135 geriausios patriotinės tatuiruotės ir idėjos vyrams ir moterims, kurios jums patiks

Geriausios patriotinės tatuiruotės, kurias turėtumėte pamatyti prieš rašydami

Vienas iš geriausių būdų išaukštinti šalį ir mylimus žmones yra būti kraujo patriotinėmis tatuiruotėmis. Tai tiesiog lieja kraują. Galime švęsti kūno piešiniu, išreiškiančiu nacionalinį pasididžiavimą, ir pagerbti žmones, kurie tiek daug paaukojo už mūsų šalį.

Visada populiarus

Patriotinių tatuiruočių kūrimas visada buvo populiarus, bet labiau po rugsėjo 11 dienos ir išlieka labai populiarus. Tiek tatuiruočių meistrų, tiek dėvėtojo kūrybiškumas yra neišsemiamas, ir visada yra puiki idėja, laukianti, kol bus išdžiovinta Amerikos oda. Be to, tokio tipo tatuiruotes labai mėgsta kariai, partneriai ar šeimos nariai.

Prisiminimas

Po Antrojo pasaulinio karo tarnybinės tatuiruotės tapo vis dažnesnės. Tačiau tik prasidėjus Vietnamo karui jis iš tikrųjų tapo labiau paplitęs, bet nebuvo priimtas. Tačiau bėgant metams patriotinės tatuiruotės pradėjo užimti ypatingą vietą žmonių širdyse. Kai kurie žmonės rašė kaip atminimo tatuiruotę. Tuo tarpu kiti šventė savo tarnybos metus su žmonėmis, kurie tapo jų broliais ir seserimis. Pagaliau patriotinės tatuiruotės tapo plačiau pripažintos.

Pasveikinimas patriotinėms tatuiruotėms

Nudilusi Amerikos vėliavos tatuiruotė

Iškilo klausimų, ar sugadinta „Žvaigždžių ir juostų“ tatuiruotė yra nepagarbi. Tačiau tatuiruotė yra kūrybinė saviraiška, o menininkams suteikiama daugiau laisvės. Be to, sudaužyta vėliava yra simbolinė reprezentacija, apimanti asmeninius ir politinius įsitikinimus. Kalbant apie vėliavą, venkite degančios vėliavos tatuiruotės.

Išblyškę kraštai iki stilizuotų plyšių

Yra daugybė sugadintų vėliavų tatuiruočių stilių. Galite turėti tokį, kurio kraštai yra minimalūs, o galai skraido vėjyje. Arba galite turėti stilizuotą vėliavos dalies vaizdą, kai kurie buvo suformuoti skirtingai.

Čia naujas stilius, tarsi vėliava plauktų ant vandens ir lėtai tirptų.

Išraižytos kūno vėliavos tatuiruotėse

Prisimeni, kai Terminatorius išsinuomojo savo kūną ir parodė, kad po juo yra metalas? Na, tai yra patriotinis atitikmuo.

Tai taip pat kitas stilius, kuriame kaip vėliavos elementas naudojama Amerikos vėliava. Tačiau čia vėliava išraižyta pačiame dėvėtojo kūne. Galutinis tat taip pat labai priklauso nuo tatuiruotojo meniškumo. Bet stilius mums patinka tai, kad jis rodo vėliavą po oda ir įrodo, kad dėvėtojas yra tikras mėlynas amerikietis.

Dizainas netinka visiems, nes jis gali atrodyti žiaurus su plėšyto kūno efektu. Tačiau tai yra patrauklus tatuiruotės kūrinys uber-nacionalistui ir jau kurį laiką buvo populiarus.

Susiglamžęs ir suplėšytas

Šios tatuiruotės simbolika yra labai akivaizdi. Kad tikrasis dėvėtojo kūnas ir kraujas yra jo patriotizmas. Dauguma tatuiruočių yra labai grafika su intensyviomis spalvomis, išryškinančiomis minkštimą. Jie taip pat suteikia jausmą dėvėti „bodį“, o tikrasis kūnas yra apsuptas raudonos, baltos ir mėlynos spalvų.

Jei tatuiruočių meistras tai daro gerai, galite turėti tikrovišką tatuiruotę, kuri tuo pačiu metu gali būti labai jaudinanti ir galinga. Tačiau stilius taip pat yra linkęs į siaubo tematiką. Jei tatuiruočių meistras neturi subtilios dailės, kad galėtų rašalu išmarginti kūno tatuiruotę, ji atrodytų negyva ir animacinė.

Subtilios 3D patriotinės tatuiruotės

Poveikis yra tas, kad kūnas smarkiai atplėšiamas, po juo paliekant Amerikos vėliavą. 3D efektas yra toks pat geras kaip jūsų menininkas, todėl būtinai peržiūrėkite jo portfelius. Pažvelkite ne tik į jų meno kūrinius ar idėjų knygą. Taip pat turėtumėte peržiūrėti ankstesnių klientų nuotraukas ir atsiliepimus.

Mažos patriotinės tatuiruotės

Norint turėti didelę meilės savo šaliai dvasią, nereikia turėti didelės tatuiruotės. Kartais tai yra mažiausia, kas gali paskatinti didžiausią Amerikos dvasią. Jūsų patriotinis tatuiruotė gali būti kažkas mielo, pavyzdžiui, juostelės ar „Star and Stripes“ skydo „Captain America“. Arba galite turėti kažką religingesnio ir subtilesnio kaip vėliavos spalvomis apsirengusį krucifiksą.

Įnoringa vėliavos juosta

Subtilus dizainas, kuris yra labai populiarus tarp moterų. Daugelyje juostų vėliavų yra mėlynos žvaigždės ir raudonos ir baltos juostelės ant lanko.

Dėdė Semas nori tatuiruotės

Dėdė Semas, senas karikatūras, parduodantis obligacijas ir verbuojantis ginkluotąsias tarnybas, taip pat yra populiari patriotinės tatuiruotės piktograma.

Patriotinė skydo tatuiruotė

Paprastas ir stilingas, šis jaunas ir modernus patriotinės tatuiruotės įgauna vis didesnį įspūdį.

Mažas Amerikos kryžius

Patriotinės tatuiruotės „Mes – žmonės“

Konstitucijos tatuiruotės tapo vis populiaresnės tarp teisėtų teisių būtybių, esančių Amerikos kasdienio gyvenimo priešakyje. Šios patriotinės tatuiruotės, dar žinomos kaip preambulės tatuiruotės, visada pažymėtos JAV konstitucijos pirmąja eilute. Dauguma jų turi tik „Mes, žmonės“, o žodžiai tęsiami preambulėje arba apima amerikietiškus vaizdus, ​​atitinkančius aukščiausią žemės įstatymą.

Konstitucijos tatuiruotės su vėliava

Žodžių užtenka

Kartais užtenka tik žodžių, kad būtų galima suprasti prasmę.

Tatuiruotės su Amerikos vėliava

Kaip ir kapitonas Amerika, nešiojantis vėliavą ant pečių, vėliava, gražiai padengta užuolaidomis ir raukšlėmis, suteikia didvyrišką jausmą. Po meistriško tatuiruotojo rankomis vėliava su užuolaidomis gali plevėsuoti vėjuje ar sekti kūno kontūrus. Rašalas yra subtilus, taip pat šešėlių ir šviesos žaismas.

Gražiai nuspalvinta ir išlydyta

Viso kūno patriotinė tatuiruotė

Tatuiruočių meistrui reikia tikrų įgūdžių padaryti viso liemens vėliavos tatuiruotę. Tačiau kartu su spalvomis ir drapavimo efektu reikia daug subtilaus atspalvio. Būtinai plačiai aptarkite tatuiruotę su savo tatuiruotoju, ypač apie tai, kaip turėtų išeiti galutinis rašalas.

Visiškai ginkluotas

Raumeningas ginkluotasis ar bicepsas gali būti pakankamai drobė gražiai apipinta ar plaukiojančiai Amerikos vėliavai.

Paprastos patriotinės tatuiruotės

Tiesioginė Amerikos vėliavos tatuiruotė, kaip geriausia Amerika-tiesiai kalbanti, natūrali ir spalvinga.

Amerikos vėliavos tatuiruotė dešinė ranka

Stilizuotas dizainas yra paprastas, o šešėlis yra subtilus ir nesudėtingas.

Štai į kairę

Vėliava, kuri buvo suformuota taip, kad atitiktų proto būseną.

Ikoniška patriotinė kaukė

Pakankamai paprasta ir pakankamai maža, kad būtų puikiai nupiešta ant rankos.

B & W vėliavos tatuiruotė

Ryškiai iškilmingos, juodai baltos patriotinės tatuiruotės skiriasi nuo įprastų. Tiek daug meniškumo dedama rašalu, o dėmesys detalėms taip pat yra svarbus. Kainos požiūriu, B.&„W tats“ yra pigesni už spalvotus. Tačiau mes mėgstame vėliavą visomis spalvomis.

Subtilus atspalvis

patriotinės tatuiruotės

Patriotinės atminimo tatuiruotės

Atminimo tatuiruotės yra visur, bet patriotinėse yra kažkas tyliai didvyriško. Kiekviena tatuiruotė turi savo istoriją. Karo didvyriai, tie, kurie žuvo kovodami už gerą kovą, kritę bendražygiai, atminimo laikas tarnyboje – nesvarbu, kam turime rašalo, svarbu, kad jie gyventų mūsų tatuiruotėse.

Invazija į Normandiją

Antrojo pasaulinio karo posūkis, Normandijos invazija didįjį ekraną užpildė didvyriškais vaizdais. Nuo desantininkų, kovojusių už priešo linijų iki bombonešių, pilotų ir pėstininkų, mes jiems visiems labai skolingi..

Rugsėjo 11 d

Tauta ir pasaulis, sukrėsti be sielvarto, rugsėjo 11 -osios atminimo tatuiruotės visada apima jausmą, kad mes visada prisiminsime mirusius.

„Battlefield Cross“ patriotinės tatuiruotės

Mūšio kryžius yra kritusio kario simbolis. Pasodinamas šautuvas, statinė prie žemės ir kareivio šalmas pagarbiai uždedamas ant šautuvo užpakalio. Simbolinis žymuo nuo pilietinio karo kariams, žuvusiems mūšio lauke, tatuiruotė paprastai skirta žuvusiam šeimos nariui ar bendražygiui atminti.

Būdas kovoti su sielvartu

Tatuiruotė yra ne tik būdas išreikšti savo charakterį ar vertybes, bet gali tapti gydančiu skausmo ir sielvarto įveikimo būdu.

Dievui ir šaliai: patriotinės religinės tatuiruotės

Jei galime turėti Dievą savo piniguose, kodėl gi ne patriotinėse tatuiruotėse? Nacionaliniai vaizdiniai kartu su religine simbolika tampa labai populiarūs, ypač didėjant neonacionalistams ir didėjant takoskyrai tarp tikėjimų.

Kryžius su Amerikos vėliavos tatuiruote

Klasikinis dviejų žymiausių Amerikos patrioto simbolių – vėliavos ir kryžiaus – derinys.

Biblinis Raštas

Tiems, kurie nori paprasto dizaino, o ne visos citatos iš Rašto, tinka Biblijos skyrius ir eilutė.

Biblijos vaizdai

Nesvarbu, ar norite pavaizduoti Apreiškimų knygos scenas, ar ikoniškus Bažnyčios simbolius, svarbesnis aspektas yra tatuiruotės reikšmė jums,

Gražios patriotinės tatuiruotės moterims

Moterys, prašančios pasidaryti patriotinę tatuiruotę, nėra tokios įprastos, lyginant su vyrais, tačiau yra ir tokių subtilių dizainų, kurie patrauktų moterišką skonį.

Juostelės vėliava

Vienas iš populiariausių dizainų.

Amerikos vėliavos rožių tatuiruotė

Vėliava, padaryta kaip rožė, taip pat yra dar vienas populiarus moterų dizainas.

Tatuiruotės su moteriškomis detalėmis

Jei norite tatuiruotės, skirtos moterims, nepamirškite turėti kažką su švelnesniais kontūrais ir subtiliais vaizdais.

Patikrinkite patriotinių tatuiruočių idėjas kojoms

Idėjos ir dizainas, jei norite ko nors ant kojos, jei visos rankos būtų pilnos.

Kulkšnis ar blauzdos taip pat yra dar viena puiki vieta jūsų kojų tatuiruotėms. Galite lengvai paslėpti tatuiruotę po kelnėmis ar kojinėmis.

Dizainas nėra subtilus, tačiau žinia yra galinga.

Citata ir patriotinio šūkio tatuiruotės idėjos

Kai vaizdų ir simbolių nepakanka, įveskite dar keletą žodžių, kad sustiprintumėte savo nacionalistinį jausmą. Dauguma žmonių pasirinko „Dievu, kuriuo mes pasitikime“, asmeninį šūkį arba garsius kovos žodžius ir eilutes iš istorinių ar kultūrinių veikėjų.

Žodžiai, kuriais reikia gyventi

Ryškus kovos žodžių pareiškimas, kuris patraukia mūsų visų maištininką.

Man viskas graikiška.

Arba galime kalbėti lotyniškai ir skambėti labai protingai. Nepamirškite visada patikrinti rašybos, jei darote citatos tatuiruotę.

Patriotinės tatuiruotės su šunų žymėmis

Karinės šunų žymės tapo daugiau nei ginkluotųjų pajėgų ar tapatybės simboliais. Jie taip pat reiškia drąsą, pasiaukojimą ir sąžiningumą. Šunų žymių tatuiruotes kartais dėvi kariai, kartais kaip atminimo tatuiruotes, o kartais pagerbia mylimą žmogų ar bendražygį.

Kareivių šeima

Šunų žymių tatuiruotės kaip paminklai

Kartu su kitais patriotiniais simboliais šunų žymės gali paminėti mylimo žmogaus mirtį. Nesvarbu, ar tai buvo mūšio lauke, ar kaip grįžęs civilis, kadaise karys, visada karys.

Tarnybos tatuiruotėse

Švęskite broliją, kuria galima dalintis tik mirties ir pavojaus akivaizdoje. Brolių grupė, nukraujavusi nuo karo ir nelaimių, dabar padaryta rašalu.

Plikojo erelio patriotinės tatuiruotės

Vienas iš žymiausių Amerikos simbolių yra plikasis erelis – stiprus, didingas ir galingas.

Erelio vaizdai keičia tatuiruotės jausmą. Net jei vėliava yra sugedusi, erelio pridėjimas vis tiek suteikia galingą efektą. Erelis kaip ištvermės simbolis simbolizuoja atkaklumą kaip teisių gynėjas. Būdamas erelio akių sargas, plėšrūnų karalius stebi savo priešus ir bus pasirengęs smogti priešininkams. O skrendant amerikiečių plikasis erelis yra dangaus karalius ir jam nėra lygių.

Erelis ant skydo

Amerikos piktograma buvo laisvės ir demokratijos simbolis. Su skydo vaizdais jis taip pat rodomas kaip teisių gynėjas ir gėris.

Maldos pauksčiai

Ereliai yra plėšrūnai, o patriotinė tatuiruotė su ereliu galingu skrydžiu yra galingas simbolis. Nenuostabu, kad erelio vaizdai naudojami labai dažnai, ypač kartu su ore plevėsuojančia Amerikos vėliava.

Erelis sargyboje

Paukščių karalius, stebintis savo didžiulę sritį, yra dar vienas vaizdas, populiarus patriotinėse tatuiruotėse.

Amerikos erelis, suspaudęs vėliavą

Plikasis erelis pavaizduotas skraidantis ore, nešdamas vėliavą kaip viešpatavimo simbolį. Tai taip pat gali būti interpretuojama kaip vėliavos nešimas ir apsauga.

Nuostabi erelio ir vėliavos patriotinė tatuiruotė

Gražiai padaryta erelio tatuiruotė, trykštanti per kūną, tarsi išvengianti raumenų raumens.

Erelio tatuiruotė raudonais atspalviais

Šią tatuiruotę skiria rausvi atspalviai, kurie kažkaip suteikia galingai, nors ir kruvinos tatuiruotės efektą. Tačiau poveikis yra ne mirtis ar kančia, bet jėga ir jėga. Erelio tatuiruotė taip pat turi paradoksaliai ramų jausmą, tarsi sakydama, kad erelis yra budrus globėjas, kuris kovos iki galo.

Patriotinės 2 -osios tatuiruotės

Vis dažniau raginant kontroliuoti ginklus, ginklų entuziastai ir antrosios pataisos šalininkai ėmėsi ginklų vaizdų įtraukimo į Amerikos vėliavą ir kitus patriotinius simbolius. Kiti taip pat naudojami iliustruojant jų gynybą ir JAV konstitucijoje saugomų ginklų nuosavybės teisių aiškinimą. Galiausiai, dauguma išpopuliarėjusių ginklų tatuiruočių vaizduoja, kad ginklai yra Amerikos gyvenimo būdo dalis.

Laisvės statula

Lady Liberty yra ginkluota ponia.

Gadsdeno vėliavos tatuiruotės

Gadsdeno vėliava yra istorinis Amerikos simbolis, vaizduojantis susisukusią barškuolę geltoname fone su užrašu „Neik manęs“. Prasidėjus Amerikos nepriklausomybės karui, Benjamino Franklino išpopuliarintas Gadsdeno simbolis buvo pasirinktas Arbatos vakarėlio ir ginklų mėgėjų bei tam tikru mastu neonacionalistų. 2014 metais tai tapo rasinio priekabiavimo objektu.

Vienos iš daugelio iteracijų metu kai kurie numetė geltoną foną arba stilizavo barškuolę. Kai kurie žmonės taip pat priėmė tik Gadsdeno vėliavos šūkį arba pakeitė jį įtraukdami ginklus. Nepriklausomai nuo to, ką tai reiškia jums, ši patriotinė tatuiruotė tapo prieštaringa.

Įspėjimo žodžiai

Naudojamas kaip įžeidžiantis arba įspėjantis žodis, „Nesitempk ant manęs“ šūkis išlieka populiarus amerikietiškumas.

Konfederacijos ir neo patriotinės tatuiruotės

Konfederacijos vėliava išlieka maištaujančių vergų savininkų, grasinančių Sąjungai, simbolis arba paveldėtas pilietinio karo simbolis. Kai jūs suprantate, ką tai reiškia asmeniškai ir politiškai, vėliava priklauso vienam kruviniausių Amerikos skyrių.

Patriotinių tatuiruočių idėjos

DUK apie patriotines tatuiruotes

Ar yra netinkamas būdas dėvėti Amerikos vėliavos tatuiruotę??

Standartas yra tai, kad rašalu būtų rašoma taip, kaip jis teisingai banguotų realiame gyvenime, žvaigždės kairėje ir juostelės dešinėje. Nėra griežtų taisyklių, kaip jas viešai rodyti, tai yra jūsų kūnas. Bet geriausia patriotinę tatuiruotę pasidėti pagarbioje vietoje. Antra, venkite pavaizduoti vėliavą liepsnose, nes ji parodo degančių Amerikos vėliavų vaizdus. Ir galiausiai, neįsivaizduokite, kad vėliava yra sutrypta, nebent tai yra būtent tai, ko norite. Be to, būtinai kruopščiai aptarkite dizainą su savo tatuiruočių meistru.

Be vėliavos, kokius kitus patriotinius simbolius galiu naudoti kaip tatuiruotės vaizdus?

Galite naudoti keletą kitų JAV simbolių, tokių kaip bizonas ir ąžuolas. Kariniai simboliai taip pat yra populiarūs, arba kaip alternatyvą galite naudoti savo valstybės simbolius. Jei esate tautų narys, taip pat galima naudoti tradicinį simbolį, pvz., Erelio plunksnas ir svajonių gaudytojus. Taip pat galite naudoti garsias Amerikos įžymybes ar geografiją, pvz., Rushmore kalną ar Laisvės statulą. Taip pat galite naudoti „Liberty Bell“ kaip alternatyvą.

Ar galiu nešioti vėliavą ant kairės rankos ar krūtinės?

Taip. Svarbiau ne kairė ar dešinė pusė, o tai, kaip vaizduojama vėliava. Negalima veidrodyje atvaizduoti vėliavos ir rašyti jos atgal. Tai gali atrodyti kitaip ir madingai, bet eikite į tradicinę kairę ir dešinę.

Bet kokie pasiūlymai dėl mažos patriotinės tatuiruotės?

Įvairių dydžių žvaigždžių serija, skydas, „I heart USA“ ir fejerverkai yra vaizdai, kurie gali tilpti į patriotinį kūrinį, neatsižvelgiant į jūsų tatuiruotės dydį. Arba galite eiti į senąją mokyklą ir turėti paprastą mažą vėliavą. Atvirai kalbant, bet kurią didesnio dydžio tatuiruotę galima padaryti mažesnę, gali būti, kad turėsite mažiau detalių. Taip pat galite ieškoti tatuiruočių meistro, kuris specializuojasi miniatiūrose, o tai reiškia, kad jie gali dirbti su išsamiu dizainu daug mažesniu mastu. Galiausiai, kai kurios patriotinės tatuiruotės yra geriau padarytos didesnės, nes jos skirtos sukrėsti ir bijoti.

Kokie kiti prieštaringi patriotiniai simboliai?

„Betsy Ross“ vėliava, vaizduojanti 13 žvaigždžių, pastaruoju metu tapo prieštaringa, nesant istorinio konteksto ir naudojama kaip kultūros simbolis. Kiti galimi prieštaringi vaizdai, nebent esate Tautų narys, naudoja Amerikos indėnų simbolius. Tai ypač pasakytina apie raudonąsias Indijos karikatūras.