125 idėjų apie apykaklės tatuiruotes, padedančias išsirinkti, ką daryti toliau

Norint gauti raktikaulio tatuiruotes, reikia tam tikro skausmo tolerancijos lygio. Kodėl? Taip yra todėl, kad šios dėmės yra tik ant raktikaulio, dar vadinamo kaulu, jungiančiu krūtinkaulį (krūtinkaulį) ir mentele (peties kaulas). Daugelis tatuiruočių entuziastų žinotų, kad kuo arčiau odos yra kaulai, tuo daugiau skausmo jaučiate, kai rašote tą vietą. Tačiau šis faktas nesutrukdys tatuiruočių mėgėjams gauti šio geidžiamiausio rašalo. Keletas įžymybės, tokios kaip Rihanna, Justinas Bieberis, Kelly Osbourne, Adamas Levine’as, Bella Thorne ir Tomas Hardy taip pat išdidžiai dėvi raktikaulių tatuiruotes ir kai kurias tatuiruotes aplink raktikaulio sritį. Imituokite jų nuotaiką naudodami stilingą odos meną, dabar įsigydami savo raktikaulius!

Išsirinkite savo dizaino įkvėpimą iš šių antkaklių tatuiruočių

Kiek laiko atidėliojote idėją pasidaryti raktikaulio tatuiruotę? Be adatų įgėlimo į odą, sunkiausia pasidaryti tatuiruotę, be abejo, yra tobulo dizaino pasirinkimas. Tatuiruotės yra nuolatinės arba bent jau sunku jas pakeisti. Ypač jei atliksite procedūrą su visada atskleista kūno dalimi, dizaino pasirinkimas yra gana sunkus sprendimas.

Taigi, kol dar nesmagiai leidžiate laiką galvodami, kokią tatuiruotę antkaklio kaulams pasidaryti, mes surinkome mėgstamiausius apykaklės kaulų tatuiruočių dizainus ir tikimės, kad galime šiek tiek palengvinti jūsų sprendimų priėmimo procesą.

Smulkus linijos darbas ir simbolika

Šis minimalus raktikaulio tatuiruotės stilius naudoja tik juodą rašalą ir labai smulkias linijas bei taškinį piešinį. Šioje specialioje apykaklės kaulo tatuiruotėje matome tobulą sudėtingos prasmės ir paprastos estetikos santuoką.

raktikaulis-tatuiruotė

Medūzos apykaklės tatuiruotė

Ši neo-tradicinio tatuiruotės stiliaus ši jūrinių dilgėlių medūzų tatuiruotė su ryškia gradiento spalva mums primena nuostabią jūrą, kurioje gyvena šie gražūs padarai.

Meninė apykaklės tatuiruotė

Menininkai išreiškia save netradiciškai. Žemiau yra minimalistinis banginio tatuiruotės eskizas su teptuku. Mes darome prielaidą, kad banginius mėgstantis dailininkas sukūrė šią tat, kad pagerbtų du labiausiai mylimus dalykus.

Simboliniai taškai ir linijos

Vis daugiau žmonių patenka į minimalistinį tatuiruotės stilių. Ši ponia padarė savo minimalistinę apykaklės kaulų tatuiruotę, suprojektuotą taškais ir simboliais ir nubrėžta smulkia linija.

Kaskadinis žydėjimas

Raštuotas tiesiai po raktikauliu ir beveik nusileidęs į priekį nuo peties viršaus, mums patinka gradiento atspalvio detalės ir švarios linijos, suteikiančios šiai tatuiruotei labai modernų prisilietimą.

Lengvas kaip plunksna

„Dot work“ stiliaus tatuiruotės tampa vis populiaresnės. Dėl šios plunksninės raktikaulio tatuiruotės manome, kad taškinis darbas yra geriausia dizaino technika. Tai suteikė tatuiruotės tekstūrą ir pridėjo charakterio.

Arrows Collarbone Tattoo

Ši moteris smulkiomis linijomis ir juodu rašalu gavo dvi rodykles, nukreiptas į krūtinės centrą. Jos tatuiruotė negali pakankamai pabrėžti: paprastumas yra grožis.

Nevilties apykaklės tatuiruotė

Tiesiog kai kiti bando slėpti savo skausmą, ši moteris tiesiogine prasme dėvi savo jausmus vos kelis centimetrus virš rankovių.

Selenofilinė raktikaulio tatuiruotė

Tai tinkamas vardo apibūdinimas žmonėms, kurie mėgsta mėnulį. Šis selenofilas padarė mėnulio fazių tatuiruotę.

Pilkų atspalvių Irezumi įkvėpti potvyniai

Bangos yra dažni „Irezumi“ tatuiruočių dizaino dalykai. Šiai raktikaulio tatuiruotei nukreipdamas kai kuriuos „Irezumi“ vibracijas, menininkas naudojo paryškintas linijas ir naudojo pilkų atspalvių atspalvį bei spalvą, kad apykaklės kaulo tatuiruotė įgytų tam tikrą gylį.

Miela pūkuoto apykaklės tatuiruotė

Kai kurie žmonės puffinus klaidingai vertina kaip kažką panašaus į pingvinus. Tačiau jie gali nežinoti, kad priešingai nei pingvinas, pufinas gali skristi. Maždaug daugiau nei 40 mylių per valandą pūsleliai skrenda virš vandens žvejoti.

Įkvepianti apykaklės tatuiruotė

Kartais jums tiesiog reikia padrąsinimo žodžių, kad galėtumėte tęsti.

Žodžiai patvirtinimo apykaklės kaulų tatuiruotė

„Man užtenka“. Tik trys žodžiai, bet jie reiškia daugiau nei bet kuri kita žinia ar mintis. Pasakykite šiuos žodžius sau, kai jaučiatės netinkami ir įgyjate galios iš meilės sau.

Visiškas apykaklės tatuiruotės dizainas

Eik didelis arba eik namo. Galbūt tai yra šio vaikino įkvėpimas sugalvoti šią tatuiruotę, apimančią raktikaulių galą iki galo.

Kuo daugiau tuo geriau

Negalite nuspręsti dėl vieno dizaino? Kodėl gi jų visų negavus? Tai tavo paties odos menas. Nebijokite išreikšti savęs taip, kaip norite.

Ne visi klajojantys yra pasiklydę

Įkvepianti citata su raktikaulio tatuiruote, kuri puikiai dera su gražiomis gėlėmis ir žasto tatuiruotės elementais.

Įvairios chrizantemos

Taip pat dažnai vadinamos „mamomis“, šios gėlės yra mėgstamos tarp daugelio. Yra keletas chrizantemų veislių, kurios auga ištisus metus, todėl žmonės niekada nepraleis gaivaus šių daugiamečių gėlių grožio.

Balionų gėlių apykaklės tatuiruotės

Platycodon, arba labiau žinomas kaip balionų gėlės, yra daugiametės gėlės, endeminės Rytų Azijoje. Jie turi minkštus stiebus ir žydi iš apvalių, baliono formos pumpurų, todėl jie gavo patrauklų slapyvardį.

Palmės lapas ir begalybė

Begalybės simboliai su pavadinimais yra įprastas tatuiruotės dizainas. Tačiau ši ypatinga raktikaulio tatuiruotė yra pasirinktinis dizainas, apimantis pavadinimus ir palmės lapą. Tai tikriausiai yra šio žmogaus mylimiausi dalykai.

Dangaus kūnai

Dangaus kūnai taip pat gali įkvėpti jūsų raktikaulio tatuiruotę. Kai saulė nusileis, ten pamatysime mėnulį ir žvaigždes, spindinčias tamsiame danguje. Naktinis dangus yra reginys, ir mes sutinkame, kad jie taip pat atrodo kaip odos menas.

Juodoji našlė

Juodoji našlė yra populiari vorų rūšis dėl jų dominuojančio elgesio. Jie praktikuoja seksualinį kanibalizmą, o jų įkandimas sukelia labai ilgą skausmą. Jie yra vorai, su kuriais nenorėtumėte maišytis, o ponios mėgsta juos pasidaryti kaip tatuiruotes, kad parodytų jėgą ir aršumą.

Meilė ir kiaulpienė

„Aš tave mylėsiu amžinai“ – tai pažadas, išgraviruotas kiaulpienių, plaukiojančių su vėju.

raktikaulių tatuiruotės

Kaskadas nuo peties

Gėlių raktikaulių tatuiruotės yra populiarios tarp moterų, tačiau kai pasirinksite savo dizainą, šis tipiškas šablonas visada gali būti unikalus kūno menas. Dailininko spalvotas darbas prie šios kaskadinės gėlių tatuiruotės daro meną gyvą ir gaivų.

Spalvingas ir minimalistas

Minimalistinis dizainas neturi būti vienspalvis. Nesivaržykite naudoti spalvas, kad sukurtumėte geriausią apykaklės kaulų tatuiruočių dizainą.

Akvarelės stiliaus apykaklės tatuiruotė

Kai mes kalbame apie kūrybines raktikaulių tatuiruotes, šis dizainas lengvai ateina į galvą. Tai spalvinga, vaizduotė, meistriškai nupiešta ir nepaprasta. Šiame raktikaulio tat nėra nieko nuobodaus, tik laimė ir gyvybingumas.

Skraidantis Feniksas

Net ir be ryškiai raudonos ir oranžinės spalvos liepsnos, meistriškas tatuiruočių meistro fenikso eskizas padarė šį kūrinį vertą plojimų.

Povo uodegos plunksnos apykaklės tatuiruotė

Povų uodegos plunksnos yra įmantrios, tačiau tatuiruotė ant raktikaulio nėra tokia paprasta, kaip atrodo. Norint gauti tą vietą rašalu, reikia stiprios žmogaus valios ir ištvermės nepaprastam skausmui. Gana skauda, ​​tiesa?

Mėlynos vyšnių žiedų apykaklės tatuiruotė

Esame įpratę matyti rožinius vyšnių žiedus, tačiau melsvas atspalvis taip pat atrodo kaip puikus variantas.

Rausvos raudonos rožių apykaklės kaulų tatuiruotė

Raudona rožė yra romantiškas simbolis. Padarykite tatuiruotę ant savo kūno ir turėsite švelnų gaiviai saldaus jausmo išraišką.

Persikų apykaklės tatuiruotė

Jie taip pat saldžiai kvepia ir yra saldaus skonio. Jei jums taip patinka persikai, kodėl gi ne pasidaryti savo mėgstamiausio vaisiaus tatuiruotę su raktikauliu, kaip ir šį mielą?

Susikibę rankomis

Tais laikais, kai norite pasiduoti, tvirta ranka, kurią galima laikyti, gali būti geriausia parama, kurią reikia įveikti bet kokią kovą. Ši kartu laikomų rankų tatuiruotė parodo paguodžiantį įvaizdį, kurį galima išlaikyti bet kurią dieną.

Minimalistinė širdies kontūro tatuiruotė

Atsipalaidavusiems žmonėms, kurie nori tatuiruotės, kuri vos yra ir kuri neprašys dėmesio, minimalistinis kontūro tatuiruotė yra jūsų kelias. Paziurek cia. Nepastebėsite širdies kontūro, nebent pakankamai ilgai žiūrėsite į jos petį.

Lamorna

Minimalistinis ir tiesioginis. Rožės stiebo viduryje yra „Lamorna“. Kaip tik kai kuriems patinka jų tatuiruotės; jokių maivymų, tyras grožis.

Dvynis Koisas

Koi tvenkinys kviečia laimę ir ramybę. Negalime jos kaltinti, jei ji nori pritraukti tas pačias emocijas ir pasiimti jas su savimi, kad ir kur eitų.

Paprasta raktikaulio tatuiruotė

Paprastume yra grožis. Net be sudėtingų detalių ir ryškių spalvų, raktikaulių tatuiruotes vis tiek galima padaryti kuo gražesnes.

Minimalistinė tendencija ant raktikaulių tatuiruočių

Anksčiau daugiau reiškia geriausia. Dabar mažiau yra daugiau raktikaulių tatuiruočių dizainui.

Laikydamas kumščius

Šis rankos gestas reiškia tikėtis geriausio. Turėdami tokią tatuiruotę ant apykaklės, jūs tikrai visada pažvelgsite į šviesesnę dalykų pusę.

Lengvas ir plunksninis

Šis dailus žiedinių žiedų tatuiruotės linijinis piešinys, nupieštas naudojant lengvus ir plunksninius potėpius juodu rašalu, yra viskas moteriška ir karšta.

Baa, baa, avytės

Čia nėra nieko įmantraus, bet mažiau tikrai gali būti daugiau. Minimalistinė gyvūnų tatuiruotė yra minios mėgstamiausia, ir mes sutinkame, kad šis tatuiruotės stilius nusipelno dėmesio.

Juoda ir balta puokštė

Naudojant merginos odą taip, kaip eskizų dailininkė naudoja popierinę terpę, ši eskizų puokštė ant raktikaulio turėtų puikuotis dažniau dėvint viršutinius pečius.

Violetinės gėlės apykaklės tatuiruotė

Yra žmonių, kurie pasidaro tatuiruotes, norėdami pademonstruoti ir šaukti pasauliui savo tapatybę, o kai kurie kiti renkasi paprastus dizainus, kuriuos sunku pastebėti iš tolo. Na, abu stiliai mums vienodai patrauklūs.

Dvigubas pusmėnulis

Ši raktikaulio tatuiruotė yra veidrodinis pusmėnulio figūros atvaizdas. Du geriau nei vienas.

Saturnas ir Titanas

Aplink žieduotą Saturno planetą sukasi mėnuliai, ypač didžiausia, pavadinta Titanu.

Seksualus ir įtaigus

Parašyta labai paprastomis raidėmis, žinutė aiški. Jis nori, kad tu pabučiuotum tą saldžią vietą virš jo raktikaulio.

Tvirtinama raktikaulio tatuiruotė

Kartais mums tereikia padrąsinančių žodžių, kurie padėtų mums išgyventi išbandymus. Panašiai, norint pasidaryti tatuiruotę šioje kūno vietoje, reikia tikros drąsos ir drąsios širdies.

Meno terapija

Tatuiruotė yra meno rūšis, kurioje oda naudojama kaip terpė. Netgi tada, kai kyla didelis skausmas ir diskomfortas, įtraukimas į meną gali būti naudingas sielai.

Šviežias apykaklės rašalas

Tatuiruočių priežiūra turėtų būti atliekama religiškai po rašalo. Tai padės rūpintis savo oda ir išlaikyti jūsų dizaino grožį.

Plaukiojanti ryklio apykaklės tatuiruotė

Galime amžinai tęsti, kiek mums patinka ši ryklio raktikaulio tatuiruotė, tačiau 3 pagrindinės priežastys yra šios: tai miela, labai tikroviška ir parodo menininko įgūdžius. Puikus darbas čia.

Mandala raktikaulio tatuiruotė

Mandala tatuiruotėms reikia atidžiai atkreipti dėmesį į detales. Taigi, kai matome įsidėmėtiną mandalos tatuiruotę, negalime nepagirti nuostabaus kruopštaus šedevro.

raktikaulis-tatuiruotės

Provokuojantis

Jei jaučiatės patogiai savo odoje ir nenorite juo puikuotis daugiau nei kiti, mes išdrįstame pasidaryti tokią seksualią tatuiruotę su raktikauliu.

Antspaudo stiliaus apykaklės tatuiruotė

Unikalaus dizaino piešimas neturi būti pernelyg sudėtingas. Galite padaryti dizainą tokį paprastą, kaip norite.

Pirštų atspaudų apykaklės tatuiruotė

Mes sveikiname šį asmenį, pasirinkusį nepaprastą dizainą. Be to, mus nustebino tatuiruočių meistro rankų darbas, nupiešęs sudėtingą pirštų atspaudų dizainą.

Lapų apykaklės tatuiruotė

Medžiai ir lapai yra svarbūs kūriniai. Ypač mums, žmonėms, jie gamina deguonį, kurio mums reikia kvėpuoti. Parodykite, kiek esate medžių apsikabinęs ir gamtos mylėtojas su raktikaulio tatuiruote su lapais.

„Bohemian Chic“ apykaklės tatuiruotė

Šis raštuotas dizainas, kaip ir bet kuri hipių, boho ir marokietiška estetika, yra toks pat moteriškas ir kaip bet kuri čigonų princesė.

Tiesiog pasisekė

Keturių lapų dobilas yra populiarus airių laimės žavesys. Bet tai ne tik sėkmė, kad mes susidūrėme su šia meniška raktikaulio tatuiruote. Tokį grožį tiesiog prašoma parodyti kitiems.

Plunksna Quill

Senųjų laikų raštininkai neturėjo tušinukų, rašomųjų mašinėlių ir tikrai neturėjo kompiuterių, kuriais galėtų rašyti. tais laikais jie turėjo tik plunksnų plunksną ir rašalinę, ant kurios pergamentą galima rašyti.

Drugelio bučiniai

Saldūs bučiniai per petį aplink raktikaulio sritį yra vienas intymiausių gyvenimo malonumų.

Kaligrafinė antkaklio tatuiruotė

Patinka konkretus vardas? Rašykite jį ant raktikaulio srities. Pridėkite keletą akcentų ir voila! Jūs turite nuostabų tatuiruotės meną.

Laisvas kaip žvirblis

Niekas negali sutrukdyti jums pasidaryti tatuiruotę su raktikauliu, kuri kalba apie jūsų asmenybę. Būkite laisvi kaip skraidantis žvirblis ir rinkitės bet kokį dizainą, kuris jums arčiausiai širdies.

Paukščių pulko tatuiruotė

Skrendančių paukščių pulko siluetas puošia šios moters raktikaulį iki peties.

Žinokite savo prioritetą

Ši moteris žino savo prioritetą ir apie tai praneša ir kitiems.

Vyšnių žiedai juodos ir pilkos spalvos

Vyšnių žiedų žydėjimas rodo pavasario atėjimą. Pasimėgaukite gaiviu ir nuostabiu pavasario jausmu su jumis visomis metų dienomis naudodami šių gėlių tatuiruotę su raktikauliu.

„Bonheur“ reiškia laimę

Laimė prancūzų kalba yra „bonheur“. Nesvarbu, ar ši laimės raktikaulio tatuiruotė yra vaizdavimas, ar priminimas visada vaikytis jausmo, mes esame įsimylėję jos neapdorotą ir paprastą grožį.

Keturios spygliuotos rožės

Rožės yra klasikinės. Jie romantiški ir mieli. Rožių puokštės gavimas ir įteikimas yra saldus ir apgalvotas gestas.

Mes visi norime būti priimti

Žmonės, kurie sportuoja su tats, susiduria su stereotipais kaip neramumai. Bet nors taip nėra visada, tatuiruoti žvilgsniai taip pat nusipelno būti gerbiami ir mylimi tokie, kokie jie yra, o ne tokie, kokie atrodo.

Mūšis tarp gėrio ir blogio

Prie kairiojo raktikaulio ilsisi velniškas miegančios kregždės atvaizdas, kitoje pusėje, dešinėje raktikaulio srityje-priešingai nusiteikusi kregždė su aureole. Manome, kad tai reiškia nuolatines diskusijas, su kuriomis susiduriama; pasirenka, kokio balso savo galvoje turėtų klausytis.

Menas ir muzika

Menininkai ir muzikantai nori išreikšti ir paliesti kitų širdis. Kartais jie gali vadintis sukilėliais. Ne visada lengva sekti savo širdimi.

Auksinė spiralė

Matematikai ir didieji mokslininkai mano, kad pasaulis patenka į galutinį modelį. Jie tiki, kad gamtoje esantys dalykai yra pritaikyti ir atitinka didžiąją dalį. Šie mokslininkai savo teorijai vaizduoti naudoja Auksinę spiralę.

Veidrodinės apykaklės tatuiruotės

Sukurti vieną įmantrų tatuiruotės dizainą yra sunkus veiksmas. Taigi minėto sudėtingo dizaino veidrodinio vaizdo atkartojimas nusipelno ovacijų.

Medaus BITĖ

Norint pagaminti medaus stiklainį, reikia daugiau nei 20 000 bičių. Nenuostabu, kodėl šių saldžių gėrybių skonis toks malonus.

Kas svarbiausia

Raktikaulio sritis yra arti krūtinės centro, kuriame yra širdis. Taigi, teisinga rašyti ant raktikaulio tai, kas mūsų širdžiai brangiausia.

Levandų šakelės

Daugelis žmonių mėgsta levandas dėl savo aromatinio kvapo, raminančio poveikio. Jie ne tik naudingi, bet ir nepaprastai gražūs bei puikiai sukuria raktikaulių tatuiruotes.

Vis dar tampa

Visiškas žydėjimas yra procesas, ir mes giriame šio žmogaus sąžiningumą, užrašytą ant raktikaulio.

Šliaužianti šaka su lapais

Šliaužiantys ir ropojantys vynmedžiai kaimiškai traukia jūsų raktikaulio sritį.

Dahlia apykaklės tatuiruotė

Chrizantemos ir jurginai dažnai yra klaidingi. Abu turi pompominio stiliaus žiedlapius, o juos lengvai atskirti pagal lapus.

Juodos kontūrinės raktikaulių tatuiruotės

Kai jums sunku pasirinkti spalvingą dizainą, visada galite laikytis klasikinės monochromatinės juodos tatuiruotės.

Deimantas ir sparnai

Šios raktikaulio tatuiruotės simboliką skaitome kaip „turtai yra trumpalaikis“.

Juodos ir pilkos žvaigždės

Nereikia būti astronomu, kad būtum sužavėtas mistinio žvaigždžių grožio.

Sielos seserys

Atiduodant duoklę sielos gerbėjams rožinės lotoso gėlės akcentu.

Mylėk save

Rodyti sau šiek tiek daugiau meilės ir dėmesio nėra savanaudiškumas; tai vadinama savigarba.

Smulkių gėlių raktikaulio tatuiruotės

Subalansuoti išvaizdą, abu raktikaulius užrašyti to paties, atitinkamo dizaino rašalu

Siūlai, jungiantys žodžius

Galite tiesiog išgraviruoti žodžius, tačiau su dideliu kūrybiškumu jie sugebėjo atsisakyti meninio požiūrio į kaligrafijos tatuiruotes.

Juodos rožės

Tatuiruotė su raktikauliu su juodomis rožėmis sukelia gotų jausmus.

Su kiekvienu širdies dūžiu

Tiesiog paprastas pranešimas kursyviniu raštu, tačiau jo reikšmė suteikia tatuiruotei sentimentalią vertę.

Begalybė ir karūna

parašyta begalybės simbolio forma: „gyvenk gyvenimą, kurį myli, mylėk gyvenimą, kurį gyveni“.

Psalmė 91: 4

„Jis pridengs tave savo plunksnomis, o po jo sparnais rasi prieglobstį; jo ištikimybė bus tavo skydas ir pylimas “.

Keltų raktikaulio tatuiruotė

Atlikta keltų stiliaus, su visais mazgais ir raštais, mums patinka šios raktikaulio tatuiruotės unikali išvaizda.

Paprasta gėlių tatuiruotė

Nieko per daug įmantraus ar sudėtingo, tiesiog paprasta gėlė tradicinio juodos ir pilkos tatuiruotės stiliaus, tačiau niekas negali pasakyti, kad ji nėra pakankamai graži. Tai vis dar stulbinantis kūrinys.

Mylėk mane tokį, koks aš esu

Kaip dainavo „Dailidės“, tikra meilė žino priėmimą.

Saulėgrąžų tatuiruotė

Šis didelis dizainas, plintantis nuo raktikaulio per pečių viršų, gali pasukti bet kokią galvą.

Juoda ir balta rašalo drugelio tatuiruotė

Drugelio sparnų modeliai daro jį išskirtiniu. Nereikia purkšti per daug spalvų.

Galingas ne tik

Patvirtinimai yra vienas iš geriausių raktikaulių tatuiruočių pasirinkimų.

Romėniški skaičiai Antkaklio tatuiruotės

Užuot spausdinę tikslią datą, žmonės dažniausiai datas paverčia savo romėniškais skaitmenimis, kad jos taptų meniškesnės.

Violetinės rožių raktikaulių tatuiruotės

Paprastai matome raudonas arba baltas rožes, tačiau violetinė spalva puikiai tinka ir rožėms.

Kanados žąsies antkaklio tatuiruotės

Nepaisant savo pavadinimo, Kanados žąsį galima rasti daugelyje Šiaurės Amerikos ir net Europoje bei kitose pasaulio dalyse, tokiose kaip Argentina ir Naujoji Zelandija.

Merryweather, Flora ir Fauna

Kreipdamasis į „Miegančiąją gražuolę“, šis „Disney“ gerbėjas rašė tris fėjų krikšto mamas.

FEather ir Flock

Meninė raktikaulio tatuiruotė naudojant tradicinį stilių ir tiesiog juodą rašalą.

Vandens spalvos povo plunksna

Povo uodegos plunksna yra natūraliai spalvinga, todėl tai puikus akvarelės stiliaus raktikaulio tatuiruotės objektas.

Narvalo raktikaulio tatuiruotė

Narvalai, žaismingai pažymėti kaip „jūros vienaragiai“, yra didingi žinduoliai, susiję su banginiais ir delfinais.

Plunksna su „Rainbow Pride“ spalvomis

Viskas tinka su raktikaulių tatuiruotėmis. Galite pasirinkti bet kokį jums patinkantį dizainą. Jums tiesiog reikia surasti tą menininką, kad jis taptų realybe.