111 Įkvepiančių tėčio tatuiruočių idėjų visiems mylinčiams palikuonims

Nemiegotos naktys ir liūdnos dienos – tai nieko, kai kalbama apie mūsų tėčius. Jie laiko dienas ir naktis savo įprastomis dienomis, kad tik padėtų maistą ant stalo. Jie mus palaiko nuo pat pirmos dienos iki tos dienos, kai mes patys turime šeimas. Tėčiai bet kuriuo metu visada bus mūsų superherojai. Jei galvojate apie savo tėvo pagerbimą, šios tėčio tatuiruotės idėjos būtų puikus įkvėpimas.

Sąvokos „tėvas“ apibrėžimo kaip didvyrio, kilnaus, palaikančio, rūpestingo, mylinčio, supratingo, teikėjo ir dar daugiau gali nepakakti. Tėvai visada yra šalia savo vaikų ir laimingomis, ir liūdnomis dienomis. Kai laikas tampa sunkus, jie pirmieji sureagavo ir garantuoja jūsų saugumą bei nurodymus.

Mūsų tėčiai nupiešė patenkinto gyvenimo su jumis ir visa jūsų šeima vaizdą. Jis degtų saulės kaitroje, kad tik aprūpintų tau reikalingus daiktus. Jūsų tėvas gali niekada neparodyti, koks jis yra sumuštas nuo sunkaus darbo. Vietoj to, jis jums parodys, kad yra laimingas matydamas, kaip augate kaip žmogus ir kaip jūs elgiamės taip, kaip jis.

Galbūt nepakanka žodžių apibūdinti jo meilę tau, tačiau vienas dalykas yra tikras. Jis visada bus tavo riteris spindinčiuose šarvuose. Štai kodėl mes visada mėgstame gerbti savo tėčius įvairiais būdais. Dėkojame jiems už viską, ką jie daro įgyvendindami savo svajones už mus – būti sėkmingiems ir laimingiems.

Tatuiruotė yra meno kūrinys, kuris eina su jumis, kad ir kur eitumėte. Tai džiaugsmas ir įsipareigojimas visam gyvenimui, kuris yra puiki idėja pagerbti ir padėkoti savo tėvui. Pagarba tėčiui meniškiausiu būdu yra vienas dalykas, už kurį jis bus amžinai dėkingas.

Šios tėčio tatuiruotės bus jūsų amžinas įkvėpimas

Jei manote, kad padėkoti tėčiui reikia kūrybiškai, tatuiruotė puikiai tinka jūsų meilei. Yra tūkstančiai skirtingų dizainų, kuriuos galite pasirinkti pagal savo stilių ir pageidavimus. Arba pasakysime jūsų tėvo pageidavimus?

Kalbant apie tatuiruočių dizainą, dangus yra riba. Nėra bendrų ar specialių taisyklių. Jums reikia jūsų meilės ir papildomos priežiūros, kad jūsų tėtis pasidarytų nuostabią ir nuostabią tatuiruotę. Be to, vieta gali būti svarbi, ypač kai pirmą kartą pasidarote tatuiruotę.

Taip yra todėl, kad kai kurios kūno dalys skauda labiau nei kitos. Bet ar tavo tėtis nenusipelno visų didžių dalykų gyvenime? Skausmas pasidaryti tatuiruotę bus laikinas, tačiau meilė, kurią jam parodysite, bus amžinai.

Taigi, jei galvojate turėti tatuiruotę, kuri pagerbtų jūsų tėtį, vieta bus tinkama tol, kol galėsite tai padaryti. Kai kurie netgi išsitatuiravo rankas arba ant stuburo. Šios kūno dalys gali pakenkti proceso metu. Bet jūs sutiktumėte, kad tai tikrai nesiskaito, jei tatuiruotė yra apie jūsų tėtį.

Pereikime prie šių tėčio tatuiruočių idėjų, kurias galite imituoti, jei planavote jas gauti. Sąraše taip pat bus keletas patarimų ir gudrybių, kaip pasidaryti tatuiruotę. Taip pat įtraukiame keletą geriausių tatuiruočių priežiūros produktų, kurie jums padės.

Šie patarimai ir idėjos būtų svarbūs pirmokams, kurie padės jums tatuiruotės metu. Peržiūrėkite šias nuostabias tėčio tatuiruotes, kurios išreikš jūsų meilę savo superherojui ir pirmąją meilę – tėvą!

Tėčio juostelė

Kai reikia pagerbti savo mylintį tėvą, gėlės ir juostelės gali būti senosios mokyklos. Bet tavo tėtis būtų malonu pamatyti šį dizainą. Tai puikiai tinka visoms dukroms.

tėtis-tatuiruotės

Mamos ir tėčio tatuiruotė

Norėdami pagerbti ir savo mamą, ir tėtį, taip pat galite gauti tą patį dizainą su laimės tinku ant jų veido. Loterijos bilietas ant tėčio kairės rankos suteikia šiam dizainui humoro ir švelnumo.

Genties tėčio tatuiruotė

Jei jums patinka gentinis stilius ar net jūsų tėtis, išbandykite šį dizainą. Tai paprasta, bet elegantiška.

Paplūdimio tėtis

Širdies formos virvės formos paplūdimys bus neprilygstamas dizainas, jei jums ir jūsų tėčiui patinka lauke.

Gitara ir sombrero

Jei jūsų tėvas mėgsta groti gitara, toks dizainas su sombrero yra puikus ir melodingas.

Banglentininkas

Tiems, kurie turi banglentininkų tėvus, šis dizainas būtų nuostabus tatuiruotės dizainas.

„Aš niekada nebūsiu toli“

Galbūt sukūrėte savo šeimą, bet tėtis visada bus šalia. Sūpynės yra puiki pusiausvyra tarp jūsų ir jūsų tėčio meilės vienas kitam.

Kūrybinis „Om“ ženklas

Aum ženklas arba žinomas kaip Om yra dvasinis simbolis budizme, džainizme ir induizme. Dizainas, kuriame kūrybiškai naudojamas juodas ir pilkas rašalas, kad jis atrodytų neramus, daro jį meniškesnį ir prasmingesnį. Tai viena iš tėčio tatuiruotės idėjų, meniškų ir turinčių dvasinę prasmę.

Gimimo data, mirties metinės ir reikšmės

Vėlyvam tėvui galite pasirinkti, kad į jo dizainą būtų įtrauktas jo gimtadienis ir mirties metinės, o širdies formos kontūre-nuoširdi žinia..

Mama ir tėtis vienoje širdyje

Pagarba tėvams per tatuiruotę yra kažkas kilnaus. Širdis su juodų lapų dizainu būtų puiki idėja, kad jie pajustų jūsų meilę.

Nuoširdi žinia tėčiui

Jis parašytas italų kalba, tačiau žinios pakanka, kad tavo tėvas pajustų, jog jis yra mylimas, ir tu jį mylėsi amžinai. Jei esate italas arba kalbate šia kalba, tai bus neprilygstamas tatuiruotės dizainas.

Širdies plakimas

Širdies plakimo tatuiruotė yra vienas iš populiariausių dizainų, tačiau stiliaus sindikavimas žodžiu „tėtis“ yra nuostabus.

Tėčio nurodymai

Tavo tėtis niekada nepaliks tavo pusės ir visada laikys tave už rankos, kad ir kokia sudėtinga būtų situacija. Čia yra labai mylintis dizainas jam pagerbti.

Karinė įkvėpta tatuiruotė

Jei jūsų tėvas yra kariuomenėje, galite jį pagerbti šiuo tatuiruotės dizainu. Tai viena iš patriotiškiausių ir mylimiausių tėčio tatuiruočių idėjų.

Laiškas iš tėčio

Jei tavo tėvas parašė tau laišką, tu gali turėti jo ranka parašytą žinutę, kaip tavo tatuiruotės dizainas. Tai ne tik unikalu, bet ir labai asmeniška bei miela.

Fotografuoti

Individuali tatuiruotė puikiai tinka parodyti tėčiui jūsų meilę.

Tatuiruočių bėrimo simptomai ir kaip juos gydyti

Pamatę šias tėčio tatuiruotės idėjas, galite suplanuoti susitikimą su savo tatuiruočių meistru sesijai. Tai būtų puiku, tačiau taip pat turėtumėte pasirūpinti savo oda ir nauju rašalu, kad išvengtumėte infekcijos ir bėrimo.

Kai tik gausite naują rašalą, svarbu tinkamai juo pasirūpinti, kad išvengtumėte galimų infekcijų. Tai apims tatuiruotės bėrimą, kuris atsiras aplink jūsų tatuiruotę arba ant jos. Kartais jie atrodytų kaip spuogai ar spuogai, pilni skysčio ar pūlių, kurie nutekės, jei bus subraižyti. Jie išsipučia ir gali labai niežėti, o aplink juos parausta.

Tatuiruotės bėrimas gali atsirasti bet kuriuo metu po naujos tatuiruotės, o taip yra dėl tvarsčių ar drabužių, kurie yra per ankšti, trinasi prie tatuiruotės. Purvas, bakterijos, aliejai, negyvos odos ląstelės, saulės spinduliai yra viena iš tatuiruočių bėrimo priežasčių. Yra daug įvairių gydymo būdų, kuriuos galite išbandyti namuose, tačiau jei jie išlieka, turėtumėte kreiptis į gydytoją.

Turėkite omenyje šiuos naudingus patarimus ir patarimus, kaip gydyti tatuiruotės bėrimą, jei jis atsiranda po tatuiruotės.

Kai jūsų tatuiruotė sudirgsta ar gali per daug niežėti, galite ją 20–25 minutes šaltai suspausti ir naudoti švelnų kremą ar drėkinamąjį kremą. Venkite aptemptų drabužių, kad tatuiruotė suteiktų laiko kvėpuoti ir greitai išgydytų.

Kai atsiranda spuogai, įsitikinkite, kad reguliariai maudotės duše ir ypač kruopščiai nuplaukite tatuiruotę. Naudokite švelnius muilus ir drėkinkite tatuiruotę. Stenkitės nenaudoti jokių priemonių, kurios gydo spuogus, nes tai gali sustabdyti jūsų tatuiruotės gijimą. Paprastai spuogai ar spuogai išnyksta, kai ateina laikas be gydymo.

Taip pat gali atsirasti rašalo alergija. Aplink savo tatuiruotę gali atsirasti pleiskanojanti ar pleiskanojanti oda, paraudimas, patinimas, niežulys ar odos mazgeliai. Taip atsitinka, kai yra rašalo ingredientų, kurių jūsų oda negali valdyti. Taip atsitinka, kad galite vartoti antihistamininius preparatus, kuriuos galite nusipirkti vaistinėje, kad sumažintumėte alerginę reakciją. Taip pat galite tepti vietinius tepalus, kad nuramintumėte bet kokį dirginimą ar uždegimą.

Jei alergija tampa sunki, turėsite nedelsdami kreiptis į gydytoją, ypač kai jums jau sunku kvėpuoti. Jūsų akys taip pat gali patinti, todėl svarbu nedelsiant kreiptis į greitąją pagalbą.

Sunkios alerginės reakcijos gali būti karščiavimas ar šaltkrėtis, iškilimai ar kieti audiniai, skysčiai ar pūliai, stiprus deginimo pojūtis ar niežėjimas. Jei pasireiškė bet kuri iš šių reakcijų, turėtumėte nedelsdami kreiptis į gydytoją dėl medicininės pagalbos.

Jei antihistamininis preparatas ar tepalas nepalengvins alerginės reakcijos, gydytojas paskirs stipresnius vaistus. Jums tereikia žinoti šiuos simptomus, kad išvengtumėte tolesnio pavojaus, kuris gali būti pavojingas gyvybei.

Žemiau patikrinkite daugiau tėčio tatuiruočių idėjų, kurias galite nukopijuoti kitam rašalui.

Žirklės ir įrankiai

Yra daug įvairių įrankių, kuriuos tėvai visada turi namuose, ir žirklės tikrai yra viena iš jų. Norėdami pagerbti ir padėkoti, galite parodyti savo meilę savo tėčiui naudodami šį dizainą. Tai visiškai juodas dizainas, bet labai išsamus ir kūrybingas.

Išmintis

Tėvai visada turi išminties perduoti savo vaikams. Kad jūsų tėtis būtų kupinas išminties ir išminties, galite turėti šį paprastą, tačiau menišką dizainą.

Pavarų dėžė

Jūsų tėtis būtų laimingas pamatęs šį dizainą, jei jam patinka įrankiai ir įranga.

Bokštas ir metai

Tėčiai turi meilę, kuri kyla aukštai. Savo velioniui tėčiui galite gauti šį dizainą su jo gimimo ir mirties metais. Galite turėti šią spalvotą arba visiškai juodą spalvą.

Inkaras

Tėvai yra mūsų inkarai ir navigatoriai. Tai būtų puikus dizainas, ypač kai jūsų tėčio profesija yra jūrininkas.

Tabako pypkė

Tiems, kurie turi tėvus, kurie rūkydami naudoja vamzdžius, toks dizainas būtų puiki idėja.

Maldos ženklas

Sujungę rankas, galite pridėti žodį „tėtis“, kad padarytumėte tėvo simbolio tatuiruotę.

Lemputė

Tėveliai suteikia šeimai šviesos, išminties ir žinių, ypač kai laikas būna grubus. Norėdami paminėti savo tėtį visą gyvenimą, paprašykite savo tatuiruočių meistro pritaikyti šį dizainą jums.

Spalvingi įrankiai ir įranga

Jei mėgstate mėlyną, raudoną ir juodą derinį, galite turėti spalvingų įrankių ir įrangos tatuiruotės dizainą.

Inkaruota širdis

Meilės ir prieraišumo parodymas tėčiui nėra klasiškesnis už įtvirtintą širdies dizainą.

Tėčio žinutė

Jei jūsų tėtis mėgsta rašyti jums laišką, taip pat galite pasidaryti jo rankraščio tatuiruotę ant bet kurios kūno vietos. Tai asmeniška ir nepakartojama tuo pačiu metu.

Įrankiai spragtelėjimams

Jūsų šuoliai danguje būtų dėkingi, jei pamatytumėte, kad jūsų tatuiruotė pagerbia jį meniniu dizainu.

Rožė ir erškėčiai

Rožės turi daug simbolių, įskaitant meilę ir aistrą. Tai būtų puiki idėja savo tėvą pagerbti meniškiausiu būdu.

Laiptai į rojų

Jūsų tėtis danguje džiaugiasi matydamas jus su šiuo tatuiruotės dizainu. Laiptai į dangų tatuiruotė yra kūrybingi ir unikalūs.

Juodas ir baltas inkaras

Turint tiek daug skirtingų tatuiruočių idėjų, nespalvota tatuiruotė yra pakankamai kūrybinga ir elegantiška, kad parodytų meilę jūsų tėčiui.

Tėvo žinutė sūnui

Jei davėte daug pamokymų ir pamokų, nepamirškite jų ir padarykite juos amžinai.

Mama ir tėtis kartu

Savo tėvams pagerbkite juos kartu su unikaliu ir menišku tatuiruotės dizainu, kuris jiems tikrai patiks.

Erelis su Amerikos vėliava

Kaip ir ereliai, tavo tėtis yra tavo namų karalius, skrendantis ir skrendantis aukštai. Gaukite šį dizainą kaip kitą tatuiruotę, kad pagerbtumėte mirusį tėvą.

Supermeno įkvėpta tėčio tatuiruotė

Tėvas šeimoje visada yra supermenas. Tačiau vietoj to, kad viduryje rašytumėte „S“, galite įdėti žodį „tėtis“. Tai nepakartojama ir labai kūrybinga!

Nuožmi erelio tatuiruotė pusiau rankovėmis

Mes surinkome erelio tatuiruotės idėjas, kurios padarytų tokią garbę jūsų tėčiui. Tai dar viena puiki tatuiruotės idėja.

Biliardas

Jei jūsų tėtis mėgsta užsiimti šia sporto šaka, galite padaryti jo nuotrauką žaisdami biliardą ant odos. Tai dar vienas unikalus tatuiruotės dizainas.

Plaktukas ir veržliaraktis

Jei jūsų tėtis mėgsta dirbti su tokiais įrankiais, kaip tam reikalingi įrankiai, pavyzdžiui, gamina daiktus namuose, tai jums būtų puikus dizainas.

Bėgikas

Tiems, kurie tėvai, mėgstantys maratonus, nusifotografuokite su savo bėgimo apranga ir turėkite ją kaip savo tatuiruotės dizainą.

Spalvingas bokštas ir burinė valtis

Pagarbos savo tėčiui per šį spalvingą dizainą pakaktų, kad jis žinotų, jog jis yra tavo įkvėpėjas.

Daugiau tatuiruočių bėrimo simptomų

Taigi, pagaliau turite tatuiruotę, keletą kartų pagalvoję apie dizainą. Šios tėčio tatuiruotės idėjos yra nuostabios, nes daugelis dukterų ir sūnų dabar planuoja tai padaryti. Tai nuostabu, bet norėdami jums padėti, turime daugiau patarimų, kurie parodys, kaip atpažįstami tatuiruočių bėrimo simptomai ir kaip jie gydomi.

Nors kai kurie iš jūsų gali būti alergiški kai kuriems rašalo ingredientams, jie taip pat gali reaguoti į saulės spindulių poveikį, vadinamą fotodermatitu. Rašalai, kuriuose yra kadmio sulfido, turinčio reaktyvių deguonies rūšių, yra pažeidžiami, kai juos veikia saulė. Tai reaguoja į odą, o tai sukelia niežulį, paraudimą, niežėjimą ir pleiskanojimą.

Kitos spalvos, tokios kaip mėlyna ir juoda, taip pat yra pažeidžiamos saulės. Norėdami palengvinti alerginę reakciją, šaltai suspauskite pažeistą vietą arba patepkite alavijo, kad sudrėkintumėte odą. Taip pat galite vartoti antihistamininį vaistą, kad sumažintumėte niežėjimą ar patinimą.

Jei sergate psoriaze ar egzema, tatuiruotė taip pat gali reaguoti į bet kurią iš šių odos būklių. Tai gali sukelti iškilimus, paraudimą ar niežtinčius bėrimus. Tai dažniausiai sukelia imuninė reakcija, ypač kai turite silpną imuninę sistemą.

Žvynuota oda, balti iškilimai, opos, pakitusios odos dalys, sausa oda, karpos ir iškilimai yra vieni iš simptomų, kuriuos galite patirti. Tai galima palengvinti šaltu kompresu, antihistamininiais vaistais arba tepant vietinius tepalus. Jei tai yra sunki alergija, kreipkitės į gydytoją.

Nepaisant to, žemiau vis dar turime daug tėčio tatuiruočių idėjų, kurias mes jums suapvalinome. Smagiai patikrinkite visa tai, kai planuojate pasidaryti tatuiruotę savo tėvui.

Ar tu pats sūnus, dukra ar net tėtis? Kurias iš šių idėjų norėtumėte turėti, kai tik nuspręsite pasidaryti tėčio tatuiruotę? Mes norėtume išgirsti jus! Slinkite į žemiau esantį komentarų laukelį!