108 riešo tatuiruotės, kurios privers jūsų širdį lenktyniauti

Riešas šiais laikais yra labai populiari tatuiruočių vieta, todėl mes sudarėme geriausių interneto riešo tatuiruočių sąrašą. Žinoma, tai sakant, vieniems geriausia gali būti geriausia kitiems. Viskas dėl suvokimo. Šis sąrašas yra krekingo kūrėjas ir, tikiuosi, rasite nuostabų meną, dėl kurio susilpnės jūsų keliai ir šokinėsite proga atsistoti ant kėdės ir pasidaryti kitą tatuiruotę. Atsisėskite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės slinkimu.

riešo tatuiruotės

Pozityvumo riešo tatuiruotė

Pozityvumas yra žaidimo pavadinimas gyvenime.  Būdami pozityvūs, galite išgyventi sunkius laikus ir pakelti jus į kitą lygį ir už jūsų drąsiausių svajonių fantazijų ribų. Taip pat pusė stiklinės vandens gali atrodyti pusiau pilna, o ne pusiau tuščia. Jums gali kilti klausimas, ar stiklas yra pusiau pilnas, o ne pusiau tuščias. Stiklą inde ir posakį gyvenime galima pakeisti bet kuo, pavyzdžiui, puodeliu ar ąsočiu, o gal net jūsų savigarba. Istorijos moralas yra išlikti pozityviam.

Drugelio riešo tatuiruotė

Senas drugelis. Kas gali atsispirti tiems skraidantiems daiktams, kurie turi visas gražias spalvas? Jie yra gana populiarūs tatuiruočių pasaulyje. Faktas yra tas, kad žmonės mėgsta gražius dalykus. Beveik viskas – nuo žmonių iki papuošalų, drabužių iki gyvūnų ir sąrašas tęsiamas. Kai kas sakytų, kad žiniasklaida iškreipė mūsų supratimą apie gražumą. Nors gamta yra vienas dalykas, kurio negalima pakreipti, ji yra amžinai esanti ir įkvepianti. Jis visada buvo ir bus tol, kol žemė nesprogs nuo to, kad joje yra per daug žmonių.

Meilės švelni riešo tatuiruotė

Šis vaikinas turi tatuiruotę, kuri prisipažįsta apie meilę Haamui. Manau, kad sako Haam. Haam su dvigubu A. Aš taip pat mėgstu kumpį, ypač kumpį, kurį gaunate per Kalėdas. Nėra nieko panašaus į nusiskustytą kumpį nuo kaulo. Dūminis sūrus skonis, kurį patiriate palietę jūsų skonio receptorius, vertas laukti ištisus metus. Man patinka ant skrebučio su garstyčiomis. Kaip tau patinka tavo kumpis. Paspauskite mus komentarų laukelyje ir praneškite mums. Šiam vaikinui tai labai patinka, jis padarė tatuiruotę.

Saulės riešo tatuiruotė

Kas myli saulę? Mes visi esame saulės vaikai ir esame didžiojo magneto, kuris teka per Visatą, užgaidos. Saulė yra mūsų gelbėtojas, mūsų gelbėjimo malonė nuo nakties tamsos. Ir todėl, mano draugai, mes mylime saulę. Tai tęsiasi nuo žmonijos aušros, nes saulė yra atsakinga už būtinų elementų, reikalingų maistui auginti ir šildyti, suteikimą. Saulė tikrai verta tatuiruotės, kad pagerbtų šį auksinį šviesos spindulį.

Saulėgrąžų riešo tatuiruotė

Saulėgrąžos yra dar viena saulės mylėtoja. Šis augalas klesti saulėtomis sąlygomis ir auga link saulės. Vienas negalėjo egzistuoti be kito. Viršuje yra graži saulėgrąžos tatuiruotė ant riešo. Jis turi didelį riebų kontūrą ir labai įdomų centrą, kuris atrodo kaip padaryta naudojant taškinę techniką.

Kompaso riešo tatuiruotė

Kompaso tatuiruotė puikiai tinka, kai pasiklystumėte, galite pažvelgti į tatuiruotę ir rasti savo kelią. Prieš išrandant išmaniuosius telefonus, jūreiviai ir jūreiviai naudojo kompasus. Jie nepasitiki akumuliatoriumi, todėl jie visada veiks. Jie pasikliauja magnetu, kad veiktų ir nukreiptų jus teisinga linkme. Jūs visada galite sekti savo širdies kompasu ir niekada nepasiklysite.

Meilės širdies kompaso tatuiruotė

Aš tikrai nežinau, kas vyksta su šia meilės širdies tatuiruote, bet atrodo, kad kai kurie jūreiviai šoka jo viduje. Tai gali būti nuoroda į pastojimo aktą. Paukščių ir bičių tipo dalykas. Na, sūnau, kai vyras myli moterį, jie eina miegoti ir pagimdo kūdikį. Ši tatuiruotė taip pat galėtų būti laiminga šeima, šokanti ratu, susikibusi už rankų, laimingai eidama per gyvenimą be priežiūros pasaulyje. Tai tatuiruočių grožis. Jie gali būti suvokiami taip, kaip norite, ir tik žiūrovas žino tikrąją prasmę.

Lotoso gėlių riešo tatuiruotė

Lotoso gėlė yra Vietnamo simbolis. Tai reiškia, kad iš nieko gali išaugti kažkas gražaus. Jis taip pat naudojamas jogos kultūroje. Aukščiau pateikta tatuiruotė yra lotoso gėlė ir naudojama graži linija, atliekanti paprastą, bet veiksmingą tatuiruotę.

Angelo riešo tatuiruotė

Angelas ar demonas? Angelai yra išgalvoti personažai, kurie gyvena danguje ir saugo mus. Jie gali būti tikri, bet aš niekada jų nemačiau. Ar matėte angelą? Paspauskite mus komentarų laukelyje ir praneškite mums.

Dumbels ir juostelės

WTF? Tai keistas derinys. Tai atrodo kaip gimtadienio dovana sunkumų kilnotojui ar sporto salės narkomanui. Tatuiruočių grožis yra tas, kad galite gauti viską, ko norite. Ar ši tatuiruotė iš tikrųjų ką nors reiškia, nesvarbu. Kartais tatuiruotės neturi nieko reikšti, jos gali atrodyti tiesiog šauniai, kaip tai daroma aukščiau.

Pelėdos riešo tatuiruotė

Išmintinga sena pelėda, sėdinti ant šio žmogaus riešo, primena jiems niekada neprarasti vilties. Tai geras patarimas. Neturėtumėte prarasti vilties net ir tose situacijose, kuriose atrodo, kad nėra išeities, nes gyvenimas turi tendenciją jus nustebinti, kai to mažiausiai tikitės. Niekada nežinai, kas yra už kampo, nes rytoj nauja diena ir suteiks tau saulę, kuri išves tave iš tamsos ir apšvies tavo kelią į geresnes dienas. Jei jūsų partneris jus apgaudinėja arba jums nesiseka, keiskitės ir stebėkite, kaip ateina geresni laikai.

Barto Simpsono riešo tatuiruotė

Tai Barto Simpsono narkotikų pavyzdys. Iš akių žvilgsnio ir nuo nuolatinės masturbacijos spuogų dėmių ant kelnių galite pasakyti, kad jis pataikė į sunkius daiktus. bomba reiškia, kad jis yra tiksinti laiko bomba, laukianti, kol bet kurią sekundę nustos vartoti per daug narkotikų. Jau praėjo saldus, išdykęs berniukas iš animacinio filmo, kurį mes pažinojome ir mylėjome. Jis nėra tas pats žmogus kaip Bartas, kurį žinojote, kad jį aplenkė narkotikai. Bartas padarė blogą gyvenimo pasirinkimą ir dabar jis yra ant kampo šalia tavęs, duodamas fellatio už smūgį.

Papuošalų riešo tatuiruotė

Brangūs papuošalai yra gražūs, tačiau juos lengva pamesti ar sulaužyti. Jei norite susprogdinti, pasidarykite jį tatuiruotės pavidalu, jokiu būdu negalite jo prarasti ar sulaužyti, nebent, žinoma, pateksite į pėsčiųjų dviračio avariją ir jūsų oda bus nulupta bitumo. Istorija turi pamoką ir moralės. Nevažiuokite dviračiu per greitai, kitaip galite prarasti odą ir savo ruožtu pamesti tatuiruotes.

Klasikinis inkaras

Dreba man mediena, laikas išplaukti į atvirą jūrą. Tada, kai ateis laikas sustoti geroje žūklės vietoje, nusimeskite inkarą ir jis jus sustabdys. Tada galite saugiai mesti valą ir vakarienei pagauti gardžios žuvies. Atrodo, kad šis inkaras turi meilės širdį, kuri galėtų būti jų amžinos meilės simbolis.

Muzika riešo tatuiruotė

Ar tavo sieloje skamba muzika? Taigi šis asmuo daro riešo tatuiruotes. Muzika turi galimybę išvesti jus iš pragaro gelmių ir pakelti į dangų. Muzika gali paguosti ir išgydyti jus tais sunkiais laikais. Kai jaučiatės vienišas, visada galite užsukti į mėgstamus albumus ir atsikratyti kančių, kurias gali atnešti gyvenimas.

Kontūrinė riešo tatuiruotė

Ši tatuiruotė yra gana kieta. Tai paprastas dviejų žmonių eskizas. Manau, kad ir taip yra. Kaip manote, kas tai yra?

Kryžiaus riešo tatuiruotė

Pasirašyk savo vardą mano širdyje, noriu, kad būtum mano kūdikis. Pamiršau, kas dainavo tuos žodžius, bet tai neturi nieko bendra su šia riešo tatuiruote. Tai yra kryžių pora, kuri gali būti susijusi su kažkokiu religiniu dalyku, o gal šis vaikinas turi mesijo kompleksą. Mano draugas, būdamas jaunesnis, patyrė tapatybės krizę, manau, kad tai buvo dėl to, kad ankstyvame gyvenime jis nupliko. Norėdami kovoti su tuo, jis padarė krūvą tatuiruočių ir vieną iš jų erškėčius aplink riešą, kaip Jėzus Kristus nukryžiavimo metu. Dabar jis jų gailisi, bet tada jie buvo solisas, išvedęs jį iš blogos vietos, kurioje jis buvo.

Piktžolių riešo tatuiruotė

Pumpurai, pumpurai ir dar daugiau pumpurų. Mes visi mėgstame gerą dūmą, tad kodėl gi ne pasidaryti tatuiruotę, kuri parodytų jūsų meilę marihuanai. Vieną dieną mes atsigręšime į šiuos metus ir manysime, kad tai yra draudimo era. Tai, kad vyriausybė gali uždrausti gamyklą, kuri žmonijai turi daug naudos, yra nusikaltimas. Dabar jis legalizuojamas visame pasaulyje. Kuo anksčiau, tuo geriau sakau. Piktžolė gali būti vaistas, ji taip pat gali būti naudojama kaip pluoštas drabužiams ir tekstilės gaminiams. Kai kurie sako, kad tai stebuklingas augalas, atsiųstas iš Dievo, o paskui – jėgos ir uždrausti. Legalizuoti.

Bunny riešo tatuiruotė

Čia yra zuikio tatuiruotė iš Alisos stebuklų šalyje. Na, bent jau manau, kad yra. Tikrai taip atrodo. Man patinka tai, kaip menininkas padarė zuikį segmentais, pridėdamas meno kūriniui labai unikalų prisilietimą. Beveik neįmanoma nekęsti zuikių. Jie tokie mieli ir purūs, tačiau kai kuriose kultūrose jie juos valgo. Jei galite sugauti vieną, turėtumėte pabandyti bent kąsti ausis. Girdžiu, jų skonis panašus į šokoladą.

Ar tu esi mano Yang Ying?

Koks puikus jausmas? Ši pora turi tinkamas Ying ir Yang tatuiruotes. Jie nebūtų visiškai be vienas kito. Tai taip pat atspindi visatos atoslūgių ir atoslūgių pusiausvyrą. Šviesa ir tamsa, besikeičiančios formos, geras ir blogas.

Mikės Pūkuotuko riešo tatuiruotė

Senas geras Mikė Pūkuotukas, aš niekada negalėčiau ant tavęs pykti. Net jei pavogėte visą mano medų ir nepalikote jokio. Tai buvo taip erzina, aš gaminau savo rytinį skrebučius ir tepiau sviestą, o tada, kai nuėjau tepti medaus, indelyje neliko nė vieno. Aš nuėjau ir pasibeldžiau į Winne Pūkuotuko duris, ir jis atsiliepė. Aš jo paklausiau, ar jis nepavogė mano medaus, ir jis visiškai paneigė. Kai jis tai pasakė, ant lūpų buvo krūva medaus. Aš neprieštaravau. Jis buvo medaus narkomanas, o kai kurios meškos tiesiog negali sau padėti.

Važiuokite žaibo riešo tatuiruote

„Ride the Lightning“ buvo vienas iš ankstyvųjų „Metallica“ albumų ir vienas iš geresnių, kiek man rūpi, kol jie pasidarė visai kraupūs ir sukūrė tą dokumentinį filmą, kuriame atrodė, kad jie yra niūrios mažos kalės. Žinai tą vieną, manau, kad jis buvo vadinamas kažkokiu monstru. Tai tikrai privertė mažiau galvoti apie juos, bet, manau, nereikėtų vertinti. Šiais laikais taip lengva teisti, nes esame teismų amžiuje. Kiekvienas turi balsą internete ir žmonės gali spręsti kitaip. Pagal slapyvardį ir nebus jokių pasekmių. Dar senais laikais reikėjo šmaikščiai kalbėti apie žmones realiame pasaulyje, o tai galėjo sukelti smūgį į veidą. Pasekmės yra geras dalykas. Jie padeda mokytis ir augti.

„Hello Kitty“ riešo tatuiruotė

Garsioji japonų katė. Ar tai nėra miela tatuiruotė? Kas nenorėtų šios mielos mažos katytės tatuiruotės su peteliškėmis plaukuose? Pasaulyje yra tiek daug „Hello Kitty“ prekių, kurios visos pagamintos iš plastiko. Įsivaizduokite, kiek jos kažkur atsidūrė sąvartyne. Yra visi priemiesčiai ir miestai, pastatyti ant „Hello Kitty“ prekių. Kitą kartą, kai ketinate nusipirkti plastiko šiukšlių, pagalvokite, kur tai baigsis. Labiau tikėtina, kad jis kažkur atsidurs purve ir leiskite man pasakyti, kad jis neskuba biologiškai suskaidyti.

Siuvimo riešo tatuiruotė

Stitchas turėtų būti vienas iš mano mėgstamiausių „Disney“ personažų, nes jis neatitinka įprasto mielojo būdo, daryk geriau. Jis yra svetimas ateivis, kuris turi išmokti elgtis žmonių pasaulyje. Jis išmoksta mylėti savo draugą Lilo ir jie kartu užmezga tvirtą ryšį. Taip pat sukuriama labai šauni tatuiruotė. Koks jūsų mėgstamiausias „Disney“ personažas? Mes norėtume žinoti. Paspauskite mus komentarų laukelyje ir praneškite mums, kas yra jūsų mėgstamiausias personažas.

Plunksnų paukščių riešo tatuiruotė

Šis mažas paukštis skrenda aukštai su kažkokiu augalu burnoje. Tai puiki tatuiruotė, o menininkas padarė nuostabų darbą užfiksuodamas paukštį skrydžio viduryje.

Tatuiruočių priežiūra

Dabar atėjo laikas kalbėti apie tai, kaip prižiūrėti tatuiruotę, kai ji bus baigta. Jūsų tatuiruočių meistras turėtų pasakyti, kaip prižiūrėti savo tatuiruotę. Jei jų nėra, pateikiame keletą patarimų. Laikykite jį nuo vandens, kol jis tinkamai išgydys. Taip pat turėtumėte naudoti drėkinamąjį kremą, kad tatuiruotė neišdžiūtų. Jei jis išdžius, šašai nukris, paimdami brangų rašalą, ir vėliau turėsite paliesti.

Mamos riešo tatuiruotė

Jei tikrai myli savo mamą, pasidaryk tatuiruotę su jos vardu. Šis žmogus tikrai myli savo mamą, kaip matyti iš tatuiruotės ant riešo. Žmonės parodo meilę įvairiais būdais. Kai kurie žmonės perka dovanas, kai kurie tai balsuoja, kiti parodo meilę, o kiti pasidaro tatuiruotes. Kaip tu parodai savo meilę? Paspauskite mus žemiau esančiame komentarų laukelyje ir praneškite mums.

Koks nuostabus riešo tatuiruočių sąrašas. Tai buvo vienas geriausių mūsų sudarytų sąrašų ir tikimės, kad jūs taip pat jausitės. Taip pat tikimės, kad tai suteikė jums idėjų ir įkvėpimo grįžti į kėdę ir pasidaryti kitą tatuiruotę. Aš žinau, kad tai padarė man. Aš rezervuoju susitikimą, kai tik baigiu šią pastraipą. Kokia bus tavo kita tatuiruotė? Mums būtų malonu išgirsti jūsų idėjas, jei norėtumėte jomis pasidalinti.