlepszy Przyjaciel TatuażeMałe Linie Przyjaźni TatuażeMałe Ptaki Przyjaźni TatuażeTatuaże Przyjaźni Sióstr NieskończonościNieskończoność Heart Best Friend TatuażeTatuaże Przyjaźni Nieskończoności na PalcachTatuaż Przyjaźni NieskończonościNieskończoność Best Friend Tatuaże z datąNieskończoność Strzałka Best Friend TatuażeInfinity and Beyond Tatuaże z boku Best FriendUściski i pocałunki z sercem Best Friend TatuażeSerca z odciskami palców Best Friend TatuażeTatuaże Przyjaźni SercaPomysły na tatuaż przyjaźni sercaHappy Faces Best Friend TatuażeHakuna Matata Best Friend Tatuaże na ramieniuDziewczyna Wszechmogący Przyjaźń Tatuaże CytatyPrzyjaźń na zawsze tatuażTatuaże z kompasem przyjaźniTatuaże z kompasem przyjaźniTatuaże z kotwicą przyjaźniKropki Najlepszy Przyjaciel TatuażeTatuaże Przyjaźni WiecznejSłoń z inicjałami na tułowiu Tatuaże przyjaźniSłoń i Balony Tatuaże Najlepszych PrzyjaciółOsiem rzymskich tatuaży Best FriendDiamentowe tatuaże najlepszego przyjacielaKrzyż na szyi Best Friend TatuażeKrzyż na palcach Tatuaże przyjaźniCross Arrow Best Friend TatuażeKomunikacja Best Friend TatuażeKompas Dream Catcher Best Friend TatuażeKomunikacja Best Friend TatuażeKolorowe Serca Tatuaże Najlepszych PrzyjaciółKolorowe Serce Obietnica Przyjaźni TatuażeKolorowe papierosy Best Buds i lżejsze tatuaże przyjaźniKolorowe Tatuaże Przyjaźni ze StrzałkamiTatuaże z okrężnicą i średnikiem Best FriendTatuaże dla najlepszego przyjaciela z wiązaniem chemicznymChleb Najlepszy Przyjaciel TatuażeCzarno-białe tatuaże Mickey Partner Best FriendCzarno-białe pióra Best Friend TatuażePiękne tatuaże dla najlepszego przyjaciela słońca i księżycaPiękne tatuaże BFF Best Friend na palcachStrzałki Best Friend TatuażeStrzałka Nieskończoność Best Friend TattooTatuaże Przyjaźni ze Skrzydłami AniołaKotwica i czarne ptaki z tatuażami z cytatami najlepszego przyjaciela

tatuaże-najlepszy przyjaciel-1 tatuaże-najlepszy przyjaciel-25 tatuaże-najlepszy przyjaciel-24 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-23 tatuaże-najlepszy przyjaciel-22 tatuaże-najlepszy przyjaciel-21 tatuaże-najlepszy przyjaciel-16 tatuaże-najlepszy przyjaciel-17 tatuaże-najlepszy przyjaciel-18 tatuaże-najlepszy przyjaciel-19 tatuaże-najlepszy przyjaciel-20 tatuaże-najlepszy przyjaciel-15 tatuaże-najlepszy przyjaciel-14 tatuaże-najlepszy przyjaciel-13  tatuaże-najlepszy przyjaciel-11 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-6 tatuaże-najlepszy przyjaciel-7 tatuaże-najlepszy przyjaciel-8 tatuaże-najlepszy przyjaciel-9 tatuaże-najlepszy przyjaciel-10 tatuaże-najlepszy przyjaciel-5 tatuaże-najlepszy przyjaciel-4 tatuaże-najlepszy przyjaciel-3 tatuaże-najlepszy przyjaciel-2  tatuaże-najlepszy-przyjaciel-27 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-28tatuaże-najlepszy przyjaciel-29 tatuaże-najlepszy przyjaciel-30 tatuaże-najlepszy przyjaciel-31  tatuaże-najlepszy przyjaciel-33 tatuaże-najlepszy przyjaciel-34 tatuaże-najlepszy przyjaciel-35 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-36 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-37 tatuaże-najlepszy przyjaciel-38 tatuaże-najlepszy przyjaciel-39 tatuaże-najlepszy przyjaciel-40 tatuaże-najlepszy przyjaciel-41 tatuaże-najlepszy przyjaciel-42 tatuaże-najlepszy przyjaciel-43 tatuaże-najlepszy przyjaciel-44 tatuaże-najlepszy przyjaciel-45 tatuaże-najlepszy przyjaciel-46 tatuaże-najlepszy przyjaciel-47 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-48 tatuaże-najlepszy przyjaciel-49 tatuaże-najlepszy przyjaciel-50 tatuaże-najlepszy przyjaciel-51 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-52 tatuaże-najlepszy przyjaciel-53 tatuaże-najlepszy przyjaciel-54 tatuaże-najlepszy przyjaciel-55 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-56 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-57 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-58 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-60 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-61 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-62 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-63 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-64 tatuaże-najlepszy przyjaciel-65 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-66 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-67 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-68 tatuaże-najlepszy przyjaciel-69 tatuaże-najlepszy przyjaciel-70 tatuaże-najlepszy przyjaciel-71 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-72 tatuaże-najlepszy przyjaciel-73 tatuaże-najlepszy przyjaciel-75 najlepszy-przyjaciel-tatuaz-76 tatuaże-najlepszy-przyjaciel-77 najlepszy-przyjaciel-tatuaze-78 tatuaże-najlepszy przyjaciel-79 tatuaże-najlepszy przyjaciel-80 tatuaże-najlepszy przyjaciel-81 tatuaże-najlepszy przyjaciel-82 tatuaże-najlepszy przyjaciel-83 tatuaże-najlepszy przyjaciel-84 tatuaże-najlepszy przyjaciel-85 najlepszy-przyjaciel-tatuaz-86 tatuaże-najlepszy przyjaciel-87 tatuaże-najlepszy przyjaciel-88 tatuaże-najlepszy przyjaciel-801