115 Galingos ir šventos Ankh tatuiruotės

Šio tipo tatuiruotės yra nuostabios ir paslaptingos, tačiau už jų taip pat yra daug prasmės. Ankh tatuiruotės reiškia tokius dalykus kaip gausa ir gyvenimas. Gausa yra prieinama visai žmonijai ir viskam, kas susiję su gamta. Visi elementai susilieja ir sukuria gyvybę. Yra ankh dalių, kurios reiškia skirtingus dalykus. Viršuje yra kilpa, kuri simbolizuoja saulę, kai ji prisijungia prie žemės horizonto. Saulės ir žemės sąjunga yra didžiulis dalykas senovės egiptietis mąstysena. Istorija byloja apie tai, kaip Egipto žemėse saulė visada saldžiai bučiuoja žemę ir atneša žemei gausą. Egipte žadama, kad gyvenimas klestės dėl kelių priežasčių, įskaitant žemę, vandenį ir saulę. Simbolis yra šventas, nes simbolizuoja sąjungą tarp Izidės ir Ozyrio, kurie yra senovės Egipto dievybės. Turime tiek daug puikių variantų, iš kurių galite rinktis, ir tikrai rasite tai, kas jums patinka. Peržiūrėkite šiuos galingus ir šventus „Ankh Tattoo“ dizainus.

Paprasta trečioji akis

Toks paprastas dizainas yra ypatingas savo paprastumu. Tai nespalvota, o ne kažkas pernelyg dramatiško.

ankh-tatuiruotės

Tamsesni dizainai

Tokios rankovės dizainas yra tamsus ir pavojingas. Tai šauni išvaizda, kurią norėtų išbandyti kiekvienas.

Šaunūs vaizdai

Šis yra šiek tiek kitoks nei dauguma, bet toks pat kūrybingas. Jei ieškote mažo dizaino, kurį galite įdėti bet kur, tai yra tas, kuris jums tinka.

Lydymosi dizainas

Šie simboliai dėl tam tikrų priežasčių laikomi tamsiais ir paslaptingais, nes jie yra galingi. Mums patinka trečiosios akies detalės, nes ji šventa ir graži. Jei ieškote tamsesnio simbolio, tai jis jums.

Pridėkite šiek tiek spalvos

Tai mažas dizainas ir ryškus spalvomis. Išbandykite ir pamatysite, kaip jums tai patinka.

Paprastas pažadas

Tai subtilus dizainas, kuris puikiai tinka stuburui. Jei norite kažko paprasto ir gražaus, tai šio stiliaus. Tai tarsi liustra, ant kurios kabo maži gabaliukai.

Gėlių dizainas

Šis nuostabus dizainas turi daugybę gėlių su ankh simboliu viršuje. Jie yra paprasti kontūrai, tačiau tai subtilus, elegantiškas ir gražus. Tai taip pat nėra labai didelė tatuiruotė, tai tobulas dydis.

Krūtinės tatuiruotės

Tai didelė tatuiruotė, esanti krūtinės viduryje. Visi pagrindiniai simboliai yra čia ir yra tiesiogiai susiję su

Juvelyriniai dizainai

Toks šaunus dizainas leis jaustis ypatingai.

Auksiniai pasirinkimai

Nuostabus dizainas, pasižymintis ryškiomis ir drąsiomis spalvomis, kurios tikrai išryškina tatuiruotę.

Ką reiškia tatuiruotė?

Egipto Ankh tatuiruotė yra apie atgimimą ir gyvenimą. Egiptiečiai ją naudojo kaip priemonę atstovauti moterų ir vyrų sąjungai, atgimimui ir amžinam gyvenimui.

Drąsus ir gražus

Įspūdingas dizainas, turintis daug tiesių linijų, papildančių stilių. Tai unikali išvaizda, kurią tikrai mylėsite.

Trečioji akis

Trečioji akis yra puiki tatuiruotė, puikiai deranti su Ankh tatuiruote. Tai gana didelis dizainas, kuris gerai veiktų kaip rankovių dizainas. Yra daugybė skirtingų elementų, kuriuos galite naudoti su „Ankh“ tatuiruote, tai tik viena idėja.

Ką reikia žinoti prieš pasidarydami tatuiruotę

Tatuiruotės pasidarymas gali būti įdomus laikas, ypač jei tai pirmas kartas. Būkime sąžiningi, kiekvieną kartą, kai pasidarome naują tatuiruotę, tai yra įdomus laikas. Yra dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pasidarydami tatuiruotę, niekada neturėtumėte to skubėti. Norite galėti amžinai mylėti savo tatuiruotę, todėl svarbu atlikti namų darbus. Turime keletą patarimų, kaip pasiruošti šiam įdomiam laikui. Turite prisiminti, kad jūs ne tik užsidedate meno kūrinį, bet ir kažką nuolatinio savo kūnui. Norite skirti keletą akimirkų ir pagalvoti, ko norite.

Čia yra viskas, ką norite žinoti apie savo tatuiruotę:

Neimkite savo tatuiruotės lengvai

Yra žmonių, kurie pasidarys tatuiruotes vienas po kito, daug negalvodami, ką jie užsideda ant savo kūno. Jų bus tiek daug, kad jie nežino, ką su jomis daryti, arba vėliau jas pašalins. Štai kodėl paaugliams niekada neturėtų būti daromos tatuiruotės, nes dalykai, kuriuos pasirenkate tatuiruotei paauglystėje, vargu ar bus tai, kuo jūs vis dar esate patenkinti suaugę.

Kalbant apie tatuiruotę, norite galvoti apie norimą dizainą. Neskubėkite pasidaryti tatuiruotės, įsitikinkite, kad ilgai galvojate apie savo sprendimą. Jei tikrai atliksite savo tyrimus, galite baigti tatuiruotę, kuri jums patiks amžinai. Vienas dalykas, kurio mes nerekomenduojame, yra bet kurio asmens vardo įrašymas ant jūsų kūno. Dažnai atsitinka taip, kad po šio pasirinkimo slypi apgailestavimas. Ypač jei ant savo kūno tatuiruojate savo vaikino vardą. Tai gali atrodyti romantiška, tačiau daug kartų žmonės išsiskyrė ir tada nežino, ką su tuo daryti. Tiesiog reikia ką nors apgalvoti prieš imantis to daryti. Gali būti gerai užrašyti savo vaiko vardą ar mamą ant savo kūno, bet tik du kartus pagalvoti apie bet ką kitą. Jūs visada galite pašalinti tatuiruotę, tačiau tai brangu ir skausminga.

Tyrimas „Menininkas“

Kad ir ką darytumėte, ištirkite asmenį, kuris ketina tatuiruotis. Ne visi menininkai yra lygūs ir, renkantis ką nors tatuiruoti, norite įsitikinti, kad turite profesionalų ir gerą vardą.

Jei pažįstate žmonių, kurie turi tatuiruotes, ir jūs juos mylite, paklauskite jų, kas padarė tatuiruotę. Kitų žmonių tatuiruotės yra geriausia reklama, jei jos yra geros. Tai puiki pradžia tiems, kurie ieško tatuiruotės. „Instagram“ galite pamatyti tatuiruočių meistrus ir, jei radote ką nors, kuo žavitės, galite pradėti ten. Visą jų darbą galite pamatyti „Instagram“ ir net peržiūrėti atsiliepimus.

Prieš užsisakydami susitikimą su menininku, turėtumėte paruošti keletą klausimų. Pirmasis turėtų būti toks: ar jūsų ieškoma tatuiruotė yra suderinama su jūsų pasirinktu menininku. Pavyzdžiui, jei samdote menininką, kuris kuria tik animacinius filmus, kad padarytumėte portretą, galite būti nepatenkinti rezultatais. Įsitikinkite, kad bet koks menininkas, kurį samdote, turi tam tikros patirties ieškant tatuiruotės.

Kiti klausimai, kuriuos turėtumėte turėti, ar reikia sumokėti užstatą? Ar yra atšaukimo politika? Kaip dirba menininkas? Jei ten yra populiarių menininkų, turite būti pasirengę tam, kad jie gali būti užsakomi mėnesiams ir turėsite patekti į laukiančiųjų sąrašą.

Talentingas ir profesionalus menininkas išklausys, ko norite, ir padės suplanuoti tatuiruotę prieš susiregistruojant. Jei dirbate kartu, greičiausiai padarysite norimą tatuiruotę.

Įsitikinkite, kad menininkas naudoja saugos priemones

Rinkdamiesi menininką norite įsitikinti, kad ne tik jis/ji naudoja saugos priemones, bet ir visa parduotuvė. Priklausomai nuo valstijos, provincijos ar šalies, kurioje gyvenate, yra skirtingi reikalavimai, todėl gali tekti patikrinti, kokie reikalavimai yra ten, kur gyvenate. Yra vietų, kuriose parduotuvė ir menininkai turi turėti licencijas ir sertifikatus. Norite įsitikinti, kad bet kuri parduotuvė, kurioje lankotės, atitinka galiojančius įstatymus.

Tikrinimas, ar parduotuvė atitinka teisinius reikalavimus, nėra vienintelis dalykas, kurį turėtumėte patikrinti. Norite pažvelgti į patį įrenginį. Švari parduotuvė yra labai svarbi, nes ji daug pasako apie tai, kur darote tatuiruotę. Norite įsitikinti, kad jis yra putojantis švarus ir net kvepia dezinfekavimo priemone. Kai lankotės parduotuvėje, ieškokite švarių sanitarinių sąlygų ir matomų įrankių. Menininkas turėtų išvynioti visiškai naujas vienkartines adatas priešais jus. Rašalas taip pat turi būti paruoštas šviežiai priešais jus. Prieš atvykdami įtartinai žiūrėkite į bet kurią vietą, kurioje adatos yra išvyniotos. Jie turėtų tai padaryti priešais jus. Turite atsiminti, kad jūsų nauja tatuiruotė yra panaši į atvirą žaizdą ir taip lengva užsikrėsti.