115 Budos tatuiruotė, pažadinsianti jūsų dvasingumą

Jei jums patinka dvasingumo idėja, tada jums patiks Budos tatuiruotės. Žmonės pasidaro šias tatuiruotes, nes nori būti kažko puikaus dalimi. Šios rūšies tatuiruotės šiuo metu yra tokios populiarios ir tam yra priežastis. Pasaulyje nėra geresnio laiko įgyti daugiau dvasingumo, o Budos tatuiruotė gali būti būtent tai, ko ieškote.

Turime įvairių tatuiruočių variantų, kurie jums gali patikti. Peržiūrėkite mūsų sąrašą ir pamatykite jus įkvepiančias Budos tatuiruotes:

Ying & Yang

Koks kūrybingas būdas padaryti Budos tatuiruotę, ypač kai kartu pridedate Ying ir Yang. Tai kūrybingas būdas viską sujungti.

Budos tatuiruotė

Nuostabūs dizainai

Puikus stilius, kuris yra tik visko, ko jums reikia tatuiruotėje, kontūras.

Išsamus dizainas

Nuostabus Budos atvaizdas, turintis šiek tiek daugiau detalių nei dauguma.

Portreto stiliai

Budos portretas, kuriame yra daug detalių. Mums patinka nuostabus brangakmenis jos kaktos viduryje.

Simboliniai dizainai

Mums patinka visi įvairūs Budos tatuiruotės būdai.

Budos istorija

Kur viskas prasidėjo

Jei norite sužinoti, kodėl turėtumėte pasidaryti Budos tatuiruotę, mes turime jums atsakymus. Tai ne tik gražus meno kūrinys su figūra, kuri yra simbolinė. Už tatuiruotės yra daug istorijos ir prasmės. Šios tatuiruotės nusipelno mūsų pagarbos, todėl turėtumėte žinoti, ką dedate ant savo kūno.

Visa Budos istorijos pradžia prasidėjo Kosalos karalystė senovės Indijoje, kas tikriausiai jus stebina. Daugelis žmonių mano, kad tai prasidėjo Tailande, Kinijoje ar Tibete.

Sunku patikėti, kad buvo laikas, kai Buda buvo žinoma kaip legenda. Maždaug prieš 3000 metų jis buvo princas, vardu Siddharta Gautama. Jis gimė turtuose ir turėjo viską, ko galėjo norėti. Atėjo diena, kai jis suprato, kad gyvenime yra ne tik turtas, bet ir daugiau, nei gali atnešti jam laimės.

Jis nusprendė pakeisti visą gyvenimą

Vieną dieną jis nusprendė, kad nenori turtingo gyvenimo, todėl paliko karališkąjį gyvenimo būdą ieškodamas kažko didesnio. Jis nuvyko į mišką, kur ieškojo nušvitimo ir dvasinio vadovavimo, ir tai buvo tik jo kelionės pradžia. Jis sugaišo tiek laiko, kiek iš tikrųjų padarė atradimų. Jis šešerius metus studijavo mediaciją, kol įsisavino meną. Jis išmoko iš tikrųjų pamatyti savo proto galimybes.

Apšvietos būklė

Ką iš tikrųjų reiškia patekti į tikrojo nušvitimo būseną? Buda žinojo geriau nei bet kas kitas. Jo tikslas buvo likti meditacijos būsenoje, kol jis sugebės atlaisvinti savo protą. Jis keliavo į vietą, pavadintą Bodhgaya, kur sėdėjo 6 dienas ir šešias naktis bandydamas atskleisti savo proto galimybes. Kai jis tai darė, jis dar buvo jaunas, o likus savaitei iki 35 -ojo gimtadienio, buvo pilnatis ir pagaliau mintyse suplyšo. Jis atrado, ką reiškia tikras nušvitimas. Jis atrado, ką reiškia gyventi šiuo momentu, ir pakeitė savo gyvenimą, negalėdamas sugrįžti į tą žmogų, koks jis buvo kadaise. Šią praktiką, kurią jis naudojo, dabar daugelis žmonių vadina sąmoningumu.

Buda ėmė keliauti ir mokyti kitus

Kaip jis pakeitė pasaulį:

Kai jis atrado, kaip atrakinti savo protą, jis norėjo išmokyti kitus daryti tą patį. Kitus 45 metus jis praleido keliaudamas per šiaurinę Indiją susitikti ir mokyti žmonių. Kiekvienas, su kuriuo susidūrė, norėjo mokytis, sėdėjo ir mokė to, ką sužinojo apie nušvitimą. Jam nerūpėjo, iš kur žmogus kilęs, ar jis turtingas, ar vargšas, ar kokią profesiją turėjo. Jis tiesiog norėjo juos išmokyti būti atsargiam ir pakeisti savo gyvenimą. Jis niekada nesakė, kad jo žodžiai yra visi, jis visada skatino savo mokinius abejoti jo mokymu, išbandydamas tai savo patirtimi. Žmonės žino, kad visą laiką tai turi būti Budos kelias.

Buda tiki keturiomis kilniomis tiesomis ir tai yra dalykai, kuriais vadovaujasi jo mokymai. Jei norite pasidaryti Budos tatuiruotę, tuomet turėtumėte žinoti, ką ji iš tikrųjų reiškia. Šios tiesos laikomos kilniomis, nes jomis siekiama išlaisvinti mus nuo neapšviesto proto.

Keturios kilnios tiesos

Kančia

Visi žinome, kad gyvenimas susijęs su kančia, visi esame patyrę sunkių laikų tam tikru savo gyvenimo momentu. Net ir tada, kai turime gerų laikų, visada kyla mintis, kad tai visada gali pablogėti.

Kančios priežastis

Dėl esminio nežinojimo ir potraukio žmonės kenčia. Buda mano, kad mūsų kančios kyla iš idėjos, kad esame nepriklausomi ir turime rūpintis „aš“. Ego yra kliedesys ir dažnai sukelia mums daugiau rūpesčių nei mums reikia.

Kančios pabaiga

Mes neturime visada kentėti, tai yra laikina. Mes ne visada turime vaikščioti po lietaus debesiu. Kančia gali baigtis, o idėja yra išvalyti protą. Idėja yra pažadinti protą, kad galėtumėte gyventi taikiai ir laimingiau.

Kelias

Mokymosi tikslas yra tapti labiau apšviestam ir tai darome augindami savo išmintį, medituodami ir gyvendami etiškai. Mes norime pabėgti nuo kančių ir įgyti laisvę. Taip mes gyvename kaip Budos.

Kaip pasirūpinti nauja tatuiruote

Budos tatuiruotės yra šventos konstrukcijos, todėl norėsite įsitikinti, kad tinkamai jomis rūpinatės, o tai reiškia ir tolesnę priežiūrą. Jei jūsų tatuiruotė nėra tinkamai prižiūrima, galite baigti meną, kuris neatrodo labai gražus ir tai nėra tai, ką Buda atstovauja.

Tatuiruotė yra ne tik graži tatuiruotė, bet ir turite išmokti ja pasirūpinti. Tikėtina, kad per pirmąsias 48 valandas gausite instrukcijas iš savo tatuiruočių meistro, kaip prižiūrėti tatuiruotę. Turime keletą puikių patarimų, kuriais taip pat galite vadovautis, kad išspręstumėte sunkias dalis.

Patarimai, kaip prižiūrėti savo tatuiruotę

Laikykite tvarstį kurį laiką

Tvarstymas ne visada būtinas, o kai kurie menininkai tatuiruotės visai netvarstys. Tai priklauso nuo menininko ir jie turi savo idėjų, kodėl jie nori tvarstyti tvarstį ar ne. Jei jums liepiama turėti tvarstį, nenusiimkite jo, kol jie nepasakys. Jūs turite dėvėti, nepaisant to, kaip tai bus nepatogu. Galite pastebėti, kad jis prakaituoja, o tai nepadeda sumažinti diskomforto. 24 valandos paprastai yra įprastas laikas tvarstyti, bet jei jūsų menininkas jums sako kitaip, geriausia vykdyti jo nurodymus. Kiek laiko tvarstis išlieka, labai priklauso nuo patinimo.

Laikykite savo tatuiruotę švarią

Pirmas dalykas, kurį norite nuimti tvarstį, yra nuvalyti vietą. Svarbu būti atsargiems valant tatuiruotę. Jūs nenorite būti šiurkštus ar net patrinti srities. Valydami pabandykite naudoti muilą be kvapo ir be alkoholio.

Išdžiovinkite tatuiruotę

Kitas yra tatuiruotės džiovinimas, bet vėlgi nenorite trinti tatuiruotės. Visada geriausia nusausinti tatuiruotę. Rankšluostis būtų patogiausias, tačiau galite naudoti ir popierinį rankšluostį.

Naudokite losjoną

Kai tatuiruotė išdžiūsta, norite ją patepti losjonu. Galbūt manote, kad gerai leisti jam išdžiūti, bet tai nėra geriausia. Prieš tepant losjoną, vieta turi būti sausa. Tatuiruotė turi būti sudrėkinta, kad ji nebūtų įtempta ir neišdžiūtų.

Atlikite žingsnius daugiau nei vieną kartą

Tai procesas, kuris vyksta vėl ir vėl, kol tatuiruotė išgydoma. Leisti jam išgyti yra pats geriausias dalykas, nes taip jis atrodo nuostabus kuo ilgiau. Bus fazė, kai tatuiruotė pradės šašėti ir galiausiai nulupti. Štai kodėl jums reikia nuolat drėkinti. Jūs nenorite, kad tatuiruotė užsikrėstų infekcija, kuri gali atsitikti, jei leisite jai išdžiūti ir įtrūkti. Drėkinimas yra svarbesnis, nei manote, nes tai neleidžia sričiai išdžiūti. Skalbimo, džiovinimo ir drėkinimo procesas gali trukti nuo 2 iki 4 savaičių, priklausomai nuo to, kaip jis gyja.

Šašai nėra skirti skinti

Kai tatuiruotė pradeda šašėti, jums gali kilti pagunda jas pasirinkti, nes jos gali niežėti. Patariame to nedaryti. Rinkdamiesi šašelius iš tikrųjų galite padaryti nuolatinę žalą jūsų tatuiruotei. Jei taip atsitiks, turėsite grįžti pas atlikėją ir pataisyti, už ką būsite apmokestinti. Rinkimas taip pat gali atidėti tatuiruotės išgydymo greitį, todėl galų gale jūsų diskomfortas tęsis tik ilgiau.

Nebūk saulės garbintojas

Šviežios tatuiruotės nėra skirtos būti saulėje. Saulė gali ne tik kelti pavojų jūsų tatuiruotei, bet ir išnykti daug greičiau. Jei ketinate būti saulėje, būtinai dažnai tepkite tatuiruotę nuo saulės. Galite nusipirkti specialų tatuiruotės kremą nuo saulės, tačiau jis yra pigesnis nei įprastas.

Nesinerkite į vandenį

Anksčiau teigėme, kad turite išlaikyti savo tatuiruotę švarią, tačiau tai nereiškia, kad einate ir maudotės. Vandens telkiniuose nuo vonių iki baseinų, ežerų gali būti bakterijų, ir tai paskutinis dalykas, kurio reikia gydančiai tatuiruotei. Gydomosios tatuiruotės negali būti užmirkusios vandeniu, nes taip gali prasidėti infekcijos. Šiuo metu turėtumėte nusiprausti tik trumpai ir per ilgai nestovėti po vandeniu.

Labai svarbu ir toliau rūpintis savo tatuiruote, kol ji visiškai pasveiks. tai geriausias būdas turėti ilgalaikį, gražų dizainą.

Kaip išsirinkti menininką

Prieš užsakydami tatuiruotę, turite žinoti šiuos dalykus:

  1. Atlikite savo tyrimus – Norite atlikti tyrimus ir įsitikinti, kad einate į gerą vietą. Dauguma tatuiruočių parduotuvių dabar turi svetaines, ir jūs galite patikrinti jų portfelius. Tik niekur neik. Įsitikinkite, kad žinote, kur einate ir kokios patirties jie turi. Eikite pas ką nors, kas turi patirties su konkrečiu jūsų turimu tatuiruotės tipu. Jei norite portreto, o jūsų tatuiruočių meistras neturi daug patirties su tokio tipo tatuiruotėmis, galite gailėtis.
  2. Pasiklausinėk – Yra tikimybė, kad jūs jau pažįstate ką nors su puikia tatuiruote. Paprašykite jų rekomendacijos ir bent jau žinote, kad jie jau daro gerą darbą.
  3. Neikite į šešėlinę vietą – Deja, yra daug nešvarių įstaigų, kurios dažnai siūlo pigias tatuiruotes. Nesigilinkite į kainą. Jūs nenorite eiti į vietą, kuri gali būti nešvari ir kur galėtumėte patekti į nepatyrusį žmogų.

Jei ieškote tatuiruotės, kuri yra susijusi tik su nušvitimu, tuomet negalite suklysti nė su viena iš šių tatuiruočių. Turite prisiminti, kad tai ne tik tatuiruotė, bet ir gyvenimo būdas. Idėja yra pakeisti savo gyvenimą ir ne tik būti geresniu žmogumi, bet ir į savo gyvenimą įnešti daugiau dėmesio ir laimės.

Tikimės, kad jums patiko straipsnis ir radote tai, kas nuostabu ir naudinga jūsų kūnui. Komentuokite savo mėgstamas tatuiruotes.