145 unikalios samurajų tatuiruotės, padėsiančios jaustis kaip piktadariui

Jei ieškote tatuiruotės, kuri privers jus jaustis šiek tiek prastai, tuomet tikrai mėgstate samurajų tatuiruotes. Jie buvo populiarūs daugelį metų ir niekada neišeina iš stiliaus. Jūs niekada neturite šansų prieš kovos menų discipliną. Kovos menai taip pat puikiai įveikia nužudymo ar kovos baimę. Būtent dėl ​​to jūs jaučiatės taip blogai, žinodami, kad esate dalis to, kas jus saugo.

Kas pirmiausia ateina į galvą, kai galvojate apie samurajus? Ar tai būtų kardas? Žinoma, tai yra vienas nuostabiausių jo aspektų.

Svarbus dalykas apie samurajų kardą ar tai turi galią ir mes turėtume žinoti, iš kur tai kyla? Kovos menai yra susiję su garbe, drąsa ir pagarba. Tai vertybės, kurių jie tvirtai laikosi, kad padėtų jiems išgyventi chaotiškus laikus. Jei taip pat tikite tomis pagrindinėmis vertybėmis, kodėl gi neatstovaujant joms per tatuiruotę. Jie taip pat pasitelkė meditaciją, kad padėtų jiems išgyventi sunkius laikus ir visą laiką sutelktų dėmesį į skutimosi peiliuką.

Jei norite turėti tatuiruotę, kuri simbolizuoja drąsą ir garbę, tada samurajų tatuiruotė jums tinka. Žemiau yra 41 unikali samurajų tatuiruotė, kuri leis jums jaustis kaip piktadarys:

1. Detalus dizainas

Ši neįtikėtina tatuiruotė yra išsami ir atrodo gana nuostabi.

samurajų tatuiruotės

2. Didelės samurajų tatuiruotės

Jei ieškote didelės tatuiruotės, tai gali būti jums. Su šiuo dizainu yra daug nuostabių spalvų.

3. Karys

Šis samurajus kovoja su tigru ir jų kova atrodo žiauri.

4. Piktas kovotojas

Šis griežtas kovotojas sukuria puikų rankovių rankovių dizainą.

5. Puiki detalė

Tai senosios mokyklos samurajų dizainas, o detalės neįtikėtinos, atrodo kaip piešinys. Tamsus atspalvis taip pat suteikia dizainui visiškai kitokią išvaizdą. Jūs tikrai mėgstate šį neįtikėtiną tatuiruotės dizainą.

6. Veidas

Dėl šio rankovių dizaino jūs tiesiog matote kario veidą, bet tai viskas, ko jums reikia. Man patinka randas, kurį jie rodo ant veido. Norint turėti puikią tatuiruotę, jums nereikia viso kūno įvaizdžio. Čia yra daug emocijų.

7. Kardas

Samurajų kardas yra vienas populiariausių samurajų tatuiruočių aspektų. Jūs negalite suklysti su šiuo nuostabiu dizainu. Gėlių elementai prideda šiek tiek paslapties bendram dizainui.

8. Tradicinis menas

Tai labai tradicinis dizainas, kai kalbama apie samurajų meną. Raudona saulė už kario yra tikras tradicinis aspektas. Atrodo, kad šis karys išgyvena apmąstymų akimirką. Raudona saulė tiesiog išryškina visą vaizdą.

9. Ryškios spalvos

Samurajų karys, turintis daug drąsių spalvų. Čia taip pat yra daug ugnies. Žalia spalva yra neįprasta tokio tipo dizainui, tačiau tai nereiškia, kad tai blogai. Gerai eksperimentuoti su spalva. Tai labai toli.

10. Piešiniai

Ši išsami tatuiruotė turi keletą nuostabių elementų. Čia pateikiamos detalės yra tikrai nuostabios. Nerasite švaresnio dizaino nei šis.

11. Aklas žmogus

Šis karys treniruojasi būdamas aklas, todėl gali tapti šeimininku. Tai yra įprasta samurajų praktika, nes jie nori mokėti panaudoti ir kitų pojūčius mūšyje.

12. Puikus samurajų tatuiruotės dizainas

Jei ieškote išsamios tatuiruotės, negalite suklysti su šia tatuiruote. Ši tatuiruotė yra tikrai nuostabi ir šiek tiek baisi. Man patinka šios tatuiruotės žiaurumas; tai dalis to, kas daro jį išskirtiniu.

13. Puošnios spalvos

Ši rankovių tatuiruotė turi daug puikių spalvų. Detalės ir spalvos sukuria puikią tatuiruotės idėją. Koks kūrybingas dizainas, jei ieškote peties rankovės. Kario akyse matosi nuožmumas. Tiesiog myliu.

14. Samurajų kardas

Puiki kardo tatuiruotė, kuri tikrai praskaidrins jūsų dieną. Šios konstrukcijos kardas buvo aptrauktas ir jums tikrai patiks.

15. Tamsioji kaukolė

Šis baisus karys yra iš kitos srities, o gal jis yra tik vaikštančių mirusiųjų dalis. Bet kokiu atveju, nerasite kietesnės tatuiruotės nei ši. Pridėjus kaukolių apačioje, tai tampa daug geriau. Man patinka šešėliai, susiję su šia tatuiruote, nes tai tikroviška.

16. Pasitraukimas

Kardas buvo įmestas į vandenyną, o gal jis bando pabėgti pats. Spalvos taip pat linksmos. Tai labiau karikatūristų įvaizdis, bet vis tiek įdomus. Mėlyna ir raudona puikiai atrodo kartu.

17. Minkštos detalės

Norėdami turėti nuostabią tatuiruotę, jums nereikia daug detalių. Tai nuožmus karys ir tikrai nuostabus.

18. Bold Red

Puikus kaukolės dizainas su samurajų šalmu. Man patinka ryškios spalvos, susijusios su šia tatuiruote.

19. Tamsios tatuiruotės

Puiki tatuiruotė, kurioje yra daug tamsių detalių.

20. Kūrybinis dizainas

Šioje tatuiruotėje nėra daug detalių, tačiau tai vis tiek yra gana kietas dizainas. Raudona ir juoda kartu yra tikrai gerai.

21. Drąsus dizainas

Gana didelis tatuiruotės dizainas, kuris jums tikrai patiks. Čia yra daug detalių, kurios daro nuostabią tatuiruotę.

22. Gilus mąstytojas

Puikus dizainas, nes čia mes turime karį, kuris yra gilus mąstytojas. Tai nuostabus dizainas, kuris jums tikrai patiks.

23. Pašėlęs karys

Puikus dizainas su daugybe ryškių spalvų. Karių veidas yra šiek tiek neįprastas, bet galbūt jis turi pamišėlių atvejį.

24. Stulbinančios spalvos

Man patinka nuostabios spalvos, kurios yra šio tatuiruotės dizaino dalis. Tai nuožmus karys, kuris didžiuojasi savo spalvomis.

25. Drąsus karys

Ši tatuiruotė yra labai tamsi ir šiek tiek paslaptinga. Negalime nemylėti ir joje esančių detalių.

26. Bold Blue

Baisus karys yra neįprastas, bet tikrai nuostabus. Jei jums patinka ši drąsi spalva, tada jums tikrai patiks šis dizainas.

27. Būk karys

Atrodo, kad kardas yra įterptas į odą. Tai puikus dizaino pasirinkimas.

28. Nepatenkintas

Nepatenkinta išvaizda yra įprasta, kai kalbama apie samurajų karius, ir dažniausiai taip yra todėl, kad kariai yra sunkūs ir sutelkia dėmesį į atliekamą užduotį.

29. Portretas

Šis dizainas labai panašus į portretą. Jis nuostabus ir toks išsamus, kad tai galėtų būti nuotrauka.

30. Juoda ir balta

Juodos ir baltos tatuiruotės visada yra puikios ir šiuo atveju taip pat šiek tiek tamsu. Tai jau seniai miręs kareivis, tačiau detalės ir nuotaika aplink tatuiruotę yra neįtikėtinos.

31. Kitoks kario tipas

Mes visi galime būti kariai, net ir šis vaikinas.

32. Alkanas tigras

Įdomus požiūris į karį, šiuo atveju tai tigras ir atrodo, kad yra alkanas kovos.

33. Paslaptingas Vibe

Puikus dizainas, kuris jums tikrai patiks, nes jis tamsus ir nuostabus.

34. Meilės reikalas

Šis samurajų karys turi Geišos merginą. Tai išsami tatuiruotė, kuri yra tikrai stebuklinga.

35. Kojų tatuiruotės

Ši geiša yra ten pat su samurajų kariais. Mes negalime gauti pakankamai šių nuostabių dizainų su ryškiomis spalvomis. Jie tikrai yra unikalūs.

36. Daug detalių

Kitas puikus tatuiruotės pavyzdys, kuriame gausu puikių detalių ir tamsių atspalvių. Tai dar vienas karys su keista veido išraiška, tačiau jis taip pat originalus.

37. Baisūs dizainai

Jei norite tikrai šlykščios tatuiruotės, tada šis kojų dizainas gali būti tai, ko ieškote. Karių veidai tikrai negražūs ir tokių, kaip šis, nepamatysite per daug, todėl tai taip pat originalus dizainas. Man patinka perdėtos savybės.

38. Spalvų vaivorykštė

Nugaros tatuiruotė yra išsami ir spalvinga. Jei norite kažko drąsaus ir ryškaus, tai yra tatuiruotė jums.

39. Įspūdinga mėlyna

Tai kitoks karys ir šiek tiek paslaptingas. Man patinka čia esančios spalvos; jie tokie gyvybingi. Jei norite samurajų kario tatuiruotės, bet šiek tiek kitokios, jums tikrai patiks šis dizainas.

40. Meditavimas

Meditacija yra svarbi samurajų kario dalis. Šioje tatuiruotėje yra daug puikių fono dekoracijų, užpildančių nugarą. Karys yra viduryje ir atrodo gana atspindintis. Čia nėra daug spalvų, tačiau raudona spalva išryškina likusią vaizdo dalį.

41. Paslaptinga kaukolė

Kitas puikus mirusios kario kaukolės pavyzdys. Tai šaunios tatuiruotės, nes kaukolės daro jas šiek tiek baisesnes nei įprastai. Man patinka dizainas ir jis tikrai įkvepia.