135 pomysłów na tatuaż z kością kołnierzową dla Ciebie

Chcesz mieć tatuaż, ale nie wiesz, co umieścić? Możemy zrozumieć, dlaczego nie jest to łatwa decyzja. W końcu tatuaże powinny pozostać na tobie przez resztę czasu. Jeśli zdecydowałeś się nosić tatuaż na obojczyku, nasza kolekcja tatuaży na obojczyku może Ci pomóc.

1. Siostra Róża

Pierwsza na naszej liście jest idealna dla sióstr. To kwiatek z napisem „siostra” na łodydze. Użyta czcionka jest dość prosta, ale dobrze układa się na obojczyku. Jeśli zdecydujesz się na ten wzór, możesz wybrać inny rodzaj kwiatu i koloru, ale pomysł na słowo „siostra” powinien zostać zachowany.

tatuaże na obojczyku

 1. Cyfry rzymskie

Innym świetnym pomysłem na tatuaż na obojczyku są cyfry rzymskie. Ten tatuaż wykorzystuje cyfry rzymskie do przedstawienia znaczącej daty lub numeru na obojczyku. Cyfry rzymskie to świetny pomysł, ponieważ lepiej wyglądają na skórze i nadają tatuażowi tajemniczego znaczenia, ponieważ spójrzmy prawdzie w oczy, nie wszyscy potrafią czytać cyfry rzymskie tak szybko, jak czytają standardowe cyfry.

 1. Listy

Ten tatuaż to wyłącznie litery. Te litery mogą oznaczać wiele rzeczy, ale sprawiają, że znaczenie tatuażu jest trochę tajemnicze. Możesz zrobić to samo. Pomyśl o czymś, co odnosi się do ciebie i uzyskaj tylko pierwsze litery, aby zachować znaczenie bardziej tajemnicze, chyba że wybrany zestaw liter, które tuszujesz, jest popularny wśród społeczeństwa.

 1. Ptaki i liście

Jest to dość popularny projekt tatuażu na obojczyku. To jednak nie mniej dobry pomysł na tatuaż. Projekt daje iluzję ptaków odlatujących od drzewa, na którym spoczywały, tak jak ptaki w prawdziwym życiu odlatują, gdy pojawia się nagły dźwięk lub zakłócenia. Znaczenie tego tatuażu jest różne, więc możesz podać własną interpretację, gdy ludzie cię o to zapytają. Możesz także zmienić liczbę ptaków w tatuażu, w zależności od liczby, którą chcesz oznaczyć.

Zobacz także: 112 pomysłów na tatuaż z kotwicą dla początkujących

 1. Skrypt jednowierszowy

Skrypty jednoliniowe są również dość popularne w przypadku tatuażu na obojczyku. Ten tatuaż jest również nieco inny od poprzedniego. Scenariusz jest tu bliższy, do tego stopnia, że ​​może być trudno go odczytać z daleka. Poza tym nie ma innych projektów napisanych skryptem, ale prostota tutaj jest oszałamiająca.

 1. Szczytujący pies

Nasz następny pomysł na tatuaż nie jest ani ciężki, ani głęboki, w przeciwieństwie do większości tatuaży. Ten pomysł na tatuaż jest czysto niewinny i, cóż, uroczy. Jest idealny dla miłośników psów i osób, które po prostu chcą mieć na ciele sztukę bez odważnego lub ciężkiego stwierdzenia. Oczywiście, możesz mieć namalowany tuszem wygląd szczeniaka na obojczyku zamiast tego na zdjęciu.

 1. Oświadczenie

To jest pomysł na tatuaż z obojczykiem. W projekcie niewiele się dzieje, ale te cztery słowa wystarczą, aby pomyśleć i zastanowić się. Czcionka jest również większa niż tatuaż skryptu, a linia jest bardziej pozioma niż ukośna.

 1. Duży i odważny

Jeśli jesteś bardziej obrazową osobą, ten pomysł na tatuaż jest dla Ciebie świetny. Projekt krzyczy o sile i mocy, a szczerze mówiąc, wystarczy złożyć oświadczenie. Czasami jeden taki rysunek mówi więcej niż jakiekolwiek pięciowyrazowe zdanie. Projekt jest znacznie większy niż to, co widzieliśmy do tej pory, ale jeśli naprawdę chcesz mieć przykuwający uwagę tatuaż, z pewnością pokochasz ten.

 1. Oddychać

Lubisz inne języki? Nie ma problemu! Jeśli spojrzysz na nasz następny projekt tatuażu na obojczyku, zobaczysz, że słowa, które zostały napisane, nie są w języku angielskim. W rzeczywistości są włoskie, co nieco przekłada się na „Just Breath”. Całkiem schludny, prawda? Mnóstwo języków jest idealnych do tego rodzaju tatuażu. Jeszcze lepiej, jeśli nie jesteś z kraju anglojęzycznego; możesz użyć swoich rodzimych postaci do tatuażu.

 1. Kwiaty i koza

Ten następny tatuaż ma niesamowity design. Ten rodzaj projektu jest dla osób, które zdecydowały się na posiadanie bardzo widocznego tatuażu przez resztę czasu. Zakrywa cały przód, biegnąc na obojczykach. Kwiaty układają się wzdłuż obojczyka, a koza znajduje się pośrodku. Zwierzę może wydawać się oswojone, ale tutaj wydaje się być bardzo silnym i dzikim zwierzęciem.

 1. Motyle 3D

Innym bardzo popularnym projektem tatuażu są motyle. Nie są też złe dla obojczyków. Wystarczy spojrzeć na motyle na obojczyku w naszym następnym projekcie. Motyle są w 3D. Są tak niewiarygodne, że naprawdę wygląda, jakby na obojczyku spoczywały motyle. Ponadto do projektu dodano imię w kształcie serca, tuż pod motylami, tuż nad sercem osoby.

 1. Wielka Niedźwiedzica

Zafascynowany astronomią? Dlaczego nie uzyskać projektu tatuażu z kosmosu? To jest idea naszego kolejnego projektu. Ten jest dla tych, którzy uważają, że konstelacje są fajne. Wszyscy znają Wielkiego Wozu, a jeśli masz zamiar zrobić sobie tatuaż konstelacji, dlaczego nie bardzo popularnego. Ten projekt jest bardzo prosty, idealny dla tych, którzy wolą prostotę od dużych zdjęć.

 1. Imię i data

Tak więc ustaliliśmy już, że cyfry rzymskie to świetne wzory tatuaży. Nie oznacza to jednak, że standardowe liczby nie mogą być używane do projektowania tatuaży. Dowodzi tego kolejny tatuaż. Imię ważnej osoby jest pisane jako pierwsze, a obok niego widnieje znacząca data.

 1. Strzał Serce

Serce jest również bardzo popularnym projektem tatuażu. Ale następny tatuaż przenosi projekt serca na inny poziom. To bardzo interesujące, że projekt ma prawdziwy wygląd serca. Jest w komplecie ze szczegółami, nawet tętnicami i komorami. Ciekawy wygląd tatuażu dodaje strzała przechodząca przez serce i krew wylewająca się z jego końca. Zdecydowanie stwierdzenie.

 1. Zawsze

Podczas gdy niektórzy tatuują zdanie na obojczykach, inni decydują się na napisanie jednego słowa na swoim. Podobnie jak ten, jedynym słowem na obojczyku jest słowo „zawsze”, które może oznaczać wiele rzeczy. Aby nadać tatuażowi więcej designu, słowu towarzyszą cztery kotwice. Kotwice też mają kilka lub więcej znaczeń, ale najczęściej oznaczają stabilność i siłę.

 1. Ptaki

Tris, ktoś? Ptaków wytatuowanych na obojczyku może nie widać po raz pierwszy w filmie „Rozbieżne”, ale z pewnością stał się później bardziej popularnym tatuażem na obojczyku. Te ptaki są jednak nieco mniej czarne niż te w filmie. Również w tatuażu Tris ptaki oznaczały każdą ważną osobę w jej życiu. Możesz zrobić to samo. Liczba ptaków, które umieścisz na obojczyku, może również reprezentować liczbę ważnych dla ciebie osób lub możesz mieć zupełnie inny powód, dla którego ten wzór został nadrukowany na sobie.

 1. Po prostu róża

Ten tatuaż jest prawdopodobnie jednym z najprostszych w tej grupie. Nie jest to jednak zły projekt. To tylko tatuaż róży, ale szczegóły są całkiem nieźle dopracowane. Kontur jest dobry, a cieniowanie w środku nadaje tatuażowi więcej wymiarów, dzięki czemu wygląda bardziej realistycznie.

 1. “Miłość wszystko zwycięża”

Czy wierzysz w to powiedzenie? Zdecydowanie tak robi mężczyzna na naszym następnym zdjęciu. Jest to dość oczywiste, ponieważ poza tym, że wybrał tę linię do napisania na nim atramentu, umieścił ją również na środku obojczyka pięknie napisaną czcionką. Rozmiar tatuażu też coś mówi. Jeśli w to wierzysz, możesz mieć to samo powiedzenie wypisane na sobie w tym samym miejscu.

 1. Mały kwiat

Widzieliśmy w kolekcji kilka dużych kwiatów, ale ten następny projekt będzie pierwszym z małych. Niewiele się tu dzieje, co czyni go idealnym tatuażem dla początkujących. Możesz go łatwo zakryć, jeśli chcesz, a jeśli chcesz, możesz po prostu założyć coś w rodzaju podkoszulka, aby pokazać swój mały tatuaż z kwiatkiem.

 1. Różowe kwiaty

Wygląda na to, że kwiaty naprawdę są popularnym wzornictwem tatuaży. Projekt tutaj jest z kwiatów, ale z kilkoma liśćmi. Liście są dość ciekawe, bo są tu dwa ich rodzaje. Jeśli przyjrzysz się uważnie kwiatom, zobaczysz, że one również mają szczegóły. Linie w ich wnętrzu nie są czarne, ale nieco różowawe, różniące się od koloru użytego do obrysu.

 1. Kości obroży, klatka piersiowa lub oba?

Nasz następny tatuaż obejmuje nie tylko obojczyki. Jest tak duży, że klatka piersiowa również jest zakryta. Projekt wygląda nieco egzotycznie, a detale w środku sprawiają, że wygląda ciekawiej. Nie ma żadnych słów ani cyfr, które są na nim lub w środku, ale sam rozmiar tatuażu wystarczy, aby zwrócić na siebie uwagę.

 1. Psalm 139:14

Czy istnieje lepszy użytek z tatuażu niż używanie go do wyznawania swojej wiary. Dla tych, którzy znają swoją Biblię aż za dobrze, posiadanie ulubionego wersetu narysowanego na tobie jest bardzo kreatywnym sposobem na pokazanie ludziom, czym jesteś i w co wierzysz. Podobnie jak na tym obrazku, werset służy do pokazania ludzi, w których wierzy w siebie. Kolejną dobrą rzeczą w posiadaniu tego rodzaju tatuażu jest to, że nie wiesz, ile osób, które desperacko potrzebują zachęty, może być nim zainspirowanych.

 1. Daj spokój

Następny tatuaż jest całkiem prosty. To dość bezpośrednia wiadomość dla każdego, kto ją czyta. Ludzie z dużą pewnością siebie mogą mieć ten atrament na sobie, ponieważ tylko nieliczni mogą to zrobić. Mając taką wiadomość, można by założyć, że wiele osób podniesie brwi, gdy ją zobaczy, ale wiele osób może również uznać ją za uroczą.

 1. Szkicowane Kwiaty

Naszym kolejnym pomysłem jest pięknie naszkicowany projekt tatuażu z kwiatami. Szczegóły są tak niesamowite, że wyglądają jak kwiaty narysowane na kartce papieru, a nie tuszem na skórze. Projekt składa się tylko z dwóch kwiatów zwisających z małej łodygi, która układa się wzdłuż obojczyka, ale cieniowanie sprawia, że ​​projekt wygląda wyjątkowo dobrze.

 1. Czerwona róża

Na zdjęciu tatuaż przedstawiający dość dużą czerwoną różę tuż pod obojczykiem. Więc tak, nie jest tak naprawdę NA obojczyku, a bardziej na ramieniu, ale rozmiar róży jest tak duży, że faktycznie zajmuje skórę od ramion do mniej więcej pod obojczykiem. Różany wzór ma tutaj dość klasyczny czerwony kolor, a liście dodają więcej szczegółów z białymi liniami wewnątrz.

 1. Krajobraz

Jest to dość interesujący projekt tatuażu na obojczyk i na pewno nie jest to bardzo powszechny. Widziałeś kiedyś tatuaż przedstawiający rzeźby terenu? Okazuje się, że robią też całkiem niezły projekt tatuażu na obojczyk. Tatuaż tutaj nie jest tak skomplikowany, jak niektóre inne, które widzieliśmy do tej pory, ale wyjątkowość samego obrazu wystarczy, aby umieścić to na liście możliwych pomysłów na tatuaż na obojczyku.

 1. Szybujący ptak

W naszej kolekcji widzieliśmy tatuaże ptaków na obojczykach, ale są to głównie małe ptaki. Ten następny projekt tatuażu jest trochę inny niż te, ponieważ jest po prostu duży z rozłożonymi skrzydłami, jakby szybował. W tatuażu nie ma zbyt wiele cieniowania, ale kontury są całkiem świetne.

 1. Hołd

Ten następny tatuaż wydaje się być hołdem dla kogoś. Nóż naniesiony tuszem wzdłuż obojczyków jest kolorowy, a na ostrzu wygrawerowano imię osoby oraz daty jej urodzin i śmierci. Kości obroży to dobre miejsce na tatuaż, jeśli planujesz oddać komuś hołd, ponieważ jest to również bardzo bliskie sercu.

 1. Nieustraszona Róża

Aby nadać tatuażowi różanemu nieco więcej krawędzi, możesz dodać jedno słowo z boku, tak jak to się robi tutaj, w naszym następnym pomyśle na projekt tatuażu. Słowo to w dużym stopniu opisuje osobę noszącą tatuaż, a „nieustraszony” to całkiem dobre słowo na opisanie siebie. Oczywiście możesz wybrać inne słowo, jeśli uważasz, że lepiej by Ci odpowiadało.

 1. Wstaw wycenę, proszę

Nie wiesz, co umieścić na swoim tatuażu? Dlaczego nie dostać czegoś takiego jak ten tatuaż na zdjęciu? Podczas gdy większość ludzi bardzo ciężko myśli o tym, co napisać na skórze tatuażu, ten następny pomysł na tatuaż zasadniczo pozostawia innym ludziom decyzję, który cytat powinien najlepiej pasować do jego skóry. Chociaż brakuje w nim inspirujących cytatów, które zwykle widzimy na obojczykach, z pewnością tworzy całkiem zabawny i dowcipny tatuaż.

 1. Pozostawia

Chociaż róże i inne rodzaje kwiatów są popularnym wyborem, liście mogą wyglądać niesamowicie również na obojczykach. Liście tutaj są na obu obojczykach, tworząc zrównoważony obraz. Przyglądając się bliżej wnętrzu każdego liścia, można zauważyć, że ich prostota nie oznacza, że ​​brakuje im detali, dzięki cieniowaniu wewnątrz.

 1. Unikalne postacie

Wcześniej widzieliśmy tatuaż z cytatem w innym języku, ale użyte znaki są nadal w alfabecie. Ten podnosi ten pomysł o jeden stopień wyżej, z różnymi znakami naniesionymi na obojczyk. Tatuaż jest bardzo prosty, ale tajemnica kryjąca się za tym, co oznacza, sprawia, że ​​jest bardzo interesujący.

 1. Origami

Origami są dość trudne do wykonania. Jeśli jednak nie jesteś dobry w ich tworzeniu, ale nadal chcesz mieć je gdzieś blisko siebie, dlaczego nie po prostu namalować sobie tatuażu origami? Projekt przedstawia ptaka, wspólny tatuaż na obojczyku, ale ponieważ jest to ptak origami, tatuaż można uznać za bardziej wyjątkowy niż niektóre.

 1. Ja & Ty

Ten tatuaż dużo mówi. Te dwa słowa są bardzo podstawowe i bardzo powszechne, ale wpływ jest inny. To potężny tatuaż, który wiele mówi o sile związku, o każdym związku. Możesz mieć ten rodzaj tatuażu w innym języku, ale nadal o tym samym znaczeniu.

 1. Skrypt dwuwierszowy z motylami

Ten pomysł na tatuaż z obojczykiem jest również napisany w skrypcie, ale nie jest to jednowierszowy. Również umieszczenie tatuażu nie jest dokładnie na obojczyku, ale jest dość blisko. Linia, a raczej linie, jest zaakcentowana trzema małymi czarnymi motylami, które są proste, ale całkiem ładne.