117 RIP tatuiruotės, kad jūsų mylimojo prisiminimai išliktų gyvi

Išvyko, bet mylėjo. Taip jaučiame artimuosius, kurie perėjo kitą gyvenimą. Tačiau nepaisant to, kad jų nėra mūsų kasdieniame gyvenime, jų prisiminimai vis dar svarbūs. Jų buvimas gali būti ne fizinis aspektas. Tačiau mūsų širdyse jie visada yra šalia, vadovauja ir saugo mus. Jei norite, kad jų prisiminimai būtų arti jūsų, tatuiruotė apie juos yra ne tik miela ir asmeniška. Tai taip pat nepakartojama! Taigi, mes surinkome šimtus RIP tatuiruočių, kurias galite patikrinti, ar nėra kito rašalo.

Savo tėvų, šeimos narių, artimųjų, draugų, kurių galiojimo laikas pasibaigęs, atminimui galite juos pasidaryti kaip savo tatuiruotę. Buvo daug žmonių, kurie jau turi tatuiruotes, primenančias išvykusius žmones. Ir tie, kurie jiems turėjo prisiminimus ir meilę.

Daugelis dizainų yra pakankamai puikūs. Tačiau ši kolekcija bus jūsų pagrindinis vadovas, kaip pasidaryti pirmąją ar kitą tatuiruotę. Nesvarbu, kur norėtumėte įdėti savo tatuiruotę. Tegul tai yra ant rankų, stuburo, nugaros ar bet kur kitur. Dizainas yra svarbus, nes jis bus tavo visą gyvenimą.

Iš kryžminio dizaino, gėlių, inkaro, rožančiaus, paukščių, valčių ar erelio tatuiruočių dangus yra riba, kai kalbama apie RIP tatuiruočių dizainą. Taip pat galite jį pritaikyti, kad jis taptų asmeniškesnis ir nepakartojamas.

Tačiau šios tatuiruočių idėjos tinka ne tik žmonėms, kurie žuvo. Mes taip pat surinkome dizainą tiems, kurie prarado savo augintinius, ypač šunis. Mūsų augintiniai yra tarsi šeima, kurią mes taip pat jaučiame tuštumą, kai jie yra amžinai atskirti nuo mūsų. Jei turite šunį ar kitus naminius gyvūnus, kurie išėjo iš viso kūno, šis sąrašas taip pat bus jums.

Patarimai, vadovai ir reikšmės

Tačiau mes ne tik pateikiame jums dizainą, kurio jums reikia kitai tatuiruotei, kad jūsų artimųjų prisiminimai išliktų gyvi. Mes taip pat pateiksime jums keletą patarimų ir vadovų apie tatuiruotes, kad jūsų gyvenimo kelias būtų sveikas, kai tik jūsų tatuiruotės bus padarytos.

Tatuiruotė nėra laikinas įsipareigojimas. Tai bus įsipareigojimas visam gyvenimui, kurio galbūt nereikės laikyti savaime suprantamu dalyku. Buvo keletas tatuiruotės išbėrimo ar infekcijos atvejų, nes netinkamai pasirūpinta naujais jų dažais. Štai kodėl svarbu žinoti saugias tatuiruotės privalumus ir draudimus.

Alergija tatuiruotėms gali būti pavojinga gyvybei, todėl pasidarę tatuiruotę neturėtumėte to laikyti savaime suprantamu dalyku. Sunkiais atvejais tikrai reikalinga medicininė pagalba, tačiau viskas turėtų būti gerai, jei laikysitės savo tatuiruočių meistro patarimų.

Tačiau, norėdami jums padėti ir padėti, mes pateiksime keletą patarimų, ką reikia žinoti apie tatuiruotes. Taip pat pateiksime kai kurias šių RIP tatuiruočių reikšmes ir simbolius.

Peržiūrėkite šiuos nuostabius ir asmeninius RIP tatuiruočių dizainus, kuriuos surinkome jums.

RIP kryžminė tatuiruotė močiutei

Močiutės visada yra gadinančios. Štai kodėl sunku tęsti savo gyvenimą be jų buvimo. Šis kryžminis dizainas būtų puiki jūsų tatuiruotės idėja, skirta pagerbti jūsų močiutę.

plėšomos tatuiruotės

RIP rožės su inicialais

Jūsų išėjusiam mylimam žmogui rožės gali būti jūsų pagrindinis dizainas su jo inicialais ir mirties metais.

Raudona rožė su vardu, gimimo data ir mirties metais

Štai dar vienas puikus dizainas jūsų išvykusiam mylimam žmogui. Tai spalvinga, nuostabu švęsti jos gyvenimą Žemėje.

RIP naminis šuo

Jei turėjote naminį šunį, kuris taip pat mirė, galite turėti jo nuotrauką ir paprašyti savo tatuiruočių meistro pritaikyti jį jums, nurodant jo vardą.

Angelo sparnai

Angelai tikrai patenka į dangų. Taip pat ir tavo močiutė. Tai viena iš gražiausių „RIP“ tatuiruočių, skirtų vyrams ir moterims, norintiems išsaugoti savo senelių prisiminimus.

Geltona rožė

Geltona rožė simbolizuoja šiltus ir mylinčius jausmus artimiesiems. Tai dar vienas unikalus tatuiruotės dizainas jūsų artimiesiems, kurie išvyko į geresnę vietą.

Širdis su sparnais

Jūsų gramo gimimo data ir mirties metai gali derėti su šiais nuostabiais sparnais su širdimi ir aureole viduryje.

Kryžius su spygliuotu wite

Juodas, pilkas ir baltas kryžius, apvyniotas spygliuota viela, yra unikalus tatuiruotė su mirusio asmens vardu, gimimo data ir mirties metais.

JAV kariuomenės karoliai su Amerikos vėliava

Veteranams ir žuvusiems kariams, kovojusiems už šalį ir pasaulį, pagerbkite juos savo vardais, gimtadieniu ir gimimo metais. Galite gauti Amerikos vėliavos dizainą arba patį karolį arba abu. Tai puikus būdas pranešti jiems danguje, kad jie yra mylimi ir niekada nepamiršti.

Angelo sparnai su aureole

Vietoj paties angelo galite tiesiog pakelti sparnus su savo mirusio mylimojo inicialu ir virš jo šviečiančia aureole.

Širdis su erškėčiais

Visą gyvenimą sunku nematyti vieno iš savo šeimos narių ar draugų. Taigi, laikykite juos su savimi, išbandykite šį elegantišką ir unikalų dizainą su asmens vardu. Tatuiruočių meistrui puikiai sekėsi širdį sudėti su erškėčiais ir kryžiumi viršuje.

Mama ir tėtis

Sunku prarasti abu savo tėvus. Bet tai yra kažkas, ko jūs negalite kontroliuoti. Tačiau jūs galite laikyti juos abu šalia savęs – tiek ant dilbių su širdimi ir gėlėmis, tiek žodžiais „mama“ ir „tėtis“.

Meilės atmintyje

Jūsų tėtis, mėgstantis įrankius ir įrankius, džiaugtųsi matydamas šį dizainą, kurį gausite kitai tatuiruotei.

Juoda gėlė su peiliu

Peilis ant juodos gėlės yra viena iš unikaliausių RIP tatuiruočių ant dilbio, skirta pagerbti ir švęsti savo tėvo gyvenimą.

Gėlė su taškiniu darbu

Taškinis darbas šioje išdėstytoje gėlių tatuiruotėje puikiai tinka tėčio žodžiui. Tai nuostabu pagerbti savo tėvą.

Spalvinga širdis su sparnais ir lapais

Savo mylimo žmogaus atminimui galite turėti šį spalvingą dizainą. Lapai tokie gražūs su išryškintais kietais ir raštuotais sparnais.

Amžinai mano širdyje tatuiruotė

Tai paprasta, bet miela ir asmeniška RIP tatuiruotė ant krūtinės, kurią galite pasidaryti, jei ieškote minimalių savo kitos tatuiruotės dizainų.

Visada mano galvoje pečių RIP tatuiruotė

Tai gana didelis dizainas, tačiau jūsų mylimas žmogus yra vertas skausmo. Vandens, paukščių, gėlių ir kryžiaus sindikavimas sparneliais yra tiesiog gražus ir nuostabus.

Niekada nenueisi

Apibrėžtas išėjusio mylimo žmogaus, ypač mažųjų, pėdsakas yra miela RIP tatuiruotė tėvams.

Poros tatuiruotė

Dauguma porų, netekusių kūdikio ar mažylio, sukuria pėdsakų tatuiruotės dizainą su kūdikio vardu. Gali būti sunku prarasti kūdikį, tačiau, kad viskas būtų gyva, tai būtų puiki RIP tatuiruotė ten esančioms poroms.

Antkapis

Taip pat galite turėti šį dizainą su išėjusio mylimo žmogaus vardu.

Antkapis su paukščiais, mėnuliu, žvaigždėmis ir negyvu medžiu

Jei norite tamsesnio dizaino, šis yra puikus. Juodai balti dažai daro šią idėją elegantiškesnę ir prasmingesnę.

Kodėl vazelinas nebūtinai turi būti įtrauktas į jūsų tatuiruotės priežiūrą

Visada įdomu pasidaryti naują tatuiruotę, ypač kai tai skirta mylimam žmogui, kuris buvo apdovanotas. Tačiau reikia atsiminti, kad pasidaryti tatuiruotę yra kaip susižeisti save – atvirą žaizdą. Taigi, norint greitai išgydyti, jam reikia ypatingos priežiūros ir dėmesio. Priešingu atveju jums bus daug sunkiau.

Jei nesirūpinsite tinkamai, yra didelė tikimybė, kad jūsų tatuiruotė bus užkrėsta ir dar blogiau, ji deformuosis. Žinoma, jūs nenorite, kad taip atsitiktų. Mes visi nenorime, kad tai įvyktų, ypač kai norime, kad tai būtų daug laiko. Yra buvę dirginamų ar užkrėstų tatuiruočių atvejų, dėl kurių dizainas greitai deformuojasi arba išblunka.

Kai kurie seni įsitikinimai rodo, kad vazelinas ar vazelinas gali padėti jūsų tatuiruotei po to, kai ją prižiūrėsite. Tačiau tai netiesa, nes tai gali padaryti dar daugiau žalos jūsų naujai tatuiruotei. Kažko, ko visi stengiamės išvengti.

Naftos drebučiai puikiai sulaiko drėgmę į odą, o tai tinka tiems, kurie turi itin sausą odą arba sauso sezono metu. Tačiau, kadangi vazelinas ar bet kuris kitas vazelino prekės ženklas turi drėgmę sulaikantį poveikį jūsų odai, tai negali padėti gijimo procesui.

Pvz., Jei padarysite bet kurią iš šių RIP tatuiruočių ir naudosite vazeliną tatuiruotai sričiai drėkinti, turėsite galimybę sulaikyti drėgmę tatuiruotėje. Dėl to jūsų tatuiruotė negali kvėpuoti. Suteikę tatuiruotėms laiko kvėpuoti po procedūros, galėsite lengvai pasveikti.

Venkite to

Naudojant vazeliną iš tikrųjų galite būti labiau linkę į dirginimą ar infekciją, ypač kai jis naudojamas kuriant naują tatuiruotę. Yra tatuiruočių bėrimų, kurie taip pat pasireiškė kai kuriais atvejais, o kai kurie iš jų yra net sunkūs, todėl reikia skubios medicininės pagalbos.

Užkrėstos tatuiruotės parodys paraudimą, stiprų niežėjimą, patinimą, iškilimus, deginimo pojūtį ir kt. Nors yra būdų, kaip palengvinti simptomus, pavyzdžiui, vartojant antihistamininį vaistą, vis tiek geriau būti saugiam.

Venkite vazelino ar bet kokio vazelino, ypač ant šviežios tatuiruotės, kad jis greičiau ir saugiau gytų. Galite naudoti, kai tatuiruotė visiškai išgydoma, tačiau ją reikia tepti tik aplink tatuiruotą vietą.

Norėdami gauti daugiau RIP tatuiruočių idėjų, patikrinkite šiuos įkvėpimus žemiau.

Gėlė ir širdis mamai tatuiruotės ant rankos ir krūtinės

Mamos žino geriausiai, todėl jos nusipelno gėlių. Padarykite tokį dizainą, tatuiruotą ant rankos su žodžiu „mama“ arba „mama“, kad ją pagerbtumėte.

Gėlių ir paukščių tatuiruotė tėčiui

Gėlės simbolizuoja daugybę puikių žmogaus savybių ir savybių, o paukščiai dažniausiai naudojami kaip laisvės ženklas. Už savo spalvotą ir gyvą tatuiruotę pagerbk savo tėtį.

Portreto tatuiruotė

Jūsų tėvo portretas būtų ypač saldus tatuiruotės dizainui, kurį galite uždėti bet kurioje kūno vietoje.

Maldos rankos ženklas su rožančių

Tai viena iš populiariausių vyrų ir moterų RIP tatuiruočių. Tai paprasta, bet labai prasminga.

Taškinis darbas, kontūrai ir šešėliai

Namas gatvėje ir vėjo malūnas būtų unikali tatuiruotės idėja, skirta prisiminti savo mylimo žmogaus gyvenimą. Taškinis darbas yra nuostabus, nes kontūrai ir šešėliai pagerėjo naudojant juodą rašalą.

Mėlynas inkaras

Inkarą galite nuspalvinti viskuo, kas jums patinka, sukdami rausvą arba raudoną juostelę su širdimi viduryje.

Apibrėžta širdis su datomis

Tai paprastas, elegantiškas dizainas, kurio unikalus kontūras su raudonu rašalu centre, mylimo žmogaus gimimo metai ir mirties metai.

Romėniški skaičiai

Užuot nurodę gimtadienį naudodami romėniškus skaitmenis, galite nurodyti mirties metus.

Raudona papūga

Patarlė sako, kad žmonės tampa papūgomis, kai esame mirę. Tai puiki RIP tatuiruotės potekstė, kurią galbūt norėsite pasidaryti.

Įvairių rūšių gėlės ir paukštis

Paukščiai naudoja gėles čiulpti nektarą. Štai kaip mirtis reiškia, kad siela tampa laisva po gyvenimo.

Spalvinga varna

Varna dažnai vadinama bloga ženklu ir mirtimi. Nors tai nebūtinai turi tai reikšti visą laiką, tai būtų puiki tatuiruotės idėja žuvusiam mylimam žmogui.

Durklas su vardu

Išėjusiam mylimam žmogui, kuriam patiko durklai, galite turėti šį elegantišką juodai baltą dizainą su jo vardu.

Rožinis su vardu

Rožinis yra pamaldumo rūšis Romos katalikų bažnyčioje. Tai būtų puikus dizainas artimam draugui ar šeimos nariui, kuris mirė ir mylėjo rožinį.

Inkaras su kryžiumi

Kryžius ir inkaras kartu yra viena tvirta tatuiruotės dizaino idėja su užrašu „mano sielos inkaras“.

Švytintis kryžius su inicialais

Kryžius turi daug skirtingų reikšmių ir simbolių, įskaitant mirtį ir gyvenimą. Švytintis bus prasmingas RIP tatuiruotės dizainas visiems, norintiems pagerbti savo velionius artimuosius.

Per graži Žemės RIP tatuiruotei

Žmonės sako, kad dangui tikriausiai reikia gražaus angelo ir jame turi būti kažkas iš Žemės. Tai labai asmeniškas ir mielas tatuiruotės dizainas tiems, kurie nori išlaikyti savo artimųjų prisiminimus.

Du sparnai ant rankos

Čia yra viena iš geriausių unisex RIP tatuiruočių, kurias galite pasidaryti su savo pražuvusiais meilės ženklais.

Vėžio simbolis su žėrinčiais sparnais

Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie neteko tėčio nuo vėžio, įsigykite šį unikalų dizainą su vėžio simboliu ant žėrinčių sparnų.

Mėlyni sparnai su inicialais

Kad jis būtų spalvingesnis, galite turėti spalvotus sparnus, ant kurių užrašyti mylimo žmogaus inicialai.

Jūsų sparnai buvo paruošti, bet mano širdis nebuvo

Visada sunku prarasti artimą žmogų, ypač staiga. Tačiau norėdami išlaikyti to žmogaus prisiminimus, galite turėti šį dizainą su skrendančiais paukščiais ir dviem didelėmis nupieštomis plunksnomis. Frazės pridėjimas daro šį RIP tatuiruotės dizainą nuostabia idėja.

RIP tatuiruotė tėčiui

Didelė plunksna su keturiais mažais paukščiais skrenda būtų miela tatuiruotės idėja jūsų velioniui tėčiui. Taip pat galite pridėti tokį pranešimą.

Inkaras su virve

Norėdami inkaro dizainui suteikti daugiau prasmės, aplink jį pridėkite virvę su spalvingomis gėlėmis ir mylimojo inicialais.

RIP tatuiruotė mamai

Maldos rankos ženklas su rožančių yra puikus tatuiruotės dizainas jūsų velionei mamai su jos gimtadieniu ir mirties metais.

Tikrai nemokamai

Jie sako, kad mirtis yra laisvė. Taigi, jei norite pagerbti išvykusį draugą ar šeimos narį, šis apskritimas palieka dizainą su žodžiais „tikrai laisvas“ kaip laisvės simbolis.

Kryžiuoji maldingomis rankomis

Kryžius su maldingomis rankomis ir rožančių būtų puikus tatuiruotės dizainas, skirtas pagerbti jūsų šeimos narį ar artimą jūsų draugą.

Kaubojų tatuiruotė

„Sombrero“, batai ir rykštė yra vieni nuostabiausių ir unikaliausių RIP tatuiruočių vyrams ir moterims. Taip pat galite pridėti žodžius „įsimylėjus atmintyje“ su visu asmens vardu, gimtadieniu ir mirties metais. Tai labai išsami ir miela.

Ryškesnės ir prasmingesnės RIP tatuiruotės vyrams ir moterims

Jūsų įkvėpimui turime dar keletą tatuiruočių idėjų. Jie kruopščiai surinkti, kad užtikrintų jūsų pasitenkinimą, kai reikia pasidaryti RIP tatuiruotes savo artimiesiems pagerbti.

Ar galvojate pasidaryti bet kurią iš šių prasmingų RIP tatuiruočių, kad pagerbtumėte savo artimuosius, peržengusius pomirtinį gyvenimą? Koks tai butu dizainas? Papasakokite apie tai toliau pateiktose pastabose!