200+ najpopularniejszych znaczeń tatuaży słonia dla mężczyzn i kobiet

Słoń to zwierzę znane z ogromnych rozmiarów i wspaniałej mocy, dlatego tatuaż słonia oznacza wielką siłę i moc. Słonie wydają się niezwykłym wyborem dla wzorów tatuaży, ale to w żaden sposób nie wpływa na popularność wzorów tatuaży zwierzęcych wśród miłośników tatuażu na całym świecie. Niezależnie od tego, czy jest reprezentowana w postaci mamuta, czy jako mała postać z kreskówek, sztuka słonia namalowana tuszem na ciele wygląda niezwykle uroczo i już na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę. Co więcej, jest to symboliczna wartość tego projektu tatuażu, która w dużym stopniu zwiększa jego popularność i coraz więcej osób wybiera ten wyjątkowy i niesamowity projekt w dzisiejszych czasach.

Są uważane za jeden z tych tatuaży zwierzęcych, które są uwielbiane przez tysiące miłośników tatuażu z całego świata. No cóż, nie ma co za to winić, bo słoń to idealny przedmiot do tatuowania. To zwierzę jest uważane za najsilniejsze i największe stworzenie, jakie ta planeta ma do zaoferowania. Jest niezwykle dominujący w przyrodzie, a jego waga może sięgać nawet 8 ton.

To bardzo duża waga dla jednego stworzenia, prawda? Ale pomimo swojej dominującej natury, nie można zaprzeczyć, że jest hartowany i pełen wdzięku. Jest to główny powód, dla którego to zwierzę było kochane przez wielu w ostatnich latach, a nawet do dziś. Prawda jest taka, że ​​słoń nie jest tak agresywny, jeśli go nie sprowokujesz. Takie zwierzę jest dobrze znane z dużego i długiego tułowia, dużych uszu i super ogromnego ciała.

tatuaż słonia5

Tatuaże ze słoniami znaczenia

Oczywiście nie ma mowy, aby tatuaże zaprojektowane przez słonia nie miały własnego znaczenia i symboliki. W rzeczywistości słonie są uważane przez wiele kultur na świecie za święte zwierzęta, które należy szanować. W związku z tym, oto niektóre z symboliki słonia, a także sztuki słonia:

 • Moc – Mimo że słoń nie jest królem dżungli jak lew, nadal symbolizuje moc i siłę, a wszystko to ze względu na swój ogromny rozmiar i znaczną ilość siły, którą może uwolnić specjalnie, jeśli jego bezpieczeństwo jest zagrożone. Jeśli uważasz, że masz takie same cechy jak słoń, to tatuaże zaprojektowane przez słonia z pewnością byłyby dla Ciebie świetne.
 • Przewaga – Jeśli nie wiesz, tatuaże zaprojektowane przez słonia symbolizują dominację, a to wszystko z powodu dominującej natury słonia. Jest to cecha królewska, chociaż nie wiadomo, że jest królem królestwa zwierząt. Cóż, dobrze jest być dominującym, ponieważ ma bardzo duże rozmiary, które mogą zagrażać innym zwierzętom, które planują go zaatakować.
 • Wdzięk – Mimo że słonie mają dominację w naturze, nadal mają wdzięk, który każdy z nas z pewnością pokochałby najbardziej. Prawda jest taka, że ​​te zwierzęta nigdy nie są porywcze. Jeśli po prostu ich nie sprowokujesz, nie ma się czym martwić i pozostaną tak pełne wdzięku, jak tego chcesz.
 • Lojalność – Symbolizuje lojalność. Chociaż czasami jest bardzo dominujący i okrutny, nie oznacza to, że opuści cię, jeśli traktujesz go jak przyjaciela. Może być bardzo lojalny wobec swoich przyjaciół, szczególnie wobec swojej rodziny. Ta postawa jest bardzo ludzka. Jeśli jesteś taki, to posiadanie tej sztuki byłoby dla Ciebie świetne.
 • Wiara – Słonie też symbolizują wiarę. W rzeczywistości zwierzęta te są uważane przez wielu ludzi za jedno z tych świętych zwierząt. Z tego powodu ludzie muszą szanować słonie tak, jak szanują siebie.

Inspiracja

Tatuaż: ofiara katastrofy Alton Towers, Vicky Balch, ma tatuaż słonia wytatuowany na jednej pozostałej nodze

Była jedną z ofiar Awaria kolejki górskiej w Alton Towers na jedynej pozostałej nodze wytatuowała słonia jako symbol „siły, jedności i rodziny”. Ostatnio panna Balch odwiedziła salon tatuażu, aby wytatuować sobie na lewej nodze zdjęcie rodziny słoni. (Źródło: Codzienna poczta)

Popularne opcje projektowe

Nie trzeba dodawać, że istnieje wiele pomysłów na tatuaż zaprojektowany przez słonia, które można wziąć pod uwagę, gdy myślisz o tuszowaniu słonia. Wszystkie te pomysły na projekty tatuaży są bardzo wspaniałe, ale nie wszystkie są dla Ciebie. Jest to główny powód, dla którego musisz najpierw rozważyć kilka ważnych rzeczy, zanim ostatecznie zdecydujesz, który z nich wybierzesz. Jednak niezależnie od tego, jaki jest dla Ciebie idealny projekt, oto kilka wartych rozważenia pomysłów na tatuaż zaprojektowany przez słonia, które powinieneś znać:

 • Słoń z cytatami – To zdecydowanie powszechny pomysł na projekt, który zawsze można zobaczyć u miłośników tatuażu na całym świecie. Składa się on oczywiście z wizerunku słonia oraz cytatów, które są dla Ciebie ważne. Możesz wybrać swoje ulubione powiedzonka lub cokolwiek, co ma znaczenie w Twoim życiu, takie jak urodziny, data rocznicy i wiele więcej.
 • Obrazy łańcucha słoni – Na twoim ciele na pewno będzie też ładnie wyglądać łańcuch ze słoniami. Ten pomysł obejmuje kilka połączonych ze sobą obrazów słoni. W tym pomyśle słonie wyglądałyby tak, jakby tworzyły jedną linię. Dlatego będzie potrzebował większej przestrzeni na twojej części ciała. Idealnie sprawdzi się na plecach, ramionach, a nawet nogach.
 • Pomysł na projekt pary słoni – Jak sama nazwa wskazuje, ten projekt obejmowałby parę słoni wygrawerowaną na twoim ciele. Możliwe, że się całują lub po prostu stoją blisko siebie. Teraz będzie to zależeć od twoich osobistych preferencji i pomysłu twojego tatuażysty. Możesz nawet dołączyć niektóre słonie, aby obraz wyglądał jak rodzina słoni.
 • Słoń w połączeniu z innym zwierzęciem – Kolejnym wartym rozważenia pomysłem jest słoń sprzężony z innym zwierzęciem. Może to być żółw, koń, pies lub cokolwiek chcesz. Ten projekt z pewnością przedstawiałby przyjaźń. Tak więc, jeśli masz bardzo przyjazny charakter. Ten pomysł na projekt byłby dla Ciebie idealny.

Małe tatuaże słonia

Znaczenie

Słonie to stworzenia o ogromnej mocy i sile, jednak uważa się je za kochające pokój i spokojne w usposobieniu, chyba że zrobi się coś, co sprowokuje te łagodne olbrzymy. To sprawia, że ​​zwierzę jest nieco lubiane.

 • Słoń i hinduizm – Starożytna kultura i historia Indii stawia słonia jako czczone stworzenie, używane w ważnych ceremoniach religijnych i społecznych, a także w działaniach wojennych. W mitologii hinduskiej słoń związany jest z hinduskim bóstwem zwanym Lordem Ganeśą, który nosi ciało człowieka i głowę słonia i zwiastuje szczęście, dlatego jest czczony w całym kraju przez wielbicieli.
 • Słoń i buddyzm – Również w buddyzmie biały słoń jest uważany za święte stworzenie. Zgodnie z symbolicznym znaczeniem zwierzęcia tatuaż słonia oznacza pokój, życzliwość, współczucie i miłość. Inna symboliczna interpretacja słonia opisuje go jako istotę opiekuńczą, która z wielkim oddaniem opiekuje się swoimi młodymi i innymi członkami, a nawet jest gotowa poświęcić swoje życie dla swojej rodziny. Kiedy słoń umiera, całe stado zostaje przy nim i długo pogrąża się w żałobie, co świadczy o lojalności tych zwierząt.

Podobnie ta sztuka reprezentuje miłość, oddanie i instynkt opiekuńczy dla swojej rodziny. Ponadto zwierzę to jest dobrze znane ze swojej szlachetności i instynktu przetrwania, co sprawia, że ​​jest bardzo lubiane jako wzór tatuażu.

Więcej o sztuce słoni

Wśród osób, które są zainteresowane uzyskaniem tuszu do projektowania tatuaży zwierzęcych, stanowią fajną opcję, szczególnie ze względu na ich wszechstronność w projektowaniu i znaczeniu. Sztuka słoni może być zaprojektowana w taki sposób, aby z jednej strony wyglądała uroczo i zabawnie, podczas gdy inne projekty mogą przedstawiać je jako potężne i silne stworzenia. Te wzory tatuaży mogą dobrze wyglądać zarówno na mężczyznach, jak i kobietach i są preferowane przez obojga. Projektant może stworzyć projekt męski lub kobiecy, dodając różne elementy zgodnie z wyborem i wymaganiami klienta. Występują również w wielu różnych rozmiarach, małych, średnich lub dużych, a rozmiar można wybrać zgodnie z pożądanym umiejscowieniem, a także własnymi preferencjami. Większość wzorów tatuaży przedstawia słonie w ich naturalnym kolorze, który może być od czarnego do szarego, ponieważ rzadko można znaleźć inny rodzaj słonia, którym jest biały słoń. Ale faktem jest, że zobaczenie takiego słonia jest bardzo pomyślne, ponieważ oznacza Boskość, zgodnie z religią buddyjską.

Jeśli okaziciel chce uzyskać przyciągający wzrok projekt, może również wykonać grafikę słonia w jasnym kolorze. Postać słonia z kreskówek, z całą swoją słodyczą, może wydobyć humorystyczną i zabawną postawę osoby noszącej tatuaż. Inną opcją projektowania w tych tatuażach jest sztuka plemienna, która obejmuje maoryskie i polinezyjskie wzory tatuaży, które prezentują niesamowicie wyglądającą sztukę słoni.

Popularne wzory tatuaży dla słonia

Wyglądają naprawdę uroczo, co czyni je ulubionym wzorem dla młodych chłopców i dziewcząt. Jednocześnie niektóre projekty emanują surową mocą, co czyni je idealnymi dla osób, które chcą podkreślić swoją siłę. Różne wzory tatuaży mogą mieć różne znaczenia i można wybrać ten, który najlepiej opisuje jego osobowość i stosunek do siebie. Co więcej, wybrany wzór powinien być taki, aby właściciel czuł się komfortowo z ideą posiadania go na zawsze, ponieważ raz zrobiony tatuaż pozostanie z osobą na całe życie. Wyjściem jest wypróbowanie tymczasowej formy tatuażu, jak w sztuce tatuażu henną. Oto kilka dobrze znanych wzorów tatuaży słonia:

 • Słoniątko – Mały słoń lub mały słoń z trąbą na nadgarstku wygląda całkiem fajnie na młodych dziewczynach. Mogą również służyć jako tatuaże na palce. Wzór w kwiaty i słonia wygląda kobieco i jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku.
 • Rysownik Słoń – Słoń z kreskówek grający na trąbce, z nutami muzycznymi, również wygląda naprawdę uroczo. Ten projekt można wykonać w dowolnym rozmiarze.
 • Tatuaż głowy słonia – Innym popularnym projektem jest ten, który zawiera tylko głowę słonia. Sztuka słonia może również przedstawiać zwierzę w postaci słynnego hinduskiego bóstwa, Pana Ganesha, syna Pana Shivy. Trzeba jednak zadbać o to, aby projekt był taki i znajdował się w takim miejscu, aby nie zaszkodził uczuciom religijnym żadnej osoby.
 • Słoń Z Sercem – Mały słoń z sercem to świetny tatuaż do zobrazowania miłości i może być wykonany jako tatuaż dla par u obojga partnerów.
 • Słoń ze skrzydłami anioła – Słoń afrykański ze skrzydłami anioła to wzór, który ma duże znaczenie w religii hinduskiej, ponieważ przedstawia słonia jako czczone zwierzę.
 • Rodzina słoni – Rodzina słoni przedstawiona w sztuce tatuażu wygląda świetnie, oprócz symbolicznego znaczenia więzi rodzinnej i ochrony rodziny przez słonia.

Ogólnie rzecz biorąc, projekty muszą skupiać się na słoniu, chociaż nowe można tworzyć, włączając inne elementy, takie jak pióra, kotwice, łapacze snów, kwiaty, gwiazdy, słońce, motyle i fale. Te wzory wyglądają fajnie, gdy są wykonywane w formie tatuaży w kolorze wody lub henny, co czyni je ekonomicznymi i bezbolesnymi, a jednocześnie wyglądają wyjątkowo wyjątkowo.

Przewodnik rozmieszczania

Rozmiar sztuki słonia w dużej mierze determinuje jej umieszczenie, ponieważ należy wybrać lokalizację, aby pasowała do małego, średniego lub dużego słonia na ciele nosiciela. W przypadku, gdy ktoś decyduje się na projekt o dużych rozmiarach, idealnie można go umieścić z tyłu nośnika, ponieważ zapewnia dużą powierzchnię potrzebną do nadruku tuszu. Doświadczony tatuator może jednak perfekcyjnie namalować projekt również w innych miejscach, takich jak ramię, klatka piersiowa, nadgarstek, kostka, uda, bok, ramię, rękaw, kolano, tył szyi i tył ucha. Istnieją jednak pewne plusy i minusy posiadania wyrytego na sobie słonia. Chociaż tatuaż przynosi wiele pozytywów, ponieważ jest uważany za święty w niektórych religiach, takich jak hinduizm i buddyzm, jedyną problematyczną rzeczą w tym projekcie tatuażu jest to, że ze względu na jego duży rozmiar może być skomplikowany do nałożenia tuszu w niektórych miejscach. Ale zdolny i doświadczony artysta z pewnością może dopasować go we właściwym miejscu, bez utraty integralności projektu.

tatuaż słonia5tatuaż słonia4tatuaż słonia3tatuaż słonia2

tatuaż słonia7tatuaż słonia8tatuaż słonia9tatuaż słonia10tatuaż słonia11tatuaż słonia12tatuaż słonia14tatuaż słonia13tatuaż słonia15tatuaż słonia16tatuaż słonia17tatuaż słonia18tatuaż słonia19tatuaż słonia20tatuaż słonia31tatuaż słonia32tatuaż słonia33tatuaż słonia34tatuaż słonia36tatuaż słonia37tatuaż słonia35tatuaż słonia38

Gdzie umieścić tatuaże zaprojektowane przez słonia

Prawda jest taka, że ​​zawsze zależy to od użytkownika, gdzie umieści swoje tatuaże zaprojektowane przez słonia. Mimo to najlepiej pomyśleć o umieszczeniu tatuaży na długo przed wykonaniem procedury tatuowania. Upewnij się, że rozważasz kilka ważnych rzeczy, takich jak główny cel posiadania tego tatuażu. W związku z tym, oto niektóre z najlepszych miejsc na grafikę słonia, które należy wziąć pod uwagę:

 • Sztuka słonia na nadgarstku – Jeśli chcesz po prostu mieć tatuaż w kształcie małego słonia, to idealne byłoby posiadanie go na nadgarstku. Możesz mieć prosty obraz słonia lub obraz słonia, któremu towarzyszy kilka bardziej artystycznych podprojektów, w zależności od osobistych preferencji. Możesz mieć nawet łańcuch małych słoni, który z pewnością będzie dobrze wyglądał.
 • Sztuka słonia na plecach – Jeśli chcesz mieć większy rozmiar, to wybór tylnej części ciała z pewnością byłby świetny. Po prostu dlatego, że obszar ten jest dość szeroki, można tu wygrawerować dowolny rozmiar tatuażu. Możesz wybrać pełną część pleców, górną część pleców lub tylko dolną część pleców.
 • Sztuka słonia na palcach – Kto by pomyślał, że ten większy rozmiar zwierzaka można również idealnie wygrawerować na palcach? Jedyną rzeczą jest to, że będziesz mieć po prostu mniejsze projekty słoni, chyba że masz ogromne palce jak słoń, co na pewno jest niemożliwe. Ponieważ projekt byłby mniejszy, z pewnością będzie wymagał od tatuatora tak dużej precyzji, więc upewnij się, że znajdziesz ten najlepszy.
 • Sztuka słonia na ramionach – W przypadku, gdy Twoim celem posiadania tatuażu słonia jest pokazanie innym, jak podziwiasz to zwierzę i nie dbasz o ludzi, którzy nienawidzą tatuaży, umieszczenie tatuażu na ramionach byłoby w porządku. Ta lokalizacja jest niezaprzeczalnie bardzo widoczna dla oczu wielu, osiągając swój cel numer jeden w tatuowaniu. Możesz mieć go na górnej części ramion. Ale jeśli chcesz czasem to ukryć, wybierz dolne partie ramion.
 • Sztuka słonia na ramionach – Na wypadek, gdybyś nie wiedział, twoje ramiona mogą być również świetnym miejscem na tatuaże zaprojektowane przez słonia. Wielu mężczyzn wybiera tę lokalizację, ponieważ podkreśli to ich szerokie ramiona, dzięki czemu będą mieli bardziej męski wizerunek, szczególnie w stosunku do płci przeciwnej. Możesz wybrać większy rozmiar słonia, który będzie sięgał do twoich pleców lub gdziekolwiek chcesz. Możliwości są na pewno nieograniczone.
 • Sztuka słonia na nogach – Nogi mogą być również najlepszymi lokalizacjami dla tego rodzaju zwierzęcego tatuażu. Mimo to nogi mogą być bardzo widoczne dla oczu innych ludzi, więc upewnij się, że nie jesteś otoczony konserwatywnymi ludźmi, którzy nie lubią oglądać tatuaży, jeśli wybierzesz tę lokalizację. To nie jest tak, że posiadanie tych tatuaży jest złe, nie można ukryć faktu, że są ludzie, którzy uważają tatuowanie za zły uczynek, szczególnie jeśli chodzi o religię i osobiste przekonania.
 • Sztuka słonia na udach – Jeśli naprawdę przeszkadzają ci konserwatywni ludzie, którzy nie chcą widzieć żadnych tatuaży na czyimś ciele, to dlaczego nie ukryć tatuaży zaprojektowanych przez słonia, gdy są w pobliżu? Cóż, z pewnością będzie to dla ciebie kłopotliwe przez cały czas. Jako rozwiązanie tego problemu możesz wybrać tatuowanie na udach. W żaden sposób nie mogą zobaczyć twoich tatuaży na udach, gdy są w pobliżu. Dlatego uda byłyby świetnymi lokalizacjami.

Ostatnie słowa

Tatuaże słonia z pewnością będą dobrze wyglądać na ludziach, którzy kochają tatuaże zaprojektowane przez słonia. Słoń jest uroczym zwierzęciem, mimo że ma ogromny rozmiar, więc nie ma mowy, aby ludzie nie polubili tych tatuaży. Jednak zanim zrobisz te tatuaże, powinieneś najpierw zastanowić się, jaki wzór wybrać i którą część ciała umieścisz.

Pomysły na tatuaże słoniaZnaczenie tatuaży słoniaGanesh tatuażWzory tatuaży słonia dla mężczyznPiękne tatuaże słonia TumblrPomysły na tatuaż słoniaObrazy tatuażu lwaObrazy tatuażu słoniaImponujące tatuaże słoniaFlash tatuaż słoniaZdjęcia Słoń TatuażeTatuaże słonia na piechotęSłoń tatuaż zdjęciaMały słoń tatuaż na nadgarstkuZnaczenie tatuażu słonia GaneshTatuaże SłońRodzinny tatuaż słoniaGanesha tatuażsłoń tatuaż dla dziewczynekPlemienny słoń rysuneksłoń tatuaż na plecachRysunki SłoniaTatuaż kolorowy słońZarys słoniaWzory tatuaży słonia indyjskiegoMały słoń tatuaż na stopieTatuaże SłoniaMały słoń tatuażTatuaż małego słoniaPlemienny tatuaż słoniaZnaczenie tatuażu słoniaTatuaż na plecach słoniaWzory tatuaży słoniaPlemienne tatuaże słoniasłoń tatuaż na stopieTatuaż słonia dla pańTatuaż na ramieniu słoniasłoń tatuaż na dłoniPrawdziwy tatuaż słoniaProjekt tatuaży dla niemowląt słońSłoń tatuaż stópWzory tatuaży słoniaSymbolika tatuażu słoniaZnaczenie tatuażu małego słoniasłoń tatuaż na bokuNajlepszy tatuaż słoniaNajlepszy tatuaż słoniaTatuaże z rodziną słoniSymbolika słoniaNiesamowity tatuaż słoniaPlemienny słoń tatuażTygrys tatuaż obrazyŚliczne i imponujące tatuaże słoniaTatuaż akwarela słoniasłoń tatuaż na klatce piersiowejMałe wzory tatuaży słoniaKluczowy tatuaż słoniaCo symbolizują słonieMały tatuaż słoniaPiękne Tatuaże Słoniasłoń tatuaż na palcuObrazy małpy tatuażKreatywne tatuaże słoniaTatuaż na dłoni słoniaUnikalne tatuaże słoniaabstrakcyjny tatuaż słoniaTatuaż Motyl Słońsłoń tatuaż dla mężczyznTatuaż słonia indyjskiegoŚliczne tatuaż słoniaŚliczne tatuaż słoniaZnaczenie wzorów tatuaży słoniaTradycyjny tatuaż słoniaŚliczne wzory tatuaży słoniaŚliczne tatuaże słonia na TumblrTatuaże MałpyZnaczenie słoniasłoń i dziecko tatuażSłoń Tattoo Designs Pinterestsłoń tatuaż dla kobietsłoń tatuaż na nogachTatuaż na plecach słoniaŚliczne małe tatuaże słoniaŚliczne tatuaże słoniaŚliczne małe tatuaże słoniaŚliczne tatuaże słoniaBoczny tatuaż słoniaTatuaż na klatce piersiowej słoniaTatuaże słonia z kreskówekWzory tatuaży słonia TumblrFajny tatuaż słoniaNiesamowite tatuaże słoniaTatuaż słoniaUmieszczenie tatuażu słoniaSłoń Tatuaż PinterestWzory tatuaży słonia na nadgarstekTatuaż na ramieniu słońUnikalny tatuaż słoniaAkwarela Tatuaż

tatuaż słonia39tatuaż słonia40tatuaż słonia41tatuaż słonia42tatuaż słonia43tatuaż słonia44tatuaż słonia45tatuaż słonia46tatuaż słonia47tatuaż słonia48tatuaż słonia49tatuaż słonia50tatuaż słonia22tatuaż słonia21tatuaż słonia23tatuaż słonia24tatuaż słonia25tatuaż słonia26tatuaż słonia29tatuaż słonia30tatuaż słonia27tatuaż słonia28tatuaż słonia51tatuaż słonia52tatuaż słonia53tatuaż słonia54tatuaż słonia55tatuaż słonia56tatuaż słonia57tatuaż słonia58tatuaż słonia59tatuaż słonia60tatuaż słonia61tatuaż słonia62tatuaż słonia63tatuaż słonia64tatuaż słonia65tatuaż słonia66tatuaż słonia67tatuaż słonia68tatuaż słonia69tatuaż słonia70tatuaż słonia71tatuaż słonia75tatuaż słonia74tatuaż słonia73tatuaż słonia72tatuaż słonia79tatuaż słonia76tatuaż słonia78tatuaż słonia77tatuaż słonia81tatuaż słonia82tatuaż słonia83tatuaż słonia84tatuaż słonia85tatuaż słonia88tatuaż słonia90tatuaż słonia89tatuaż słonia87tatuaż słonia86

Tatuaż z jednym ramieniem słonia 2 6-3D-słoń-tatuaż 9-słoń-udo-tatuaż-dla-dziewczyny 12-słoń-tatuaż-dla-mężczyzn 15-słoń-szyi tatuaż 16 16-słoń-szyja-tatuaż 17-motyl-słoń-tatuaż 25-słoń-tatuaż 26-słoń-tatuaż 27-słoń-szyja-tatuaż 29-słoń-boczny-tatuaż-dla-mężczyzn 30-plemienny-słoń-tatuaż 35-słoń-tatuaż 37-słoń-tatuaż 41-słoń-tatuaż 81 113-e1418987405967 114 Tatuaż z jednym ramieniem słonia 2 6-3D-słoń-tatuaż 9-słoń-udo-tatuaż-dla-dziewczyny 12-słoń-tatuaż-dla-mężczyzn  16 16-słoń-szyja-tatuaż 17-motyl-słoń-tatuaż 25-słoń-tatuaż 26-słoń-tatuaż 27-słoń-szyja-tatuaż 29-tatuaż-słoń-dla-mężczyzn 30-plemienny-słoń-tatuaż 35-słoń-tatuaż 37-słoń-tatuaż 41-słoń-tatuaż 81  114 181 210 213 261 334 351 tatuaż-słoń tatuaż-słoń-3 tatuaż-słoń-4  tatuaż-słoń-6 tatuaż-słoń-7  tatuaż-słoń-9 tatuaż-słoń-10 tatuaż-słoń-11 tatuaż-słoń-12 tatuaż-słoń-13 tatuaż-słoń-14 tatuaż-słoń-17 tatuaż-słoń-18 tatuaż-słoń-19 tatuaż-słoń-20 tatuaż-słoń-21 tatuaż-słoń-22 tatuaż-słoń-23 tatuaż-słoń-24 tatuaż-słoń-25 tatuaż-słoń-27 tatuaż-słoń-28 tatuaż-słoń-29  tatuaż-słoń-31  ss9