125 paryškintos rankinės tatuiruotės ir ką jos jums reiškia

Ar ieškote šaunios tatuiruotės idėjos, ko nors drąsaus ir neįprasto? Tada jūs negalite suklysti su rankinės tatuiruote. Šios tatuiruotės yra neįprastos ir natūralios, ir daugelis jų turi gana šaunių reikšmių.

Rankinės tatuiruotė vadinama daugybe skirtingų pavadinimų. Jie vadinami apyrankės tatuiruotėmis, apyrankių tatuiruotėmis, apyrankių tatuiruotėmis ir pan. Tai leidžia jums visada turėti tam tikrą apyrankės formą. Jie yra populiarūs tiek moterims, tiek vyrams ir netgi gražūs Pamela Anderson sportavo vienas daugelį metų. Yra tiek daug būdų, kaip galite dėvėti rankinės tatuiruotę, o dangus yra jų kūrimo riba. Šios apyrankės niekada nepasimeta ar nesunaikinamos, jos yra ant jūsų visą gyvenimą.

Kai kurie žmonės pasidaro šias tatuiruotes, nes atrodo tikrai šauniai, o kartais jie turi dvasinę reikšmę asmeniui. Paprastai jie dedami aplink riešą arba ant viršutinio bicepso. Jie atrodo seksualiai ir nervingai, atrodo, niekada neišeina iš stiliaus.

antrankiai-tatuiruotės

Ką reiškia rankinės tatuiruotė?

Kalbant apie rankinės tatuiruotę, dažniausiai ją sudaro Havajų genties ar Keltų mazgo apyrankė. Kai kurie žmonės gali pasakyti, kad tatuiruotės reiškia sėkmę ar jėgą, tačiau yra daug daugiau. Paprastai tai yra dizaino tipas ir detalės, kurios pasako viską, ką reikia žinoti apie tatuiruotę.

Keltų mazgo rankovių tatuiruotės

Keltų rankovių tatuiruotės yra vieni gražiausių dizainų, kuriuos galite gauti. Už jų slypi daug paveldo ir jie atspindi amžiną laiko tėkmę. Idėja yra ta, kad jei pradėsite nuo vienos mazgo dalies, galiausiai pasieksite pabaigą. Tai reiškia, kad žmonės gyvena ir žmonės miršta, gyvenimas tęsiasi. Pasaulis tęsis taip, tarsi tai būtų vienas ilgas laiko tarpas. Išgirdęs tai paaiškino, kad būdas yra gražus ir tai tikrai būtų puikus tatuiruotės dizainas.

Havajų rankinės tatuiruotės

Apyrankė šiuo atveju yra grupė, tačiau juostoje gyvena tarsi daugybė kitų dalykų. Šios tatuiruotės turi daug daugiau prasmės ir yra susijusios su gyvenimu ir žmonija. Kai kurie žmonės mano, kad neaiškūs trikampiai, kuriuos matome su šiomis tatuiruotėmis, yra paprasti, tačiau jie yra ne kas kita. Yra daug dalykų, kuriuos atlikėjai įdėjo į grupę. Yra bangos, ietys, gyvūnai, žuvų dantys, tiki veidai ir vėžliai. Jie pasiima keletą įdomių raiščių ir vieną, kuri bus pokalbių pradžia, kad ir kur eitumėte.

Paprastos rankinės tatuiruotės

Žinoma, yra labai paprastų dizainų, kurie neturi daug prasmės, išskyrus tai, kad jie atrodo tikrai šauniai. Kai kurios iš šių raiščių yra tokios pat kaip ir šios, paprastos linijos, apvyniojančios ranką. Tatuiruotės reikšmė gali būti asmeninė, o ne ta, kuri ateina su senoviniais simboliais. Pabandykite išlaikyti dalykus asmeniniu lygiu ir galite rasti daugybę jūsų asmenybę atitinkančių tatuiruočių, kurios yra visiškai unikalios ir drąsios. Šias tatuiruotes dėvi ir vyrai, ir moterys. Kartais tai paprastos tokios linijos, bet kartais raištis gali būti rūko miškai, kalnų keteros ar net gėlių raštas.

Tai įdomi rankinės tatuiruotė, kuri yra beveik kaip dalinė rankovė. Mums patinka, kaip medis stovi savarankiškai, išskyrus raištį.

Kur turėtumėte uždėti raištį?

Paskirties vieta

Tatuiruotės vieta yra viskas, kai nusprendžiate pasidaryti tatuiruotę ant raiščio. Viskas priklauso nuo jūsų padarytos tatuiruotės. Kai kurie žmonės pasirenka riešo juostos tatuiruotę ir tai akivaizdžiai bus mažesnis dizainas. Rankinės tatuiruotė paprastai eina ant žasto, tiksliau – viršutinio bicepso. Jei esate raumeningas žmogus, tatuiruotė tikrai atrodys seksualiai toje srityje. Puikus viršutinio bicepso dalykas yra tai, kad jį uždengtų marškinėliai trumpomis rankovėmis, jei jums reikia uždengti tatuiruotę darbui. Tai yra dalykai, kuriuos reikia atsiminti darant tatuiruotę.

Riešo tatuiruotės arba rankogaliai

Jei jums patinka apyrankės tatuiruotės išvaizda, tai taip pat yra puikus pasirinkimas. Šios tatuiruotės taip pat žinomos kaip „rankogaliai“. Taip pat buvo padarytos juostos aplink dilbį ar net šlaunį ar blauzdą.

Tikėkite ar ne, bet kai kurie žmonės mano, kad nesėkmė turėti tatuiruotę, kuri visiškai apgaubia jūsų ranką. Taigi kodėl žmonės galvoja, kad tai buvo nesėkmė? Taip yra dėl sunkumų, susijusių su tinkamu rankinės tatuiruotės dydžiu. Galų gale jis turi būti beveik tobulas, kad atrodytų teisingai. Galų gale, jei pagalvoji, menininkas turi visiškai apgaubti tavo ranką su viltimi, kad ji sutaps kitoje pusėje. Jie mieliau paliktų odos lopinėlį pliką, kad nereikėtų priderinti vieno galo prie kito, bet ne tai, ką reiškia rankinė. Įsitikinkite, kad jūsų tatuiruočių meistras žino, kad norite, kad jūsų raištis būtų artimas.

Taip pat svarbu, kad pasirinkdami menininką atliktumėte savo tyrimus. Paprašykite pamatyti anksčiau padarytų rankinių portfelį. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra gauti mažai patirties turintį žmogų ir gauti nelygią juostą ant rankos.

Genčių tatuiruočių dizainas

Šios tatuiruotės yra turbūt vienas populiariausių stilių ir jos egzistuoja jau seniai. Galbūt manote, kad jie atstovauja tam tikrai kultūrai, bet taip nėra. Šios tatuiruotės yra tipas, turintis drąsius ir tvirtus modelius. Kai kurie turi lankines linijas, suteikiančias visam organiškumo. Šiam tatuiruotės stiliui nėra jokių konkrečių reikšmių, tai tik graži išvaizda. Tai puikus dizainas, nes jie gali būti ištisiniai aplink ranką ir puikiai atrodo bet kokiu kampu.

Ar skaudžiau pasidaryti rankinės tatuiruotę??

Ką reikia žinoti apie skausmą

Padaryti tatuiruotę yra skausminga, kad ir kokia būtų, tačiau kai kurios sritys yra skausmingesnės nei kitos. Priklausomai nuo tatuiruotės dydžio, kai kurie iš jų gali būti visiškai netoleruoti, kai kalbama apie skausmą. Daugelis žmonių teigia, kad išorinė viršutinės rankos dalis yra mažiausiai skausminga vieta tatuiruotėms pasidaryti, o tai gera žinia visiems, norintiems raiščio dizaino.

Taip pat gali būti, kodėl matome daug žmonių, turinčių tatuiruotes ant raiščių. Pečiai ir žastai yra dėmės, kurios nėra tokios skausmingos kaip dauguma. Su bet kokia tatuiruote visada bus tam tikras skausmas, tačiau naudojant šį konkretų stilių turėtumėte patirti tik lengvą skausmą.

Blogos naujienos yra tai, kad vidinė rankos oda yra labai plona, ​​todėl labai jautri. Tai galite pamatyti tiesiog paprasčiausiai ganydami rankos vidų pirštų galiukais. Tai tikra, tiesa? Na, įsivaizduokite, kad į tą vietą įdėsite mažas adatas. Tatuiruodamiesi rankos vidų pasiruoškite sukandžioti dantis, nes tai jausis tikrai keistai.

Kortelių dizainas

Kokie šaunūs šie stiliai ir galime lažintis, kad už šio dizaino tikrai slypi istorija?

Šie šaunūs dizainai gali jums priminti, koks esate iš tikrųjų. Štai kas jiems yra taip puiku, kad galite padaryti juos individualius. Dizaino išdėstymas leidžia jūsų tatuiruotę iš esmės pasiekti ranka. Nejuokauju. Naudokite jį kaip įkvėpimą savo gyvenimui ir galite būti įkvėpti žiūrėdami į tai visą dieną. Galite pažvelgti į jį per visas duris arba net ganyti pirštą palei jas, kad primintumėte, kokia už jų esanti reikšmė yra tik jums. Rankinės tatuiruotė gali būti jūsų asmeninis tikėjimas ir priklauso nuo to, ar jūs laikysitės to tikėjimo, ar ne.

Mums patinka tai, kad tatuiruotė vienoje kūno pusėje yra ta pati tema kaip ir rankinės tatuiruotė kitoje. Tai puikus pavyzdys, kaip galite būti kūrybingi savo išvaizda ir tikrai pasidaryti originalią tatuiruotę visam gyvenimui.

Ar jie ateiviai, sniego žmonės, žmonės? Tai tikrai sunku pasakyti, tačiau tai sukuria tikrai šaunų tatuiruotės dizainą. Tai tikrai bus pokalbio pradininkas, kad ir kur jis eitų. Žmonės norės sužinoti istoriją, kodėl jis iš pradžių pasirinko dizainą. Mes mylim tai!

Religinė reikšmė

Tai tikrai unikalus būdas kalbėti apie savo religines nuostatas. Kryžius buvo populiarus tatuiruočių pasirinkimas šimtą ar daugiau metų. Daugeliui žmonių tai turi daug prasmės. Tai šauni rankinės tatuiruotė, į kurią įterptas kryžius. Tai puikus būdas parodyti tai, kas jums patinka.

Tiki stiliai

Tai puikus Havajų rankinės tatuiruotės pavyzdys, ir mums patinka grupės Tiki figūra. Su šia išvaizda galite būti tikrai kūrybingi ir įdėti į juos tai, kas jums patinka.

Atitinkantys stiliai

Jei norite pasidalyti šiuo stiliumi su kuo nors, turėsite puikų dizainą, kuris tiktų jums abiems. Tai paprastas dizainas, bet jūs galite mėgautis kartu.

Didelė galaktika

Kaip kietas šis stilius? Tai paprasta ir tuo pat metu drąsu. Jei jums patinka kosmosas, ateiviai, galaktika ar NASA, tuomet jums tikrai patiks ši tatuiruotė. Mes galėjome į tai žiūrėti visą dieną ir tai yra geriausia dalis. Tai puiki vieta tai padaryti.

Superhero stiliai

Jei jums patinka „Wonder Woman“, tuomet tikrai mėgstate šį nuostabų stilių. Mums patinka, kad jis yra aplink ranką ir atrodo autentiškas. Jei visada norėjote apkabinti savo vidinį superherojų, tai yra puikus pasirinkimas jums.

Dažytos juostelės

Mums patinka šios apyrankės tatuiruotės kūrybiškumas. Atrodo, kad jis buvo nupieštas tik teptuku. Tokį kūrybiškumą galite išbandyti savo tatuiruotės dizainui.

Dykumos stiliai

Jei jums patinka puikus lauke, tuomet jums tikrai patiks šis stilius. Tai kūrybinga ir ramu. Tai yra dalykas, į kurį galite pažvelgti žemyn ir prisiminti, kad esate vienoje iš mėgstamiausių vietų.

Trikampio dizainas

Mums patinka, kad yra kelios juostos su šiuo tatuiruotės dizainu, o apatinis yra trikampis. Tai labai traukia akį ir to norisi iš rankinės tatuiruotės.

Gėlių dizainas

Nuostabus dizainas, kuris yra minkštas ir paprastas. Tai puikus stilius tiems, kurie mėgsta viską, kas susiję su gėlėmis. Jūs galite sukurti raištį iš savo mėgstamų gėlių.

Kitos idėjos, kurias reikia apsvarstyti

Kaip matote paveikslėliuose, daugelis žmonių su kūrybine tatuiruote tapo labai kūrybingi. Šiais laikais žmonės nori ne tik pagrindinio genčių dizaino, jie nori kažko kūrybingo, to, ką galima laikyti meno kūriniu.

Kartais jie renka idėjas iš kitų kultūrų, iš matytų meno puslapių ar savo sukurtų dizainų. Yra raiščiai su gėlių juostomis, medžiais ir buvo vienas su net apvyniotu motociklu. Visa tai reiškia jūsų asmeninės aistros atstovavimą raištyje. Galbūt tai gitaros, kurių norite, ar dykumos šūvis, lašiniai ar net krūva kačių, apsivijusių aplink ranką. Dangus yra riba to, ką galite sukurti, jei apie tai gerai pagalvosite.

Galite išnaudoti didesnę apyrankės juostelę, kad su ja būtumėte kūrybingi. Vienam žmogui ant rankos yra apsivijusi komiksas ir tai yra pats šauniausias dalykas, kokį kada nors galėjai pamatyti.