115 drąsių ir šlykščių blauzdų tatuiruočių, kurios jums patiks

Galite pamanyti, kad veršelio tatuiruotė yra keista idėja, tačiau iš tikrųjų tai yra gana populiari tatuiruotės vieta. Nereikia būti kultūristu, kad apimtų blauzdos tatuiruotę. Daug įvairių formų ir kūno tipų žmonių nusprendžia pasidaryti blauzdos tatuiruotę. Viena to priežasčių gali būti ta, kad veršelis yra viena iš mažiausiai skausmingų vietų tatuiruotėms pasidaryti.

Daugeliui kultūristų patinka pasidaryti tatuiruotę ant blauzdų, nes tai leidžia jiems pademonstruoti raumenis, tačiau tai puiki vieta tatuiruotėms pasidaryti. Įdomus faktas apie blauzdą yra tas, kad jis iš tikrųjų sudarytas iš dviejų atskirų raumenų.

Yra daugybė skirtingų stilių, iš kurių galite pasirinkti, ir tai tiesiog sukels šypseną jūsų veide. Peržiūrėkite šias drąsias ir baisias veršelių tatuiruotes, kurios jums tikrai patiks.

Neįtikėtina detalė

Jei ketinate pasidaryti veršelio tatuiruotę, kodėl gi nepadarius viso blauzdos. Šis stilius yra tamsus ir pavojingas, bet svarbiausia, kad tai tikrai šaunu.

veršelių tatuiruotės

Actekų tatuiruotės

Šios tatuiruotės visada yra populiarios, nes jos skatina jėgą ir galią.

Animacinių filmų stiliai

Yra daug skirtingų tatuiruočių stilių, o animaciniai yra ypač populiarūs.

Jūsų laukinė pusė

Šie tatuiruočių dizainai visada yra populiarūs, nes mums patinka apimti savo gyvulišką ir laukinę pusę.

Pridėkite šiek tiek spalvos

Šios kardo tatuiruotės spalva tikrai prideda šiek tiek smūgio.

Lotuso gėlė

Jei jus domina gėlės, tuomet negalite suklysti su lotoso gėle.

Šaunūs dizainai

Dangus yra dizaino riba, kurią galite turėti savo gyvenime. Išbandykite šiuos dydžius ir pamatysite, kaip jums tai patinka.

Religiniai dizainai

Religinės tatuiruotės visada yra populiarus pasirinkimas, nes žmonės nori parodyti meilę savo gyvenime.

Maldos rankos

Tai tradicinė tatuiruotė, kuri egzistuoja labai ilgą laiką.

Pridėkite šiek tiek humoro

Jei esate puikus požiūris ir mėgstate juokauti, tai tatuiruotė jums.

Yra daug priežasčių mylėti veršelio tatuiruotę. Kalbant apie kojų tatuiruotes, daug žmonių mėgsta rinkti tatuiruotes ant kojų. Jie įsimyli meno kūrinius ir atrodo, kad jiems tiesiog nepakanka. Kai kurie žmonės ant savo blauzdos įgaus visą rankovės tipo dizainą, o kiti, naudodamiesi įvairiomis mielomis mažesnėmis tatuiruotėmis, sukurs kažką, kas atspindėtų jų asmenybę. Kai kurie žmonės pasirenka pasidaryti tatuiruotes, nes nori nuslėpti tai, kas jiems nepatinka kojose. Gali būti randų arba tiesiog kartais jūsų kojos atrodo keistai, nesvarbu, kodėl daugelis žmonių mėgsta naudoti tatuiruotes, kad nuslėptų kojų trūkumus. Kai kurios moterys ypač mėgsta pasidaryti tatuiruotes ant kojų, nes mėgsta dėvėti trumpus sijonus. Tai puikus būdas turėti dizainą, kurį tikrai myli, ir galėtum jį parodyti pasauliui. Tatuiruotės gali suteikti jėgų ir tai yra priežastis, kodėl žmonės jas gauna, ypač moterys. Kiti juos naudos kaip paminklus ant kojų, ir mes tikrai negalime jų kaltinti. Kai kurie žmonės juos naudos kaip būdą prisiminti savo gyvenimo laiką, o kiti juos gauna, nes jiems patinka tatuiruotės taip pat, kaip žmonėms patinka menas.

Kodėl žmonės mėgsta pasidaryti tatuiruotes ant kojų?

Priežastis, kodėl kai kuriems žmonėms patinka daryti blauzdų tatuiruotes, yra ta, kad ant blauzdos yra daug riebalų ir raumenų, o tai reiškia, kad tai bus mažiau skausminga. Blauzdoje yra mažiau nervų galūnių, o tai yra geras dalykas, kai kalbama apie tai, ar tatuiruotė bus skausminga. Tai puiki vieta pasidaryti tatuiruotę, jei jums nepatinka skausmas.

Ar skauda blauzdų tatuiruotes?

Pasakyti, kad tatuiruotė nepakenks, būtų melas. Tatuiruotės nėra žinomos kaip neskausminga procedūra. Dabar tikrai yra kūno vietų, kurios yra mažiau skausmingos nei kitos. Tačiau dažniausiai jūs pajusite tatuiruotę, nes pasidaryti tatuiruotę skauda. Pagalvokite, kad jūsų odoje yra adatos dūris, ir jei manote, kad tai bus neskausminga, jūs juokaujate. Tatuiruočių pistoleto adata gali durti jūsų odą nuo 50 iki 3000 kartų per minutę, kol darote tatuiruotę. Ir tai priklauso nuo to, kokio dydžio tatuiruotės norite. Jei darote tą blauzdos tatuiruotę ir ji yra didelė, tikėtina, kad ji bus arčiau 3000 nei 50. Taigi, pažvelgę ​​į tokią perspektyvą, žinote, kad tatuiruotė tikriausiai nesijaus puikiai kur jis yra ant jūsų kūno ir apima jūsų blauzdas. Jei bijote skausmo, galbūt tatuiruotė jums nėra geriausia idėja. Tačiau dauguma žmonių, kurie pasidaro tatuiruotes, supranta, kad tai yra skausmas, ir nusprendžia su tuo susidoroti, norėdami pasidaryti norimą tatuiruotę.

Jei esate pasiryžęs pasidaryti tą tatuiruotę, nepaisant to, yra keletas dalykų, kuriuos galite žinoti, kad būtumėte visiškai pasiruošę pasidaryti tatuiruotę. Kalbant apie skausmą, kiekvienas tatuiruočių meistras jums pasakys, kad kiekvieno skausmo tolerancija bus skirtinga. Vienas žmogus mano, kad tatuiruotė yra skausminga, tai nereiškia, kad kitas žmogus tai padarys. Turime prisiminti, kad žmonių skausmo slenkstis yra skirtingas. Geros naujienos apie blauzdų tatuiruotes yra tai, kad gerai žinomos jų blauzdos yra viena iš paskutinių skausmingų tatuiruočių vietų.

Skirtumas tarp tatuiruotės ant kaulo ar raumenų

Taigi kodėl veršelių tatuiruotės yra mažiau skausmingos? Viskas priklauso nuo to, kas yra po oda. Ar tatuiruotė bus tikrai skausminga, ar ne tokia skausminga, priklauso nuo to, ar tatuiruojate prie kaulo, ar ne. Bet kuri kūno vieta, kurioje yra daugiau raumenų, skaudės paskutinį kartą, kai reikia pasidaryti tatuiruotę. Jei ten yra daug raumenų, tai bus mažiau skausminga, nes raumuo veikia kaip amortizatorius, o tai puiki žinia žmonėms, turintiems daug raumenų. Jei esate tas, kuris niekada nepraleidžia kojų dienos, tada blauzdos tatuiruotė gali būti būtent tai, ko norite.

Yra keletas kitų priežasčių, dėl kurių veršelis gali skaudėti mažiau, nes jūsų tatuiruočių meistrui bus lengviau tatuiruotis šioje srityje. Atrodo, kad tatuiruotė blauzdose praeina daug greičiau nei bet kuri kita jūsų kūno vieta, ypač jei tai nėra šonkaulių per petį. Veršelių tatuiruočių seansas greičiausiai bus trumpesnis, o tai reiškia, kad jums nereikia ten sėdėti ir skaudėti taip ilgai. Tatuiruotė ant blauzdos taip pat reiškia, kad greičiausiai sėdėsite patogiau. Kai menininkas tatuiruoja veršelį, jis nori, kad klientas taip atsigultų, jūs gausite poilsio kambarį viso proceso metu. Dėl to idėja pasidaryti tatuiruotę yra mažiau įtempta ir jūs žinote, kad jums bus patogu viso proceso metu.

Veršeliai gyja greičiau

Reikėtų nepamiršti vieno dalyko – veršeliai linkę greičiau išgyti, kai reikia pasidaryti tatuiruotę. Kai galvojate pasidaryti blauzdos tatuiruotę, galite atsikvėpti, nes dažniausiai veršeliai paprastai yra uždengti. Veršelio oda tikrai nesulenkia, o Benas nelabai, todėl mintis, kad gydant skauda, ​​yra mažesnė. Taip pat galite atsikvėpti, nes jei pasidarysite tatuiruotę šaltesniais mėnesiais, jūsų tatuiruotė greičiausiai bus padengta. Vienintelis dalykas, kurį reikia turėti omenyje, jei darote vasaros tatuiruotę, yra tai, kad turite nepamiršti maudytis saulėje, kad nesugadintumėte savo tatuiruotės.

Esmė ta, kad jūsų tatuiruotė pakenks, bet bent jau galite atsikvėpti, kad neskaudės taip stipriai, kaip jei turite ją ant peties ar šonkaulio ant rankos. Tačiau neturėtumėte pasirinkti blauzdos tatuiruotės, pagrįstos skausmo trūkumu. Tatuiruočių menininkai visada liepia savo klientams pasidaryti tatuiruotę ten, kur jie nori, kad tatuiruotė būtų neatsižvelgiant į skausmą. Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra pasidaryti tatuiruotę, dėl kurios vėliau gailitės. Vienas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad tatuiruotė pakenks, nesvarbu, ką, todėl jūs taip pat galite gauti tai, ko norite.

Į ką atkreipti dėmesį darant tatuiruotę

Kai darotės tatuiruotę, gali atrodyti, kad tai tik smagi patirtis, kurią galite patirti, kai visi tai daro teisingai? Smulkmena. Tačiau tatuiruotės iš tikrųjų yra labai didelis dalykas. Ir su jais reikia elgtis pagarbiai. Į tatuiruotę turėtumėte žiūrėti taip pat, kaip į santuoką. Tai turėtų būti amžinai tiesa? Ir mažiau norėdami išgyventi skausmą, o tai pašalins tatuiruotę, greičiausiai tai bus amžinai. Tai nėra kažkas, į ką reikėtų žiūrėti lengvai. Turėtumėte apsvarstyti savo tatuiruotę tai, ką ketinate išsaugoti amžinai, todėl turite daug apie tai galvoti. Tai neturėtų būti momentinis pasirinkimas, o renkantis tatuiruotę turėtumėte rasti tokią, su kuria būsite patenkinti amžinai. Jūs nenorite, kad jis vėliau būtų pašalintas arba kad jis būtų uždengtas, todėl būkite atsargūs, kai apsvarstysite savo pasirinkimą.

Kiek kainuoja tatuiruotė?

Tatuiruotės nėra pigios, tai yra, jei norite patyrusio ir profesionalaus menininko. Jei padarysite pigią tatuiruotę, tai greičiausiai neatrodys labai gerai. Tatuiruotės kaina priklauso nuo dydžio ir norimo padengti kūno ploto. Tatuiruotės kaina gali būti gana paprasta vieno mėnesio nuoma. Geri menininkai paprastai prasideda nuo 100 iki 150 USD per valandą, o bet kokia didelė tatuiruotė gali užtrukti nuo 3 iki 8 valandų. Jūsų tatuiruočių meistras galės geriau suprasti tatuiruotės kainą, priklausomai nuo dydžio, tačiau jei ketinate gauti visą blauzdos dizainą, tikriausiai galite sumokėti iki 1000 USD. Tatuiruočių meistrai paprastai tikisi gauti 20% arbatpinigių, todėl turėkite tai omenyje.

Kokia tatuiruotė jaučiasi ją baigus??

Tikėtina, kad po tatuiruotės pajusite skausmą, tačiau tai labiau panašu į skausmą, o ne į tikrąjį skausmą. Tai visiškai normalu, jei jūsų oda parausta ar švelni ar net šiek tiek patinsta, tačiau geriausia, ką galite padaryti, tai netrinti jos ir nedaryti jokio spaudimo. Vienas dalykas, kurį reikia atsiminti kalbant apie skausmą, yra tai, kad skausmas didėja kiekvieną dieną, o tai gali būti infekcijos požymis, todėl tokiu atveju būtinai turėtumėte apsilankyti pas gydytoją.

Kalbant apie tatuiruotę, ypač veršelio dizainą, norite atsižvelgti į tai, kiek gijimo procesas gali paveikti jūsų kasdienį gyvenimą. Veršelio tatuiruotė greičiausiai neturės didelės įtakos jūsų gyvenimui. Bet kam, pavyzdžiui, pasidariusiai tatuiruotę ant šlaunų nugaros ir visą dieną sėdint, gali kilti problemų.

Ar yra kažkas, ko turėčiau vengti prieš pasidarydama tatuiruotę??

Daugelis žmonių mano, kad einant pasidaryti tatuiruotę yra gera idėja prisigerti ar bent susinervinti. Žmonės mano, kad tai padės nuo skausmo. Tačiau alkoholis iš tikrųjų yra tas dalykas, kurio tikriausiai turėtumėte vengti prieš pasidarydami tatuiruotę. Alkoholis skystina kraują, o tai reiškia, kad tatuiruotės metu galite kraujuoti daugiau, o tai gali ne tik sukelti sumaištį menininkui, bet ir padaryti galutinį jūsų tatuiruotės rezultatą ne tokį gerą.

Kitas dalykas, kurio reikia vengti iš anksto, yra galimybė nudegti saulėje. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra pabandyti tatuiruoti jau pažeistą odą. Bandymas tatuiruoti sausą ar nulupusią odą niekam nėra gera idėja. Jei turite nusiskusti vietą, kurioje darotės tatuiruotę, ir to niekada nedarėte, geriausia būtų palaukti, kol tatuiruočių meistras tai padarys, nes jei nusideginsite skustuvu, tai bus blogai tatuiruotė.

Savo atlikėjo pasirinkimas

Dauguma žmonių mano, kad tatuiruotės dizaino pasirinkimas yra pats svarbiausias dalykas. Ir nors tai svarbu, taip pat svarbu pasirinkti savo tatuiruočių meistrą. Norite įsitikinti, kad turite žmogų, kuris yra ne tik patyręs, profesionalus, bet ir talentingas. Ne visi tatuiruočių meistrai yra lygūs. Prieš darant tatuiruotę visada geriausia apsilankyti tatuiruočių studijoje. Patikrinkite, ar vieta atrodo švari ir tvarkinga, ar yra ankstesnės patirties įrodymų ir verslo liudijimas tikrai nepakenks. Taip pat patartina prieš darant tatuiruotę suplanuoti konsultaciją su menininku, kad galėtumėte užduoti visus norimus klausimus ir taip pat gauti norimą kainą. Dauguma valstijų reikalauja, kad tatuiruočių meistras turėtų tatuiruotės licenciją, todėl norite įsitikinti, kad jie taip pat turi šiuos reikalavimus. Tatuiruočių meistras visą laiką turėtų mūvėti pirštines ir vienkartines adatas, jei jų nėra, turite nedelsdami išeiti.

Tatuiruotės pasidarymas yra įdomus laikas visiems, todėl norite įsitikinti, kad gaunate būtent tai, ko norite. Nepasitenkinkite mažiau nei geriausia tatuiruote. Tatuiruotės yra brangios ir nuolatinės, todėl įsitikinkite, kad jums patinka jūsų tatuiruotė.

Mes parodėme jums daugybę nuostabių dizainų, iš kurių galite rinktis, ir dabar viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tą, kuris geriausiai tinka jūsų asmenybei. Nesvarbu, ar pasirinksite pasidaryti vieną didelę tatuiruotę, ar krūvą mažų blauzdų, tikrai rasite tai, kas tikrai tinka jūsų išvaizdai.

Vykdykite tatuiruočių meistro nurodymus, kurių jums reikia, ir nesileiskite. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra užsikrėsti infekcija. Svarbu, kad tatuiruotė būtų švari ir sausa, kad ji tinkamai išgydytų. Jei padidėja skausmas, būtinai kreipkitės į gydytoją. Tikimės, kad jums patiko straipsnis.