175 šaunių tradicinių amerikietiškų tatuiruočių idėjų, kai tiesiog nežinote, ką gauti

Padaryti tatuiruotę yra įdomu, tačiau tai gali būti sudėtinga, kai nesugalvojote, kokią tatuiruotės idėją gauti. Jei galvojate apie tatuiruočių idėjas, čia yra keletas puikių tatuiruočių, kurios padės apsispręsti:

  1. Švyturys

    amerikietiška-tradicinė-tatuiruotė

Jei esate sentimentalus jūrai, nesvarbu, ar gyvenote prie jos visą gyvenimą, ar atsidavėte savo profesijai vandenyse, tai tatuiruotė yra puikus būdas tai išreikšti. Tokie elementai kaip švyturys, inkaras ir gelbėjimosi ratas yra puikios gyvenimo tatuiruotės metaforos. Tatuiruotė gali išreikšti nurodymus per sunkumus ir išlaikyti jus pagrįstus. Galite gauti vieną elementą kaip atskirą tatuiruotę arba sujungti visus elementus, kad sukurtumėte vieną didelę tatuiruotės detalę.

2. Gyvatė

Gyvatės yra pavojingi ir bauginantys gamtos plėšrūnai; tačiau jie vis dar perteikia labai teigiamą simboliką mene. Gyvačių modeliai yra puikus dizainas, kuris pagražins jūsų odą kaip nepakartojamo individualumo formą. Mes visi žinome gyvatės sugeba nusimesti odą, taigi jie simbolizuoja augimą ir naują pradžią visiems, planuojantiems gauti gyvatę kaip meninį įvaizdį. Asmuo, turintis gyvatės tatuiruotę, gali įkūnyti daugybę atributų, kuriuos turi gyvatės. Pats gyvūnas yra įdomi būtybė ir puikus pokalbių pradininkas.

3. Giltinė

Niekam nepatinka mirtis, o „Grim Reaper“ įvaizdis tiksliai parodo tai, ko mes visi bijome. Tačiau nesijaudinkite, nes šio tatuiruotės dizaino pasirinkimas nereiškia, kad norite nedelsiant mirti. Vaizdas daugeliui žmonių gali būti baisus, bet kitiems gali reikšti kitaip. Juodasis gaubtas „Grim Reaper“ taip pat gali reikšti trapumą ir drąsą akis į akį. Tai taip pat gali būti priminimas gyventi visavertį gyvenimą. Tai taip pat gali parodyti jūsų entuziazmą siaubo filmams ar jaudulį artėjant Helovinui.

4. Zodiako gyvūnas

Daugelis iš mūsų gerai žinome savo zodiako ženklus ir vaizdus. Nors jie atvyko iš Azijos, tikėjimas astrologiniais ženklais ir jų pasakytomis reikšmėmis tikrai niekam nepakenkė. Turėdami reikiamą kūrybiškumą ir įkvėpimą, šie ženklai iš tikrųjų sudaro gerą tatuiruotę. Kiekvienas zodiakas turi savo ypatybes, kurios daro jį unikalų. Žmonėms gali būti smagu pavaizduoti savo zodiako ypatybes, kurias vėliau galite patvirtinti ar paneigti. Galbūt laikas išryškinti jumyse išraiškingus Avinus?

5. Rankovių tatuiruotė

Jei turite pakankamai kantrybės ir atsidavimo, galbūt norėsite pasidaryti piktą tatuiruotę rankovėmis. Galite pasidaryti rankovės tatuiruotę viena ar keliomis temomis. Jis apima didžiąją žmogaus rankos dalį ir užtrunka kelis seansus, kad būtų visiškai baigtas. Tai gali būti duoklė mylimam žmogui arba išraiškos forma jums ir jūsų asmenybei. Galite pasirinkti spalvingą rankovę arba eiti monotoniškai, pagal jūsų skonį. Tai kainuos brangiai, tačiau rezultatas tikrai bus vertas kainos ir patirties.

6. Vilkas

Vilkai yra susiję su geriausiu žmogaus draugu, tačiau yra laukinėje gamtoje medžioti ir išgyventi. Stipraus gyvūno, kaip ir vilko, tatuiruotė gali parodyti, kas esate kaip žmogus – keliautojas, medžiotojas ir išgyvenęs žmogus. Jūsų vilko tatuiruotė gali būti skirtingos išvaizdos, gali būti bauginanti realistiškai arba linksma ir miela animacinio filmo būdu; bet kokiu atveju jūsų tatuiruotė staugia nuostabiai.

7. Japoniško stiliaus vilkas

Tatuiruotės stiliaus pasirinkimas yra proceso dalis. Galite pasirinkti stilių, atitinkantį jūsų asmenybę ar jūsų tatuiruotę. Ši vilkų tatuiruotė įkūnija japonų meno stilių. Jis turi ryškią ir žaismingą spalvų schemą ir išskirtinį japonų linijos stilių. Taip pat galite parodyti, kad vertinate jų kultūrą ir meną. Jei nesate vietinis japonas, prieš pasidarydami tatuiruotę, geriausia pasidomėti, kaip nepasinaudoti jų kultūra.

8. Kardas

Kariai naudoja kardus kaip galingus ginklus, kuriuos pagamino ir ištobulino talentingi kalviai. Kardai gali simbolizuoti karių jėgą ir narsą; jie taip pat gali pavaizduoti įskaudinimą ir skausmą, iliustruodami aštrų ašmenį, implantuojantį ar perveriantį asmenį. Nepaisant to, žmogus eina toliau. Tai gali reikšti tiek stiprumą, tiek pažeidžiamumą tuo pačiu metu. Tatuiruotė simbolizuoja jus kaip karį, pasirengusį bet kada mūšiui ištraukti kardą, arba taip pat gali reikšti, kad jums tiesiog labai patinka kalavijai.

9. Jūrininkas

Tuomet jūreivių tatuiruotės buvo išskirtinės tik jūreiviams. Istoriškai įvairios jūreivių tatuiruotės taip pat turi skirtingas reikšmes; kai kurie demonstruoja savo gretas, kur yra buvę anksčiau, ar kiek toli nukeliavo jūroje. Jūrinės žvaigždės reiškia pergalę baro kovose, kregždės paukščiai – nuvažiuotą atstumą, hula merginos, nurodančios Havajus kaip savo ankstesnę stotį, ir inkarai, reiškiantys jų gretas ir stabilumą; šie elementai buvo išskirtinės jūreivių tatuiruotės. Jūreivių tatuiruotės šiais laikais yra madingos, net ir nesiplaukiojantiems žmonėms, ir prie jų pridedant nedaug prietarų.

10. Erelis

Ereliai yra laukiniai ir laisvi dangaus paukščiai. Jie yra puikūs lyderiai, aistringi puoselėtojai ir nuostabūs medžiotojai. Tai taip pat simbolizuoja laisvę, nes tai yra paukštis, galintis skristi aukščiau nei dauguma paukščių, skrendantis iki 10 000 pėdų. Jūsų erelio tatuiruotė jums primins gyventi sąžiningą ir laisvą gyvenimą.

11. Kaukolės durklas

Kaukolę perveriantis durklas gali atrodyti kaip liguistas gabalas, tačiau jis turi įvairias reikšmes, kurios ne visada yra neigiamos. Dizainas reiškia mirtį, apsaugą, drąsą ar atmintį. Trumpo durklo rankenos konstrukcija neleidžia vartotojui nuslysti rankena ant ginklo; tai simbolizuoja ranką ir miklumą. Tatuiruotę galite pasidaryti ant dilbio, kojos, krūtinės ar nugaros. Jūsų tatuiruotė atstovauja kaip gynėjas ir stipri asmenybė.

12. Žuvis

Žuvies tatuiruotės kai kam gali atrodyti keistos, tačiau kitiems žmonėms, kurie tai daro, tai suteikia prasmės. Dažniausiai atliekama žuvies tatuiruotė yra koi žuvis. Japonijos kilmės koi žuvis yra populiari dėl sėkmės, tikslo jausmo ir jėgos. Turėdami sėkmės prasmę, žmonės pasidaro tatuiruotes kaip laimės žavesį, kad padėtų jiems savo gyvenimo kelionėje; kai kurie žmonės naudoja laimingo žavesio pakabučius, o kiti – tatuiruotę. Tai taip pat gali būti duoklė jūsų žvejybos patirčiai vaikystėje.

13. Alkoholio butelio tatuiruotė

Alkoholio butelio tatuiruotė yra neįprastas tatuiruotės dizainas dėl jo žaismingumo. Visi žinome, kad alkoholiniai gėrimai yra įdomus gėrimas renginiuose ir kitomis ypatingomis progomis. Tai primena mums kartais atsipalaiduoti ir linksmintis. Jei tatuiruojate mėgstamą gėrimą ant savo kūno, tai yra puikus priminimas, kad nevertinkite gyvenimo taip rimtai visą laiką. Taip pat gali būti naudinga jį žaismingai užsisakyti, nurodant į savo tatuiruotę. Pridėjus citatą aplink ją ar šalia jos, ji gali įgauti keistumo ir žavesio. Tai taip pat gali būti priminimas visada atsakingai gerti.

14. Monotoniškas Rankos paspaudimas

Kai jums svarbi draugystė ir ištikimybė, tai yra geras būdas tai parodyti drebančių rankų tatuiruotę. Rankos paspaudimai paprastai atliekami supažindinant su naujais žmonėmis, o tai simbolizuoja draugystės pradžią. Tai būtų puiki tatuiruotė pasidaryti su draugais ar žmonėmis, su kuriais vertinate savo draugystę. Tai gera užpildo tatuiruotė, skirta užpildyti rankovių tatuiruočių ar didelių tatuiruočių dalių vietas, ypač monotoniškoms detalėms.

15. Spalvotas Rankos paspaudimas

Spalva išryškina tatuiruotės grožį, nes suteikia jai gyvybingesnės ir gyvesnės išvaizdos. Jame pabrėžiamos tokios smulkios detalės, kaip ir vyro, ir moters rankos paspaudimas. Panaši į ankstesnį stilių, ši tatuiruotės idėja yra rankos paspaudimas, tačiau su spalvomis ir gėlių dekoracijomis. Jis taip pat gali būti pritaikytas pagal jūsų skonį, nes galite papuošti kitas dekoracijas, tokias kaip gėlės, širdis ar kiti papuošalai, kad atrodytų geriau.

16. Rožė

Rožių tatuiruotė yra viena iš labiausiai paplitusių tatuiruočių. Rožės yra romantiškos, raudona spalva reiškia meilę ir aistrą. Jis yra subalansuotas su erškėčiais, kurie reiškia neapgalvotumą ir skausmą. Tatuiruotę galima padaryti tik su pačia gėle arba visu augalu, apimančiu stiebą, erškėčius ir lapus. Viena ar kekė rožių tatuiruotė dažniausiai puošia ranką, dilbį ir nugarą. Galite užpildyti ją ryškia, raudona spalva arba išlaikyti ją minimalistinę, atsisakydami jos spalvos ir pasipuošę nuostabiu piešiniu.

17. Kobra

Kobros yra viena iš nuodingiausių gyvačių rūšių planetoje. Jo išskirtinis gaubtas aplink kaklą yra bauginantis reginys, nes jis yra pasirengęs pulti ir apsisaugoti. Taip pat žinoma, kad juos žavi gyvačių kerėtojai kaip pramogą; visai nemažas vaizdas pamatyti užburtą padarą, užhipnotizuotą ir siūbuojantį pagal savo žaviosios muzikos muziką. Kobros tatuiruotė yra šauni tatuiruotės idėja, ypač jei jums patinka kobros ir jos atrodo labai įdomios arba matote save kaip pavojingos laukinės kobros panašumą ir bruožus.

18. Juodosios panteros tatuiruotė

Juodoji pantera gali būti garsusis „Marvel“ filmas arba didinga juoda katė; sutelkime dėmesį į pastarąjį. Juodoji pantera yra epinė tatuiruotė, kurią reikia pasidaryti dėl gyvūno galios ir jėgos. Skirtingai nuo įprastos juodos namų katės, jie nėra laikomi nesėkme.

19. Moteris, gyvatė ir durklas

Šią tatuiruotės detalę sudaro trys elementai, būtent moteris, gyvatė ir durklas. Tatuiruotės kompozicija yra išdėstyta vertikaliai ir asimetriškai subalansuota, o viršutinėje dalyje yra daugiau detalių. Jei domitės kraupiais dalykais, ši tatuiruotės idėja gali būti jums. Ponios grožis yra pirmas dalykas, kuris patraukia jūsų dėmesį, tačiau vėliau pamatysite, kad tai yra moteris, nukirsta ant ašmenų. Tai skleidžia paslaptingą ir intriguojančią atmosferą, kuri gali sukelti pokalbį ir smalsumą žmonėms, kurie tai pamatys.

20. Tigras

Tigras yra vienas iš žinomų laukinių gyvūnų. Ši tatuiruotė gali reikšti, kad mėgstate tigrus ir laikote juos mėgstamiausiu gyvūnu arba gimėte tigro metais. Ši tigro tatuiruotės idėja nukreipta į ryškesnį ir meniškesnį požiūrį nei tikroviškas portretas. Jis taip pat žaidžia su spalva, nes nesilaiko įprastos oranžinės, juodos ir baltos gyvūno spalvos.

21. Jūrininkas Kaukolė

Kaukolės yra gana madingos tatuiruotės, kurios paprastai reiškia maištą arba yra kietos. Jie gali būti baisūs ar žaismingi, priklausomai nuo to, kaip jie vaizduojami. Kaukolės jūreivio tatuiruotė yra tarsi žaidimas su mirusiais piratais; žinoma, kad jie savo gyvenimą skiria jūroje ir ant jų yra juodos vėliavos su kaukolėmis. Matyti kaukolę su vienu akies obuoliu ir ūsais, rūkyti cigaretę, apsirengusią jūreiviu, yra gana linksmas ir komiškas vaizdas.

22. Mirtis

Legenda sako, kad aštrus Grim Reaper ašmenys atskiria žmogaus sielą ir žmogaus kūną. Mirtis yra įdomi tema, kurią galima padaryti kaip tatuiruotę, nes galite gauti įvairių reakcijų. Kai kuriems atrodys, kad apie juos kalbėti yra gerai, kai kuriems baisu, kad tai bus priminimas apie ribotą laiką, kiti – abejingi. Ši tatuiruotė rodo tik Grim Reaper veidą ir jo gaubto dalis; jo ašmenys ir kraujo lašai supa jį, sudarydami apverstą ašaros formą. Dėl savo formos tinka dėvėti tokias plačias sritis kaip pečiai ar krūtinė.

23. Stovyklavietė

Pasakoti istorijas apie spragstantį ugnį, miegoti palapinėje ar skrudinti zefyrus – įdomios akimirkos, kai išeiname į kempingą. Kai kuriems žmonėms tai gali būti sentimentalu, ypač jei jie praleido laiką vasaros stovyklose. Tai taip pat gali reikšti vienatvę ir poilsį nuo viso miesto šurmulio. Ši tatuiruotės idėja naudoja tik kelias spalvas, tačiau suteikia paprastumo.

24. Egzotiški gyvūnai

Gyvūnų tatuiruotės yra puikus būdas išreikšti save, nes kiekvienas gyvūnas perteikia skirtingas reikšmes. Kai kurie iš jų simbolizuoja galią, ištikimybę, jėgą ir laisvę. Užsidengę egzotiškomis gyvūnų tatuiruotėmis jausitės tarsi begaliniame safaryje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti, kuri rūšis geriausiai jus simbolizuoja. Kai kurios galimybės apima vilkus, paukščius, gyvates, liūtus ir mitines būtybes, tokias kaip feniksas. Galite padaryti savo dizainą unikalesnį, pridėdami aplink juos keletą kaukolių, širdžių ir rožių.

25. Gyvatė ir Juodoji pantera

Gyvatė ir pantera yra įdomus tatuiruotės dizaino derinys. Nuo seniausių laikų gyvatė, gyvatė, reiškia pokyčius, virsmus ir atgimimą. Kadangi jis taip pat dažnai matomas ant žemės, jis buvo naudojamas simbolizuoti virkštelę, jungiančią žmones su žeme. Kita vertus, pantera yra mirtinas padaras, kuris gali būti unikalus stiprybės simbolis. Šio gyvūno kovos technika ir fizinės savybės sukuria išskirtinę tatuiruotę.

26. Gyvatės gyvatės galva

Gyvatės tatuiruotės yra įprastas tatuiruočių dizainas, kurį dauguma žmonių uždeda ant nugaros ar dilbio. Kai kurie taip pat apsvarstytų galimybę juos uždėti ant kojos. Gyvatė yra pavojingas padaras – vos vienas nuodingas įkandimas gali sukelti kažkieno mirtį. Taigi gyvatės tatuiruotė gali reikšti žiaurumą ir pavojų. Tačiau be šios gana nuožmios gyvatės simbolikos, ji taip pat gali būti kažkas teigiamo. Jei gyvatė yra dvasinis gyvūnas, kviečia jus augti ir siekti geresnių dalykų. Gyvatė jus ves ir padės sulėtinti, kai atrodo, kad jūsų gyvenimas juda ne ta linkme.

27. Kaukolė Giltinė

Jei norite įgauti žiauresnę išvaizdą, pasidaryti kaukolės tatuiruotes būtų puikus pasirinkimas. Tatuiruočių menininkai sugalvojo įvairių būdų, kaip paįvairinti šį bendrą dizainą. Kai kurie siūlytų nedidelę kaukolės formą ant riešo ar dilbio, o kiti pasirinktų 3D ugningą versiją ant peties ar nugaros. Kiti netgi norėtų gauti niūrią pjovimo dizainą. Galima rinktis iš daugybės variantų. Nors kaukolė buvo naudojama kaip mirties simbolis, ji taip pat gali reikšti kitus dalykus, tokius kaip aistra, maištas, mirtingumas, galia ir atgimimas.

28. Laivas audroje

Laivas, plaukiantis audroje, yra vienas iš populiariausių jūrinių tatuiruočių dizainų. Jis gali atrodyti kaip karikatūra arba atrodyti tikroviškesnis. Taip pat galite pasirinkti, ar norite kelių ar daugiau burių. Vieniems jų dizainas yra itin išsamus, o kitiems labiau patinka abstraktesnė išvaizda. Įprasti laivų dizainai dažnai apima bangas ir vandenį, o kai kurie netgi pridėtų žaibo. Jūsų tatuiruotės detalės – nuo laivo virvių ir inkarų iki aplinkos, kurią jis supa – padės nustatyti, ką reiškia jūsų tatuiruotė. Laivas dažnai simbolizuoja drąsą ir ryžtą. Tai taip pat gali simbolizuoti laisvą nešėjo dvasią.

29. Palmė

Palmių medžio tatuiruotė yra unikalus tatuiruotės dizainas. Jo lapija ir kamienas gali skirtis nuo vieno medžio iki kito, todėl galite rinktis iš daugybės variantų. Šis dizainas gali būti įtrauktas į didesnį, sudėtingesnį dizainą, tokį, kaip parodyta šioje nuotraukoje. Dėl universalaus dizaino jis gali būti dedamas į skirtingas kūno dalis, atsižvelgiant į norimą dydį ir detales, kurias norite pridėti. Palmė senovėje buvo žinoma kaip Gyvybės medis, nemirtingumo ir amžinybės simbolis. Atsižvelgiant į tai, taip pat manoma, kad tai yra rojus, gerumas ir išmintis.

30. Voratinklis

Voratinklio tatuiruotė egzistuoja gana ilgą laiką ir turi įdomią istoriją. Tai buvo sunkių laikų ir įkalinimo simbolis. Jis išpopuliarėjo aštuntajame ir aštuntajame dešimtmečiuose, kai kaliniai gavo rašalą, kad parodytų tarnavimo laiką. Bėgant metams šios tatuiruotės prasmė buvo sušvelninta. Dabar daugelis žmonių mano, kad tatuiruotės reikšmę gali apibrėžti tik tas, kas ją nešioja, ir kad nereikia jos sieti su ankstesne prasme. Kai kurie dėvėtų šią tatuiruotę dėl sudėtingo dizaino ir naudotų ją kaip stiprybės ir atkaklumo simbolį.

31. Mitinis jautis

Jautis yra galingas ištvermės ir stiprybės simbolis, nes žmonės stengiasi kontroliuoti ir panaudoti gamtos galią traukdami vežimus ardami. Ji dažnai reprezentuoja žmonių civilizaciją, tačiau ankstesniais laikais ji buvo naudojama kaip tarnystės ir geranoriškumo simbolis. Šis kantrus, kuklus, nenuilstantis ir ramus padaras yra plačiai žinomas Kinijos Zodiake. Kitos jo savybės yra intelektas, patikimumas ir racionalumas. Jei jus domina kinų zodiakas ir jautis yra jūsų zodiako ženklas, koks geresnis būdas tai parodyti žmonėms, nei gauti tokį gražų dizainą.?

32. Juodai baltas piratų laivas

Piratai buvo žinomi kaip bebaimiai jūreiviai, kurie atakuoja nieko neįtariančius laivus atviroje jūroje. Piratų laivo tatuiruotė yra galios simbolis, parodantis visiems, kad dėvėtojas nebijo kovoti už tai, kuo tiki, kad ir kokia kaina būtų. Šį dizainą galima lengvai pritaikyti su vėliava, burėmis, audromis ir stipria banga. Daugelis žmonių mato piratų laivo tatuiruotę kaip namų vaizdą, o kiti mano, kad tai naujos kelionės pradžia ar pasinėrimas į gamtą. Tai taip pat gali būti tikėjimo, smalsumo, išsilavinimo ar kitų kelionių prie jūros motyvų simbolis.

33. Durklai per širdį

Durklas per širdies tatuiruotę yra tradicinis dizainas, kilęs prieš šimtmetį. Tai klasikinis dizainas, gyvuojantis gana ilgą laiką. Anksčiau ji buvo dėvima kalėjime ir buvo padaryta siekiant parodyti, kad tas, kuris nešioja tatuiruotę, nori nužudyti. Už kameros jis buvo naudojamas reikšti, kad meilė skauda. Bėgant metams tai buvo suteikta keletas skirtingų reikšmių ir interpretacijų. Vieni tai sietų su įskaudinimo ar skausmo jausmais, kiti – kaip kieno nors išdavystės simbolį.

34. Rožės ir durklai

Rožių tatuiruotės gali atrodyti moteriškos, tačiau jas gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Šis dizainas dažnai derinamas su kitais simboliais, tokiais kaip durklas. Rožė ir durklas simbolizuoja žmogaus gyvenimo dvilypumą dėl priešingų reikšmių, kurias turi kiekvienas simbolis. Durklas reiškia išdavystę, mirtį ir sunaikinimą, o rožė buvo naudojama augimui, grožiui, taikai, meilei ir naujai pradžiai. Suasmeninkite šį dizainą, pritaikydami durklo dizainą, rožių spalvą arba įdėdami citatą į ritinį.

35. Gamta ir mirtis

Papūgos yra svarbūs skirtingų kultūrų naudojami simboliai. Dėl jų įgūdžių kalbėti ir mėgdžioti žmonių pokalbį jie tapo bendravimo ir žmonių palydovų simboliu. Hindi kultūroje meilės dievas Kama savo simboliu pasirinko papūgą. Taigi šis paukštis buvo naudojamas meilei ir mandagumui reikšti. Priešingai, niūrus pjautuvas reiškia mirtį. Aštrus dalgis ir ilgas juodas kailis kelia baimę kiekvienam, kuris jį pamato. Sujungus šiuos du simbolius būtų įnirtinga ir akį traukianti tatuiruotė.

36. Grim Reaper sode

Tatuiruotė, apimanti du ar daugiau dizainų, yra puikus būdas padaryti jūsų dizainą unikalų. Gėlės ir niūrus javapjūtė nėra tai, kuo daugelis žmonių rašytųsi rašalu, tačiau tai nereiškia, kad jūs negalite to padaryti. Legenda byloja, kad kai kas nors mirs, niūrus pjautuvas pasirodo likus kelioms valandoms iki jo mirties. Jis per savo dalgį atskiria sielą nuo kūno ir palydi sielą į jos poilsio vietą. Gėlės gali turėti skirtingas reikšmes, priklausomai nuo jų tipo. Jie, be kita ko, gali reikšti meilę, draugystę ar atleidimą. Pridedant gėlių dizainą jūsų tatuiruotė gali atrodyti gyvybingiau.

37. Erelis

Erelis yra nuostabi dilbio tatuiruotės idėja. Vietiniai amerikiečiai į erelį žiūri kaip į dvasinės galios atstovą. Dėl savo sugebėjimo skristi į kalnus tarp ryškios saulės, šis gyvūnas buvo laikomas didžiu dievų pasiuntiniu. Kai kurios vietinės gentys erelis suvokia kaip griaustinio dvasios įsikūnijimą – žaibo ir griaustinio simbolį. Šiandien erelio tatuiruotė taip pat dėvima kaip galios, dvasingumo ir išminties simbolis.

38. Jūrininkas

Jūreivio gyvenimas yra paslaptingas ir nuotykių kupinas. Jūroje jie dažnai susiduria su daugybe nežinomų elementų ir iššūkių. Dėl šios priežasties jie buvo žinomi kaip vieni drąsiausių žmonių visoje žmonijoje. Nešioti jūreivį kaip tatuiruotę gali būti puikus būdas parodyti, kad turite panašių savybių ar žavitės jais dėl jų drąsos.

39. Nagų kaukolė

Erelio kaukolė yra įdomus tatuiruotės derinys ir meninis būdas išreikšti savo jėgą. Šie simboliai, sujungti, reiškia galią, jėgą ir pergalę nuo blogio. Geltona ir raudona spalvos puikiai akcentuoja, neatrodo pernelyg spalvingos. Šis dizainas geriausiai atrodo ant viršutinės rankos, geriausia ant bicepso.

40. Laivo ir Erelio emblema

Erelis yra vienas iš pavojingiausių paukščių visame pasaulyje, tačiau daug žmonių vis dar žavi šio tvarinio stiprybe. Jis jau seniai žinomas kaip pasididžiavimo, grožio ir didybės simbolis. Šis gyvūnas taip pat laikomas nepriklausomu ir laisvu. Kartu su laivo dizainu emblemai sukurti, šie du simboliai neabejotinai išreiškia stiprią reikšmę. Jie reiškia laisvą žmogaus dvasią ir drąsą.

41. Visas nugaros erelis

Kaip minėta, erelis yra įtaigus ir didingas padaras, kuris sukurtų nuostabų tatuiruotės dizainą. Štai kodėl kai kurie žmonės norėtų padaryti šio nuostabaus paukščio tatuiruotę. Jūsų nugara yra puiki vieta didelėms tatuiruotėms. Darydami nugaros tatuiruotę galite išsiversti, nes ją galima lengvai uždengti. Be to, jūsų nugara palengvina drobes, palyginti su kitomis kūno dalimis. Atminkite, kad pasidaryti nugaros tatuiruotę reikia daug kantrybės ir laiko, be to, ji bus daug skausmingesnė dėl didžiulio ploto, kurį ji apima.

42. Kinijos liūtas

Liūtas yra simbolis, dažniausiai sutinkamas Rytų ir Vakarų kultūrose, ypač kinų ir japonų mituose. Ši būtybė dėvima kaip tatuiruotės dizainas, nes kai kurie žmonės mano, kad tai yra karališkumo simbolis. Daugelio skirtingų kultūrų istorijos rodo liūtą kaip žvėrių karalių. Jei norite gyvūno dizaino, reiškiančio jėgą ir drąsą, liūto tatuiruotė gali būti tiesiog puikus pasirinkimas. Tai vienas aršiausių plėšrūnų, klajojančių žeme, ir gali būti puikus jūsų jėgos priminimas.

43. Skraidantis erelis ant krūtinės

Daugelis žmonių dėl savo tvirtumo ir didingumo gauna rašalą su erelio dizainu. Skraidantis erelis ant krūtinės yra vienas iš populiariausių būdų parodyti šį nuostabų dizainą, ypač vyrams. Tai rodo jų vyriškumą ir daro juos panašius į bjaurius. Nors krūtinės tatuiruotės skausmas yra minimalus, jei turite plaukuotą krūtinę, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę rašyti ant kitų kūno dalių. Taip yra todėl, kad tai gali būti šiek tiek sudėtinga prižiūrėti, nes jums reikės skustis, kad dizainas būtų matomas.

44. „Viper Snake“ pirštinė

Per daugelį metų ir daugelyje pasaulio vietų gyvatė buvo plačiai žinoma kaip nuodingas ir pavojingas gyvūnas. Jis dažnai simbolizuoja kiekvieną jo bruožą – slaptą, klastingą, vingiuotą, gundantį ir glotnų. Tačiau šie padarai taip pat gali būti dažnai nesuprantami. Kai kurios rūšys gali būti pavojingos, tačiau ne visos jos kelia grėsmę žmonėms. Jie dažnai slepiasi ir puola tik kaip savigynos formą. Taigi gyvatė taip pat gali būti stiprybės, intelekto ir kantrybės simbolis.

45. Nudurta gyvatė

Durklo tatuiruotė yra meninis dizainas, tačiau ji gali tapti prasmingesnė ir kūrybiškesnė, kai dizainui suteikiamas posūkis. Durklai naudojami kovai, demonstravimui, aukojimui ar žaidimams. Kartais ji dėvima kaip tatuiruotė, skirta įspėti kitus, kad dėvėtojas yra pavojingas. Kai kurie jį dėvėtų kaip priminimą, kad būtų atsargesni dėl kitų žmonių slepiamų pavojų. Geras durklų dizaino pranašumas yra jo universalumas. Jis gali būti lengvai sumaišytas su kitomis konstrukcijomis, tokiomis kaip gyvatės, kaip parodyta šioje nuotraukoje.

46. Pilnos rankovės

Padaryti rankovės tatuiruotę ant vienos rankos yra puiku, bet kodėl sustoti vienoje pusėje? Tatuiruotė su rankovėmis ant abiejų rankų yra puiki drobė ir tikrai gali perduoti žinią, kurią norite išreikšti žmonėms, kurie mato, kaip juos nešiojate. Be to, atrodysite šauniai ir negražiai. Tačiau būkite pasirengę skausmui, kurį netrukus patirsite, kai gausite rašalą. Jūs nešiositės savo naują tatuiruotę su pasididžiavimu žinodami, kad ištvėrėte jos padarymo procesą.