Ponad 150 doskonałych tatuaży na dłonie dla mężczyzn i kobiet

Dziś, a nawet dawno temu, tatuaże na dłonie można uznać za najpopularniejsze tatuaże, jakie kiedykolwiek nosiły tysiące osób na całym świecie. W rzeczywistości istniało kilka starożytnych cywilizacji, które wykorzystywały te tatuaże, aby pokazać swoje warstwy społeczne w miejscu, w którym żyli. Były nawet plemiona na całym świecie, które używały tatuaży pod ręką jako znaku dla wyższej pozycji w grupach plemiennych.

Od bycia cichą deklaracją nastawienia danej osoby do stania się deklaracją stylu, tatuaże przeszły długą drogę w swojej podróży obejmującej okres wielu stuleci..

Zasadniczo tatuaże mają przyciągać uwagę i robią to wystarczająco dobrze, jeśli są umieszczone w widocznym miejscu na ciele nosiciela, czy to mężczyzny, czy kobiety. To właśnie sprawia, że ​​tatuaże na dłoniach są jedną z najbardziej znanych opcji dla zbuntowanych ludzi, którzy chcą być bardzo otwarci i wyraziści w swojej postawie. To, co sprawia, że ​​dłonie są idealnym miejscem do obnoszenia się z tatuażami, to fakt, że tatuaże mogą być tak widoczne w miejscu, jak łatwo je ukryć. Podczas gdy posiadacz może otrzymać wiele komplementów za atrakcyjne tatuaże, które uprawia, może również łatwo ukryć takie tatuaże, gdy jest to wymagane do celów zawodowych.

Szczególnie łatwiejsze do ukrycia są tatuaże na dłoni, które są naniesione tuszem po wewnętrznej stronie. Jeszcze jedną godną uwagi rzeczą dotyczącą tatuaży pod ręką jest to, że ich tuszowanie jest bolesne. Dlatego tylko odważni i bardzo zaangażowani powinni zapuszczać się w sferę tatuaży na rękę.

Znaczenie tatuaży na dłoni

Podobnie jak każdy inny rodzaj tatuaży na ciele, tatuaże pod ręką mają swoje własne znaczenie i takie znaczenie jest powodem, dla którego wiele osób wybiera te tatuaże. Prawda jest taka, że ​​znaczenie każdego tatuażu na dłoni, który dana osoba ma czasami, zależy od dokładnej lokalizacji dłoni. Ale ogólnie rzecz biorąc, jest to odzwierciedlenie buntu człowieka. Dzieje się tak po prostu dlatego, że ręce są ważnymi częściami ciała, które są używane do robienia czegoś. Stąd, skoro brudzisz sobie ręce atramentami, to być może jesteś tak zbuntowany. Taki tatuaż zawsze kojarzy się z odwagą i śmiałością.

Tatuaż na dłoni to nie tylko radzenie sobie z najnowszymi trendami lub pokazywanie silnego i wspaniałego wyczucia mody. Wielu mężczyzn i kobiet nosi te tatuaże, aby coś powiedzieć. Ponieważ nie mają odwagi powiedzieć czegoś takiego głośno, używają tatuaży na rękę jako swojego najlepszego sposobu. Jeśli te tatuaże są specjalnie umieszczone na dłoni, te tatuaże oznaczają po prostu szczęście i trwałą ochronę. Prawda jest taka, że ​​tatuaże na lewą i prawą rękę mają różne znaczenia. Prawa ręka emanuje asertywnością i kilkoma bardziej pozytywnymi rzeczami, podczas gdy lewa ręka emanuje biernością i negatywnościami, takimi jak emocje.[/su_expand]

Zalety

Jeśli tysiące ludzi czerpie niesamowite korzyści z tatuowania szyi, uda, stopy, bioder i kostki, nie ma mowy, abyś nie mógł cieszyć się wieloma korzyściami z prostych tatuaży na dłoniach. Oto niektóre z tych zalet tatuaży:

 • Tatuaże na rękę dla mężczyzn i kobiet mają szerszy zasięg. To z pewnością wielka zaleta, którą możesz się cieszyć. Ponieważ te tatuaże mają szerszy zasięg, z pewnością możesz wygrawerować projekt, który Ci się podoba, bez względu na to, jak duży byłby projekt tatuażu. Możesz nawet zaprezentować świetną fabułę, jeśli chcesz.
 • Staniesz się łatwo zauważalny w tłumie. Jest to zaleta, której nigdy nie można odmówić, ponieważ potwierdzają ją już miliony ludzi na świecie, którzy mają tatuaże pod ręką. Dzięki temu wyróżnisz się wśród reszty.
 • Będziesz bardzo atrakcyjna w oczach płci przeciwnej. Z niewyjaśnionych powodów ludzie, którzy mają takie tatuaże, wyglądają bardzo seksownie i gorąco u płci przeciwnej.

Niedogodności

Jeśli spodziewane są korzyści, to warto również przygotować się na kilka niedogodności, które możesz napotkać po drodze. Te wady mogą przetestować cię jako osobę, więc upewnij się, że jesteś twardy. Tutaj są niektóre z nich.

 • Tatuaże na dłoni dla mężczyzn i kobiet są trudne do ukrycia. Jest to całkowita wada z twojej strony, zwłaszcza jeśli mieszkasz w pewnym miejscu, w którym tatuaże są uważane za symbole demonów.
 • Niektórzy mogą traktować Cię jak przestępcę. To jeden niefortunny fakt, że powinieneś być gotowy stawić czoła, gdy masz tatuaże pod ręką i inne tatuaże na ciele. Zawsze pamiętaj, że nie wszyscy ludzie są dziś otwarci na tatuaże.
 • Tatuaże na dłoni są zwykle bolesne. Dlaczego tak jest? Cóż, to po prostu dlatego, że dłonie są bliżej kości i mają tylko cieńsze mięśnie w porównaniu do innych części ciała, zwłaszcza palców. Dlatego powinieneś być gotowy na intensywny ból, który możesz poczuć podczas tatuowania na dłoniach.

Pomysły na małe tatuaże na dłonie

Ponieważ tatuaże na dłoni mogą być bardzo widoczne, ich projekt należy dobierać ostrożnie, ponieważ projekt tatuażu wiele mówi o postawie posiadacza. Mogą występować w różnych rozmiarach, ponieważ małe tatuaże na kciuki i palce należą do kategorii projektów dłoni, podobnie jak tatuaże z dużymi rękawami. Mężczyźni i kobiety wolą mieć jasne i żywe wzory na te tatuaże, ponieważ chcą wyrazić swoją buntowniczą postawę za pomocą tych tatuaży. Jasne kolory, mocne pociągnięcia i żywe wzory to podstawowe atrybuty wzorów wytatuowanych dłoni dla mężczyzn i kobiet. Oto niektóre z najczęściej używanych wzorów tatuaży pod ręką:

 • Symbol gangu – Zawsze były preferowanym wyborem do oznaczania członków gangu, a ludzie, którzy dołączają do gangu, otrzymują wzór tatuażu związany z tym konkretnym gangiem, atramentem na dłoni jako rytuał łączenia. Pajęczyna, czaszka, kwiat i kotwica to tylko niektóre ze wzorów używanych przez gangi.
 • Kwiatowe tatuaże na dłoni – Kwiaty to kolejny wspaniały wybór, aby stworzyć atrakcyjny tatuaż pod ręką, ponieważ są wiecznymi symbolami miłości, czystości i piękna. Szczególnie kobiety mają upodobanie do wzorów kwiatowych. Co więcej, wzory te są wszechstronne, ponieważ istnieje dobry wybór pod względem kolorów, a także różnorodności kwiatów, które można dobrać, aby stworzyć niepowtarzalny wzór na dłoni okaziciela. Każdy kwiat ma również inne znaczenie symboliczne, a posiadacz może wybrać ten najbliższy temu, co chce oznaczać. Tatuaże kwiatowe można łączyć z innymi elementami, takimi jak motyle, pszczoły, ciernie, liście, serca itp., aby zwiększyć ich wartość estetyczną i znaczenie symboliczne.
 • Plemienne tatuaże na dłoni  – Wzory plemienne, takie jak tatuaże Samoa, były odwiecznymi faworytami, jeśli chodzi o sztukę tatuażu. Te projekty są fajnie wyglądające, głównie w kolorze czarnym i mają żywe, mocne linie, które sprawiają, że są odważne, widoczne i atrakcyjne. Nosiciele tatuaży uwielbiają obnosić się z atrakcyjnymi plemiennymi wzorami, podczas gdy artyści również uważają je za zbyt zachęcające do eksperymentowania z takimi projektami.
 • Wzory superbohaterów – Młodzi mężczyźni i kobiety uwielbiają mieć tatuaże superbohaterów na rękach, ponieważ te tatuaże reprezentują bohaterstwo i odważnego ducha. To dlatego można zobaczyć wielu młodzieńców z Batmanem, Spidermanem, Hulk lub Supermanem wytłoczonym na grzbiecie dłoni.
 • Tatuaże z imieniem i tekstem na dłoni – Jedną z najpopularniejszych opcji są tatuaże tekstowe, które mogą zawierać imię i nazwisko, cytat lub inicjały posiadacza lub ukochanej osoby, która chce być ich częścią na zawsze. Na okaziciela można również wypisać na ręce ważną datę, aby upamiętnić szczególny dzień w jego życiu, taki jak urodziny, data ślubu czy data urodzin bliskiej osoby. W niektórych kulturach ludzie upamiętniają nawet datę śmierci zmarłej ukochanej osoby, nakładając ją tuszem jako tatuaż na dłoni lub innej części ciała. Niektórzy ludzie używają również wersetów religijnych lub tekstów pod ręką, które deklarują miłość i oddanie swojej religii. Do takich tatuaży można dodać symbole religijne, takie jak Święty Krzyż.
 • Tatuaże z pierścionkiem na palec – Tatuaże palców i kciuków można również zdefiniować na dłoni. Podczas gdy małe symbole, takie jak ptaki, motyle lub inicjały, mogą być wyryte na palcach, tatuaże z ozdobnymi pierścieniami są doskonałym wyborem dla wymagających miłośników tatuażu. Te tatuaże pierścieniowe stanowią dobry zamiennik drogich pierścionków ślubnych lub zaręczynowych, a najlepsze jest to, że nigdy ich nie zgubisz ani się z nimi nie rozstaniesz.
 • Arabskie Tatuaże – Arabskie wzory na dłoni różnią się od konwencjonalnych tatuaży, ponieważ są tworzone za pomocą naturalnego barwnika zwanego henną i mają charakter tymczasowy. Od wieków służą do ozdabiania rąk kobiet na specjalne okazje, takie jak śluby i narodziny dzieci w rodzinie.

Poza wspomnianymi wcześniej projektami rąk zarówno okaziciel, jak i artysta, mogą również eksperymentować z dodatkowymi elementami, aby stworzyć coś nowego i niesamowitego. Mogą używać elementów natury, takich jak gwiazdy, słońce i księżyc, portrety celebrytów, urocze kokardki i inne rzeczy, w zależności od tego, co chcą wyrazić poprzez projekt tatuażu.Pokaż więcejPokaż mniej

Znane osobistości

Wiele znanych osobistości na świecie również obejmuje piękno projektowania tatuaży na rękę. W rzeczywistości są bardziej niż szczęśliwi, mogąc wyświetlać te tatuaże. Oto niektóre ze znanych nazwisk:

 • Rihanna – Ta wspaniała piosenkarka i autorka tekstów z Barbadosu ma pod ręką plemienny tatuaż, który pasuje do plemiennego tatuażu jej byłego chłopaka, Chrisa Browna.
 • Justine Bieber – Ten bardzo młody i gorący międzynarodowy piosenkarz doprowadza dziewczyny do szaleństwa z powodu jego licznych tatuaży na ciele, w tym tatuażu „Believe” na dłoni. Znajduje się na jego lewym ramieniu, bliżej łokcia.
 • David Beckham – Ta super gorąca gwiazda futbolu ma pod ręką tekst, który brzmi: „Śnij wielkie, bądź nierealistyczny”. Jay-Z powiedział to na swoim własnym koncercie, a David uważa to za bardzo inspirujące.
 • Liam Payne – Jest jednym z członków słynnego boysbandu One Direction. To, co czyni go bardzo interesującym, to tatuaż z lwem na lewej ręce.
 • Cara Delevingne – Jest 23-letnią supermodelką, która jest również hollywoodzką aktorką, ma tatuaż z lwem. Znajduje się on konkretnie na jej palcu wskazującym.
 • Inni – Jesse James, Britney Spears, Indian Larry i Dave Navarro to jedni z globalnych celebrytów, którzy zostali zauważeni z tatuażami na rękach i w pewien sposób zwiększyli ich popularność, promując je publicznie.

Streszczenie

Wykonanie tatuażu na dłoni to poważna decyzja, ponieważ wiąże się z dużym bólem i jest bardziej podatna na infekcje, ponieważ dłonie są używane do codziennych czynności. Dlatego takie tatuaże wymagają dodatkowej troski i uwagi, ale efekt końcowy jest niezwykle piękny i warty wszelkich starań.

Tatuaże na dłonie dla mężczyzn i kobiet są zdecydowanie wspaniałymi ozdobami na ciele. Musisz tylko znaleźć najlepszy projekt, który z pewnością będzie pasował zarówno do Twojego wyglądu fizycznego, jak i do wnętrza.

Tatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na Rękachtatuaż dłoni (2)tatuaż dłoni (3)tatuaż dłoni (4)tatuaż na rękę (5)Tatuaże Na RękachTatuaże Na Rękachtatuaż ręczny (6)tatuaż ręczny (7)tatuaż na rękę (8)Tatuaże Na RękachTatuaże Na Rękachtatuaż na rękę (19)tatuaż dłoni (1)Tatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na Rękachtatuaż na rękę (9)tatuaż na rękę (10)Tatuaże Na Rękachtatuaż na rękę (12)tatuaż na rękę (13)tatuaż na rękę (14)tatuaż na rękę (15)Tatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na RękachTatuaże Na Rękachtatuaż na rękę (16)tatuaż na rękę (17)

Powszechne i nietypowe wzory tatuaży grawerowane na rękach

Na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę, że tatuaże na rękę dla kobiet i mężczyzn są dostępne w wielu wzorach. Z tego powodu nie ma mowy, abyś nie znalazł najlepszego tatuażu pod ręką, który mógłbyś chcieć wygrawerować na swoich pięknych dłoniach. Oto kilka powszechnych i nietypowych wzorów tatuaży, które są wyryte w rękach ludzi na całym świecie:

 • Plemienny projekt – Jeśli nie wiesz, plemienne wzory stały się najbardziej preferowane nie tylko do tatuażu na rękę dla mężczyzn i kobiet, ale także do niektórych innych rodzajów tatuaży na ciele. Dzieje się tak z jednego ostatecznego powodu, a mianowicie z faktu, że plemienny wzór jest niezwykle atrakcyjny, a ludzie z pewnością cię zauważą.
 • Projekt symbolu gangu – Nie tylko dzisiaj, wiele gangów czy organizacji na świecie również używa tatuaży już wcześniej, a zwykle używane przez nich tatuaże to tatuaże na rękach. To ich własny sposób na ustalenie, że dana osoba jest jednym z członków gangu. Niektóre popularne symbole gangów wytatuowane na rękach to kotwica, czaszka i pajęczyna.
 • Kwiatowy wzór – To jeden z najczęstszych wzorów, które ludzie mogą wybrać do grawerowania na rękach. Kwiat oznacza piękno, czystość i miłość, dlatego wiele kobiet na świecie woli go mieć. Mimo to nie oznacza to, że nie jest już świetny dla mężczyzn. Dzieje się tak dlatego, że taki projekt jest niezwykle elastyczny i można go włączyć do innych mniejszych podprojektów, aby wyglądać męsko.
 • Projekt pierścieni na palec – Jednym z jego rodzajów jest tatuaż na kciuk lub palec. Zwierzęta, kwiaty i inne popularne wzory można również wygrawerować na palcach. Jednak, aby wyglądać świetnie i niepowtarzalnie, niektórzy ludzie wybierają wzór tatuażu z ozdobnym pierścieniem. Wielu kochanków lub par na całym świecie ma taki projekt. W rzeczywistości niektórzy z nich mają go jako pierścionek zaręczynowy, zamiast drogich pierścionków wykonanych z różnych kamieni szlachetnych.

ręka-Tatuaż-1

ręka-Tatuaż-2

ręka-Tatuaż-3-650x488

ręka-tatuaż-4

ręka-tatuaż-5

ręka-Tatuaż-6

ręka-Tatuaż-7-650x488

ręka-Tatuaż-8

ręka-Tatuaż-9-650x488

ręka-Tatuaż-10

ręka-Tatuaż-11

ręka-Tatuaż-12

ręka-tatuaż-13

ręka-Tatuaż-14

ręka-tatuaż-15

ręka-tatuaż-16

ręka-tatuaż-17

ręka-tatuaż-18

ręka-Tatuaż-19

ręka-tatuaż-20 ręka-Tatuaż-21

ręka-tatuaż-22

ręka-Tatuaż-23-650x488

ręka-tatuaż-24

ręka-Tatuaż-25

ręka-Tatuaż-26

ręka-Tatuaż-27

ręka-Tatuaż-28

ręka-Tatuaż-29

ręka-Tatuaż-30-650x488

ręka-Tatuaż-31-650x488

ręka-Tatuaż-32

ręka-Tatuaż-33

ręka-Tatuaż-34

ręka-Tatuaż-35

ręka-tatuaż-36

ręka-Tatuaż-37

ręka-Tatuaż-38

ręka-Tatuaż-39

ręka-Tatuaż-40 ręka-Tatuaż-41

ręka-tatuaż-42

ręka-Tatuaż-43

topór

pięknie

niebieski

kolor

złożony

rodzina

granat

tatuaże na dłonie-2

tatuaże na dłonie-4

tatuaże na dłonie-6

tatuaże na dłonie-8

tatuaże na dłonie-9

tatuaże na dłonie-10

tatuaże na dłonie-13

tatuaże na dłoniach-14

tatuaże na dłonie-15

tatuaże na dłonie-16 tatuaże na dłonie-17

tatuaże na dłonie-19

tatuaże na dłonie-20

tatuaże na dłonie-22

tatuaże na dłonie-23

tatuaże na dłonie-24

tatuaże na dłonie-25

tatuaże-ręka-26

tatuaże na dłonie-27

tatuaże-ręka-28

tatuaże na dłonie-29

tatuaże na dłonie-30

tatuaże na dłonie-31

tatuaże-ręczne-32

metal

szturchnięty

rosry

szkielet

czaszka

mały plemienny

zegarek

świat-mapa-tatuaż-projekt-na-ręce1 hand_tattoos_01 hand_tattoos_02 hand_tattoos_03 hand_tattoos_04 hand_tattoos_05 hand_tattoos_06 hand_tattoos_07 hand_tattoos_08 hand_tattoos_09 hand_tattoos_10 hand_tattoos_11 ręcznie_tatuaże_12 ręcznie_tatuaże_13 hand_tattoos_14 ręcznie_tatuaże_15 hand_tattoos_16 hand_tattoos_17 hand_tattoos_18 hand_tattoos_19 hand_tattoos_20 hand_tattoos_21 hand_tattoos_22 ręcznie_tatuaże_23 hand_tattoos_24 hand_tattoos_25 hand_tattoos_26 hand_tattoos_27 hand_tattoos_28 hand_tattoos_29 hand_tattoos_30 hand_tattoos_31 hand_tattoos_32 ręcznie_tatuaże_33 hand_tattoos_34 ręcznie_tatuaże_35 hand_tattoos_36 hand_tattoos_37 hand_tattoos_38 hand_tattoos_39 hand_tattoos_40 hand_tattoos_41 ręcznie_tatuaże_42 hand_tattoos_43 ręcznie_tatuaże_45 hand_tattoos_46 hand_tattoos_47 hand_tattoos_48 hand_tattoos_49 hand_tattoos_50 ręcznie_tatuaże_51 hand_tattoos_52 ręcznie_tatuaże_53 ręcznie_tatuaże_54 ręcznie_tatuaże_55 ręcznie_tatuaże_56 ręcznie_tatuaże_57 ręcznie_tatuaże_58