145 žvaigždžių tatuiruočių dizainas iki begalybės ir už jos ribų

Pažvelkime į žvaigždžių tatuiruočių dizainą. Jūs skrisite aukštai ant žvaigždžių dulkių į tatuiruočių kėdę ir atliksite rašalą. Juk mes kilome iš žvaigždžių dulkių, tad pagerbkime savo paveldą toli danguje. Jei laikote save roko žvaigžde. Šis sąrašas skirtas jums. Jei laikote save super žvaigžde, šis sąrašas skirtas jums. Jei manote, kad nėra nė vieno iš aukščiau išvardytų dalykų. Šis sąrašas skirtas jums.

žvaigždžių tatuiruotės

Rankų žvaigždės tatuiruotė

Aukščiau pateikta žvaigždės tatuiruotė yra duoklė šios ponios vaikams. Mes visi manome, kad mūsų vaikai yra žvaigždės, net jei niekas kitas to nedaro. Tiesą sakant, nuo pat gimimo mes esame užprogramuoti turėti šališką nuomonę apie mūsų vaikų įgūdžių lygį ir elgesį. Motina gamta kartais gali būti žiauri šeimininkė, o kartais ji gali suteikti mums nuostabiausių palaiminimų vaiko pavidalu.

Jūrų žvaigždės tatuiruotė

Jūrų žvaigždė yra įprasta tatuiruočių pasaulyje. Jis buvo naudojamas kaip priemonė, padedanti paklydusiems jūreiviams pakeliui į naujus nuotykius ir naujus atradimus. Nekomituokite manęs, bet tai skambėjo gerai. Jūrų žvaigždės tatuiruotė turi keletą reikšmių. Kartais žmonės priverčia juos parodyti, kad išgyveno sunkumus. Kartais žmonės juos gauna, nes mėgsta rašalą, bet pritrūko originalių idėjų. Nepriklausomai nuo priežasties, viskas gerai kūdikiui.

Krūtinės tatuiruotė

Štai keletas didelių žvaigždžių ant šio vaikino krūtinės. Vidinis petys arba išorinė krūtinė yra gera vieta pasidaryti dvi identiškas tatuiruotes. Šie yra gana vidutiniai ir tikrai galite pasiūlyti ką nors geresnio. Taigi mesti iššūkį sau ir suprojektuok absoliučią ripperį.

Universali žvaigždės tatuiruotė

Šis atrodo kaip namų darbas. Ne tai, kad tai blogai. Grubias, subraižytas tatuiruotes išpopuliarino garsus muzikos atlikėjas. Tai yra kvailas linijinis darbas ir gudrus spalvų darbas. Jei tai, kas plukdo jūsų ožką- eikite!

Gimė žvaigždė

Įdomu, jei Jeffo Goldblumo tėvai sakė savo atvykimo į pasaulį dieną. Jei būčiau jo tėvas, tikrai būčiau pasakęs, kad pakėlęs jį į saulę ir paskelbęs: „Viskas, ką liečia šviesa, vieną dieną bus tavo, Džefai“.

Pėdų žvaigždės tatuiruotė

Pėdos ir pirštai idealiai tinka mažoms tatuiruotėms, kuriose nėra daug detalių. Ši ponia turi mielą žvaigždžių uodegą, primenančią jai, kad tu niekada nesi per senas, kad galėtum sapnuoti mažą ar didelę svajonę. Jei svajojate- svajokite daug. Fotografuokite žvaigždes ir dangų aukščiau, tai tinka ir tatuiruotėms. Pasidarykite tą didelę drąsią tatuiruotę ir nesijaudinkite, kaip ji atrodys, kai būsite suglebę kaip slyvos.

Rankų žvaigždės tatuiruotė

Ar tau gerai sekasi rankomis? Kodėl gi ne švęsti savo įgūdžius gražią žvaigždės tatuiruotę ant rankų. Įvairių dydžių žvaigždės, naudojamos šioje tatuiruotėje, suteikia jai gylį ir suteikia gabalui šiek tiek matmenų. Tai paprasta ir elegantiška.

Pečių žvaigždės tatuiruotė

Miela maža žvaigždė gali daug pasakyti. Ši ponia su šia tatuiruote šviečia taip ryškiai kaip žvaigždės danguje.

Rankų žvaigždės tatuiruotė

Ar esate didžėjus? Įsivaizduokite, kaip šauniai atrodysite subraižydami audrą su žvaigždės tatuiruote ant rankos. Tai tikras būdas pagerinti jūsų įvaizdį ir savo ruožtu laimėti gerbėjus, net jei nesate labai geras. Jei negalite didžėjauti riešutų, galite bent jau pažiūrėti.

Pagarba Steffanui

Ar kada nors girdėjote apie Steffaną? Jei atsakymas yra neigiamas, jūs ne vienas. Aš neįsivaizduoju, kas yra Steffanas, ir man tai nerūpi. Bet atsisakykime dėl Steffano ir jo tatuiruotės duoklės. Jei turėčiau atspėti, sakyčiau, kad jis yra šios moters vaikas. Sveiki atvykę į pasaulį Steffan ir su gimtadieniu kovo 16 d. Atmetus visus anekdotus, šis tatuiruočių meistras atliko puikų darbą su šio kūrinio raidėmis. Jie taip pat nusipelno tam tikrų rekvizitų atkurti pėdų ir rankų atspaudus. Geras darbo draugas!

Kaklo žvaigždės tatuiruotė

Padarykite kaklo tatuiruotę. Čia yra išminties žodžiai, kuriais reikia gyventi. Kaklas yra gera tatuiruotės vieta, o reperių dėka visame pasaulyje jie tampa vis labiau priimami plačiajai visuomenei. Tačiau būkite atsargūs, vis dar yra keletas senų dinozaurų, kurie tatuiruotes laiko velnio darbais. Tačiau nesijaudinkite, kaip ir dinozaurai, jie taip pat nyksta.

Spalvinga žvaigždės tatuiruotė

Dangus pilnas žvaigždžių. Kai ateis laikas pasidaryti žvaigždės tatuiruotę, pasidarykite daug. Vieniša žvaigždė gali tapti vieniša pati, todėl gauk dvi. Kodėl gi ne gauti klasterio. Tokiu būdu jie galės kartu surengti vakarėlį ant jūsų kūno.

Ką aš žiūriu į žvaigždės tatuiruotę

Aš tikrai nesu tikras, ką čia žiūriu. Žinau, kad ten yra žvaigždžių, bet koks velnias yra su banguotomis linijomis. Kiekvienas savo. Toks yra tatuiruočių grožis, nes jie neturi prasmės ir jūs galite gauti viską, ko norite. Po velnių, aš pažinojau vyruką, kuris, būdamas girtas, pralaimėjo lažybas ir iš baro išsitaturavo atsitiktinio vaikino veidą ant kairiojo užpakalio skruosto.

Seksuali žvaigždės tatuiruotė

Štai krūva seksualių žvaigždžių ant šios moters peties. Jie puikiai atrodo suporuoti su meilės širdimi.

Žvaigždės tavo akyse

Kitas mūsų modelis dėvi įvairias tatuiruotes, kaip matote aukščiau esančiame segmentuotame paveikslėlyje. Atrodo, kad jai patinka jos mažos mielos tatuiruotės atsitiktinėse viso kūno vietose. Sugavus tatuiruotės klaidą, lengva gauti vis daugiau ir daugiau. Tai tampa gyvenimo būdu ir kitas dalykas, kurį žinote, kad sėdite kėdėje kartą per savaitę. Netrukus jūs prabūsite vidury nakties, šalto prakaito, drebėsite ir smarkiai drebsite, galvodami apie savo kitą tatuiruotę.

Anarchija danguje

Tarp šių žvaigždžių yra neklaužada maža žvaigždė. Matyt, tai velnio ženklas. Nežinau, ar velnias turėtų laiko apeiti ir visur piešti šiuos simbolius. Jis arba ji būtų per daug užsiėmę prie pragaro vartų ir pasveikintų visus neklaužados pasaulio žmones.

Mišrus krepšys „Star Tattoo“

Danguje ir žemėje yra įvairių žvaigždžių rūšių. Kodėl gi ne sumaišyti, kaip ši ponia, ir gauti įvairiausių žvaigždžių grupėje. Tai puikus būdas išlaikyti jį kaip šviežią AF.

Apatinės kojos žvaigždės tatuiruotė

Aukščiau esančioje tatuiruotėje yra žvaigždės takas ant apatinės kojos. Takai sujungia kūrinį ir atrodo kaip vientisas. Kitą kartą pasitelkite savo vaizduotę, jei ateis jūsų tatuiruotė. Pagalvokite apie pagrindinę temą ir pabandykite kažką panašaus į tatuiruočių susiejimą.

Jūrų tematikos pramogų žvaigždžių tatuiruotė

Dilbio žvaigždės tatuiruotė

Tai puikus požiūris į žvaigždės tatuiruotę. Jis yra didelis šiurkštus aplink kraštus ir turi raudoną vidinę liniją. Kaip sakoma statybų pramonėje- grubus yra gerai.

Vidinė dilbio žvaigždės tatuiruotė

Pridėkite savo tatuiruotės tekstūrą ir matmenis, pavyzdžiui, įtrūkimus, tokius kaip šis žmogus. Jūs neturite apsiriboti plyšiais. Naudokitės savo vaizduote ir dangumi, mano draugai.

žvaigždžių tatuiruotės

Madinga ponia su žvaigždės tatuiruote

Kulniukai. Patikrinti. Žvaigždžių tatuiruotė. Patikrinti. Chillin balkone Paryžiuje. Patikrinti. Ši ponia purto saldžią žvaigždės tatuiruotę ir įmantrius smūgius pagal užsakymą, valgydama batoną Prancūzijoje. Vaizdas nerodo, kad ji valgo batoną, turėjau pasitelkti savo vaizduotę. Galite įsivaizduoti, kad valgote viską, ko norite.

Žvaigždžių karoliai

Pamirškite perlų karolius. Žvaigždžių karoliai yra ten, kur jie yra. Nesijaudinkite dėl papuošalų, jie pasimeta tik eteryje. Neleiskite, kad jūsų papuošalai taptų dar viena statistika ir pasidarykite tatuiruotę. Taip neprarasite tų girtų naktų.

Po Paukščių Taku

Paukščių kelias turi krūvą žvaigždžių ir, matyt, kiekviena iš jų turi planetų šeimą. Visai kaip mūsų saulės sistema. Taip galvodamas jautiesi mažas. Įsivaizduokite, kiek planetų yra visatoje. Manau, kad net negaliu taip aukštai suskaičiuoti.

Veido žvaigždės tatuiruotė

Jei kada nors ieškote įkvėpimo kitai tatuiruotei, žiūrėkite repo muzikos vaizdo įrašus. Šiais laikais repo pasaulio vaikai vyksta į miestą su veido tatuiruotėmis ir tatuiruočių meistru užsiima verslu. Tai naudinga repo žaidimui ir ekonomikai. Bet aš nesu ekonomistas. Galiu tik spėlioti ir tai yra taip pat gerai, kaip ir faktas.

„Shuriken Star“ tatuiruotė

Visi mėgsta gerą šurikeną. Tai japoniškas žvaigždės nindzės pavadinimas. 80 -ųjų pabaigoje nindzės buvo didžiulės. Buvo išleista daugybė filmų apie nindzes ir kiekvienas vaikas, esantis bloke, norėjo būti vienas. Mes panaudojome madas savo nindzių žvaigždėms iš kartono ir senų ledų indelių. Tuomet turėtum nindzių mūšį prieš savo draugus, o jei tave užmuštų žvaigždė nindzė, tu būtum miręs ir turėtum dvidešimt sekundžių skaičiuoti, kol galėtum grįžti į gyvenimą.

Skruosto žvaigždės tatuiruotė

Kas gali būti geriau nei bučinys į skruostą? Žinoma, žvaigždės tatuiruotė. Viršuje yra mielas mažas tatuiruotės smūgis į skruostą. Tai šiek tiek negražu.

Nauja žvaigždės tatuiruotė

Tai asmenukė veidrodyje. Užrakinkite tai ir paskelbkite „Instagram“ #newtattoo #startattoo #checkmeout #Imnotvain

 

Spalvos Spalvos Spalvos

Visos vaivorykštės spalvos. Tai šauni tatuiruotė, kuri puikiai panaudoja spalvą. Man patinka rašalo purslai ir tai tikrai daro šią paprastai paprastą tatuiruotę gražių spalvų palete.

Galaktikos viduje

Čia yra dar vienas unikalus žvaigždės tatuiruotės vaizdas. Jis turi šaunų raštą žvaigždėje, kuris spiraluoja kaip galaktikos centras. Toks kosminis. Taip prašmatnu

Pabrėžkite žvaigždę

Šios nuotraukos neryškumas tikrai daro alkūnės žvaigždės tatuiruotę populiarią. Tai šauni tatuiruotė. Tai tarsi alkūnių pagalvėlės, bet tatuiruotės formos.

Tatuiruočių priežiūra

Dabar atėjo laikas kalbėti apie tatuiruotės priežiūrą. Rūpintis savo tatuiruotei po jos užbaigimo yra tikrai svarbu, todėl ji išlaiko savo blizgesį. Turite keletą savaičių laikyti jį be vandens, kad jis turėtų laiko išgydyti. Jūs taip pat turite išlaikyti ją gražią ir drėgną, naudodami drėkinamąjį kremą ar kremą, kurį siūlo jūsų tatuiruočių meistras. Paklauskite savo tatuiruočių meistro, kaip prižiūrėti savo tatuiruotę. Jie yra žinantys ir padės pasiekti geriausių rezultatų.

Rankų liemenėlės ir tatuiruočių žvaigždės

Štai du žaviai linksmi dalykai gyvenime. Rankinė liemenėlė ir žvaigždžių tatuiruotės. Šis pasirinkimas yra įžūlus, paimtas po dušu. Įdomu, ar ten jos rankos ir ar jos fotografuoja.

Ryški žvaigždės tatuiruotė

Šios tatuiruotės spalvos spindi taip ryškiai, kaip žvaigždės danguje. Jie atrodo nuostabiai, o spalva išlaikė sodrumą net ir po gijimo proceso. Tai dar viena paprasta žvaigždės tatuiruotė, kuri atrodo tikrai šauniai. Kaip jūs tikriausiai pastebėjote, kad dauguma žvaigždžių tatuiruočių šiame sąraše buvo gana paprastos. Tačiau neleiskite, kad tai jums trukdytų gauti ką nors detalesnio. Variantų yra begalė.

Jūrų žvaigždė ant viršutinės krūtinės

Kažkas šiek tiek kitoks

Ši žvaigždės tatuiruotė neturi kontūro ir yra unikali klasika. Tai puikus stilius ir gali būti įtrauktas į įvairias tatuiruotes ir naudojant skirtingus modelius.

Žvaigždės ir saulė

Prisiekiu mėnuliu, žvaigždėmis ir saule. Skirtingai nuo blogų 90 -ųjų berniukų grupės žodžių, šios žvaigždės atrodo šiek tiek rokenrolo.

Ir jūs pasiekėte sąrašo pabaigą. Sveikinu! Ar jūsų oda dar niežti? Jei tai yra knyga jūsų tatuiruočių meistrui ir eikite, kol dar nevėlu. Laimei, jums niekada nevėlu pasidaryti tatuiruotę, nebent, žinoma, parduotuvė nedirba. Tada teks palaukti iki rytojaus. Bet rytojus niekada neateina, kol nevėlu. Gerai, aš supainiotas.