145 stuburo tatuiruočių modeliai, atitinkantys kiekvieno gyvenimo būdą

Kiekvienas gali pasidaryti tatuiruotę bet kurioje savo kūno vietoje. Nors kiti mėgsta gauti rašalą visomis rankovėmis, kai kurie norėtų labiau paslėptos tatuiruotės, pavyzdžiui, ant nugaros ar bet kurioje kitoje vietoje, kurios negalima lengvai pastebėti. Tačiau tai ne tik todėl, kad jie nori nustebinti žmones savo paslėptu rašalu. Dažniausiai jie mano, kad tatuiruotėms pasidaryti patraukliausia jų kūno dalis. Stuburo tatuiruotės yra labai žinomos, ir žmonės jas dėvi su pasididžiavimu.

Mes, žinoma, negalime jų kaltinti. Stuburo tatuiruotės neabejotinai yra gražios, ir yra daugybė dizainų, kuriuos galite pasirinkti, ar norite, kad jis būtų paprastas, ar spalvotas. Nereikia nė sakyti, kad dauguma žmonių nori dizaino, apibūdinančio jų asmenybę, pomėgį ar net profesiją. Pavyzdžiui, slaugytojos, gydytojai, vaistininkai ir kiti medicinos specialistai renkasi kapsules, stetoskopą ar kitą medicinos įrangos dizainą. Kita vertus, jūrininkai renkasi inkaro dizainą arba pačią jūrą.

Kai kurie žmonių, kurie mėgsta regį taip pat galite pasirinkti daugybę stuburo tatuiruočių dizaino. Mandala, reggae muzikos akordai ar bet kokie garsūs reggae muzikos žodžiai yra naudingi, nes jie yra populiarūs šiais laikais. Gamtos mylėtojai ar tie, kurie mėgsta lauke, taip pat turi daug dizaino, pradedant paplūdimiais, saule, lapais, kalnais ir daugeliu kitų. Arba net pats stuburo dizainas atrodo siaubingas ir mielas. Tačiau tai ne tik dizainas, žmonės ieško kūrybingų, kurie taip pat tinka jų gyvenimo būdui.

Turėdami labai platų stuburo tatuiruočių dizainą, niekada nesuklysite. Taip pat yra daug paprastų dizainų, kurie derėtų prie bet kokios odos spalvos, ir jie tikrai atrodo puikiai. Kad jūsų tatuiruočių dizaino paieška būtų be rūpesčių, surinkome keletą dizainų, kuriuos galbūt norėsite naudoti kaip kitą rašalą. Naminių gyvūnėlių, gamtos ar regio mėgėjai ir visi kiti norėtų apsvarstyti šiuos dizainus, nes jie tikrai atrodo gražiai. Patikrinkite šiuos stuburo tatuiruočių dizainus žemiau:

1. Uodega

Šis juodos stuburo tatuiruotės dizainas atrodo nuožmus ir labai vyriškas. Galite pakeisti spalvą arba klijuoti paprastu juodu, kuris apibūdintų jūsų žiaurią asmenybę. Bet tai nereiškia, kad tai skirta tik džentelmenams, nes moterys tikrai gali dėvėti ir šį dizainą.

stuburas-tatuiruotė2. Geometriniai apskritimai

Ši tatuiruotės idėja tiks visiems, ieškantiems paprasto, bet elegantiško dizaino. Apskritimai gali būti tik apskritimai, tačiau jie taip pat reiškia begalybę. Ir jie tikrai atrodys įspūdingiau, jei norite, kad jie būtų spalvoti.

3. Mandala

Mandala yra ritualinio ir dvasinio simbolis induizme ir budizme. Dauguma medituojančių žmonių pasirenka šį dizainą, nes jis taip pat atspindi visatą. Žodis „mandala“ yra sanskrito kalbos terminas, reiškiantis „ratas“ arba „disko objektas“..

4. Lyrinis

Dainos žodžiai, posakiai ar bet kokia kūrybinės literatūros tatuiruotės forma puikiai tinka stuburui. Merginoms tai patinka, ypač todėl, kad jos yra labiau vaizduotės ir poetiškos.

5. Plunksna

Plunksnų tatuiruotės puikiai tinka jūsų stuburui. Be natūralaus plono pločio, jie atrodo stulbinančiai net ir su juoda spalva. Tačiau nebūkite per daug žali. Plunksnos taip pat atrodo nuostabiai patrauklios, jei jas spalvinsite.

6. Tiesiog Meilė

Daugelis žmonių nori, kad ant jų odos būtų užrašytas žodis „meilė“. Nesvarbu, ar ką tik persikėlėte iš ankstesnių santykių, bet vis dar tikite meile, ar tiesiog beviltiška romantika, šis stuburo tatuiruotės dizainas jums puikiai tinka. Tai taip pat gali būti paryškinta bet kokiu jums patinkančiu dalyku, kuris apibrėžia meilę, arba nukopijuokite šiuos paukščius ir strėles.

7. Gėlės ir lapai

Rimtai, merginos. Jei ieškote mergaitiško dizaino ant stuburo, šios gėlių ir lapų tatuiruotės puikiai dera su jūsų moteriškumu. Matote tą mėlynai žalią spalvą centre? Tai kiekvienos moters sielos akis. Kodėl gi nelaikyti to savo nauju ar kitu rašalu?

8. Lotynų kalbos frazė

Vėlgi, lyriški ar poetiški tatuiruočių dizainai puikiai tinka stuburui. Ši lotyniška frazė “non est ad astra mollis e terris via„Reiškia„ nėra lengvo kelio nuo žemės iki žvaigždžių “, parašė romėnų stoikų filosofas, dramaturgas ir valstybės veikėjas Seneka Jaunesnioji.

9. Moters stiprybės ir orumo apibrėžimas

Kaip sakė Jamaikos dainininkas Shaggy vienoje iš savo dainų, moterys visada šypsosis jūsų veide, todėl „nenuvertinkite moters stiprybės“. Tai dar vienas lyriškas stuburo tatuiruotės dizainas, tinkantis vyrams ir moterims.

10. Planetos

Ar jus domina Saulės sistema? Tada šis planetos tatuiruotės dizainas neabejotinai atrodys žvaigždėje ant jūsų stuburo, nesvarbu, ar esate vyras, ar moteris.

11. Rodyklė paryškinta Mandala

Rodyklės yra viena iš karščiausių tatuiruočių dizaino tendencijų, jau nekalbant apie tai, kad ji derinama su mandala, visatos simboliu.

12. Genties šimtakojis

Šimtakojai yra neprijaukinami, o jei tonizuosite genčių dizainą, jūsų tatuiruotė bus žiauriai graži. Be to, juodas rašalas daro jį nuožmesnį.

13. Angliškos frazės

Nors lotyniškos frazės ar citatos tatuiruočių idėjos yra patrauklios jūsų stuburui, angliškos frazės taip pat atrodo stulbinančiai. Šis dizainas atrodo paprastas, o išdėstyta gėlė akcentuoja.

14. Peilis

Kitiems peilio tatuiruotė gali atrodyti laukinė, bet ar mums visiems nereikia peilių? Argi ne tai gražu su moters veidu?

15. Žmogaus stuburas

Ši tatuiruotės idėja tiesiog reprezentuoja žmogaus stuburą, o dėl spalvos ji atrodo aršiai.

16. Simboliai su taškiniu darbu

Simboliai taip pat yra karštos stuburo tatuiruotės tendencijos, be to, yra daugybė dizaino variantų, kuriuos galite pasirinkti priklausomai nuo to, kokią reikšmę tai suteikia.

17. Mandalos lotoso gėlės

Lotoso gėlių tatuiruotė yra nepaprastai garsi, jau nekalbant apie tai, kad ji paprastai būna su mandalos simboliu.

18. Figūros, simboliai ir ženklai

Kaip ir simbolių tatuiruotė, skirtingos figūros ir simboliai taip pat tinka kiekvieno stuburui. Nesvarbu, ar jie yra per dideli, ar tokie maži.

19. Citatos ir frazės

Kai kurie žmonės taip pat pasirenka savo gyvenimo pamokas kaip tatuiruotės dizainą. Jie tiesiog tai išreiškia kūrybiškai.

20. Gėlių galia

Kas nemėgsta gėlių? Nors jie gali atstovauti moteriškumui, daugelis džentelmenų pasirinko gėlių kaip savo tatuiruotės dizainą. Ar jie puikiai neatrodo ant stuburo?

21. Spalvingi simboliai

Kaip įprasta, simboliai tikrai atrodo patrauklūs bet kurio žmogaus kūnui. Spalvos daro jas įspūdingesnes.

22. Gėlės ir lapai

Nors gėlių galios tatuiruotė atrodo stulbinančiai ant stuburo, derinant juos su keliais lapais, šis rašalas tampa nuostabesnis. Žinoma, visada galite pasirinkti, kad jie būtų spalvoti.

23. Letenos

Ar esate naminių gyvūnėlių mylėtojas, ar kailių tėvas? Kodėl neturite šių šunų ar kačių pėdsakų ant jūsų stuburo? Tai taip pat vienas iš populiariausių tatuiruočių dizaino šiais laikais.

24. Gėlės, lapai ir drugeliai

Drugeliai mėgsta gėles ir jas tatuiruojant ant stuburo daro jas gyvesnes.

25. Rožės raudonos

Kas sako, kad rožės gerai atrodo tik be erškėčių? Rožės yra raudonos, ir net vienas stiebas atrodo spalvingas kaip stuburo tatuiruotės dizainas.

26. Spalvota mandala

Šios spalvingos mandalos atrodo įspūdingai kaip stuburo tatuiruotė. Kodėl gi jų nepabandžius?

27. Mandalos gėlės ir lapai

Ne tik raudona šios stuburo tatuiruotės spalva daro ją įspūdingą. Menininkui gerai sekėsi sindikuoti Mandalą gėlėmis ir lapais.

28. Sparnai

Nors tai gali atrodyti vyriška, ši sparnų tatuiruotė taip pat garsėja stuburu.

29. Stuburas

Atrodo baisu, ane? Bet ar tai nėra tobula kaip stuburo tatuiruotė?

stuburo tatuiruotės

30. Citatos

„Ateitis priklauso tiems, kurie tiki savo svajonių grožiu“. Tai skamba išties viltingai, o kūrybiškai jį išdėstant kaip stuburo tatuiruotės dizainą suteikiama daugiau prasmės.

31. Knygos

Tai tikrai tinka knygų mylėtojams, ieškantiems stuburo tatuiruotės dizaino.

32. Stuburo stulpelis

Kitas stuburo dizainas sąraše, jei ieškote konkretesnio apibrėžimo, kur turėtumėte įdėti tatuiruotę.

33. Genties kardas

Genčių tatuiruotės dizainas yra žinomas ir stulbinantis. O pridėti jį kardu yra labai raumeninga.

34. Ženklai

Ženklai ir simboliai vėl čia tiems, kurie mėgsta save apibrėžti per tatuiruotę.

35. Mandalos kompasas

Mandala vėl madinga. Kodėl gi ne?

36. Mandalos gėlių galia

Dar viena stuburo tatuiruotė tiems, kurie ieško mergaitiško, bet prašmatnaus dizaino.

37. Stilingas simbolis

Šios stuburo tatuiruotės centre esanti akis suteikia daug prasmės.

38. Apskritimai ir simboliai

Tai atrodo vyriškai, tačiau šis stuburo tatuiruotės dizainas mergaitėms atrodo prašmatnus.

39. Mėnulio geometrija

Žmonės myli mėnulį tiek, kiek uždėjo jį ant stuburo kaip tatuiruotę.

40. Hebrajų kalba

Be angliškų ir lotyniškų frazių, citatos, parašytos hebrajų kalba, taip pat yra populiarios kaip stuburo tatuiruotė. Patikėk manimi, aš turiu vieną ir jis atrodo nuostabiai.

41. Simbolių rinkinys

Kai kurie žmonės nori turėti viską kaip šis. Šio dizaino stuburo tatuiruotė daro dalykus prasmingesnius.

42. Stilingos citatos

Citatos akivaizdžiai madingos tatuiruočių pasaulyje.

43. Lotoso mandalos rinkinys

Žmonės, kurie mėgsta medituoti, mėgsta turėti lotoso mandalą kaip tatuiruotę ir puikiai atrodo ant stuburo.

44. Jūrų arkliukas

Jūros arklius galite rasti ne tik jūroje. Kartais jūs matote juos ant kažkieno stuburo kaip jos tatuiruotę.

stuburo tatuiruotės

45. Daliniai apskritimai

Apskritimai yra madingi kaip tatuiruotės dizainas, tačiau juos rašyti iš dalies ant stuburo atrodo nuostabiai.

46. ​​Gentis

„Tribal“ yra tik vienas iš visų mėgstamiausių stuburo tatuiruočių dizaino.

47. Odos raižymo efektas

Galbūt manote, kad tai pažodžiui yra odos drožybos menas iš pirmo žvilgsnio, bet taip nėra. Dailininkas puikiai atliko šį stuburo tatuiruotės dizainą.

48. Geometrinis juodas darbas

Tai atrodo labai paprasta, tačiau šis stuburo tatuiruotės dizainas apibrėžia kažkieno asmenybę.

49. Genčių voratinklis

Voratinkliai taip pat yra madingi kaip stuburo tatuiruotė, tačiau tai, kas daro šį dizainą ryškesnį, yra jo genčių efektas.

50. Stuburo kolona

Ne tik žmogaus stuburas yra žinomas kaip stuburo tatuiruotės dizainas. Gyvūnų slanksteliai taip pat atrodo puikiai. Bet ei, tai ne silpniems širdims.

51. Kinų raidės

Kai kurie žmonės taip pat žavisi kinų laišku.

52. Slanksteliai

Štai dar vienas stuburo dizainas kaip tatuiruotės dizainas. Jo poveikis tikrai nuostabus ir laukinis.

53. Rykliai

Banginiai rykliai, rykliai žudikai ar bet kokios rūšies rykliai, jie vis dar atrodo madingai kaip tatuiruotės dizainas ant stuburo.

54. Stuburas ir kaukolė

Ši tatuiruotė puikiai tinka tiems, kurie ieško tamsesnio, bet gražaus dizaino.

55. Spalvota gėlė

Ar neatrodo prašmatniau, kai gėlių tatuiruotė yra spalvota?

56. Lotoso mandalos rinkinys

Štai dar vienas „Lotus Mandala“ stuburo tatuiruotės įkvėpimo rinkinys. Ir jie taip pat būna įvairių spalvų!

57. Augalai

Žmonės, kurie mėgsta augalus, gali pasirinkti šį stuburo tatuiruotės dizainą. Tai atrodo taip tikra!

58. Gėlių mandala

Tatuiruočių pasaulyje dominuoja mandala. Suderinkite su gėlėmis ir jums viskas gerai.

59. Romėniški skaičiai

Romėniškų skaičių tatuiruotė taip pat garsi, ypač kai jie dedami ant stuburo.

60. Gyvūno stuburas

Čia yra dar viena stuburo tatuiruotė visiems, ieškantiems gyvūnų slankstelių dizaino.

61. Mandalų formos gėlių rinkinys

Šis tatuiruotės dizainas yra gražiai sujungtas į vieną ir atrodo akinamai ant stuburo.

62. Lapai

Lapų tatuiruotės dizainas yra nuostabus net ir be gėlių. Ir ar jie neatrodo įspūdingi spalvomis?

63. Raidės, žodžiai, frazės

Jei planuojate turėti frazes, citatas ar bet ką, kas apima raides, jūsų stuburas yra geriausia jūsų kūno dalis.

64. Mandala su skirtingais simboliais

Be to, kad mandala vaizduoja visatą, ją derinant su simboliais ji tampa prašmatnesnė ir madingesnė.

65. Aštri juoda

Yra daugybė juodų tatuiruočių dizainų, tačiau šis yra tikrai aštrus, kuris tikrai atrodo įspūdingai ant stuburo.

66. Mandalų lapų išdėstymas

Nėra nieko malonesnio, kaip matyti stuburo tatuiruotes, išdėstytas mandala forma ant stuburo.

67. Gėlių galia ir lapai

Atrodo kaip gėlių puokštė, taip? Bet tai nuostabu su tais lapais žemiau. Tai vienas iš populiariausių stuburo tatuiruočių dizaino.

68. Juodasis taškas

Naudojant tatuiruotę su tašku, bet kur galima rasti įvairių dizainų. Visiškai juoda spalva puikiai tinka stuburui.

69. Apskritimai ir piramidės

Jei ieškote masyvių tatuiruočių dizaino, tai čia puikiai tinka jūsų stuburui.

70. Anglų ir ispanų kalbos frazės

Mes žinome, kad ispanų kalba yra populiari net ne ispaniškai kalbančiose šalyse, o tatuiruočių piešiniai ant stuburo, parašyti šia kalba, yra tiesiog tobuli.

stuburo tatuiruotės

71. Genties simboliai

Kaip įprasta, genčių tatuiruotė niekada neišeina iš mados.

72. Mėnulio juodas darbas

Visur yra daugybė mėnulio tatuiruočių dizainų, tačiau šis sudėtingai seka, kaip mėnulis juda Saulės sistemoje.

73. Genčių anglų kalbos frazė

Angliškos frazės tatuiruotės dizainas yra reikšmingas, tačiau tai, kas patraukliau traukia dėmesį, yra jo genčių akcentas.

74. Genčių geometrija su taškiniu darbu

Čia yra įvairių ženklų ir simbolių tatuiruotė, kuri puikiai atrodo ant bet kurio stuburo.

75. Spalvotas biomechaninis

Spalvoti tatuiruočių dizainai yra labai puikūs, tačiau jei jie derinami su aštriomis akimis ir genties simboliu, tai daro jį gražesnį. Bet vėlgi, tai ne silpna širdžiai.

76. Tuščias rašalo stuburas

Tačiau stuburo tatuiruočių dizainas yra gana garsus ir atrodo labiau pastebimas ant stuburo, ypač jei jis yra visas juodas.

77. Juoda stuburo kolona

Kita stuburo tatuiruotės įvairovė, tačiau ją apibrėžia keli smaigaliai.

78. Mandarinas

Kinų frazės ar citatos tatuiruotė nėra madinga.

79. Šviesti tamsoje

Nors yra tiek daug stuburo tatuiruočių dizaino, kad kiekvienas gali pasirinkti, šis švytėjimas tamsoje yra unikalus.

80. Spalvoti akių obuoliai

Gražiai paryškinti skirtingomis spalvomis, šie akių obuoliai daro šį stuburo tatuiruotės dizainą ryškesnį.

81. Stuburas, venos ir kaukolė

Tai dar vienas stuburo tatuiruotės pasirinkimas, kurį palaiko venos ir kaukolė.

82. Sulaužyta kaukolė ir stuburas

Jei ieškote niūraus ir paslaptingo stuburo tatuiruotės dizaino, tai gali būti tas, su kuriuo galite atsiskaityti.

83. korėjietis

Korėjiečiai yra gana garsūs, pradedant „KDrama“, „KPop“ ir visais kitais. Taigi, jei esate gerbėjas, tai puikiai atrodo kaip stuburo tatuiruotė.

84. Stuburo stulpelis ant kojų

Stuburo tatuiruotę negalima uždėti tik ant nugaros, bet ir kojos gali nešioti.

85. Frazių dizainas

Taigi, jei norite nuolat dėvėti tai, kas jūsų galvoje, jos derinimas su kūrybingu dizainu puikiai tiks kaip stuburo tatuiruotė.

86. graikų

Graikiškos frazės taip pat garsėja kaip tatuiruotės dizainas ant stuburo.

87. Išryškintas žmogaus stuburas

Gali būti daugybė stuburo tatuiruočių, kurias visada galite pasirinkti, bet jei norite paryškinti stuburą, galite pasirinkti šį dizainą.

88. Tailandietis

Tailando tatuiruotės dizainas nėra neįprastas. Jie taip pat yra žinomi, jau nekalbant apie tai, kad ant stuburo atrodo gana stilingai.

89. Gyvatė

Ne visos gyvatės yra pavojingos. Kiti netgi tatuiruojasi ant stuburo.

90. Tamsesnis stuburas

Čia yra tamsesnis stuburo tatuiruotės dizainas jums, jei ieškote ko užsidėti ant stuburo.

91. Biomechanika ir kaukolė

Tai atrodo sudėtinga, tačiau kaukolė pabrėžia šį tatuiruotės dizainą.

92. Sporadinis juodas darbas

Šis kintantis įrankio tatuiruotės dizainas yra labai šaunus, galbūt norėsite tai išbandyti ant stuburo.

93. Pilki slanksteliai

Stuburo stuburo tatuiruotės dizainas atrodo ne tik stulbinančiai juodu rašalu, bet ir dramatiškai pilka.

94. Spalvotas stuburas

Spalvotas stuburo tatuiruotės dizainas yra visiškai ryškus. Ir koks mielas užtrauktukas?

95. hindi

Indijos kilmės hindi kalba yra standartizuotas ir sanskritizuotas hindustanų kalbos registras. Šis taip pat yra labai žinomas kaip tatuiruotės dizainas.

96. Stuburo stulpelis su šonkauliu

Galbūt norėsite pasidaryti šią stuburo tatuiruotę, jei esate vienas iš tų žmonių, kurie ieško stuburo dizaino. Šonkaulių narvas taip pat atrodo nuostabiai!

97. Genčių saulė

Vienas iš mėgstamiausių tatuiruočių dizaino pasirinkimų yra saulė. Kodėl gi ne? Išskyrus idėją, kad stuburui jis atrodo gležnas, genčių poveikis jam taip pat nuostabus.

stuburo-tatuiruotės dizainas

98. Spalvotas stuburas ir šonkauliai

Šios tatuiruotės mėlyna spalva, kuri, žinoma, yra šio dizaino akcentas, yra nuostabi. Galbūt norėsite tai apsvarstyti.

99. Didesni romėniški skaičiai

Nors kiti nori, kad romėniški skaičiai būtų mažesni ant stuburo, kai kurie nori, kad jie būtų didesni kaip tatuiruotė.

100. Kalnai ir vietovės

Ar tau patinka kaimas? Galite apsvarstyti šį tatuiruotės dizainą ant stuburo.

101. Koordinuojančių simbolių rinkinys

Simboliai, tokie kaip „om tattoo“, taip pat yra populiarūs ir galite juos turėti stilingai.

102. Genties darbas

Štai dar vienas genčių tatuiruočių dizaino rinkinys, kurį kasa kas nors.

103. Permatomi slanksteliai

Skaidrus stuburas jums taip pat gali tikti, jei ieškote paprasto tatuiruotės dizaino. Tai ilgas, bet tai verta.

104. Stuburo kolona su sparnais

Sparnai yra vienas geriausių tatuiruočių dizainų, tačiau jie gali atkreipti daugiau dėmesio, kai jie derinami su stuburu.

105. Nudžiūvę slanksteliai

Jei ieškote stuburo tatuiruotės, bet norite, kad ji atrodytų nusidėvėjusi, šis dizainas gali būti atsakymas. Tai labai stilinga!

106. Žmogaus skeletas

Pilnas žmogaus skeletas kai kam gali atrodyti siaubingai, tačiau tai puikiai tinka tiems, kurie ieško niūresnio, bet įmantraus tatuiruotės dizaino.

107. Spalvota kaukolė ir stuburas

Šis tatuiruotės dizainas atrodo siaubingai, tačiau spalvos yra neįtikėtinos. Pažvelk į tas geltonas akis ir dantis!

108. Mažos raidės ir frazės

Nesvarbu, koks jūsų amžius, kūno dydis ar rasė, šie maži tatuiruočių dizainai yra tiesiog per geri, kad būtų tiesa.

109. Ilgas stuburas

Tai gali užtrukti ilgiau, tačiau ilga stuburo tatuiruotė yra vienas garsiausių šių dienų dizaino.

110. Sparnuotas stuburas

Tai vienas iš geriausių stuburo tatuiruočių dizaino. Šešėlis puikiai padarytas. Tai verčia mane norėti, kad jis būtų užrašytas ant nugaros.

111. Kaukolė su stuburu

Štai dar viena kaukolė su stuburo tatuiruote. Bet pažvelk į tą šaunų sombrero? Pabandykite tai padaryti ir ant rankos!

112. Ilgas genčių dizainas

Visiškai juodos genties tatuiruotė yra tai, ko reikia kai kuriems šauniems žmonėms.

113. Genčių dizaino rinkinys

Nėra tiesos, kad genčių tatuiruotės dizainas nėra patrauklus. Pažvelkite į šį.