115 zuikio tatuiruočių, kurios nuves jus į triušio skylę

Triušio zuikio tatuiruotės yra vienos mieliausių tatuiruočių, kurias galite pasidaryti, tačiau taip pat galite nustebti sužinoję, kad tatuiruotės taip pat yra prasmingos. Tokios tatuiruotės turi daug prasmės ir tapo įkvėpimu jas nešiojančių žmonių. Jie yra puiki tatuiruotė, nes jie būna įvairių formų ir puikiai atrodo ant jūsų odos.

Ar nustebtumėte sužinoję, kad triušis yra vaisingumo simbolis? Galbūt todėl yra posakis „kupstantis kaip triušiai“. Jie simbolizuoja gamtą ir pavasario atėjimą, ir daugelis žmonių tai priims kaip nemokamą pradžią. Mes visi galėtume kažkada pradėti naują pradžią. Kai kurios kultūros žiūri į triušius kaip į kažką daugiau. Jie yra šeimos, atgimimo, ilgaamžiškumo, meilės, drovumo, gausos, greičio ir net sėkmės ženklas. Žinoma, daugelis kultūrų taip pat priima triušį zuikį kaip Velykų simbolį, triušį, kuris atneša dovanas vaikams.

Kinų kultūroje triušis yra švelnumo, užuojautos, gerumo ir elegancijos zodiako simbolis. Yra daug priežasčių turėti tatuiruotę ir tai ne tik todėl, kad ji miela. Tatuiruotėje yra puiki elegancija ir simbolika. Mes turime daugybę nuostabių dizainų, kad galėtumėte pažiūrėti, ar ieškote mielos tatuiruotės, ar kažko, kas turi šiek tiek daugiau prasmės. Peržiūrėkite šias daugiau nei 100 zuikio tatuiruočių, kurios nuves jus į triušio skylę.

Geometriniai dizainai

Šios tatuiruotės yra nuostabios, nes į jas yra šaunu žiūrėti. Geometriniai dizainai yra labai populiarūs ir dėl to, kaip jie atrodo.

Šaunios vibracijos

Tai dar vienas geometrinis dizainas, tačiau šis turi daug mažiau detalių. Tai mielas dizainas, unikalus, kaip jūs negalite mylėti tokio stiliaus kaip šis?

Mieli dizainai

Kitas saldus dizainas, kuris kiekvieną kartą pažvelgus į jūsų veidą sukels šypseną.

Tamsesni dizainai

Galbūt mielas ir draugiškas nėra tai, ko ieškote. Tokia tatuiruotė turi tamsesnę atmosferą, tačiau tai gali būti būtent tai, ko ieškote.

Paprasta išvaizda

Toks stilius yra unikalus dėl savo saldumo. Jei norite paprasto dizaino, kuris turėtų būti mielas, tai jums tinka.

Dizaino mišinys

Ar tai gėlių ar triušio dizainas? Sunku pasakyti, nes vienas yra kito dalis. Tai unikalus dizainas, kuris jums tikrai patiks.

Šiek tiek sudėtinga

Tokia nuostabi išvaizda yra tikrai kūrybinga. Tai šauni išvaizda, kuri yra drąsi ir kieta. Tai tatuiruotė, kurią žmonės norės išsiaiškinti.

Mums patinka kaukolės

Kitas tamsus dizainas, kuris taip pat yra šiek tiek paslaptingas. Tai maža tatuiruotė, kurią galite įdėti bet kur.

Silueto dizainas

Tai puikus dizainas, nes kito gyvūno viduje yra triušis.

Vidurnakčio dizainas

Toks šaunus dizainas praktiškai pašalina odą. Mums patinka šie drąsūs vaizdai.

Triušis yra protingas

Kaip galėtumėte nemėgti tokio nuostabaus dizaino? Triušis yra elegantiškas ir išmintingas, kaip tikėtis iš to, kuris mus nuveš triušio skylėje.

Ten Kažkas Yra

Negalime atsistebėti, kas sukasi šio triušio galvoje ir galbūt tik šeimininkas žino.

Yra šaunių detalių

Jei ieškote kažko panašaus į portretą, negalite suklysti su šiuo dizainu. Čia yra daug detalių ir praktiškai atrodo kaip nuotrauka.

Jis kilęs iš gamtos

Triušis yra vienas su gamta, ir mes tai matome dabar. Tai tatuiruotė, kuri yra tikrai unikali.

baltas triusis

Yra tiek daug baltų triušių tatuiruočių, kurias galite pasirinkti. Tai atrodo taip, lyg jis būtų kūdikis.

Karikatūra atrodo

Jei jums labiau patinka animacinis tatuiruotės stilius, jums tikrai patiks ši tatuiruotė.

Legendos už triušių

Taip, triušiai yra mieli ir žavingi, bet tai dar ne viskas. Triušio įvaizdis turi gilesnę prasmę. Tai ne tik tas padaras, kurį mes pažinojome ir mylėjome vaikystėje, bet ir ypatingas Velykų zuikis. Daugelis kultūrų žiūri į triušį įvairiais būdais. Triušis laikomas Mėnulio gyvūnu, o tai reiškia, kad jis pripažįstamas kaip vaisingumas ir vyriškumas. Kai kurios kultūros net mato triušį kaip deivę. Anglosaksų mitologijoje, Ostara yra deivė ir dažnai pasirodo kaip baltas triušis.

Senovės Didžioji Britanija priėmė idėją, kad triušiai yra žavingi padarai, kurie dės gražiai nuspalvintus kiaušinius, ir jie bus siūlomi vaikams per kasmetines pavasario vaisingumo šventes. Tai atsitiko kasmet ir tapo tradicija daugelyje kultūrų, įskaitant mūsų pačių, ir taip atsirado Velykų zuikio tradicija.

Šios būtybės yra gudrios ir išmintingos, ir joms pavyks įveikti kai kurias plaukuotas situacijas, nes tai yra apgaulės. Šio protingo ir gudraus zuikio legendos kilusios iš Amerikos pietų kaip garsiosios Br’er Rabbit pasakos. Yra čerokių ir Vakarų Afrikos tradicijų hibridas, kuriame pasakojama apie protingą triušį ir kaip jis sugebėjo pergudrauti kitus gyvūnus. Jums gali kilti klausimas, ar būtent ten tikrai buvo išrastas „Bugs Bunny“. Idėja, kad zuikis yra protingas ir išsivaduoja iš netvarkos, sklandė labai seniai.

Krikščionys taip pat turi tradiciją, kai kalbama apie triušį zuikį. Jūs girdėjote apie triušio pėdą – objektą, kuris atneša žmonėms sėkmę. Žmonės tiki, kad ateis ne tik sėkmė, bet ir klestėjimas. Šiuos pagoniškus simbolius krikščionys dažnai laikė blogais dalykais ir jie smerkia šiuos simbolius. Tais laikais pamatyti triušį ne visada buvo sėkmės ženklas. Kartais tai buvo blogas ženklas. Yra žmonių, kurie tada tikėjo, kad jei triušis kerta tavo kelią, tai yra toks pat blogas ženklas, koks būtų, jei tai būtų juoda katė. Kai kurie žmonės nuėjo taip toli, kad manė, kad triušiai yra susiję su raganomis, todėl yra blogi. Norėdami atsikratyti šio prakeikimo, jie turėjo paaukoti triušį tam tikru būdu, kad tai padarytų. Štai iš kur kilo triušio pėda. Jei sugebėtumėte nužudyti triušį, paimtumėte jo koją ir tai būtų laikoma jūsų laimingu žavesiu. Ir iš čia kilo visa laimingos triušio pėdos idėja.

Pridėkite šiek tiek spalvos

Tai puikus tatuiruotės pavyzdys, kuris ne tik patrauktų akį, bet ir priverstų jaustis kaip turintis kažką ypatingo.

Visos nuostabios prasmės po triušio tatuiruotėmis

Triušio tatuiruotės per daugelį metų įvairiose kultūrose reiškė skirtingus dalykus. Triušiams būdingos šios savybės:

Turtas

Gudrus & Intelektas

Žinių ieškojimas

Vaisingumas & Vyriškumas

Gilus ryšys su gamta

Pagonybė & Dvasingumas

Grynumas & Skaistumas (kaip baltas triušis)

Mėnulio ciklai & Mėnulis

Klestėjimas & Sėkmė

Minkštas prisilietimas

Tai nuostabi tatuiruotė, kuri, atrodo, gali būti minkšta. Tai subtilus stilius, kuris yra išsamus ir atrodo toks tikras, kad atrodo kaip tikras, minkštas kailis.

Smalsus triušis

Dar viena miela tatuiruotės idėja tiems, kurie nori mielo žavingo triušio

Skirtingi triušio tatuiruočių dizainai

Yra tiek daug skirtingų tatuiruotės variantų, kuriuos galite padaryti, bet mes apžvelgsime keletą skirtingų. Kai kurie žmonės seka dvasinius tatuiruotės aspektus, pavyzdžiui, „Baltas triušis“. Yra ir kitų, kurie labiau susiję su šmaikščiu ir gudriu „Bug Bunny“, kiti – „Playboy Bunny“ seksualumu. Yra daug būdų, kaip pavaizduoti triušį, jie yra įvairių formų ir dydžių ir leidžia jums pridėti bet kokių papildomų elementų, kurių norite.

Populiariausi dizainai yra:

„Playboy Bunny“ dizainas

Šie stiliai egzistuoja jau seniai ir stebėtinai daugiau moterų juos gaus nei vyrai. Galite pamanyti, kad „Playboy“ imperijai vadovavę ženklai buvo pasirinkti atsitiktinai, tačiau taip nebuvo. Hugh Hefneris pasirinko tą gyvūną, nes jis žymėjo lytį, vaisingumą ir vyriškumą, ypač anglosaksų kultūroje. Galų gale, jie yra gyvūnai, kurie mėgsta kuprotis su savo draugu neapgalvotai, todėl tikrai nenuostabu, kad jie būtų geras „Playboy“ atstovas. Baltasis triušis laikomas grynu dalyku, todėl greičiausiai Hugh pasirinko juodą triušį, kuris atstovauja visiškai priešingai.

Keltų triušių dizainas

Triušiai priklauso dvasiniam pasauliui, kai kalbama apie keltų tradiciją, todėl jie laikomi šventais. Jie buvo Dievo pasiuntiniai pagal tą tradiciją ir triušių kapstymasis laikomas jų būdu priartėti prie dvasių bendrauti. Net buvo sakoma, kad jie yra ryšys tarp pasakų bendruomenės ir žmonių. Kai žmonės pasidaro keltų triušio tatuiruotę, jie pripažįsta savo tvirtą ryšį su savo tradicijomis ir gamta bei dvasingumu, susijusiu su tuo.

Genties triušio dizainas

Indėnų, Haidos ir Polinezijos tradicijos dažniausiai turi genčių tatuiruotes kaip populiarus pasirinkimas. Galima rinktis iš įvairių modelių, tačiau genčių dizainas visada siejasi su gamta ir dvasingumu. Triušiai gali būti įtraukti į genčių dizainą, nes jie yra pagonybės simboliai, todėl kai kas nors pasidaro vieną iš šių tatuiruočių, tai paprastai reiškia dvasinį ryšį su stipriais gamtos elementais.

Gryno balto triušio dizainas

Baltasis triušis ne tik laikomas grynu elementu, bet ir įsimintinu personažu iš Alisos stebuklų šalyje, kurį 1865 m. Parašė Lewisas Carrollas. Knygoje baltas triušis buvo vadovas, vedęs žmones aplink. Tą patį vaizdą matėme „Matricoje“, kai buvo tikimasi, kad Neo taip pat seks baltąjį triušį, kad atsibustų. Baltasis triušis laikomas tiesos atradimo arba atradimo link simboliu. Renesanso epochoje triušiai taip pat buvo laikomi Chasity simboliu, todėl dažnai matėme baltųjų triušių atvaizdus tam tikruose paveiksluose, kur buvo Madonna ir vaikas. Vėlgi, jis vaizduoja nekaltą tyrumą ir skaistumą. Mergelė Marija taip pat buvo matoma kai kuriuose vaizduose, kai prie jos kojų buvo baltas triušis arba ji palietė vieną.

Animacinių filmų zuikio dizainas

Yra daugybė įvairių animacinių filmų, kuriuos galite gauti iš triušių, ir jie yra labai populiarūs. Šie vaizdai dažnai sugrąžina mus į vaikystę, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl žmonės juos gauna. „Bugs Bunny“, be abejo, yra vienas iš tų animacinių filmų, kuriuos žmonės mėgo per daugelį metų, ypač jei užaugote žiūrėdamas jį per televizorių. Kai kurie žmonės, kurie, kaip žinoma, yra gudrūs ar neklaužada, pasidarys „Bugs“ tatuiruotę, atspindinčią jų pačių gudrybės asmenybę. Triušis Peteris taip pat yra mėgstamiausias vaikystės tatuiruočių pasirinkimas. Jis yra vienas iš nekalčiausių animacinių filmų, kuriuos galite gauti, ir visa „Velveteen Rabbit“ istorija bei jo siekis didybės yra tai, ko siekia daugelis žmonių. Taip pat yra dar vienas labai populiarus triušio dizainas, kurį žmonės gauna, bet tai tikrai nėra triušis. „Vixen“ iš „Who Framed Roger Rabbit“, įsimintina ir viliojanti Jessica Rabbit yra populiarus tiek vyrų, tiek moterų dizainas. „Jessica“ yra puikus dizainas, kurį daugelį metų pamėgo daugelis žmonių.

Yra daug skirtingų dizainų, kuriuos galite pasirinkti, ir tai tik keletas iš jų. Iš sąrašo matosi, kad yra daugybė skirtingų triušio vaizdavimo būdų. Šiose tatuiruotėse yra fantastinis menas, nesvarbu, ar gausite išsamų portretą, ar animacinį filmą.

Prieš eidami pasidaryti tatuiruotę, pirmiausia nuspręskite, ką norite atstovauti sau su tatuiruote. Kokią žinutę bandote perduoti? Ką norite, kad jis simbolizuotų ir kur ketinate jį uždėti ant savo kūno?