144 saulėgrąžų tatuiruotės, kurios praskaidrins jūsų gyvenimą

The saulėgrąžos yra viena iš labiausiai žinomų ir graži iš visų gėlių. Jis taikliai pavadintas, nes geltonas centras ir žiedlapiai yra auksiniai kaip saulės spinduliai. Saulėgrąžos auga labai aukštai nuo vieno žalio stiebo, visada link saulės. Galima sakyti, kad visi mėgsta saulėgrąžas, taip pat ir tatuiruočių pasaulis. Štai kodėl mes sudarėme sąrašą geriausių ir blogiausių saulėgrąžų tatuiruočių internete, kad galėtumėte mėgautis.

saulėgrąžų tatuiruotė

Pėdų saulėgrąžų tatuiruotė

Čia yra juodos ir baltos saulėgrąžos tatuiruotė. Akivaizdu, kad šis vaikinas nemanė, kad jo tatuiruotės spalva yra būtina, o gal ji dar nebaigta. Tačiau kontūrai ir šešėliai yra gana geri. Tikimės, kad vieną dieną jis sutaupys pakankamai pinigų ir nuspalvins.

Pečių saulėgrąžų tatuiruotė

Pečiai yra puiki vieta apvalioms tatuiruotėms, tokioms kaip saulėgrąžos. Ši ponia tai daro su savo gražios spalvos saulėgrąžų tatuiruote. Tikrosios gėlės detalės yra kvapą gniaužiančios. Dailininkas atliko šį meno kūrinį. Man patinka žalia spalva, naudojama ant lapų.

Saulėgrąžų kojų tatuiruotė

Čia yra didelė sena kojos tatuiruotė su trimis saulėgrąžomis. Juo labiau linksmiau sakau, ypač kai kalbama apie saulėgrąžų tatuiruotes. Storas juodas kontūras ir ryškios spalvos iš tikrųjų užsidegė šį kūdikį.

Rankų saulėgrąžų tatuiruotė

Čia yra dar vienas juodai baltas saulėgrąžos bangeris. Šešėlis suteikia apibrėžimą. Jei negaunate spalvų, galbūt norėsite atlikti sudėtingus šešėliavimo darbus, kad jūsų tatuiruotė atgytų ir taptų populiari.

Saulėgrąžų puokštė

Kas gali būti geriau už vieną saulėgrąžą? Žinoma, saulėgrąžų puokštė. Kitą kartą, kai galvojate apie dovaną tam asmeniui, padovanokite jam saulėgrąžų puokštę. Dar geriau gauti jiems saulėgrąžų puokštę tatuiruotės pavidalu. Jie tarnauja ilgiau ir nepražus ir nemirs vandens vazoje, tada bus išmesti kaip vakar dienos duona. Tai dovana visam gyvenimui, todėl įsitikinkite, kad tai tinkamas žmogus ir jie to verti. Jie taip pat turi būti pasirengę ir pasiruošę pasidaryti tatuiruotę.

Saulėgrąžų tatuiruotė meilei

Aukščiau pateiktas vaizdas yra nuostabi saulėgrąžų tatuiruotė su labai ypatinga žinute. Šis asmuo išpažįsta savo meilę kam nors tatuiruotės pavidalu. Jei planuojate tai daryti, būkite atsargūs, nes šiandieninė meilė gali virsti rytojaus priešu. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra bėgioti po gyvenimą su priešo tatuiruote ant kūno. Nebent laikysitės posakio. Laikykite savo draugus artimus, o priešus – arčiau. Tuomet neturėsite problemų pasidaryti priešo tatuiruotę. Tai bus nuolatinis priminimas, kad turite likti ant kojų.

Saulėgrąžų kojų tatuiruotė

Kojų tatuiruotės yra bomba. Kai sakau bombą, turiu omenyje, kad jie yra puikūs. Koja yra puiki vieta itin didelėms tatuiruotėms ir būtent tai padarė šis vaikinas. Jis turi didžiulę saulėgrąžą ant kojos ir atrodo fantastiškai. Tai aukščiausio lygio darbas ir menininkas nusipelno nuopelnų. Kur pasidaryti saulėgrąžų tatuiruotę??

Spalvingos saulėgrąžų tatuiruotės

Saulėgrąžos yra ne tik gražus vaizdas. Jie taip pat turi kitų funkcijų. Galite juos valgyti ir iš jų taip pat gaminamas kepimo aliejus. Žmonės taip pat valgo savo sėklas, o tai yra įprasta praktika Vietname, iš kurio rašau šį sąrašą. Žmonės sėdės kavinėse ir gers burbuliukų arbatą, kramtydami saulėgrąžas ir išspjaudami lukštą. Žinoma, pirmiausia turite juos paskrudinti, o paskui pridėti šiek tiek druskos.

Eskizo stiliaus saulėgrąžų tatuiruotė

Saulėgrąžos aukščiau yra šiek tiek eskizinės. Ne taip, kaip kai nusileidi riedlentės triuką ir jis atrodo niūrus. Eskizinis, kaip kai piešiate kažką grubiai. Nors vis tiek atrodo šauniai. Eskizinės tatuiruotės turi labai daug charakterio, o tinkamai padarytos jos atrodo šauniai. Man patinka, kaip šioje tatuiruotėje nesutampa linijos, suteikiančios šiurkštų kampą.

Atgal saulėgrąžų tatuiruotė

Nugara yra puiki vieta pasidaryti freską ant didelių asilo tatuiruočių. Kai kuriems žmonėms atsiranda kažkas baisaus ir sunkaus. Kiti žmonės gauna saulėgrąžų. Viskas priklauso nuo jūsų ir neleiskite niekam pasakyti kitaip. Nepasiduokite bendraamžių spaudimui. Vien todėl, kad aplinkiniai gauna kaukolių, ugnies ir sieros, dar nereiškia, kad tai darote. Būkite savo viršininku ir gaukite saulėgrąžų, jei tai jus domina. Po velnių, jei nori, įsigyk kasų. Tačiau atminkite, kad jums gali tekti išmokti savigynos, nes žmonės, turintys kietas tatuiruotes, gali pasirinkti jus arba ne. Priklauso nuo to, su kuo sėdi. Jūsų draugai turėtų priimti jus tokį, koks esate, nepaisant to, ar turite gėlių ir ladybugs tatuiruotes.

Kaukolės ir saulėgrąžos

Būkite kūrybingi ir sumaišykite. Šis žmogus prieštaravo gražioms ir gražioms gėlėms su šlykščiomis kaukolėmis. Ši tatuiruotė gali atspindėti dvilypumą gyvenime ir bėdas būti vyru. Jūs turite būti kietas ir drąsus, o kartais tiesiog norite būti pažeidžiamas, bet negalite. Gėlės akivaizdžiai reiškia pažeidžiamumą, nes jos yra trapios ir dažnai žūva nuskintos. Kaukolės rodo, kad gyvenimas taip pat yra trapus ir mes irgi mirsime netrukus po gimimo. Gėlės gyvenimas yra gana panašus į žmogaus ar bet kokios gamtos gyvenimą. Kai tik gimstame, mes pradedame mirti, kad ir jūs galėtumėte gerai praleisti laiką.

Dilbio saulėgrąžų tatuiruotė

Dilbis yra dar viena puiki tatuiruotės vieta. Na, iš tikrųjų bet kuri kūno dalis yra puiki tatuiruotės vieta. Varpos, veidas, bet kur, kur tik galite pagalvoti, kad kažkas tą kūno dalį išsitatuiravo. Net ir tolesniuose regionuose, kuriuose nesugalvotumėte pasidaryti tatuiruotės, galite garantuoti, kad kažkas tą kūno dalį jau yra išsitatuiravęs. Kokia keisčiausia vieta, kurią kada nors girdėjote, kai kas nors pasidarė tatuiruotę? Paspauskite mus komentarų laukelyje ir praneškite mums.

Pečių ašmenų saulėgrąžų tatuiruotė

Oho! Patikrinkite šios tatuiruotės foną. Tai toks neonas ir gražus. Kurdami tatuiruotę pagalvokite apie holistinio pobūdžio kūrinį ir dizainą pagal tai, kokią kūno dalį gausite. Kurdami tatuiruotę, naudokite kūno kontūrą. Pvz., Jei ketinate pasidaryti saulėgrąžos tatuiruotę ant stuburo, norėtumėte ją sukurti taip, kad ji būtų ilga ir eitų išilgai stuburo. Jei ketinate užsidėti ant peties, tatuiruote norite užpildyti visą petį.

Dvi saulėgrąžų tatuiruotės

Ši ponia mėgsta saulėgrąžų tatuiruotes, kad ant abiejų kojų pasidarė identiškas tatuiruotes. Tai puikus efektas ir prideda simetrijos. Ji naudoja visą savo kūną kaip drobę išreikšti save pasauliui. Tai netgi atitinka gėlę, augančią žemėje. Saulėgrąžos yra labai atsparūs augalai ir gali augti bet kur. Jie taip pat gali reikšti naują pradžią ir laimę. Galų gale, kas galėtų pykti, praleisdamas saulėgrąžų lauką? Na, aš esu kažkas, bet nedaug žmonių. Įpykęs žmogus, pjautuvu rankoje, iššoktų per lauką, juos pjaustytų ir tryptų.

Liemens saulėgrąžų tatuiruotė

Sugrąžink savo seksualumą, kaip sakydavo Justinas Timberlake’as, pasidarydamas seksualią saulėgrąžų tatuiruotę ant savo vidurinės dalies, kaip ši graži moteris. Nesvarbu, ar jūsų vyras, ar moteris, įsivaizduokite, kad po buvimo klube nunešite ką nors namo nakčiai, o jie pakelia marškinius tik tam, kad atskleistų jūsų seksualią saulėgrąžų tatuiruotę, spindinčią į juos auksinius šviesos spindulius. Galite būti tikri, kad jie išprotės ir dar greičiau pradės plėšti jūsų drabužius. Žinoma, nebent jie nekenčia saulėgrąžų ir pradeda jas vėl dėti.

Saulėgrąžų tatuiruotė juodos spalvos

Tai puikus pavyzdys, kurio nereikia, kad saulėgrąžos spindėtų. Ši tatuiruotė naudoja išsamų šešėlį ir nuostabų linijos darbą, kad perteiktų tobulą gėlę. Ar jums labiau patinka spalva ar juoda? Negaliu apsispręsti, jie abu atrodo nuostabiai. Gal man reikės du.

Tapybos stiliaus saulėgrąžų tatuiruotė

Man patinka šios tatuiruotės stilius. Saulėgrąžos atrodo kaip nudažytos ant odos naudojant akrilinius dažus. Šis menininkas puikiai sukūrė šį efektą. Įdomu, kokia jų technika.

Daugiau kaukolių ir saulėgrąžų tatuiruotės

Man patinka tai, ką menininkas pasiekė aukščiau esančiame paveikslėlyje. Jie mąsto už dėžutės ribų, uždėdami saulėgrąžas, o ne akis į šią baisią kaukolę. Tai tikrai daro skirtumą ir atrodo šauniai paleisti. Kaip manote, ką dar galėtų pakeisti saulėgrąžos? Paspauskite mus komentarų laukelyje. Asmeniškai aš galėčiau gauti automobilį su saulėgrąžomis, o ne ratais. Taip pat galiu gauti gražią sodinamąją dėžutę su saulėgrąžomis. Kaip vežimėlis ar kažkas panašaus. Ką tu manai?

Drugeliai ir saulėgrąžų tatuiruotės

Drugeliai ir gėlės dera kartu kaip kava ir cigaretės, kukurūzai ir morkos arba žirniai ir morkos. Neprisimenu, ką Forrestas Gumpas pasakė apie tą filmą, bet supratote. Kažkodėl drugeliai mėgsta gėles. Tai prasminga, aš myliu gėles ir nesu drugelis, galbūt jas traukia gražūs dalykai, kaip ir žmonės. Jie abu yra nuostabus gamtos sukurtas menas. Tai taip įkvepia, kaip šis sąrašas. Aš esu natūralus ir sudariau šį sąrašą, todėl būk kaip drugelis, būk gražus, būk natūralus ir svarbiausia būk laimingas, nes tavo laimė spindės kitiems žmonėms, o galiausiai – visame pasaulyje. Jei visi tai padarys, pasaulis bus daug laimingesnė vieta.

Saulėgrąžų riešo tatuiruotė

Tatuiruotės ant riešo atrodo šauniai ir tai puiki vieta gauti ką nors mažo. Šis žmogus turi mažą ir subtilią saulėgrąžą. Tai labai miela ir super rokenrolas tuo pačiu metu.

Klubo saulėgrąžų tatuiruotė

Ar hipis hipis purtyti! Tai labai graži saulėgrąžos ant klubo. Manau, kad tai klubas. Ar žinai, kokia tai kūno dalis? Paspauskite mane žemiau esančiame komentarų laukelyje ir praneškite man, kokia kūno dalis, jūsų manymu, yra.

Deimantai ir gėlės

Ar kada pagalvojote, kaip pasidaryti kraštą aplink savo tatuiruotę? Gavę kraštą, tatuiruotė įgyja daugiau gylio ir matmenų. Šis žmogus turi deimantą, o gėlė sulaužė kraštą, todėl atrodo, kad jis tikrai nukris nuo odos.

Senosios mokyklos stilius

Tai senosios mokyklos stiliaus saulėgrąžų tatuiruotė. Senosios mokyklos stilius naudoja pagrindinius atspalvius ir spalvas, kad suteiktų retro jausmą.

Unikali saulėgrąžų tatuiruotė

Šios saulėgrąžos stiebas sudarytas iš rankų. Kas būtų pagalvojęs? Menininkas yra kūrybingas, sumanus, slapukas. Juk mes, kaip žmonės, taip pat esame gamta.

„Bicep“ saulėgrąžų tatuiruotė

Ar turite išsipūtusius bicepsus? Ar norite, kad jūsų bicepsas atrodytų geriau?

Na, ar turiu tau sprendimą. Tiesiog užsukite į vietinę tatuiruočių parduotuvę ir pasidarykite tatuiruotę. Saulėgrąža yra puiki tatuiruotė, kad būtų galima patekti ant bicepso. Galbūt galėtumėte gauti žodį ginklai. Kaip ir jūsų bicepsas, jūsų ginklai yra tarsi mirtini ginklai, kuriais galite sutraiškyti ir nužudyti žmones. Žinoma, ne todėl, kad darytumėte tokius žiaurius dalykus.

Visur gražios saulėgrąžos

Na, nepažiūrėsi į šią gražią saulėgrąžą. Dažymo darbas yra nuostabus. Man patinka povo plunksnos fone. Ar žinojote, kad tatuiruotės yra puikus būdas pritraukti draugą? Povas turi gražiai nuspalvintas plunksnas, kad pritrauktų savo partnerius. Galite pasinaudoti gražiai nuspalvintomis tatuiruotėmis pasiimti bare ar klube. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasidengti tatuiruotėmis ir būsite tikras hitas su priešinga lytimi.

Saulėgrąžų tatuiruotės su tamsiu posūkiu

Pažvelkite į šias saulėgrąžas, padengtas kažkokiu juodu kvapu. Atrodo vėsu ir tuo pačiu šiek tiek tamsu. Juodas ir blizgantis fonas tikrai priverčia gėles nulupti nuo odos ir pradėti savo gyvenimą.

Tėtis myli saulėgrąžas

Ar tavo tėtis myli saulėgrąžas? Šio žmogaus tėvas tikrai tai daro ir kas gali būti geresnis būdas pagerbti žmogų, kuris išaugino tave tokiu puikiu žmogumi, nei pasidaryti saulėgrąžos tatuiruotę. Augant tėvo ir vaiko meilei, auga saulėgrąžos lauke. Kaip smėlis per smėlio laikrodį, tai yra gyvenimo dienos ar panašiai.

Krūtinės saulėgrąžų tatuiruotė

Padėkite saulėgrąžą ant krūtinės. Tikras didelis ir kai nusivilksite marškinius paplūdimyje, žmonės pakels jus ant peties ir nuneš per paplūdimį ir į vandenyną. Jei jūsų tatuiruotė yra šviežia, galbūt norėsite nešioti marškinius, nes neturėtumėte jų sušlapinti po to, kai jie pirmą kartą bus padaryti. Palaukite kelias savaites, kol išmesite ginklus ir ištrauksite krūtinę. Tai užtikrins, kad jūsų tatuiruotė turi laiko išgydyti.

Tatuiruotė po priežiūros

Rūpinimasis tatuiruotei po jo užbaigimo yra labai svarbus proceso žingsnis. Baigę tatuiruotę, turite ją išlaikyti drėgną, ypač šašų fazėje, kad nenuplėštų brangusis rašalas. Jūs taip pat turite saugoti jį nuo vandens. Tai išblukins rašalą ir turėsite grįžti į tatuiruočių parduotuvę.

Rašalo išsiliejimo stilius

Ši saulėgrąžų tatuiruotė buvo padaryta rašalo išpylimo stiliumi. Man patinka šis stilius, nes jis spalvingas ir įdomus bei unikalus įprastos tatuiruotės vaizdas.

Šonkaulių saulėgrąžų tatuiruotė

Jei ieškote kažko šiek tiek linksmo ir šiek tiek seksualumo, pasidarykite šonkaulių tatuiruotę. Kaip matote aukščiau, ši ponia atrodo nuostabiai su saulėgrąžomis ant šoninių šonkaulių. Pati tatuiruotė yra nuostabi. Tai man primena. Darydami tatuiruotę visada rinkitės gerą tatuiruočių menininką, arba galite tiesiog pabūti su dulkiu, tada turėsite su juo nugyventi likusį gyvenimą arba jį uždengti. Suplanuokite iš anksto ir pirmiausia pasirūpinkite, kad išvengtumėte šių nesąmonių.

Tai yra saulėgrąžų tatuiruočių sąrašas ir ar tai nebuvo geras? Buvo keletas rimtai gerų tatuiruočių ir tikimės, kad iš sąrašo pasisemėte idėjų ir įkvėpimo kitai kelionei į tatuiruočių saloną. Atminkite, kad tatuiruotės yra gyvenimas, o tatuiruotės – visam gyvenimui, todėl įsigykite gerą, kurio nesigailėsite. Ir, žinoma, gero gyvenimo.