155 būdai, kaip padaryti tobulą drakono tatuiruotę

Drakonai yra vienas iš populiariausių tatuiruočių temų. Tai neturėtų stebinti. Drakonai yra ne tik gražios, fantastiškos būtybės, kilusios tiesiai iš Ugnies žemės. Jie taip pat yra labai simboliški, o tai reiškia, kad kiekvienas, nepriklausomai nuo įvaizdžio, kurį nori pasiekti, ar savo gyvenimo filosofijos, puikiai tinka.

Kinų kultūroje drakonai apsimetinėja imperatoriumi, galia ir yra visų gamtos elementų šeimininkai. Be to, drakonas gali būti vyriškas arba moteriškas, todėl jis gali suteikti stiprybės ir vilties visiems. Šis gražus simbolis taip pat yra susijęs su šlove, reputacija ir karjera, taip pat dažnai naudojamas fengšui arba kaip talismanas.

Drakonai pasitaiko ne tik Azijos kultūroje, bet nesunkiai galite juos rasti ir Europos. Pavyzdžiui, skraidantis drakonas reiškia „daug pamatyti“, nes jis gali matyti visą žemę iš viršaus. Drakonai yra ir kūrėjai, ir naikintojai, jie gali įkvėpti ugnies, nuodų ar ledo. Orientuodami jie simbolizuoja išmintį ir ilgaamžiškumą, kartais susijusius su vandeniu, nes jie rodomi kaip būtybės, išeinančios iš vandens gyvačių arba iš tikrųjų yra jūros pabaisos.

Dėl įvaizdžių įvairovės ir buvimo daugelyje kultūrų žmonės visame pasaulyje drakonus pasirenka kaip įvaizdį, kurį nori lydėti visą gyvenimą. Būdamas daugybės skirtingų dalykų simbolis, akivaizdu, kad drakonai tapo vienu iš dažniausiai tatuiruojamų vaizdų.

Jei galvojate pasidaryti drakono tatuiruotę, bet nesate tikri, kaip ji gali atrodyti ir kur ją įdėti, pažiūrėkite žemiau.

1. Ne tik berniukams

Jei manytumėte, kad drakonai skirti tik vyrams, negalėtumėte labiau klysti. Kaip ir drakonas, tatuiruotė gali būti labai moteriška, seksuali ir viliojanti. Tai tik jūsų vidinės energijos dalykas, kurį drakonas sugeria ir švyti. Galite pasirinkti paprastą kinų klasiką…

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams50

… arba imkitės kažko, kas tikrai nustebintų, ir uždenkite ranką, nugarą ir šonkaulių sritį. Žinoma, jei esate pakankamai drąsus.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruočių dizainas49

Gerai, kad pasirinksite ir mažą. Mažasis drakonas ant peties paryškins jūsų žavesį ir moterišką energiją.

„Drakono“ tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams52

2. Ant ugnies

Kvėpuodami ugnimi drakonai atrodys tikrai nuostabiai su ugnimi ir liepsna. Jie gali išeiti iš ugnies kaip Feniksas arba būti apsupti liepsnos, pabrėždami jų jėgą ir galią. Nedvejodami į savo tatuiruotę pridėkite ugningų spalvų.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams66

3. Azijos skonis

Drakonai yra vaizdai, kurie dažniausiai siejami su „Orient“. Kinai, japonai, vietnamiečiai ir korėjiečiai turi savo drakono versijas. Pridėkite keletą kinų ar japonų žodžių, kad jūsų talismanas taptų dar stipresnis. Ar jums labiau patinka, kai jūsų drakonas saugo, ar parodo savo jėgą ir drąsą??

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams77

4. Skraidymas

Kadangi skraidantis drakonas simbolizuoja „daug ką pamatyti“, tai gali būti labai galinga jūsų tatuiruotės tema. Atrodo didingai. Dabar niekada nepamiršite stovėti tiesiai ir kovoti už tai, kas prieš jus, neatsigręždami.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams69

Skraidantis drakonas taip pat atrodo pavojingesnis ir baisesnis. Jūsų tatuiruotė gali siųsti paprastą signalą: „nesipyk su manimi!“

Moterų ir vyrų drakono tatuiruočių dizainas62

5. Kontrastingas

Jei nesate labai linkęs ieškoti paslėptos prasmės ir simbolikos, galite ieškoti paties įvaizdžio ir šiek tiek pažaisti kontrastu. Padarykite viską juodą, kad pabrėžtumėte savo gražią, įdegusią odą, pridėdami įvaizdžiui intrigos užuominą.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruočių dizainas61

6. Kova

Fengšui konfliktas tarp drakono ir tigro reiškia lygybę tarp moterų ir vyrų energijos. Esmė yra pasiekti tobulą pusiausvyrą tarp jų. Kova su drakonu gali būti tobulas stipriam ir nepriklausomam žmogui, kuris nieko nebijo.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams33

7. Seksualus ir stiprus

Kadangi drakonas vaizduojamas ir kaip moteris, ir kaip vyras, jis gali pabrėžti abiejų lyčių bruožus. Pavyzdžiui, subtilus drakonas, žvelgiantis iš po tarpkojų kelnaitės, pabrėš moterišką seksualumą ir trumpalaikiškumą, o ryžtingas monochromatinis vaizdas parodys jūsų vyrišką jėgą ir tvirtumą.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams2

8. Tik viena detalė

Norėdami pabrėžti drakono žvėriškumą ir jo asociacijas su ugnimi, galite pasidaryti nespalvotą tatuiruotę tik su viena spalvota detale. Paprasta, bet labai paslaptinga ir galinga.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas56

9. Pilna spalva

Arba galite pasirinkti visą spalvą. Tai tikrai pritraukia daugiau dėmesio ir neatrodo taip baisu.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams3

Visų spalvų tatuiruotės puikiai tinka tiek moterims, tiek vyrams.Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams4

10. Raganavimas

Drakono kraujas yra žinomas kaip labai svarbi raganavimo praktikos sudedamoji dalis. Naudojamas egzorcizmams ir kitiems ritualiniams tikslams. Jis gali būti naudojamas burtų metu, apsaugai, padrąsinimui ir drąsos suteikimui.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams5

11. Japonų drakono tatuiruotės

Jei esate labiau rytietiško tipo, tikriausiai verčiau rinkitės rytietišką pusiausvyrą, gražias japoniškas rožines spalvas ir ramią bliuzą ar žalumą. Šalia juodos ir baltos spalvos puikiai balansuoja tarp spalvų ir vienspalvės išvaizdos.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams6

Drakonai ir gėlės? Taip, tai atrodo geriau, nei jūs kada nors manėte.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams7

Japoniško stiliaus drakono tatuiruotės yra ypač įspūdingos, kai padengia didesnį odos gabalėlį. Nugara yra puiki vieta ją turėti. Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams8

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams9

12. Visoje rankoje

Kadangi drakonai dažnai pasitaiko kaip būtybės, panašios į gyvates, labai lengva sukurti gražius, įvyniotus meno kūrinius, besisukančius aplink rankas. O ranka gali būti tik pradžia … Jūs visada galite ją išplėsti iki krūtinės ar pečių.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams11

13. Subtilus

Norėdami mėgautis drakono galia ir simbolika, jums nereikia eiti tiesiai į didžiulę tatuiruotę, apimančią pusę jūsų kūno. Jei jūsų prigimtis yra gana drovi ir ne agresyvi, jums gali patikti subtilus, subtilus drakono įvaizdis, ne taip patraukiantis žmonių dėmesį, bet vis tiek turintis prasmę, kurią visada turėjote su savimi.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams12

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams13

14. Mažas arba pilnas vaizdas

Verta apsvarstyti galimybę pasidaryti tatuiruotę, kurioje būtų parodyta tik dalis šios gražios būtybės. Mažesnis drakono vaizdas, atsirandantis iš kažkur jūsų kūno, gali veikti taip pat gerai, kaip ir visas personažas. Tai priklauso nuo to, ar jums labiau patinka kažkas paslaptingo…

16. Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams16

… arba kažkas tikrai didelio ir įspūdingo.Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams17

15. Šlaunys ir klubas

Šlaunys ir klubai yra viena moteriškiausių vietų tatuiruotėms. Turėdami drakono tatuiruotę čia tikrai galite jaustis seksuali, galinga ir nepriklausoma moteris. Šlaunys ir klubas yra puiki vieta pasidaryti didelę tatuiruotę, nes jie turi didesnį odos gabalėlį.

18. Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams19

16. Aštri drakono tatuiruotė

Kas sakė, kad drakono tatuiruotės turi būti nublizgintos tavo kūnu, kad tai atrodytų „iš niekur“? Taip pat galite ieškoti labai aštraus, ryžtingo žvilgsnio, žaisti šešėliais ir šviesomis ar formomis ir kompozicija.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams20

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams21

17. Treniruok savo slibiną

Geros naujienos animacinių filmų mėgėjams. Drakonai yra taip dažnai naudojami kultūroje, kad tarp animacinių filmų personažų labai lengva rasti mūsų mėgstamiausią. Jei ieškote kažko madingo, tai yra geras pasirinkimas. Animacinio stiliaus tatuiruotės tampa vis populiaresnės.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams22

18. Dragon Tattoo On fire

Ugnis ir drakonas yra neatsiejami. Ugnis gali būti puiki idėja, jei norite į savo tatuiruotę įnešti šiek tiek spalvų, tačiau norite, kad drakonas tuo pačiu metu liktų pilkas kaip plienas. Liepsnos prideda judesio ir dinamiškumo, tuo pačiu pabrėžia drakono prestižą ir orumą.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams24

19. Šone

Užuot apsivynioję aplink petį, galite apvynioti drakoną aplink savo kūną. Kinų gyvatę primenantys drakonai geriausiai tai padarys. Poveikis bus tikrai pribloškiantis.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams25

20. Su gėle

Tik iš priešpriešos, kodėl gi ne turėti drakoną su gėlėmis, o ne liepsną? Maišyti blogą su subtiliu? Kodėl gi ne? Atminkite, kad nuo jūsų priklauso, kokią reikšmę gaus jūsų drakonas.

26. Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams26

21. Akvarelės drakono tatuiruotės

Akvarelės technika yra puiki technika, tinkanti visiems žmonėms ir visiems vaizdams. Jis prideda spalvų, bet ne per daug, prideda ryškumo, bet ne per daug. Ir tiesiog patraukia dėmesį. Kaip matote, jis puikiai veikia su drakonais.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams27

22. Paversk save drakonu

Jei mylite drakonus, jų jėgą, jėgą ir nepriklausomybę ir nebijote skausmo, pabandykite paversti save drakonu. Tik nedaugelis išdrįstų tai padaryti, bet skamba šauniai, ar ne?

28. Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams28

23. Ant nugaros

Tatuiruotės ant nugaros yra labai lanksčios. Lengva paslėpti ir veiksminga, kai rodoma. Atgal sukurkite puikią drobę menininkams, kad jie galėtų įdėti daug detalių į didelį vaizdą arba pasirinkti geriausią vietą mažesniam. Tikrai verta apsvarstyti!

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams29

30. Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams30

31. Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams31

24. Kaip antspaudas

Paprastumo mėgėjai tikrai pamišs dėl šios paprastos, antspaudą primenančios idėjos. Ne per daug, bet atlieka savo darbą. Kitas įrodymas, kad mažiau yra daugiau. Ir toje vietoje atrodys itin seksualiai.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruočių dizainas32Taip pat žiūrėkite:

99 gražios henna tatuiruotės idėjos mergaitėms bent kartą išbandyti

81 mielos plunksnų tatuiruotės idėjos jūsų pirmajai tatuiruotei

80 taikių ir intriguojančių Yin Yang dizaino jūsų kitai tatuiruotei

75 nuostabios Amerikos indėnų tatuiruotės, skirtos genčių išvaizdai

Daugiau nei 75 nuostabių senovinių kišeninių laikrodžių tatuiruočių kitam rašalui

75 įspūdingos balto rašalo tatuiruotės, kurios tikrai išsiskirs

25. Šalti tonai

Šalti tonai puikiai tiktų tiems, kurie mėgsta spalvas, bet nėra didžiuliai ryškių, ryškių atspalvių gerbėjai. Mėlynos ir žalios spalvos atrodys optimistiškiau nei nespalvotos, bet ne tokios agresyvios ir atimančios dėmesį kaip raudonos ir geltonos spalvos.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas34

26. Iš niekur

Keletas atsitiktinių eilučių ir viskas! Tiesiog pagamintas iš nieko, gražus drakonas, kūrybos simbolis.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas35

27. Notre Dame

Ar prisimenate skulptūras Notre Dame katedroje? Jie gali būti tikrai puikus drakono tatuiruotės įkvėpimas. Stiprus kaip akmuo, ilgai gyvenantis ir nesunaikinamas amžiams.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas36

28. Laiškas

Dėl savo kūno labai lengva net ištisus sakinius paversti drakonus raidėmis. Netradicinis būdas ištatuiruoti savo mylimus inicialus ar motyvacinę citatą ar šūkį.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams37

30. Visi juodi

Drakonai atrodo labai vyriški ir galingi, kai tatuiruojami juodai baltai. Žaiskite su juodos spalvos atspalviais ir intensyvumu, kad visam vaizdui suteiktų paslapties.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas38

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas39

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas40

31. Ponia rožinėje

Kita vertus, tikrai miela ir moteriška eiti į raudoną, susietą su liepsna ir ugnimi ir derinti ją su rožine spalva, kuri nukreipia mūsų mintis į rytietišką ir mergaitišką išvaizdą.

41. Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams

32. Spalvų žaismas

Tam tikru būdu naudojant spalvą, mūsų drakonas gali tapti šiek tiek juokingas ir visai nebaisus. Jūs netgi galite maišyti spalvinimo stilius ir tuo pačiu metu pasirinkti klasikinį užpildymą ir akvarelės techniką.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruočių dizainas42

33. Intymus

Kai kurie žmonės nori išlaikyti geriausią tik savo artimiesiems. Drakonas intymioje vietoje gali efektyviai sušildyti jūsų meilės gyvenimą ir priversti jus jaustis seksualiai ir viliojančiai, nenusiaunant drabužių. Nes tik jūs abu žinote, kokią paslaptį slepiate po apatiniais.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruočių dizainas43

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams44

34. Su citata

Jei tikite simboline drakonų galia, galbūt norėsite sustiprinti efektą pridėdami keletą sakinių ar citatų.

45. Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams

35. Didelis ir subtilus

Didelis nereiškia vyriško ir agresyvaus. Jei pasirinksite tinkamas spalvas ir techniką, didžiulis drakonas, dengiantis visą jūsų nugarą, bus bėgantis ir jautrus.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruočių dizainas46

36. Ant žemės

Pėdos tampa vis populiaresnės tatuiruotėms. Nors tai gana skausminga tatuiruotės vieta, rezultatai kompensuoja visus ankstesnius nepatogumus.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams47

37. Puikus atitikimas

Jei norite daugiau pusiausvyros ir kruopščiai suplanuotos išvaizdos, eikite į du drakonus ant kiekvienos rankos. Arba kaip pora pasidarykite tą pačią puikiai derančią drakono tatuiruotę, kaip jūsų meilės ir talismano simbolį tuo pačiu metu.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas48

36. Mielos drakono tatuiruotės

Šis mielas drakonas gali atnešti tik laimę ir teigiamas emocijas. Jei nesidomite rytų kultūra ar raganavimu ir kitomis tamsiomis drakonų pusėmis, jums gali patikti šiek tiek vaikiški, karikatūriniai vaizdai.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas51

37. Mažas ir juodas

Mažas nebūtinai visada reiškia animacinį ir spalvingą. Pasirinkite tinkamą stilių, kuris tinka jūsų asmenybei, ir galite įdėti mažą juodą drakoną kur tik norite.

„Dragon“ tatuiruočių dizainas moterims ir vyrams53

„Dragon“ tatuiruočių dizainas moterims ir vyrams54

38. Klasika ant peties

Klasikos mėgėjams ranka bus labiausiai rekomenduojama vieta pasidaryti drakono tatuiruotę. Bendra vieta ir bendra tema, kas gali būti klasiškiau?

Drakono tatuiruotės dizainas, idėjos ir prasmės

39. Su išskleistais sparnais

Drakonas, kuris „mato daug“, yra puikus pasirinkimas pečių tatuiruotėms. Nėra kitos jūsų kūno vietos, kur drakonas galėtų taip plačiai išpūsti savo vėjus. Tai reiškia, kad jis skris aukščiau ir pamatys daugiau.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas57

40. Santrauka

Meniškos sielos greičiausiai nebus patenkintos normaliu, kiek pernelyg akivaizdžiu slibino įvaizdžiu. Sukurkite kažką abstraktaus, stebinančio ir neįprasto.

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas58

41. Linijos ir taškai

Linijos ir taškai gali būti lengvai naudojami šešėliams, ypač naudojant juodai baltas tatuiruotes. Dėl to, naudojant taškus ir linijas, galite atrodyti giliau ir labiau 3D.

„Dragon“ tatuiruočių dizainas moterims ir vyrams59

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas60

42. Daug drakono veidų

Skirtingose ​​kultūrose drakonas rodomas kaip šiek tiek kitoks padaras. Todėl tai galima padaryti kaip visiškai skirtingas tatuiruotes, tokias kaip paprastos ir trafaretinės, apvyniotos ir padengtos liepsna, arba kaip detalė, kaip akis.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams63

Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas64

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams65

43. Stuburo drakono tatuiruotė

Tatuiruoti stuburą gali būti tikrai skausminga. Bet jei naudosite stuburo temą ir iš jos pastatysite drakoną, gausite originalų vaizdą, kuris, ištatuiruotas ant stuburo, padarys nuoseklų galutinį vaizdą.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams67

44. Spalvų ir juodaodžių žaismas

Yra priežastis, kodėl daugelis fotografų mėgsta nespalvotas nuotraukas. Jie turi spalvotiems vaizdams neprieinamą gylį ir charakterį. Tas pats atsitinka ir su tatuiruotėmis. Kartais atspalvių žaismas ir pilka skalė gali reikšti daugiau nei visų spalvų, kurias galite įsivaizduoti, naudojimas.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams68

70. Moterų ir vyrų drakono tatuiruotės dizainas

45. Neįprasta

Užuot galvoję apie neįprastus modelius ir stilius, galite eiti į neįprastą vietą. Kaklo tatuiruotė vis dar yra prieštaringa ir reikalauja šiek tiek drąsos.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams71

46. ​​Paslėptas

Kita vertus, išmintingai pasirinktą modelį ir vietą galima lengvai paslėpti, pavyzdžiui, po plaukais. Visų pirma, jūsų pasirinkimas, ar norite tai parodyti, ar ne. Antra, jei pasirinksite subtilų, nevogiantį įvaizdį, yra tikimybė, kad niekas jo ilgai nepastebės.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams72

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams73

47. Paprasta drakono tatuiruotė

Turbūt geriausi neįprastų vietų, pavyzdžiui, kaklo, modeliai yra paprastos tatuiruotės. Vieta yra pakankamai keista, jums nebereikia jos sustiprinti naudojant sudėtingą tatuiruotę. Ypač tai, kad paprastumas veikia visur – atrodys gerai kaip kaklo tatuiruotė ir klasikinis pečių drakono menas.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams74

Drakono tatuiruotės dizainas, idėjos ir prasmės

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams76

48. Kaip žvaigždė

Tatuiruotės labiausiai susijusios su roko žvaigždėmis, nes jos rodo žmogaus jėgą, jėgą, ištvermę ir drąsą. Jei prie to pridėsite simbolinę drakono prasmę, jūs turėsite puikią rokenrolo išvaizdą.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams78

49. Išsamiai

Nesvarbu, ar jūsų tatuiruotė yra labai didelė, ar labai maža, galite įdėti tiek detalių, kiek norite. Kas sakė, kad didelė tatuiruotė turi būti viena didžiulė spalvų dėmė, o mažas meno kūrinys – tik paprastas juodas paveikslas?

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams79

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams10

50. Hibridinė drakono tatuiruotė

Dangus yra riba, ir tik jūsų vaizduotė gali pasakyti, ar norite, kad klasikinis drakono kūnas būtų rodomas daugelyje nuotraukų, kurias galima rasti knygose ir internete. Sekite savo vaizduotę ir nebijokite sumaišyti kitų mistinių būtybių į vieną unikalų drakoną.

14. Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams14

51. Moteriška

Baimė prarasti savo moteriškumą gali būti tikra problema svarstant pasidaryti drakono tatuiruotę. Tačiau visą įvaizdį ir charakterį lemia tu, o ne tatuiruotė. Tai jūsų asmenybė, kuri tikrai svarbi. Taigi pasirinkite techniką ir savo kūno dalį, kuri puikiai atitiktų jūsų individualų drakono tatuiruotę.

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams15

Drakono tatuiruotės dizainas moterims ir vyrams23

Kaip matote, turite daugybę galimybių pasirinkti tobulą drakono tatuiruotę. Dydis, spalva, drakono tipas, tatuiruočių technika – nuspręskite, kas geriausiai tinka jūsų kūnui ir asmenybei. Jūs neturite bijoti, kad jūsų tatuiruotė bus pasenusi. Drakono simbolis yra nesenstantis ir niekada nebus madingas. Nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ar kilmės, galite būti tikri, kad drakono tatuiruotės išliks viena iš nedaugelio populiariausių.

Pasiruošę pasidaryti savo asmeninę drakono tatuiruotę?