111 ir daugiau nepaprastų kolibrio tatuiruočių, įkvepiančių jas pasidaryti

Paukščių tatuiruotės yra gana dažnos. Tačiau tarp šių, kolibrio tatuiruotės yra bene populiariausias dizainas. Paprastai jis vaizduoja mažą paukštį, skrendantį.

Bet kodėl tai šiais laikais sulaukia tiek daug dėmesio? Kodėl daugiau žmonių daro tokią tatuiruotę? Šiame įraše bus nagrinėjama tatuiruotės prasmė ir kai kurie dizainai, kurie gali įkvėpti jūsų. Be to, atsakysime į kelis dažnai užduodamus klausimus, kuriuos dažnai užduoda nauji entuziastai.

kolibris-tatuiruotės

Kolibrio tatuiruočių reikšmė

Tatuiruotės gali būti tik jūsų kūno puošmena. Tačiau daugeliui entuziastų tatuiruotės turi reikšmių. Tai gali simbolizuoti dėvėtojo asmenybės dalį. Arba ji gali pasidalinti visa savo istorija viename paveikslėlyje. Beje, kolibrio tatuiruotės taip pat turi savo prasmę.

Tačiau jo reikšmė gali visiškai priklausyti nuo dėvėtojo. Tatuiruotė gali įgyti tam tikrą reikšmę arba dėvėtojas gali suteikti jai savo prasmę. Pavyzdžiui, jie gali tiesiog rasti kolibrius kaip vieną žaviausių būtybių Žemėje, todėl norėjo jį tatuiruoti.

Bet jei jus domina kolibrio tatuiruotė, galbūt norėsite sužinoti jo reikšmę. Kolibriai yra populiarūs daugelyje skirtingų kultūrų. Ir kiekviename iš jų kolibris yra kažko simbolis.

Žemiau pateikiamos dažniausiai pasitaikančios kolibrio tatuiruotės, paremtos skirtingomis kultūromis, reikšmės:

Pietų amerikietis

Daugelis Pietų Amerikos kultūrų asocijuojasi su kolibris kaip gyvenimo simbolis ir net prisikėlimas. Pavyzdžiui, actekai tikėjo, kad jei jie mirs, jie bus reinkarnuoti į šiuos mažus paukščius.

Be to, ši sąvoka taip pat galėjo kilti iš to, kad kolibriai atėjus nakčiai patenka į kančią. Tai yra tam tikras šviesos žiemos miegas, dėl kurio jie atrodo lyg negyvi. Bet jie grįžta į savo įprastą gyvenimą, kai saulė vėl pakyla.

Actekai yra labai susiję su šiuo paukščiu, nes jie papuošė savo kūną paukščio plunksnomis. Autoriniai atlyginimai ir religiniai lyderiai taip pat nešiojo negyvus kolibrius mažuose maišuose ant kaklo.

Kai kurios Pietų Amerikos kultūros taip pat mano, kad kolibriai yra pasiuntiniai, atsiųsti iš dangaus, kad gyvieji gautų naujienas. Remiantis Hopi legenda, kolibriui buvo pavesta nusiųsti žinią iš Žemės, prašant danguje esančių dievų lietaus, kurį dievai įpareigojo.

Tuo tarpu čerokiečiai mano, kad kolibris žmonijai atnešė tabako.

Laisvė

Paukščiai jau seniai siejami su laisve. Nenuostabu, kad daugelis, kurie pasidaro kolibrio tatuiruotę, nusprendžia tai padaryti laisvės simboliu. Paprastai kolibris vaizduojamas skrydžio metu. Jūsų dizainą taip pat gali sudaryti daugiau nei vienas kolibris.

Kitos kolibrio tatuiruočių reikšmės

Kitos reikšmės, susijusios su kolibrio tatuiruotėmis, yra šios:

 • Džiaugsmas
 • Gyvenimas
 • Laimė
 • Laisvė
 • Švelnumas
 • Grožis
 • Transcendencija
 • Reinkarnacija
 • Saldumas (susijęs su jų meile saldžiam žydinčių gėlių nektarui)
 • Greitis
 • Judrumas
 • Slaptumas
 • Sėkmės
 • Draugystė
 • Žaismingumas
 • Energija
 • Gyvybingumas
 • Įveikti sunkius laikus
 • Sunkus darbas
 • Meilė
 • Priežiūra
 • Atrakcija

Įprasti kolibrio tatuiruočių stiliai

Galite gauti skirtingų stilių kolibrio tatuiruotę. Yra genčių dizaino, realistinio, akvarelinio ir minimalistinio stiliaus. Kiekvienas iš jų yra kitoks, ir tai tikrai priklauso nuo jūsų asmenybės ir stiliaus.

Taip pat yra daug kitų unikalių stilių, kuriuos galite pasirinkti. Galų gale raktas į jūsų svajonių tatuiruotę yra surasti puikų menininką, kuris specializuojasi to stiliaus.

Genčių kolibrio tatuiruotės

Jie nėra tokie populiarūs kaip kiti, tačiau tai tikrai vienas stilius, kurį turėtumėte apsvarstyti, jei norite kažko unikalaus ir kitokio.

Genčių tatuiruotės geriausiai žinomos dėl drąsių juodų potėpių. Detalės taip pat skiriasi nuo realaus sandorio. Vietoj to, genčių tatuiruotės naudoja sūkurius ir modelius, kad dizainas būtų detalesnis. Kolibrio tatuiruotė nebūtų kitokia. Nors linijos yra plonesnės nei įprasta, ji vis dar turi tą drąsią gentinę išvaizdą.

Žinoma, kiekvienas dizainas yra unikalus, ypač jei jums padeda geras tatuiruočių meistras.

Realistinės tatuiruotės

Realistinės tatuiruotės yra gana nukentėjusios. Ir tai ne tik kolibrio tatuiruočių dizainas, bet ir kitos realistiškos tatuiruotės, kurias galbūt norėsite pasidaryti. Svarbiausia yra rasti puikų menininką, galintį padaryti jūsų tatuiruotę. Atminkite, kad yra tatuiruočių menininkų, kurie specializuojasi tam tikrų tatuiruočių stilių srityje. Jei tikrai norite padaryti tikrovišką kolibrio tatuiruotę, geriausia susirasti žmogų, kuris specializuojasi tikroviškose tatuiruotėse.

Turėtumėte patikrinti jų portfelį ir pamatyti, kaip gerai jie daro tokio stiliaus tatuiruotes. Be to, turėtumėte atsinešti nuotrauką.

Tikroviškas kolibrio tatuiruotes sunku gauti, tačiau verta skausmo, pinigų ir pastangų surasti geriausią įmanomą menininką.

Akvarelės tatuiruotės

Pastaraisiais metais akvarelės tatuiruotės tampa vis populiaresnės, ypač tarp moterų. Šiame stiliuje naudojamos skirtingos spalvos, dažnai raudonos, mėlynos, violetinės, žalios ir geltonos spalvos, kurios yra apšviestos, kad būtų pasiektas akvarelės efektas. Jis gali būti naudojamas tik kaip dekoracija, kur menininkas seka atsitiktinius akvarelės piešinius.

Taip pat gali būti taip, kaip objektas nupieštas. Paprastai juodo kontūro nėra. Kolibris bus nupieštas geltonu ir žaliu rašalu ir bus subtilių švytėjimų, tarsi jis būtų nupieštas teptuku.

Šios akvarelės tatuiruotės dažnai yra subtilios ir spalvingos, todėl jos yra puikus pasirinkimas moterims.

Minimalistinės tatuiruotės

Minimalistinės tatuiruotės taip pat įgauna pagreitį bėgant metams. Iš esmės šios tatuiruotės neturi daug detalių ir turi daugiau neigiamos erdvės. Jie taip pat gali turėti spalvų, tačiau paprastai juose yra nedaug spalvų paletės.

Minimalistinės kolibrio tatuiruotės dažnai yra mažos ir dažnai yra ant riešo, kulkšnių, kaklo, piršto ar už ausies. Tai gali būti nedideli šių paukščių piešiniai be daug detalių arba geometrinė tatuiruotė, kuri naudoja geometrines linijas ir formas, kad suformuotų tikrąją kolibrio formą.

Dažnas kolibrio tatuiruotės vaizdavimas

Kalbant apie tatuiruotę, iš tikrųjų yra du paplitę kolibrio vaizdai: skrydžio ir maitinimo metu.

Kolibriai geriausiai žinomi dėl savo greičio. Jie taip pat yra vieninteliai paukščiai, galintys skristi atgal. Dažniausiai jie matomi bėgant nuo vienos gėlės prie kitos, kad galėtų maitintis ir apdulkinti. Štai kodėl nenuostabu pamatyti krūvą tatuiruočių, vaizduojančių šiuos mažus paukščius, darančius tą patį.

Galite pamatyti įprastas kolibrio tatuiruotes, kai jos įstrigo skrydžio metu arba maitinasi gėlėmis. Tai taip pat yra priežastis, kodėl gėlės yra dažnas kolibrio palydovas tatuiruočių dizaine.

Įprasta tatuiruotės vieta

Tatuiruotę galite pasidaryti bet kur. Bet jei klausiate mūsų, geriausia pirmiausia apsvarstyti keletą dalykų. Čia yra veiksniai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš nuspręsdami, kur pasidaryti tatuiruotę:

 • Jūsų tatuiruotės ekspozicija
 • Sunkumai po priežiūros
 • Skausmo lygis

Poveikis

Pirma, jūsų tatuiruotės ekspozicijos lygis priklauso nuo to, kiek esate įsitikinęs, kad ją parodysite. Atminkite, kad tatuiruotę turėsite visą likusį gyvenimą. Jei nesate tikri, kad tai parodysite, geriausia jį turėti vietoje, kurią galite lengvai paslėpti.

Deja, taip pat yra daug žmonių, kurie tatuiruotes vis dar laiko tabu. Šių žmonių galima rasti įmonėse, kuriose galbūt norėsite dirbti. Nors tai tikrai nėra kažkas, dėl ko jums turėtų būti gėda, geriausia turėti tatuiruotę kur nors, kad galėtumėte ją paslėpti su savo uniforma.

Yra daug įmonių, kurioms nerūpi, jei turite tatuiruotes. Tačiau taip pat yra daug įmonių, kurios pareikalaus, kad bent jau turėtumėte jas ten, kur klientai jų nemato.

Sunkumai po priežiūros

Priežiūra yra neabejotinai svarbiausia tatuiruotės dalis. Visada svarbu ja gerai pasirūpinti, jei norite, kad jis atrodytų geriausiai. Tačiau tam tikrose kūno vietose bus sunku tai padaryti.

Pavyzdžiui, dėl tam tikros šonkaulių ar vidinio bicepso srities bus beveik neįmanoma išvengti trinties. Įtrijus kūną ar drabužius, gali atsirasti randų ir sunkiai išgydyti tatuiruotę. Kai padarysite tatuiruotę šiose srityse, visada turėtumėte atkreipti dėmesį į savo veiksmus.

Miegas taip pat gali būti sunkus, jei šiose vietose turite tatuiruočių.

Tačiau jūsų pastangos tikrai pasiteisins. Kai gijimas bus baigtas, jūsų tatuiruotė bus be galo graži. Be to, tai tikrai netrunka amžinai. Priklausomai nuo jūsų tatuiruotės, gijimo laikas gali trukti nuo poros savaičių iki kelių mėnesių.

Skausmo lygis

Šiek tiek absurdiška klausti, ar pasidaryti tatuiruotę yra skausminga. Net tada, kai pirmą kartą pasidarote tatuiruotę, turėtumėte įsivaizduoti, kad tai bus skausminga. Juk adatą perveriate kelis tūkstančius kartų per minutę.

Bet galima drąsiai klausti, kaip tai bus skausminga.

Yra tam tikrų kūno dalių, kurios sukels daugiau skausmo nei kitos. Apskritai venkite kaulinių ir jautrių vietų, jei pirmą kartą darote tatuiruotę. Šios sritys yra skausmingesnės nei raumeningos ar riebios, pavyzdžiui, bicepsas, nugara ir šlaunys.

Skausmo diagramą taip pat galite rasti internete. Tai gali jums padėti per skausmingesnes sritis ir vietas, kuriose greičiausiai galite pakelti skausmą.

Tačiau tai taip pat gali priklausyti nuo jūsų skausmo tolerancijos. Kai kuriems žmonėms tam tikra sritis gali atrodyti skausmingesnė už kitus, net jei ji neturėtų būti tokia skausminga. Vis dėlto vadovas gali padėti priimti sprendimą.

Kaip pasiruošti rašant

Pasirengimas psichiškai ir fiziškai užtikrina, kad jums bus geriausias laikas pasidaryti tatuiruotę. Žinoma, tai skausminga ir jums gali skaudėti kelias valandas, tačiau tai yra patirtis, kurios niekada nepamiršite, nepaisant to, ar anksčiau pasidarėte tatuiruotę, ar tai yra pirmas kartas.

Beje, čia yra būdų, kaip pasiruošti prieš pasidarydami tatuiruotę:

 1. Drėkinkite save. Gerkite daugiau vandens likus kelioms dienoms iki tvarkaraščio iki tos dienos, kai turėtumėte pasidaryti tatuiruotę. Jei esate drėkinamas, jūsų oda yra daug elastingesnė ir lengviau ištveria ilgesnes tatuiruotes. Be to, jūsų tatuiruotė greičiau išgydys, jei jūsų kūnas bus aukščiausios formos.
 2. Drėkinkite odą drėkinamuoju ir drėkinamuoju losjonu. Jei įmanoma, atlikite tai bent savaitę ar porą savaičių, kol norite pasidaryti tatuiruotę. Drėkindama odą, adata lengvai slys ir jums ir jūsų menininkui bus lengviau. Tačiau niekada neplaukite losjono sesijos dieną, nes tai gali turėti įtakos aparatui.
 3. Jei ant kūno, kuriame darote tatuiruotę, turite plaukų, nuskuskite juos, kol jie taps lygūs. Tačiau būkite atsargūs, kad nesulaužytumėte odos, kitaip turėsite persikelti.
 4. Šveiskite odą, kad procedūra būtų patogesnė jums ir jūsų menininkui.
 5. Įsitikinkite, kad valgėte prieš tvarkaraštį. Jei jis ilgesnis, galite atsinešti užkandį. Bet geriausia, kad esate sotus, kad nereikėtų kartkartėmis daryti pertraukos.

Tatuiruočių priežiūra

Kaip minėta, tolesnė priežiūra yra svarbiausia tatuiruotės dalis. Jei radote gerą menininką, jie jums patars, kaip prižiūrėti savo tatuiruotę, ypač iškart po seanso.

Tačiau čia yra dažniausiai pasitaikantys patarimai po priežiūros, kurių niekada neturėtumėte pamiršti:

 • Išvalykite tatuiruotę praėjus trims ar keturioms valandoms po sesijos, kad atsikratytumėte rašalo ir kraujo pertekliaus. Įsitikinkite, kad naudojate tik švelnų muilą be alkoholio ir švarų drungną vandenį. Tepkite muilą sukamaisiais judesiais ir švelniai judėkite. Padarykite tai bent du kartus per dieną.
 • Išdžiovinkite tatuiruotę nuvalę švarią, sausą šluostę. Niekada netrinkite, kitaip jums skaudės ir jūsų tatuiruotė tinkamai neišgydys.
 • Odai drėkinti taip pat galite naudoti švelnų, alkoholio ir kvapiųjų medžiagų neturintį losjoną.
 • Nesubraižykite savo tatuiruotės, kad ir kokia ji niežtėtų (ir bus). Be to, niekada nenulupkite šašo ir neleiskite jam nukristi savaime.
 • Venkite maudytis paplūdimyje ar baseine mažiausiai keturis mėnesius. Yra tikimybė, kad gausite infekciją, kuri gali trukdyti jūsų tatuiruotės gijimui ir netgi sukelti sunkias sveikatos sąlygas.

Visa tai pasakius, mėgaukitės savo nauja tatuiruote. Taip pat galite peržiūrėti šią galeriją, kurioje rasite kolibrio tatuiruotes, kurios gali įkvėpti jūsų.