108 karūnos tatuiruotės dizainai karaliui ir karalienei

Ar ten yra karaliaus ir karalienės sūpuojančios karūnos tatuiruotės? Turime 108 kronų sąrašą, kuris apvers jūsų kaktą aukštyn kojomis. Norėdami dėvėti karūną, turite būti karališkas, o geriausia tatuiruotė su karūna yra ta, kad jie nenukris, kai paimsite lanką. Karūnos tatuiruotės yra simbolis, kad esate žaidimo viršūnėje ir visada siekiate daugiau. Jie taip pat gali reikšti betono džiunglių karalių ir karalienę. Atsipalaiduokite, susitvarkykite ir slinkite per šią karališką nuostabių karūnos tatuiruočių šventę.

Šlaunies karūnos tatuiruotė

Kiek dabar valandų? Atėjo laikas pasidaryti karūną ant laikrodžio ant šlaunies ir kodėl neįmesti ten rožių.

Krūtinės karūnos tatuiruotė

Tai nuostabi krūtinės karūnos tatuiruotė su sparnais. Dailininkas atliko kūrinio smūgį. Sparnai susideda iš labai sudėtingo darbo.

Karūnos tatuiruotė ranka

Kas yra džiunglių karalius? Šis vaikinas yra! Sūpuojantis karūną ant rankos nešiojantis liūtas kaip vyriausias žmogus. Liūtas yra tikras džiunglių karalius. Išdidus žvėris, kuris niekam neatima.

Už ausies vainiko tatuiruotė

Už ausies yra šauni vieta mažai tatuiruotei. Ši ponia turi teisingą idėją su šiuo puikiu karūnos tatuiruotės pavyzdžiu. Aš nežinau apie violetinę ir rausvą spalvą. Tai atrodo kaip mėlynė.

Spalvinga karūnos tatuiruotė

Tai unikalus vainiko tatuiruotės vaizdas. Atrodo nuostabiai. Kaip molbertas dažų buvo išsiliejęs ant šio žmogaus kūno, kur dedama jo karūnos tatuiruotė.

karūna-tatuiruotė

Dilbio karūnos tatuiruotė

Čia yra graži ir paprasta karūnos tatuiruotė su nuostabiu linijiniu piešiniu. Tatuiruotės visada turi būti didelės ir įmantrios, kad atrodytų nuostabiai. Kartais geriausia yra paprasta.

Krūtinės karūnos tatuiruotė

Aukščiau pateikta tatuiruotė yra dar viena trenksminga krūtinės tatuiruotė, kurioje yra visos vaivorykštės spalvos. Menininkas atliko puikų darbą ir nusipelno tam tikrų rekvizitų.

Mamos ir tėčio karūnos tatuiruotė

Dieve! Šis žmogus turi tikrai mylėti savo tėvus, kad pasidarytų tatuiruotę mamai ir tėčiui. Manau, jie padarė gerą darbą augindami savo vaikus. Išskyrus tatuiruotę. haha. Jks.

Antspaudas Karūna Tatas

Tai šaunus mažas karūnos tatas, primenantis antspaudą, kurį gautumėte mokykloje. Ši ponia turėjo būti gera mergina ir už gerus darbus buvo pažymėta. Tai paprasta ir naudinga.

Riešo karūna Tatas

Aš myliu riešo tatuiruotę. Tai tobula vieta, jei norite būti šiek tiek lauke, bet tuo pačiu metu diskretiškai. Tai gali pakenkti velniškai, bet pagalvokite apie tai kaip apie tvirtumo išbandymą.

„Snus Box“ karūnos tatuiruotė

Aukščiau pateikta tatuiruotė yra ant snus dėžutės. Kas gali būti „snus“ dėžutė? Tai vadinama todėl, kad iš ten šnopuojate švedų uostomą tabaką.

Karališkasis iždas

Na, užrakink mane ir išmesk raktą. Šioje tatuiruotėje yra visi varpai ir švilpukai. Tai gali reikšti, kad jei norite būti mano princas, pirmiausia turite rasti mano širdies raktą. Nepriklausomai nuo to, ką reiškia tatuiruotė, tai šauni tatuiruotė.

„One Love Crown“ tatuiruotė

Garsūs Bobo Marley žodžiai. Meilė yra viskas, ko mums reikia, kad užkariautume pasaulį. Vienas meilės kūdikis. Viena meilė.

Negyvosios karūnos tatuiruotės diena

Ši Meksikos įkvėpta mirusiųjų tatuiruotės diena yra tikras smūgis. Man patinka spalvos ir brangakmeniai kaukolių akyse yra malonus prisilietimas.

Klubo karūnos tatuiruotė

Ši tatuiruotė yra gana klubinė. O, tas pokštas buvo baisus. Nuo pradinės mokyklos nenaudojau romėniškų skaičių. Jei žinote, koks tai numeris, palikite komentarą komentarų laukelyje ir galite laimėti prizą arba ne. Viskas priklauso nuo to, kokia nuotaika esu.

Šviežia Belair tatuiruotės karūna

Šis yra kuo šviežesnis. Ant jo vis dar yra plastikinė plėvelė. Ar patikėtumėte manimi, jei pasakyčiau, kad esate mano širdies karalienė? Ar galite pajusti mano meilės šurmulį?

Rankos karūnos tatuiruotė

Šis yra gerąja prasme šiek tiek eskizinis. Man patinka vaikiškas rašymas ir švelnus kontūras. Jei kas nors žino, ką sako tatuiruotė, paspauskite mane komentarų laukelyje. Man įdomu sužinoti.

Blauzdos karūnos tatuiruotė

Ši tatuiruotė yra pabaisa. Pantera su karūna ir karoliai su sparnais. Jis leistų liūtui paleisti pinigus, kad jis taptų džiunglių karaliumi. Menininkas tikrai padarė puikų darbą su detalėmis ir įvaizdžiu.

Kaukolės karūnos tatuiruotė

Kokia šauni tatuiruotė? Kaukolė, dėvinti karūną. Tai karalius Louie ir jo žmona negalėjo pakęsti, kad jis buvo palaidotas be jo karūnos. Na, galbūt, bet tai yra tatuiruočių grožis. Galite sukurti savo pasakojimą. Kaip ir šių dienų žiniasklaida.

Šoninė kūno karūnos tatuiruotė

Čia yra nuostabi šoninė kūno karūnos tatuiruotė. Jis didžiulis ir atrodo labai šauniai. Tatuiruočių meistras tikrai padarė gerą darbą.

Didelės kaukolės karūnos tatuiruotė

Oho! Šis yra baisus. Man ypač patinka, kaip menininkė naudojo rožinę ir baltą spalvas, kad tikrai atgaivintų tatuiruotę. Detalė yra labai sudėtinga ir turėjo užtrukti ilgai konkuruoti. Gero darbo visiems dalyvaujantiems.

Bicepso karūnos tatuiruotė

Klasikinis erškėčių vainikas. Erškėčių vainikas nuo seno buvo krikščioniškosios kultūros ikona. Jėzus juos dėvėjo, kai buvo nukryžiuotas. Nemanau, kad tai buvo jo pasirinktas galvos apdangalas, nors galiu klysti. Nesu taip supratusi religijos. Jei žinote, parašykite mums eilutę komentaruose.

Jo ir jos karūnos tatuiruotė

Kas gali būti geresnis būdas parodyti meilę nei karūnos tatuiruotė ant riešų. Tai šauni idėja. Manau, kad galėčiau pasiūlyti savo merginai. Tai gali turėti neigiamą poveikį, ir ji gali jausti spaudimą santykiuose ir išmesti mane.

Deimanto ir karūnos tatuiruotė

Akivaizdu, kad tai yra baleris. Karūna yra karaliaus ir deimanto simbolis, reiškiantis, kad šis vaikinas turi brangakmenių, kad priverstų jį valdyti pasaulį. Tatuiruotė buvo atlikta gražiai.

Jos karaliaus karūnos tatuiruotė

Šis vaikinas yra kažkieno karalius. Įdomu, ar ji jį ištvėrė, ar jis mano, kad jis yra kažkoks ponios vyras. Liūto veido detalės yra nuostabios. Jei pažvelgsite atidžiau, liūtas verkia. Įdomu, kas nutiko vargšui liūtui. Paskelbkite mus komentaruose, jei turite nuostabią istoriją apie liūtą.

Rankos karūnos tatuiruotė

Oho! Didinga pelėda ant didingo galvos apdangalo. Tada, kai kyla abejonių, įdėkite ten ir rožę. Tai tikrai tam tikro meninio meno demonstravimas.

Karūnos rankovių tatuiruotė

Puikus Scottas Betmenas. Tai viena didelė ir drąsi tatuiruotė. Taip tamsu, o detalės tiesiog stulbinančios. Man patinka, kaip menininkas apverčia spalvas ir naudoja daugiausia juodą.

Pectoral Crown tatuiruotė

„Peck“ tatuiruotės yra puikios. Jie dar geresni, jei turite padorų kūną. Šis vaikinas turi bent gražius spenelius. Plaukai yra vyšnia ant torto.

Karūnos tatuiruotės dizainas

Visada smagu susikurti savo tatuiruotę. Jūs paimate geriausius visų tatuiruočių elementus, kurie jums patinka šiame sąraše, ir sujungiate juos, kad sukurtumėte vieną aukščiausią visų tatuiruočių karalių.

Tatuos kojos karūna

Kas, po velnių, yra Liliana? Tai tikrai nesvarbu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai grožėtis puikiu meno kūriniu, kuris yra tiesiai prieš jūsų akis.

Stuburo karūnos tatuiruotė

Stuburo tatuiruotės atrodo šauniai, jei gerai atliktos. Visada apsimoka sukurti tokį, kuris atitiktų kūno kontūrą. Jei pasidarysite stuburo tatuiruotę, ji turėtų nusileisti per stuburą. Todėl tinka šiai sričiai. Apvalios tatuiruotės puikiai atrodo ant peties ir užpakalio.

Prieš ir po karūnos tatuiruotės

Tai šiek tiek prieš ir po šūvio. Puiku matyti tatuiruotės progresą. Jie pradeda atrodyti paprasti, tačiau šešėliai tikrai viską sujungia. Galutinis rezultatas – graži liūtė, dėvinti karūną.

Plaukuota krūtinės ir karūnos tatuiruotė

Šiam vaikinui tai vyksta. Bandana. Patikrinti. Plaukuota krūtinė. Patikrinti. Tatuiruotės. Patikrinti. Jei būčiau moteris, šis vaikinas ilgiau nebūtų vienišas. Jei matytumėte likusią paveikslėlio dalį, aš tikiu, kad jis dėvėtų pumpurus.

„Badass Crown“ tatuiruotė

Tai viena baisi tatuiruotė. Jame yra visi tvirtumo elementai. Karūna padaryta tikrai gerai. Atrodo, kad jis spindi nuo odos. Ta kaukolė yra vienas laimingas berniukas, kuris ant galvos nešioja tokią blizgančią karūną.

Karūnos karūnos tatuiruotė

Jums nereikia dėvėti karūnos ant galvos, kai kalbama apie tatuiruotes, jas galite dėvėti bet kur. Ant rankos, ant kulkšnies ir netgi galite nešioti ant veido.

Debesys ir karūnos

Ši tatuiruotė kalba daug. Vieną dieną visa tai bus tavo. Tėvas karūną perduoda sūnui. Tai ne visada yra geriausia idėja, ypač metimų žaidime. Tas mažasis niekšas, kuris buvo karalius, buvo siaubas.

„Crown Tattoo“ kojos nugaros dalis

Padaryti dvi tas pačias tatuiruotes ant kojų užpakalio yra puikus būdas tai padaryti. Mačiau, kad tai padaryta naudojant daugybę skirtingų objektų, tokių kaip lankai ir kaukolės. Jūsų vaizduotė yra vienintelė riba.

Karūnos tatuiruotės tekstas

Man patinka tai, kaip menininkas įtraukė tekstą į tatuiruotės kontūrą. Tai labai kūrybingi stiliai, o linijos yra neprilygstamos. Geras darbas pone ar ponia.

Dramblio karūnos tatuiruotė

Dabar aš viską mačiau. Dramblys, dėvintis karūną. Kas būtų pagalvojęs? Na, šis menininkas tikrai padarė ir kodėl gi ne turėti dramblį, nešiojantį karūną. Galų gale jie yra didingas žvėris. Kokie kiti gyvūnai, jūsų manymu, turėtų dėvėti karūnas. Paspauskite mus komentarų laukelyje.

Piršto karūnos tatuiruotė

Tai puiki vieta karūnos tatuiruotei. Pirštas puikiai tinka mažoms tatuiruotėms, kurioms nereikia daug detalių, pasidaryti. Šie vaikinai turi savo ir jos tatuiruotes. Kaip miela.

Galvos gabalas ant galvos

Tai viena rimtai šauni tatuiruotė. Jame pavaizduota moteris, nešiojanti galvos apdangalą iš liūto. Tai beprotiškas žmogus. Koks čia kūrybingas kūrinys.

Nugaros rankos karūnos tatuiruotė

Šios tatuiruotės karūna yra visiškai nepriekaištinga. Tatuiruočių meistras tai visiškai prikalė. Detalės ir spalvos yra aukšto lygio. Būtų gerai žinoti, kas yra tatuiruočių meistras. Aš norėčiau, kad jie padarytų kitą mano tatuiruotę.

Tatuiruotė po priežiūros

Labai svarbu tinkamai prižiūrėti savo tatuiruotes po to, kai tai buvo padaryta. Tai taip pat svarbu, kaip pasidaryti tatuiruotę, jei norite išsaugoti vientisumą, kokį jis turėjo pirmą kartą gavę. Visada paprašykite savo tatuiruočių meistro instrukcijų, kaip tai padaryti tinkamai pasirūpinkite savo tatuiruote. Pirmąsias kelias savaites turite saugoti jį nuo vandens, kitaip jis nulups ir vėliau teks nusileisti. Taip pat turite išlaikyti žaizdą drėgną, kad šašai nesisluoksniuotų ir su savimi paimtų dalį rašalo. Jūsų tatuiruočių meistras bet kokiu atveju jums pasakys.

Karūnos tatuiruotės gali būti jūsų kita tatuiruotė. Tikiuosi, kad iš sąrašo pasisemėte idėjų ir įkvėpimo. Žinau, kad turiu. Kas bus kitas karalius ar karalienė, norinti pasidaryti tatuiruotę su karūna. Šis sąrašas buvo geras. Visos tatuiruotės buvo geros kokybės. Mes visada norime išgirsti tokių tatuiruočių mėgėjų kaip mes, todėl nesidrovėkite ir parašykite mums komentaruose. Mes norėtume išgirsti jus.