145 neįprastos šonkaulių narvo tatuiruotės, kurios jums patiks

Jei ieškote naujos tatuiruotės, kodėl gi neišbandžius šonkaulio tatuiruotės. Tai labai populiarūs tatuiruočių dizainai, kurie suteiks daug malonumo. Kalbant apie merginas, labai svarbu pasidaryti šonkaulių tatuiruotę. Tai didelis tatuiruotės plotas, todėl tai didelis įsipareigojimas ir nepamirškime skausmo.

Tu turėtum pasiruošti skausmui dalyvavo darant šonkaulių narvelio tatuiruotę, nes tai viena skaudžiausių tatuiruotės vietų. Tai nėra skirta atgrasyti jus nuo šonkaulių tatuiruotės, turėtumėte pasidaryti bet kokią tatuiruotę. Tačiau tiesiog žinokite, kad tai nėra lengviausia vieta ištverti tatuiruotę.

Tatuiruotės yra amžinai, o toks didelis dizainas yra didelis įsipareigojimas visiems, todėl prieš ką nors darydami įsitikinkite, kad jis jums tinka. Tačiau tai puiki vieta, jei norite tatuiruotės, kurią norite paslėpti. Jei norite tatuiruotės sau, tada šonkaulių tatuiruotė yra jums.

Ricio narvo tatuiruotės visada yra seksualios tatuiruotės, tatuiruotės vieta yra tiesiog patraukli, ypač moterims.

Peržiūrėkite žemiau esančius vaizdus, ​​kad sužinotumėte savo naują dizainą, negalėsite atsispirti šiems dizainams.

1. Rašymas

Puikus dizainas, paprastas pranešimas, kuris jums tikrai patiks. Tai paprasta tatuiruotė, einanti horizontaliai išilgai šonkaulių.

šonkaulių tatuiruotės

2. Gėlės vazose

Šios nuostabios gėlės yra vazose, bet ne paprastose vazose, jos atrodo kaip laboratorijos akiniai. Taigi ši tatuiruotė savininkui gali turėti ypatingą reikšmę.

3. Peilis

Ši tatuiruotė taip pat yra neįprasta. Peilis yra aštrus ir paruoštas pjaustyti rožę. Mes jaučiame, kad ši tatuiruotė savininkui taip pat turi ypatingą reikšmę.

4. Mėnulis

Paprasta mėnulio tatuiruotė ant šonkaulio narvelio yra viskas, ko jums reikia norint padaryti šonkaulių tatuiruotę. Jūs neturite turėti didelės tatuiruotės, kad padarytumėte šonkaulių tatuiruotę.

5. Audros debesys

Puikus mažas dizainas, kuris įdomus, nes jis tarsi mažas audros debesis. Puikus dizainas, kuris jums tikrai patiks.

6. Didelės šonkaulių narvo tatuiruotės

Puikus tatuiruotės dizainas, apimantis visą šonkaulių narvą. Juoda ir raudona visada dera kartu. Norime, kad dizainas būtų geriau matomas, bet jis vis tiek gražus.

7. Puošnus piešimas

Puiki gėlių tatuiruotė. Mums patinka ši tatuiruotė, nes ji atrodo kaip piešinys. Šešėlis yra tikrai puikus.

8. Gulbės

Puiki tatuiruotė, kuria dalijasi pora. Tiek vyras, tiek moteris turi vienodas tatuiruotes. Gėlės apsuptos gulbės yra puikus būdas parodyti savo meilę.

9. Akvarelinė žuvis

Ypatinga žuvis, apsupta akvarelės dažų. Mums patinka visos nuostabios spalvos, kurios čia yra.

10. Asmeninė žinutė

Puiki žinia, turinti asmeninę reikšmę savininkui. Raskite savo mėgstamą citatą ir naudokite ją savo tatuiruotės dizainui. Šios tatuiruotės visada puikiai atrodo ant šonkaulių.

11. Drąsios gėlės

Didelė gėlė yra puikus tatuiruotės dizainas. Nuspręskite, kokia yra jūsų mėgstamiausia gėlė, ir vykdykite idėją. Galite pridėti spalvų arba palikti juodai baltą.

12. Ilgos gėlės

Puiki tatuiruotė, kuri yra tikrai graži, nes puikiai dera šalia šonkaulių. Mums patinka čia esanti švelni violetinė spalva, nes ji nuostabi.

13. Kalnų peizažas

Nuostabus dizainas, tikrai nuostabus. Tai stulbinantis dizainas, kuris primins jums būti lauke.

14. Krištolo rutulys

Paprastas tatuiruotės dizainas, pasakojantis visą istoriją. Tai unikali tatuiruotė, turinti paslaptį.

15. Citata

Tai gražus jausmas, kurį puoselėsite amžinai. Tai paprasta tatuiruotė, tačiau ji turi daug prasmės.

16. Galaktika

Nerasite nuostabesnės šonkaulių šonkaulių tatuiruotės nei ši. Tai gražu ir paslaptinga. Geometrinis dizainas sujungtas kaip galvosūkis. Pats dizainas yra galaktika, o spalvos yra nuostabios. Dizainas yra tiesiog kvapą gniaužiantis.

17. Vaiduokliai

Jei mylite vaiduoklius, tuomet tikrai patiks ši linksma maža tatuiruotė. Spėjame, kad pokštas yra dėl šių mažų vaiduoklių.

18. Dainų žodžiai

Puikus tatuiruotės dizainas su nuostabiais dainų tekstais. Spalvos nuostabios ir nuostabūs žodžiai.

19. Mėgaukitės procesu

Jei kada nors turite blogą dieną, jums tereikia pažvelgti į šį dizainą ir iškart pasijusite geriau. Tai puiki motyvacinė tatuiruotė, kuri jums tikrai patiks.

20. Gėlių dizainas

Mums patinka spalvingos šonkaulių tatuiruotės, jos visada gražios.

21. Kitos kalbos

Paprasta tatuiruotė, kuri yra kita kalba. Tai nėra didelis tatuiruotės dizainas, jis elegantiškai tinka horizontaliam modeliui.

22. Jūrų dizainas

Puikus šonkaulių tatuiruotės pavyzdys, tai yra jūrinis dizainas. Mums patinka puikus dizainas ir ryškios spalvos.

23. Lotoso gėlė

Nuostabi didelė lotoso gėlė, kuri yra stulbinanti visomis formomis. Jei jums patinka gėlės, tada jums tikrai patiks šis nuostabus dizainas.

24. Tapyba akvarele

Šis paveikslas yra gana neįprastas. Tai atrodo kaip akvarelės dizainas ir jums tikrai patiks. Minkštas dizainas, kuris, žiūrint į jį, yra gana gražus.

25. Raudona rožė

Šios didelės raudonos rožės yra tokios ryškios ir gražios. Jei ieškote kvapą gniaužiančio dizaino, tai šis kaip tik jums. Mums patinka ryškiai raudona spalva.

26. Karys

Mes nesame tikri, ar tai karys, ar kalinys, bet bet kuriuo atveju tai yra gana šauni tatuiruotė. Detalės tikrai linksmos.

27. Rožės įteikimas

Subtili rožės tatuiruotė moters rankoje. Paprastas dizainas, kuris jums tikrai patiks.

28. Puikus dizainas

Paprastas geometrinis dizainas, turintis daug charakterio. Daug eilučių, kurios sudaro nuostabų dizainą.

29. Dvigubos rožės

Paprasta dviejų rožių tatuiruotė, sudaranti tikrai nuostabų dizainą. Tai paprasta, bet gražu.

30. Daisy Love

Paprastas geltonos ramunės dizainas yra viskas, ko jums reikia norint praskaidrinti savo dieną. Tiesiog geltona spalva džiugina visus.

31. Nuostabi meilė

Puošni tatuiruotė su paprasta nuotaika ir tokia, kurią puoselėsite tamsiausiais laikais. Jei ieškote citatos, tai tikrai jums patiks.

32. Pasivažinėjimas oro balionu

Didelė tatuiruotė, kuri yra graži ir paslaptinga. Šioje tatuiruotėje yra tiek daug skirtingų elementų, kurie sukuria puikų tatuiruotės dizainą. Nors jis didelis, todėl prisiima daug įsipareigojimų.

33. Paprasta kalba

Paprasta citata, kuri privers jus šypsotis kiekvieną dieną. Tai puikus tatuiruotės dizainas, kuris yra nuostabus visiems.

34. Ryškiai violetinė

Šios ryškios spalvos sukuria nuostabų tatuiruotės dizainą, kupiną spalvų ir nuostabų malonumą. Mums tiesiog patinka ryškiai violetinė spalva, kuri sudaro šį nuostabų dizainą.

35. Svajonių gaudytojo meilė

Nieko nėra gražesnio už įkvepiantį svajonių gaudytoją. Puošnios mėlynos plunksnos yra tikrai stebuklingos. Jei norite būti įkvėptas kasdien, jums tikrai patiks šis tatuiruotės dizainas.

36. Geometrinis kat

Puikus dizainas, kuris yra ne tik matematinis, bet ir spalvingas. Tai stulbinantis pavyzdys, koks kūrybingas gali būti tatuiruotės dizainas šonkaulių narvei.

37. Keli dizainai

Šis dizainas turi nuostabių detalių. Jei ieškote gražios tatuiruotės, kurioje yra detalių, tai jums tinka.

38. Saulė ir mėnulis

Tai puikus tatuiruotės dizainas ir tikrai originalus. Saulė ir mėnulis kartu, tai nuostabi tatuiruotė.

39. Juostelės dizainas

Puiki tatuiruotė, kuri įkvepia ir yra graži. Tai paprastas tatuiruotės dizainas, bet puiki idėja visiems, ieškantiems paprasto dizaino.

40. Mėlynas mėnulis

Ši nuostabi tatuiruotė turi mėlyną mėnulį, kuris yra gražiai ryškus. Mums patinka paprastas rašymas su mėnuliu, jis yra elegantiškas ir įkvepiantis. Tai nuostabus dizainas.

41. Ranka

Visą matanti akis yra šios rankos dalis ir atrodo taip nuostabiai. Tai unikalus dizainas, kuris jums tikrai patiks. Tamsa tikrai atgaivina tatuiruotę.

42. Koi žuvis

Tai puikus dizainas dėl priežasties. Ryškios spalvos tikrai atgaivina šį tatuiruotės dizainą.

43. Dramblys

Puiki tatuiruotė iš nuostabaus dramblio su spalvingais taškeliais ant veido. Mums įdomu, kam skirti taškai, jie labai paslaptingi.

44. Didelis ir drąsus

Didelis tatuiruotės dizainas, apimantis visą šonkaulių narvą. Jis didelis ir drąsus su gražiomis spalvomis. Jei jums patinka gėlės, jums tikrai patiks šis dizainas.

45. Puošnusis povas

Nerasite geresnio tatuiruotės dizaino, nes jis toks kvapą gniaužiantis. Mums patinka čia esančios nuostabios spalvos ir magiškas dizainas, kuris yra povas. Tai tokia tatuiruotė, į kurią negalima nustoti žiūrėti.

46. ​​Nuostabios spalvos

Giliai mėlynas vandenynas yra šio nuostabaus povo dalis ir tikrai nepakartojamas. Tai didelė tatuiruotė, apimanti visą šonkaulių narvą. Mums tiesiog patinka ši tatuiruotė, nes ji tokia graži.

47. Alisa stebuklų šalyje

Puikus tatuiruotės dizainas, kuris yra stebuklingos istorijos dalis. Jei esate gerbėjas Alisa stebuklų šalyje tada jums patiks šis nuostabus tatuiruotės dizainas. Jame yra tiek daug nuostabių elementų, kurie suteikia puikių idėjų.

48. Šokinėjanti žuvis

Šios ryškios spalvos sudaro šį nuostabų „Koi“ žuvies, šokinėjančios iš vandens, tatuiruotės dizainą.

49. Saulė

Puikus saulės dizainas, kuriame yra keletas paprastų elementų. Puikus dizainas, kuris patiks visiems.

50. Elnias

Puikus briedžio dizainas su daugybe detalių. Stirnuose yra rodyklės, bet elniai vis dar gyvena. Dizainas taip pat turi keletą paslaptingų elementų. Yra raktas ir dantis, ir mes stebimės, ką visa tai reiškia.

51. Spalvotas vėžlys

Puikus vėžlio tatuiruotės dizainas su ryškiomis ir gražiomis spalvomis. Akvarelės tatuiruotės yra tikrai gražios dėl nuostabių spalvų.

52. Stulbinantis dizainas

Puikus tatuiruotės dizainas, kuris jums tikrai patiks. Yra detalių, kurios yra tikrai nuostabios. Jei ieškote gėlių dizaino, tai jums tikrai patiks.

53. Drąsus dizainas

Puikus tatuiruotės dizainas, didelis ir ryškios spalvos. Įdomi dalis apie tai yra dideli organai fone, tikroviškai atrodanti širdis. Yra keletas gražių gėlių, augančių iš širdies, ir tai sukuria unikalų dizainą. Jei ieškote kažko kitokio, jums tikrai patiks šis dizainas.

54. Dainuojantis žmogus

Tai populiarus karikatūrinio dainuojančio žmogaus tatuiruotės dizainas.

55. Geiša mergina

Jei esate senosios mokyklos „Geisha“ merginų gerbėjas, jums tikrai patiks šis gražus dizainas. Tai elegantiška ir kultūringa, ir tikrai sulauksite daug komplimentų. Tai nuostabus merginos dizainas, turintis daug paslapties.

56. Ryklių pasakos

Šis ryklys yra pasirengęs vaišintis, kai jis išsiveržia iš vandens. Tai žiaurus ir galingas, vandenyno karalius. Mes visi mėgstame ryklių dizaino tatuiruotes, nes jos visada atrodo šauniai.

57. Inkaras

Jei jums patinka animaciniai filmai ir buriavimas, tuomet tikrai patiks šis jūrinis inkaro dizainas. Ši tatuiruotė yra susijusi su viltimi ir jausmu, kurį mums suteikia viltis. Jei jums patinka buriavimas, jums tikrai patiks šis dizainas.

58. Skrydžio paukštė

Jei esate gimęs medžiotojas, tada jums tikrai patiks ši tatuiruotė. Jis yra gana didelis, užima didžiąją dalį šonkaulių. Tai puikus dizainas, pilnas spalvų.

59. Stulbinanti mėlyna

Ši matanti akių tatuiruotė turi daug paslapties. Mums patinka mėlyna spalva, kuri yra visame dizaine, todėl sukuriamas puikus vaizdas.

60. Žuvies dizainas

Tai gana didelis tatuiruotės dizainas, jis apima visą šonkaulių narvą. Jei jums patinka žvejoti ar apskritai žvejoti, tada jums tikrai patiks šis išsamus dizainas.

61. Rožinės galios

Gėlėms nėra geresnės spalvos nei rožinė. Mums tiesiog patinka šis nuostabus tekantis dizainas. Tai stebuklinga, o rožinė spalva tik puikiai papildo dizainą.

62. Gyvybės medis

Gyvybės medis yra susijęs su galimybe. Tai tatuiruotė, suteikianti jums vilties. Tai gana didelis tatuiruotės dizainas, jis apima visą šonkaulių narvą, tačiau idėja yra graži.

63. Ryškios gėlės

Visos šios gėlės yra sujungtos su kaukolės dizainu, kurį įkvėpė piratai. Ar nematai deimanto lobio pirato kaukolėje? Tai įdomus dizainas tiems, kurie mėgsta piratų istorijas.

64. Spalvingos lėlės

Tai tradicinės keraminės lėlės tatuiruotės dizainas, kurį mes tikriausiai visi žinome. Tai paprastas dizainas su tam tikromis ryškiomis spalvomis.

65. Bibliniai modeliai

Paprastas kryžiaus ir rožės dizainas. Šis dizainas yra Biblijos ir pridedamas prie Rašto.

66. Suapvalinti medžiai

Šis gyvybės medis turi suapvalintus kraštus. Tai nuostabi tatuiruotė, turinti daug gyvybės. Jis grožiu apima visą šonkaulių narvą.

67. Mėlynasis krabas

Mums patinka šis mėlynas krabas, nes jis yra ryškus ir puikus nuostabių jūros būtybių pavyzdys.

68. Karūnuota širdis

Atrodo, kad šiai kraujuojančiai širdžiai skauda, ​​ji taip pat nešioja karūną. Kitokio tipo tatuiruotė tiems, kurie ieško kažko kito.

69. Kūrybinis dramblys

Išsamus dramblio dizainas, kuris jums tikrai patiks kaip šonkaulių tatuiruotė.

70. Tiesiog kontūras

Didelis rožių kontūras, galite palikti jį tokį, koks yra, arba užpildyti gražiomis spalvomis.

71. Tigras

Šis tigras yra nuožmus ir jis persekioja savo grobį per džiungles. Mes negalime gauti pakankamai šio nuostabaus dizaino. Jei ieškote kažko šlykštaus, šis dizainas jums tinka.

72. Liguista tatuiruotė

Ši baisi tatuiruotė turi žinią ir tai yra ta, kurią dauguma iš mūsų nemėgsta priminti.

73. Paslaptingas medis

Puikus medžio dizainas, turintis gražią visą pusę ir tamsią bei liguistą pusę. Ar vienas simbolizuoja gyvenimą, o kitas – mirtį?

74. Mielas dramblys

Paprastas ir mielas dramblio dizainas, kuris puikiai tinka po pažastimi.

75. Drobė

Naudokite savo kūną kaip drobę su šiomis gražiomis spalvomis.

76. Meilė

Puiki tatuiruotė apie meilę.

77. Graikų raidės

Brolijos ryšys, kuris tęsis visą gyvenimą.

78. Liūdnas dramblys

Šis liūdnas dramblys atrodo vienišas.

79. Akvarelės menas

Kitas puikus inkaro akvarelės tatuiruotės pavyzdys.

80. Grandinėse

Ši tatuiruotė yra labai religinga ir skirta atsikratyti vergijos.

81. Erelis

Spalvingas ir galingas erelis.

82. Paprasta žinutė

Kartais viskas, ko jums reikia, yra paprasta žinutė, kad tatuiruotė būtų tobula.