150 geriausių realistinių rankų tatuiruočių ir dizaino

Rankų tatuiruotė yra neįprastas būdas papuošti savo kūną. Tai labai matoma zona, todėl turėtumėte gerai pagalvoti, jei norite pasidaryti tokią tatuiruotę. Pažvelkime į kai kurias specialias rankų tatuiruočių ypatybes, kurios padės jums priimti tokį sunkų sprendimą.

rankų tatuiruotės

Rankų tatuiruotė: pliusai ir minusai

Ranka yra tikrai unikali vieta tatuiruotėms: jei ketinate ją gauti, kad būtumėte pasirengusi ir vėliau sulaukti daug dėmesio. Ši tatuiruotė parodys, kad esate drąsus ir įdomus žmogus. Be to, jis turi keletą kitų privalumų:

 1. Rankų tatuiruotė labai nesideformuoja. Net ir senstant, spalva ir dydis išlieka beveik tokie patys kaip tada, kai buvo nauji. 

  rankų tatuiruotės

  rankų tatuiruotės

  rankų tatuiruotės

 2. Ši nuotrauka atrodo tikrai gražiai ir gali pabrėžti jūsų rankos grožį, pavyzdžiui, ilgus pirštus. 

 3. Kaip jau minėjome aukščiau, tai tikrai neįprasta ir unikali tatuiruotės vieta. Jei esate pavargę nuo klubo ar dilbio tatuiruočių, tai turėtų būti jūsų pasirinkimas! 

Tačiau čia yra ne tik pliusai. Turime išsiaiškinti, kokius minusus galima nustatyti norint pasidaryti tatuiruotę ant rankos:

 1. Tai labai matoma vieta, kurios beveik neįmanoma paslėpti. Jei dirbate sferoje, kurioje žmonėms neleidžiama dėvėti laisvo stiliaus drabužių, tai nėra jūsų variantas. 

 2. Rankų tatuiruotės atrodo šauniai, jei esate jaunas. Kai esate senas, jis gali prarasti savo patrauklumą. 

  rankų tatuiruotės

 3. Gana sunku pasirinkti tikrai pritaikytą eskizą. Esmė ta, kad jūs neturite daug vietos savo idėjoms įgyvendinti.

  Peržiūrėkite ir palyginkite visus jums priimtinus pliusus ir minusus. Jei kuo nors abejojate, jums būtų geriau nedaryti rankos tatuiruotės, nes toks sprendimas turi būti pagrįstas. 

  rankų tatuiruotės

Nustatykime skausmo lygį

Gerai, jei tikrai nusprendėte pasidaryti rankos tatuiruotę, tikriausiai galite būti suglumę dėl galimo skausmo lygio. Čia nėra atsakymo. Esmė ta, kad yra daug veiksnių, turinčių didelę įtaką. Pažvelkime į juos:

 • Savo skausmo slenkstis; 
 • Jūsų tatuiruočių meistro patirtis; 
 • Jūsų rankos tatuiruotės dydis ir dizainas:
 • Jūsų odos storis. 

Tas pats yra ir su tatuiruotės pašalinimo procesu. Atkreipkite ypatingą dėmesį, kad apskritai skausmingiau pašalinti tatuiruotę nei ją pasidaryti. Taigi jūs turite būti 100% tikri dėl savo sprendimo.

Geriausios idėjos rankų tatuiruotėms berniukams ir mergaitėms

Kitos nuotraukos gali jus įkvėpti, jei vis dar ieškote geros rankos tatuiruotės idėjos. Atidžiai perskaitykite kiekvieno prasmę.

Rankų tatuiruotės: idėjos berniukams

 1. Genčių stiliaus tatuiruotė. Vienas iš labiausiai vyriškų tatuiruočių stilių. Tai puikus būdas išsiaiškinti savo pasitikėjimą ir jėgą. 

 2. Gėlės. Netipiška žmogui, bet vis tiek šaunu. Tai gali pabrėžti jūsų romantiškumą ir jūsų tikruosius jausmus. 

 3. Laikrodžiai. Jei norite parodyti savo ypatingą filosofiją ir išmintį, laikrodžiai kaip rankų tatuiruotė yra puikus pasirinkimas. 

 4. Laiškai. Vienas iš geriausių dalykų jūsų rankai. Laiškai yra gana maži, jei kalbama apie kompoziciją, tačiau tuo pat metu galite į juos įdėti daug. Skirtingos citatos, idėjos, mintys – ko tik norite ir mėgstate. 

 5. Gyvūnai. Ar turite savo dvasinį gyvūną? Jei jūsų atsakymas yra neigiamas, tai puikus laikas jį rasti. Koks gyvūnas pakankamai aiškiai atspindi jūsų asmenybę? 

Rankų tatuiruotė: idėjos mergaitėms

 1. Gyvūnai. Tai geriausias būdas parodyti, kokia stipri yra jūsų meilė gyvūnams ir gamtai. Kad ir kokį tatuiruotės stilių pasirinksite, jo prasmė bus tikrai gili. 

 2. Gėlės. Graži moteriška atsigavimo, pavasario ir naujo gyvenimo simbolis. Taigi, už jūsų gėlių gali būti paslėpta tikrai išmintinga filosofija. 

 3. Skirtingi simboliai. Jei jums patinka įvairūs simboliai ir negalite pasirinkti tik vieno, tai kodėl gi ne gauti juos visus? Tai šauni idėja, kuri padės jums įdėti daug gilių minčių ir idėjų tik ant mažos rankos. 

 4. Laiškai. Skirtingos kalbos ir šriftai, šaunios idėjos ir mintys. Tai viskas, ką galima paslėpti raidėse ant rankos. Tiesą sakant, tai yra viena iš labiausiai paplitusių moterų rankos tatuiruotės idėjų. 

 5. Drugelis. Geriausia drugelio prasmė yra laisvė. Drugelis ant rankos parodys, kad esate mąstantis ir atviras žmogus, galintis priimti labai išmintingus ir pagrįstus sprendimus.  

Padėkite savo kūnui ir odai tinkamai atsigauti

Turbūt blogiausias tatuiruotės darymo procesas yra jos atsigavimas. Įsivaizduokite, pirmiausia sugadinate odą specialiu rašalu ir adata, o tada ieškote lengvo atsigavimo. Bet jei nepadėsite savo odai ir kūnui, galite tiesiog prarasti ne tik savo tatuiruotės kokybę, bet ir sveikatą. Jei norite išvengti tokių sunkumų, vadovaukitės šiomis rekomendacijomis:

 1. Po tatuiruotės 7-10 dienų nesportuokite ir neikite į baseiną. 
 2. Būkite labai atsargūs su pažeista oda! Stenkitės jo neliesti ir nesubraižyti! rankų tatuiruotės
 3. Naudokite tik minkštus ir natūralius audinius. Ypač jei turite alergiją. 
 4. Jei kyla problemų dėl atsigavimo proceso, pasikalbėkite su savo tatuiruočių meistru ir atidžiai paaiškinkite savo situaciją.

Jūsų meistras turi pateikti specialias rekomendacijas, kaip tinkamai pasirūpinti tatuiruote. Laikykitės visų jų ir tikrai išvengsite problemų!

Įžymybės su rankų tatuiruotėmis

Kai kurie žinomi žmonės nebijo parodyti savo rankų tatuiruočių! Jie yra:

1. Gary Allanas. 

2. Rihanna.

3. Zacas Efronas.