115 Įkvepiančios ir kultūringos Meksikos tatuiruotės

Jei ieškote meksikietiškos tatuiruotės, tai tikriausiai todėl, kad jie turtingi kultūros ir istorijos. Meksika turi stiprią kultūrinę kilmę ir turi daug gilių religinių įsitikinimų. Kai kurie iš šių įsitikinimų yra tokie gilūs, kad yra senatvės prietarai. Štai kodėl pamatysite, kad kai kurios meksikietiškos tatuiruotės prasideda tik šiek tiek keistai ir nepakartojamai. Yra daug šukuosenų ir kaukolių vaizdų, kurie dera su kultūra, ir jie yra labai populiarūs, kai kalbama apie tatuiruotes. Šios tatuiruotės nėra skirtos silpniems širdims, ir mes turime jums parodyti daug nuostabių dizainų. Jums bus sunku jų neįsimylėti. Peržiūrėkite šiuos nuostabius dizainus, kurie padės jums pažinti kultūrą ir istoriją.

Abstraktūs dizainai

Puikus dizainas, unikalus ir abstraktus. Šie stiliai puikiai atrodo kaip rankovės dizainas ant rankos.

meksikietiškos tatuiruotės

Cukraus kaukolės dizainas

Tai puikus ir išsamus cukraus kaukolės dizainas. Tai tamsu ir paslaptinga, kuri yra populiari tema, apimanti visą Meksikos tatuiruočių idėją.

Įspūdingi dizainai

Puikus dizainas, įtaigus ir unikalus, tai puiki išvaizda, kuri yra drąsi. Tai yra tatuiruotė, dėl kurios žmonės kalbės. Tai traukia akį ir nuostabu, jūs tikrai turėsite žmonių, kurie užduos jums įvairiausių klausimų apie tai.

Gėlių kaukolės

Kaukolės tatuiruotės yra gana populiarios Meksikoje, o kai kurios yra padengtos gėlėmis. Yra daug būdų, kaip pavaizduoti kaukolių gėlėtą ir moterišką jausmą. Jei ieškote stulbinančio meno, kuris turi grožio jausmą, būdingą daugeliui kaukolės tatuiruočių. Yra daug abstrakčių dizainų, kuriuos galite pridėti ir kurie turi daug puikių reikšmių.

Cukraus dizainas

Yra pažodžiui šimtai skirtingų būdų, kaip sukurti cukraus kaukolės tatuiruotę. Jie yra įdomūs dizainai, turintys daug charakterio. Jie yra spalvingi ir linksmi, tokia tatuiruotė žmogui, kuris yra keistas ir nežiūri į dalykus per daug rimtai.

Drąsūs dizainai

Kai kurios išvaizdos yra moteriškos, o kitos – beveik baisios. Šio tipo tatuiruotėse yra daug skirtingų aspektų, ir jūs tikrai rasite tai, kas jums patinka.

Stulbinantis ir istorinis

Religinis stilius, turintis kryžių. Kalbant apie Meksikos kultūrą, yra daug gilių religinių įsitikinimų. Mums patinka detalės ir tikroviškas tatuiruotės stilius.

Moteris karė

Toks puikus tatuiruotės dizainas leis jums jaustis šiek tiek nuotaikingam. Vyras ar moteris sugebėtų sukrėsti šį dizainą.

Renegade minia

Meksikos kultūroje yra daug neteisėtumo ir turime pripažinti, kad šios tatuiruotės visada atrodo šiek tiek keistai.

Senosios mokyklos portretai

Koks nuostabus yra šis senas portreto stilius, mums tai labai patinka?

Mirties diena

Tai puikus dizainas, įkvėptas Meksikos mirusiųjų dienos festivalio, kuris yra katalikų šventė. Tai mirusiųjų diena arba kitaip vadinama Vėlinių diena kitose šalyse. Tai unikali šventė, kuri nuostabi dėl kultūros ir istorijos. Meksikiečiai tvirtai tiki savo religija ir tai yra legendinė šventė.

Už mirusiųjų dienos slypi stipri prasmė

Tai Meksikos šventė, kuri vyksta kasmet, kai šeimos susirenka ir pagerbia bei prisimena savo gyvenimo žmones. Priežastis, kodėl ši šventė laikoma tokia epine, yra ta, kad manoma, kad mirusiųjų sielos grįžta aplankyti šeimos narių kapinėse, savo namuose ir versle. Tai graži idėja ir visi nori tikėti, kad gali vėl pamatyti savo šeimą, todėl tai kasmetinis įvykis. Derliaus nuėmimo metu actekai pagerbė mirusiuosius ritualais ir šventėmis. Mirtis jiems nebuvo pabaiga, jie tikėjo, kad mirtis yra tik gyvenimo sezonų ciklo pradžia.

Ši šventė vyksta spalio pabaigoje ir kasmet lapkričio 1 ir 2 dienomis Meksikoje. Tai bendruomenės renginys, kuriame šeimos susirenka džiaugsmingam susitikimui. Šių švenčių metu vyksta daug dalykų, įskaitant muziką, kuri skamba namuose ir kapinėse. Yra speciali diena, skirta nelaimingų atsitikimų metu žuvusioms sieloms, ji vadinama „Accidentados“ diena ir kuri vyksta spalio 28 d. Spalio 31 d. Yra diena, skirta pagerbti vaikų sielas, vadinama Los Angelitos. Suaugusiųjų dvasios prisimenamos lapkričio 1 d. Dvasios lapkričio 2 -ąją išvyksta iš apylinkių, kad matytumėte, jog tai visa produkcija. Meksikos šeimos labai stengiasi prisiminti perėjusius žmones. Jie turi vadinamųjų tradicinių ofrendų, tai aukos ir altoriai, atspindintys senovės Meksikos/actekų kultūros praktiką ir katalikybės mišinį. Altoriai visada skiriasi priklausomai nuo regioninių tradicijų ir to, kuriame kaime vyksta šventė. Į festivalius įdedama daug pastangų, įskaitant maistą, o šeimos susiburs, kad šventėje paruoštų tradicinį maistą.

Altoriai pristatomi sieloms, kurios atvyksta aplankyti, ir ant tų altorių galite padėti bet ką. Šeimos įdės šviežių gėlių, tradicinio maisto, pan de muerto (arba duonos mirusiems) smilkalų, žvakių, drabužių, nuotraukų, vaisių, cukraus liaudies žaislų, mėgstamų mirusiojo gėrimų, drabužių ir religinių atvaizdų. Jie papuoš vietovę skeletais, kaukolėmis, antkapiais, cukraus kaukolėmis ir papel picado. Jie taip pat ant altoriaus padėjo prarasto mylimo žmogaus nuotrauką. Daugelis žmonių mėgsta kepti duoną mirusiesiems. Duona vadinama „Pan de muerto“, ji kepama žmogaus figūrų ir kaukolių pavidalu ir yra tikrai saldaus skonio. Duonos kepa tradiciškai apvalios formos ir turi centrinę tešlos rankenėlę, o tai iš tikrųjų atspindi kaukolės formą. „Dia de Meurtos“ apima maisto patiekalus, tokius kaip tortilijos, juodos arba raudonos spalvos apgamas, pabarstytas sezamo sėklomis, tamales, pagamintas iš maltų kukurūzų, ir jie patiekiami su gaiviaisiais gėrimais ar baltu žaibu. Tai ne visada taip, tačiau jie taip pat tiekia stiklines vandens ir tekilos. Galite pamanyti, kad keista, kad jie vargsta vaišindami gėrimus mirusiesiems, bet iš tikrųjų tai tik geros manieros. Jie mano, kad mirusieji greičiausiai ištroškę po ilgos kelionės. Jie nori jiems patiekti gerų gėrimų ir su vandeniu, manė, kad tai yra pagrindinė gyvenimo atrama, todėl jie jį ir patiekia.

????????????????????????????????

Kaip pasiruošti tatuiruotei

Galite pamanyti, kad nėra ko pasidaryti tatuiruotės, kad nėra ko pasiruošti, kaip tik išsirinkti dizainą ir tada sėsti į tatuiruočių kėdę, bet jūs negalite labiau klysti. Yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pasiruoštumėte tatuiruotei, kad įsitikintumėte, jog ji gerai sekasi.

Yra dalykų, kuriuos galima padaryti pasiruošus tatuiruotei. Turime keletą patarimų, kaip padaryti šį procesą laimingesnį ir patenkintą savo tatuiruote. Tai yra naudingi patarimai, kurių turėtumėte laikytis, kad gautumėte kuo geresnę patirtį.

Ką galite padaryti, kad pasiruoštumėte savo tatuiruotėms?

Geria daug H20

Kodėl dabar turėtumėte gerti vandenį iš anksto, nes procesas yra svarbus hidratacijai. Štai kodėl taip pat neturėtumėte gerti alkoholio prieš pasidarydami tatuiruotę. Drėgmė iš tikrųjų padės jums ištverti tatuiruotės kūrimo procesą, o vėliau ir jūsų tatuiruotė išgydys daug greičiau.

Įsitikinkite, kad jūsų oda yra sudrėkinta

Apie tai iš anksto nekalbame. Nenorite, kad jūsų oda būtų drėgna, kai ketinate pasidaryti tatuiruotę. Tačiau drėkinti savo tatuiruotę likus kelioms dienoms iki dienos pradžios yra tikrai gera idėja. Norite, kad jūsų oda būtų aukščiausios formos, ir daugelis menininkų mano, kad rašalas iš tikrųjų geriau drėkina jūsų odą.

Nuskuskite tatuiruotę

Mes tai sakome, nes nėra daug žmonių, kurie tai žino, tačiau menininkai tikisi, kad jūs nuskusite šią sritį, ypač jei atsitiktinai esate vyras su plaukuotomis rankomis ar kojomis. Menininkas rezervuoja laiką su jumis ir tas laikas yra padaryti tikrąją tatuiruotę. Jei jums reikia daug skutimosi ir užtrunka šiek tiek laiko, kol plaukai nukrinta nuo jūsų kūno, tuomet jums gali tekti įkrauti ne tik tai, bet ir gali pritrūkti laiko ir tą dieną nebaigti tatuiruotės. Jūs turite įsitikinti, kad žinote, kaip tinkamai nusiskusti, nes nenorite pjauti savęs ar nudegti skustuvu. Dėl to jūsų susitikimas bus atšauktas, todėl pasikalbėkite su savo menininku, jei jums rūpi pats nusiskusti sritį, jis gali pasiūlyti leisti jam nusiskusti.

Gerai pailsėkite

Mes neprašome jūsų eiti miegoti anksti ar pan., Bet ne geriausia mintis vėlai keltis. Tai ne naktis eiti į koncertą, pabusti vėlai ir prisigerti. Tikrai geriausia įsitikinti, kad gerai išsimiegojote prieš atsisėsdami pasidaryti tatuiruotės, ypač jei ketinate ten būti kelias valandas. Gerai išsimiegoję pasijusite patogiau ir pasidarysite mažiau suvirpėję tatuiruotę. Galų gale turėsite tiesesnes linijas ir galėsite lengviau ją įveikti.

Valgykite sveiką maistą

Prieš eidami į susitikimą, nepakenktumėte, jei paduotumėte savo kūnui skanų sveiką maistą. Galų gale turėsite daugiau energijos, kad padarytumėte savo tatuiruotę, tinkamai elgdamiesi su savo kūnu. Tatuiruotėje bus skausmingų dalių, kurios visada yra nemalonios, tačiau kai turite reikiamą energijos kiekį, rečiau įsitempiate tatuiruotės metu.

Pasirūpinkite tinkama apranga

Pagalvokite, kur darote savo kūno tatuiruotę, ir įsitikinkite, kad dėvite šiai sričiai tinkamus drabužius. Pavyzdžiui, jei jūs gaunate pusę rankovės arba visą rankovę, galbūt norėsite apsivilkti jums nerūpestingus marškinėlius. Neretai rašalas patenka ant drabužių, net jei menininkas daro viską, kad tai neįvyktų. Net jei marškinėlius susukate, kad išvengtumėte rašalo, jūs vis tiek galite sugadinti marškinius juos ištempdami. Tik nedėvėkite mėgstamų marškinėlių. Jei ketinate įsigyti rankovę, raumenų marškinėliai gali būti geriausias pasirinkimas.

Galite atsinešti ką nors linksmo

Proceso metu galite pasikalbėti su savo menininku, tačiau jums taip pat leidžiama atsinešti ką nors užsiimti. Tai gali leisti jums atitraukti dėmesį nuo skausmo ir likti susikoncentravusiam į ką nors kita. Galite atsinešti telefoną, kad galėtumėte linksmintis ir žiūrėti „Netflix“, arba atsinešti knygą skaityti.

Yra labai mažai tokių paslaptingų ir gražių tatuiruočių, kaip Meksikos tatuiruotės, todėl tikimės, kad radote puikią, kurią puoselėsite amžinai.

Mirusiųjų diena yra kasmetinis renginys, įkvėpęs daugybę tatuiruočių ir, kaip matote iš šio sąrašo, už šių tatuiruočių dizaino yra daug kūrybiškumo. Jūs tikrai mėgstate bet kokią čia rastą tatuiruotę. Mes norėtume išgirsti apie jūsų mėgstamiausius dizainus.