155 Neįtikėtinos lojalumo tatuiruotės, kurios atsiųs puikią žinutę

Kai esate ištikimas klaidai, greičiausiai padarysite tatuiruotę, atspindinčią jūsų jausmus. Žmonės, kuriuos matote su ištikimybės tatuiruotėmis, yra tie, kurie viršija jų gyvenimo žmones ir jie nori to paties. Ištikimybė jiems turbūt yra svarbiausia savybė ir jie nesitenkins mažiau.

Padaryti tatuiruotę apie lojalumą reiškia, kad norite nuolat pavaizduoti savo įsipareigojimą kitiems. Šios tatuiruotės turi parodyti jūsų įsipareigojimą kitiems. Šios rūšies tatuiruotės šiuo metu yra labai populiarios, nes ištikimybės dabar reikia labiau nei bet kada. Lojalumo tatuiruotę galite parodyti įvairiais būdais. Vienas iš labiausiai paplitusių yra tiesiog žodžio „lojalumas“ vartojimas. Galite sujungti tai su kitais tatuiruotės elementais, kad sukurtumėte kažką unikalaus.

Poroms labai patinka tokio tipo tatuiruotės, nes jos gali pasidaryti atitinkamas tatuiruotes ir tai joms reiškia daug daugiau, nes jos yra ištikimos kartu. Lojalumo tatuiruotės yra populiarios poroms, nes tai yra būdas kartu atstovauti savo sąjungai. Vyrai taip pat mėgsta sportuoti su tokio tipo tatuiruotėmis, nes tai leidžia žmonėms pamatyti juos kaip ištikimus draugus. Pavaizduodami lojalumą, galite pranešti būsimam draugui, kad turite tam tikrą atsakomybę prieš juos. Šeima paprastai patenka į šį jausmą, kur slypi ištikimybė.

Jūs taip pat neturite naudoti tik žodžio lojalumas, yra daug būdų, kaip tą žodį pavaizduoti tatuiruotėje. Galite padaryti tai originalu sau, kad neturėtumėte tokios tatuiruotės kaip daugelis kitų. Tai nuostabi nuotaika, galinti parodyti ištikimybę tatuiruotės pavidalu. Ištikimybė iš tikrųjų yra tik nuoširdumas, pagarba ir gerumas kitam žmogui.

Turime daug galimybių, kaip perkelti savo lojalumą į kitą lygį. Peržiūrėkite šias neįtikėtinas lojalumo tatuiruotes, kurios atsiųs puikią žinutę:

Ištikimybė ir Meilė

Šie du žodžiai eina koja kojon, todėl tai yra puikus tatuiruotės pavyzdys.

lojalumas-tatuiruotės

Puikūs šriftai

Tai tik paprastas žodis, bet jei pakeisite šriftą, galite atrodyti šiek tiek kitaip.

Riešo tatuiruotė

Tai puiki vieta pasidaryti paprastą tatuiruotę, ypač jei ji maža. Tai taip pat bus puiki vieta jums priminti.

Trumpas ir paprastas

Ištikimas yra toks pat galingas kaip ir ištikimybė, ir šiuo atveju kartais geriausia būti trumpam ir mielam.

Kursinis rašymas

Dar viena puiki tatuiruotė, paprasta ir teisinga.

Lojalumo tatuiruočių išdėstymas

Ši tatuiruotė yra populiari, taip pat ir vieta. Šio tipo tatuiruotės yra įžvalgos apie tai, ko žmogus iš tikrųjų nori. Viena iš labiausiai paplitusių tokio tipo tatuiruočių vietų yra ant dilbio, kaip matote čia. Kai kurie žmonės taip pat uždeda šias tatuiruotes ant peties, nugaros, rankų ar net pirštų. Yra net žmonių, kurie juos uždeda ant krūtinės ir kojų, tačiau labiausiai paplitusi vieta yra dilbis. Tai tikrai priklauso nuo tatuiruotės dydžio, kurio norite, kad nustatytumėte, kur norite. Jei norite tikrai mažos tatuiruotės, riešas ar pirštas gali būti geriausia vieta.

Moteriškos tatuiruotės

Paprasta širdis pakeis tatuiruotę ir padarys ją moteriškesnę.

Rankovių dizainas

Šis rankovių dizainas yra gražus, o ištikimybė yra pažymėta rožėse, o tai tikrai unikali tatuiruotė.

Pirštų tatuiruotė

Jei norite tik nedidelio tatuiruotės dizaino, tai jums tinka. Tai trumpa ir paprasta, ir jei nenorite, nereikia pasidaryti didelės tatuiruotės.

Didelės tatuiruotės

Tai puikus didelio tatuiruotės dizaino pavyzdys, kuris tikrai parodo, kiek tikite lojalumu.

Skirtingos kalbos

Kartais tik kalbos pakeitimas suteiks jums unikalią tatuiruotę.

Nuostabios tatuiruotės

Kitas puikus dilbio tatuiruotės dizaino pavyzdys.

Lojalumo tatuiruotės

Paprastas dizainas, kuris yra tiesus.

Kaip išsirinkti tatuiruočių menininką

 1. Žinokite, ko norite – Atrodo gana paprasta, tiesa? Yra daug tatuiruočių vietų, leidžiančių išsirinkti tatuiruotę nuo sienos, bet jei tai ne tai, ko ieškote, tuomet turite susirasti menininką, kurio specializacija yra tai, ko norite.
 2. Kuo sudėtinga jūsų tatuiruotė? – Svarbu pasirinkti menininką, kuris žinotų, kaip atlikti sudėtingas tatuiruotės dalis. Jei yra sudėtingas linijinis darbas, tuomet turite gauti toje srityje gerą menininką. Galbūt norite portreto, akvarelės tatuiruotės ar net abstrakčios. Svarbu kreiptis į menininką, kuris turi patirties šiose srityse, nes ne visi menininkai dirba su to paties tipo tatuiruotėmis. Jei jūsų menininkas niekada anksčiau nedarė akvarelės tatuiruotės, tuomet galite nusivilti savo rezultatais. Turite atlikti tyrimus ir įsitikinti, kad menininkas gali padaryti norimą tatuiruotę.
 3. Gaukite rekomendaciją – Tikriausiai pažįstate daug žmonių, turinčių tatuiruotes, todėl paklauskite ir pažiūrėkite, ar pažįstamas žmogus rekomenduoja tam tikrą menininką ir kodėl. Dauguma menininkų dabar taip pat turi svetaines, todėl galite ten eiti ir pamatyti, kokias tatuiruotes jie padarė. Galbūt net matėte norimą tatuiruotę kitam asmeniui. Gerai jų paklausti, iš kur jie gavo rašalo.
 4. Neikite į nešvarią parduotuvę – Ne visos tatuiruočių parduotuvės yra vienodos ir iš tikrųjų yra daug šlykštaus. Turėtų būti sveikas protas neiti į purviną saloną, net jei jie siūlo pigias tatuiruotes. Jūs nenorėtumėte eiti į nešvarų kirpyklą ar nagų vietą, todėl įsitikinkite, kad pasirinkdami tatuiruotės vietą einate į profesionalią vietą. Tam tikrose vietose galite patirti blogą nuotaiką, ir tada žinote, kad taip nėra vieta tau. Pakankamai gerbkite savo kūną, kad nueitumėte į vietą, kurioje nerizikuosite savo sveikata ar pasidarysite blogą tatuiruotę.
 5. Pasirinkite jums patinkantį atlikėją – Galbūt nemanote, kad tai svarbu, bet taip yra iš tikrųjų. Jūs norite jiems patikti ne tik kaip menininkas, bet ir kaip žmogus. Galite lengvai sėdėti kėdėje valandų valandas pasidarydami tatuiruotę. Jei galų gale susikirsite galvą su savo menininku, patirtis jums gali būti labai nemaloni. Geriausia eiti pas ką nors, su kuo sutariate, kitaip tatuiruotę galite praleisti nerimaudami. Menininkai dažniausiai geriausiai žino, kas susiję su dizaino detalėmis ar jūsų tatuiruotės išdėstymu, tačiau paskutinis dalykas, kurio norite, yra kalbėti apie tai, ko iš tikrųjų nenorite. Tai jūsų tatuiruotė ir jums reikės į ją žiūrėti amžinai, todėl rinkitės protingai.

Patarimai po tatuiruotės priežiūros

Dabar, kai turite nuostabią lojalumo tatuiruotę, kurios ieškojote, norite įsitikinti, kad jūsų tatuiruotė išliks geros būklės visą likusį gyvenimą. Tai ne visada lengva, ir daugelis žmonių padarė žalą tatuiruotėms, nes jos netinkamai pasirūpino. Galite pamanyti, kad tatuiruotės pasidarymo procesas yra svarbiausia dalis, tačiau taip nėra, yra tolesnė priežiūra. Jūsų tatuiruočių meistras pateiks jums priežiūros instrukcijas ir visada geriausia jų laikytis. Bet mes jums pateiksime keletą puikių patarimų, kurie padės išlaikyti puikią tatuiruotę.

Kaip pasirūpinti nauja tatuiruote

 1. Palikite tvarstį – Ne visi tatuiruočių meistrai tvarstys tvarstį, bet jei tai padarys, palikite ją įjungtą, kol menininkas lieps ją nuimti. Laikyti tvarstį gali būti erzina ir kartais nepatogu, tačiau tai geriausias dalykas jūsų tatuiruotėms. Kai kurie menininkai gali liepti nešioti tvarstį ilgiau nei 24 valandas, o kiti – nešioti tik valandą. Tai tikrai priklauso nuo to, kokią tatuiruotę gavote ir ar tatuiruotėje atsirado daug patinimų. Jei turite 6 valandų tatuiruotę, greičiausiai turėsite įvyniojimą laikyti 24 valandas. Jūsų menininkas žino geriausiai, todėl kuo geriau vykdykite jų patarimus.
 2. Nuplaukite tatuiruotę – Nuėmus tvarstį, reikės nuplauti tatuiruotę. Norite jį kruopščiai nuplauti, bet ir labai atsargiai. Tai ne laikas agresyviai plauti teritoriją. Po procedūros gali likti kraujo ir plazmos, todėl geriausia naudoti bekvapį muilą be alkoholio.
 3. Pat The Tattoo Dry – Vėlgi, bet koks tatuiruotės trynimas padarys daugiau žalos nei naudos. Išvalę tatuiruotę, tiesiog nusausinkite. Galite naudoti švarų popierinį rankšluostį ar net rankšluostį, jei nėra įtrūkimų.
 4. Tepkite losjoną – Ant tatuiruotės norite tepti ploną losjono sluoksnį. Palikti tatuiruotę išdžiūti nebus gerai. Prieš pridėdami losjoną, įsitikinkite, kad vieta yra sausa. Taip jūsų tatuiruotė neišsausės ir bus sudrėkinta.
 5. Pakartokite Procesą – Tai ne tai, ką darai tik vieną kartą. Idėja yra kartoti šiuos veiksmus, kol jūsų tatuiruotė visiškai išgydys. Tai geriausias dalykas, kurį galite padaryti, kad tatuiruotė išliktų ilgai. Jis išgyvens šveitimą ir lupimąsi, o tai reiškia, kad turite būti ypač atsargūs, kad ir toliau drėkintumėte. Per tą laiką jis gali lengvai užsikrėsti bakterijomis ir mikrobais, todėl svarbu, kad vieta būtų švari ir sausa. Tatuiruotę reikia nuplauti, kol ji užgis ir tai gali trukti nuo 2 iki 4 savaičių.
 6. Nesirinkite šašų – Gali būti viliojanti nuskinti nuospaudas, kai jos nusilupa, tačiau iš tikrųjų galite pakenkti tatuiruotei. Tai taip pat gali atitolinti gijimo procesą, padidinti infekcijos tikimybę ar net išblukinti jūsų tatuiruotę.
 7. Laikykis nuo saulės – Jūs tikrai norite įsitikinti, kad nesate saulėje su nauja tatuiruote. Saulė kelia pavojų jūsų tatuiruotei, kol ji visiškai neišgydoma. Jūs turite saugoti tatuiruotę nuo tiesioginių saulės spindulių ir įsitikinkite, kad lauke naudojate apsauginį kremą nuo saulės. Yra net specialiai tatuiruotėms sukurtas kremas nuo saulės, kurį galite naudoti.
 8. Laikykitės ne vandens – Taip, tatuiruotė turi būti švari, tačiau ne laikas pasidaryti vieną mėgstamiausių ilgų karštų vonių. Netinka tatuiruotę ilgai sudrėkinti. Taip pat per šį laiką nėra gerai eiti į baseinus ar ežerus. Vandens telkiniuose, įskaitant baseinus, gali būti bakterijų ir sugadinti jūsų tatuiruotę. Geriausia laikytis dušų ir trumpų, kol tatuiruotė išgydoma.
 9. Tęskite po priežiūros – Jūs visada turite rūpintis savo tatuiruote, niekada nenorite būti atsainus rūpindamasis tatuiruote. Net po to, kai tatuiruotė buvo išgydyta, norite padaryti viską, kad ji nepatektų į saulę, ir visada tepkite kremą nuo saulės. Odos drėkinimas yra geriausias būdas turėti sveiką odą ir sveiką tatuiruotę.

Lojalumo tatuiruotės yra puikus būdas parodyti savo jausmus apie savo artimuosius ir tai, ko ieškote ateityje. Galbūt manote, kad daugelis lojalumo tatuiruočių atrodo vienodai, tačiau taip nėra. Jums tiesiog reikia įdėti šiek tiek asmenybės.

Pasirinkite tatuiruotę, kuri jums labiausiai patinka, ir mėgaukitės savo tatuiruote!