Daugiau nei 150 raidžių tatuiruočių, užpildytų prasme ir įkvėpimu (2020 m.)

Kūno dekoravimas gražiais tatuiruočių dizainais tapo šiuolaikine tendencija, ypač kai eskizas turi tam tikrą reikšmę. Tarp daugybės eskizų ir dizainų, raidžių tatuiruotės tapo gana garsus, tarnaujantis kaip tvirta motyvacija jums ir aplinkiniams žmonėms.

Tatuiruotes su raidėmis galima daryti įvairiais stiliais: nuo švelnaus ranka rašyto iki vėsių minimalistinių spaudinių, priklausomai nuo frazės ar citatos ir derinant su likusia kūno dalimi..

Kodėl verta rinktis raidžių tatuiruotes

Kaip rodo praktika, nėra geresnio būdo išreikšti savo jausmus ir asmenybės bruožus nei rašant tatuiruotes ar citatas.

Tai yra vienas iš veiksmingų būdų priminti sunkius laikus, kuriuos žmogus turėjo išgyventi, arba atvirkščiai – sugrąžinti laimingus prisiminimus. 

Vienas didžiausių tokių tatuiruočių privalumų yra tai, kad vargu ar kada nors sutiksite tą patį dizainą ant kieno nors kito kūno. Galite išreikšti savo individualumą sudėtingomis raidėmis ir unikaliomis citatomis. Kiekvienas žmogus, taikydamas tokią tatuiruotę, pateikia savo prasmę.

Dažniausiai naudojamos tatuiruočių raidžių kalbos yra šios:

 • arabiškas 
 • Lotynų kalba 
 • Anglų 
 • Japonų 

Kalbant apie berniukus, kurie pasirenka tokį tatuiruotės dizainą, daugeliu atvejų toks noras paaiškinamas beprotiška meile vienai iš legendinių muzikos grupių ar sporto komandų.

Tačiau yra vyrų, kurie nori rašyti vaiko vardus, kaip tai daro daugelis įžymybių.

Kita vertus, moterys yra jautresnės būtybės ir linkusios naudoti filosofinius eskizus, nešdamos prasmingas citatas ir frazes.

Raidžių tatuiruotės skiriasi ne tik pasirinkta kalba, bet ir taikymo technika.

Raidžių tatuiruočių metodų tipai:

 1. 3D raidės 
 2. Įprastas juodas grafinis tekstas 
 3. Senojo anglų stiliaus spauda 
 4. Pleišto rašymas 
 5. Arabiškas raštas 

Kai nuspręsite tikslią frazės ar sakinio idėją ir dizainą, jūsų galvoje iškart iškyla klausimas, ant kurios kūno dalies pasidaryti tokią tatuiruotę. 

Vyrai mieliau deda didelio masto tatuiruotes:

 1. Skrynios
 2. Rašymas atgal

 3. Pečių tatuiruotės
 4. Pečių ašmenys 

Bet viskas, žinoma, priklauso nuo raidžių ilgio, dydžio ir formos. 

Tačiau moterys nori mažesnio, labiau moteriško tatuiruočių dizaino, kuris gali tilpti:

 • Riešai 
 • Čiurnos 
 • Pirštai 
 • Kaklas 
 • Arba apatinė nugaros dalis 

Jei pasirinkote ilgą citatą ar frazę, geriausia vieta būtų šonkauliai arba nugara. Pavyzdžiui, Megan Fox turi gražią citatą, sukurtą senosios anglų kalbos rašmenimis kairėje šonkaulių pusėje.  

Rašytinės tatuiruotės paprastai nėra skausmingos, tačiau viskas priklauso nuo kūno dalies, kurią taikote. Švelni riešo oda ar vidinė rankos pusė gali pridėti emocijų puokštę.

Raidžių tatuiruočių tipai

Priklausomai nuo prasmės, šį tatuiruočių stilių galima suskirstyti į šiuos tipus:

Meilės raidžių tatuiruotės. Nesvarbu, kurią kūno dalį ši tatuiruotė papuoš, ji visada sušildys jūsų širdį. 

Rihanna ant vieno piršto priminė „meilę“. 

Šeimos tatuiruotės raidėmis. Tiek vyrai, tiek moterys mėgsta palikti savo kūno pėdsakus vaikų vardai, kaip Davidas Beckhamas. 

Filosofinės tatuiruotės. Mėgstamiausias merginų stilius, kuris bando išreikšti savo emocijas ir jausmus prasmingomis filosofinėmis citatomis, dažniausiai paimtos iš Lotyniškos frazės.

Kaip pasirinkti raidžių tatuiruotės stilių?

Geriausias būdas pasirinkti tatuiruotės raidžių stilių ir techniką yra žiūrėti į žmonių, kurie jau padarė tokį eskizą, nuotraukas. Taip turėsite geresnę viziją, kaip tai atrodys realybėje.

Tačiau nerekomenduojama rinktis mažų šriftų ir plonų linijų, kurios yra per arti viena kitos. Tatuiruotės per tam tikrą laiką linkusios šiek tiek neryškėti, ir tokie raidžių eskizai ilgainiui gali virsti neįskaitoma ilga dėme.

Tatuiruotės raidėmis yra turbūt tiesiausias būdas parodyti tatuiruotės prasmę. Nors skirtingos nuotraukos ir eskizai tik parodo, ką gali reikšti dabartinė tatuiruotė, citatos ir frazės tai pasako garsiai.

Jie atrodo nuostabiai tiek vyrų, tiek moterų kūnuose, ir tikriausiai todėl šis stilius tampa mėgstamiausiu.