200 najlepszych cytatów o tatuażu dla mężczyzn i kobiet

Dla wielu osób tatuaże są sposobem wyrażania siebie – a nie ma bardziej bezpośredniego sposobu na wyrażenie siebie niż słowami. Tatuaże z cytatami mogą podkreślać postawę i naturę danej osoby, służyć jako przypomnienie wartości, które nią kierują lub mieć osobiste znaczenie sentymentalne.

tatuaże-cytaty-bądź-jeden-do-poprowadzi-mnie

Znaczenie tatuaży z cytatami

Tatuaże z cytatami to jedne z najbardziej osobistych, zindywidualizowanych projektów. Podczas gdy tatuaż z symbolicznymi obrazami może oznaczać pewne wartości i znaczenia, dobrze dobrany cytat może stać się najbardziej unikalnym sposobem wyrażenia zamierzonych wartości i sentymentów.

Cytaty mogą być używane w tatuażach, aby oznaczać dowolne znaczenie i znaczenie. Popularne zastosowania cytatów obejmują:

 • Inspirujące cytaty – mają one zwykle służyć jako przypomnienie tego, co dana osoba uważa za ważne w życiu, służyć jako wskazówka zgodnie z osobistymi wartościami. Można je również uznać za motywujące lub podnoszące na duchu. „Życzenie nie wystarczy, musimy zrobić” (Goethe) to jeden z przykładów inspirującego cytatu. Inne obejmują powiedzenia takie jak „Niepowodzenie buduje charakter” (anonimowe) lub „Dzisiejsze osiągnięcia były wczorajszymi niemożliwościami” (Schuller) – rozumiesz. Jakiekolwiek zdanie trafi do domu i ma dla ciebie szczególne znaczenie, może być dobrym wyborem na inspirujący tatuaż z cytatem.
 • Tatuaże religijne – cytaty z tekstów religijnych to częsty wybór tatuażu dla tych, którzy chcą podkreślić swoją wiarę.Cytaty projektowe 3d tatuaży
 • Cytaty z książek, wierszy, filmów i piosenek – czasami fraza z literatury, filmu lub piosenki po prostu trafia do domu. Może pomaga wyrazić swoje wartości lub opinie w zwięzły sposób, może to zabawne, a może ma dla Ciebie specjalne, osobiste znaczenie. Wszyscy mamy cytaty kulturowe, z którymi się identyfikujemy. Posiadanie tatuażu z tego rodzaju cytatem będzie również godnym hołdem dla autora.
 • Osobiste cytaty – cytat z tatuażu niekoniecznie musi być cytatem z czegoś! Może to być zdanie stworzone przez Ciebie, takie jak powiedzenie, które masz, lub po prostu tekst, który piszesz specjalnie dla tatuażu. Nie ma bardziej unikalnego projektu tatuażu niż cytat z własnego wynalazku.niesamowite cytaty tatuaż

Wybór czcionki

Jeśli zdecydowałeś się na słowa, które chcesz umieścić w swoim tatuażu z cytatem, następnym krokiem jest ustalenie, jak będzie wyglądał projekt. Podczas gdy rzeczywiste słowa stanowią znaczenie twojego tatuażu, wybrana czcionka określi styl gotowego elementu.

Popularne czcionki do tatuaży to kursywa / pismo odręczne i litery w stylu gotyckim. Ogólnie rzecz biorąc, ten pierwszy to najlepszy wybór dla kobiet, podczas gdy drugi pojawia się najczęściej w męskich tatuażach z cytatami. Czcionki do pisania to również dobry wybór – świetnie wyglądają i są łatwe do odczytania.

anioły tatuaż cytaty

Jeśli Twój cytat ma głębokie znaczenie osobiste, możesz zdecydować się na użycie własnego pisma odręcznego lub pisma ukochanej osoby. Ta opcja sprawia, że ​​tatuaż jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Jeśli okaże się to twoim wyborem, koniecznie sprawdź u swojego tatuatora, czy jest w stanie stworzyć odpowiedni szablon.

Zakładając, że nie masz już na myśli stylu czcionki, dobrym sposobem na jego znalezienie jest użycie edytora tekstu, takiego jak Word. Wpisz wybraną frazę i zobacz, jak wygląda w różnych czcionkach – coś z pewnością przyciągnie Twoją uwagę! Powinno to przynajmniej dać ci wyobrażenie o stylu czcionki, której należy szukać.

cytaty o tatuażach artystycznych

Inną opcją znalezienia czcionki jest przeglądanie internetowej biblioteki czcionek, najlepiej takiej, która pokazuje próbki na podstawie Twojej frazy. Na przykład, 1001 czcionek pozwala użytkownikom wpisać swoją frazę i zobaczyć ją w tysiącach różnych stylów tekstu.

Bez względu na to, jaką czcionkę wybierzesz, upewnij się, że jest czytelna i dobrze dopasowana do rozmiaru tatuażu, do którego dążysz. Ozdobne, misterne czcionki będą trudne do odczytania, jeśli litery będą zbyt małe.

niesamowite cytaty z tatuażu

Inne rzeczy do rozważenia przy wykonywaniu tatuażu z cytatem

Oprócz tekstu i stylu napisów, przy podejmowaniu decyzji o projekcie tatuażu z cytatem należy wziąć pod uwagę jeszcze kilka rzeczy. Najważniejsze:

 • Kolor – nie da się ukryć, że zdecydowana większość tatuaży z cytatami jest wykonywana na czarno. Dzięki temu tekst wyraźnie wyróżnia się na Twojej skórze, co oznacza, że ​​cytat jest łatwiejszy do zobaczenia i odczytania. Nie jest to jednak jedyna opcja – tatuaże z kolorowymi cytatami również mogą wyglądać świetnie. Nie musisz też zadowolić się jednym kolorem. Na przykład pogrubione litery mogą mieć czarny kontur i kolorowe wypełnienie. Kolory i odcienie można również mieszać, więc na przykład cytat może zaczynać się na czerwono i stopniowo przechodzić w pomarańczowy. Może to jednak wpłynąć na czytelność cytatu, a nie wszystkie kolory będą dobrze wyglądać razem. Eksperymentuj z różnymi pomysłami na papierze i zobacz, co Ci się spodoba!niesamowite cytaty z tatuażu
 • Język – zastanów się, czy chcesz, aby Twój tatuaż z cytatem był napisany w Twoim ojczystym języku, czy w innym. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie wybierają języki obce do swoich tatuaży. Na przykład język może mieć szczególne znaczenie osobiste lub może być językiem ojczystym autora cytatu (powiedzmy, że używasz cytatu z książki napisanej przez włoskiego autora – dlaczego nie mieć go w oryginale włoskim?) . Jeśli nie chcesz, aby znaczenie Twojego cytatu było natychmiast zrozumiałe dla wszystkich wokół Ciebie, wybór języka obcego jest najlepszym sposobem, aby uczynić go bardziej prywatnym. Możesz nawet wybrać inny alfabet, na przykład tłumacząc frazę na język grecki. Jeśli sam nie mówisz w wybranym języku obcym, po prostu upewnij się, że ktoś, kto to robi, sprawdził ostateczną treść. Tłumaczowi Google nie zawsze można ufać!niesamowite powiedzenia tatuaż
 • Projekt – czy są jakieś inne elementy, które można dodać do Twojego tatuażu, aby podkreślić jego znaczenie i uatrakcyjnić projekt? Samo pisanie wygląda niesamowicie w tatuażach, ale to nie znaczy, że nie można go łączyć z innymi obrazami. Popularnymi wyborami są zwierzęta, symbole i obrazy kwiatowe.
 • Trwałość – nigdy nie zapominaj, że tatuaż na zawsze pozostanie na Twojej skórze. Jest to ważna kwestia w przypadku każdego tatuażu, ale szczególnie w przypadku pisania. Zanim wytatuujesz cytat, zastanów się, czy za pięć, dziesięć czy dwadzieścia lat może nadal być dla ciebie istotny i ważny.piękne japońskie cytaty z tatuażu
 • Pisownia – sprawdź, ponownie sprawdź i ponownie sprawdź pisownię frazy. Pamiętaj, że tatuator może być tym, który popełni błąd, dlatego zawsze zwracaj uwagę na szablon i sprawdzaj, czy wszystko jest w porządku, przed i w trakcie procesu tatuowania. Jedno błędnie napisane słowo może sprawić, że Twój tatuaż zmieni się z sensownego i inspirującego w odrobinę zawstydzenia, ponieważ wszyscy uznają, że to ty się pomyliłeś.piękne cytaty tatuaż

Popularne opcje projektowania

Cytaty stanowią świetne samodzielne tatuaże, ale można je również wykorzystać jako część większego projektu. Popularne opcje łączenia różnych elementów z pisaniem w tatuażach to:

 • Tatuaże z piórami z cytatami – pióra są częstą cechą tatuaży z cytatami. Mogą być dodawane jako osobny element obok, nad lub pod napisem lub mogą być wkomponowane w napis. W przypadku drugiej opcji najlepiej użyć dużej, zakrzywionej czcionki, aby pióro wyglądało naturalnie jako część litery.najlepsze cytaty z tatuażu
 • Cytat tatuaże z ptakami – ptaki często pojawiają się w tatuażach, zarówno ze względu na symboliczne znaczenie wolności i perspektywy, jak i estetykę. Dodanie ptaka (lub kilku) do tatuażu z cytatem to świetny sposób na dodanie koloru do projektu. Szczególnie kolibry są świetnym wyborem do tatuaży z cytatami, szczególnie powszechnymi wśród kobiet.najlepsze powiedzonka do tatuażu
 • Cytuj tatuaże z symbolami – symbole takie jak strzałki, serca, kotwice, znak nieskończoności i niezliczone inne mogą być wykorzystane w projekcie dla głębszego znaczenia. W szczególności tatuaże słowne dla facetów często zawierają kotwice, choć oczywiście nie jest to regułą.
 • Cytaty na papierze lub w książkach – dłuższe cytaty mogą być użyte jako część projektu, który ma wyglądać jak strona z książki. Może to oznaczać pojedynczą stronę, zwój lub otwartą książkę. To sprawia, że ​​projekt jest bardziej złożony i większy.tatuaże bob marley
 • Cytaty z kulturowymi obrazami odniesienia – w przypadku cytatów, które pochodzą z popularnych książek lub filmów, ciekawym wyborem jest dodanie do projektu symbolicznych obrazów z oryginału. Na przykład tatuaże z cytatami z Harry’ego Pottera często zawierają symbol błyskawicy (dla blizny Harry’ego) lub symbol Insygniów Śmierci, synonimiczny z franczyzą i natychmiast rozpoznawalny.

Popularne przykłady projektów

cytaty o rozstaniu

fajny projekt tatuażu z cytatem

fajny cytat z tatuażu

Głęboki tatuaż z cytatami

projekt tatuażu cytaty

Przysłowia tatuażu marzeń

Przewodnik rozmieszczania

Umieszczenie tatuażu z cytatami jest, podobnie jak wszystkie inne wzory tatuaży, w dużej mierze zależne od jego wielkości. Większe tatuaże dobrze wyglądają na dużych obszarach, takich jak plecy, brzuch, ramiona, żebra, klatka piersiowa, uda, nogi i biodra. Mniejsze najlepiej wykonać na kostkach, nadgarstkach, karku, za uchem, a nawet na palcach.

Jak już widzieliśmy, długość twojego cytatu nie będzie jedynym czynnikiem decydującym o rozmiarze tatuażu. Nawet krótki cytat może być duży, jeśli zdecydujesz się na złożoną czcionkę lub duże dodatkowe elementy.

Decydując o tym, gdzie umieścić swój tatuaż z cytatem, zastanów się, czy chcesz, aby był stale widoczny dla wszystkich wokół ciebie. Aby uzyskać bardzo osobiste sformułowania, które chcesz zachować bardziej prywatnie, wybierz obszar, który możesz łatwo zakryć ubraniem.

Ostatnie słowa

Każdy tatuaż jest pewnego rodzaju stwierdzeniem, a tatuaże z cytatami są najodważniejszym ze wszystkich. Szczególny urok tatuaży słownych wynika z jasności znaczenia i potencjału inspirującego zarówno użytkownika, jak i otaczających go osób.

Przejrzyj naszą galerię poniżej, aby zobaczyć, jakie cytaty wybrali inni do swoich tatuaży – z pewnością znajdzie się tu coś, co zainspiruje Cię do stworzenia własnego!

21. Rodzina jak gałęzie na drzewie, wszyscy rośniemy w różnych kierunkach.

rodzinne cytaty tatuażu

22. Dzięki wewnętrznej sile odniosę sukces.

słynne cytaty z tatuażu

23. Nie martw się, bądź szczęśliwy

pierwszy cytat z tatuażu

24. Moja dusza zepsuta zemstą przeszła męki…

geneza cytat tatuaż

25. Za bardzo lubi książki, a to zmieniło jej mózg.

dziewczyna cytat tatuaże słynny cytat

26. I choć jest mała, jest zacięta

cytaty tatuażu dla dziewczyn

27. Szczęście zależy od nas samych.

wspaniały cytat tatuaż miłości

28. Więc kochaj go, aby z nim wszystkie śmierci mogły znieść…

wspaniały tatuaż cytat

29. Pod makijażem i za uśmiechem jestem tylko dziewczyną…

dobre cytaty tatuaże dla dziewczyn

30. Na każdą ciemną noc jest jaśniejszy dzień.

dobry cytat z tatuażu

31. Nie idź łagodnie w tę dobrą noc…

dobre cytaty z tatuażu

32. Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię.

świetne cytaty z tatuażu

33. Nie śnij o swoim życiu, żyj swoim marzeniem.

inspirujące cytaty z tatuażu

34. Czasami, gdy upadasz, latasz

inspirujące powiedzenia tatuaży

35. Przez każdą ciemną noc jest jaśniejszy dzień

inspirujący cytat z tatuażu

36. Niektórzy mówią, że idę w złą stronę…

inspirujące cytaty z tatuażu

37. Weź oddech i bądź silny

cytat tatuaż życia

38. W końcu to tylko życie

cytaty z życia tatuaży

39. Kwiaty trwają tylko tak długo

cytaty z tatuażu na żywo

40. Ostateczną miarą człowieka nie jest to, kim stoi w chwilach pocieszenia…

piękne cytaty tatuaż

41. Największą rzeczą, jakiej się kiedykolwiek nauczysz, jest po prostu kochać i być kochanym w zamian.

Miłosne Cytaty Tatuaż

42. Rób to, co kochasz

kocham cytat z tatuażu

43. Z Jego miłością nie ma nic, czego nie mogę zrobić.

miłość cytaty projektowe tatuaże

44. Każda chwila przepełnia się mocą, 66 tysięcy mil na godzinę.

pasujące cytaty tatuaży

45. Ty będziesz Kotwicą, która trzyma moje stopy na ziemi… a ja będę skrzydłami….

znaczące powiedzenia tatuażowe

46. ​​Nienawiść bez powodu

znaczący tatuaż cytat

47. Kto jest bardziej prawdziwy??

znaczące cytaty tatuaży

48. Życie toczy się dalej

mężczyźni tatuaż cytaty

49…. a świat będzie twój

ładne cytaty tatuaż

50. Wierzysz w kłamstwa, więc musisz nauczyć się ufać nikomu oprócz siebie.

fajny cytat tatuaż

51. Zajmij się życiem lub zajmij się umieraniem

ładne cytaty z tatuażu

52. Jesteśmy bez wdzięku i osłupieni, szaleni z własnym nienasyconym pragnieniem…

ładne cytaty tatuażu dla mężczyzn

53. Nie testuj tych, których kochasz, to tylko nas zniszczy.

ładne cytaty z projektu tatuaży

54. Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się na wojnę

cytat pokoju tatuaż

55. Nie prowadź mnie na pokusę

modlitewne cytaty tatuażu

56. Chodź wiarą, a nie wzrokiem

Cytaty tatuaż dla dziewczyny

58. Jeśli nie żyjesz dla czegoś, umrzesz za nic

cytaty-tatuaż-wzory

59. Leci przy własnych skrzydłach

Cytat tatuaż dziewczyny

60. Sztuka nigdy nie pochodzi ze szczęścia

zacytuj pomysły na tatuaż

61. To jest twoje życie i kończy się po minucie…

Cytat życie tatuażu

62. Kiedy moc miłości zwycięży miłość mocy, świat zazna pokój

cytat tatuaż miłość

63. Śnij tak, jakbyś miał żyć wiecznie

Cytat tatuaże Tumblr

64. Chociaż idę przez dolinę cienia śmierci…

Religijne cytaty tatuaży

65. Rzeczywistość jest zła, sny są prawdziwe

Krótkie cytaty motywacyjne do tatuaży

66. Jeśli leżę tutaj, jeśli tylko leżę tutaj, położyłbyś się ze mną…

Krótkie tatuaże z cytatami dla dziewczyn

67. Dostajesz to, co dajesz

krótkie cytaty z tatuażu

68. To tylko na zawsze… wcale nie długo

Pomysły na krótkie tatuaże

70. W moim własnym świecie

proste cytaty z tatuażu

71. To też przeminie”

małe powiedzonka tatuażowe

72. Jakie zbiory przyniesie wrzesień

wspaniałe cytaty tatuaż

73. Życie nie jest mierzone liczbą oddechów…

słodkie dobre cytaty z tatuażu

74. Los się nie powiódł

cytaty tatuaż dla dziewczyn

75. Nigdy nie porażka, zawsze lekcja.

tatuaż powiedzenia mężczyzn

76. Zdrajca, gdzie jest twoja głowa. Zdrajca, gdzie jest twoje serce.

cytat tatuaż dla dziewczyn

77. Aż na zawsze zniknie

cytat tatuaż dla mężczyzn

79. Siła Szacunek Lojalność

cytaty tatuaż o życiu

80. Nadzieja Miłość Rodzina Uwierz siła Sen

tatuaż cytaty wymarzona nadzieja

81. Kochany kochanie, daj mi ostatni bolesny pocałunek

cytaty tatuaż dla miłośników

82. Nigdy nie kompromis. Nawet w obliczu armagedonu.

cytaty tatuaż dla mężczyzn

83. Serce znaczy wszystko

Cytaty o tatuażach dla kobiet

84. Nigdy nie zapominaj, kim jesteś

cytaty tatuażu dla ciebie

85. Daj mi spokój, aby zaakceptować rzeczy, których nie mogę zmienić…

cytaty z tatuażu dają mi spokój

86. Jesteś tym, co kochasz, a nie tym, co cię kocha

tatuaż cytaty miłość

87. Wojny zaczynają się w umysłach ludzi

tatuaż cytaty mężczyzn

88. Jeśli możesz marzyć, możesz to zrobić

cytaty tatuażu na śnie

89. Z bólem przychodzi siła

tatuaż cytaty ból

90. Umrzeć byłoby strasznie wielką przygodą

cytaty z tatuażu na śmierć

91. Bądź tym, który mnie prowadzi, ale nigdy mnie nie powstrzymuj

cytaty z tatuażu, które mnie poprowadzą

92. Nie będę się bał zła, bo jesteś ze mną

Tatuaże Cytaty Tumblr

93. Żyj każdego dnia tak, jakby był twoim ostatnim

powiedzenia tatuażowe żyją każdego dnia

94. Wiara Nadzieja i miłość

ładne powiedzenia tatuaży

95. Nie była niczym mniej, niż czymkolwiek innym niż sobą

cytaty projektowe tatuaży

96. Sen Uwierz, odważ się zrobić

tatuaże cytują sen

98. Modlitwa za dzikie serce, trzymane w klatkach

cytat z tennessee williams tatoo

99. Błądzić jest rzeczą ludzką; wybaczyć jest boskie.

Cytat tatuażu z tumblr

100. Niepewny, nieustraszony, prawdopodobnie nieśmiertelny zdecydowanie zakochany

niepewne powiedzonka tatuażu

101. Sprowadziłem dla ciebie niebo, ale jedyne, co zrobiłeś, to wzruszenie ramion

kobiety tatuaż cytaty

102. Zapomnij o przeszłości, wybacz sobie i zacznij od nowa

wspaniałe nowe cytaty z tatuażu

103. Nie wiesz, po co żyjesz, dopóki nie wiesz, za co byś umarł

wspaniałe cytaty z tatuażu

104. Strasznie i cudownie wykonane

cudowne cytaty z projektów tatuaży

105. Spać, może marzyć…

piękne cytaty projektowe tatuaży

106. Bądź zmianą

powiedzenia dotyczące projektowania tatuaży

107. Najgorsze w byciu okłamywanym jest świadomość, że nie jesteś wart prawdy

Najnowsze powiedzonka o tatuażu

108. Wysłuchałem przechwałek serca jestem jestem jestem

cytaty i powiedzenia tatuaży

109. Tęsknij za mną trochę, ale nie za długo.

smutny cytat z tatuażu

110. Jedno życie, jedna miłość

cytaty tatuaż dla par

3276-łapacz-w-żyto-powrót-tatuaże_dużyJeśli ciało złapie ciało przechodzące przez żyto tatuaż-zawsze-w-moim-umyśle-na zawsze-w-moim-sercuZawsze w mojej głowie tatuaż na zawsze w moim sercu I-w-tej-momencie-przyrzekam-byliśmy-nieskończeniI w tym momencie przysięgam, że byliśmy nieskończeni. Drogi-Kochanie-daj-mi-ostatni-bolesny-pocałunekKochany kochanie daj mi ostatni bolesny pocałunek. Bóg-udziel-mi-spokoju-do-zaakceptowania-rzeczy-nie-moge-zmienicBoże, daj mi spokój, aby zaakceptować rzeczy, których nie mogę zmienić, odwagę, aby zmienić to, co mogę i mądrość, aby poznać różnicę. Za-łaską-zostałeś-zbawiony-przez-wiaręBo łaską zostałeś zbawiony przez wiarę, upadek-siedem-razy-wstań-osiemUpaść siedem razy, wstać osiem Śnij-jak-jeśli-żyjesz-wiecznie-żyj-jak-jeśli-umrzesz-dziśŚnij jakbyś miał żyć wiecznie Żyj jakbyś dzisiaj miał umrzeć. Nie żałuj-starzeje-się-to-odmówiono-przywileju-wieluNie żałuj, że się starzejesz, jest to przywilej odmówiony wielu. długo i szczęśliwieDługo i szczęśliwie szczęście-zależy-od-życzeńszczęście zależy od życzeń. Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powoduUważam, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie się zmieniają, abyś mógł nauczyć się odpuszczać, sprawy idą źle, abyś ich docenił, gdy mają rację, wierzysz w kłamstwa, więc w końcu nauczysz się ufać nikomu oprócz siebie, a czasami dobre rzeczy się rozpadają, więc lepsze rzeczy mogą upaść razem. Mogłabym-naprawdę-teraz-wykorzystać-życzenieNaprawdę przydałoby mi się teraz życzenie ja-za-kochałem-gwiazdy-zbyt-czule-boję-w-nocyZbyt czule kochałem gwiazdy, by bać się w nocy?

zrobić-radosny-hałas

Śmiej się tyle, ile oddychasz. Kochaj tyle, ile żyjeszŚmiej się tyle, ile oddychasz. Kochaj tak długo jak żyjesz To-nie-robi-mieszkać-na-snach-i-zapominać-żyćNie ma sensu rozpamiętywać marzeń i zapominać o życiu Rzeczywistość-to-nieprawda-sny-są-prawdziweRzeczywistość jest zła. Sny są prawdziwe Tak-drogiKochaj-go-tego-z-niego-wszystkie-śmierciTak drogi – kochaj go, aby z nim wszystkie śmierci – mógł znieść, bez Niego nie ma życia. Niektórzy-mówią-idę-w-błędnym-drodzeNiektórzy mówią, że idę w złą stronę… kiedy to tylko moja droga… z dala od reszty. Weź-oddech-bądź-silnyWziąć oddech & bądź silny Ci, którzy-mądrzy-powinni-świecić-jasno-jak-nieboMądrzy będą świecić jak niebo, a ci, którzy wielu nawracają na sprawiedliwość, jak gwiazdy na wieki Akceptujemy-miłość-myślimy-zasługujemyAkceptujemy miłość, na którą naszym zdaniem zasługujemy. Jesteśmy-bez-łaski i osłupieniJesteśmy bez wdzięku i osłupieni, szaleni z własnym nienasyconym pragnieniem innego czasu i miejsca. Co-najważniejsze-to-jak-dobrze-przechodzisz-przez-ogieńNajważniejsze jest to, jak dobrze przechodzisz przez ogień. Nie ma żadnych zasad, które mogą Cię zobowiązać, gdy znajdziesz swoją drugą połowętatuaż-cytaty-o-życiu-zdjęcia-zdjęcia-zdjęcia-zdjęcia-filmy-pomysły-projekty-zdjęcia-71 W miłości i na wojnie wszystko jest dozwolone tatuaż-cytaty-wszystko-jest-w-zakochaniu-i-wojnie Musimy tylko zdecydować, co zrobić z danym czasem cytaty-tatuazu-wszystko-my-miemy-decydowac, ​​co-zrobic-z-czasem-który-jest-nam-dany- I mile do przebycia, zanim zasnę? tatuaż-cytaty-i-mile-do-przed-snem Świętuj tę szansę, by żyć i oddychać tatuaż-cytaty-świętuj-szansę-przeżyć-i-oddychać Ale miłość, jak zrozumiałem, to więcej niż trzy słowa wymamrotane przed snem… tatuaż-cytaty-ale-kocham-ja-dochodzę-zrozumieć Bądź tym, który mnie poprowadzi, ale nigdy mnie nie powstrzymuj tatuaże-cytaty-bądź-jeden-do-poprowadzi-mnie Pod świeckimi słowami, które duszą tatuaż-cytaty-i-przysłowia-o-rodzinnych-zdjęcia-zdjęcia-zdjęcia-zdjęcia-filmy-pomysły-projekty-zdjęcia-1 tatuaż-cytaty-dzieciństwo „TATA” – Świetny tatuaż dla tych, którzy bardzo kochają swoich tatusiów. tatuaż-cytaty-tata Nie idź łagodnie w tę dobrą noc, wściekłość, wściekłość przeciwko umieraniu światła tatuaż-cytaty-nie-idź-delikatnie-na-ta-dobranoc Najwspanialszą rzeczą, jakiej się kiedykolwiek nauczysz, to po prostu kochać i być kochanym w zamian tatuaż-cytaty-gołąb Wszystko ma urodę, ale nie każdy to widzi… tatuaż-cytaty-wszystko-ma-piękno-ale-nie-każdy-to-widzi „Erised stra ehru oyt ube cafru on wohsi” (zaczerpnięte z filmu o Harrym Potterze. Po odbiciu i poprawnej pisowni mówi „Nie pokazuję twojej twarzy, ale pragnienie twojego serca”). tatuaż-cytaty-erised-stra-ehru-oyt-ube-cafru-oyt-on-wohsi Wyzwolić się z niewoli umysłowej tatuaż-cytaty-emancypacja-swoje-ja-z-niewolnictwa-psychicznego Marz, tak jakbyś miał żyć wiecznie tatuaż-cytaty-marzenia-jak-byle-żyć-wiecznie Marzenia, Nadzieja, Miłość, Rodzina, Siła, Uwierz tatuaż-cytaty-marzenie-nadzieja-miłość-itd Bajki nie mówią dzieciom, że smoki istnieją… ~ G.K Chesterton tatuaż-cytaty-bajki-nie-mów-smok-istnieje tatuaż-cytaty-upadek-siedem-razy-wstań-osiemUpadnij siedem razy, wstań osiem tatuaż-cytaty-los-upadł-krótkiLos się nie powiódł tatuaż-cytaty-na-każdą-ciemną-noc-jest-jaśniejszy-dzieńKażdej ciemnej nocy jest jaśniejszy dzień tatuaż-cytaty-genezaNa początku……… (Pierwsze wersety Biblii.)

tatuaż-cytaty-serce-znaczy-wszystko

tatuaż-cytaty-trudności-nie-odstrasza-nas„Nec Aspera Terrent” („Nie strasz twardzieli”) tatuaż-cytaty-grant-me-the-serenityDaj mi spokój, aby zaakceptować rzeczy, których nie mogę zmienić… tatuaż-cytaty-daj-mnie-ostatni-bolesny-pocałunekDear Lover, Daj mi ostatni bolesny pocałunek (Słynna linia w piosence Dear Lover autorstwa Social Distortion.) tatuaż-cytaty-jak-elegancko-nasz-pocałunekOch, jak rzadko należymy, ale jak elegancki nasz pocałunek (z piosenki „Memphis Will Be Laid to Waste” Normy Jean) tatuaż-cytaty-jak-szczęśliwy-nie-vstals-nieJak szczęśliwy jest los nienagannej westalki! ~ Aleksander Papież tatuaż-cytaty-ja-jestem-wystarczająco-tak-ja-jestemJestem wystarczająco taka, jaka jestem… tatuaż-cytaty-nie-boję-u-urodziłem-się-to-zrobićNie boję się, że się do tego urodziłem tatuaż-cytaty-jestem-architektem-swojego-zniszczeniaJestem architektem własnej Zniszczenia tatuaż-cytaty-jestem-panem-losu-jestem-kapitanem-mojej-duszyJestem panem swojego losu; jestem kapitanem mojej duszy

tatuaż-cytaty-nie-znaleźmy-droga-do-zobaczenia-ponownie

tatuaż-cytaty-jeśli-chcesz-wyśpiewać-wyśpiewaćJeśli chcesz śpiewać, śpiewaj tatuaż-cytaty-niosę-twoje-serce-ze-mnąnoszę twoje serce ze sobą (noszę je w moim sercu.) tatuaż-cytaty-im-zamierzam-walczyć-o-co-słuszneBędę walczyć o to, co słuszne… tatuaż-cytaty-opłakuję-za-tych-którzy-nigdy-ty-Opłakuję tych, którzy nigdy cię nie znają tatuaż-cytaty-muszę-nauczyć się-kochać-głupca-we-mnieMuszę nauczyć się kochać głupca we mnie.. tatuaż-cytaty-izajasz-1-18Izajasza 1:18 tatuaże-cytaty-znaleźć-drogi-lub-zrobić-jedenAut Viam Inve’niam Aut Faciamtatuaż-cytaty-dołącz-nas-w-cieniu

Dołącz do nas w cieniu, gdzie stoimy czujni

tatuaż-cytaty-jego-o-nauce-tańca-w-deszczuŻycie nie polega na czekaniu, aż burza minie.. tatuaże-cytaty-powinnam-być-parą-postrzępionych-pazurówPowinienem być parą postrzępionych pazurów… tatuaż-cytaty-połóż-połóż-i-czekaj-jak-zwierzępołóż się, połóż się i czekaj jak zwierzę! tatuaż-cytaty-ucz się-formularz-wczorajUcz się od wczoraj Żyj dziś Mam nadzieję na jutro cytaty z tatuażuWypuść to, wpuść to tatuaż-cytaty-życie-toczy się-toŻycie toczy się dalej tatuaż-cytaty-życia-nie-mierzy się-liczbą-oddechów, które bierzemyżycie nie jest mierzone liczbą oddechów, które bierzemy.. tatuaż-cytaty-żyj-życiem-wyobraziłeś-Żyj życiem jakie sobie wyobraziłeś tatuaż-cytaty-na żywo-śmiech-miłość-z-gwiazdamiŻyj Śmiej się Kochaj tatuaż-cytaty-na żywo-śmiech-miłośćŻyj Śmiej się Kochaj tatuaż-cytaty-na żywo-każdy-dzień-jak-to-to-ostatni-Żyj każdym dniem tak, jakby był twoim ostatnim tatuaż-cytaty-jak-twister-urodziłem-się-chodzić-samotnieJak twister urodziłem się, by chodzić samotnie tatuaż-cytaty-opiekuję się-moim-sercem-zostawiłem-to-z-tyOpiekuj się moim sercem, zostawiłem je z tobą. tatuaż-cytaty-pan-mieć-miłosierdziaPanie, miej litość tatuaż-cytaty-miłość-jest-wszystko-co-potrzebujeszMiłość to wszystko czego potrzebujesz.. tatuaż-cytaty-miłość-bez-przyczynyMiłość bez przyczyny tatuaż-cytaty-lub-inny-my-dlaczego-nieczy może my? & Dlaczego nie tatuaż-cytaty-tylko-ty-w-moim-sercuAnno, tylko ty w moim sercu tatuaż-cytaty-nigdy-nie zapomnij-kim-jesteśnigdy nie zapominaj kim jesteś tatuaż-cytaty-moje-życie-to-moja-wiadomośćMoje życie jest moim przesłaniem tatuaż-cytaty-nasza-śmierć-to-nie-koniecNasza śmierć nie jest końcem, jeśli możemy żyć dalej w naszych dzieciach i młodszym pokoleniu tatuaż-cytaty-zdjecia-zdjecia-zdjecia-zdjecia-filmy-pomysly-projekty-zdjecia-11I tak lew zakochał się w baranku… tatuaż-cytaty-ona-lata-na-swoich-skrzydłachOna lata na własnych skrzydłach tatuaż-cytaty-tak-drogi-kocham-goTak kochana go kocham, że z nim wszystkie śmierci mogłabym znieść… tatuaż-cytaty-czasami-musisz-odpuścić-rzeczyCzasami musisz odpuścić.. tatuaż-cytaty-najwspanialszą-rzeczą-nauczy-się-w-życiu-jest-kochać-i-być-kochaną-w-powrocieNajwiększą rzeczą, jakiej się kiedykolwiek nauczysz, to kochać i być kochanym w zamian tatuaż-cytaty-który-co-nie-zabija-mnie-wzmacniaTo, co mnie nie zabija, czyni mnie silniejszym tatuaż-cytaty-dzięki-za-pocałunek-tego-dniaDzięki za pocałunek tego dnia, dzięki za spoliczkowanie tatuaż-cytaty-zajmij się-sensemzadbaj o sens, a dźwięk sam o siebie zadba cytaty-tatuazu-tatuaz-nie-przychodza-znacznie wiekszy-niz-toZaryzykuj, nie są dużo większe niż to tatuaż-cytaty-jedyne-sny-które-ważne-są-ty-masz-kiedy-budzisz sięjedyne sny, które się liczą, to te, które masz, gdy nie śpisz tatuaż-cytaty-zawsze-jest-nadziejazawsze jest nadzieja tatuaże-cytaty-lasy-są-piękne-ciemne-i-głębokieLasy są piękne, ciemne i głębokie… tatuaż-cytaty-to-przede wszystkim-do-siebie-być-prawdziwymTo Przede wszystkim, aby samemu być wiernym tatuaż-cytaty-to-serce-bije-dla-tylko-tyTo serce bije tylko dla Ciebie tatuaż-cytaty-żyjemy-z-bliznami-wybraliśmy-żyjemy z bliznami, które sami wybraliśmy tatuaż-cytaty-znaleźliśmy-miłośćznaleźliśmy miłość tatuaż-cytaty-akceptujemy-miłość-myślimy-zasługujemyakceptujemy miłość, na którą uważamy, że zasługujemy tatuaż-cytaty-do-życia-byłoby-strasznie-wielką-przygodąŻycie byłoby strasznie wielką przygodą tatuaż-cytaty-do-umrzeć-byłoby-strasznie-wielką-przygodąUmrzeć byłoby strasznie wielką przygodą cytaty-tatuazu-bylismy-jaki-jestes-i-czym-jestesmy-ty-będziemyQuello che voi siete, nie eravamo. Quello che noi, siamo voi sarete. („Byliśmy tym, kim jesteś; i kim jesteśmy, będziesz”.) tatuaż-cytaty-Co-odżywia-mnie-też-niszczy-mnieQuod me nutrit, me destruit tatuaż-cytaty-z-bólem-w-mocyZ bólem przychodzi siła tatuaż-cytaty-czy-kłamałbyś-ze-mną-i-po prostu-zapomnij-o-świecieGdybym tu leżał, gdybym tu leżał, położyłbyś się ze mną i po prostu zapomniał o świecie??

tatuaż-cytaty-musisz-być-zmianą-które-chcesz-zobaczyć-w-świecie

tatuaż-cytaty-jesteś-tym-co-kochaszjesteś tym, co kochasz, a nie tym, co cię kocha tatuaż-cytaty-yoloŻyjesz tylko raz tatuaż na ramieniu

tatuaż na plecach

Beatles-tatuaż

piękny-tatuaż

tatuaż na brzuchu

Czas zamknięcia

obojczyk-tatuaz

głęboka wiadomość

Disney cytat

cytat-tatuaż smoka

wszystko-było-piękne

Ulubiony cytat

strach-nie-przyszlosc

pierwszy tatuaż

tatuaż na stopy

wiecznie młodzi

dla-małych-stworzeń

zabawny tatuaż

gaiman-cytat

geneza-cytat-tatuaż Serce oznacza wszystko

napis-tatuaż

życie jest piękne

życie-tatuaż

tatuaż z dolnym tyłem

mój-bill-hicks-tatuaż

mój-pierwszy-tatuaż

nigdy sam

nowy tatuażżeber-cytat-tatuaż

tatuaż z boku

Piosenka solomona

tatuaż-na-plecach

cytat

tatuaż na udzie