121 nuostabios niūrios pjovimo tatuiruotės, įkvepiančios tai padaryti

Remiantis daugybe mitų, „Grim Reaper“ yra paskutinė būtybė, kurią pamatysite prieš išvykdami į požeminį pasaulį, dangų, pragarą, skaistyklą ar iš esmės bet kokį pomirtinį gyvenimą, kuriuo tikite. Šios būtybės dažnai vaizduojamos kaip skeletai su juodu apsiaustu ir dalgis. Kadangi jie simbolizuoja mirtį, daugelis tikėjo, kad pasidaryti niūrios pjūties tatuiruotes yra nesėkmė.

Tačiau mirtis yra tik viena iš niūrios pjaunamosios tatuiruotės reikšmių. Jūsų tatuiruotės reikšmė gali pasikeisti. Tai priklauso nuo to, ką, jūsų manymu, simbolizuoja ar pasakoja. Daugelis tatuiruočių yra atviros interpretacijoms. Taigi, kodėl gi ne pasidaryti savo niūrios pjūties tatuiruotę ir leisti kitiems žmonėms pamišti galvojant apie tai, ką turite omenyje.

grim-pjautuvas-tatuiruotes

Grim Reaper kilmė

Manoma, kad „Grim Reaper“ buvo pastatytas iš Charono. Graikų mitologijoje Charonas buvo požemio keltininkas. Jis išvedė mirties sielas per tris mistines požemio upes mainais į auksinę monetą ar drachmą.

Kaip ir „Grim Reaper“, jis taip pat buvo pavaizduotas kaip skeleto figūra, vilkinti juodą apsiaustą su gobtuvu.

Tačiau kai kurie tikėjo, kad Grim Reaper labiau panašus į graikų dievą Chroną. Jis nešiojo galingą dalgį ir buvo žinomas kaip Tėvo laikas. Vis dėlto manoma, kad jo ryšys su laiku ir derliumi sukūrė Reaper smėlio laikrodžio ir dalgio simboliką.

Tačiau nors daugelis ginčijasi, kur iš tikrųjų buvo nuimtas javapjūtė, populiariausia Grim Reaper kilmės istorija buvo blogiausiu žmonijos egzistavimo metu.

Manoma, kad „Grim Reaper“, dar žinomas kaip „Mirtis“, Europoje pasirodė maždaug XIV a. Tuo metu Europa išgyveno didžiausią ir blogiausią pandemiją. Milijonai žmonių, žinomi kaip Juodoji mirtis, mirė dėl maro, kuris sunaikino trečdalį žemyno gyventojų.

Aplinkui buvo mirtis. Nenuostabu, kad žmonės sukūrė mirties įvaizdį ir pasirinko „Grim Reaper“.

Kodėl specifinis vaizdas?

Skeletas yra tai, kas lieka iš mūsų, kai mes mirštame ir mūsų kūnas suyra. Štai kodėl jis buvo pasirinktas kaip mirties simbolis.

Bet kodėl dalgis?

Dalgiai naudojami pjauti ir nuimti derlių, kai jie yra paruošti valgyti ar pagaminti. Tam tikra prasme tai turėtų būti gyvenimo simbolis, tiesa? Tačiau tai taip pat puikus mirties simbolis. Mirdami mes iš esmės esame atplėšti nuo žemės. Aštrūs dalgio ašmenys gali nutraukti mūsų gelbėjimosi ratą, kai ateis laikas.

Tuo tarpu chalatas ar apsiaustas su gobtuvu labiau siejamas su chalatais, kuriuos religiniai veikėjai dėvėjo tuo metu, kai vykdė laidojimo paslaugas..

Grim Reaper tatuiruočių istorija

Po juodosios mirties menas vaizdavo Mirtį kaip niūriapjūtę – skeleto figūrą su juodu gobtuvu. Nenuostabu, kai išpopuliarėjo tatuiruotės ir kūno modifikacijos, kad „Grim Reapers“ buvo įprastas dizaino pasirinkimas. Juk mirtis buvo įprasta sąvoka kalbant apie meną, o Grim Reapers buvo Mirties veidas.

Vis dar neaišku, kur ir kada buvo sukurtos pirmosios „Grim Reaper“ tatuiruotės. Tačiau šiandien jie yra labai paplitę tarp tatuiruočių mėgėjų visame pasaulyje.

Grim Reaper tatuiruočių reikšmė

Daugeliui Grim Reaper yra tik mirties simbolis. Tačiau „Grim Reaper“ tatuiruotės gali turėti skirtingą reikšmę, priklausomai nuo dėvėtojo. Tai netgi gali pakeisti savo prasmę, jei jūsų dizaine yra kitų elementų.

Tie, kurie dažnai pasidaro šias „Grim Reaper“ tatuiruotes, yra žmonės, patyrę siaubingų nelaimingų atsitikimų, kurie galėjo baigti jų gyvenimą. Tai tapo ženklu, kad jie galėjo „apgauti“ mirtį.

Tačiau yra ir tokių žmonių, kurie pasidaro tatuiruotę su niūriuoju pjovėju, kuris neturėjo trauminės praeities. Prasmė dažnai lieka ta pati – mirtis ir jos neišvengiamybė. Tačiau užuot to bijoję, žmonės, pasidarę tokią tatuiruotę, priima tai kaip gyvenimo dalį; kad to neturėtume bijoti.

Tačiau yra ir kitų, kurie rinkosi „Grim Reaper“ tatuiruotes kaip gyvenimo, o ne mirties simbolį.

Žmonės, kurie paprastai tuo tiki, dažnai renkasi gana komišką ar lengvabūdišką, o ne niūrų ir pranašišką dizainą.

Grim Reaper tatuiruotė taip pat gali reikšti mylimo žmogaus mirtį. Į šiuos dizainus paprastai įeina kitas elementas, simbolizuojantis šeimos narį, partnerį/kitą svarbų asmenį ar draugą. Pavyzdžiui, jūsų motinos mėgstamiausia gėlė yra rožė. Galite pridėti rožių puokštę su savo Grim Reaper, kad pagerbtumėte jos praėjimą.

Ar visos tatuiruotės turi turėti tam tikrą reikšmę?

Ar galite pasidaryti tatuiruotę vien todėl, kad norite ją pasidaryti? Arba jis turi turėti gilesnę prasmę, kad galėtumėte gauti rašalą?

Nors daugelis tatuiruočių mėgėjų pasidaro tatuiruotes, turinčias didesnę reikšmę, vis dar yra tokių, kurios pasidaro tatuiruotes, kad vizualiai išreikštų savo mintis. Tai ne visada turi būti kažkas, kas kutena protą ar kelia baimę. Daugelis tatuiruočių gerbėjų turi kažką rašalo, nes jiems patinka estetika.

Tai panašu į puošnių laisvalaikio drabužių pasirinkimą nei džinsus ir trikotažą, nes juose jaučiatės patogiai.

Tai reiškia, kad jei norite pasidaryti „Grim Reaper“ tatuiruotę, nes manote, kad ji atrodo šauniai, nedvejodami ją pasidarykite. Tai ne visada turi simbolizuoti mirtį ar tragišką praeitį ar mirusį artimąjį. Dizainas gali būti tai, į ką jums tiesiog patinka žiūrėti.

Pavyzdžiui, galite suprojektuoti netradicinį niūriapjovę, tokią kaip moteris su juodu apsiaustu su gobtuvu ir dalgiu.

Turėdamas tokį dizainą, geras tatuiruočių meistras gali padėti jums sukurti vaizdus, ​​geriausiai atitinkančius jūsų pageidavimus.

Tačiau yra ir kitų, kurie yra gana prietaringi. Jie gali pamatyti jūsų tatuiruotę ir susieti ją su baime, nesėkme ar negatyvumu. Tiesiog apsvarstykite šiuos dalykus, prieš nuspręsdami padaryti tatuiruotę ant jūsų.

Kaip rasti tatuiruočių menininką

Suradus tinkamą tatuiruočių menininką, galima padaryti ar sulaužyti jūsų tatuiruotę.

Kaip menininkai, kiekvienas turi savo išskirtinį stilių ir specialybę. Yra tatuiruočių meistrų, kurie kur kas geriau kuria šiuolaikines tatuiruotes, o kai kurie – kur kas geriau 3D tatuiruotes. Taip pat yra tų, kurie geriau piešia niūriapjovius ir skeletus, o kiti geriau piešia mielus, animacinio filmo personažus.

Štai keletas patarimų, kaip rasti menininką:

Paprašykite persiuntimo

Ar esate didelis draugo tatuiruotės gerbėjas? Ar stilius yra tai, ko norite gauti, kai gausite rašalą? Jei taip, geriausia paklausti savo draugo, kas yra jų tatuiruočių meistras. Siuntimas yra geriausias būdas įsigyti norimą tatuiruotę. Jūs asmeniškai matėte vieną iš menininko darbų. Be to, galite paklausti savo šeimos ar draugo apie jų patirtį ir nešališką nuomonę.

Jei galite gauti daugiau nei vieną siuntimą, tuo geriau. Tokiu būdu turite daugiau pasirinkimų. Surasti bent tris atlikėjus, iš kurių galima rinktis, yra geras skaičius.

Tačiau atminkite: jūsų draugo tatuiruočių meistras galėjo puikiai atlikti savo draugo tatuiruotę. Tačiau tai ne visada reiškia, kad jie jums tinka.

Apsilankykite parduotuvėje

Apsilankymas menininko parduotuvėje yra galbūt geriausias būdas sužinoti, ar jis jums tinka tatuiruočių meistras. Kiekviena parduotuvė turi savo žavesio. Kai kurie gali jaustis šiek tiek per intensyviai, kad jūsų skoniui. Tačiau visada bus ta viena parduotuvė, kuri jaustųsi teisingai. Atmosfera yra tai, apie ką jūs visada manėte, kad tai yra, o menininkai yra žmonės, su kuriais galite susisiekti.

Tikrindami parduotuvę taip pat turėtumėte patikrinti, kaip ši vieta yra švari. Tatuiruotės metu higiena yra labai svarbi. Patekę rašalu į nešvarią vietą, galite užsikrėsti.

Be to, būtinai užduokite jiems standartinius higienos klausimus, pvz., Ar jie naudoja naujas adatas kiekvienam menininkui, kaip valosi savo įrangą ir vietą bei kaip valo kliento tatuiruotes.

Turėtų būti akivaizdu, kad jūsų saugumas yra prioritetas.

Pasikalbėkite su menininku

Jūsų menininkas turėtų būti tas, kuris supranta jūsų viziją ir gali ją įgyvendinti. Paprastai jie eskizuoja dizainą ant popieriaus ir su jumis susisieks su savo sukurtais dizainais.

Tačiau prieš tai tiesiog pasikalbėjimas su jais gali padėti „pajusti“, ar jie susisieks su jumis, ar ne.

Be pokalbio su jais, galite jų paklausti, ar galima pamatyti jų portfelį. Tai jų praeities darbų kolekcija. Tokiu būdu jūs geriau suprasite jų meno stilių. Vėlgi, kai kurie menininkai yra tam tikro meno stiliaus ekspertai. Pasirinkite atlikėją, kuris, jūsų manymu, geriausiai atitinka norimą stilių.

Patikrinę jų portfelį, taip pat galite paprašyti stebėti jų darbą. Žiūrėdami, kaip jie daro tatuiruotes, galėsite geriau suprasti jų meną ir darbo etiką.

Neskubėk

Dabar, kai įsivaizduojate, kaip atrodo parduotuvė ir kaip dirba menininkai, neskubėkite ir išvardinkite keletą privalumų ir trūkumų. Jei galite, apsilankykite daugiau parduotuvių ar net apsilankykite tatuiruočių renginiuose. Pastarieji suteiks jums laiko realiu laiku patikrinti jų darbą.

Tatuiruočių meistras ir jūsų pasirinktas dizainas yra gyvybiškai svarbi proceso dalis. Atminkite, kad jūsų tatuiruotė lieka su jumis visą likusį gyvenimą. Todėl jūsų pasirinkimas turėtų būti toks, dėl kurio nesigailėsite.

Ko ieškoti menininkui

Grim Reaper tatuiruotes nėra sunkiausia piešti. Bet jei jūsų konkretus dizainas yra gana sudėtingas, norėsite menininko, turinčio rimtų įgūdžių.

Be to, čia yra dalykų, kurių turėtumėte atkreipti dėmesį į menininką:

Patirtis

Įvaldyti konkrečią meno formą ar įgūdžius galima pasiekti per ilgametę patirtį. Taigi, to reikia ieškoti dailininke.

Kad profesionalų menininką nebūtų galima pavadinti juo, jis turėjo būti išmokytas profesionalaus tatuiruočių meistro. Paprastai jie praleidžia mažiausiai metus, kol gali eiti skirtingais keliais ir patys tapti profesionalais. Tačiau neretai net po pameistrystės galima rasti naujų tatuiruočių meistrų, kuriuos priėmė jų meistras.

Pameistrystės metu menininkas iš savo meistro išmoks įgūdžių ir pritaikys juos savo tatuiruotėms. Laikui bėgant ir turint daugiau patirties, šie įgūdžiai bus tobulinami, kol jie gali sukurti nuostabų dizainą.

Įgūdžiai

Bet turbūt svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų menininko įgūdžių lygis.

Apsvarstykite jų linijas. Ar jų linijos tvirtos ir tiesios, ir atrodo, kad tai buvo padaryta tik vienu smūgiu? Kalbant apie šešėlį ir spalvą, jis turėtų būti net be dėmių. Jis taip pat turėtų likti ribose.

Kitas puikus būdas sužinoti, ar jie yra kvalifikuoti menininkai, yra jų scenarijaus įgūdžių matymas. Rašyti ant odos yra labai sunku ir reikės daug praktikos. Paprastai tai yra pirmasis įgūdis, kurį jie moko, kai jie mokosi. Patikrinkite jų tatuiruočių scenarijus, nes tai dažnai gali pasakyti, koks sumanus yra jūsų menininkas.

Nusimanantis

Jūsų menininkas turėtų išmanyti šį amatą. Ir tai ne tik apie tatuiruočių mašinos naudojimą. Jie taip pat turėtų jums pateikti atnaujintus tatuiruotės priežiūros patarimus.

Be to, galite bet ko paklausti apie tatuiruočių metodus ir metodus, ir jie galės atsakyti. Tokias žinias gali įgyti tik ilgametę patirtį turintys profesionalai, o ne kai kurie, kurie tiesiog norėjo tai išbandyti.

Grim Reaper tatuiruotės kaina

Jei esate pasiryžęs pasidaryti „Grim Reaper“ tatuiruotę, geriausia žinoti, kiek greičiausiai išleisite. Tačiau sunku nustatyti konkrečią sumą, nes tai priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant:

  • Dizainas
  • Dydis
  • Spalvos
  • Atlikėjo mokestis

Kadangi „Grim Reaper“ tatuiruotės paprastai būna juodos ir pilkos spalvos, tai paprastai yra pigiau nei įvairių spalvų tatuiruotės. Bet jei dizainas yra gana sudėtingas ir didesnis už vidutinį dydį, galite tikėtis, kad išlaidos padidės.

Vidutiniškai tatuiruočių parduotuvės apmokestins valandą. Vidutinis šalies vidurkis yra 150 USD per valandą, tačiau vėlgi, tai gali keistis priklausomai nuo vietos. Didelių miestų tatuiruočių meistrai dažnai turi didesnį rodiklį nei miestuose ir mažesniuose miestuose.

Pilna rankovė gali užtrukti apie 15 valandų, taigi minimalus mokestis yra 1500 USD.

Ir vėl yra menininkų, kurie turi fiksuotą dydžio dydį. Mažesnės tatuiruotės paprastai svyruoja nuo 250 iki 300 USD. Didesnės tatuiruotės jums gali kainuoti nuo 800 iki 1000 USD.

Jei reikia atsiminti vieną dalyką, tai geros tatuiruotės nėra pigios. Pigesnės tatuiruotės nėra gerai. Taigi, jei norite pasidaryti kietą ir blogą „Grim Reaper“ tatuiruotę, turėtumėte sutaupyti pinigų.

Tatuiruočių priežiūros patarimai

Tatuiruotės priežiūra yra bene svarbiausia proceso dalis.

Įsivaizduokite nuostabią tatuiruotę, kurią padarė gerbiamas menininkas. Bet jūs nesilaikėte jų patarimų po priežiūros ir dabar jūsų tatuiruotė sugadinta dėl infekcijos. Ir tai, jei jums pasisekė. Tatuiruočių infekcijos gali paveikti jūsų bendrą savijautą. Infekcijos ne tik sugadina jūsų tūkstančio dolerių vertės tatuiruotę, bet ir sukels ypatingą skausmą ir diskomfortą.

Be to, vadovaukitės tatuiruočių meistro patarimais. Jei jie nepateikė jums patarimų arba negalėjote jų prisiminti, čia yra mūsų patarimai:

Valymas

Tatuiruotę valyti būtina. Tačiau prieš nuimdami tvarstį ar plastikinę plėvelę, palaukite maždaug dvi ar keturias valandas. Tai suteikia jūsų odai šiek tiek laiko krešėti. Rašalas taip pat turės nusistovėti, todėl, kai būsite pasiruošę jį valyti, greičiausiai atsiras rašalo perteklius.

Galite palikti tvarstį ar apsivynioti per naktį, kai jau gana vėlai vakare ir pirmiausia norite šiek tiek pailsėti. Tačiau geriausia, kad ryte pirmiausia išvalytumėte naują tatuiruotę.

Kaip valyti

  1. Valydami tatuiruotę naudokite tik švarų vandenį. Iš anksto nusiplaukite rankas, kad įsitikintumėte, jog jis švarus.
  2. Naudokite švelnų ir be alkoholio muilą, kad nuplautumėte rašalo ir kraujo perteklių. Švelniai sukamaisiais judesiais įtrinkite visą tatuiruotę.
  3. Švelniai nuplaukite muilą švariu vandeniu, kol neliks rašalo ar kraujo.
  4. Išdžiovinkite švariu popieriniu rankšluosčiu. Užtepkite ant tatuiruotės ir niekada netrinkite. Nenaudokite šiurkščių ir šiurkščių rankšluosčių.
  5. Taip pat galite naudoti plaukų džiovintuvą „vėsioje“ aplinkoje, kad procesas vyktų greičiau. Bet geriausia jį tiesiog nuplauti ir leisti jam išdžiūti.

Drėkina ir apsaugo

Jūsų tatuiruotė neišvengiamai išdžius ir nulups. Tačiau galite išvengti visiško išdžiūvimo naudodami tatuiruotės losjoną arba tipišką drėkinamąjį losjoną, nors įsitikinkite, kad jis yra be alkoholio ir kvapiųjų medžiagų, taip pat švelnus odai.

Kai jūsų tatuiruotė pradeda pleiskanoti, būtinai palikite ją ir leiskite jai paprastai nulupti. Niekada nenuplėškite jo jėga, kitaip jis sugadins jūsų tatuiruotę. Svarbiausia, nesubraižykite jo net tada, kai jis per daug niežti (kaip tikrai bus).

Saulė blogai veikia jūsų tatuiruotę, ypač kai ji nauja. Spalvos greitai išnyks. Galite pabandyti jį apsaugoti, išeidami ant tatuiruotės uždėkite apsaugos nuo saulės sluoksnį. Tada vėl įsitikinkite, kad jis yra švelnus ir neturi alkoholio.

Galiausiai venkite maudytis jūroje, upėse, ežeruose ar baseine kelias savaites ar net mėnesius po tatuiruotės. Bakterijų patekimo į jūsų tatuiruotę tikimybė yra didelė ir gali sukelti infekcijas.

Išvada

„Grim Reaper“ tatuiruotės yra populiarios dėl įvairių priežasčių. Tai gali turėti gilesnę žinią, kad mirtis yra gyvenimo dalis ir yra neišvengiama. Arba tai gali tiesiog atrodyti šauniai ir tiesiai jūsų alėjoje.

Tačiau, kad ir kokia būtų jūsų tatuiruotės priežastis, įsitikinkite, kad procedūrą atlikote nuo pat pradžių (ieškote tatuiruočių meistro) iki pabaigos (priežiūra).