150 išskirtinių motinų tatuiruočių idėjų vyrams ir moterims

Dažnai susiduriame su porų tatuiruotėmis, kurios nori parodyti savo gilią meilę ir ypatingą ryšį vienas su kitu, pateikdami tuos pačius eskizus ir vaizdus.

Bet ką daryti su tuo žmogumi tavo gyvenime, kuris visada bus šalia tavęs, kad ir kas bebūtų? 

Svarbą motina kiekvieno žmogaus gyvenime sunku apibūdinti, ypač kai kalbama apie mamos ir dukters santykius.

Štai kodėl motinos ir dukros tatuiruotės tapo populiarios šeimose. 

Ką reiškia motinos tatuiruotė?

Amžinas ryšys tarp motinos ir dukters dažnai randamas meno pavidalu.

Ir tokios gražios tatuiruotės neturi jokios kitos prasmės, kaip parodyti gryną meilę, atsidavimą, palaikymą bet kokioje situacijoje, nes motina, jos dukra, bus pats brangiausias žmogus.

Nors dukra parodo savo dėkingumą ir stengsis padaryti viską, kad mama didžiuotųsi. 

Motinos ir dukters tatuiruotė yra dar vienas būdas ar forma, padedanti parodyti ryšį tarp šių dviejų moterų, kurios visada bus vieningos. Tai daro šiuos santykius ypatingus.

Kokie yra labiausiai motinos tatuiruotės Įprasti dizainai?

Motinos ir dukters tatuiruotėms nėra jokių konkrečių eskizų ar vaizdų, jie gali būti maži arba dideli ir suprojektuoti pagal bet kokius galimus modelius. 

Svarbiausia parodyti ryšį ir stiprų ryšį tarp motinos ir dukters.

Bet, žinoma, vis dar yra daugiau mėgstamų nuotraukų, kurios išpopuliarėjo per tą laiką, ir išskirtinės, ir moteriškos. Dizainus galima suskirstyti į dvi kategorijas. 

Klasikinis:

  1. Begalybės širdies tatuiruotės: mėgstamiausia tatuiruotė, kurią pasirinko mama ir dukra, amžinybės ir meilės simbolis viename. Tai taip pat reiškia pagarbą, kuri išliks amžinai. 
  2. Dėlionės dalys: šių eskizų dizainas ir dydis gali skirtis, tačiau visas vaizdas turėtų būti prasmingas tik tada, kai abi moterys stovi viena šalia kitos. Tokiu būdu jie vienas kitą papildo ir parodo, kad yra išbaigti tik būdami kartu. 
  3. Ying Yang modelis: dar vienas klasikinis ir tradicinis įvaizdis, egzistuojantis jau šimtmečius. Moterys vėl pasirenka šį simbolį, norėdamos pabrėžti prasmingą ryšį ir tai, kaip stipriai joms reikia viena kitos. 

Neįprasta:

  1. Tatuiruotės su kulkšnies apyrankėmis: šios mažos, bet elegantiškos tatuiruotės abiem moterims turėtų būti daromos lygiai taip pat ir reiškia tikrą, besąlygišką meilę viena kitai. 
  2. Japonijos meno tatuiruotės: būkite atsargūs darydami šią tatuiruotę, nes iš pradžių inicialas pasakys „mama ir„ dukra “, bet japoniškai, todėl būkite ypač atsargūs tikrindami rašybą ir prasmę. 
  3. Raktų ir spynų tatuiruotės: šis dizainas gali papildyti vienas kitą, pavyzdžiui, mama taiko spynos tatuiruotę, o dukra turi raktą. Toks eskizas taip pat reikš, kokia vieniša ir nepilna mama yra be dukters, raktas į jos laimę. 
  4. Dramblys ir kūdikis: jis taip pat tapo vienu mėgstamiausių motinų ir dukterų dizainų, nes vaizdas nėra didelis, bet mielas. Dizainas skiriasi, tačiau labiausiai paplitęs yra dramblio motinos, laikančios savo kūdikio kamieną, nuotrauka.
  5. Nors visada galite siekti kažko unikalaus ir nepaprasto, sukurdami savo įvaizdį, kurį supranta tik jūs du, arba kokį prasmingą ir mielą užrašą. 

Tai gali būti vaikystės atmintis arba įvykis. Tatuiruotė yra ypatinga taip pat, kaip ir motinos ir dukters santykiai.

Motinos tatuiruotės vieta

Nors kai kurie žmonės mano, kad tatuiruotės vieta tikrai nesvarbi, būtų logiškiau ją pastatyti toje pačioje kūno dalyje abiem moterims. 

Taip parodysite savo tapatybę ir panašumą, taip pat mamos ir dukters tatuiruotė atrodys natūraliau ir suprantamiau. 

Motinos ir dukros tatuiruotės tampa vis populiaresnės, o tai yra visiškai neįtikėtina, kaip keičiasi pasaulis.

Ar net įsivaizduotumėte prieš keletą metų, kad paprašytumėte mamos pasidaryti tatuiruotę tik sau, net nedrįsusi pasiūlyti abipusės? 

Tokios tatuiruotės tampa socialiai priimtinos ir be to vertingos. 

Tiesiog pažvelkite į tokias įžymybes kaip Julia Roberts, kurios vaikų vardai užrašyti Angelinos Jolie gale, kuri nerizikavo įrašyti visų vaikų vardų, bet pasirinko protingesnį būdą ir pažymėjo geografines koordinates jų gimimus?

angelina-tattoo-zoom

Tėvo įžymybės yra daug aktyvesnės, rūpinasi savo dukterimis ir sūnumis, tokiais kaip Johnny Deppas ar Sylvesteris Stallone.

Tėvų ir vaikų santykiai yra tikrai ypatingi, o mama ir dukra yra tikrai kažkas unikalaus ir brangaus, nepakaks žodžių ar tatuiruočių, kad išreikštų jų svarbą.

30 geriausių motinos tatuiruočių eskizų