120 puikių dilbio tatuiruočių dizaino ir idėjų

Dilbio tatuiruotės atrodo tikrai stilingai ir moderniai. Jie taip pat puikiai dera su skirtingais stiliais ir gali tikti abiem lytims. Galite paklausti, ar tokia tatuiruotė turi kokių nors trūkumų ar ypatingų savybių? Pabandykime atsakyti į šį klausimą žemiau.

1. Šaunios dilbio tatuiruotės su gyvūnų tema

šaunios dilbio tatuiruotės

Tikriausiai iki šiol nematėte tokio elnio tatuiruotės. Ši tatuiruotė primena paskutinį mūsų matytą filmą apie zombius – galbūt dėl ​​tuščios elnias išraiškos!

2. Išsklaidytos dilbio tatuiruotės idėjos

Ši dilbio tatuiruotė atrodo kaip tipiška rankovių tatuiruotė. Čia yra tiek daug skirtingų dizainų, apimančių rankas! Jei negalite pasirinkti vieno dizaino, tiesiog pasirinkite keletą ir padarykite tai savo dilbio tatuiruotės dizainu.

Dilbio tatuiruotė: pliusai ir minusai

Jei norite sužinoti apie dilbio tatuiruotes, pirmiausia turėtume atkreipti dėmesį į jo minusus:

 1. Tikrai sunku nuslėpti tokią tatuiruotę. Jei jums reikia paslėpti tai savo darbui, turite teikti pirmenybę tik pilnoms rankovėms, o tai paprastai yra nepatogu.

3. Mikrofonas & Rožės

Ar šis tatuiruotės dizainas jums primena karaokės naktis ir klasikinius naktinius klubus? Tai daro mums! Juk gėlės dažnai lydi dainininkų pasirodymus šiose vietose.

4. Šaunios dilbio tatuiruotės vaikinams

Ak, koks geresnis tatuiruotės dizainas būtų būdingas tipiškam „vyriškam žmogui“ dilbio srityje nei kai kurios pusnuogės ponios ir rožės, tiesa? Žinoma, vaikinai norės tokių tatuiruočių – tikiuosi, jo viršininkas neprieštarauja!

5. „Illuminati“ akių tatuiruotė

Kai kurios šaunios dilbio tatuiruotės gali turėti tik paprastą simbolį. Šiuo atveju tatuiruotė turi tik akį, kurios fone yra keletas šviesos spindulių. Ar manote, kad yra kokių nors reikšmių, susijusių su šia tatuiruote??

6. Gėlės Line Art dilbio tatuiruotė

Toks didelis gėlių tatuiruotės dizainas, kaip šis, gali gerai veikti ir kaip nugaros dilbio tatuiruotės! Ne visas dilbio tatuiruotes reikia rašyti taip, lyg jos būtų apvyniotos aplink dilbį.

7. Spalvingi paukščiai ir šakelės

Jei ieškote gražių dilbio tatuiruočių idėjų, išbandykite švelnių spalvų tonų ir gamtos temų dizainą. Ši paprasta dilbio tatuiruotė turi du paukščius, sėdinčius ant šakelės su vaisiais, ir tai tiesiog padarys!

8. Dekoratyvinis narvas, papuoštas vyšnių žiedais

Tai tikrai viena gražiausių dilbio tatuiruočių idėjų, kurios patiks moterims. Švelnūs spalvų tonai, kontrastingas perlas ir įmantriai dekoruotas paukščių narvas tikrai yra tinkamas pasirinkimas moterims!

9. Liūtas su karūna – nugaros dilbio tatuiruotės

Užpakalinės dilbio tatuiruotės reiškia tik tai, kad tatuiruotė rašoma ant dilbio, o ne priekio. Šis liūtas įnirtingai žvelgs į visus žiūrovus iš nugaros!

10. Šešėlinis medis

Norite motinos gamtos tematikos dilbio tatuiruotės idėjų? Kaip apie tokią medžio tatuiruotę? Medžio lapų ir kamieno spiralės modelis yra neabejotinai puikus pasirinkimas dilbio tatuiruotės dizainui.

 1. Kai pasensite, galite prarasti susidomėjimą dilbio tatuiruote. Rašalas, naudojamas tatuiruotėms, gali prarasti spalvų ryškumą ir deformuotis. Būkite tam pasiruošę.

 2. Net ir šiais laikais tatuiruotės darymo procesas yra gana nesaugus. Tačiau visada yra tikimybė, kad adata gali lengvai pažeisti jūsų odą, o jei ji nėra sterili, galite greitai užsikrėsti infekcija. 

Nesijaudinkite: nepaisant to, dilbio tatuiruotės taip pat turi daug pliusų ir privalumų. Tarp jų:

 1. Dilbis yra viena estetiškiausių tatuiruotės zonų. 

 2. Ši tatuiruotė išryškins patrauklią dilbio formą. 

 3. Kiekvienas tatuiruotės stilius ar dizainas puikiai atrodo ant dilbio. 

  šaunios dilbio tatuiruotės

Vienintelis patarimas, susijęs su dilbio tatuiruotėmis, yra toks: Pabandykite priimti teisingą sprendimą. Jei jus valdo emocijos, būkite pasiruošę pavargti nuo pasirinkto eskizo ar norimos vietos.

šaunios dilbio tatuiruotės

Skausmo lygis: dilbio tatuiruotės gavimas ir pašalinimas

Žmonės, norintys pasidaryti dilbio tatuiruotę, klausia, ar skausminga ją pasidaryti. Atvirai kalbant, čia neįmanoma atsakyti. Kaip skausmo lygį galima įvardyti tik atskirai. Mes galime išskirti tik keletą veiksnių, kurie šiuo atveju yra svarbūs:

 1. Pasirinktų paveikslėlių ar eskizų dydis.

 2. Jūsų tatuiruočių meistro patirtis. 
 3. Asmens skausmo slenkstis. 
 4. Odos storis.

 5. Jūsų tatuiruočių skaičius. Jei tai pirmas, skausmo lygis tikrai bus didesnis. 

Kalbant apie tatuiruotės pašalinimo procesą, svarbu paaiškinti, kad nėra išimčių. Tatuiruočių šalinimas yra tikrai skausmingas procesas, nesvarbu, kokią kūno dalį mes imamės.

Šaunios idėjos dilbio tatuiruotėms berniukams ir mergaitėms

Net jei ieškote unikalių dilbio tatuiruotės idėjų, kitos nuotraukos gali būti naudingos. Atkreipkite ypatingą dėmesį į tos ar kitos tatuiruotės prasmę ir tikriausiai jus įkvėps sukurti savo žavingą eskizą. 

Dilbio tatuiruotė: idėjos berniukams

 1. Gamta. Su kelionėmis susijusios tatuiruotės rodo begalinę laisvę žmogaus širdyje. Tai geriausias būdas parodyti, koks esate atviras.

 2. Etniniai motyvai. Etninio stiliaus tatuiruotės yra tikrai šaunios, jei gerbiate tradicijas ir galite su jomis labai gerai susitaikyti.

 3. Laiškai. Kas slepiasi po tatuiruotomis raidėmis? Tik jūs galite atsakyti į šį sudėtingą klausimą. Galite pasirinkti įvairias citatas ar savo įdomias mintis.

 4. Gyvūnai. Tatuiruotės su gyvūnais rodo, kad šis žmogus myli gamtą ir gyvūnus. Kartais tai reiškia, kad vyro asmenybėje yra ypatingų šio ar to gyvūno bruožų – drąsa, pasitikėjimas ir pan.

 5. Kelionės. Aistra naujoms emocijoms, tolimos šalys, įdomios vietos visame pasaulyje. Visa tai paslėpta už skirtingų kelionių simbolių, išsitatuiravusių ant vyro dilbio. 

Dilbio tatuiruotė: idėjos mergaitėms

 1. Etninis. Etniniai motyvai ant moters dilbio simbolizuoja jos tikėjimą super galiomis ar gamtos galia.

 2. Gėlės. Tai tam tikras tipiškas moterų tatuiruotės stilius, parodantis šio asmens nekaltumą ir romantišką prigimtį.

 3. Gyvūnai. Mažas ar didelis gyvūnas ant moters dilbio yra puikus laisvės simbolis. Asmenys, turintys gyvūno tatuiruotę, tikriausiai turi ypatingų jo gyvūno bruožų – klastingumą, grožį, liudytoją ir kt. 

 4. Lankai. Lankas yra puikus būdas papuošti moters kūną. Tai simbolizuoja jos drąsą, seksualumą ir patrauklumą. Paprastai lankai tatuiruojami ne tik ant dilbių, bet ir ant klubų.

Tatuiruotės priežiūra ant dilbio

Jei norite išlaikyti gerą savo tatuiruotės kokybę ir išlaikyti ryškias spalvas, toliau pateiktos rekomendacijos jums bus tikrai naudingos:

 1. Būkite ypač atsargūs pirmąsias 10 dienų po dilbio tatuiruotės. Stenkitės dėvėti tik natūralius audinius ir venkite ilgų rankovių. Be to, šį kartą geriau vengti sportuoti ar eiti į baseinus ar pirtis. 
 2. Nelieskite ir nesubraižykite dilbio tatuiruotės, ypač pirmąsias 10 dienų po jos gavimo. šaunios dilbio tatuiruotės
 3. Naudokite specialų kremą, kuris gali padėti odai paspartinti atsigavimo procesą.
 4. Kiekvieną kartą, kai esate saulėje, būtinai naudokite stiprią apsaugą nuo saulės. dilbio tatuiruotės idėjos
 5. Būkite labai atidūs savo odai: jei skauda ar jaučiatės nepatogiai, paskambinkite tatuiruočių meistrui ir atidžiai paaiškinkite savo problemą. dilbio tatuiruotės idėjos
 6. Jei iš savo tatuiruočių meistro gavote specialių rekomendacijų, vadovaukitės jomis nekreipdami dėmesio! Atminkite, kad nuo to priklauso ne tik jūsų tatuiruotės kokybė, bet ir jūsų sveikata! dilbio tatuiruotės idėjos

Be to, jūsų tatuiruočių meistras turėtų pateikti specialias rekomendacijas, kaip tinkamai prižiūrėti dilbio tatuiruotę. Taigi saugokite juos ir sekite juos, jei nenorite matyti jokių nuostabios tatuiruotės deformacijų.

Įžymybės su dilbio tatuiruotėmis

Kai kurie žinomi žmonės labiau mėgsta dilbį kaip tatuiruotės vietą. Susipažinkime su jų nuotraukomis ir idėjomis:

1. Justinas Timberlake’as.

2. Bradas Pittas.

3. Johnas Christopheris „Johnny“ Deppas.