125 aštuonkojų tatuiruotės su reikšmėmis [2021]

Aštuonkojų tatuiruotė yra viena garsiausių pastarųjų laikų tatuiruočių. Dėl savo galingų vaizdų ir simbolinės reikšmės daugelis žmonių renkasi šią tatuiruotę. Be to, tatuiruotė menininkui suteikia daug lankstumo, todėl dizainas yra mėgstamiausias tarp studijų ir nepriklausomų menininkų.

Dėl vaizdinės žiniasklaidos, tokios kaip žaidimai, filmai ir animaciniai filmai, žmonės mato dvi gyvūno puses. Nors animaciniai filmai yra linkę humanizuoti kalmarus, parodydami juos mielus ir draugiškus, filmai ir žaidimai linkę juos parodyti kaip apokaliptinius žvėris ir „Pasaulio pabėgėliai“.

Šios vaizdinės žiniasklaidos formos padidina jau stulbinantį būtybės populiarumą. Taigi tiems, kurie nori pasidaryti aštuonkojų tatuiruotę, čia yra vadovas, kuris suteiks jums visą informaciją apie tai, ko jums reikia.aštuonkojų tatuiruotė

aštuonkojų tatuiruotės

Tipai

Pirmiausia turėtumėte apsvarstyti tai, ką gausite kaip aštuonkojų tatuiruotę, yra didžiulis įsipareigojimas ir atsakomybė, todėl pirmieji laikmačiai neturėtų to siekti. Vietoj to, aštuonkojų tatuiruotė dažniausiai skirta patyrusiems žmonėms, kurie gali susidoroti su skausmu. Tai pasakius, čia yra keletas garsiausių aštuonkojų tatuiruočių tipų.

1. Genčių/aštuonkojų tatuiruotės

Kadangi genčių tatuiruotės savaime yra vienas garsiausių tatuiruočių stilių, genčių tatuiruočių ir aštuonkojų derinys yra danguje sukurtas atitikmuo. Tatuiruotės stilius iš esmės pagerbia turtingą polineziečių kultūrą ir tradicijas, savo juodą ir tekstūruotą išvaizdą.

Šis tatuiruotės dizainas yra unikalus iš kitų, nes pasakojimui nenaudojamos prašmatnios spalvos ir fonas; jis turi monochrominę aplinką, dažniausiai juodą, su tekstūromis aštuonkojuose ir aplink juos, įprasmindamas labai stilizuotą tatuiruotę.

Tatuiruotė atrodo gražiai dėl savo vieno atspalvio spalvos, kuri lydi sudėtingą aštuonkojo tekstūrą ir aplink ją.

aštuonkojų tatuiruotės

2. Mėlynas žieduotas aštuonkojis

Mėlyno žiedo aštuonkojis yra vienas mirtiniausių ir pavojingiausių jūrų gyvūnų, todėl agresyvios prigimties žmonės linkę sportuoti su šia tatuiruote. Dilgčiojimas iš aštuonkojo mėlyno žiedo yra toks mirtinas, kad gali nužudyti ir suaugusį žmogų, o tai daug ką pasako apie jį nešiojantį asmenį.

Tatuiruotės dizainas labai priklauso nuo ryškių spalvų, nepriklausomai nuo jūsų fono ar bendro tatuiruotės dydžio. Menininkai dažnai naudoja pigmento mišinį kartu su akvarelėmis, kad suteiktų turtingą išvaizdą.

aštuonkojų tatuiruotės

3. Animacinis aštuonkojis

Kadangi vaizdinė žiniasklaida daro įtaką praktiškai viskam, nenuostabu, kad žmonės pasirinko tatuiruotes, norėdami parodyti savo įgūdžius. Karikatūrų aštuonkojai yra įvairus ir skirtingas požiūris į standartines aštuonkojų tatuiruotes.

Karikatūrų aštuonkojų tatuiruotė gali būti vieno iš dviejų tipų, miela ar mirtina. Kai kurie žmonės nori parodyti gyvūno jėgą ir žiaurumą, o kiti norėtų parodyti mielesnę būtybės pusę.

Beveik visose žiniasklaidos priemonėse yra daug aštuonkojų įsikūnijimų, tai yra kūrybingiausias visų kitų stilius, nes menininkai neturi ribų ir gali paleisti savo vaizduotę.

4. Japonų tradicinė

Japonų tradicinio stiliaus tatuiruotė yra visų stilių derinys, dėl kurio aštuonkojų tatuiruotės yra geros, pagalvokite apie tai kaip apie aštuonkojų tatuiruotes. Ši tatuiruotė ne tik talpina visų kitų tatuiruočių stilių elementus, bet ir simbolinę japonų kalbos prasmę.

Tai suteikia tatuiruotei tikroviškumo ir mistikos derinį, todėl ji yra mėgstamiausia tarp menininkų, nes jie gali pridėti mistinių elementų prie kitaip tikroviškos aplinkos.

Nors tradicinis stilius gali būti įvairių dizainų derinys, jį išskiria spalvų derinys. Japonijos tradicinėse tatuiruotėse dažnai naudojama violetinė ir mėlyna spalvos, todėl dauguma menininko darbų atrodo labai kinematografiškai.

5. Realistinis aštuonkojis

Kai visa kita nepavyksta ir vis tiek nerandate tobulos aštuonkojų tatuiruotės, visada galite kreiptis į tikroviškas tatuiruotes. Pavadinimas savaime suprantamas, nes aštuonkojis yra tikro aštuonkojo eskizas.

Šis stilius yra mėgstamiausias tarp žmonių, kurie mėgsta jūrinį gyvenimą arba apskritai myli gamtą. Vienintelis šios tatuiruotės trūkumas yra tas, kad jai reikia daug vietos, kad būtų galima parodyti čiuptuvus, kai jie plinta, o tai reiškia, kad vieta yra labai svarbi.

Daugeliu atvejų nėra fono, tačiau tatuiruotė tai kompensuoja labai sudėtingomis detalėmis ir gražia spalva.

aštuonkojų tatuiruotės  

Paskirties vieta

Vienas iš svarbiausių dalykų, susijusių su tatuiruočių darymu, yra nuspręsti, kur jas pasidaryti. Tatuiruotės vieta yra labai svarbi ne tik estetikos, bet ir prasmės požiūriu.

Priklausomai nuo to, kur dedate tatuiruotę, galite daug ką pasakyti apie jus ir visiškai pakeisti tatuiruotės reikšmę. Šiuo atveju aštuonkojų tatuiruotės išsiskiria iš visų kitų tatuiruočių, nes jas galite pasidaryti bet kurioje kūno vietoje, priklausomai nuo tatuiruotės dydžio, stiliaus ir detalių.

Tinkamai aštuonkojų tatuiruotei jums reikia daug vietos, kad atitiktų svarbiausią aštuonkojo savybę – čiuptuvus. Dėl šios priežasties kai kurios iš idealiausių vietų yra kojos, rankos ir nugara, nes šios kūno dalys suteikia menininkui daugiausiai erdvės.

Nors daugelis sako, kad tinkama aštuonkojų tatuiruotė turėtų būti nugaroje arba ant krūtinės, nes menininkai turi daug daugiau vietos čiuptuvams išplėsti. Tačiau, jei jūs tik ieškote savarankiško, išsamaus aštuonkojo be fono, tuomet turėtų pakakti rankų ir kojų. Kitos vietos, kuriose žmonės pasidaro aštuonkojų tatuiruotes, yra veršeliai, šonkauliai ir kaklas.

Aštuonkojų tatuiruotė yra didžiulis įsipareigojimas, jei norite geros, ji turi būti didelė, o tinkamos vietos parinkimas kartais yra sunkiausia tatuiruotės dalis. Tatuiruotės vieta gali turėti didelę įtaką jūsų tatuiruotės išvaizdai ir reikšmei; todėl rinkitės protingai. Dabar pereisime prie kito jūsų tatuiruotės kūrimo žingsnio.

Reikšmė

Žmonės daro tatuiruotes dėl vienos iš dviejų priežasčių, jų simbolinės prasmės arba stiliaus ir išvaizdos. Jei esate paskutinis iš dviejų tipų, tuomet neturėtumėte rūpintis šia vadovo dalimi, tačiau jūsų tatuiruotės reikšmė yra puiki istorija, kai sutinkate naujų žmonių.

Dabar žmonės, kurie daro tatuiruotes dėl savo paslėptos ir metaforinės prasmės, supranta konkrečios tatuiruotės niuansus ir šis tatuiruotės stilius turi daug reikšmių. Išskyrus nuorodas į vaizdinę laikmeną, kuri yra tai, ką matėte, kopiją, jūsų menininkas ar jūs galite pasisemti tatuiruočių įkvėpimo iš vienos ar visų šių keturių aštuonkojų reikšmių.

1. Genčių reikšmė

Jei darote genties aštuonkojų tatuiruotę, prasminga suprasti, ką tai iš tikrųjų reiškia. Nors yra daug genčių aštuonkojų interpretacijų, garsiausia iš visų šių reikšmių yra Polinezijos. Kanaloa, kuri yra jūrų valdovė ir veda jūrą per daugelį karų, atstovauja aštuonkojui.

Dauguma žmonių, pasirinkę šią tatuiruotę, pasirenka ją pagerbti didelę Polinezijos folkloro dalį ir pasigrožėti kerinčia jūros dvasia.

2. Biblinė reikšmė

Nors genties tatuiruotėje aštuonkojis yra jūrų gynėjas ir karalius, Biblijoje aštuonkojai laikomi demonu iš jūros. Šis demonas neleidžia jums matyti nušvitimo, apgaubdamas savo mintis tamsos debesiu.

Demonas nukelia šeimininką į tokią tamsą, kur jie nubraukia ribą tarp gėrio ir blogio. Nors daugelis žmonių nežiūri į religinę simboliką per daug rimtai, kiti, turintys tamsią praeitį ir radę šviesą, dažnai ant rankų turi aštuonkojų tatuiruotes.

Tatuiruotė primena, kada žmogus buvo pasiklydęs, bet galiausiai atrado tikrąjį save.

3. Dvasinė prasmė

Dvasinė šios tatuiruotės prasmė visiškai skiriasi nuo visų kitų interpretacijų, o ne būti jūrų karaliumi ar demonu, simboliškai padaras gali prisitaikyti prie savo aplinkos.

Tai psichinės galios ir kūrybiškumo totemas gyvūnas, kuris kyla iš jo stiprių ir grynų emocijų. Dėl įspūdingo dvasinio gyvūno sugebėjimo išgydyti save, tatuiruotės nešėjas gali įveikti bet kokį iššūkį.

Net jei netikite dvasine prasme ar tuo, ką ji reiškia, visada gerai žinoti dvasinę tatuiruotės prasmę prieš ją parodant.

4. Bendra reikšmė

Dabar, po visų nuorodų religijoje ir kitose žiniasklaidos priemonėse, aštuonkojis taip pat turi bendrą prasmę, pagrįstą. Aštuonkojai yra labai protingi padarai, kurie gali prisitaikyti prie savo aplinkos, kad ir kokie atšiaurūs jie būtų.

Aštuonkojai, be protingų, taip pat yra labai stiprūs ir gali užmaskuoti save. Turėdamas visas šias savybes, aštuonkojis yra labai stiprus ir prisitaikantis jūrų padaras, kurį dėvėtojas taip pat linkęs simbolizuoti. Dauguma žmonių dėvi tatuiruotę norėdami parodyti, kad yra labai ištvermingi ir gali pasikeisti, kai to reikia.

aštuonkojų tatuiruotės

Kaina

Dabar apie veiksnį, į kurį dauguma žmonių rimtai žiūri pasidarydami tatuiruotę, kainuoja. Daugumai tyrimus atlikusių žmonių kaina yra lūžio taškas, o jų sprendimas dėl tatuiruotės priklauso nuo to, kiek tai kainuoja.

Jei klientui tai atrodo brangu, nesvarbu, ką tatuiruotė simbolizuoja, žmogus ją numes. Taigi, prieš eidami toliau, turite suprasti, kad darydami tatuiruotę mokate už tai, ką gaunate. Gera tatuiruotė gali būti labai brangi, tačiau jūs turite suprasti, kad yra daug veiksnių, turinčių įtakos tatuiruotės kainai.

Pirmas dalykas, turintis įtakos tatuiruotės kainai, yra detalumo lygis. Jei prie savo tatuiruotės pridėsite daug varpų ir švilpukų, tai žymiai padidins išlaidas. Antra, kuo didesnė tatuiruotė, tuo ji bus brangesnė. Dabar tai gali būti nenuostabu, tačiau tatuiruotėse dydis yra svarbus ir tai yra viena iš menininko varomųjų jėgų.

Trečia, svarbu menininkas ir jo įgūdžiai. Dabar kartais jums gali pasisekti ir susirasti kylantį tatuiruočių menininką, kuris gali padovanoti jums padorią tatuiruotę už pigesnę kainą. Tačiau menininkas, supratęs, koks jis geras, už tatuiruotę mokės daugiau, o ne naujokas tatuiruočių meistras.

Galiausiai paskutinis veiksnys, turintis įtakos kainoms, akivaizdžiai yra parduotuvės, iš kurios ją gaunate, reputacija. Pagalvokite apie tatuiruotes kaip apie maistą, o mažesniuose restoranuose yra pigių, skanesnių patiekalų, tai nėra tas pats, kas brangus restoranas. Garsioje tatuiruočių parduotuvėje jums nereikės nerimauti dėl sanitarijos ar švaros, o tai yra du svarbiausi dalykai darant tatuiruotę.

Paskutinis dalykas, kurį turite atsiminti pasidarydami tatuiruotę, yra niekada nesiderėti. Dailininkas nesideda lipduko ant rankos, kai pasidarote tatuiruotę, ten yra tikras darbas ir pastangos, todėl tatuiruočių bendruomenė susiraukia dėl derėjimosi, o kai kurios parduotuvės ima mokestį iš anksto.

Vienintelis dalykas, dėl kurio kyla diskusijų, yra mokėjimo būdas, dauguma parduotuvių ima mokestį už valandą ir tam tikrą mokestį už pačią tatuiruotę, priklausomai nuo pirmiau minėtų veiksnių.

Paruošimo patarimai

Baigę tatuiruotės minties procesą, kai nuspręsite ir protiškai ruošiatės tatuiruotei, blogiausias dalykas, kurį galite padaryti dabar, yra tiesiog įeiti į parduotuvę ir pasidaryti tatuiruotę. Jūs turite paruošti savo kūną menui. Nusprendę tatuiruotę ir protiškai pasiruošę, čia yra keletas dalykų, kuriuos turite padaryti prieš pasidarydami tatuiruotę:

· Peržiūrėkite parduotuvę

Patikrinkite internete, kad sužinotumėte apie ten apsilankiusių žmonių atsiliepimus apie parduotuvę. Pasimokykite iš žmonių blogos patirties ir venkite eiti į tą vietą.

· Dėvėkite kažką patogaus

Darant tatuiruotę, jūs nenorite judėti, kad ir kas nutiktų. Dėl menkiausių nepatogumų jūsų menininkas gali visiškai sujaukti jūsų tatuiruotę. Kadangi jūs ilgai sėdėsite, geriausia dėvėti ką nors patogaus, kad galėtumėte atsipalaiduoti ant kėdės.

· Ateikite pasiruošę

Kai einate į tatuiruočių parduotuvę pasidaryti tatuiruotės, turėtumėte būti pasiruošę visais įmanomais būdais. Sesijos metu turėtumėte daug miegoti ir būti hidratuotas. Taip pat turėtumėte pasiruošti ir psichiškai, nes pasidaryti tatuiruotę labai skauda.

· Gerkite skausmą malšinančius vaistus

Tatuiruotė yra vienas skausmingiausių dalykų, kuriuos kada nors patirsite. Tuo pačiu metu, kai į odą veržiasi kelios adatos, turėtumėte pasiruošti ir gerti skausmą malšinančius vaistus.

Priežiūros patarimai

Kai žmonės sako, kad tatuiruotė yra didelė atsakomybė, tai ne tik todėl, kad ant jūsų kūno dalies yra meno kūrinys, bet ir tai, kad meno kūrinys palieka atviras žaizdas. Kadangi adatos kelis kartus perveria naudotojo odą, lengva pasakyti, kad dėvėtojas kraujuoja sesijos metu ir po jos.

Nepaisant to, čia yra keletas būdų, kaip išlaikyti tatuiruotę.

· Apsaugokite brangųjį

Tatuiruotė yra gana didelė investicija, o randai ar sužeidimai toje kūno dalyje yra vienas geriausių būdų, kaip tą investiciją išmesti. Jei dažniau dirbate su aštriais daiktais, aplink tatuiruotą vietą dėvėkite tam tikras apsaugines priemones. Naudokite repelentus nuo vabzdžių, kad išvengtumėte klaidų, kad jos nesikandžiotų ir neužkrėstų tatuiruotės vietos.

· Saulė bloga

Saulė yra blogiausias tatuiruotės priešas, paklauskite visų, kurie turi nors menkiausią patirtį su tatuiruotėmis, ir jie jums pasakys tą patį. Nors žmonės, turintys tatuiruotes tose vietose, kurias dengia dauguma drabužių, tikroji problema yra tatuiruotės tokiose vietose kaip rankos ir pirštas, vietos, kurių žmonės dažnai neuždengia.

Šiuo tikslu naudokite apsauginį kremą, kurio SPF yra 45 ar didesnis, kad tatuiruotė neišbluktų, arba tiesiog pasidarykite tatuiruotę rudenį. Jei pasidarysite tatuiruotę žiemą, jums nereikės nerimauti dėl per didelio karščio, ardančio jūsų odą, o pavasarį žmonės dažniausiai dengia visas savo kūno vietas.

· Drėkinamasis kremas

Padaręs tatuiruotę, drėkinamasis kremas oficialiai yra tavo geriausias draugas. Dėl besikeičiančio oro jūsų oda gali išsausėti. Sausa oda gali sugadinti tatuiruotės detales ir kontūrus, ko galite išvengti naudodami gerą drėkinamąją priemonę.

Nuspręsdami, kokią tatuiruotę pasidaryti, visada turite atsižvelgti į tai, ką ši tatuiruotė jums reiškia. O aštuonkojis yra labai gera tatuiruotė, turinti daug simbolinių reikšmių dvasinėje, religinėje ir kultūrinėje istorijoje. Taigi, tiems iš jūsų, kurie ieško kitos tatuiruotės, kurią būtų galima pridėti prie kolekcijos, aštuonkojų tatuiruotė yra kelias.